BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Share | 

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Vidovnjak
VIP
VIP

Broj poruka : 280
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/26/2008, 08:24

Veliko izvini i sala :D

Zasto se zid slomi kada se Bosanac nasloni na njega?
- Pametniji popusta.

Dobro jutro ljudi,pa mi imamo vladu bre!

:eu: :eu:
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP

Broj poruka : 1770
Godina : 62
Datum upisa : 05.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/26/2008, 13:37

Sneki nije fer,kod Vidovnjaka jedna bacuskinja. :D

A nas je 700.Svih uzrasta. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/27/2008, 09:03

Dosao je 700-ti clan foruma !!
D U M I
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/27/2008, 14:12

Crnjak dana :

Kako se zove Evropsko prvenstvo u fudbalu koje se igra u Austriji i Svajcarskoj?
-Ausvic.
:sampion:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/27/2008, 14:22

Ovo je zaista crnjak
Dule ako nije prikladno ti obrisi,ali morao sam jbg da postavim :(

Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 11:20

Dobro jutro vredni narode
Nisam se pohvalio,moram :D
Admin. mi je poverio DEPONIJU na neki nacin sam postao urednik :kanta:
Trudicu se da teme kojima nije mesto u mojoj DEPONIJI,a to su one teme od vaznosti,budu premestene negde gore.Zalagacu se za reciklazu,i truditi se da ovo postane najlepsa DEPONIJA u Srbiji.
Vas vidovnjak :kugla:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 12:45

D O B R O D O S L I N A M O J 100-ti P O S T :cheers:

Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag

Broj poruka : 5218
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 14:47

Čestitam :guitar: :icecream:

Ali te molim da vidiš u tu kuglu kako to
Mladja ispade pored brokerskog savetnika i expert za tenis..
pogledaj ovo, i protumaći mi ovaj šifrovani tekst, koji se, nema sumnje, odnosi na razvoj Belexa,
dakle, šta tu USTVARI piše ?? Suspect

Mladja upisano:
Da sam trener kojim divnim slučajem, još u prvom setu savetovao bih Ani da kad god može vraća bekhend slajseve i forhend spin balone Kineskinji. Time bi poništila njene ubitačne kontre zbog smanjenja brzine relija. Kineskinja, 20 centimatara niža, jedino tu je ranjiva. Morala bi slične lopte da vraća jer visoke forhende u penjanju prosto ne može da odigra zbog rasta, a upravo takav udarac bi dobijala nazad. A Ana je tu ubedljivo najjača na svetu. Taktički, Ana nije koristila ovu mogućnost, osim u par slučajnih momenata, a bilo je očigledno da bi takvom igrom uzela 90% poena. Prosto, nije se nadmetala u poenu da ga prevede na "svoj teren", nego se upustila u kobnu razmenu sve jačih udaraca. A Kineskinja je sve stizala. Defanzivno, za klasu je jača od Ane. I uspela je da isprovocira Anu da se igra "njena igra".

Haj, da te vidim?? :flower:

:D :D :D

.

Just looking
Just looking

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 15:24

Samo napred @Vidovnjak,razmrdaj malo ovaj forum :D

P.s.

Ne brini za Duleta probacu ja da ga sarmiram. :flower1: :flower1: :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP

Broj poruka : 5272
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 15:46

@Goca ::
Ne brini za Duleta probacu ja da ga sarmiram. :flower1: :flower1: :flower1:

Pa Dule ne pravi probleme :D

A ti možeš probati da šarmiraš, ali to svakako nikako ne utiče na Vidovnjaka, pošto bi on stradao u svakom slučaju :drrr: :poster_spam:

Šala naravno, Vidovnjak, ne brini :bangbang:

Dobrodošla Goco :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 16:02

@Sneki
Slabo pratim
mladja je jedan vrlo nacitan i dobro potkovan momak

@Goco
DOBRODOSLA U DEPONIJU

@Dusane

:cheers:
Nazad na vrh Ići dole
Goca
Just looking
Just looking

Broj poruka : 29
Datum upisa : 25.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 16:04

Hvala momci,bolje vas nasla. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 16:11

@Goco ako ti treba pomoc oko izbora avatara,rad sam da pomognem :flower1:
Inace da te upoznam sa pravilima Deponije
NEMA PRAVILA !
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 16:37

@Sneki ::
Čestitam :guitar: :icecream:

Ali te molim da vidiš u tu kuglu kako to
Mladja ispade pored brokerskog savetnika i expert za tenis..
pogledaj ovo, i protumaći mi ovaj šifrovani tekst, koji se, nema sumnje, odnosi na razvoj Belexa,
dakle, šta tu USTVARI piše ?? Suspect

Mladja upisano:
Da sam trener kojim divnim slučajem, još u prvom setu savetovao bih Ani da kad god može vraća bekhend slajseve i forhend spin balone Kineskinji. Time bi poništila njene ubitačne kontre zbog smanjenja brzine relija. Kineskinja, 20 centimatara niža, jedino tu je ranjiva. Morala bi slične lopte da vraća jer visoke forhende u penjanju prosto ne može da odigra zbog rasta, a upravo takav udarac bi dobijala nazad. A Ana je tu ubedljivo najjača na svetu. Taktički, Ana nije koristila ovu mogućnost, osim u par slučajnih momenata, a bilo je očigledno da bi takvom igrom uzela 90% poena. Prosto, nije se nadmetala u poenu da ga prevede na "svoj teren", nego se upustila u kobnu razmenu sve jačih udaraca. A Kineskinja je sve stizala. Defanzivno, za klasu je jača od Ane. I uspela je da isprovocira Anu da se igra "njena igra".

Haj, da te vidim?? :flower:

:D :D :D

.

Čoveče, pa kako ne vidiš da ovde nije reč o TENISU ??
To je šifrovana poruka za njegove pajtaše, tu je zanimljivo šta ti "stručni" teniski izrazi znače, kad se prevedu na berzijanski jezik...

:flower:

VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 16:54

MLADJO
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 20:39

Pa bre Vidovnjak pa tebi nisu ravni oni leteci avijaticari(trkaci) :clap: :clap: :clap:

U eri naftne krize tvoj netrosi kerozin? :vanzemaljac:

CESTITAMO :respect:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 20:44

@papsiman

Pa sta mislis ti zasto sam ja u Deponiji,moj pogon je na smece.
Neki dan je dusan u Deponiju bacio nekoliko tema,kod mene nestasice i krize nema. :naghty:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 22:18

Контактирајте нас
"Агенција обавља послове који се односе на: заштиту безбедности Републике Србије и откривање и спречавање делатности усмерених на подривање или рушење Уставом утврђеног поретка Републике Србије; истраживање, прикупљање, обраду и процену безбедносно-обавештајних података и сазнања од значаја за безбедност Републике Србије и информисање надлежних државних органа о тим подацима, као и друге послове одређене законом " - члан 2. Закона о БИА.

Уколико поседујете информације које се тичу:

организованог криминала
унутрашњег и међународног тероризма
кривичних дела против човечности и међународног права
подривања и рушења уставног поретка
угрожавања безбедности у земљи
и друге информације обавештајног, контраобавештајног и безбедносног карактера, молимо да се јавите на нашу E-Mail bia@bia.sr.gov.yu адресу.

:D Kakva ekipa, skoro pa kao oni sa EF-a !! :cheers:

.

VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/28/2008, 23:43

Ovo vec postaje opasno. :shock:

CIA,BIA,ALKAIDA,MOSAD,SEKURATITEA.ITD.

Vidovnjak sta kaze kugla,ima li opasnosti? :titanic:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/29/2008, 09:44

:kugla:
Da li je to javni poziv za nas vidovite i ostale da se ukljucimo u borbu protiv kriminala?
Ja nisam dobio nikakav zvanicni zahtev od BIA,ako bude takvih ponuda razmislicu.

@Pepsiman
Poucen iskustvom vidovite Zorke zatvor ,koja je radila bez poslanickog imuniteta i fiskalne kase,ne bih zeleo da se ukljucujem u ovu akciju.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP

Broj poruka : 2715
Godina : 40
Datum upisa : 22.05.2007

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/29/2008, 18:51

Budući premijer i predsednik Tadić upoznali su se preko supruga jer je gospodđa Cvetković 90-ih držala galeriju u kojoj je, između ostalog, bilo i igračaka koje je proizvodila i Tadićeva supruga.

:D
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/29/2008, 23:30

@Kobe Bryant

Nisam te bas najbolje razumeo.
Jel ti to tvrdis da su njih dvojica u vezi a da im zene drze ortacki sexy shop??
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/30/2008, 08:54

Dobro jutro

VIC DANA made in Pirot

Kako Pirocanac ide u privatnu kliniku.
Na vratima pise prvi pregled 5000 dinara drugi 500 dinara.
Ulazi Pirocanac u ordinaciju i kaze.
-Dobar dan doktore evo mene opet.

Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/30/2008, 22:18

ako dodam postove koje sam pobrisao u aferi "sporan smajli" ja pisem u proseku 10 postova dnevno
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/1/2008, 12:45

Vic dana,

Idu dve plavuse ulicom i kaze jedna:
- U, sve podrigujem na ribu !
A druga ce:
- Popij malo kisele vode da podrigujes na usta
bljuc
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/2/2008, 13:23

Nema pomoći... ni kugla ne pomaže, treba se odmoriti i spremiti za OKTOBAR ili čak januar..
do tad će ovo da se gnjavi...
Vidimo se i čujemo na jesem.... 8)

.

VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/2/2008, 14:32

:joint:

:tesi: javi nam se nekom razglednicom :wave1:

:king:
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/3/2008, 08:46

borimo se, molimo se i nadajmo se najboljem

Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/6/2008, 11:09

Evo me
Kod mene nista novo.Otvorio sam Facebook,kazu ako to nemas kao da nisi ziv
Toliko rodbine sam sreo na facebook,vise nego unazad pet godina.Odusevili su se kada su me videli.
Nije los taj facebook,pogotovo za druzenje sa rodbinom.Nema onog ljubljenja,ne mogu da ti traze pare na zajam,jer facebook ne podrzava teleportaciju,prisustvujes njihovim rodjendanima raznoraznim proslavama.Njih slavlje ne kosta nista a ni mene.Cak postoji mogucnost i zajednickog odrzavanja krsne slave,to bi nas dodatno zblizilo.
Ja sam odusevljen facebook-om.
E da legle mi pare od dividende od tigra u petak,pa sam sinoc(kao sto sam i obecao),napio se sa svojim prijateljima.Fina je to bila dividenda imali smo da pijemo jutros do pet i to Tuborg!
Evo sada me boli glava ali ne zalim.Pocastio sam prijatelje i video se sa rodbinom.Bila mi je bas lepa ova nedelja.
Ziveli saborci
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/11/2008, 08:56

:kugla: lose,lose...ali dragi saborci,izvucicemo se mi.Kako jedan moj prijatelj kaze "Postoji kosmicka ravnoteza".Izgubili smo godinu ali i dobicemo je.
Ne treba da se nadamo cudu vec ravnotezi.
Smejte se smejte,ja sam dokaz toga.
SAVET:
Zategnite malo kaiseve do kraja ove godine,odreknite se hedonizma i nekih skupih navika.Zamislite da ste na pocetku,satite se zivota pre BELEKSA.Zaboravite na novac,pisite,crtajte,bavite se sportom i druzite se.Morate ostati zdravi do KOSMICKE RAVNOTEZE !

Pozdrav svima i nedostajete mi pomalo :D
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning

Broj poruka : 138
Godina : 30
Datum upisa : 27.12.2007

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/11/2008, 16:52

@Vidovnjak ::
Evo me
Kod mene nista novo.Otvorio sam Facebook,kazu ako to nemas kao da nisi ziv
Toliko rodbine sam sreo na facebook,vise nego unazad pet godina.Odusevili su se kada su me videli.
Nije los taj facebook,pogotovo za druzenje sa rodbinom.Nema onog ljubljenja,ne mogu da ti traze pare na zajam,jer facebook ne podrzava teleportaciju,prisustvujes njihovim rodjendanima raznoraznim proslavama.Njih slavlje ne kosta nista a ni mene.Cak postoji mogucnost i zajednickog odrzavanja krsne slave,to bi nas dodatno zblizilo.
Ja sam odusevljen facebook-om.
E da legle mi pare od dividende od tigra u petak,pa sam sinoc(kao sto sam i obecao),napio se sa svojim prijateljima.Fina je to bila dividenda imali smo da pijemo jutros do pet i to Tuborg!
Evo sada me boli glava ali ne zalim.Pocastio sam prijatelje i video se sa rodbinom.Bila mi je bas lepa ova nedelja.
Ziveli saborci

Covece, taj Facebook je prava zaraza... Gore od berze... Ja sam posle pola godine ugasio profil na Facebook-u!!!

U pocetku mi je bilo extra zanimljivo, nisam mogao da verujem koga sve ima tamo... Ali vremenom pocinje da biva bolesno koliko vremena protracis tamo...

Ma sta da ti pricam, sam ces videti...
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/12/2008, 11:35

@ALEC
@NEBOJSA

Pozdrav !
slazem se sa vama za facebook,ja ga zapravo koristim kao mail,odem proverim postu i to je to.
No nedavno kada sam otvorio svidela mi se opcija ono ukucas ime i prezime i andjes tu neku osobu recimo,a nisi je dugo video.
Ovi moji imaju i to i myspace,to je ludilo :-)
No ja sam malo na tome iz razloga da nam se prijateljstvo i druzenje ne pretvori u komunkaciju preko zice,ja volim zivu komunikaciju,pa ih malo kuliram sve na netu :-).
Meni je forum ok.Cak mozda jedan od najboljih vidova komunikacije i upoznavanja na anetu,jer tu se ipak komunicira i "zdravija" je sala nekako,a pored toga i svi smo u istim G....
Sto ce reci,da nije BELEKSA mi ne bi bili ovde :-)
:cheers: BELEKS !!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/14/2008, 15:33

Daj neki novi vic...
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/14/2008, 16:18

@Nebojsa
Pa mi smo komsije sa NBGD-a tek sad vidim
Samo za tebe vicevi iz kraja

Sviraju Cigani u orkestru,i gost pita cigu.
-Cigo posto pesma?
-200 dinara .
-Moze li to jeftinije?
-Pa kako bre jeftinije, mene kosta 150 !

Molio ciga ciganku da mu da malo p....,a ona se necka.
-Ajde daj mi malo p.... da cu ti mobilni.
Razmisljala malo ciganka i da mu.
Posle zavrsenog posla kaze ciganka.
-Ajd daj sad mobilni.
-Ma nema problema,pisi 062...

Kako ciga uci sina matematiku?
-Evo,ako imam pet jabuka i bacim tri.
-Koliko mi ostaje?
A mali ciga ce.
-Imas jabuke???!!!

Dosao ciga u ZOO vrt i bulji u papagaja.
Papagaj kaze
-Sta buljis koji k....?
Ciga odgovara
-Jebo mater ja mislio ti tica.

Kupuju dva cigana patike.
Jedan kaze
-Jebote tebi su noge prljavije od mojih!
Ovaj odgovara
-Bate,pa ja sam stariji !

Necu vise majke mi!
:king:
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/14/2008, 16:48

Evo kako mali zemunac uci matematiku:

Kaze uciteljica: "Imas tri jabuke i ja ti uzmem jednu. Koliko ti jabuka ostaje?"
mali zemunac: "Kome bre ti da uzmes jabuku, jbm ti mater?"
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/14/2008, 17:10

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/15/2008, 08:19

Dobro jutro!

Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/15/2008, 08:25

@Nebojsa
lol!

Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/15/2008, 09:40

Bili Mujo i Haso u Africi i napadne Muju krokodil.
Haso nije imao muda da priskoci i krene da jeca: "Nemoj La Costa,matere ti!"
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/15/2008, 13:16

Sta plavusa kaze kad joj babica pokaze blizance koje je upravo rodila?
- jel ja sad treba da pogodim koje je moje?
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/16/2008, 10:34

Ulazi krsni Crnogorac u kafanu, sjeda i poziva konobaricu.
Prilazi mu mlada zgodna i lijepa konobarica i pita ga sta hoce da pije.
Na to ce Crnogorac: "Djevojko,donesi mi jednu jaku kafu ko sto sam ja i slatku ko sto si ti!"
Donese konobarica kafu, Crnogorac proba kafu pa joj rece: "O, djevojko, da se nisi ti malo precijenila!!!"

Dosao Crnogorac na Trg Bana Jelacica i ugledao kip.
Pita on: "Ko je ono?"
Kazu mu: "Ban Jelacic"
Crnogorac: "Dobro, a koji ga ono junak jase?"

Crnogorcu se ne da leci sa zenom.
Obrazlaze joj: "Mrsko mi se penjat, a znas dobro da nikom ne dam na se.

U prepunom autobusu GSB korpulentan Crnogorac prdne iz sve snage.
Okrene se, kad ono iza njega crnac.
Crnogorac mu veli: "U, jado, al' te ja sagoreh."

- "UPOMOC!!! Upravo me je silovao neki Crnogorac!!!"
- "Pa otkud znate da je bas Crnogorac?"
- "Morala sam sve sama da radim."

Pet Crnogoraca sa dekama, dolaze na zeljeznicku stanicu.
Sretne ih poznanik i pita: "Gdje ce te?" " Trazimo posla". " Kakvog posla".
" Culi smo da se ovdje, na zeljeznicku stanicu placa, nakva lezarina".

Poslije zemljotresa, Crnogorac daje oglas u novine:
"Mijenjam stan u epicentru, za stan u centru".

Kako crnogorci prave put?
Naprave 10km i stave znak ITD...

Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/16/2008, 12:41

Leti Slobodan Milosevic sa zenom i sinom iznad Bosne i u jednom trenutku nadahnuto rece:
- "Mogao bi im baciti bar 100 DM da se deset ljudi obraduje."
- Na to ce mu zena: "Mogao bi i 200 DM da se dvadesetak ljudi obraduje!"
- A sin rece:- "Zasto ti ne skocis, svi bi se obradovali."

P: Koja su dva najveca Srpska uma na polju elektrotehnike?
O1: Nikola Tesla - struja
O2. Slobodan Milosevic - izolacija

Stoji penzioner u redu za mleko i hleb
I posle nekog vremena,penzioneru se smuci.
Izleti iz reda vicuci
"Sad mi je svega dosta, ubicu Slobu ,majke mi!"
Eto ti posle nekog vremena penzionera vraca se i prica:
"Ne vredi za Slobu je jos veci red.

Razgovaraju Slobo i Mira.
Pita Mira, jeli bre Slobo, kakve ti zene volis, lijepe ili pametne?
Slobo joj odgovara, ni jedne ni druge, ja volim samo tebe.

Zaustavi saobracajac Miru Markovic. Ona otvara staklo i kaze:
- Znas li ti koga si zaustavio?
- Koga?
- Ja sam najcuvenija zena pisac u zemlji.
-Pravo da ti kazem ja ne citam nista osim titla na crtanim filmovima.
- Ja sam clan Ruske akademije nauka.
- To mozda vazi u Rusiju, ovde jok.
- Ja sam prva dama Srbije.
- Ej, Mile, dodji da vidis Lepu Brenu al' se ofucala.

Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/17/2008, 11:45

Unapred se izvinjavam,opste je poznato da sam ja jako miroljubiv covek,ali kod viceva nemam kompromisa :D
Dakle...Albanci

Kako se zove Albanac sa po ovcom ispod obe miske?
- Makro.

Otac i sin Albanac posmatraju kosovski boj!
"Otac, jel da uljetim?", pita sin.
"Ne, samo maljo sacekaj!"
Prodje neko vreme, sin opet pita:
"Otac, jel da uljetim sad?";
"Ne, samo jos maljo sacekaj!"
"Otac, jel da uljetim bre, nemogam da cekam?";
"Ne, bre, eno ide Obilic, se strpi maljo!"
Proslo opet izvesno vreme, sin gori od nestrpljenja, pa ce jos jace:
"Otac, nemogam da cekam, ja uljecem?";
"Pa uljeci, sad!", rece otac.
"Kikirikiii, semenkeee, kikirikiii, semenkeee...."

Sta je Albanac u Svajcarskoj?
Narko diler.
Sta je 100 Albanaca u Svajcarkoj?
Narko mafija.
A sta su svi Albancii u Svajcarskoj?
Resenje srpskog problema.

Uvati pandur Albanca i pocne da ga mlati, kad ti Albanac rece:
Nemo' da me udaras, ja voljim Srbe, ja voljim Srbe.
A pandur ce ti na to:
Cuj stari, a KAJ to mene zanima???

Tri najtanje knjige na svetu:
- Albanski telefonski imenik.
- Albanski bukvar
- Albanski udzbenik istorije

Vozi se covek kroz Begrad tek vidi neku guzvu na benzinskoj stanici.
Stane on i pita nekoga sta se desava :
- Ma nista, Albanac se polio benzinom i zapalio.
- Pa sta ste vi uradili povodom toga ?
- E, skupili smo dobrovoljni prilog za njegovu porodicu.
- A koliko ?
- Pet litara

Š: Dobar dan, komšija, koljiko očeš za tvoja kuča?
S: Pa, da kupim lepi stan u Beogradu i da ne brinem puno - dve kile u zlatu
Š: Evo tebi četiri kiljograma u zljatu.
S: Zašto?
Š: Idi kupi stan u Ljubljana, da te ne seljim dvaput!

Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/18/2008, 10:04

Kako pandur seje krompir?
Istrese vrecu krompira na njivu izvuce pendrek i kaze: "Razlaz!"

Zaustavi pandur kola, pridje i zatrazi od vozaca vozacku dozvolu.
Pandur: "Sta si ti po zanimanju?"
Vozac :"Ja sam bioenergeticar."
Pandur: "Ma ne pitam te sta si bio..."

U jednoj kafani rece jedan mladic:
-Cujte ovaj vic o pandurima!
Ustade jedan tip i rece :
-Ej, ja sam pandur!
-Ne brini te bi cu ispricati dva puta!

Dodju 2 pandura u javnu kucu daju 10 $ i traze ribu.
Ali kaze im sef javne kuce:"Idite se vi jebite za 10$ mi nemamo nista nize od 50$".
Posle pola sata vracaju se oni i kazu:"Mi dosli da platimo"

Koja je razlika između pandura i pištaljke?
Pištaljka ima kliker!

Policajcu umrla majka.
Skupile se komsije na zalost, a policajac se javlja na telefon.
Kada je spustio slusalicu kaze im: "Hoce nesreca na nesrecu!
Evo mi brat javlja da je i njemu umrla majka".

Dodje pandur kuci i sa vrata zove zenu i pokazuje joj
govno na ispruzenom dlanu i hvali se:
- Vidi zeno u sto bi umalo ugazio da nisam bio pazljiv!

Pisaju dva crnca u parku kad nailazi pandur.
Pita 'momci sta radite snimate film?' 'ne' odgovore crnci.
'dobro onda pokupite kablove i razlaz'

Upao pandur u šaht, pogleda gore i reče:
- Sva sreća što je otvoren, inače ne bih mogao izaći.

'Pričaju dva policajca:
'Jučer sam kupio četku za WC...'
'I, kakva je?'
'Ma ne znam, ipak više volim papir

Nazad na vrh Ići dole

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: