BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemPortalliEventsPublicationsČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Delite | 
 

 Soja protein a.d. Bečej - SJPT

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Kobe Bryant
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2755
Godina : 41
Localisation : N.BGD
Points : 5052
Datum upisa : 22.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sub 25 Okt - 1:24

Slovenac@
Bojim se da najteži dani tek dolaze, ne samo Soja, sve će još dole !


A o Panameri imaš na: http://www.aikb.net/berza-ekonomija-finansije-f3/panamera-doo-t23.htm

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kurajber
Member
Member
avatar

Broj poruka : 414
Points : 1092
Datum upisa : 18.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Ned 26 Okt - 2:02

@Kobe Bryant ::
Slovenac@
Bojim se da najteži dani tek dolaze, ne samo Soja, sve će još dole !

Pa ti prodaj sve onda sta cekas.

Ionako ce to da skoci 5 puta za 2 godine, isto mi se vata dal cu platim 800 ili 900.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2755
Godina : 41
Localisation : N.BGD
Points : 5052
Datum upisa : 22.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pon 27 Okt - 19:05

@kurajber ::


Pa ti prodaj sve onda sta cekas.

Ionako ce to da skoci 5 puta za 2 godine, isto mi se vata dal cu platim 800 ili 900.

Ne prodajem, al da sam zabrinut, jesam !!

Obaveštenje:
Upravni odbor je saglasan da se sticanjem sosptvenih akcija
pokuša doprineti stabilizaciji cene akcija i sprečavanju njenog daljeg sniženja, a svemu u skladu
sa Odlukom o sticanju sopstvenih akcija od 18.03.2008. godine...

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sub 22 Nov - 17:58

Promene - 29.10-21.11.2008.



i još gomila njih sa manjim promenama...
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1998
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Points : 5020
Datum upisa : 24.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 2 Dec - 7:28

pozdrav!!! nisam se dugo javljao na ovome forumu pa reko da se ativiram malo! ajde malo da pokrenemo temu na ovoj akciji imali sta novo ovde kako komentarisete cenu sjpt i i kurs evra.hoce nam ostati sta para na krju igranke kada padne dinar i cena zajedno? 😢 😢 :x :(
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
avatar

Broj poruka : 5259
Localisation : Centar grada
Points : 6498
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 2 Dec - 11:39

RbrAkcionarBroj akcija% od ukupne emisije
1.VICTORIA GROUP DOO 121751422,58839
2.PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D. 3080235,71471
3.VICTORIAOIL A.D. ŠID 2968975,50830
4.FERTIL DOO BAČKA PALANKA 2500004,63822
5.RAIFFEISEN ZENTRALBANK 1672853,10362
6.LUSS INVESTMENT DOO 1617003,00000
7.HYPO KASTODI 4 1596542,96204
8.ELIXIR GROUP D.O.O. ŠABAC 1532152,84258
9.FASHION COMPANY DOO 1511602,80445
10.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANK 1311632,43345
11.GUSTAVUS CAPITAL ASSET MNGT. 900071,66989
12.VOJVOĐANSKA BANKA-KASTODI 643231,19338
13.SOCIETE GENERALE YUGOSLAV BANK 620891,15193
14.SOJAPROTEIN A.D. BEČEJ 544911,01096
15.POTEZA DD 490630,91026
16.UNICREDIT BANK AUSTRIA AG 474830,88095
17.PROINVESTMENTS A.D. 471160,87414
18.DELTA GENERALI OSIGURANJE AD 434140,80545
19.ERSTE BANK CUSTODY 00001 381800,70835
20.QWEST LTD 379800,70464
21.PUBLIKUM BORZNO POS. D.D. 350670,65060
22.DELTA MAXI DOO BEOGRAD 323870,60087
23.KD BPD 285180,52909
24.STICHTING SHELL PENSIONENFONDS 228820,42453
25.EKSTRA-PET DOO - BEOGRAD 189000,35065
26.EFGCUSTODY0708 188750,35019
27.NORTHWEST AD BEOGRAD 172120,31933
28.RAIFFEISEN BANKA D.D. MARIBOR 161040,29878
29.UNICREDIT BANK KASTODI RACUN 159000,29499
30.DDOR NOVI SAD 158330,29375
31.TELEKOMUNIKACIJA DOO BLACE 151500,28108
32.KOMP. DUNAV OSIGURANJE A.D.O. 139760,25929
33.SOCIETE GENERALE YUGOSLAV BANK 137000,25417
34.GRUJIĆ SAVA 126000,23377
35.DELTA BROKER A.D. BEOGRAD 125550,23293
36.A BANKA VIPA D.D. 125220,23232
37.AMS OSIGURANJE A.D.O. 121950,22625
38.POPOVIĆ ZORICA 120000,22263
39.UNICREDIT BANK KASTODI RAČUN 116140,21547

Evo, da ti osvežim temu ...
8)

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Poštar
Partner
Partner


Broj poruka : 29
Points : 21
Datum upisa : 10.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 2 Dec - 12:26

Kupi li ti na kraju sojku :cheers: :lol:

.[/quote]
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1998
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Points : 5020
Datum upisa : 24.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 2 Dec - 15:34

ko jel ja? nisam je ni prodavao. J.....a
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Poštar
Partner
Partner


Broj poruka : 29
Points : 21
Datum upisa : 10.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 2 Dec - 21:49

@ris ::
ko jel ja? nisam je ni prodavao. J.....a
Nije ti ni to loše, nama sekiracije 8)
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sre 3 Dec - 20:42

Promene - 22.11-03.12.2008. T-3

Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
avatar

Broj poruka : 5259
Localisation : Centar grada
Points : 6498
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Čet 4 Dec - 14:34

Ne vidim Panameru??

A ovi:
Factor banka d.d.
Tivolska cesta 48
1000 Ljubljana

mi do sada nisu zapali za oko Suspect

@Slovenac1 - mogao bi da nam malo predstaviš ovu ekipu!
Ko je vecinski, kako stoje na SLO Berzi isl.


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1263
Localisation : Bgd
Points : 3128
Datum upisa : 28.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Čet 4 Dec - 15:19

@Sneki ::
Ne vidim Panameru??.

Sneki otvori četvore oči! :shock: :shock:
iz Duletovog pregleda se lepo vidi da su prodali svih 3.273 kom!
odnosno za poslednja dva meseca 24.990 kom!


.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Čet 4 Dec - 16:05

@Sneki ::
Ne vidim Panameru??

A ovi:
Factor banka d.d.
Tivolska cesta 48
1000 Ljubljana

mi do sada nisu zapali za oko Suspect

@Slovenac1 - mogao bi da nam malo predstaviš ovu ekipu!
Ko je vecinski, kako stoje na SLO Berzi isl.


.

Eh bez veze pa vidiš koliko imaju, to nije ništa. To je jedna najmanjih banaka u Sloveniji, ne kotiraju na berzi.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
avatar

Broj poruka : 5259
Localisation : Centar grada
Points : 6498
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pet 5 Dec - 13:06

@Greta ::
@Sneki ::
Ne vidim Panameru??.

Sneki otvori četvore oči! :shock: :shock:
iz Duletovog pregleda se lepo vidi da su prodali svih 3.273 kom!
odnosno za poslednja dva meseca 24.990 kom!


.

Da, da... nasm pazila, a i iznenadjena sam !? :shock:
Mnogo mi je nešto brzo Panamera ušla, izašla i gotova stvar??
Ne bih rekla da je nešto ozbiljno zaradila (mada OK, na tu sumu i nije loše)!
MAda mi se nekako javlja da je Panamera došla do mogućih inside info i da je pobegla glavom
bez obzira... nisam pametna... :shock:

@Slovenac1 - jeste malo, ali kupuju na više mesta.... daj bar nešto o ekipi koja je većinska u toj banci!??


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pet 5 Dec - 13:30

@Sneki ::
@Greta ::
@Sneki ::
Ne vidim Panameru??.

Sneki otvori četvore oči! :shock: :shock:
iz Duletovog pregleda se lepo vidi da su prodali svih 3.273 kom!
odnosno za poslednja dva meseca 24.990 kom!


.

Da, da... nasm pazila, a i iznenadjena sam !? :shock:
Mnogo mi je nešto brzo Panamera ušla, izašla i gotova stvar??
Ne bih rekla da je nešto ozbiljno zaradila (mada OK, na tu sumu i nije loše)!
MAda mi se nekako javlja da je Panamera došla do mogućih inside info i da je pobegla glavom
bez obzira... nisam pametna... :shock:

@Slovenac1 - jeste malo, ali kupuju na više mesta.... daj bar nešto o ekipi koja je većinska u toj banci!??


.

Ta Panamera je više nego očito čisti špekulant, ne verujem da išta znaju. Što se tiče Factor banke, imaju 1,5% bankovnog tržišta u SLO, največi vlasnik je Autocommerce sa 41%, sledi Aktiva sa 10%. Oni su tipični portfolio ulagači.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1998
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Points : 5020
Datum upisa : 24.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pet 5 Dec - 21:29

da li je neko pratio koliko i da li u opste kod nas na berzi ima ozbiljnih igraca iz slovenije? Sto se tice sjpt bice dobra dobit ove godine, kako ocekujete da ce biti i da li ce se raspodeljivati ta dobit? ili ce ostati da se gradi fabrika izolata? koliko nasa soja drzi procenata prerade u svetu imali neko i tu inf.Znam da je viktorija dobila kredit za rudnike radi proizvodnje djubriva i da je odustala ovih dana od tog poduhvata zbog krize. I sta mislite kada bi viktorija napravila svoj holding koliko bi to bilo interesantno za investitore? Ja se bojim samo Viktorije sto uzima kredite na osnovu soje a finansira neke njihove firme koje nemaju veze sa zivotom.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pet 5 Dec - 23:16

@ris ::
da li je neko pratio koliko i da li u opste kod nas na berzi ima ozbiljnih igraca iz slovenije? Sto se tice sjpt bice dobra dobit ove godine, kako ocekujete da ce biti i da li ce se raspodeljivati ta dobit? ili ce ostati da se gradi fabrika izolata? koliko nasa soja drzi procenata prerade u svetu imali neko i tu inf.Znam da je viktorija dobila kredit za rudnike radi proizvodnje djubriva i da je odustala ovih dana od tog poduhvata zbog krize. I sta mislite kada bi viktorija napravila svoj holding koliko bi to bilo interesantno za investitore? Ja se bojim samo Viktorije sto uzima kredite na osnovu soje a finansira neke njihove firme koje nemaju veze sa zivotom.

Hm, sva pitanja bi trebalo nasloviti na direktora Viktorije, ostali možemo samo nagađati.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 5272
Points : 6311
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 16 Dec - 22:52

Promene - 03.12-16.12.2008. T-3

Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sre 17 Dec - 11:20

Nije mi jasno zašto Soja sama ne otkupljuje sopstvene akcije? Počeli su, kupili nešto malo i prestali.
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 946
Points : 2745
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sre 17 Dec - 14:54

Zato sto je to besmisleno i uludo trosenje resursa u ovo vreme.
I bolje sto su stali sa tim (ako su stali?)
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sre 17 Dec - 16:31

@gogloee ::
Zato sto je to besmisleno i uludo trosenje resursa u ovo vreme.
I bolje sto su stali sa tim (ako su stali?)

Nema bolje investicije od kupovine sopstvenih ultra jeftinih akcija.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2755
Godina : 41
Localisation : N.BGD
Points : 5052
Datum upisa : 22.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sre 17 Dec - 20:39

@Slovenac1 ::
@gogloee ::
Zato sto je to besmisleno i uludo trosenje resursa u ovo vreme.
I bolje sto su stali sa tim (ako su stali?)

Nema bolje investicije od kupovine sopstvenih ultra jeftinih akcija.

Možda većinski ima ideju da SAMO izvlaći pare iz Soje, i čeka da je uvali nekome ??
Mislim, oni su inside - to može da bude i signal za sitne igrače!!
Panamera je ušla i kako se čini - pobegla glavom bez obzira!
I to bi MOGAO da bude neki signal.
Ako opet krenu da "dele" dividendu u akcijama - biće to jasan signal, ali možda i zakasneo?
Videće se ubrzo!!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sre 17 Dec - 22:14

@Kobe Bryant ::
@Slovenac1 ::
@gogloee ::
Zato sto je to besmisleno i uludo trosenje resursa u ovo vreme.
I bolje sto su stali sa tim (ako su stali?)

Nema bolje investicije od kupovine sopstvenih ultra jeftinih akcija.

Možda većinski ima ideju da SAMO izvlaći pare iz Soje, i čeka da je uvali nekome ??
Mislim, oni su inside - to može da bude i signal za sitne igrače!!
Panamera je ušla i kako se čini - pobegla glavom bez obzira!
I to bi MOGAO da bude neki signal.
Ako opet krenu da "dele" dividendu u akcijama - biće to jasan signal, ali možda i zakasneo?
Videće se ubrzo!!

Ne verujem, da su vlasnici Viktorije glupi i zato i da hoče prodaju Soje, znaju da trebaju dobar rezultat i novu dobru priču za prodaju. Danas ne mogu prodati ništa i da hoče
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1998
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Points : 5020
Datum upisa : 24.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pet 19 Dec - 21:48

nisu ludi stali su sa otkupom kada ce posle nove godine kupovati po 500din. Kriza je sve veca i nije zajeban.. mi smo tek na pragu ove krize. Ja stvarno neznam i nije mi jasno koja budala moze da kaze da ce akcije sledece godine ici gore kada se smatra da sledece godine ce biti tolika kriza da niste svesni kolika. Sama viktorija je odustala od kupovine nekih rudnika koje je htela!! i ako krenu gore to ce biti vestacki. Cena fabrike soje sada pala za 30% od one ne kojoj je bila procenjena. nije da palim situaciju ja sam u minusu 10000e ali kako jedna visoka osoba sa B.B. kaze neka nam je bog u pomoci! 🇳🇴 Dok nepukne neki rat u svetu nema skoka berza. mozemo mi da se lazemo koliko god hocemo ali imamo i mi u 2000-tim nekog jezdu i dafinu!! :(
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sub 20 Dec - 19:05

@ris ::
nisu ludi stali su sa otkupom kada ce posle nove godine kupovati po 500din. Kriza je sve veca i nije zajeban.. mi smo tek na pragu ove krize. Ja stvarno neznam i nije mi jasno koja budala moze da kaze da ce akcije sledece godine ici gore kada se smatra da sledece godine ce biti tolika kriza da niste svesni kolika. Sama viktorija je odustala od kupovine nekih rudnika koje je htela!! i ako krenu gore to ce biti vestacki. Cena fabrike soje sada pala za 30% od one ne kojoj je bila procenjena. nije da palim situaciju ja sam u minusu 10000e ali kako jedna visoka osoba sa B.B. kaze neka nam je bog u pomoci! 🇳🇴 Dok nepukne neki rat u svetu nema skoka berza. mozemo mi da se lazemo koliko god hocemo ali imamo i mi u 2000-tim nekog jezdu i dafinu!! :(

I baš zato jer sad svi slikaju najmanje propad sveta i treči svetski rat, kriza neče biti baš takva i napravit če se preokret na berzi u 2009 ,a u realnom gospodarstvu u 2010.
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1998
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Points : 5020
Datum upisa : 24.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Sub 20 Dec - 21:05

prijami slovenac taj optimizam nema sta. Ja kada bi toliko bio siguran prodao bi svu imovinu i stavio na berzu, ali posto mislim da ce se desiti nesto drugo .......... :osesio se:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pon 22 Dec - 12:30

http://www.emportal.co.yu/vesti/srbija/73610.html

Možda če sad uspjeti dokap Soje. A novac EBRD če verovatno ušutkati i one koji su predviđali da če Viktorija izcrpiti Soju, jer Viktorija očigledno postaje jedan od najboljih igrača Srbije na međunardnom kapitalskom tržištu.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2755
Godina : 41
Localisation : N.BGD
Points : 5052
Datum upisa : 22.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 23 Dec - 11:06

Slovenac1, uložiće u VIKTORIJU !!
A ne u SOJU!!
Većinski te pare možda uloži u još neki hotel i tržni centar,
u Beogradu ili sl.
Ko zna šta su im namere?!

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 23 Dec - 11:54

@Kobe Bryant ::
Slovenac1, uložiće u VIKTORIJU !!
A ne u SOJU!!
Većinski te pare možda uloži u još neki hotel i tržni centar,
u Beogradu ili sl.
Ko zna šta su im namere?!

Znam da če uložiti u Viktoriju, ali Viktorija tim parama može i dokapitalizirati Soju, zar ne? Takvim poslovima raste kredibilnost večinskog vlasnika i to nikako nije loše za Soju, ima manje šanse da dođe do nekog sranja.
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
avatar

Broj poruka : 1071
Godina : 40
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 23 Dec - 16:56

Mozda postoji mogucnost da Viktorija sa tim sredstvima udje ozbiljnije i u MTBN, posto su nedavno kupili jedan ozbiljniji paket?
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1998
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Points : 5020
Datum upisa : 24.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 23 Dec - 17:14

sta bi bilo kada bi bilo i nije samo soja!! tu je zavod!!!! :| mislim da slovenac naj realnije misli!! samo me buni informacija da vzas sprema vakcinu jedinstvenu u svetu!!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
gogloee
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 946
Points : 2745
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 30 Dec - 10:37

«Sojaprotein»A.D. Bečej objavljuje

IZVEŠTAJ O BITNOM DOGAĐAJU

Reorganizacija nabavke sirovina u okviru VICTORIAGROUP


http://www.soyaprotein.com/index.php?nw=181&lang=sr
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 946
Points : 2745
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pon 19 Jan - 15:52

»SOJAPROTEIN«A.D. BEČEJ Objavljuje
OGLAS
O SAZIVANJU
IV VANREDNE SKUPŠTINE ¨SOJAPROTEIN¨A.D. BEČEJ
- Izveštaj o bitnom događaju-

http://www.belex.rs/data/2009/01/00017757.pdf

...
3. Predlog Odluke o povećanju osnovnog kapitala¨Sojaprotein¨A.D. Bečej novim ulozima;

4. Predlog Odluke o izdavanju javnom ponudom običnih akcija VIII emisije radi povećanja
osnovnog kapitala;

5. Podnošenje izveštaja o sticanju sopstvenih akcija i donošenje Odluke otuđenju sosptvenih
akcija
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Pon 19 Jan - 23:20

Znači dokap po 851 RSD i uspješan je ako se upiše bar 10% emisije. Znači Viktorija sama može da obezbedi uspešan dokap. Biče zanimljivo
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Soja protein a.d. Bečej - SJPT   Uto 20 Jan - 9:38

I skoro sam siguran, da taj dokap Soja ima neposrednu vezu sa kapitalskim ulazkom EBRD u Viktoriju. Ili če Viktorija sad uplatiti ceo dokap Soje (neposredno preko svog vlasništva i još posredno preko onih koji neče upisati dokap) ili če to uraditi EBRD (napr. Viktorija upiše 10%, a sve što ostaje upiše EBRD). I jedno i drugo samo je dobro za Sojuprotein. Cena dokapa jeste nizka i povoljna ali zbog finansijske krize postoji velika mogučnost da osim Viktorije ili EBRD neče puno drugih uplatiti dokap, zato če u strukturi kapitala opet doči do jačanja Viktorije ili novog vlasnika- EBRD.
Nazad na vrh Ići dole
 
Soja protein a.d. Bečej - SJPT
Nazad na vrh 
Strana 6 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: