BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)

Ići dole 
+62
Zlatni ZUB
nikica37
njegoš
Greta
ntvala
Stenli
Pijacar
o
Shpekulant
chuka011
Mitar
Moschino
ratko3
Atomski mrav
Mc.Intosh
fantom
shema
teja
odisej
Ivona
Dejansss
Shonjo-Shogun
Sare
Poštar
Taliban
tigrovic
Admin
Ivan
MVP
nervozaniglup
Air
BojanNS
AlNik
Grlja
opet ja
Actarus
don aljoša
Feliks Mileker
Dr Zuk
komsinica
milos018
Guverner
milojko
Matthew Greenburgh
Sisoje
erichser
genijeurazvoju
Tihi
Delfin
Kobe Bryant
xj
Rade
Nole
cromodora
Karlito Brigante
milan812
IN&ON
Broker-YU
slalic
Sneki
Milos86
Pendula011
66 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 27, 2007 8:00 pm

Mislim na predlog da se managementu isplati 15 mil din nagrade, umesto više od 27 mil.eur.
Eh, veruj mi sada mi je teško da kucam, mrtav sam kao pas... govorio je čovek o svim primedbama koje su se već više puta čule po forumima. Argumentovano je ukazao na nedovoljno preciznu formu predloženog ugovora između države i AGBN kao i na potencijalnu mogućnost da se indirektna komponenta duga nekada ponovo stavi na teret AGBN.
Nazad na vrh Ići dole
xj
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 0
Datum upisa : 09.06.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 27, 2007 9:23 pm

slalic ::
Mislim na predlog da se managementu isplati 15 mil din nagrade, umesto više od 27 mil.eur.
Eh, veruj mi sada mi je teško da kucam, mrtav sam kao pas... govorio je čovek o svim primedbama koje su se već više puta čule po forumima. Argumentovano je ukazao na nedovoljno preciznu formu predloženog ugovora između države i AGBN kao i na potencijalnu mogućnost da se indirektna komponenta duga nekada ponovo stavi na teret AGBN.

Sto ocekivati ovih dana na berzi? Da li ce se braniti cena na 36k.....Fima proaktiv je od milijardu dinara ukupnog kapitala u AGBN-u sa skoro 2000 akcija tj. skoro 80 miliona dinara ,sto znaci da im je malo manje od 1/10 portfolia u AGBNu
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 9:32 am

"Auuuu , ala su nas očerupali ! Pa sada smo kao očerupana guska (agbn) I šta sad , ostajemo da se šetamo (belex) po dvorištu čekajuči da nam još ko koje perce poraste pa opet čerupanje, bar nek pričekaju dok jaje ne snesemo ??? Osečam da če nas država skuvati za slabu supu.."

potpisujem! 8)
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 9:38 am

Šta se valja iza brda?
Nemojte se sekirati.Misli država na svoje gradjane.Kako je,eto,Dinkić zaradio za državu 7(sedam) puta za na nacionalnoj žtedionici!!!
Ne znam gde se u svetu država još bavi i trgovinom i zaradjivanjem?!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 9:49 am

xj ::
slalic ::
Mislim na predlog da se managementu isplati 15 mil din nagrade, umesto više od 27 mil.eur.
Eh, veruj mi sada mi je teško da kucam, mrtav sam kao pas... govorio je čovek o svim primedbama koje su se već više puta čule po forumima. Argumentovano je ukazao na nedovoljno preciznu formu predloženog ugovora između države i AGBN kao i na potencijalnu mogućnost da se indirektna komponenta duga nekada ponovo stavi na teret AGBN.

Sto ocekivati ovih dana na berzi? Da li ce se braniti cena na 36k.....Fima proaktiv je od milijardu dinara ukupnog kapitala u AGBN-u sa skoro 2000 akcija tj. skoro 80 miliona dinara ,sto znaci da im je malo manje od 1/10 portfolia u AGBNu

Pa, znas i sam: pada ce..
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 11:29 am

Šta očekivati na berzi? Pitanje na koje nemam precizan odgovor. Jedno je sigurno: AGBN je sada akcija koja više nije opterećena hipotekom iz prošlosti, sa menadžmentom koji je spasio banku sigurnog stečaja u vreme kada je Dinkić bio Ministar financija. Istina je da je ta njihova sposobnost vađenja iz teškoća ujedno išla sa ograničenim informacijama akcionarima i investitorima na berzi, čime su postojeće akcionare doveli u situaciju da su bez manevarskog prostora, ali, i to je za poštovanje. Treba naglasiti da banka raspolaže sa podrškom slovenačkih i hrvatskih velikih investitora, koji su svojim
gestom na skupštini izrazili poverenje menadžmentu banke, i to sa
pogledom na postupke koje su vukli u poslednjih par godina, a ne samo
poslednjih meseci.
Mislim da su opasnosti za ovu banku, kao i za moj novac uložen u nju sada izbegnute. Nije mi se svideo način, ali, tu smo gde smo. Akcije, kao i većina drugih osciliraju, ili stagniraju na razinama 36-38000. Svakako ih neću prodavati...ne vidim nikakav razlog zašto bih to uradio kada već do sada nisam.
Kao odgovor na Vaše pitanje, postavljam još jedno:U šta bi uložili novac podignut iz AGBN na ovim nivoima? AGBN je po fundamentima i dalje ubedljivo najjeftinija banka, sa ogromnim potencijalom u zemlji kojoj je poljoprivreda jedina grana po kojoj se, razvojem, može približiti Evropskim proizvođačima,ima veliki broj expozitura, kadar su prevejane lisice, (što se dalo videti sada ako ne pre)...
Kao dopunu odgovora na "Šta raditi dalje?" upućujem Vas na CRHOV i spisak akcionara, gde uvidom u ranije listinge lako možete videti ko sada kupuje akcije ove banke. Ja Vas uveravam da akcije na ovim cenama kupuju ljudi koji sasvim sigurno znaju šta rade. Polovinu ili trećinu čitavog dnevnog prometa akcijama, tiho, neprimetno, već danima kupuje EGP investments.
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 11:32 am

Sneki ::
xj ::
slalic ::
Mislim na predlog da se managementu isplati 15 mil din nagrade, umesto više od 27 mil.eur.
Eh, veruj mi sada mi je teško da kucam, mrtav sam kao pas... govorio je čovek o svim primedbama koje su se već više puta čule po forumima. Argumentovano je ukazao na nedovoljno preciznu formu predloženog ugovora između države i AGBN kao i na potencijalnu mogućnost da se indirektna komponenta duga nekada ponovo stavi na teret AGBN.

Sto ocekivati ovih dana na berzi? Da li ce se braniti cena na 36k.....Fima proaktiv je od milijardu dinara ukupnog kapitala u AGBN-u sa skoro 2000 akcija tj. skoro 80 miliona dinara ,sto znaci da im je malo manje od 1/10 portfolia u AGBNu

Pa, znas i sam: pada ce..
Pa, Sneki, osim što iznosite predviđanja po principu pogleda na kristalnu kuglu, činite to krajnje nepismeno.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 12:23 pm

:D
Izgleda da imam dobru "kristalnu kuglu" :D
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jun 28, 2007 12:30 pm

35.700 at the moment
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimePet Jun 29, 2007 12:00 pm

Koja je cena trenutno?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimePet Jun 29, 2007 12:02 pm

Pa, jos se drzi na 35.500,- ali malo fali da viknem: Paziiii, akcija u slobodnom padu!!! :D
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimePet Jun 29, 2007 12:04 pm

Le le mene
Od stana mi ostade garaža
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimePet Jun 29, 2007 12:26 pm

Jelena ::
Le le mene
Od stana mi ostade garaža
makar imaš još gde da spavaš :D
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 05, 2007 10:51 am

cromodora ::
Jelena ::
Le le meneOd stana mi ostade garaža
makar imaš još gde da spavaš :D
Bogami iz dana u dan je pitanje...............................Dokle ovako....?????
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 05, 2007 11:08 am

Ne verujem da će još dugo...koiko do kraja nedelje možda nešto početak sledeće i trebalo bi da usledi blagi rast
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Jul 05, 2007 11:46 am

Tome se nadamo vec duzi period.....znaci sad mi tek nista nije jasno sto je ovako malo interesovanje za ovu hartiju.........
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimePet Jul 06, 2007 5:15 pm

Vraca se i Agro, po kojoj ceni je AIk kupio?
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimePet Jul 06, 2007 5:20 pm

mislim da je kupio po ceni oko 35000
Nazad na vrh Ići dole
xj
Just looking
Just looking



Broj poruka : 21
Points : 0
Datum upisa : 09.06.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimePet Jul 06, 2007 6:14 pm

genijeurazvoju ::
mislim da je kupio po ceni oko 35000
Nope AIK je kupovao na 36500 :bounce:
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 3:34 pm

Agro usao u AIK sa 20.000 akcija.......................bice ovo jako zanimljivo............kupuju jedni druge....
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeSub Jul 07, 2007 4:57 pm

da da nego shta...
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 12:46 pm

Reseno pitanje duga Agrobanke. Drzava otpisala oko 120 miliona duga i povecala svoj udeo u vlasnistvu agbn na oko 20% koji nema nameru da zadrzava nego da ga proda kada cena bude prihvatljiva za drzavu, a ako se to ne desi u roku od godinu dana Agrobanka se obavezala da otkupi te akcije po 40600 din.
Sada se moze ocekivati rast cene AGBN.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 5:23 pm

Izvinjavam se unapred ako je neko već napisao slično,ali ja ću da izdvojim nešto mnogo smešno iz jučerašnjeg izlaganja g-dina Antonića:
istakao je "da su se držali pravnih modela,koji ne priznaju dug,kao što je našao i ne zavisni revizor,da bi sve trajalo dugo i štetilo bi i banci i državi."
On je najavio da će banka,pokušati da naplati 100% potraživanja od 45 firmi,koje su tada dobile novac iz tog kredita Svecke banke.Prema njeegovim rečima,neke od tih kompanija su propale,neke su u stečeju,neke u likvidaciji,restruktuiranju,a neke rade,kao i da su svi oblici naplate duga u opticaju.
Ovo je prepisano iz današnjeg Glasa javnosti.

Sad malo ja.
Dobro je što će "Agroman","pokušati" da naplati 100%,potraživanja od firmi,koje su propale i njihovih sestara,koje su u još goroj situaciji!!!Da li ste čuli nešto smešnije,a da je u vezi sa B.B?Moja pokojna baba me zove iz groba da se žali na ovoga,što mu ona ne zna ime,a javili joj da je to rekao!
U novinama mu izašla i slika!Eeeeej,čovek je dao dušu da hoda njivama,a ne da ih kreditira.Nekako mi liči za čobana!?

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 5:29 pm

erichser ::
Reseno pitanje duga Agrobanke. Drzava otpisala oko 120 miliona duga i povecala svoj udeo u vlasnistvu agbn na oko 20% koji nema nameru da zadrzava nego da ga proda kada cena bude prihvatljiva za drzavu, a ako se to ne desi u roku od godinu dana Agrobanka se obavezala da otkupi te akcije po 40600 din.
Sada se moze ocekivati rast cene AGBN.
U Glasu piše:Indirektni dug od 123 miliona evra biće otpisan na osnovu zakona,koji će doneti Skupština Srbije.(i slovima tačka)

Šta bogati,znači sad,da Glas javnosti zna šta će Skupština Srbije da izglasa!!!
Ovo spada u sprdnju.
Negde sam pročitao da je taj dug nabijen zelenaškim kamatama i da će se na to gledati sasvim drugačije nego kao na "pravi" dug.
Bitno je da novine znaju da će i radikali glasati za predlog zakona u Skupštinin Srbije.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 6:31 pm

Naravno, da hoce pa moj Toma ima Aik, a aik je kupio dosta Agra, indirektna korist :)
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 6:42 pm

pogledaj u sta se razvilo na onom forumu!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 9:33 pm

Svaka čast. Stvari radiš za medalju. :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 10:38 pm

De si ti Jelice?

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 10:41 pm

Evo čitam i čudim se.
Kakva komparacija....... Djerdap i Banka?
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeUto Jul 10, 2007 10:53 pm

to je ta sila.samo je bankarska malo jača.i sad se navodno našao glupi antonić,da to upropasti.rešio majstor da uzme šrafciger i čekić i pomoću njih deli kredite burazerima.on će da napravi "revoluciju" u bankarskom sektoru.jebote,pa zvali bi japanci oma!pa ne može!!!banka može da propadne samo namerno!zapamti to.da li će biti vraćeni svi krediti ili ne nije strašno,ali po zakonu,postoji odeljenje(zvanično),koje sa bavi samo rizikom.čik njima iščupaj kredit!!!
tolko!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Sisoje
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Localisation : Badnjevac
Points : 0
Datum upisa : 03.08.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimePet Avg 03, 2007 1:40 am

Sa je bre ovo. Jel ima jos neko ovu artiju osim mene?
Ajde kupujte ljudi, jos malo pa nestalo. Ko ima brzog brokera moze da kupi i za manje od 40.000! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 3:58 pm

Sisoje ::
Sa je bre ovo. Jel ima jos neko ovu artiju osim mene?
Ajde kupujte ljudi, jos malo pa nestalo. Ko ima brzog brokera moze da kupi i za manje od 40.000! affraid

Ha Ha Ha HA... evo pravi attitude!! ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 4:02 pm

Zasto toliko volis ovu bank? :D
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 4:03 pm

Sneki ::
Zasto toliko volis ovu bank? :D

Zato shto je relatively undervalued. Why else? :)

Boze koliko sam gluposti prochitao tamo na onom forumu... koliko samo ljudi lupetaju, pa to je tuga jedna
Nazad na vrh Ići dole
milojko
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 0
Datum upisa : 09.08.2007

Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)   Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO) - Page 4 Icon_minitimeČet Avg 09, 2007 9:33 pm

Matthew Greenburgh ::
Sneki ::
Zasto toliko volis ovu bank? :D

Zato shto je relatively undervalued. Why else? :)

Boze koliko sam gluposti prochitao tamo na onom forumu... koliko samo ljudi lupetaju, pa to je tuga jedna
Na sta konkretno mislite, tj. ciji su postovi vam najsmesniji :lol: . Sigurno je da ima i vise nego napisanih besmislenih stvari. Kakvo je vase gledanje u vezi ove akcije. Da li predvidjate skok i kada?
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (PRVI DEO)
Nazad na vrh 
Strana 4 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 16 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (III DEO)
» Agrobanka - AGBN (III DEO)
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: