BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 POLITIČKA DISKUSIJA

Ići dole 
+92
FatCat
Momir
Maca
Boranija
Gocili
marjanovicgane
Ivan00
Zile
Jegulja
Dragan555
boban75
AkiTaki
s.nikolić
Big Brle
Jaca
Polos
Bond
hund
Paradiso
LleytonHewitt
pepermint
Voiceoflaw
Folio
Tenerife
Zeljko321
Dragivoje
Joca
Ceras
zORAn
Stane Dolanc
Big Mile
MORNAR
Tom80
Bojjan
Prokuplje
philips1
Zexx
Roman Abramovich
Sneki
Aca kurbla
Tihi
Jarbol
Steve McQueen
Red max
Cucla
Fast
Popaj
Dalaj Lama
Nemesis
Milica1
Aleks
Boby
Drag65
BoS
HUACHUMA
Drasko
Fmember
BBrroo
MYSTIC021
Racunarko
gogloee
MarkoJTD
Limited011
Sasa965
prevarant
Dragan
Ars Vivendi
MilanLaki
StefanMR
Zane
Teletrader
Zwiebel
ALHEMICAR 07
Vidovnjak
Kobe Bryant
mirami
Mima
Greta
Pijacar
Posmatrač
Slovenac1
pepsiman
Shpekulant
Lurije
Atomski mrav
Vlada
Milos86
Friz
pionir
StefanoProdi
Rajan
Dusan
96 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime5/31/2008, 01:54

Videćemo šta će od svega toga biti. Miriše na dobro! :D
Nazad na vrh Ići dole
StefanoProdi
VIP
VIP



Broj poruka : 241
Points : -15
Datum upisa : 22.04.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime5/31/2008, 02:28

Meni je današnje trgovanje bilo najindikativnije od završetka izbora. Za razliku od prethodnih dana, danas sasvim solidan promet, ne računajući blokove. Lagani rast i kupovina sa obuzdavanjem cene. Pa koliko prođe. Jako me zanima ko je danas kupovao. Indikativno je i svakodnevno značajno pojačavanje MV Investmentsa na AIKB u poslednje vreme, Dragijane RP po bankama, Proinvestmentsa, kao i Falcon Family-a na IMLK (ne mora biti politički razlog, može biti i potvrda priče o preuzimanju). Sve u svemu, očekujem lagani zaokret u pregovorima za vikend ili najkasnije, do utorka, uz rast indeksa.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/4/2008, 00:20

Амерички амбасадор „сигуран” у проевропску владу
Мантер се, како је „Политика” сазнала од извора из Клуба „Привредник”, два пута у кратком року (пре и после избора 11. маја) срео са члановима ове неформалне организације која окупља више од четрдесет власника великих српских фирми, међу којима су били и Мирослав Мишковић, Данко Ђунић, Миодраг Бабић, Бранислав Грујић и Топлица Спасојевић. Није тајна ни да је Мантер „ободрио” Социјалистичку партију Србије да уђе у владу са Демократском странком, што је зачудило бившег британског дипломатског представника у Београду сер Ајвора Робертса.

Сигурност да ће формирати владу све време од избора јавно изражавају и представници коалиције „За европску Србију” коју предводи ДС. Заменик председника те странке Душан Петровић и јуче је поновио, како преноси Фонет, да верује да ће јасно исказана воља грађана Србије на изборима 11. маја бити преточена у проевропску владу која ће у наредне четири године „направити велики број корака према ЕУ”.

Амерички амбасадор Камерон Мантер, који је до сада изражавао наду да ће се формирати проевропска влада у Београду, јуче је, према извештају агенције Бета, изразио и сигурност да ће се то догодити. Они који се крећу у дипломатским круговима у Београду знају да западне дипломате изражавају уверење да ће листа „За европску Србију” успети да формира нову српску владу, али је Мантер први који је то јавно изрекао.
Nazad na vrh Ići dole
StefanoProdi
VIP
VIP



Broj poruka : 241
Points : -15
Datum upisa : 22.04.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/4/2008, 21:50

Veceras je jos jednom potvrdjena ranija informacija sa najvecim stepenom sigurnosti, tako da nema brige.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/4/2008, 22:11

Stefano, imaš li možda okvirno vreme, tj. datum?
Nazad na vrh Ići dole
StefanoProdi
VIP
VIP



Broj poruka : 241
Points : -15
Datum upisa : 22.04.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/5/2008, 18:00

To su vec spekulacije. Ono sto mi je bitno je da je jos sutra dan za jeftiniju kupovinu na berzi, sto se tice indeksa. Ocekujem jasniju situaciju vec za vikend i formiranu vladu do kraja juna.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/5/2008, 22:32

Vlada DS i SPS do 15. juna

Vlada Srbije koju bi činile lista „Za evropsku Srbiju“, koalicija SPS-PUPS-JS i manjine trebalo bi da bude formirana do 15. juna, saznaje „Blic“ od izvora uključenog u pregovore.
Nazad na vrh Ići dole
StefanoProdi
VIP
VIP



Broj poruka : 241
Points : -15
Datum upisa : 22.04.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/5/2008, 22:36

Konacno, siguran sam da su ljudi ovde polako poceli da misle da sam lud sa mojim informacijama. :)
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/5/2008, 23:15

StefanoProdi ::
Konacno, siguran sam da su ljudi ovde polako poceli da misle da sam lud sa mojim informacijama. :)

Svaka čast za tvoje informacije
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/5/2008, 23:28

Ne radujte se prerano !!
Evo jednog komentara sa... (već znate moju pasiju :) )

Ukoliko se potpiše SSP, onda je svemu kraj...kraj države, kraj nacije, kraj bilo kakve perspektive. Postajemo samo bezlična masa konzumenata svakojakog smeća.

Ukoliko se potpiše SSP – onda je sve izgubljeno. Od tada postoje samo fiktivne stranke (kao što su na zapadu), koje nemaju nikakve ideološke razlike već im je jedina uloga da zabavljaju narod i stvaraju privid demokratije.

Sve dok postoji i najmanja šansa da se spreči slom države – Koštunica će biti na čelu DSS-a. Onoga trenutka kada Srbija kapitulira – onda Srbija prestaje da postoji pa nema ni potrebe da se Koštunica bavi politikom. Reći će: «dao sam sve od sebe ali nisam mogao da sprečim slom države, neka vam je srećno ropstvo narode moj».

:drunken: :drunken: :drunken:

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/5/2008, 23:33

Sneki ::
Ne radujte se prerano !!
Evo jednog komentara sa... (već znate moju pasiju :) )

Ukoliko se potpiše SSP, onda je svemu kraj...kraj države, kraj nacije, kraj bilo kakve perspektive. Postajemo samo bezlična masa konzumenata svakojakog smeća.

Ukoliko se potpiše SSP – onda je sve izgubljeno. Od tada postoje samo fiktivne stranke (kao što su na zapadu), koje nemaju nikakve ideološke razlike već im je jedina uloga da zabavljaju narod i stvaraju privid demokratije.

Sve dok postoji i najmanja šansa da se spreči slom države – Koštunica će biti na čelu DSS-a. Onoga trenutka kada Srbija kapitulira – onda Srbija prestaje da postoji pa nema ni potrebe da se Koštunica bavi politikom. Reći će: «dao sam sve od sebe ali nisam mogao da sprečim slom države, neka vam je srećno ropstvo narode moj».

:drunken: :drunken: :drunken:

.

A to je napisao Vito ili bela? Bez veze komentirati, stvarno je jadan zapad sa svojim životom, verovatno bi Vito i bela želeli da Srbija bude kao Belorusija ili Severna Koreja.
Nazad na vrh Ići dole
Shpekulant
Still learning
Still learning



Broj poruka : 42
Points : -11
Datum upisa : 22.11.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/6/2008, 14:09

Pa naravno da zele jer jedinu u takvoj izolovanoj rupi se mogu nakrasti a da ne odgovaraju.
Ti "ljudi" su se naslapali para na berzi od 2005-2007 i sad bi od zaradjenih para da preuzmu na dzabaluk neka preduzeca a to mogu samo ako Srbija bude izolovana...
Kakvo Kosovo,Kosovo im je deveta rupa na svirali...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/6/2008, 14:22

Shpekulant ::
Pa naravno da zele jer jedinu u takvoj izolovanoj rupi se mogu nakrasti a da ne odgovaraju.
Ti "ljudi" su se naslapali para na berzi od 2005-2007 i sad bi od zaradjenih para da preuzmu na dzabaluk neka preduzeca a to mogu samo ako Srbija bude izolovana...
Kakvo Kosovo,Kosovo im je deveta rupa na svirali...

Pogodio si bistvo večine političara koji govore o Kosovu, boli njih k.... za Kosovo, bitne su jim druge stvari, time samo zaslepljuju narod, a želeli bi izolovanu Srbiju i sve šta ide s tim
Nazad na vrh Ići dole
Posmatrač
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : -59
Datum upisa : 02.06.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/6/2008, 21:52

Sneki ::
Ne radujte se prerano !!
Evo jednog komentara sa... (već znate moju pasiju :) )

Ukoliko se potpiše SSP, onda je svemu kraj...kraj države, kraj nacije, kraj bilo kakve perspektive. Postajemo samo bezlična masa konzumenata svakojakog smeća.

Ukoliko se potpiše SSP – onda je sve izgubljeno. Od tada postoje samo fiktivne stranke (kao što su na zapadu), koje nemaju nikakve ideološke razlike već im je jedina uloga da zabavljaju narod i stvaraju privid demokratije.

Sve dok postoji i najmanja šansa da se spreči slom države – Koštunica će biti na čelu DSS-a. Onoga trenutka kada Srbija kapitulira – onda Srbija prestaje da postoji pa nema ni potrebe da se Koštunica bavi politikom. Reći će: «dao sam sve od sebe ali nisam mogao da sprečim slom države, neka vam je srećno ropstvo narode moj».

:drunken: :drunken: :drunken:

.

U vezi ovog posta ne mogu da ne primetim nekoliko momenata.
Pre svega, don Vito je predmet omalovažavanja na ovom i onom forumu. Slična zla kob prati i gospođu Belu. Međutim, ako je čovek koji čita poštu solidno školovan on će primetiti da njihovi postovi odskaču, kako po zamisli tako i kvalitetu analize datog problema. Ovo dvoje ljudi, mada ne poznajem, pored još ponekog, mogu da svrstam u insajdere. Oni znaju o čemu govore i imaju jasnu ideju. Šta više, Bela i Vito poznaju sistem i ne bi me čudilo da rade ili su u vezi sa osobama na javnim funkcijama. Dakle, njihove analize su ubedljivije ukoliko su jadnici koji se roje protiv njih rahitičniji. A da su neznalice, Belini i Vitovi oponenti, neznalice su.

Drugi moment je lične prirode. Očigledno je da neki odavde poznaju Vitu i Belu te imaju nešto lično protiv i koriste forum za polemiku, što ne mora biti loše, ako se izbegne ton lične diskvalifikacij (koji preoblađuje).

Treći moment se tiče Tebe Sneki. U Srbiji ima još uvek dečaka sa cincilincikom ali nisu baš masovna pojava. Do njih se teško dolazi, razmisli i pitaj durgarice. Vito koliko vidim želi da ostavi utisak čoveka sa cincilincikom, a kakva je stvarnost trebalo bi pitatu odgovarajuću damu. Momci sa foruma koji se ne libe da kažu da nemaju cincilinci deo su Tvog prirodnog okruženja, što nije radostan događaj. Šta više, znam dosta žena koje sa mukom odbijaju da priznaju da su okružene tipovima bez cincilincike. Malo je dečaka a la Zverko.

Četvrti moment je vezan za moju malenkost. Naime pun mi je šešir tipova koji ne znaju ništa, imaju kravatu kao ašov, pročitali su par knjiga i misle da je to dovoljno da tumače sve i svašta. Taki su ovi tipovi koji daju nesuvisle komentare tipa juče je pala kiša skočiće ratar pančevo jer je prognoziran rast prinosa pšenice 5,5%. Tako Perica zamišlja svet i odmah otrči da na nekom forumu napiše poruku i naravno ismeje Vitu i Belu. Ali je nevolja što pravih insajdera, tj. ljudi koji su na javnim funkcijama i imaju pregled zbivanja u zemlji na našim forumima ima malo. Na žalost malo ih je i u zemlji. Zato je moguće da u takvoj zemlji ljudi rasprarvljaju da li je dobar SSP ako njime priznaješ pravo drugim zemljama da raspravljaju o tome gde će biti tvoje granice, tj. kako ćeš se raspasti. To može da odgovara onom što koristi pseudonim Slovenac ali meni napr. ne odgovara jer neću da budem u zemlji koja se raspada. A on ako hoće neka vrati Goricu Italijanima i sever Austrijancima, ali neka ne čačka po Kosovu i Metohiji.
Nazad na vrh Ići dole
Lurije
Just looking
Just looking



Broj poruka : 22
Points : -33
Datum upisa : 25.02.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/6/2008, 21:59

Је л можеш да преведеш реч цинцилинцика ?
Да ли је то инсајд информација на српском?

_________________
Svim stvarima mali su počeci.


Poslednji izmenio Lurije dana 6/6/2008, 22:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/6/2008, 22:00

Posmatrač ::
Sneki ::
Ne radujte se prerano !!
Evo jednog komentara sa... (već znate moju pasiju :) )

Ukoliko se potpiše SSP, onda je svemu kraj...kraj države, kraj nacije, kraj bilo kakve perspektive. Postajemo samo bezlična masa konzumenata svakojakog smeća.

Ukoliko se potpiše SSP – onda je sve izgubljeno. Od tada postoje samo fiktivne stranke (kao što su na zapadu), koje nemaju nikakve ideološke razlike već im je jedina uloga da zabavljaju narod i stvaraju privid demokratije.

Sve dok postoji i najmanja šansa da se spreči slom države – Koštunica će biti na čelu DSS-a. Onoga trenutka kada Srbija kapitulira – onda Srbija prestaje da postoji pa nema ni potrebe da se Koštunica bavi politikom. Reći će: «dao sam sve od sebe ali nisam mogao da sprečim slom države, neka vam je srećno ropstvo narode moj».

:drunken: :drunken: :drunken:

.

U vezi ovog posta ne mogu da ne primetim nekoliko momenata.
Pre svega, don Vito je predmet omalovažavanja na ovom i onom forumu. Slična zla kob prati i gospođu Belu. Međutim, ako je čovek koji čita poštu solidno školovan on će primetiti da njihovi postovi odskaču, kako po zamisli tako i kvalitetu analize datog problema. Ovo dvoje ljudi, mada ne poznajem, pored još ponekog, mogu da svrstam u insajdere. Oni znaju o čemu govore i imaju jasnu ideju. Šta više, Bela i Vito poznaju sistem i ne bi me čudilo da rade ili su u vezi sa osobama na javnim funkcijama. Dakle, njihove analize su ubedljivije ukoliko su jadnici koji se roje protiv njih rahitičniji. A da su neznalice, Belini i Vitovi oponenti, neznalice su.

Drugi moment je lične prirode. Očigledno je da neki odavde poznaju Vitu i Belu te imaju nešto lično protiv i koriste forum za polemiku, što ne mora biti loše, ako se izbegne ton lične diskvalifikacij (koji preoblađuje).

Treći moment se tiče Tebe Sneki. U Srbiji ima još uvek dečaka sa cincilincikom ali nisu baš masovna pojava. Do njih se teško dolazi, razmisli i pitaj durgarice. Vito koliko vidim želi da ostavi utisak čoveka sa cincilincikom, a kakva je stvarnost trebalo bi pitatu odgovarajuću damu. Momci sa foruma koji se ne libe da kažu da nemaju cincilinci deo su Tvog prirodnog okruženja, što nije radostan događaj. Šta više, znam dosta žena koje sa mukom odbijaju da priznaju da su okružene tipovima bez cincilincike. Malo je dečaka a la Zverko.

Četvrti moment je vezan za moju malenkost. Naime pun mi je šešir tipova koji ne znaju ništa, imaju kravatu kao ašov, pročitali su par knjiga i misle da je to dovoljno da tumače sve i svašta. Taki su ovi tipovi koji daju nesuvisle komentare tipa juče je pala kiša skočiće ratar pančevo jer je prognoziran rast prinosa pšenice 5,5%. Tako Perica zamišlja svet i odmah otrči da na nekom forumu napiše poruku i naravno ismeje Vitu i Belu. Ali je nevolja što pravih insajdera, tj. ljudi koji su na javnim funkcijama i imaju pregled zbivanja u zemlji na našim forumima ima malo. Na žalost malo ih je i u zemlji. Zato je moguće da u takvoj zemlji ljudi rasprarvljaju da li je dobar SSP ako njime priznaješ pravo drugim zemljama da raspravljaju o tome gde će biti tvoje granice, tj. kako ćeš se raspasti. To može da odgovara onom što koristi pseudonim Slovenac ali meni napr. ne odgovara jer neću da budem u zemlji koja se raspada. A on ako hoće neka vrati Goricu Italijanima i sever Austrijancima, ali neka ne čačka po Kosovu i Metohiji.

Opa,opa, opet neka nacionalistička sranja? Izvini ali ovaj forum nije tvoje privatno vlasništvo i kao ja tebi ne govorim šta treba da pišeš ni ti meni nemoj govoriti. Svako ima pravo na svoje mišljenje, a iz tvojih postova tako ili onako svi vide da misliš da si i nacionalno i mentalno nešto više od ostalih ljudi. Neka ti je sa srečom
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/6/2008, 23:32

Dogovorena vlada DS-SPS - Dačić premijer, Mrkonjić ministar infrastrukture!
Nazad na vrh Ići dole
Shpekulant
Still learning
Still learning



Broj poruka : 42
Points : -11
Datum upisa : 22.11.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 00:18

Nevjerujem da ce Dacic postati premijer,proevropska vlada sa njim na celu ???Odakle ti ta informacija???
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 00:21

Špekulant, to je link, klikni pa ćeš videti (pressonline je izvor).
Nazad na vrh Ići dole
Pijacar
VIP
VIP



Broj poruka : 231
Points : -246
Datum upisa : 04.08.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 00:35

@Posmatrač

Slayem se sa tobom u četvrtom pasusu i samo u tome.

Što se tiče javnih funkcija, gospoda koja ih obavljaju, čast izuzetcima, nemaju ni dana radnog staza niti iskustva sem nesto malo političkog (najranije od 2000.godine) počevši od DS (za koga sam, ali ne za celokupni) pa preko SRS, DSS,SPS,LSV i ostalih.
Mi nemamo moralno zrele političare (opet, čast izuzetcima kojih je jako malo i raštrkani su po svim partijama)

@Slovenac1

Stvarno preteruješ sa svojim "evropskim" pogledima.
Prijatelju, ako ti se ne sviđa situacija ovde, a ti pakuj svoje prnje i nazad u svoju Sloveniju ili gde god ti je lepše.
A nas pusti da mučimo našu muku.

Eee, svako spominje reč nacionalista, a i ne zna šta znači!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 03:33

Dušan85 ::
Dogovorena vlada DS-SPS - Dačić premijer, Mrkonjić ministar infrastrukture!


Polako Dušane, Press nije baš tako ozbiljan izvor....još uvek su to samo probni baloni.
Neće to ići baš tako, preko noći, potrajaće ovo formiranje vlade.




.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Posmatrač
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : -59
Datum upisa : 02.06.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 09:21

Lurije ::
Је л можеш да преведеш реч цинцилинцика ?
Да ли је то инсајд информација на српском?

1. Цинцилинцика (локализам) је примарна полна карактеристика мушкарца која је основа његове мушкости.
2. Инсајдер је онај који у предузећу има важан положај и приступ пверљивим информацијама (Велики речник страних речи и израза, Клајн и Шипка). Овде има и шире значење особе која заузима важан положај у управи, администрацији, правосуђу или политици.
Nazad na vrh Ići dole
Posmatrač
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : -59
Datum upisa : 02.06.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 09:21

Dušan85 ::
Dogovorena vlada DS-SPS - Dačić premijer, Mrkonjić ministar infrastrukture!

Врло вероватно још од 12. маја али се тактизира.
Nazad na vrh Ići dole
Posmatrač
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : -59
Datum upisa : 02.06.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 09:37

Sneki ::
Ne radujte se prerano !!
Evo jednog komentara sa... (već znate moju pasiju :) )

Slovenac1 ::
Opa,opa, opet neka nacionalistička sranja? Izvini ali ovaj forum nije tvoje privatno vlasništvo i kao ja tebi ne govorim šta treba da pišeš ni ti meni nemoj govoriti. Svako ima pravo na svoje mišljenje, a iz tvojih postova tako ili onako svi vide da misliš da si i nacionalno i mentalno nešto više od ostalih ljudi. Neka ti je sa srečom

Или ми се чини или имам цинцилинцику те ћу као грађанин и држављанин Србије увек, чак и ако бих остао усамљен (једини), заговарати очување моје земље. Чак и ако би Устав Србије релативизовао овај појам. То је ствар принципа живота. Што се тиче национализма мислим да Ти не разумеш тај појам те не разумем што га користиш заједно са у синтагми са појмом (простачким) који означава измет.

Осталима желим да кажем и ово: Док год човек који се потписује као Слованац (у тој земљи су избрисане десетине хиљада људи из евиденције збор расне чистоте Словеније) у Србији која се распада (тада је најбоља и на правом путу) држао лекције о национализму са дрскошћу која плаши оне који немају цинцилинцику ми ћемо лоше пролазити.
Да ли је Србија избрисала десетине хиљада грађана? Не, али јесте Словенија. Но ако то кажеш у Србији онда си националиста. А да пробаш да то кажеш у Словенији!!! Следи брисање. Из те земље ми добијамо евролекције.

Кацин који је ових дана понизио Ђелића (потпредсеник владе СРбије) имао је посебну улогу у пропаганди и масакру голоруких младића војника 1991. Зато је тако задојен мржњом. А Меркатор ради у срцу Новог Београда на ползу државе која има подлачку улогу у распаду Србије (не СФРЈ).

Робови побуните се. Али пре тога кажите себи: Нећу да будем роб. Модератори гледајте да овом типу скрешете крила. А можда уживате у његовим лекцијама које је делио и на другом форуму.
Nazad na vrh Ići dole
Posmatrač
Still learning
Still learning



Broj poruka : 84
Points : -59
Datum upisa : 02.06.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 09:40

Posmatrač ::
Pijacar ::
@Posmatrač

Slayem se sa tobom u četvrtom pasusu i samo u tome.

Što se tiče javnih funkcija, gospoda koja ih obavljaju, čast izuzetcima, nemaju ni dana radnog staza niti iskustva sem nesto malo političkog (najranije od 2000.godine) počevši od DS (za koga sam, ali ne za celokupni) pa preko SRS, DSS,SPS,LSV i ostalih.
Mi nemamo moralno zrele političare (opet, čast izuzetcima kojih je jako malo i raštrkani su po svim partijama)

Добро је да се слажемо барем и разборито разговарамо, за почетак.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 10:34

Posmatrač ::
Sneki ::
Ne radujte se prerano !!
Evo jednog komentara sa... (već znate moju pasiju :) )

Slovenac1 ::
Opa,opa, opet neka nacionalistička sranja? Izvini ali ovaj forum nije tvoje privatno vlasništvo i kao ja tebi ne govorim šta treba da pišeš ni ti meni nemoj govoriti. Svako ima pravo na svoje mišljenje, a iz tvojih postova tako ili onako svi vide da misliš da si i nacionalno i mentalno nešto više od ostalih ljudi. Neka ti je sa srečom

Или ми се чини или имам цинцилинцику те ћу као грађанин и држављанин Србије увек, чак и ако бих остао усамљен (једини), заговарати очување моје земље. Чак и ако би Устав Србије релативизовао овај појам. То је ствар принципа живота. Што се тиче национализма мислим да Ти не разумеш тај појам те не разумем што га користиш заједно са у синтагми са појмом (простачким) који означава измет.

Осталима желим да кажем и ово: Док год човек који се потписује као Слованац (у тој земљи су избрисане десетине хиљада људи из евиденције збор расне чистоте Словеније) у Србији која се распада (тада је најбоља и на правом путу) држао лекције о национализму са дрскошћу која плаши оне који немају цинцилинцику ми ћемо лоше пролазити.
Да ли је Србија избрисала десетине хиљада грађана? Не, али јесте Словенија. Но ако то кажеш у Србији онда си националиста. А да пробаш да то кажеш у Словенији!!! Следи брисање. Из те земље ми добијамо евролекције.

Кацин који је ових дана понизио Ђелића (потпредсеник владе СРбије) имао је посебну улогу у пропаганди и масакру голоруких младића војника 1991. Зато је тако задојен мржњом. А Меркатор ради у срцу Новог Београда на ползу државе која има подлачку улогу у распаду Србије (не СФРЈ).

Робови побуните се. Али пре тога кажите себи: Нећу да будем роб. Модератори гледајте да овом типу скрешете крила. А можда уживате у његовим лекцијама које је делио и на другом форуму.

Da ni nisi ti Vito iz onog foruma? Jezik ti je isti. Bez komentara, takvih ljudi nema smisla komentirati, ispod je mog kriteriuma
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 10:47

Pijacar ::
@Posmatrač

Slayem se sa tobom u četvrtom pasusu i samo u tome.

Što se tiče javnih funkcija, gospoda koja ih obavljaju, čast izuzetcima, nemaju ni dana radnog staza niti iskustva sem nesto malo političkog (najranije od 2000.godine) počevši od DS (za koga sam, ali ne za celokupni) pa preko SRS, DSS,SPS,LSV i ostalih.
Mi nemamo moralno zrele političare (opet, čast izuzetcima kojih je jako malo i raštrkani su po svim partijama)

@Slovenac1

Stvarno preteruješ sa svojim "evropskim" pogledima.
Prijatelju, ako ti se ne sviđa situacija ovde, a ti pakuj svoje prnje i nazad u svoju Sloveniju ili gde god ti je lepše.
A nas pusti da mučimo našu muku.

Eee, svako spominje reč nacionalista, a i ne zna šta znači!!!!

Dragi moj meni se sasvim sviđa situacija kod vas kad čete dobiti proeuropsku vladu koja če uvesti Srbiju u EU. A stvarno ne razumem taj ton na forumu, pobogu ovo je forum gde svako može da iznese svoje mišljenje bez da bi ga neko vređao i pošiljao u tri pm. Pa šta ja sa vama ljudi, niste sposobni normalno komunicirati???? Ma evo pljujte po meni do mile volje ako vam je to užitak i ako čete se poslije bolje osečati, samobanujem se.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 10:53

Stvarno / šta vam je svima?? :shock:
Teška vremena su iza nas, sad treba sažekati još samo 10-tak dana i gotovo!! :bounce:
NE TREBA POLITIKU shvatati PREOZBILJNO!!
Budimo ljudi...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 10:55

Svako ima pravo da iznosi svoje stavove, bez obzira iz koje je zemlje i kako se potpisuje.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Mima
VIP
VIP
Mima


Broj poruka : 218
Points : 90
Datum upisa : 21.10.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 10:56

@Slovenac1, nemoj govoriti u mnozini, u pitanju je jedna osoba koja ima misljenja u suprotnosti sa tvojim i koja ih ovde iznosi. Forum i sluzi razmeni misljenja i nema nikakve potrebe da se samobanujes. Osim toga, treba da znas da ovde ima ljudi koji sa slazu sa tvojim recima, a vrlo rado citaju tvoje postove, jer si ti neko ko sa strane sagledava nasu politicku scenu, mozda realnije, a sigurno nepristrasnije od nas samih. Pozdrav za tebe i nemoj biti na kraj srca, razlcitih misljenja i polemika je uvek bilo i bice :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 11:00

mima ::
@Slovenac1, nemoj govoriti u mnozini, u pitanju je jedna osoba koja ima misljenja u suprotnosti sa tvojim i koja ih ovde iznosi. Forum i sluzi razmeni misljenja i nema nikakve potrebe da se samobanujes. Osim toga, treba da znas da ovde ima ljudi koji sa slazu sa tvojim recima, a vrlo rado citaju tvoje postove, jer si ti neko ko sa strane sagledava nasu politicku scenu, mozda realnije, a sigurno nepristrasnije od nas samih. Pozdrav za tebe i nemoj biti na kraj srca, razlcitih misljenja i polemika je uvek bilo i bice :flower1:

Ja nemam ništa protiv različitih mišljenja, i da Posmatrač kaže da hoče imati Srbiju od Ljubljane do Bukarešte, to je njegovo mišljenje i ja neču pisati ono što je on o meni ili Pijacaru da kupi prnje nekamo. To je debilna komunikacija. Inače hvala za podršku
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 11:16

Mozemo se mi prepucavati do besvesti oko politike.Sad je sve u rukama udavace.

Ko ce kakve miraze dati je.Nek odluci jednom.

Izbori su prosli,a odluka je na njima.

Smaraju nas ovih dana samo zvoni. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vlada
Still learning
Still learning



Broj poruka : 57
Points : -92
Datum upisa : 03.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 11:36

@ Mima

Potpuno si u pravu , nemam sta da dodam na tvoj post ! :clap:
Nazad na vrh Ići dole
pionir
VIP
VIP
pionir


Broj poruka : 190
Points : -29
Datum upisa : 31.01.2008

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 11:46

Ja ne znam zašto je prostakluk tako slatko sredstvo nemoći.
Zašto samo pristojni da kupe prnje?
Posle toliko godina nepristojnosti mogli bi malo da promenimo.
Možda će svima biti bolje.
Da probamo. Ne boli.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   POLITIČKA DISKUSIJA - Page 2 Icon_minitime6/7/2008, 12:39

pionir ::
Ja ne znam zašto je prostakluk tako slatko sredstvo nemoći.
Zašto samo pristojni da kupe prnje?
Posle toliko godina nepristojnosti mogli bi malo da promenimo.
Možda će svima biti bolje.
Da probamo. Ne boli.


@Pionir

Ni ja ne volim prostakluk ali, reci mi molim te, šta je to u konkretnoj poruci koju je napisao
Pijačar bio "prostakluk"? Objasni mi da znam, možda sam ja glupa, prosvetli me molim te.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
 
POLITIČKA DISKUSIJA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 22Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-
Skoči na: