BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Uklonjene poruke

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Uklonjene poruke Empty
PočaljiNaslov: Uklonjene poruke   Uklonjene poruke Icon_minitimeNed Jun 15, 2008 5:55 am

Ovde ću prebacivati poruke kojima nije mesto na drugim temama (a koje ipak napišete tamo).

Nadam se da neću morati da otvaram temu: uklonjeni (banovani) članovi :D
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Uklonjene poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklonjene poruke   Uklonjene poruke Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:08 am

Emerald banovan 30 dana zbog sledeće poruke. Vito neka vređa na EF i to mu slobodno dozvoljavajte i dalje, ali ovde to neće proći. Moglo je to mnogo lepše i kulturnije da se napiše.

A ti Sneki, ne opterećuj sebe i nas više Fiasconomy forumom


Emerald ::
Evo "editovanog" posta (nema muškog imena iza nicka), posto sam odbanovan da probam ponovo:

Sneki ::
:D
NOVO !!
Najnovija tehnika pumpanja - član coco na GIK Banat
već treću noć za redom briše svoj post (posle ponoći),
e da bi ga opet napisao (istiog sadržaja) i na taj način (nov datum)
postigao da ta tema sabajle opet bude medju prve tri !! :D
Vrlo lukavo ! :joker:
Čega se sve neće setiti..... alien

Stenli, pa ne mogu ja sve da znam, nisam ja mod na Fiascy ! Hvala Bogu !! 8)
Nekada sam čak i znala za neke, pojave se, napišu nekoliko postova i nestanu, ili budu banovani...
Znam da je član AA1 (važan lik u Citadelu) dok je još imao vremena, pisao i vedrio i oblačio, zajedno sa Bokicom i Ivanom... taj je imao nekoliko naloga, a takvih likova je bilo nekoliko !!
Scenario za "ugledne" članove: pišu kao i uvek, a kad im ustreba - otvore nov nalog (često u dogovoru s modovima) i pumpaju, po cenu da im taj nalog bude banovan...


Edit: :D
I samo što napisah ovo gore, evo ga Emerald (pročitao kod nas) !!
@coco napišeš li još jednom ovakav post pa ga posle obrišeš dobićeš odsustvo duže od 7 dana !

Za ostale radi infoa : Par večeri unazad @coco napiše citirani post, tako "podigne" temu u top i sutradan ga obriše - Da li zaista misliš da ćeš nešto postići na ovakav način ?! - za sada samo upozorenje *** Mod. Em


Kakva ekipa... :flower:
:D :D :D

.

Tzv. SNEKI - tvoja pakost nema granice. Tvoj psihofiziči sklop zaslužuje dijagnozu. Prvo služiš se totalnim neistinama koje se mogu lako proveriti. Člana @coco sam upozorio u 00:30 što se vidi u poruci na EF, ovo što si ti napisao napisano je DVA MINUTA kasnije!!! Drugo @coco nije brisao postove posle ponoci nego ih je tada pisao a brisao ih je u prepodnevnim casovima. Predhodni post (napisan u 00:34:12) imam i snimnjen na HDD. Međutim sve to nema veze jer

ti si jedan lik bolesni :ambulance: i pretvaraš ovo mesto u pljuvaonicu EF i to je tvoj krajnji domet uz praćenje određenih likova u CRHoV-u pa onda prosipaš pamet u vezi akcija i "razotkrivaš" smešne stvari.

Rekao sam ti ranije da neću pisati na ovom forumu dok sam mod na EF a sad ti poručujem da ovaj forum nemam nameru više ni čitati jer izgleda ovo su tvoji vrhunski i krajnji dometi.

P.S. Probaj da postuješ sa nekog od tvojih registrovanih nickova "spavača" pa ćeš mi pružiti zadovoljstvo da banujem kao i mnogi pre mene. :tesi:
Nazad na vrh Ići dole
Skynet
Voli da LAŽE !!



Broj poruka : 50
Points : 89
Datum upisa : 12.06.2009

Uklonjene poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklonjene poruke   Uklonjene poruke Icon_minitimeSub Jun 27, 2009 4:42 am

E,Bojance odnosno Kis Bojane nisam znao da si kolekcionar stripova sto ne kazes :bounce: Garant imas 2 tisuce akcija ;) .Jel ti je jos uvek ovaj broj u opticaju 06352xxxx treba mi jedan dobar broker iz Novog Sada planiram da razvijam nekretnine u tom gradu,ako mi zatreba karta za Exit znam kome treba da se obratim :D

Skaynet ovo je klasičan primer najgoreg, čak bezidejnog spama!
Odavno nisam video nešto bezveznije, a video sam stvarno svašta!
Ostavljam ovaj post u životu za primer drugima,
svaki budući će biti brisan bez ikakvog objašnjenja!
I još, ako mi se BojanNS bude žalio na ovo tvoje objavljivanje njegovog (? ili čijeg god) broja telefona,
odlaziš na duži odmor i od Jugoremedije i od Belex Cluba!!

P.S. I molim te da malo oladiš na temi Jugoremedija, ne razumem tvoju potrebu
da ta tema bude svakog dana aktualizovana, pošto se radi o akciji koja nije listirana na Belexu.
Nazad na vrh Ići dole
Darko
Just looking
Just looking



Broj poruka : 9
Points : 10
Datum upisa : 13.01.2008

Uklonjene poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklonjene poruke   Uklonjene poruke Icon_minitimeSre Nov 25, 2009 11:37 pm

Nisam dobio inspiraciju nego grip :D ,pa mi dosadno ne radim.

Sta ti je proxi ?? ja imam kablovski internet kuci

:shock:
A sta za Nicovica ?? Vidim da ga svi pljuju ,valjda zato sto je akcionar ali ne vidim zasto. Dajte da vidimo ko je recimo ove godine ili zadnje dve najvise prodao a ko najvise kupio ...
Ja nisam drcan ,nego stvarno ne razumem zasto neko pljuje Nicovica ili bilo kog drugog zato sto Templton ili bilo koji fond nece da kupi po 3000 nego oce po 2600..
Imas hartije ,trebaju ti novci i sta ces moras da prodas po onoj ceni po kojoj neko oce da kupi. Zasto si ti tu nesto kriv..
Ako neko misli da ce oni kupovati skuplje kasnije u velikoj su zabludi jer oni nece kupovati uopste.Ili ce kupiti jeftino na onoj ceni koja im odgovara ili nece uopste. To je sustina poslovanja fonda ,bez toga svi bi propali.

E sad meni je stvarno dosadno kad svi kao neka sekta krenu da mlate praznu slamu o necemu sto nema veze sa zivotom. Niko normalan ne zeli da napravi gubitak ako ne mora ,po bogu ljudi.

Problem sam ja sto sam jedan dan realan a ne ovi sto non kupe neke hattije i onda kukaju po vazdan naredne dve godine. Suspect

Ajde ,brate uozbiljite se malo.

Lep pokušaj MAJSTORE!! Imao si šansu!
Ovde si davno banovan, pa ćeš i dansa i svaki
put dobiti TRAJNI ban !! :D
Imaš ti svoj forum i prijatelje Čegoviča, Alehna & Co.
A posebno si me inspirisao onim pretnjama članu ovog foruma!!
Laku noć!
Admin
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Uklonjene poruke Empty
PočaljiNaslov: Re: Uklonjene poruke   Uklonjene poruke Icon_minitimeČet Mar 25, 2010 9:28 am

Tema Spamerski kutak obrisana jer nije imala nikakvog smisla osim namernog spamovanja i zle krvi.
Zarad mira u kući! cat

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
 
Uklonjene poruke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Obrisane poruke.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: