BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)

Ići dole 
+85
HUACHUMA
Pekoilic
radnikPera
4wd
nepet
Dudix1
Vladulns
Ivan2211
bez motike
Jegulja
NEBOJSAe
Zeljko
Mr. Price
Prolaznik
Aleks
Lolita
Dexiv
Yudejavu
KRUSKA
Mima
pakodazna
Moschino
Mira
Djuka
Non-ProfitOrganization
MilanLaki
Bond
Kupi akcije
Zane
StefanMR
Momir
geogsi
Mrvica
kaktusic
Brmbocla
Curry Pesic
EHHO
iki
sniper74
Ris
Cope
Milica1
bonum.mm
Greta
Sasa965
Indijanac
Vidovnjak
pionir
coach80
Dejansss
Nebojsa
ALHEMICAR 07
nervozaniglup
Tanja
chuka011
Kurajber
Vlada
DI
BRABUS
SDJ
Shpekulant
DKrstic
Pijacar
Slovenac1
Pendula011
AliAli
BojanNS
Air
milosstojan
mirami
Atomski mrav
njegoš
Dusan
StefanoProdi
gogloee
milan
Kobe Bryant
pepsiman
Centurion
Friz
Sneki
Taliban
Evronije
Mitar
Milos86
89 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/4/2009, 12:52

StefanMR ::
Hehehe...
To ti je kao kad biješ čaj kada dobiješ grip. Nije da nešto stvarno pomaže, ali neće ni da naškodi! :)

E tu se slažemo :D .
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/4/2009, 13:36

Da malo produžim raspravu, iako smo se složili, pa nema neke rasprave.

Ja sam hteo da kupim par akcija AIKB u svakom slučaju...
To je bilo u ovom periodu na grafiku između 26.5. i 1.6.
Pratio sam ponudu i tražnju i kako se kreće grafik, i kad je došlo do dna, pratio sam dva dana, učinilo mi se kao da je tu otpor (2250-2300), porasla je tražnja, i kupio sam 29. (prva kupovina, najniža cena tog dana - slučajno).
Sve mi se poklopilo, pa mogu da kažem da mi je i grafik koristio.
Naravno, ne bih kupio samo zbog grafika!
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/4/2009, 16:27

atomski mrav ::
Bate iz Nis
Jel imas informaciju koji se dan uzima za dana preseka?
Nije mi jasno to neki dan u buducnsti jer to bi sigurno znacajno podiglo cenu?

Jeste dan u buducnosti, minimum 30 dana pre tog dana ce da ga objave
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/4/2009, 21:30

A posto sam AIKovac kao Milos moro sam juce da udjem sa 100komada. :D

Valjda ce i sama kompanija uskora da pogura tu cenu. :sunny:

:respect:
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/5/2009, 11:09

Luksemburška banka ING Luxemburg opet kupuje akcije na Belexu!!!

Kupuju akcije Aik banke i Agrobanke.

:drunken:

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/5/2009, 12:20

pepsiman ::
A posto sam AIKovac kao Milos moro sam juce da udjem sa 100komada. :D

Valjda ce i sama kompanija uskora da pogura tu cenu. :sunny:

:respect:

Hohohohoh neka je sa srecom,nemoj uskoro nista da pogura bar do aprila sledece godine pa posle neka guraa :respect:
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/5/2009, 19:25

Kako sada izgleda:

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Snag0002562009
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/5/2009, 20:22

Ma da ti kazem ja tebi brate, puno ozbiljnije stvari nemaju uticaj na cenu a ne grafik
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/5/2009, 20:28

Izvinjavam se, ja sam grafik freak!
Grafik i ne treba da ima neki uticaj na cenu, nego opisuje šta se dešavalo, ali vizuelno, pa je lakše prihvatiti informacije...
Mislim da ne škodi!
Nazad na vrh Ići dole
Kurajber
Member
Member
Kurajber


Broj poruka : 414
Points : 1092
Datum upisa : 18.12.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/5/2009, 23:55

StefanMR ::
Izvinjavam se, ja sam grafik freak!
Grafik i ne treba da ima neki uticaj na cenu, nego opisuje šta se dešavalo, ali vizuelno, pa je lakše prihvatiti informacije...
Mislim da ne škodi!

Baćo, jes da ti ovi grafici idu od ruke i da volim i ja da poglednem nekad, al cini mi se da je bolje da napravimo jednu temu samo za grafike, sta veliš? Ovako vidim novu poruku na nekoj temi, taman pomislim da će sevne neki insajd, a kad otvorim ono grafik :(
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/6/2009, 09:16

Što se mene tiče, OK!
Neka administracija + moderatori odluče da li hoće tako ili onako...
Ne moram ja nigde da kačim, ni to nije problem... :)
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/6/2009, 13:58

StefanMR ::
Što se mene tiče, OK!
Neka administracija + moderatori odluče da li hoće tako ili onako...
Ne moram ja nigde da kačim, ni to nije problem... :)

Mlad investitor, vredan, uporan, hoce da pomogne, a vama smeta grafik. Kome smeta ne mora da gleda. Decko se potrudio, a vi ga lepo nagradiste. E STRASNO!

Svaka cast Stefane, samo tako nastavi
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/10/2009, 11:49

Ma ne smeta, lepo je cuti da neko ima svoju logiku, nego kazem, da nije relevantno kao ni 100 drugih pokazatelja koji bi trebalo da budu
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/14/2009, 15:00

pa bre imas na svakih tri meseca izvestaj, sta ti treba vise, pozdrav od nis.
:afro:
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/14/2009, 15:08

Ajd ovako da kazem: spavam ja i sanjam da mi dosla neka ptica i kaze neka firma deli 60 kinti po deonici i to zakljucno sa 31.12.2008, i to je to, ali dodje jos gora pticurina i kaze, sad cu da te bem, da se oplodis i onda (ne znam kad) dobices za 7 oraha jos po jedan 1 orah, glup san, da ga ..bem, al ko ce ga znati moze biti da se ove ptice bas ONODE?
:joint:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2223
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1309
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/14/2009, 20:11

Tako je zemljak!
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 17:19

Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 17:25

zane ::
Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:

Za sada a i u predstojecem periodu nece biti te cene, na zalost, planirao da dokupim. Od sutra rast!!!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 17:26

zane ::
Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:

A zašto baš čekati cenu 1900? Zašto ne čekati na 1800, 1700, 1500 ili zašto nije u redu sad na 2000? A smešni su mi i na economy forumu gde stalno pišu kako je banka i njen direktor totalna katastrofa ali nijedan dosad nije napisao šta zapravo nije u redu sa bankom ili direktorom. Zanimaju me konkretne stvari oko banke ako nešto ne valja. Inače dosad su se dokazali kao banka koja zna šta radi.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 17:29

atomski mrav ::
zane ::
Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:

Za sada a i u predstojecem periodu nece biti te cene, na zalost, planirao da dokupim. Od sutra rast!!!

Da li če početi kupovati vlastite akcije?
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 17:31

Slovenac1 ::
zane ::
Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:

A zašto baš čekati cenu 1900? Zašto ne čekati na 1800, 1700, 1500 ili zašto nije u redu sad na 2000? A smešni su mi i na economy forumu gde stalno pišu kako je banka i njen direktor totalna katastrofa ali nijedan dosad nije napisao šta zapravo nije u redu sa bankom ili direktorom. Zanimaju me konkretne stvari oko banke ako nešto ne valja.

Zao im sto nemaju sredstava da kupuju po bagateli, pa je onda najlakse okomiti se na rukovodstvo i samu banku. Da komsiji crkne krava :x

Aik je najvise pao od poslednjeg rasta samo iz jednog razloga a to je likvidnost, koje nema ni na jednoj drugoj hartiji. Da nije smesno, bilo bi zalosno.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 17:33

Slovenac1 ::
atomski mrav ::
zane ::
Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:

Za sada a i u predstojecem periodu nece biti te cene, na zalost, planirao da dokupim. Od sutra rast!!!

Da li če početi kupovati vlastite akcije?

To se jos ne zna. Verovatno jos nisu doneli odluku o tome kada ce poceti.
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 17:52

Ajd da rezimiramo nesto.AIK propada a nominalna vrednost raste iz tromesecja u tromesecje??????????????????????????????????
Ukupona vrednost AIKA non-stop u porastu,a ona ne valja????????????????????????????
Nigde informacije o propasti ili neka sranja o tome a ono..........,maq ne valja ili .....
Elem ljudi to je banka u kojoj sam otisao da polozim orocnje pre 4 godine ,a oni kazu nemamo mogucnosti za to jer nemamo devizno orocenje,ja bukvalno bul;jim u njih i ne mogu da verujwem svojim usima!posle toga su poceli da i to rade,do zla boga su komplikovani i spori(skola starih banaka)!Sta ja mislim!veoma su spori ali sigurni,rade polako ali sigrno.ma pogledajte sledeci izvestaj za ovo tromesecje,oni samo beleze rast!
Licno ocekujwem rast i ti iznenadan ,i nece me zacuditi ako bude kad sve deonice padaju!!!!!!
malom je akcija na berzi pa se spekulise , a i Agrobanka je izasla iz bede,i pokazala rast sa 20.000 naq 21.000 i nesto,ma samo udrite na akcije banaka,nema da omanete :smokeing: :sampion:
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 18:07

Da li če početi kupovati vlastite akcije?
slovenac oni su odradili kupovinu tj,dokap.mislim prosle godine,sada ce biti samo razvoj,po mojoj proceni.Banka nece nista da radi osim da napreduje,a ove gluposti na trzistu su samo radi igara spekulacije,jer veoma malo akcija je na ponudi da bi bilo nesto ozbiljno,izgleda i da kad dodje nesto da je to neki investicioni fond ponudio akcije radi likvidnosti !! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 18:11

zane ::
Ajd da rezimiramo nesto.AIK propada a nominalna vrednost raste iz tromesecja u tromesecje??????????????????????????????????
Ukupona vrednost AIKA non-stop u porastu,a ona ne valja????????????????????????????
Nigde informacije o propasti ili neka sranja o tome a ono..........,maq ne valja ili .....
Elem ljudi to je banka u kojoj sam otisao da polozim orocnje pre 4 godine ,a oni kazu nemamo mogucnosti za to jer nemamo devizno orocenje,ja bukvalno bul;jim u njih i ne mogu da verujwem svojim usima!posle toga su poceli da i to rade,do zla boga su komplikovani i spori(skola starih banaka)!Sta ja mislim!veoma su spori ali sigurni,rade polako ali sigrno.ma pogledajte sledeci izvestaj za ovo tromesecje,oni samo beleze rast!
Licno ocekujwem rast i ti iznenadan ,i nece me zacuditi ako bude kad sve deonice padaju!!!!!!
malom je akcija na berzi pa se spekulise , a i Agrobanka je izasla iz bede,i pokazala rast sa 20.000 naq 21.000 i nesto,ma samo udrite na akcije banaka,nema da omanete :smokeing: :sampion:

Malo ti nejasan ovaj post, il ga ja ne razumem. Jesi li ti Zane nekad bio u npr. Privrednoj, Komercijalnoj, Vojvodjanskoj? Tamo kad pomenes namenski racun, dize im se kosa na glavi, svi se medjusobno gledaju kao da sam dosao sa pistoljem a ne sa karticom, pa te salju kod jednog, drugog, treceg a desavalo mi se da na posletku kazu da nije tu jedna JEDNA JEDINA SLUZBENICA KOJA ZNA DA UPLATI NOVAC na namenski racun a ona dolazi na posao npr. tek u 11 pre podne, nema veze sto berza pocinje u 10, a ja u 9 u banci. To mi se u Aiku nikada nije desilo a bio sam vise nego zadovoljan i iznenadjen njihovom ekspeditivnoscu.
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 18:20

Nova porukaNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO) Danas u 6:11 pm Odgovoriti sa citatom
+
----
-
zane ::
Ajd da rezimiramo nesto.AIK propada a nominalna vrednost raste iz tromesecja u tromesecje??????????????????????????????????
Ukupona vrednost AIKA non-stop u porastu,a ona ne valja????????????????????????????
Nigde informacije o propasti ili neka sranja o tome a ono..........,maq ne valja ili .....
Elem ljudi to je banka u kojoj sam otisao da polozim orocnje pre 4 godine ,a oni kazu nemamo mogucnosti za to jer nemamo devizno orocenje,ja bukvalno bul;jim u njih i ne mogu da verujwem svojim usima!posle toga su poceli da i to rade,do zla boga su komplikovani i spori(skola starih banaka)!Sta ja mislim!veoma su spori ali sigurni,rade polako ali sigrno.ma pogledajte sledeci izvestaj za ovo tromesecje,oni samo beleze rast!
Licno ocekujwem rast i ti iznenadan ,i nece me zacuditi ako bude kad sve deonice padaju!!!!!!
malom je akcija na berzi pa se spekulise , a i Agrobanka je izasla iz bede,i pokazala rast sa 20.000 naq 21.000 i nesto,ma samo udrite na akcije banaka,nema da omanete pushi sampion


Malo ti nejasan ovaj post, il ga ja ne razumem. Jesi li ti Zane nekad bio u npr. Privrednoj, Komercijalnoj, Vojvodjanskoj? Tamo kad pomenes namenski racun, dize im se kosa na glavi, svi se medjusobno gledaju kao da sam dosao sa pistoljem a ne sa karticom, pa te salju kod jednog, drugog, treceg a desavalo mi se da na posletku kazu da nije tu jedna JEDNA JEDINA SLUZBENICA KOJA ZNA DA UPLATI NOVAC na namenski racun a ona dolazi na posao npr. tek u 11 pre podne, nema veze sto berza pocinje u 10, a ja u 9 u banci. To mi se u Aiku nikada nije desilo a bio sam vise nego zadovoljan i iznenadjen njihovom ekspeditivnoscu.
Ja sam biuo kad MMk brok. dok ga nisu zatvorili u NISu ,sad sam kod CAPITAL brokera -niski brokeri (delom ljudstvo iz MMK) .elem bio sam kod Inteze u MMk ,ali CAPITAL je kod VOjvodjanske banke,ma to je sprdnja ali ajd da kazem da oni imaju manjei procenat nego drugi i ljudi tu ima toliko zezancija da je neverovatno,zaista ne mogu da pisem ali ako nekoga interesuje da im objasnim kako funkcionise to sa racunima i sa bankama neka me pozove na SKYPE sa adresom ZANE 100 , pa koliko znam ja cu da im obvjasnim mene mrzi sto sam ziv a ne da pisem,bas je komlikovano!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 18:25

ebi ga da li mislis kako da izbalansiras kupovinu i prodaju i u kojoj banci?
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 18:29

atomski mrav ::
Slovenac1 ::
atomski mrav ::
zane ::
Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:

Za sada a i u predstojecem periodu nece biti te cene, na zalost, planirao da dokupim. Od sutra rast!!!

Da li če početi kupovati vlastite akcije?

To se jos ne zna. Verovatno jos nisu doneli odluku o tome kada ce poceti.

Pitam zato jer si tako siguran da baš od sutra rast.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 18:30

atomski mrav ::
Slovenac1 ::
zane ::
Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:

A zašto baš čekati cenu 1900? Zašto ne čekati na 1800, 1700, 1500 ili zašto nije u redu sad na 2000? A smešni su mi i na economy forumu gde stalno pišu kako je banka i njen direktor totalna katastrofa ali nijedan dosad nije napisao šta zapravo nije u redu sa bankom ili direktorom. Zanimaju me konkretne stvari oko banke ako nešto ne valja.

Zao im sto nemaju sredstava da kupuju po bagateli, pa je onda najlakse okomiti se na rukovodstvo i samu banku. Da komsiji crkne krava :x

Aik je najvise pao od poslednjeg rasta samo iz jednog razloga a to je likvidnost, koje nema ni na jednoj drugoj hartiji. Da nije smesno, bilo bi zalosno.

Slažem se potpuno.
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 18:42

AIK je dobio nagradu za najbolju banku za 2008 godinu u Srbiji da li vam ja to poznato gospoodo!!?????
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 19:25

Slovenac1 ::
atomski mrav ::
Slovenac1 ::
atomski mrav ::
zane ::
Pa ad sam na mestu ljubitelja AIK-a,cekao bih na cenu od 1900.00 pa bih tada kupovao da imam pare,al kad nemam sta da se radi :joint:
ma opet me svrbi levi dlan,pa ce da pada .... mislim kisa,da ga bem i vreme je zajebano :titanic:

Za sada a i u predstojecem periodu nece biti te cene, na zalost, planirao da dokupim. Od sutra rast!!!

Da li če početi kupovati vlastite akcije?

To se jos ne zna. Verovatno jos nisu doneli odluku o tome kada ce poceti.

Pitam zato jer si tako siguran da baš od sutra rast.

Ma to su neke moje pretpostavke gledajuci celokupno stanje na berzi. Index od sutra ide u plus, a gura ga Aik. Zasto? Zato sto je sa 2.6k pao na 2k i tu se desio otpor koji nije probijen danas. Ponuda i traznja se priblizile, ceo svet u zelenom, najbolja banka na Belexu, sta ce investitori i spekulatori da kupuju, pa zna se,a da je jeftina nije, dzabe je.Naravno, ovo je samo moje misljenje.

EDIT
A sve pod uslovom da Ameri zavrse u plusu danas.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 21:05

Jao bre ljudi, što toliko citirate? lol! Citat u citatu citatovog citata a i sve to zajedno u citatu citata... :bangbang:

AIK je dobra banka, naš blue chip :D

Evo kako su se kretali fundamenti od 2005. do 2008. godine

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 5e599fc77e

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 5365fcd17c

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: stvarno   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/24/2009, 23:01

stvarno je AIK blue chip, kad pogledas koliki rast po svim stavkama, a cena?
33% niza nego na prvom berzanskom trgovanju
18.10.2005 - cena 3021

sta reci :!:
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/25/2009, 13:01

Kupi akcije ::
stvarno je AIK blue chip, kad pogledas koliki rast po svim stavkama, a cena?
33% niza nego na prvom berzanskom trgovanju
18.10.2005 - cena 3021

sta reci :!:

Trenutačna cena nije posledica poslovanja nego svetske krize i nelikvidnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: misunderstanding   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (II DEO) - Page 12 Icon_minitime6/25/2009, 13:08

nismo se razumeli, nisam ja ni rekao da je cena AIKB danas niska zbog toga sto banka posluje lose, nego sam izneo uporedni podatak o ceni, u odnosu na rast parametara banke, naravno da je ona tu gde jeste zbog krize...

inace, u US je kriza, ali cene akcija ne padaju sve redom, nego onih kompanija koje ne posluju sa dobitkom, kod nas (SRB) uglavnom padaju likvidne, apsolutno nepovezano sa trenutnim poslovanjem...
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (II DEO)
Nazad na vrh 
Strana 12 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: