BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Privredna banka Beograd - PRBN

Ići dole 
+98
Matthew Greenburgh
Dalaj Lama
Posejdon
Aria
Matans
MORNAR
Polos
Sejn
Sutra
Pekoilic
MMcorp
milicam
Motika
Zelen
Infinity
Dragan
LUCKY
Mistery 011
Toulouse Lautrec
Momir
Smile
Boza Belex
Dibesto
Drag65
geogsi
Zopr
Toplica 1
Dmitar
Sasuolo
Lolita
Fast
Vlada BG
Sofke
Stealth
Aleks
MYSTIC021
Ceras
real_finanza
Mozart
Zmark
Fmember
Big Mile
Bookmaker
Drag_Mlad
Nemesis
Ars Vivendi
interpretarot
Rogy
Steve McQueen
Miladin
Boranija
Sirmiumboy
cp50
sniper74
nezadovoljansvojimzivotom
Dragot
Boki72
Secret
Teletrader
Limited011
Aritmeticar
Gagi
Non-ProfitOrganization
Maca
vatreni
Vladulns
Greta
Berza011
Kupi akcije
Ris
Dax
Dnenad85
KRUSKA
NEBOJSAe
Ivan2211
Mozartru
Mitar
Dusan
Progresja
Mali akcionar
Bond
interista
StefanMR
ALHEMICAR 07
Kobe Bryant
zg28
Friz
gogloee
rendez-vous
Jegulja
Goga 007
zivorad zivoradovic
Moschino
pogled
Milos86
Sneki
shajone
genijeurazvoju
102 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/5/2010, 23:35

PRBN je, izgleda, u velikom problemu.
Rezultat ukazuje da bi banka opet mogla da zavrsi godinu sa gubitkom.
Nazad na vrh Ići dole
Boki72
VIP
VIP
Boki72


Broj poruka : 74
Points : 326
Datum upisa : 31.05.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/7/2010, 19:13

Prosle godine u prva tri kvartala gubitak 129 mil, ove godine + 4mil. Nije dobro, ali bolje nego prosle u svakom slu;aju
Nazad na vrh Ići dole
interista
Still learning
Still learning
interista


Broj poruka : 107
Points : 361
Datum upisa : 21.07.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/9/2010, 11:51

Pinto ::
PRBN je, izgleda, u velikom problemu.
Rezultat ukazuje da bi banka opet mogla da zavrsi godinu sa gubitkom.

Koji je razlog ovolike traznje danas i neverovatno male ponude 5612:256???
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/9/2010, 12:29

interista ::
Pinto ::
PRBN je, izgleda, u velikom problemu.
Rezultat ukazuje da bi banka opet mogla da zavrsi godinu sa gubitkom.

Koji je razlog ovolike traznje danas i neverovatno male ponude 5612:256???

Bilo je toga ranije. Vidi post Kobe Bryanta od 27 Okt 10:30. Danas je skoro isto to. Dok se mi ovde nerviramo neko se na Belexu lepo zabavlja.
Nazad na vrh Ići dole
interista
Still learning
Still learning
interista


Broj poruka : 107
Points : 361
Datum upisa : 21.07.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/9/2010, 13:40

Znam da je bilo, ali ne razumem sta je tu zabavno? Ako dam nalog za kupovinu od 500kom. na oko 670rsd (preko 3000 evra) ne vidim sta je tu zabavno? Do skoro nisi mogao da prodas ni za 600 dinara a sada koliko hoces po 670?

Ako banka lose posluje, ako preti minus ne znam ko bi se zabavljao i izlazio sa nalozima od po 500-600 komada na 670, a pri tom svega 10kom prodao???
:non:
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/9/2010, 18:33

Onaj EMG Holdings je uvek spreman za kupovinu. Mislim teško je poverovati da se nalazi puno naloga sa istom količinom u razmaku od po jedan dinar. A i kada nisu iste količine onda su sve okrugle cifre, umnožak stotke. Tako da verujem da je to sve jedan kupac. Ako su Kiprani onda prvi put primenjuju ovu taktiku. Retko su ispostavljali velike količine, bilo u celini, bilo u više komada. Ko god da je ovako popunio tablu ima smisla za estetiku, jer zaista izgleda šašavo.
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/10/2010, 18:07

Izvršni direktor "Erste" grupe Andreas Trajhl (Treichl) izjavio je da će ta austrijska bankarska grupacija kupiti neku banku u Srbiji, ako se za to ukaže prilika.
Pitam se da li je PRBN prilika za g-dina Trajhla.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/11/2010, 15:28

Friz ::
Sajt
http://www.pbb-banka.com/pg_obanci.asp?lng=sr

Ako kliknete na "Menadžment i uprava"

sačekaće vas ova poruka:

Sorry, ova strana se trenutno menja
Vratite se uskoro.

He, he... i kao: Izveštaj je objavljen na internet adresi Banke www.pbb-banka.com .

Medjutim, tu nema ničega? Skupština održana 21.10.2010. !! I nema detalja?
O čemu se radi? Jel Komisija radi nešto?

Mnogo su nešto tajanstveni. Toliko o korporativnom upravljanju!
Dakle, čuje se da Aleksić (Pionir, AlfaPlam) preuzima ovu banku... njegovi su oni smešni nalozi na strani kupovine.
Bondova tabela će to da posvedoči.
Dakle, očekuje se ponuda za preuzimanje, dokap... i ko zna šta sve?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/11/2010, 21:35

Promene: 05.11. - 11.11.2010. (T-3) ili 02.11. - 08.11.2010.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
nezadovoljansvojimzivotom
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 31
Datum upisa : 11.11.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/11/2010, 23:42

sve više liči da ova banka ubrzo ide na nominalu!
Nazad na vrh Ići dole
sniper74
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 52
Datum upisa : 26.07.2008

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/12/2010, 08:57

Maca ::
Friz ::
Sajt
http://www.pbb-banka.com/pg_obanci.asp?lng=sr

Ako kliknete na "Menadžment i uprava"

sačekaće vas ova poruka:

Sorry, ova strana se trenutno menja
Vratite se uskoro.

He, he... i kao: Izveštaj je objavljen na internet adresi Banke www.pbb-banka.com .

Medjutim, tu nema ničega? Skupština održana 21.10.2010. !! I nema detalja?
O čemu se radi? Jel Komisija radi nešto?

Mnogo su nešto tajanstveni. Toliko o korporativnom upravljanju!
Dakle, čuje se da Aleksić (Pionir, AlfaPlam) preuzima ovu banku... njegovi su oni smešni nalozi na strani kupovine.
Bondova tabela će to da posvedoči.
Dakle, očekuje se ponuda za preuzimanje, dokap... i ko zna šta sve?
Bukvalno na dan početka grčke krize je bilo sve dogovoreno sa Marfin bankom oko spajanja sa pripajanjem, izgleda da je to ili prolongirano ili se odustalo, a primećujem i das je sa 30.09. u odnosu na 30.06. Marfin smanjio kreditni portfelj za 10 milijardi (sa 27 na 17), a u pasivi pozicija primljeni krediti smanjena za isti iznos (malo su povukli parice iz Srbije)
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/16/2010, 11:06

Privredna banka planira dobit od 3,3 miliona evra u tekućoj godini

15/11/2010 23:54:00 Belex, Sinteza

Privredna banka Beograd objavila je prilično ambiciozan plan poslovanja za drugu polovinu tekuće godine po kojem se predviđa krajnji rezultat od 3,2 miliona evra, što bi, u slučaju ostvarenja plana, bio najveći dobitak koji je ostvarila ova bankarska ustanova otkada se kotira na berzi. Privredna planira dostizanje bilansne sume na kraju godine od 351,8 miliona evra (potencijalni realni rast od 18 procenata od početka godine) kao i plasman kredita klijentima od 230,1 milion evra. Koliko će teško biti dostići ovaj plan poslovanja najbolje govori stanje aktive ove bankarske ustanove na kraju septembra (301,8 miliona evra), te neveliki krajnji rezultat u prvih devet meseci od 40 hiljada evra. Uprkos ne baš sjajnim rezultatima poslovanja u tekućoj godini, akcije Privredne banke se prilično dobro kotiraju na Beogradskoj berzi i predstavljaju, posle AIK banke, bankarske akcije s najboljim prinosom u tekućoj godini. Od početka godine akcije Privredne oslabile su 6,4 procenta, a po poslednjoj ceni od 683 dinara, tržišna kapitalizacija ove banke iznosi 1,7 milijardi dinara (15,9 miliona evra).
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/16/2010, 16:38

Promene: 11.11. - 16.11.2010. (T-3) ili 08.11. - 11.11.2010.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/17/2010, 19:25

Jos jedan ‘biser’ na salteru srpskih banaka, iliti Ko u Klin, Ko u Plocu

Sesnaesti novembar, izmedju jedan i dva popodne, ispostava Privredne banke Beograd u ul. Brace Jugovica.

‘Dobar dan’. Pruzam karticu. ‘Molim vas proverite da li je legla uplata.’

‘Dajte mi i licnu kartu’. Pruzam joj je.

‘Novac je na racunu, ali racun vam je blokiran.’

‘Kod vase banke imam racun jos od kad se zvala Sarajevska banka, a otprilike pre dve godine je zamenjena kartica i promenjen broj racuna. Posto duze vreme nije koriscen (jer su isplate autorskih honorara isle preko agencije) vasa mi je koleginica tada, prilikom zamene kartice, rekla da je sve u redu sa mojim racunom, tj. da je validan ali nije aktivan, u dormantnom stanju je. Drugim recima, po njoj, nema svrhe da placam tih stotinu ili dve dinara za odrzavanje racuna ako u narednih godinu-dve nista na njega nece stici. Medjutim, rekla mi je da ce biti aktiviran prilikom prve sledece uplate. Pre nekoliko sedmica sam nazvao vasu banku i proverio broj racuna tj. da li se nesto u tom pogledu promenilo jer treba uskoro da stigne uplata. Receno mi je tada – a mozda sam i upravo sa vama razgovarao - da je sve u redu i da slobodno mogu da dam taj broj racuna. Sada mi vi kazete da je racun blokiran. Sta to znaci?’

‘Ne znam sa kim ste razgovarali i sta su vam rekli…’

‘Ali, upravo sam vam objasnio! Ovo je sustina bila razgovora. Tacno tako. Novinar sam, i cujem i pamtim stvari koje ne bi trebalo da cujem i pamtim, a kamoli one koje me vrlo zanimaju kao sto su moj novac i moj racun. Uostalom, na vasem sajtu postoji samo jedan broj telefona - 2623 272…. No, dobro, sta sada?’

‘Ne znam zasto je vas racun blokiran’.

‘Pa, upravo sam vam rekao sta moze biti objasnjenje…’

‘Da, ali….’

“Dobro, mogu li ja taj pristigli novac da podignem…?

‘Da. Ja cu vam isplatiti novac, ali ne mogu da vam posle toga ponovo blokiram racun (???)’

‘Ali ja to od vas i ne trazim Molim vas, dajte naplatite koliko treba za odrzavanje racuna od novca da ne gubimo vrem. A takodje, molim vas da mi date broj telefona na koji mogu da se interesujem da li je pristigla isplata’.

‘Ne moze’

‘Kako ne moze?’

‘To je protivno proceduri’.

‘Ranije sam uvek prethodno zvao, da ne gubim vreme. Znaci samo mi treba informacija da li je stigla uplata ili nije.’

‘To vise ne radimo.’

‘Pa, ne mogu svaki put da dolazim licno ovde kod vas da se interesujem. Zar vam se to ne cini smesnim?’

‘Ne znam da li mi se to cini smesnim ili ne, ali vidite sa sefom – eno tamo’

Ali sef tj. jedna malo zainteresovanija mlada dama upravo prilazi salteru sasvim drugim poslom.

‘Da li ste vi sef kom mogu da se obratim?’

‘Da, sta treba?’

‘Sad mi je receno da ne mogu telefonom da se interesujem o stanju na racunu. Da li to znaci da svaki put treba da dolazaim ovde?’

‘Ne, naravno. Mozete sve to da proverite preko naseg sajta, uloguijete se itd. itd.’

‘Ali ja se jezim od davanja podataka na taj nacin.’

‘Mozete odmah po proveri da promenite sifru.’

‘Da, ali treba mi samo Da (ima) ili Ne (nema) novca na racunu. U suprotnom zbog te informacije treba da dajem online silne podatke o sebi. I na kraju, zasto bih samo ja rizikovao da mi ukradu identitet? Da li je bilo slucajeva tako cega?’

‘To je vec uhodana praksa kod nas. Ranije smo davali informacije o stanju telefonom, sada vise ne.’

Nema odgovora na moje direktno pitanje.

‘Hvala, dovidjenja.’


Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/17/2010, 20:25

i šta sad? hoće li neko preuzeti ili ne tu banku? to mi je bre bitno!!!
Nazad na vrh Ići dole
Secret
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : 71
Datum upisa : 06.09.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/23/2010, 18:31

Sneki ::
Secret ::
Prema informacijama koje imam u PBB je promenjen predsednik Upravnog odbora, umesto Vuka Mrvica izabran je Miroljub Aleksić - Alco group.

Secret ::
Izgleda da je informacija o Miroljubu Arsicu za predsednika upravnog odbora lazna, sada se spominje Kostadin Popović - Dipos

od od od

Sneki zasto ti je to toliko smezno bilo?
Evo sa zvanicnog sajta podaci o menadzmentu i upravi

UPRAVA BANKE:
Upravni Odbor

Kostadin Popović, predsednik

prof.dr Blagoje Paunović, član

mr. Marko Hinić, član

Miroljub Aleksić, član
Zvone Taljat, član




Izvršni Odbor

Čedo Petrović, predsednik

Darko Drinjaković, član

mr Мirjana Laković, zamenik člana




Odbor za praćenje poslovanja (Odbor za reviziju)
prof.dr Blagoje Paunović, predsednik

mr. Marko Hinić, član

mr Vladan Knežević, član

Tomislav Grahovac, član


Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/23/2010, 20:01

Zato što nije šija nego vrat!

http://www.alfaplam.rs/sr/stocks/details/46

Kostadin Popović, dipl.ecc radio od 2008.-2009.god., kao finansijski savetnik direktora „Amasis“-a i član UO Alfa-Plam...
Pretpostavljam da je on smislio ono tajanstveno trgovanje akcijama Alfa-Plama?



Kostadin Popović, dipl.ecc, direktor DIPOSA, predložen za nezavisnog člana Upravnog odbora „Alfa-plam“-a u narednom mandatu


Rodjen 1956.god. Studirao i diplomirao 1980.god. na Ekonomskom fakultetu u Beogradu. Od 1982.god. zaposlen u Rudarskom institutu u Beogradu, prvobitno kao saradnik na poslovima izrade ekonomskih studija i analiza, zatim kao načelnik tematske oblasti za ekonomiku, na ugovaranju i izradi ekonomskih analiza, i najzad od 1993.god. kao finansijski direktor. Od 2001.-2007.god. radi kao finansijski direktor Agencije za privatizaciju, gde je izmedju ostalog bio i u sastavu Jedinice za upravljanje projektima Svetske banke. Ostvarivao saradnju sa Ministarstvom ekonomije i regionalnog razvoja, Ministarstvom finansija, NBS, Agencijom za osiguranje depozita i drugim finansijskim institucijama, uključujući i MMF. U 2008.god.u Agenciji za privatizaciju radi kao rukovodilac projekta u Jedinici za upravljanje projektima Svetske banke, a od 2008.-2009.god., kao finansijski savetnik direktora „Amasis“-a. Od 2009.god. je direktor DIPOSA.

Upisao je postdiplomske studije, smer Monetarna ekonomija i bankarstvo (predstoji odbrana magistarskog rada), ima položen ispit za stečajnog upravnika (od 2005.god.), zvanje ovlašćenog računovodje (od 2000.god.), zna engleski jezik.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Secret
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : 71
Datum upisa : 06.09.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/25/2010, 18:09

Bond, moze li tabela?

Unapred zahvalan
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime11/27/2010, 12:19

Promene: 16.11. - 26.11.2010. (T-3) ili 11.11. - 23.11.2010.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cp50
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 41
Datum upisa : 01.12.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/1/2010, 02:20

Kako sada stvari stoje nije bas dobro...kao prvo banka ima veliki broj plasmana u kasnjenju, sto joj povecava rezervisanja i utice na rezultat. Medjutim ono sto je mnogo vaznije je da banka nema kapitala...i potrebna je hitna dokapitalizacija... Banka vise ne moze da steluje bilanse i mora da prijavi NBS da je podkapitalizovana, sto podrazumeva odredjene mere...Posle 4 godine vladavine Cede u ovoj banci, ocigledno je napravljena losa procena sa velikim sirenjem mreze, koja sada mnogo kosta, a ne donosi ocekivane prihode. Takodje zbog nedovoljnog integriteta rukovodstva koje je podlozno raznim uticajima i sopstvenih interesa plasirani su veliki krediti klijentima koji nisu kreditno sposobni, te je napravljen dosta los kreditni portfolijo. Ceda je sigurno pod velikim pritiscima, sto politickim sto drugim, da plasira pare raznim sumljivim preduzecima,a takodje gleda i svoje interese, medjutim to se sada banci reflektuje na poslovanje. Ocekivalo se da se banka proda do 2008 medjutim sa dolaskom krize, ali i sa alavoscu pojedinih interesnih grupa do prodaje jos nije doslo. Kako vreme prolazi sve teze ce se kriti losi plasmani i krenu ce da isplivava problem nedovoljnog kapitala. Jedino resenje je hitna dokapitalizacija 10-15 mio EUR, sto se mozda moze ocekivati od ovoga Aleksica. Ako se to ne desi u narednih 6-12 meseci, mogu se ocekivati rigoroznije mere NBS zbog manjka kapitala. Sa druge strane nema logike da sadasnje rukovodstvo koje je dobrim delom zasluzno za ovakvo stanje ostane na tim pozicijama.Naravno uvek postoji mogucnost prodaje banke, mozda taj Erste stvarno hoce nesto da kupi... Ovo je Srbija...sve je moguce ...pa su i ovde moguce razne varijante....
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/3/2010, 21:13

cp50
post2

Meni se čini da je Aleksić već kupio ovu banku, samo što niko u CHROV i Kosiji nije obavešten!
bicevanje
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/10/2010, 17:01

Promene: 26.11. - 10.12.2010. (T-3) ili 23.11. - 07.12.2010.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Secret
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : 71
Datum upisa : 06.09.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/10/2010, 18:45

Ima li neko neke informacije vezano za PBB? Da li je stvarno podapitalizovana i da li ce Aleksic uraditi dokapitalizaciju?
Nazad na vrh Ići dole
cp50
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 41
Datum upisa : 01.12.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/11/2010, 20:11

PBB definitivno podkapitalizovana...po poslednjim informacijama NBS im je zabranila svako dalje kreditiranje do daljnjeg...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/11/2010, 21:01

cp50 ::
PBB definitivno podkapitalizovana...po poslednjim informacijama NBS im je zabranila svako dalje kreditiranje do daljnjeg...

Hm, pa sta rade onda?
Naplacuju provizije?
Trguju na berzama? armo
Nazad na vrh Ići dole
Secret
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : 71
Datum upisa : 06.09.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/12/2010, 02:21

naplacuju potrazivanja, isplacuju kredite od fondova koji su pokriveni sa 100% depozita i od njih ubiraju raznorazne provizije.

Po nekim spekulacijama, spominje se smena menadzemnta...a sta ce biti sa bankom, videcemo u dogledno vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/21/2010, 17:09

Promene: 10.12. - 21.12.2010. (T-3) ili 07.12. - 16.12.2010.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sirmiumboy
Just looking
Just looking



Broj poruka : 16
Points : 28
Datum upisa : 12.10.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/27/2010, 14:37


MOZELI PROMENA NA TABELI ; I KAD BI MOGLI OCEKIVA TI OPORAVAK NA BERZI PRE SVEGA U VEZI SA OVOM AKCIJOM
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/27/2010, 17:23

Promene: 21.12. - 27.12.2010. (Т-3) ili 16.12 - 22.12.2010.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/27/2010, 18:35

EMG Holdings ne voli da zavlači mnogo ruku u džep. Drži se neke cene i kupuje na tom nivou jako dugo. Tek ako nekoliko dana ne uspe ništa da upeca podići će cenu. The Royal Bank of Scotland je taj koji bi mogao da unese malo živosti. Problem sa njim je nedostatak istrajnosti. Ne kupuje redovno.
Nazad na vrh Ići dole
cp50
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 41
Datum upisa : 01.12.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/27/2010, 20:00

Ma ovde nema srece....banka i dalje ima zabranu kreditiranja od strane NBS. Jedva cekamo bilanse na kraju godine. Mada imajuci u vidu, da je zabrana dosla nedavno, nece jos u tolikoj meri uticati na bilanse ove godine...
Nazad na vrh Ići dole
Secret
Just looking
Just looking



Broj poruka : 23
Points : 71
Datum upisa : 06.09.2010

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/27/2010, 23:25

po nekim informacijama cujem da ce veoma brzo biti dokapitalizacija 10-15 mil.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/27/2010, 23:33

CES MECON to beše naš premijer, Mirko Cvetković scratch
sa 1715 kom, nije se baš usrećio...pitam se na kojoj ceni je ulazio?

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/28/2010, 10:19

Secret ::
po nekim informacijama cujem da ce veoma brzo biti dokapitalizacija 10-15 mil.

To već pričaju 2 godine, ajde i to čudo da vidimo.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13732
Localisation : Novi Sad
Points : 51386
Datum upisa : 03.06.2009

Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Privredna banka Beograd - PRBN   Privredna banka Beograd - PRBN - Page 7 Icon_minitime12/30/2010, 17:52

Promene: 27.12. - 30.12.2010. (T-3) ili 22.12. - 27.12.2010.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
 
Privredna banka Beograd - PRBN
Nazad na vrh 
Strana 7 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» NLB LHB banka a.d. Beograd - LHBN
» Jubmes banka a.d. Beograd - JMBN
» Univerzal banka a.d. Beograd - UNBN
» Rajfajzen banka
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: