BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!

Ići dole 
+91
Zak10
Alonisos
Pedja0r
Smile
pepermint
Mister No
Dixi
MMcorp
ILoveRoses
Matans
Beko
Frenky
Tihi
Maxx
Lutvi
Tomislav
Dexiv
Dragot
Nauzika
Tom80
FatCat
Boby
Nemanja1985
Aleks
Jovana2009
Light
Berza011
Folio
Dax
Popaj
Berzanski_Duduk
BojanNS
Mistery 011
JMBR
Firke77
Pera Zdera
Astana
MYSTIC021
Prokuplje
Joe_Allamo
Dragan11
Big Mile
Steve McQueen
Nemesis
Lolita
Fast
Ilija
Sofke
Momir
Tamanend
Zeljko
gogloee
Dejansss
MASTER
C R A Z Y
Drag65
Bopel
geogsi
Rogy
Racunarko
Boranija
GogaAna
Vmackm
Putnik
Polos
iki
MarkoJTD
sam svoj majstor
Teletrader
Greta
pepsiman
Yudejavu
Admin
Milos86
Kupi akcije
bez motike
Gargamel011
Maynard
eQS
Saleub
MilanLaki
Milica1
akcionar
Ars Vivendi
StefanMR
IC.Broker
Kobe Bryant
Dusan
Maca
Friz
CinParadiso
95 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
eQS
Partner
Partner
eQS


Broj poruka : 6
Points : 6
Datum upisa : 10.08.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime8/10/2009, 15:39

Pa onda bas onako kako je rekao IC.Broker, on mora da ih unese u sistem i oni se automatski pojave u eTrading portfoliu, a korisnik sam mora da unese Avarage Price tih hartija ako zeli da mu se portfolio tacno izracunava.
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime8/10/2009, 17:18

Zaključak... IC.Broker je uvek upravu! :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime8/10/2009, 18:31

Pošto je IC.Broker uvek u pravu... :)

Ono se slučajno desilo da trejding sistem nije bio aktivan. Izgleda da ne zavisi od radnog vremena! :)

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 6475a6ebe5
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime8/10/2009, 18:38

Da, da,... Kao što smo i rekli! :D
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
Maynard
Still learning
Still learning
Maynard


Broj poruka : 44
Points : 71
Datum upisa : 15.08.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Kako trgujete? on-line ili standardno, brokeri,...   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/3/2009, 21:55

Interesuju me Vase iskustvo sa on-line trgovinom. Koje brokere bi preporucili? Kakve usluge se nude (da li vidite drugi nivo, koliko prvorangiranih naloga (3, 5 ili 10)? Koliko brzo se izvrsavaju Vasi nalozi?
Nazad na vrh Ići dole
Maynard
Still learning
Still learning
Maynard


Broj poruka : 44
Points : 71
Datum upisa : 15.08.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/6/2009, 21:58

Ne znam zasto je obrisan poslednji Stefanov post.

Ja odskora trgujem preko Kombankovog trejdera, za sada nije lose i zahvaljujuci Dusanu et al. uspeo sam da dva puta kupim bidujuci za dinar vise. Kombinacija on-line trgovine i informacijama dobijenim preko tabli je vise nego dovoljna. Inace aplikacija kombanke kako mi je receno od oktobra ce imati dubinu - tri ponude i traznje, sto je verujem sasvim dovoljno za one koji poput mene povremeno - jednom - dva puta nedeljno nesto kupe ili prodaju.

Ako se niko skoro ne javi, admin moze slobodno da ovu temu baci u deponiju. Mislio sam da oni koji su nezadovoljni svojim brokerskim kucama ili trenutnim nacinom trgovine mogu da nadju korisne informacije.

Pozz svima i hvala na vrednom kacenju tabli.
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/6/2009, 23:02

Pa hoćeš da umrem a da neznam da mi brokerska kuća nudi on-line trgovanje.
Od kada je to u funkciji?
Rekao mi broker biće, ali ja to biće shvatam u Srbiji za 5-10 godina.
Daj neke info, pročitao sam negde koristi se USB za authentikaciju?
Koliko košta korišćenje,
iskustvo kako se trguje (izvršavaju nalozi, vreme od kad daš nalog dok se ne izvrši), šta je potrebno za korišćenje,....

A i ostali bi mogli da daju svoje utiske i pohvale i kritike na svoje online-trade naloge.
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/7/2009, 18:03

Poštovani,

da se malo i mi uključimo, pre svega radi tačnih i preciznih odgovora... BDD InterCapital Securities a.d. Beograd je prvi u Srbiji razvio eTrading na svojoj platformi IC.Broker... Platforma i sve ostalo neophodno da biste trgovali je u potpunosti besplatno, dok se verzija sa real-time podacima i desetim nivoom dubine tržišta naplaćuje... Rok izvršenja naloga je do 5 sekundi, a sa implementacijom BelexFixApi protokola taj vremenski period će biti skraćen na sekundu... Ono što izdvajamo jeste mogućnost intrady trgovanja na IC.Broker-u, sa netingom novca i hartija... Za sve članove BelexClub foruma, InterCapital je omogućio posebne uslove trgovanja... Možete nas kontaktirati svakog radnog dana putem mail-a intercapital@intercapital.rs ili na telefon 011/3809-983...

Srdačan pozdrav,

InterCapital Team
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/7/2009, 18:47

Gargamel011 ::

A i ostali bi mogli da daju svoje utiske i pohvale i kritike na svoje online-trade naloge.

Evo i ja koristim vec neko vreme e-trade i zadovoljan sam. Ima tu i po malo propusta, ali imajuci u vidu da su ovo jos uvek pionirski pokusaji mora se napor pohvaliti. Provizije su najnize na trzistu, sto je glavna stvar malim investitorima. Neting je dobra stvar, ali kao sto sam rekao, ako kupite nesto danas i prodate ga danas, morate rucno da sracunate koliko novca imate da biste znali koliko necega drugog mozete da kupite. Nadajmo se da ce uskoro i to biti otklonjeno. Momci u brokerskoj kuci su ok; ja pomalo smaram sa nekim glupostima, ali trebalo mi je malo vremena da se uverim da je sve regularno i sada sam zadovoljan. lol!
Preporucio bih svima, jer stede novac na provizije, stede vreme, telefon i mogu brze da reaguju na svaku promenu koja se odigra na trzistu.
Nazad na vrh Ići dole
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 00:33

Nije mi jasno kako ste prvi, sta je onda ono sto radi raiff ipak znacajno pre Vas.
Druga stvar za MilanLakija, ako moze da objasni ono ako kupim danas i prodam, jel to isti novac u pitanju ili ne, i kolike su to najnize provizije.
I treca stvar da li nalozi idu direktno u sistem kad ih ja posaljem ili ih neko tamo ceka i ukucava, hvala...
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 09:45

Ovako stoje stvari,

Ako danas kupis i prodas nesto, novac koji opet mozes da koristis je taj isti koji si upotrebio za prethodnu kupovinu uvecan ili umanjen za kapitalnu dobit (gubitak).

Provizija brokera ti je 0.4% sto je bolja ponuda od bilo koje druge.
Provizija banke ti je 0.15% sto je izuzetno povoljno. Ukupni trosak pri kupovini je 0.75% od transakcije. Trosak pri prodaji je istog iznosa, 0.75%.

Ne verujem da Raiff daje povoljnije uslove.

Sto se naloga tice, mislim da nisam prava osoba za odgovor ali pretpostavljam da nalozi ne mogu da idu direktno u sistem jer mora negde da se proveri da li nalog ima pokrice u novcu, ako govorimo o kupovini. U slucaju prodaje, mislim da je moguce da nalozi idu i direktno na saistem beleksa.
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 09:48

Ja trgujem preko Raiff-a, isto e-trade, nalozi se ispostavljaju dosta efikasno, samo sto je sistem da neko tamo saceka i prekuca moj nalog (ako sam dobro shvatio) i provizija je verovatno medju najvecima na trzistu, sto nije dobro kad su mali investitori (kao i ja sam) u pitanju...

Ne znam od kad IC broker nudi uslugu, ali Raiff je ovaj vid trgovine ponudio u martu 2008, i tad se placao (usb hard key i licenca), a sada je besplatan..
Nazad na vrh Ići dole
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 12:57

Ok. hvala, al izgleda se nismo razumeli.

Kupim za 1 dinar 100 akcija u 10:10 recimo, pa ih prodam, te iste akcije u 11:40 isti dan, recimo po 2 dinara, i sutra mogu da kupujem sa 200 dinara, ovih od prodaje.
Ako je to tako onda je to nesto revolucionarno za nase trziste, ili se nismo razumeli.
Nazad na vrh Ići dole
MilanLaki
never learning



Broj poruka : 1047
Godina : 39
Localisation : Haifa Street, Baghdad, Iraq
Points : 2437
Datum upisa : 23.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 13:09

Evo ga ceo scenario:

10.10 h: Donosis odluku da kupis akciju X po ceni od 1 dinara/ akciji i to 100 komada. Za to placas 100 * 1 * 1.0075 = 100.75 dinara.

11.40 h istog dana: Donosis odluku da prodas te iste akcije po ceni od 2 dinara/ akciji svih 100 komada. Za to ces dobiti 100*2*0.9925 = 198.5 dinara. Tj. tog trenutka imas kapitalnu dobit od 198.5-100.75 = 97.75 dinara. Tada ti je stanje na racunu vec 198.5 dinara i istog sekunda, ne moras cekati sutra, mozes te pare (tih 198.5 dinara) upotrebiti za bilo kakvu kupovinu. Naravno, mozes kupovati i sutra i prekosutra i za mesec dana, niko te ne tera da to radis istog dana.

Jel sada sve jasno?
Nazad na vrh Ići dole
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/8/2009, 13:28

E pa hvala, ako je tako eto kolko sutra odo tamo da otvorim racun.

p.s. niko me ne tera da radim to istog dana, al to smo cekali evo nesto vise od 7 godina, jer smo spekulanti a ne investitori, ko j... investitore.
pozzzz

Edit; Dovoljno je da klikneš na ovaj baner i sve će ti se objasniti!!

Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/25/2009, 16:40

Extra stvar, ima li neke pogodnosti za osnivacha foruma? Recimo posao u IC.Brokeru? I odmah selim sve akcije tamo. Ok zainteresovan sam za nove kupovine preko Vas provizije extra, nego koja banka daje 0,15% ? Kako da sklopimo ugovor iz Nisa? Kako bi isle uplate, podaci za logovanje i tako. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/25/2009, 16:52

E, ako je tako, Belex Club će morati da podigne cene za oglašavanje!!

lol!

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Gost
Gost




IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/25/2009, 17:51

Mozda bi neko mogao da mi odgovori na glupo pitanje:
Meni su rekli da se novac na racunu saldira T+1 kod kupovine, odnosno T+3 kod prodaje. To sam prvi put cuo u Srbiji. Imao sam i jednu glupu situaciju sa bankom zbog toga. Da promenim banku ili sta?
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/25/2009, 18:27

To je možda tako kada želiš da PODIGNEŠ pare sa računa.
Ako koristiš eTrading (hiljadu puta pomenuti IC) novac ti je ODMAH na raspolaganju za nove kupovine, i odmah ti se skida kada nešto kupiš.
Ako te interesuje PODIZANJE novca, pitaj ih... možda postoji drugo pravilo!

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/25/2009, 18:50

Na sva pitanja vrlo rado odgovaramo... :)

Srdačan pozdrav,

InterCapital Team
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
Yudejavu
Still learning
Still learning
Yudejavu


Broj poruka : 65
Points : 120
Datum upisa : 14.11.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/25/2009, 20:21

@IC.Broker
Za početak bi mogli da odgovorite na Miloševa pitanja (na forumu naravno).
Ono što mene zanima je šta će biti sa potvrdama neophodnim za prijavu poreza (koji ponovo počinje da se naplaćuje u 2010) ako sve ide elektronskim putem?
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/27/2009, 17:03

Pozdrav svima... Vojvodjanska banka svim klijentima InterCapital-a daje proviziju 0,15% + neting novca... Za sve klijente koji se nalaze van Beograda i spreceni su da dodju u nase prostorije, proceduru zavrsavamo preko POST EXPRESS-a... Što se tiče potvrda, iako verujemo da se porez nece vracati, svaki klijent originale svakodnevno dobija putem preporucene poste na svoju adresu...

Srdacan pozdrav,

InterCapital Team
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime9/28/2009, 01:16

Yudejavu ::
@IC.Broker
Za početak bi mogli da odgovorite na Miloševa pitanja (na forumu naravno).
Ono što mene zanima je šta će biti sa potvrdama neophodnim za prijavu poreza (koji ponovo počinje da se naplaćuje u 2010) ako sve ide elektronskim putem?
Pozdrav.

Milosa sigurno ne zanima ovo zadnje :)

A sto se otvaranja tice nazvacu Vas sigurno ovih dana, samo meni su Vojvodjanskoj otvarali racune I EFG broker i Capital broker pa cu verovatno morati za pozatvaram te racune da se ne zbune sluzbenici.
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime12/30/2009, 15:43

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Rab8ep
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime12/30/2009, 18:58

Hvala vam na lepim cestitkama na forumu a i licno sto ste poslali.

Najbolje zelje celoj ekipi InterCapitala u 2010 godini. santa
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime12/30/2009, 21:27

Dragom Vladimiru i čitavoj ekipi iz Inter Capitala želim da se zahvalim
(poslali mi čestitku i na kućnu adresu santa ) na lepoj saradnji i da
im poželim sve najbolje u 2010! :cheers:

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime12/30/2009, 22:25

Citat :
Greta
Dragom Vladimiru i čitavoj ekipi iz Inter Capitala želim da se zahvalim
(poslali mi čestitku i na kućnu adresu ) na lepoj saradnji i da
im poželim sve najbolje u 2010!
Nista tu ja ne bi menjala! :D
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime2/7/2010, 23:24

BELEX FIX API modul
Počev od 25. januara, 19 brokersko-dilerskih društava i banaka postali su korisnici BELEX FIX API modula. Korišćenje BELEX FIX API modula omogućava članovima Beogradske berze da u trgovanju na Berzi koriste aplikacije koje su samostalno razvili i koje su u potpunosti prilagođene njihovim potrebama. Između ostalog, BELEX FIX API modul omogućava unošenje znatno većeg broja naloga od strane članova Berze, čime se pozitivno utiče i na obim trgovanja i na likvidnost celog tržišta. Pored toga, FIX API tehnički olakšava unos naloga u sistem za trgovanje Beogradske berze, omogućavajući klijentu direktno slanje naloga sa interneta, uz prethodno odobrenje brokera.

Informacija o tome koji članovi Berze koriste ovaj modul objavljena je u vestima na internet stranicama Berze, kao i delu koji sadrži spisak svih članova Berze i biće redovno ažurirana u skladu sa povećanjem broja članova korisnika FIX API modula.
Nazad na vrh Ići dole
sam svoj majstor
Just looking
Just looking



Broj poruka : 7
Points : 8
Datum upisa : 17.01.2010

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime2/7/2010, 23:55

Baš sam to proučavao koju minutu prije nego što sam pitao. Hvala. Nego gde se tu odgovara na konkretan post? Malo sam se pogubio pa mi treba da se snađem.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime2/8/2010, 01:18

sam svoj majstor ::
E to. Bravo majstore. Koja je to brokerska kuća? Da li može neki link da to malo proučim? Vidio sam kod ovih IC da je provizija do 2%. Puno mi je to. Ja sam na 0,30% ali moram da okrenem mesečno 20 000€ ili padam na 0,50% što se isto tako da izdržati. Kad se setim da su me nekad u KD fondu derali 5% dođe mi da vrisnem.

Pošto si nov na forumu, nešto ti je izgleda promaklo... :) "eQS" to nije brokerska kuća već Quote Station, platforma za trgovanje. Oni se povremeno javljaju na forum
i obaveštavaju nas šta ima novo. Inače IC broker ne naplaćuje proviziju 2% već 0,4%.

Puno sreće :sunny:

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime3/22/2010, 11:06

Od jutros dobijam poruku:

please update your client. server does not support version of the client you are currently using.

I ne mogu nikako da se ulogujem!
Nazad na vrh Ići dole
eQS
Partner
Partner
eQS


Broj poruka : 6
Points : 6
Datum upisa : 10.08.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime3/22/2010, 11:18

Ta poruka znaci da je aktuelna trenutno nova verzija aplikacije. To je u ovom trenutku 4.0.8 verzija i server nedozvoljava starijoj da se uloguje. Problem je sto se tebi iz kesa browsera ucitava prethodna verzija. Pozovi help desk Quotestationa da ti objasni kako da svuces novu ako imas problem.

Inace posljedni dana imali smo cesto izmjenu klijentskih aplikacija. To je iz razloga sto smo imali intezivno testiranje pa smo izbacivali stabilnije verzije. Ovo bi trebalo da bude poslednja verzija do obecane 4.1.0 verijze.
Nazad na vrh Ići dole
MarkoJTD
VIP
VIP
MarkoJTD


Broj poruka : 1164
Godina : 35
Points : 3673
Datum upisa : 19.10.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime3/22/2010, 11:25

Ok, manuelno sam izbrisao kes memoriju i sada sve radi kako treba.

Hvala na obavestenju.
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime4/24/2010, 12:45

Siptarski olos hakovao sajt IC brokera.
Nazad na vrh Ići dole
IC.Broker
Partner
Partner
IC.Broker


Broj poruka : 43
Points : 107
Datum upisa : 18.06.2009

IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!   IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER! - Page 2 Icon_minitime4/24/2010, 15:32

Poštovani,

Radimo na otklanjanju problema, uskoro bi sve trebalo da bude normalizovano.

Srdačno,

InterCapital Team
Nazad na vrh Ići dole
http://www.intercapital.rs
 
IC.Broker - BUDI SAM SVOJ BROKER!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Telefon koji bi svaki broker pozeleo
» Pitajte ILIRIKA brokere, Beograd
» budi bik! budi medved! ...samo nemoj biti ovca!
» Afrika se budi!!
» Da li je vreme da promenim svoj avatar?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: