BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Soja protein a.d. Bečej - SJPT

Ići dole 
+100
BoS
Aris
Steve McQueen
RobinHood
Ivan2211
MYSTIC021
Non-ProfitOrganization
pakodazna
Kenzo
Mozart
JelenaS
Ilija
Mira
DuleT
Popaj
Bookmaker
geogsi
Nemesis
Polos
Joe_Allamo
FatCat
Igor-NS
Boki72
Dax
ILoveRoses
Jovana2009
Aritmeticar
Marjeta
raspolozen
Drag_Mlad
Vladulns
Lilihip
MarkoJTD
Limited011
Dnenad85
Niche
Zeljko
MilanLaki
Mister No
Pekoilic
vatreni
Mali akcionar
Dexiv
KRUSKA
Ars Vivendi
Aleks
nepet
No111
Magi
Bond
Kupi akcije
iki
DI
Djuka
StefanMR
Teletrader
StefanoProdi
Beko
Gargamel011
Zagorr
bonum.mm
Friz
Atomski mrav
Greta
Poštar
Dusan
Kurajber
Kobe Bryant
Shpekulant
Milica1
Cicija
Dex
Lurije
Maca
Nebojsa
Emerald
Slovenac1
gogloee
pepsiman
Ris
buki1234
Mitar
Pijacar
Mc.Intosh
Nole
Dr Zuk
Milos86
Sare
tigrovic
Albatera
cromodora
Sneki
shajone
Dragan
Grlja
Broker-YU
Rade
slalic
Delfin
MEPHISTO
104 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:29

ok, hvala puno na informacijama, bio bih zadovoljan da zaradim i 10000 din na taj period. hvala ti puno jos jednom. kakve su sanse kod akcija drugih firmi? sta je popularno?
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:33

yuabra ::
Kakve su sanse da nakon emisije novih akcija cena se adrzi na nekih 28000-30000?
Pošto si "uporan"(mada znam da je teško),pa već 7-mi put postavljaš isto pitanje u odredjenoj varijaciji,a ne čitaš šta ti mi,besposleni,pišemo,sledi sledeće,kao što mu i samo ime kaže!
http://www.kobajagrande.com/tarot5.wmv.html
Inače za sve anticipante i radoznale,kurs za PR ovoga tipa,se još uvek nalazi na Svašta-nešto,jer Admin. neće da ga prebaci na Edukaciju!
Bez ljutnje i pitaj ponovo,al dobro pročitaj ovi par predjašnjih postova.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:34

yuabra ::
ok, hvala puno na informacijama, bio bih zadovoljan da zaradim i 10000 din na taj period. hvala ti puno jos jednom. kakve su sanse kod akcija drugih firmi? sta je popularno?
Zaradićeš i više,al pročitaj onaj moj post sa tačkicama,odgore,još jednom!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:38

Nisam uporan, tvrdoglav i sl. Vec sam lajk i nemam zaista skoro pa ni najmanje znanja u ovoj oblasti, porucio sam neke knjige da se malo edukujem po pitanju berze , trgovanja akcijama, ali sam smatrao da nije strasno postavljati pitanja, mislim da je koncept foruma upravo takav... Jos jednom se izvinjavam ako sam nekoga smorio sa pitanjima.
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:43

yuabra ::
Nisam uporan, tvrdoglav i sl. Vec sam lajk i nemam zaista skoro pa ni najmanje znanja u ovoj oblasti, porucio sam neke knjige da se malo edukujem po pitanju berze , trgovanja akcijama, ali sam smatrao da nije strasno postavljati pitanja, mislim da je koncept foruma upravo takav... Jos jednom se izvinjavam ako sam nekoga smorio sa pitanjima.
Samo vozi!!!Ali moraš dobro i pažljivo da čitaš!!!
Čitaj Edukaciju!!!Ponavljanje je majka istorije ili...tako nešto...znači čitaj po mnogo puta,čitaj zakone.Imaš većini stvaru i informacija na Edukaciji.Nije sramota da se pita,ali samo pažljivo čitaj odgovore na svoja pitanja.Ovde smo svi amateri i laici,pa i oni profesionalci!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:45

Rade ::

Ajd još jednom.Zaboravi more ove godine,stavi 150000 u Soju,....,....,....!(tri banke),i sledeće godine idi grofovski na more.
I ja bih ti isto preporučio SJPT+AIKB+..

@rade---šta je pričao ZM?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:50

ok. hvala
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:50

dragan ::
Rade ::

Ajd još jednom.Zaboravi more ove godine,stavi 150000 u Soju,....,....,....!(tri banke),i sledeće godine idi grofovski na more.
I ja bih ti isto preporučio SJPT+AIKB+..

@rade---šta je pričao ZM?
Negde sam danas pročitao izveštaj sa upravnog odbora...???!!!Možda na Ekonomiju...nisam siguran.
Star je deda,sine...
JMBN,AGBN(EXPLODE!!!),MTBN...AIKB(Pardon,drugari).
Eto malo vežbam za Tarot.Zvao me vlasnik televizije,za 150 evra mesečno,ali sam mu rekao da još vežbam.Biće to prekretnica u mom životu!!!Radujem se ko mali!!!:D :D :D

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 21:59

Da nisu ovi izveštaji sa Belex-Vesti :
16.05.2007 Izjava o šestomesečnom planu poslovanja - Soja protein a.d. Bečej
[tekst]

26.04.2007 Kvartalni izveštaj o poslovanju za 2007.godinu - Soja protein a.d. Bečej
[dokument]

Star je deda,sine... ha,ha,haaaa...iznenadio bi se 'deda'
kad bi znao koje sam godište :D
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/10/2007, 22:05

Verovatno se o tome radi,a po sećanju bi rekao da je to sigurno!!!
Z.M. je vrhunski lik,a i M.B. takodje.Imaju najozbiljnije namere.To znam lično.Garili me na 10800,00 da obavezno kupim,da su mnogo ozbiljni...čini mi se da je bilo prošlog leta,nisam siguran.A ja imao "preča posla",pa magarac uzmem sopstveni "tip".EEEEEEEEEEEEEEEEEEE...gde bi mi bio kraj!
Nema veze.Aj u kafanče!
Ne mož biti stariji od mene,a majka mi danas mislila da imam pola godina od onog koliko imam.Šta da ti pričam!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
shajone
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 22.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/12/2007, 10:15

Da li tačno neko zna kada SJPT izlazi na A listu Belexa???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 18:10

Kupih ja napokon Soju, uzeo sam 5 akcija danas po ceni od 30.098, nadam se da cu biti evidentiran u CRHOV-u I da cu steci pravo na dividendu od 40% do tog 19.juna. Ako ista znate o tome ili imate kakvih novosti o Soji, javi te molim Vas!!!! Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 19:52

Evo, javljam Ti da si postao akcionar SJPT sa 5+1kom. ;)
I sutra imaš vremena da dokupiš,ali bolje je što si već uzeo.

E, sad ......spremi se za pad cene u petak i ne obraćaj pažnju na to.
Proći će neko vreme dok opet ne dođe do 30k., ali
tada ćemo imati +40% zarade u odnosu na danas.

U sep./okt. će biti dokap za fabriku izolata, pa spremi još parica.:D pozz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 20:06

Hvala ti puno na odgovoru i savetu, ali zasto 5+1, koliko ja znam 40% od 5 akcija su 2 akcije?!
Znas li kada cu ih dobiti, ko ce izvrsiti pripis te dve akcije, da li je neophodno da se nekome javim, podnesem zahtev, izvestaj ili...? Znam da davim sa ovim glupim pitanjima, ali pocetnik sam sta da radim. Hvala ti jos jednom! Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 20:07

Da jos jedno pitanje, zasto ocekujes da je pad cene bas u petak?
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 20:22

Ma, kakvi 5+1kom.??!!.........5+2=7kom, moja greška - ceo dan sam pod utiskom
jedne druge akcije na kojoj se očekivalo 20% dividende, pa izgleda ništa od tog.

U petak više ne može da se uđe u presek za dividendu, pa
će zato cena ići dole.
Upis novih akcija će verovatno biti za 1-1,5mes., a vrši se automatcki.
Samo će se dodati određeni br.akcija svakom na CRHoV-u.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 20:30

Nadam se da ce se to desiti pre 31. jula, to je mesec i po, i jace. Jos jedno pitanje, ukoliko npr. pocetkom jula prodam 3 akcije, da li cu u svakom slucaju dobiti te dve akcije i na koji nacin da znam da li su i kada pripisali te 2 akcije?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 20:32

jos nesto, zaboravih, da li pri pripisu te 2 akcije, mogu svih sedam odmah prodati. Nadam se da tu ne postoje neka ogranicenja?
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 20:38

Možeš da prodaš i svih 5kom. već od nedelje...bez problema.
Čim upišu i te dve odmah možeš da ih prodaš.

Ime i br.akcija će ti biti upisano u CRHoV :
http://www.crhov.co.yu/?Opcija=1&RadioGroup1=ime&emitent=SOJAPROTEIN

A, o svemu ostalom vidi sa tvojim brokerom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/13/2007, 21:28

Da li postoji sansa prodati 3.5 akcija ili se moa ici na celu akciju? sorry, pocetnici imaju ovakve ispade.
Nazad na vrh Ići dole
shajone
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 22.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/14/2007, 15:01

Koliko sam ja upućen, možda grešim ali kod SJPT nema zaokruživanja kod novih hartija.
Cena i dalje stabilna,....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: MOLIM ZA POMOC?!   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/14/2007, 20:24

Kao sto vidite pocetnik sam kako na ovom forumu tako i sa trgovanjem akcijama generalo, verujem da ce moja pitanja mnogima zvucati smesno i glupo ali unapred se svima izvinjavam i molim za objasnjenje i pomoc. Kupio sam 12.06.07. 5 akcija SJPT, sobzirom da cu adkcije morati da prodam najskasnije do kraja jula, sta mi je pametno ciniti? Da li da ovih 5 prodam odmah, tj sutra po nekoj ceni od 30k po kojoj sam i kupio, a da ove dve akcije od dividende od 40% prodam cim se pripisu ( koja je tu racunica, koliki je porez na mom primeru). ILI, da sacekam kraj jula i prodam svih 7 akcija. Sta mi je ciniti? Molim Vas pomozite. Unapred Vam se svima zahvaljujem i najsrdacnije pozdravljam. HVALA
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/15/2007, 00:46

Nemam ovu akciju, iz neobjasnjivog razloga sam (davno) resila da je ignorisem, mada pratim po malo...
Moj ti je savet da je ako je (ikako) moguce zadrzis (svih 7 :shock: ) jer koliko shvatam bice preuzimanja i mislim da ces pri tome lepo zaraditi...
Toliko od mene
8)
Nazad na vrh Ići dole
shajone
Just looking
Just looking



Broj poruka : 30
Points : 0
Datum upisa : 22.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/15/2007, 13:26

Danas pade ali mali obim trgovanja pa i nije tako strašno 198 kom.
Sada predstoji period crvenila na Belexu..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/15/2007, 18:58

Kupio sam po 30.000 5 akcija, dakle ima cu ih 7, kakve su sanse da povratim ulozeni novac do kraja jula? Molim Vas iznesite svoje misljenje jer sam ocigledno debelo pogresio. Hvala svima unapred!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/15/2007, 19:00

yuabra ::
Kupio sam po 30.000 5 akcija, dakle ima cu ih 7, kakve su sanse da povratim ulozeni novac do kraja jula? Molim Vas iznesite svoje misljenje jer sam ocigledno debelo pogresio. Hvala svima unapred!

U cemu si pogresio? :shock:
Kupio si dobre akcije (ono sto jes jes, mala kolici na), ali ako mozes, cekaj malo, valjda ne gori kuca?
U septembru, oktobru ces lepo sve to da naplatis....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/16/2007, 12:13

Znam ali novac koji sam ulozio je sav kesh koji imam i moram ga povratiti do 31.jula. Znam i sam da je najbolje da sacekam septembar ali na zalost ne mogu:( Pa nadam se da ce cena do kraja jula biti iznad 23k- 24k??? Tako sam smoren:(
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/16/2007, 12:39

yuabra ::
Znam ali novac koji sam ulozio je sav kesh koji imam i moram ga povratiti do 31.jula. Znam i sam da je najbolje da sacekam septembar ali na zalost ne mogu:( Pa nadam se da ce cena do kraja jula biti iznad 23k- 24k??? Tako sam smoren:(
Ti izlazes problem i na ovom,a koliko primecujem jos vise na onom forumu.
Lepo ti ljudi kazu,strpljenje i bice.
Moj savet ti je da nikad ne dajes sve pare na berzu,moze nekad covek i da
place zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/16/2007, 12:51

Vidim da si zabrinut i smoren. Morash da razmishljash pozitivno. Iskreno, izabrao si losh momenat za brzu zaradu na SJPT. Mislim da ce dividenda-akcije biti upisane do kraja jula. Tada cesh imati tih sedam. Moj ti je savet da se snadjesh negde za novac. Opusti se, bolje cesh razmisljati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/16/2007, 13:14

O.K. Hvala na savetu. U svakom slucaju ostajemi da vidim sta ce se desavati i da sacekam taj kraj jula u nadi da ce cena biti 24k tako bih povratio ulozeni kesh. Koje su vase procene od ponedeljka, postoji li sansa da se cena zadrzi na 24k ili ce i dalje ici dole i koliko, koje su vase procene....?
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/16/2007, 13:46

yuabra ::
O.K. Hvala na savetu. U svakom slucaju ostajemi da vidim sta ce se desavati i da sacekam taj kraj jula u nadi da ce cena biti 24k tako bih povratio ulozeni kesh. Koje su vase procene od ponedeljka, postoji li sansa da se cena zadrzi na 24k ili ce i dalje ici dole i koliko, koje su vase procene....?
Ja sam prognozirao 18-22,al jedan je Nostradamus!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/16/2007, 18:36

Rade,Nostradamusu,ako bude 18 ja izlazim iz vecine drugih akcija i jurisam
na Sojine bedeme.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/17/2007, 01:43

Broker-YU ::
..ako bude 18 ja izlazim iz vecine drugih akcija i
jurisam na Sojine bedeme.
I ja izlazim.


Poslednji izmenio dana 10/3/2007, 13:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/17/2007, 16:41

Rade ::
yuabra ::
O.K. Hvala na savetu. U svakom slucaju ostajemi da vidim sta ce se desavati i da sacekam taj kraj jula u nadi da ce cena biti 24k tako bih povratio ulozeni kesh. Koje su vase procene od ponedeljka, postoji li sansa da se cena zadrzi na 24k ili ce i dalje ici dole i koliko, koje su vase procene....?
Ja sam prognozirao 18-22,al jedan je Nostradamus!

A posle ja izmislila vremeplov? Ma, ajdeeee
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Soja protein a.d. Bečej - SJPT - Page 2 Icon_minitime6/17/2007, 19:24

Jelena ::
Rade ::
yuabra ::
O.K. Hvala na savetu. U svakom slucaju ostajemi da vidim sta ce se desavati i da sacekam taj kraj jula u nadi da ce cena biti 24k tako bih povratio ulozeni kesh. Koje su vase procene od ponedeljka, postoji li sansa da se cena zadrzi na 24k ili ce i dalje ici dole i koliko, koje su vase procene....?
Ja sam prognozirao 18-22,al jedan je Nostradamus!

A posle ja izmislila vremeplov? Ma, ajdeeee
Imaš besplatno piće,narednih mesec dana u "Radenik" kafeu.
Nisi pratila istoriju postova dragog yuabre.Kakva pitanja,takvi odgovori.
Ja sam ono shvatio kao šalu,a ti me posle prepala da nije.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
 
Soja protein a.d. Bečej - SJPT
Nazad na vrh 
Strana 2 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-
» Belex Freaks Cafe ("Kod Stefana")

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: