BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliPublicationsČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
Fmember
VIP
VIP

Broj poruka : 1291
Datum upisa : 01.11.2010

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   6/25/2011, 13:01

Ima jedna baba vračara u mom kraju, sutra idem kod nje da mi prebaje ceo portfolio za 300 din, pa vam javljam krajem sledeće nedelje kako sam prošao!

veshtica

Maca
VIP
VIP

Broj poruka : 1612
Godina : 40
Datum upisa : 28.05.2007

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   7/23/2011, 07:35

CG: Za ležaljke 88, parking 24 evra
Izvor: Dan
Podgorica -- Komplet ležaljki i suncobrana u Budvi dnevno košta od 30 do 80 evra, a sa baldahinima 88 evra. Celodnevni parking je dostigao cenu dvokrevetne sobe - 24 evra.

http://www.b92.net/biz/vesti/region.php?yyyy=2011&mm=07&dd=23&nav_id=527251
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP

Broj poruka : 1263
Datum upisa : 28.05.2007

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   9/28/2011, 11:05

Ko je čovek koji je preplašio svet? ajkula

"Mene ne zanima kako će se svet izvući iz krize. Jedino je bitno da se zaradi na krahu svetske ekonomije", rekao je za BBC nezavisni broker Alesio Rastani.

http://smedia.co.rs/biznis/vest/29392/Alesio-Rastani-Broker-Kriza-Ekonomska-kriza-Recesija-Gubitak-imovine-Ko-je-covek-koji-preplasio-svet-VIDEO.html

VIP
VIP

Broj poruka : 476
Datum upisa : 05.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   9/29/2011, 12:21

http://gdeinvestirati.com/berza/saveti-i-informacije/5841-alessio-rastani-uzdrmao-svet-veliki-igraci-znaju-a-trebali-bi-i-mali
scratch
Ako je ovaj u pravu, jao si ga nama.
1) Sada izaći iz akcija znači napraviti veliki gubitak. Ali ako bude kao što ovaj kaže, bolje i to nego ostati bez ičega.
2) Zbog totalne nelikvidnosti iz mnogih akcija sada ne može da se izađe, pa makar i sa povećim gubitkom.
3) Sve i da nekako iščupaš kapital, gde da ga preseliš?

Takav scenario može da oduva kompletan planetarni finansijski sistem i tada nikakav kapital neće vredeti, sem možda tapija na nekretnine, zlato i sl.
Mada, verujem da će i u tom slučaju najbolje firme opstati, pa bi posedovanje njihovih akcija itekako moglo da vredi.
Ako i najbolje firme propadnu, onda je to kraj civilizacije kakvu poznajemo. affraid
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP

Broj poruka : 865
Datum upisa : 12.09.2007

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   9/30/2011, 11:25

BoS ::
http://gdeinvestirati.com/berza/saveti-i-informacije/5841-alessio-rastani-uzdrmao-svet-veliki-igraci-znaju-a-trebali-bi-i-mali
scratch
Ako je ovaj u pravu, jao si ga nama.
1) Sada izaći iz akcija znači napraviti veliki gubitak. Ali ako bude kao što ovaj kaže, bolje i to nego ostati bez ičega.
2) Zbog totalne nelikvidnosti iz mnogih akcija sada ne može da se izađe, pa makar i sa povećim gubitkom.
3) Sve i da nekako iščupaš kapital, gde da ga preseliš?

Takav scenario može da oduva kompletan planetarni finansijski sistem i tada nikakav kapital neće vredeti, sem možda tapija na nekretnine, zlato i sl.
Mada, verujem da će i u tom slučaju najbolje firme opstati, pa bi posedovanje njihovih akcija itekako moglo da vredi.
Ako i najbolje firme propadnu, onda je to kraj civilizacije kakvu poznajemo. affraid
Svaka kriza ima svoje dno.
Posle kise uvek dodje sunce.
Akcije sada treba kupovati, kada su na rasprodaji.
Posle nekog vremena ( 6 meseci, godinu, dve ) sve ce drugacije izgledati.
Onda ce se neki kajati sto nisu iskoristili ovakve prilike za kupovinu.
Nemojte slusati belosvetske spekulante. Oni jedno misle, drugo govore, trece rade.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP

Broj poruka : 2049
Datum upisa : 21.01.2009

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   10/3/2011, 08:56

Rastani je sitna riba, ali je pravi broker. I nije rekao ništa što bi ukazivalo suprotno: jednostavno je opisao čime se bavi, samo na pošteniji način nego što bi to učinio pravi broker. Ali prilično tačno.

Njih Rastanijevi komentari o brokerima koji sanjaju recesiju da zarade novac na tržištima u raspadu nisu nimalo šokirali.

Pa zar ne znamo svi da se Goldman Saks kladio protiv istih onih tržišta nekretnina na kojima je bio ogroman igrač i zaradio oko milijardu dolara profita kad je kriza loših hipoteka ostavila milione Amerikanaca bez krova nad glavom.

Šefovi Goldman Saksa, mogli bi pred milionskim auditorijumom da kažu istu stvar kao Rastani, kad bi želeli da budu iskreni. Ali naravno da to neće učiniti, zato što za razliku od Rastanija imaju direktan uticaj na tržišna kretanja.

Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen

Broj poruka : 1475
Datum upisa : 23.02.2011

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   10/8/2011, 11:13

Fmember ::
Ima jedna baba vračara u mom kraju, sutra idem kod nje da mi prebaje ceo portfolio za 300 din, pa vam javljam krajem sledeće nedelje kako sam prošao!

veshtica

I ja sam juče bio...kaže baka:kupuj još akcija sinko,neslušaj šta pričaju svetske protuve!!
Samo nije više 300dindži...500+kafu nosiš sam!! kafa

EVO JOŠ NEKOLIKO IDEJA ZA PAMETNO ULAGANJE:
http://www.aikb.net/f1-akcije-fun-club

.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...   

Nazad na vrh Ići dole

KOD VIDOVNJAKA - Kristalna kugla i ostali rekviziti...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: