BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)

Ići dole 
+85
HUACHUMA
Pekoilic
radnikPera
4wd
nepet
Dudix1
Vladulns
Ivan2211
bez motike
Jegulja
NEBOJSAe
Zeljko
Mr. Price
Prolaznik
Aleks
Lolita
Dexiv
Yudejavu
KRUSKA
Mima
pakodazna
Moschino
Mira
Djuka
Non-ProfitOrganization
MilanLaki
Bond
Kupi akcije
Zane
StefanMR
Momir
geogsi
Mrvica
kaktusic
Brmbocla
Curry Pesic
EHHO
iki
sniper74
Ris
Cope
Milica1
bonum.mm
Greta
Sasa965
Indijanac
Vidovnjak
pionir
coach80
Dejansss
Nebojsa
ALHEMICAR 07
nervozaniglup
Tanja
chuka011
Kurajber
Vlada
DI
BRABUS
SDJ
Shpekulant
DKrstic
Pijacar
Slovenac1
Pendula011
AliAli
BojanNS
Air
milosstojan
mirami
Atomski mrav
njegoš
Dusan
StefanoProdi
gogloee
milan
Kobe Bryant
pepsiman
Centurion
Friz
Sneki
Taliban
Evronije
Mitar
Milos86
89 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/28/2009, 19:58

Hajde malo i ja da se javim.
Danas smo dobili nekoliko SELL signala.
MACD je dao signal, ROC pokazuje da je izgubljen trend rasta, volume je na strani prodaje, RSI je krenuo da opada (isto zbog jače prodaje).
Otpor na 3200 dinara nije probijen prošle nedelje. Ovaj današnji pad ne mora ništa da znači, ako se cena zadrži iznad 3000 dinara (prva linija podrške), ali ako je probije, sledeća je na oko 2700 dinara!

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Image-93C2_4AC0F867

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/28/2009, 20:48

atomski mrav ::
Slovenac1 ::
atomski mrav ::
Mitar ::
Kupio East Capital - Irva prodala

Da nije ovo malo sumnjivo, Nicovic, Lale, Kole izlaze? Dobro je da se East ponovo vraca, ali...

Ko zna koliko jim kredita visi oko vrata i moraju bar nešto da prodaju.

To je jedna od solucija i voleo bih da je tacna a moze biti i da znaju "malo" vise od stranaca.

A šta ako skupljaju pare za privatizaciju drugog kruga u Srbiji koja je najavljivana za ovu jesen?
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/28/2009, 20:50

Ma ide Aik na dole garant ne samo on nego i berza cela
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/28/2009, 20:55

Ja mislim da od privatizacije u ovoj godini nece nista biti osim ako im je to poslednji izvor da se zadrze na vlasti. Nadam se da nisu toliki imbecili, mislim na vlast da bilo sta prodaju u ovom trenutku po nekim smesnim cenama, pre ce biti ono prvo, da nisu likvidni.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/28/2009, 21:00

Ko da privatizuje? Sta pricate drzava nema ni 1000 akcija, moze jedino skupstinu da privatizuje
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/28/2009, 21:32

Milos86 ::
Ko da privatizuje? Sta pricate drzava nema ni 1000 akcija, moze jedino skupstinu da privatizuje

:D
Miloše, Miloše !!! Šta su tebi u toj Makedoniji radili... cccc!
Ma niko ne misli kad kaže "privatizacija" na AIK, već da će država nešto drugo
da proda... EPS ili sl. !!

Ne uzbudjuj se !! :P

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/28/2009, 21:54

Milos86 ::
Ma ide Aik na dole garant ne samo on nego i berza cela


Ma poco je i da mraci. confused Mozda podje na novu turneju.

:pirat:
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:02

Otkada je dole gore :D
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:21

Ja ustao sada i vidim dole :)
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Naslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:28

Danas ce na AIK-u pokusati sa spekulacijom da je sto vise obore. Imam info od brokera. Pitanje je koliko ce mase navuci. Naravno, ode ona opet gore i to jako brzo. Ipak je jedna od najkvalitetnijih hartija a i redovno isplacuje dividende i naravno pravi profit.
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:31

Ma kupuj dok mozes :D


Poslednji izmenio Zane dana 9/29/2009, 10:43, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:40

Vladulns ::
Danas ce na AIK-u pokusati sa spekulacijom da je sto vise obore. Imam info od brokera. Pitanje je koliko ce mase navuci. Naravno, ode ona opet gore i to jako brzo. Ipak je jedna od najkvalitetnijih hartija a i redovno isplacuje dividende i naravno pravi profit.

Cuo sam da isplacuju velike dividende svake godine. Da li je to tacno?
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:44

Vladulns ::
Danas ce na AIK-u pokusati sa spekulacijom da je sto vise obore. Imam info od brokera. Pitanje je koliko ce mase navuci. Naravno, ode ona opet gore i to jako brzo. Ipak je jedna od najkvalitetnijih hartija a i redovno isplacuje dividende i naravno pravi profit.

Da je to tačno udarili bi još odmah ujutru kad nije skoro uopšte bilo tražnje (osim naloga od 1000x3.000).
Bila bi cena na otvaranju 3.000 i skoro ili potpuno bez tražnje. Ovako se malo napunilo 3.000-3.050
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:47

Milos86 ::
Vladulns ::
Danas ce na AIK-u pokusati sa spekulacijom da je sto vise obore. Imam info od brokera. Pitanje je koliko ce mase navuci. Naravno, ode ona opet gore i to jako brzo. Ipak je jedna od najkvalitetnijih hartija a i redovno isplacuje dividende i naravno pravi profit.

Cuo sam da isplacuju velike dividende svake godine. Da li je to tacno?

Ove godine su na svakih 7 akcija koje si imao isplacivali po jednu, tacnije upisana ti je u centralnom registru po jedna akcija na svakih 7. Presek akcionara koji su imali pravo na dividendu u akcijama je bio 31.12.2008. Zbog toga sto banka i dalje pravi profit i sto postoje veliki izgledi da nastave sa tom praksom, kako se bude blizio kraj ove godine tako ce se i povecavati obimi kupovine na ovoj akciji. To mnogi znaju, ali se prave nevesti i koliko vidim "pumpaju" akciju na dole.
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:50

Vladulns ::

Ove godine su na svakih 7 akcija koje si imao isplacivali po jednu, tacnije upisana ti je u centralnom registru po jedna akcija na svakih 7. Presek akcionara koji su imali pravo na dividendu u akcijama je bio 31.12.2008. Zbog toga sto banka i dalje pravi profit i sto postoje veliki izgledi da nastave sa tom praksom,

Meni se čini da dividenda u AKCIJAMA banku ništa ne košta! To je kao split, imao si 7, sad imaš 8!

Ne mislim da banka ne valja, ali ne treba se pozivati na dividendu u akcijama kao dokaz da je banka dobra!

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 10:52

Nema razloga da je ti pumpas "na gore". Na prethodnih 50 stranica je sve napisano o ovoj akciji tako da niko ne moze da bude u zabludi a ako mislis da pisanje na jednom forumu moze da utice na akciju tog kalibra... AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_biggrin
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:04

iki ::
Nema razloga da je ti pumpas "na gore". Na prethodnih 50 stranica je sve napisano o ovoj akciji tako da niko ne moze da bude u zabludi a ako mislis da pisanje na jednom forumu moze da utice na akciju tog kalibra... AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_biggrin
Ovako, na berzi sam od decembra 2005. svega i svacega sam se nagledao. Mnogi su zakukali sto Nicovic izlazi (da budemo sasvim precizni jednim delom akcija) iz Aik-a. Ljudi, on to nije uradio zato sto je hteo ili planirao, on je to morao da uradi zbog sudskih blokada njegovih firmi. Dobio je veliki broj akcija po principu 7-1, i normalno je da jedan deo naplati i smanji iznos sudskih blokada. Jednostavno covek je bio prinudjen. I sad kad on izlazi mnogi se uplasili. Pa sta rade skandinavci u AIK-u? Normalno, evropa je na 75, 80% istorijskih maksimuma, sve je skuplje investirati na njihovim berzama i polako se okrecu, morate priznati, "potcenjenim" trzistima u razvoju. Ja ne zelim da "pumpam" na gore, samo se pridruzujem misljenjima da je ova akcija podosta potcenjena. Zivi bili pa videli. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:06

Mi smo sitni igraci da bi nesto promenili i imamo tek trecu i cetvrtu decimalu iza nule u posedu ove akcije , ali bitnije od toga je da shvatimo da se ponasamo kao veliki igraci , mozda se to nekome i posreci.

STRONG BUY :)

Bitno je da pratimo sve sto oni rade.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:07

Niko na ovom forumu nije tvrdio da ova akcija nije potcenjena.
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:10

Bitno je da pratimo sve sto oni rade.

Nisam bas siguran u tu filosofiju!?
Nazad na vrh Ići dole
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:16

To je dobar rezon samo da li znate sta oni rade i sa koliko zakasnjenja pratite.
Tajming je kljuc. Ako ste pazljivo pratili retko ko je od velikih usao sa vise od 30% svog kapitala u ovu akciju, ma koliko to veliko bilo. Znaci dobar je fiks da se kupi samo je pitanje vremena koje treba da se saceka, nije svakome jednako dobro da ceka recimo 3-6 meseci za 100% ili nesto slicno. Ko hoce 10% nedeljno on je pogresio ( a 100 % za 3 meseca mu ne znaci nista, recimo ).
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:19

Naravno, mi ne znamo koji je horizont ulaganja investitora (i špekulanata) koji kupuju ovu akciju. Kao što reče bez motike... Neko ulazi na par meseci, neko godinu, a neki stvarno jesu dugoročni investitori.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:23

Zane ::
Bitno je da pratimo sve sto oni rade.

Nisam bas siguran u tu filosofiju!?

Mislim, da se informisemo i donosimo odluke u skladu sa tim , jer informacija je pola posla...
To neko postize na ovaj ili onaj nacin , a neko i uz pomoc ovog foruma(ili nekog drugog), pa je zato bitno da se ovde plasiraju samo koliko toliko "proverene" informacije, da ljudi ne dodju u zabludu pa lose procene prilikom investiranja.
Ovde ljudi mogu svasta da pisu ali treba nagovestiti TO JE MOJE MISLJENJE, a ne proverena informacija...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:32

Ja tebe odlicno razumem ali ti izgleda mene ne,ja kazem da ono sto je "naizgled" dobro za njih ne znaci da je dobro i za mene!
Nazad na vrh Ići dole
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:34

Da samo si zaboravio da se info moze dobiti i direktno od velikih.
A lose info su deo svega ovoga, isto kao i prave info.
To je u sustini i jedino po cemu se i razlikujemo.
Niko ne moze da zaradi dok neko ne izgubi. Samo je bitno na kojoj si strani.
A to zavisi skoro jedino od infoa.
Zato su lose info odnosno netacne jos i vaznije neko tacne.
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:40

bez motike ::
To je dobar rezon samo da li znate sta oni rade i sa koliko zakasnjenja pratite.
Tajming je kljuc. Ako ste pazljivo pratili retko ko je od velikih usao sa vise od 30% svog kapitala u ovu akciju, ma koliko to veliko bilo. Znaci dobar je fiks da se kupi samo je pitanje vremena koje treba da se saceka, nije svakome jednako dobro da ceka recimo 3-6 meseci za 100% ili nesto slicno. Ko hoce 10% nedeljno on je pogresio ( a 100 % za 3 meseca mu ne znaci nista, recimo ).
Po logici kapitala i smanjenju rizika, bitno je investirati na vise razlicitih mesta i u razlicite oblike "pravljenja" novca, zato sto se na taj nacin najbolje stitis od rizika da ti investicija ili investicije ne propadnu sve zajedno. Ako "puca" jedna investicija, verovatno je moguce da su ostale "sigurne", pa ces "puci" samo na jednom mestu, tj. investiciji. Zato je vazno investirati u razlicite akcije i stavljati stednju u vise razlicitih banaka. To veliki igraci dobro znaju, zato se tako i ponasaju.
Nazad na vrh Ići dole
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:42

Slazem se uz jednu ogradu. To se ondosi na one koji rizikuju, pa smanjuju rizik.
Ali ima i onih koji ne rizikuju.
Imaj i to na umu.
Nazad na vrh Ići dole
bez motike
Still learning
Still learning



Broj poruka : 60
Points : 217
Datum upisa : 26.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 11:57

Kako god ne bih hteo da razvlacim u teoriju i taktiku, licno mislim da osnovu svega sto znam i umem, da ocekujem 3500 do 20. oktobra, zato sam i u poziciji i meni je licno to dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 12:46

Vladulns ::
Danas ce na AIK-u pokusati sa spekulacijom da je sto vise obore. Imam info od brokera. Pitanje je koliko ce mase navuci. Naravno, ode ona opet gore i to jako brzo. Ipak je jedna od najkvalitetnijih hartija a i redovno isplacuje dividende i naravno pravi profit.

Nešto ti je loš info od brokera :)
Nazad na vrh Ići dole
Moschino
Still learning
Still learning



Broj poruka : 89
Points : 81
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 19:17

Da ce mrcvariti cenu hoce veliki grabe od malih vazda je bilo .Nestrpljivih je dosta pogotovo sto neki vide koliko je npr porasla agbn od marta meseca .To je bila mnogo srecnija varijanta totalni apsurd za hartiju koja je imala najvecu neto dobit od svih firmi sem telekoma i banke intese .jednom recju dosadna i izmorena hartija.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13769
Localisation : Novi Sad
Points : 51559
Datum upisa : 03.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 20:43

Promene: 28.09. - 29.09.2009. (T-3) ili 23.09. - 24.09.2009.

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 60promene280929092009
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5397
Localisation : Centar grada
Points : 6880
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 20:54

Bojim se da se ovde VELIKI igraju (ali uspešno) s malima !!
Dragijana to lepo pakuje i ume to što radi...

P.S. Ni ja ne kažem da akcija ne valja!!
Al da se igraju, igraju se....

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
KRUSKA
VIP
VIP
KRUSKA


Broj poruka : 789
Localisation : bg
Points : 1903
Datum upisa : 25.08.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 22:30

Ma neka se i igraju samo neka su stranci!
FIS 73,43%
b-FIS 74,23%
s-FIS 72,64%
FIB 7,66%
FIT 71,48%
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=K1TUlNZd10s&feature=player_de
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1750
Localisation : novi sad
Points : 6154
Datum upisa : 02.09.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 22:36

Koliko sam primetio Credy banka polako izlazi iz Aik-a i prelazi u Agrobanku... Da li neko pretpostavlja sta bi to trebalo da znaci?
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 23 Icon_minitime9/29/2009, 23:21

Dokupili su 17-tog 2000 komada, sad prodali 500 po istoj cen!? Postaje polako dosadno na Aiku, pa prelaze na adrenalinsku AGBN.
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)
Nazad na vrh 
Strana 23 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: