BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Delite | 
 

 POLITIČKA DISKUSIJA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Aleks
Old member
Old member


Broj poruka: 1008
Localisation: Bezanijska kosa
Points: 2858
Datum upisa: 15.05.2009

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Sub 31 Dec - 9:28





A NOLE.



Arrow
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Smile
Still learning
Still learning


Broj poruka: 114
Points: 285
Datum upisa: 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Uto 10 Jan - 20:56

Citat:
državni sekretar Slobodan Homen obaveštava javnost o jednom velikom uspehu njegove vlade. Naime, kaže Homen, za njegovog vakta postignuti su najveći rezultati u borbi protiv organizovanog kriminala i, prvi put posle 20 godina, Srbija nema „šefa podzemlja”. Da li je moguće da je podzemlje razbila vlast koja je zajedno sa podzemljem izvela svoju revoluciju?
Da li to znači kako je revolucija pojela svoju decu iz podzemlja?

Ali u jednom je Homen u pravu. Nema više ni bosova ni podzemlja u trenirkama, sa zlatnim krstovima na grudima i belim patikama koje svetle na petama. Takvih je danas pun Centralni zatvor i svi su uglavnom krivi zato što su uhvaćeni na ulici sa 15 grama heroina u džepu. Pravo podzemlje je evoluiralo, njegovi šefovi izgledaju kao iz modnih magazina, redovno daju intervjue u kojima se diče svojim uspesima, zalažu za pravnu državu i upućuju svoje simpatije koalicionim partnerima. Podzemlje danas vode bele kragne, tako da bi Homenova izjava delovala mnogo istinitije da je objavljena na modnoj rubrici novina nego u hronici.

I tako će ostati sve dok Srbija sebi ne ispriča svoju priču o Petom oktobru, u kojoj leži šifra za čitanje svakog nepočinstva koje smo videli do danas.

Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Member
Member


Broj poruka: 577
Points: 1547
Datum upisa: 07.05.2009

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Pet 3 Feb - 20:00

Citat:
Potpredsednica DS-a ocenila

Jelena Trivan: Nikolić je politička kukavica
Potpredsednica DS-a Jelena Trivan je ocenila da je lider naprednjaka Tomislav Nikolić „politička kukavica" pošto je izjavio da bi, ako SNS dođe na vlast, raspisao referendum na kome bi se građani Srbije izjasnili o Kosovu i Metohiji.

- To je još jedan dokaz da je reč o političkoj kukavici koja za svaki problem u društvu prebacuje odgovornost na građane Srbije. Isto kao što je za barikade Srbima poručio da sami odlučuju i da se sami staraju o sebi, tako je i za Kosovo i Metohiju i za Evropsku uniju rekao da nema politiku, niti sme da preuzme odgovornost - istakla je Trivan.
Ona je poručila i da nema razloga da posle svega bilo ko glasa za Nikolića.
- Zašto bi iko glasao za čoveka koji ne može i neće da reši nijedan problem i koji se uz to još i kandiduje da bude premijer i da vodi ekonomsku politiku, o kojoj ništa ne zna - upitala je Jelena Trivan.


Ovo je već prava sramota za DS, bez obzira šta ko o Tomi misli. A DS se ubi rašavajući probleme??
slik
Nazad na vrh Ići dole
BoS
VIP
VIP


Broj poruka: 472
Points: 1338
Datum upisa: 05.01.2008

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Sub 4 Feb - 10:21

O strateškim pitanjima sa jako krupnim i dugoročnim posledicama narod treba da se pita putem referenduma i to nema veze sa nečijom političkom hrabrošću ili kukavičlukom. U takva pitanja svakako spadaju KiM, EU i NATO.

Problem je ko će i kako formulisati referendumska pitanja i kako će narodu biti objašnjeno šta znači ovakvo ili onakvo izjašnjavanje. Taj deo posla će odraditi političari (i oni na vlasti i oni u opoziciji), a u njihovu pamet i poštenje nimalo ne verujem.
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Our family
Our  family


Broj poruka: 132
Points: 297
Datum upisa: 14.12.2008

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Sub 18 Feb - 13:31

Citat:
Da mi je neko rekao da ću jednog dana braniti Tomu Nikolića i Srpsku naprednu stranku, držao bih ga za budalu, ali budale su se toliko namnožile i osilile da je postalo pitanje časti uzeti u zaštitu svakog ko im stane na put. Nema ništa opasnije od ambicioznih praznoglavaca koji veruju da su pametni i svemoćni. Nisam siguran da će Tomina družina biti bolja, naprotiv, i naprednjaci su rasli pod šinjelom socijalista, koji sada ponosno nose demokrate. I svi su politički školovani u Slobino vreme, po njegovim standardima, svejedno da li su od njega dobijali pozitivne ili negativne ocene. Ali, ako je spreman da pokida taj lanac, kao što je raskinuo Šešeljeve okove, onda zaslužuje da mu se pripaze leđa dok radi na tome.
Znači, ne štitim ja Tomu da bi on pobedio, nego da ne bi izgubio od bitangi i lopova koji bi opet da profitirali na njegovim nedostacima. Prošli put su ga porazili tako što su ga poistovećivali sa Šešeljem, sada mu zameraju što nije hrabar kao Šešelj. Pošto oni više nikoga ne mogu pobediti zahvaljujući svojim kvalitetima, ne mogu mirno da gledam kako ponovo pokušavaju da trijumfuju predstavljajući druge gorima od sebe.


Kako se DS brani?
- Mi očigledno nismo najbolje radili, ali nemojte se zavaravati, ovi ne bi bili ništa bolji, naprotiv, to su kukavice koje nemaju ni program....

- MI NE VALJAMO, AL' ONI SU JOŠ GORI!

- Pre nego što počnu da kritikuju vlast, građani treba sami da počiste sneg ispred svoje kuće, lokala ili firme
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP


Broj poruka: 1194
Godina: 41
Localisation: banat
Points: 5198
Datum upisa: 04.02.2011

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Sre 22 Feb - 17:12

Pomoćććć,SNEKI,OSTAli,GLEDAM DANAS Dačića,kako priča o krivici oko onoga što su ledenice odnele čamce i splavove iz ZEMUNA...LJUDI JEL ON TO PIJAN...MANI IZGLEDA DA JESTE...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP


Broj poruka: 1194
Godina: 41
Localisation: banat
Points: 5198
Datum upisa: 04.02.2011

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Sre 22 Feb - 17:24

PIJAN ,LADNO coca
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag


Broj poruka: 4454
Localisation: Centar grada
Points: 4292
Datum upisa: 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Sre 22 Feb - 18:58

Navodno ne pije, jer ima šećer, sam je rekao... ali i ta bolest ima teške posledice ako se najdeš ko prase...

Za koga ćeš da glasaš Bobi?
sesir
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP


Broj poruka: 1194
Godina: 41
Localisation: banat
Points: 5198
Datum upisa: 04.02.2011

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Sre 22 Feb - 21:10

EVO, čovek iz obezbedjena kaže da je stalno pijan...PA ON MENI DELUJA DA ISPOD PROMILA NIKAD NEMA...za koga da glasam ,pojma nemam...Za madjare neću...ako ti fale poslaću ti ih ,imamo ih KOLKO VOLEŠ udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Member
Member


Broj poruka: 458
Points: 1385
Datum upisa: 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Pon 23 Apr - 19:25

zaključak, ako nisi pizda, nisi ni demokrata.
comp
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Member
Member


Broj poruka: 458
Points: 1385
Datum upisa: 06.12.2008

PočaljiNaslov: d   Pon 21 Maj - 0:58

Citat:
Gligorov: Prevremeni izbori

Ekonomista Vladimir Gligorov izjavio je danas da u slučaju da se potvrdi pobeda Tomislava Nikolića na predsedničkim izborima, Srbiju očekuju prevremeni parlamentarni izbori. Gligorov je agenciji Beta rekao da koalicija oko Demokratske stranke (DS) i Socijalističke partije Srbije može da formira vladu, kao što je i najavila, ali da ne veruje da će ta vlada opstati na duži rok, jer je Srpska napredna stranka (SNS) Tomislava Nikolića pobednik izbora. On je rekao da ne veruje da je moguća "velika koalicija" jer bi tu DS bila manji partner u vlasti, zato što je SNS osvojila najveći broj mandata.


Sigurnost?
Rast berze?
Vežite se, zabava tek počinje!!
udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP


Broj poruka: 883
Points: 1899
Datum upisa: 29.04.2008

PočaljiNaslov: Re: POLITIČKA DISKUSIJA   Pon 21 Maj - 11:15

Hrvackoj nije nista smetalo da udje u Evropu sa vladom HDZ i predsednikom Josipovicem koji je pripadao drugoj opsciji.Kod nas ce biti ista situacija -svaka strana ce konacno da nauci lekciju(ovi prvi da se otarase neposobnih i vrate sa margine sposobne , a ovi drugi da se nikada ne vrate staroj retorici iz proslosti jer ce ih to vratiti brzo na predhodne pozicije.Ovi dosadasni u svojoj vladavini malo su se pogubili i zaboravili da ako nemaju jaku sednju klasu(koju su potpuno unistili i ponizili), nikada nece imati stabilno biracko telo ni stabilnu drzavu!I jednim i drugim pametno bi bilo da udruzeno pocnu da kupuju acije i stabilizuju dinar.Svaka vaga ima dva tasa pa i ova.Vaga sa jednim tasom nikada nije postojala-niti ce!
Nazad na vrh Ići dole
 

POLITIČKA DISKUSIJA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

 Similar topics

-
» ''Kladionica'' (diskusija)
» NBA Prognoze 2011/2012 - Diskusija
» Puftin trofej - diskusija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-