BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...

Ići dole 
+28
BoS
Maca
Fmember
Momir
Ars Vivendi
Limited011
ALHEMICAR 07
Gargamel011
Teletrader
Cope
pepeljuga21veka
gogloee
mirami
Karmamen
Milos86
Friz
Nebojsa
Kobe Bryant
Goca
pepsiman
kaktusic
Vlada
Greta
Mima
iki
Dusan
Vidovnjak
Sneki
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/21/2008, 09:22

Pozdrav saborci !

:kugla: kisa do vikenda
:kugla: posle razvedravanje
:kugla: pa opet kisa
:kugla: i tako do proleca
:kugla: ko prezivi klimatske uslove smesi mu se lova na proleceKOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 187

Be strong KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 177

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/22/2008, 08:53

Dobro jutro Dacicu !
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 185 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 179
Dobro jutro Karadzicu !
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 146

Dobro jutro Beleksovci !
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 108KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 45KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 108

:kugla: kosmicka ravnoteza je pocela KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 123

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/24/2008, 00:28

Srbija je zauzela treće mesto u ovogodišnjem istraživanju "EM20 indeks" britanske revizorske kuće PricewaterhouseCoopers (PwC) kojim se rangira atraktivnost investiranja u proizvodnju u tržišta u razvoju.

Prvo mesto u oblasti investiranja u proizvodnju je zauzeo Egipat, druga je Bugarska, a pored Srbije, u prvih deset je još i Rumunija (na sedmom mestu).
Srbija, Bugarska i Rumunija čine svojevrstan "zlatni trougao", pošto se sve tri nalaze među prvih deset i po atraktivnosti investiranja u sektor usluga (Srbija je u ovoj kategoriji na sedmom mestu, Rumunija na četvrtom, Bugarska na petom, dok je na prvom Poljska).
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/24/2008, 09:06

Cao Friz
Lepe novosti !
:kugla: Sledeca godina je nasa,to se i bez moje kugle vidi :cheers:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning
Nebojsa


Broj poruka : 138
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Points : 35
Datum upisa : 27.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/25/2008, 17:00

Matori, ovaj Belex je postao veca deponija od tvoje...

Sta predlazes da kupimo od djubreta na Belexu, pa da odemo ispred buvljaka da prodajemo...
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/26/2008, 20:57

@nebojsa
lool
ja sam optimista,mislim da ce se sve iskristalisati sledece godine,no ako me pitas da sada ulozim novac u akcije
odgovor bi bio
NIZAKOJE PARE BRALE!
kamata 8 % i mirno spavas :bball:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/28/2008, 23:21

Четовање на Интернету, разговор преко „скајпа” (визуелна и аудио комуникација преко глобалне мреже) или слање обичног и-мејла однедавно су под јасно прецизираним надзором служби безбедности Србије. Републичка агенција за телекомуникације (Рател) недавно је прописала „Техничке услове за подсистеме, уређаје, опрему и инсталације интернет-мреже” који су ступили на снагу 12. јула ове године.

http://www.politika.co.yu/rubrike/Ekonomija/Internet-pod-lupom-bezbednosnih-sluzbi.sr.html


http://www.politika.co.yu/rubrike/Drustvo/Kad-BIA-chetuje.sr.html

:kanta:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/31/2008, 09:58

@Kobe Bryant
What?!
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 151

Otvoreno pismo ministru policije

Postovanje,
Gospodine ministre KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 174dobrodosli u Deponijsku temu - Kod vidovnjaka,kristalna kugla i ostali rekviziti.
Rad sam da pomognem u suzbijanju kriminala,to se vidi iz mog pisanja.Oduvek sam bio privrzen policiji i ziveo u skladu sa aktuelnim zakonima.Kako su se zakoni menjali menjao sam se i jaKOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 78
Ocekujem da se registrujete ovde dok pretrazujete Deponiju,bila bi mi cast.Voleo bih da Vasim postom date na znacaju Deponiji kao antikorupciskom i antikriminalnom telu ovog foruma.
Mi smo grupa ojadjenih ali pre svega dostojanstvenih stedisa!kao sto vidite mi ovde ne kukamo,dostojanstvo i moral su na visokom nivou.Svi znamo da je bilo i gorih dana(Vama bar ne treba da pricam o tome,i sami ste preziveli 90').
Dobrodosli u Deponiju jos jednom,osecajte se kao kod kuce i videcete da ovde tako reci nista ne smrdi.
S Postovanjem
Vidovnjak

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 107KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 8 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 107

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning
Nebojsa


Broj poruka : 138
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Points : 35
Datum upisa : 27.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime7/31/2008, 12:29

Vidovnjak ::
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 151

Sta plavusa kaze kad joj babica pokaze blizance koje je upravo rodila?
- KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 148jel ja sad treba da pogodim koje je moje?

Sta plavusa kaze bebi kad joj je babica donese posle porodjaja?

- Od usta sam odvajala da bih tebe rodila!

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 152
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/5/2008, 13:42

Sta kaze covek,i ja se u potpunosti slazem sa njim.Mozda nekome ovo pomogne da donese pravilnu odluku gde i kako sa novcem.
...Milutin Nikolic,direktor i osnivac kompanije"Citadel" kaze,buducnost su fondovi,i ulaganje u fondove je manje rizicnije nego u ulaganje u akcije,razloga mnogo...izmedju ostalog covek kaze,da su najprofitabilniji sektori za ulaganje u Srbiji:
1.nekretnine
2.gradjevina i infrastruktura
3.energrtika
4.prehrambena industrija
5.telekomuniacije
6.farmacija

Ako sagledamo situaciju unazad recimo 1,5 godinu covek ke generalno upravu.
Napomenuo je jos da za razliku od fonda,kod kupovine akcija,mora se voditi racuna o odabiru dobrog brokera(koji opet moze da pogresi u proceni),sigurna velika zarada postize se otprilike samo insajderskim informacijama.
Ja cu da dodam,moj utisak.
Fond je kao jedan odlican i najbolji "broker".O tvom novcu ne vodi brigu jedan covek,nego nekoliko,a 10 glava je pametnije od 1.
Berza,akcije,je ulaganje sa isuvise rizika i moj savet je za pocetnike NOVAC u FONDOVE.
p.s.Da pojasnim ja nemam ni jedan dinar u fondovima(jer vise nemam love) sve mi je u akcijama,budite pametniji od mene:)

Negde sam procitao da si sneki napisala da je i u prolece ista prica,i polako verujem da ova kriza ce da potraje.Koliko god zaradio posle 2 godine izlazis kao gubitnik,jer si novac moga bolje da uloziz i zaradis vise.No srecom pa zivot traje i posle 2009.
Drzmo se saborci.
:cheers:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/6/2008, 08:56

Ovo za nekretnine u Srbiji je vrlo tačno - upućeni smatraju da je sva slobodna lova otišla u nekretnine.
Čak ima mišljenja da će cene još da rastu !! :shock:
Tako da će oni stanovi koji su 87-89. koštali 4.000,- DM ( po qm) uskoro koštati 4.000,- EUR !!

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning
Nebojsa


Broj poruka : 138
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Points : 35
Datum upisa : 27.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/6/2008, 10:11

Sneki ::

Tako da će oni stanovi koji su 87-89. koštali 4.000,- DM ( po qm) uskoro koštati 4.000,- EUR !!

.

Na Novom Beogradu, Blok 45, 2000 godine kvadrat je kostao 1000 DM
Danas 2000 EUR.

Jedan ar placa na Ledinama (naselje Izmedju Novog Beograda i Surcina) sada vredi 10000 EUR, a krajem '90-ih cena je bila 2000-3000 DM
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/6/2008, 14:52

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 175
Primer 1,
Moja prijateljica je prosle godine,negde u leto,kupila jedva za 30.000 evra garsonjeru na Karaburmi(Beograd),20m2,jeste novogradnja ali klasika,bez potrebne dokumentacije,zejednicko brojilo,bez centralnog grejanja,telefona...Trazila je nekoliko meseci garsonjeru za te pare,i to imala je kes ne kredit..
Promer 2,
Komsinica iznad mene pre nekih 8 meseci prodala stan za 75.000 evra,48 kvadrata,zgrada stara 30 godina.Sada se ti stanovi prodaju izmedju 90-100.000 evra.(Novi Beograd)
Cak cene nekretnina po unutrasnjosti su pocele da rastu,u mestima u kojima je cena stagnirala godinama,narocito u Vojvodini.Kragujevac recimo moze da dostigne cenu od 1500 evra kvadrat,sto je bilo nezamislivo prosle godine.

Pisao sam nedavno o tome da ma koliko zaradili na berzi,svi smo zapravo izgubili jer je sve za godinu dana nevidjeno otislo gore.Jedina dobra stvar je sto dinar ojacao i to nas generalno na neku vecu sumu novca malo cupa(bar mene,kad sam usao u akciju bio je 82 din.)No i to je smesno.Ali jeste za neku utehu KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 147

Juce sam pricao sa jednim investitorom koji zapocinje gradnju na Bulevaru Kralja Aleksandra,preprodajna cena kvadrata 4.000 evra!Pa vi vidite.Beograd je jos uvek deficitaran sa stanovima i procena je da ce to jos dugo biti tako,dotle ce cene da divljaju i to sa razlogom,zakon potraznje.Negde sam procitao podatak da je trenutno Beogradu potrebno oko 100.000 stanova!
A svi znamo da je to grad koji se ne iseljava nego naseljava i dalje.

Zakljucak,
Ne razumem se puno u fondove,ali siguran sam da se znatni deo novca upravo obrce kroz izgradnju,i zato je fond idealan za ulaganje ako nemas dovoljno novca da sam kupis bilo kakvu stambenu jedinicu.
No sada je lako biti pametan.
p.s.moram da promenim kuglu ovoj izgleda istekao rok trajanja. :kugla:
A da osnujemo mi gradjavinsku firmu KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 81 ?

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/6/2008, 15:12

'Ajde da osnujemo, nego sta... :clap: Ja sam htela da uzmem stan na kredit, ali cene su toliko otisle, da je to nemoguce ispratiti. Ono sto je jeftinije, nije uknjizeno, a novogradnja koju banke prihvataju je nenormalno skupa. Jedino da ponudim nekoj banci akcije kao zalog, al' nisu ni oni bas tako glupi :smesan si:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/6/2008, 15:32

xexe ,mima,juce odem u telenor da uzmem telefon u onom paketu,placas 1000 dinara mesecno 2 godine i imas ono sve...bla bla..no kad su mi rekli da i za to te proveravaju u kreditnom biro,ja sam se frapirao,zamisli...
Hm,sto se tice kredita mislim da nije resenje ukoliko ti nije frka za stan.Bolje je sacekati bolje uslove banaka.
Jos jedna zanimljiva stvar,cene izdavanja nekretnina u Beogradu nisu skocile znacajno i ne prate skok cene kupovine stana.Sto ce reci stan se ne kupuje da bi na njemu zaradio kroz rentiranje nego profit je samo u skoku cene kvadrata za veom akratak period.
mima ,postoji resenje,da ukoliko imas nekretninu koju bi opteretila hipotekom,neku koju ne zelis da prodajes,kupis stan na kredit njega ne stavljas pod hipoteku i prodas ga za 1 godinu,zarada je sigurna.No to je vec privilegija bogatih.E u tom slucaju vredi uzeti kredit.
Mada a sam ipak za varijantu da mi ovde napravimo malu stambenu zadrugu :D

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning
Nebojsa


Broj poruka : 138
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Points : 35
Datum upisa : 27.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/6/2008, 16:37

Nedaj Boze da se Srbi sloze :D

Salu na stranu...

Kad bi se nas nekoliko forumasa k'o sto ti kazes udruzili i krenuli da se bavimo gradjevinom bio bi pun pogodak za razliku od ulaganja u gradj. inv. fondove.

Moje subjektivno misljenje je da bi se ulaganjem u inv. fondove koji ulazu u nekretnine susreli sa nelikvidnoscu akcija, te bi ih morali prodavati uz veliki discount. Ali ipak ako bi se odlucio da investiram u tako nesto, sacekao bi da prodje javni poziv i verovatno bih posle par meseci kupio akcije fonda za sigurno 20% manju od fer cene koju objavi fond. To je neka moja prognoza...
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/14/2008, 20:46

10 najljepših otoka koje si možete priuštiti

Otoci za kupnju kojih ne treba imati milijarde na računu nude povoljnu klimu, građenje je dozvoljeno, a među njima nema nijednog na Jadranu

U svijetu se prodaje nekoliko stotina otoka. No, posebno je zanimljiv podatak da oni najtraženiji nisu hrvatski ili općenito mediteranski, kako se to često misli, već oni bliži SAD-u. To postaje još upečatljivije kad se čestim vlasnicima otoka, Amerikancima, dade do znanja cijena. Američka agencija za prodaju luksuznih nekretnina, International Listings, objavila je tako popis deset najljepših privatnih otoka na svijetu, a kriterij je osim ljepote bio i da si ih možete priuštiti. Raspon cijena je od 10 tisuća do pola milijuna dolara. Očekivano, na tom popisu nema nijednog hrvatskog otoka, a svi ponuđeni barem su tri do četiri puta jeftiniji od najjeftinijih sličnih nekretnina u Hrvatskoj.

1. West Bank Lighthouse (SAD)
Američka vlada ponudila je na prodaju dva svjetionika udaljena oko 3,5 milja od New Yorka. West Bank Lighthouse i Old Orchard Shoal ponuđeni su na aukciji s početnom cijenom od samo 10 tisuća dolara. Svjetionici su relativno dobro očuvani te moraju biti zaštićeni u skladu sa zakonima o povijesnom naslijeđ. Površina otočića je oko 100 kvadrata.
Cijena: 10.000 dolara

2. Dolphin Bay (Panama)
Ovaj otočić površine 560 kvadrata smješten je nedaleko od obala Paname uz područje Bocatorito, koje je načičkano brojnim otocima. Do otoka Dolphin Bay moguće je doći na više načina. Postoji stalna veza do otoka San Cristobal i do Boce, a plovidba traje oko 20 minuta. Otok nije spektakularan, ali se na njemu može pronaći poneko veće stablo i ananasi, a okružen je zaštićenim vodama. U International Listingsu tvrde da je idealan za manje obitelji. Cijena: 40.000 dolara

3. Bereck (Kanada)
U Kanadi sa 100 tisuća dolara viška na prodaju će vam ponuditi cijeli niz otoka. Jedan od njih, Bereck, smješten je na jezeru Stuart uz kanadsku pacifičku obalu koja se proteže od američkog grada Seattlea do Aljaske. Ovaj otok pravi je raj za ribiče. Otok zauzima više od četiri hektara i na njemu je dozvoljena gradnja stambenih objekata. Cijena: 64.327 dolara

4. David (Kanada)
Smješten uz obalu Nove Scotije u Kanadi, otok David zanimljiv je posjed površine od gotovo 22 hektara. Okružuje ga zaljev Tor Bay i okolno otočje, dok je najbliže naselje udaljeno oko 30 kilometara. Na otoku se nalazi nastamba od svega nekoliko kvadrata izgrađena prije pet godina. Iako nikakva druga infrastruktura ne postoji, dozvoljena je gradnja objekata, a posebno se preporučuje za ribolov. Cijena: 74.474 dolara

5. Chris Pinnacle (Filipini)
Za 100.000 dolara na Filipnima ćete dobiti dva otoka zvana Chris Pinnacle. Otoci su podjednake veličine, svaki ima nešto više od jednog hektara. Nalaze se u zapadnom dijelu pokrajine Guimaras koja je okrenuta prema Maleziji. Sastavljeni su od čvrstih stijena i okruženi koraljnim grebenom. Od kopna su udaljeni svega 200-tinjak metara pa iako nemaju vlastitu infrastrukturu, moguće ju je jednostavno izgraditi. Do otoka se plovi manje od pet minuta. Oba otoka vrlo su malo izgrađena.
Cijena: 100.000 dolara

6. Cockroach Caye (Belize)
Na otoku ne žive otporni žohari već je njegova površina u obliku žoharove ljušture pa otud ime. Cockroach Caye smješten je desetak kilometara od glavnog grada Belizea. Oko otoka se proteže koraljni greben. Cockroach Caye dio je atola Turnefee, poznatog po nekim od najboljih svjetskih mjesta za ronjenje. Ni u doba najveće turističke najezde, na Turnefeeu ne boravi više od 300 ljudi. Cijena: 189.900 dolara

7. Lenur (Oceanija)
Otok Lenur tipičan je koraljni otočić u Republici Vanuatu u Oceaniji. Proteže se na površini od 15 hektara u kristalno čistom moru južno od otoka Južna Malakula. Cijeli arhipelag Vanuatu nalazi se oko 2000 kilometara sjeverno od Australije. Lenur je vulkanskog podrijetla a smjenjuju je tropska i suptropska klima. Na otoku raste nisko drveće i kokos, a tijekom cijele godine opskrbljen je pitkom vodom. Cijena: 400.000 dolara

9. Carrington Cay (Bahami)
Otočić od samo pola hektarasmješten nedaleko od otoka Veliki Abaco na Bahamima ima odličnu lokaciju. Na samo nekoliko minuta plovidbe nalazi se nekoliko velikih resorta More uz otok dovoljno je duboko za sidrenje najvećih jahta. No, glavni bonus dobrog smještaja ovog otoka su povoljni vjetrovi zbog kojih na njemu praktički nema komaraca i drugih insekata. Cijena: 455.000 dolara

8. Eagle’s Nest (SAD)
Ovaj otok smješten je na rijeci Tennessee nedaleko od gradića Bath Springs. Iako riječni otok, Eagle’s Nest zauzima gotovo 67 hektara. Pokriven je gustom šumom, kamenom i pijeskom. Otok je odigrao značajnu povijesnu ulogu za vrijeme američkog građanskog rasta pa je tako 1863. godine vojska Unije na otoku pritisnula trupe Konfederacije. Cijeli je kraj zbog slabe izgrađenosti veliko turističko izletište.
Cijena: 350.000 dolara

10. Katunayake (Šri Lanka)
Smješten dvije minute brze plovidbe od obala Šri Lanke, ovaj mali otok površine četiri hektara pravi je tropski rezervat bilja i životinja. Možda se upravo stoga kupac mora obvezati da će otok razvijati isključivo u skladu s ekologijom. Nema struje i vode, ali je dostupan GSM signal. Zračna luka u Colombu, glavnom gradu Šri Lanke, vrlo je blizu zbog čega je otok vrlo lako dostupan. Cijena: 500.000 dolara


:flower:

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/15/2008, 23:59

Moracu da se ne slozim sa tobom po svim tackama optuznice :D
Vecinu otoka koje si pobrojao nalaze se u jako nepovoljnim klimatskim uslovima,mnogi ce i nestati kao posledica globalnog zagrevanja.Otoci na okeanima oduvek su bili jeftiniji od onih u morima ili zalivima,razlog je prosto jasan...primer,mediteran nikada nece pogoditi cunami i ti otoci su daleko sigurniji za investiciju od svih koje si pobrojao,ako izuzmemo primer kanade(no to je totalno neintersantna kupovina i bacen novac,jer to nije nikakva turisticka destinacija).
Za mene,sto se tice investicija u ostrva i uopste zemljiste na obalama slane vode,to su:

1.Francuska
2.Grcka
3.Hrvatska
Najskuplje ali i najprofitabilnije u pogledu ulozenog i moguce dobiti.
Da sam milijarder kupio bih ostrvo mamule u Crnoj Gori,to je raj za profit.

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/25/2008, 15:26

Vidovnjak, molim te da mi rastumačiš o čemu se ovde radi...

Naime, ako pogledamo kada je koja akcija (na primeru 3 akcije: Dunav, TGAS i AIKB) ,
krenula da raste i kada je dosegla svoj maksimum u proleće 2007. - dolazi se do zaključka da je prvo Dunav (27.09.2006.) počeo da raste sa 4.812,- din, da je potom TGAS "krenuo" (13.12.2006) sa 8.600,- din, a da je AIKB "okasnila" i krenula tek 16.02.2007. sa 6.146,- din !!

E, da bi Dunav prvi i stao (16.04.2007) na 17.000,- din, pa TGAS 20.04.2007, (26.500.- din), a AIKB se "zaustavila" kao poslednja, tek 14.05.2007 - na 13.887,- din!!

IMAŠ LI NEKO TUMAČENJE???
O čemu se tu radi??

:study: :study: scratch scratch

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...


Poslednji izmenio Sneki dana 8/25/2008, 19:21, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime8/25/2008, 16:32

@sneki
Ovako, :kugla:
Opste je poznato da ja bankama i osiguravajucim drustvima ne verujem zatvor ,pa ni u te akcije,doduse lepo se zaradilo ko je na vreme usao,mislim da tu vise nema sta da se trazi,jer ako je neizvesna hartija nekog gradjevinskog giganta koji posluje odlicno,sta tek onda ocekivati od hartija banaka i osiguravajucih drustava koja mogu za veoma kratko vreme da propadnu
Primer,sta bi se desilo da se neke tri najvece banke stope u jednu?
-banake zive od klijenata i vrede onoliko koliko imaju klijenata,poverilaca
-klijent bira banku sa najboljim uslovima
-uslovi su najbolji kod najvecih
-mali osudjeni na propast :smesan si:
Ovo je naravno moj stav baziran na logici i nema veze sa ekonomijom.
Sto se tice TGAS,tu bas nemam pojma,nisam pratio to jer nemam tu akciju.

Dodatak:
Ja sam otisao u veliki gubitak,prodao sam akcije BIP-a,novac mi treba.
Kazu,zagarantovana cena od 375 dinara po akciji stize na jesen 2009 godine,ja bih opet bio u manjem gubitku.Koja je moja racunica.
Ako gubim bolje da izgubim sada nego za 1 godinu.Iskoristicu povoljan kurs,razlika mi je 5 dinara,tada je bio 82 dinara evro,ucaricu na kapitalni gubitak,sledece godine kazu da se umanjuje kapitalna dobit sa 20% na 10%.Kad se sve sabere moguce je novac obrnuti i povratiti ostatak gubitka kroz bolju hartiju i na prolece biti na nuli.
Pitanje?
Da li sam budala? :king:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/2/2008, 15:10

Dan 2.09.2008. Beogradska berza zvana BELEX

Metod kontinuiranog trgovanja

:cherry:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:clown:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:clown:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
alien Vital Vrbas :cheers:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:cherry:
:clown:
:cherry:
:cherry:

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/8/2008, 08:43

Svasta su pisale novine za vikend.
U nekoj Africkoj zemlji lekari skinuli slona sa droge posle par godina.U Dubaiju grade grad-piramidu za 1 milion ljudi.Toma Nikolic ode iz fotelje ali kaze covek da ostaje politicar posto ne zna nista drugo da radi.U Svajcarskoj za mesec dana naucnici ce stvoriti veliki prasak.Ako niste znali prasak kosta par milijardi dolara.Kazu da nema opasnosti od pojave crne rupe,dok drugi kazu opasno sve to cackati,a delovi za tu skalameriju liveni u Srbiji i pravili ga srpski naucnici,ako se pojavi crna rupa sankcije nam ne ginu kao saucesniku.
IMLEK afera,udruzivanje malih akcionara protiv obezvredjivanja akcija,BIP je vec pase tema,procenjena vrednost NIS-a u centimetar i kilogram,lepe pare.Oterase po svoj prilici kupca iz Rusije,neko mu obecao to po veleprodajnoj ceni privatizacije....
E a ono sto je najzanimljivije nadlezna ministarka obecala ne smanjenje vec ukidanje kapitalne dobiti,kaze pokusace da se izbori za njeno potpuno ukidanje i oporavi Belex tako.Zakon je vec tu negde u fijoci kod nje samo da ga nadje i preko pisarnice da u skupstinu.
Vreme za vikend bilo lepo u Beogradu za turiste iz Afrike.

Jos malo pa pocinje nova Belex radna nedelja.
:cheers: saborci

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/15/2008, 16:21

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 137 LJUDI DOSAO DUSAN !!! KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 137

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 185 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 179 KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 167

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/15/2008, 16:24

E jesi lik... Kako čovek da se ne javi na ovo? :D

Veliki pozdrav tebi Vidovnjak, vidim da ti berza (još uvek) nije ubila vedar duh :wave1:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/15/2008, 16:29

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 147 kuckam iz ludnice KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 146

xexe

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/16/2008, 10:25

Vidovnjak ::
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 147 kuckam iz ludnice KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 146

xexe

Nema nikakve sumnje kako je panika zavladala širom svijeta, evidentno multiplicirajući učinak de-leveraging fenomena, koji se poput epidemije širi financijskim tržištima, ionako već iznimno osjetljivima na različite poglede promatrača koji smatraju za shodno istaknuti ovaj ili onaj aspekt krize.

Ono što je svima zajedničko je procjena o širenju krize, koja će se iz financijskog preseliti u realni sektor, osiguravajući na neki način nastavak korekcije u segmentu dionica, jer će usporavanjem gospodarskog rasta na globalnoj razini već zamjetno snižene valuacije korporativnog sektora, koje se polako spuštaju u prihvatljive okvire (dugoročni prosjek), vjerojatno biti dodatno korigirane.

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/16/2008, 11:46

________________________KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Breaking-news__________________________
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Vesti

Sneki ovo su vec ozbiljne teme,otvaram D e p o n i j s k e V e s t i Suspect

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/17/2008, 19:18

B r e a k i n g N e w s

Tema DEPONIJA je skocila sa predzadnje pozicije tri mesta ka vrhu liste tema!
Ovo je veliki uspeh,obzirom da mesecima sve pada samo DEPONIJA raste.
Drugovi i drugarice cestitam KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 182

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/18/2008, 16:02

Vidovnjak, imas konkurencuju:

ŽAR Ptica kao firma registrovana za poslove sa otpadom teži razvijanju novih domaćinskih odnosa svakog od nas prema otpadu koji proizvodimo.

Pozitivni običaji u postupanju sa otpadima su neophodni. Poštovane komšije, verujemo da još uvek imamo zdravije porodične odnose i veze nego mnoge tehnološki razvijene zemlje. Roditeljske i domaćinske veze dokazuju se i brigom za svet koji je oko nas i koji ostaje posle nas. Zato Vas pozivamo da nas kontaktirate, savetujete, kritikujete, usmeravate, da sa nama reciklirate, da zajedno menjamo ponašanje prema našem životnom okruženju.

S' poštovanjem ŽAR PTICA


http://designbyheart.net/zarptica/naslovna.html

:joker:

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/18/2008, 16:11

Ja vidim u kuglu da ce sutra berza da zeleni
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/18/2008, 17:16

@Friz
Originalno nema sta,a da znas da mi bas treba ta Zar tica.Imam neki krs u podrumu,nece ga niko,pozvacu ih pa nek nose.

@Milos86
Jes tu kuglu kupio kod Kineza?
:D

B r e a k i n g N e w s

Ako je neko iz Bg imate super kurs u menjacnici u Kosovskoj ulici u delu iza Skupstine.
Kupovni je 76,3(skoro pa kao srednji negde)...mahom je svugde kupovni preko 77 din.
Bacimo se u dilovanje :D

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/18/2008, 17:32

Razmisljao sam dosta,zasto je sve otislo ovako nisko.Ok svetska kriza,pa i mi smo deo sveta,berza je to potvrdila.
No ipak je sve otislo u sunovrat za oko godinu i do 300% na pojedinim akcijama,iako prospekti firmi govore drugacije stanje.
Krivac su i mali akcionari.Evo jednog scenaria.
Kod nas je mnogo ljudi protekle godine uslo u trgovanje na berzi,znam pojedine koji su uzimali kredite,zaduzivali se ulazili u minus,nadajuci se brzoj zaradi(secam se primera Telefonije i mog prijatelja,a odgovarao sam ga da ne radi to).
Desilo se to,da su ljudi prinudjeni da prodaju akcije po principu daj sta das samo da nesto izvucem,jer svako cekanje sledecu godinu vodi ga u dublju rupu,prosto je neizvestan oporavak.Ovo ide i islo je na ruku ozbiljnim investitorima,koji ulazu visak novca.Najveca besparaica medju stanovnistvom dolazi oko septembra(prispevaju rate za letovanje i pocinje skolska godina),razlog vise da prodaju akcije jer im novac treba.Nece ovo rasti skoro.
Smesno zvuci ali mota mi se ovo po glavi.
Ko je obezvredio srpske akcije?
Pa Srbi.
:lud:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/18/2008, 17:44

Friz ::
Vidovnjak, imas konkurencuju:

ŽAR Ptica kao firma registrovana za poslove sa otpadom teži razvijanju novih domaćinskih odnosa svakog od nas prema otpadu koji proizvodimo.
Pozitivni običaji u postupanju sa otpadima su neophodni. Poštovane komšije, verujemo da još uvek imamo zdravije porodične odnose i veze nego mnoge tehnološki razvijene zemlje. Roditeljske i domaćinske veze dokazuju se i brigom za svet koji je oko nas i koji ostaje posle nas. Zato Vas pozivamo da nas kontaktirate, savetujete, kritikujete, usmeravate, da sa nama reciklirate, da zajedno menjamo ponašanje prema našem životnom okruženju.

S' poštovanjem ŽAR PTICA


http://designbyheart.net/zarptica/naslovna.html

:joker:


:D :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/18/2008, 18:31

Sneki, hoćeš ti svoje akcije reciklirati? Da ne zagađuješ okolinu lol!

Ili si to već učinio pa sad reklamiraš-pumpaš :secret:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti... - Page 4 Icon_minitime9/18/2008, 18:32

Dušan85 ::
Sneki, hoćeš ti svoje akcije reciklirati? Da ne zagađuješ okolinu lol!

Ili si to već učinio pa sad reklamiraš-pumpaš :secret:
xaxaxa
Sneki ima pola belexa ne zna vise ni sta je njegovo.
:D

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
 
KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Kod NOVIH vidovnjaka - MilanLaki & Ris!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: