BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Kako odabrati brokera?

Ići dole 
+84
djuken
JMBR
burstimage
Zile
maxxxii
Teletrader
Stane Dolanc
Cermet
philips1
magnum
Prokuplje
malaga
pedja qwerty
DimitrijeJ
milosmiljkovic
MightyZ
Strbac
arsen123
bwresident
deniss
Kivalo
Admin
Aria
pandda
capriolo
BBrroo
Cika Jova
Karlo
Mistery 011
usporen
Folio
Dalaj Lama
Bookmaker
MORNAR
Delboj
MYSTIC021
zekapeka
Dr.
Dragan555
trind
Smile
Boranija
boban75
Aleks
useyourname
Aca kurbla
Momir
Tenerife
Zak10
Limited011
E.T.
Dragan11
Matans
MarkoJTD
Lutvi
Ars Vivendi
Boby
Nemesis
adamm
Petar Pan
Fmember
Vladimirmitr
BoS
Dejansss
markom83
Drasko
GogaAna
Light
Kobe Bryant
Putnik
Ris
Non-ProfitOrganization
Niche
Dax
Dnenad85
Drag_Mlad
interista
Milos86
Nebojsa
BojanNS
Sneki
Friz
Dusan
1jelena
88 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
1jelena
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : -13
Datum upisa : 18.04.2008

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 11:53

O cemu sve treba voditi racuna prilikom odabira brokera i banke za otvaranje racuna za trgovanje akcijama? Ukoliko pravila foruma dozvoljavaju moze li mi neko preporuciti iste.
Hvala
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 12:27

Dobrodošla Jelena :flower1:

Ja se ne razumem mnogo u to što pitaš, ali preporučujem da pretražiš na internetu sajtove od brokerskih kuća, pogledaš provizije i ako imaju još neke naknade, za banke takođe. A valjda će se neko naći sa foruma da ti detaljnije objasni.

Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 12:34

1jelena ::
O cemu sve treba voditi racuna prilikom odabira brokera i banke za otvaranje racuna za trgovanje akcijama? Ukoliko pravila foruma dozvoljavaju moze li mi neko preporuciti iste.
Hvala

Treba da ti je blizu mesta stanovanja ili radnog mesta, da ne bi morala da uzmeš godišnji odmor da bi do njega došla, važi i za banku.
Provizije: ne pristaješ ni na kakve druge provizije osim 1% (nikakve naknade za davanje naloga!!) od istrgovanog, za banke: ne više od 0,2% do 0,4% po obavljenom poslu!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 13:42

1jelena ::
O cemu sve treba voditi racuna prilikom odabira brokera i banke za otvaranje racuna za trgovanje akcijama? Ukoliko pravila foruma dozvoljavaju moze li mi neko preporuciti iste.
Hvala

A što ne bi moglo....
ITM-Monet, fer ekipica... 8)


.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 13:49

Tema prebačena u edukaciju, valjda će neko nešto naučiti na ovoj temi. :D
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 14:17

Sneki, mogla bi malo opširnije da napišeš o tome. Zašto baš ta brokerska kuća? Koliko naplaćuju i šta sve naplaćuju? Nisi rekla koju banku za otvaranje računa za trgovanje?

PS, čestitke na 2000-toj poruci. :clap:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 14:33

Hvala, hvala .... 8)
U to ime sam vratila svoj stari avatar !!! :sunny:
A što se pitanja tice: ne preporučujem VELIKU brokrsku kuću, ako nema te 100k Eur. !!
Itm-Monet naplaćuje SAMO 1% ( :clap: ) po obavljenom poslu i NIKAKVE dodatne gluposti... tipa davanje naloga, povlaćenje naloga i sl...
a čujem da to MNOGI brokeri zahtevaju ???
Banka... hmmmm... EGF (bivša nacionalna štedionica... koliko znam vrlo povoljno,
SAMO 0,4% pri prodaji, a prilikom kupovine 0,0% !! :cheers: bar za mene :D

Ima li još pitanja ? :flower:

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 14:40

Tako je već bolje. :clap:

Ja sam zadovoljan. :wave1:
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/22/2008, 23:08

Jos kad bi monet imao kancelarije u ns! :(
Nazad na vrh Ići dole
Nebojsa
Still learning
Still learning
Nebojsa


Broj poruka : 138
Godina : 37
Localisation : Novi Beograd
Points : 35
Datum upisa : 27.12.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime4/23/2008, 10:04

Ako si sa Novog Beograda savetujem ti M&V i Vojvodjansku banku. Vojvodjanska banka ima aplikaciju za brokere Custodian e-office, tako da provera tvog stanja na racunu bude gotova za par sekundi. Takodje, ako si u danasnjem trgovanju prodala akcije, sutra vec mozes od tog novca da kupis druge (inace novac od prodaje legne na tvoj racun tri radna dana nakon prodaje). Provizija u Voj. banci je 0.3% od transakcije, provizija M&V 1%.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime5/21/2008, 20:33

Broker: za početnike što bliži adresi stanovanja

Banka: voban, intesa
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/9/2010, 18:52

Samo se nadam da ti taj broker nije u Kalci, ako nije sve je ok :)
Nazad na vrh Ići dole
interista
Still learning
Still learning
interista


Broj poruka : 107
Points : 361
Datum upisa : 21.07.2009

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/9/2010, 19:21

Milos86 ::
Samo se nadam da ti taj broker nije u Kalci, ako nije sve je ok :)

Bas tamo, zasto? Da nam moderator ne bi pravio problem i da ne opterecujemo ljude na ovoj temi pusti mi na mail :mrgud:
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/9/2010, 21:31

Nemesis ::
Milos86 ::
Samo se nadam da ti taj broker nije u Kalci, ako nije sve je ok :)


Sa tim brokerima u Kalci imam dobro iskustvo. Od oktobra je tamo jedan novi i prati desavanja na berzi svakog dana. Ne znam za ovu drugu dvojicu... Vasa iskustva...

Moje misljenje je da su najbolje brokerke,.. ja sam ih vec dve promenio,..prva mi je bila jedna baba, koja je radila trgovinu akcijama na nevidjeno, berzu nije ni pratila,.. druga mi je bila jedna mlada devojka, novopecena, koja nije imala pojma o berzi, niti je znala sta su to akcije,..ova treca je jedna sredovecna gospodja koja nesto malo zna o berzi, ali je to jako slabo i nikad nema vremena,...
U celoj toj prici je dobro, da uvek mozes da kazes kada kiksnes na berzi da te je brokerka upropastila,.. na kraju sam zakljucio da one vrlo malo prate berzu i da nemaju pojma o desavanjima na berzi,.. sve odluke o kupovinama donosimo licno sam, pratim vesti i desavanja preko neta, citam knjige o berzi, .. brokerka mi dodje nesto kao razonoda, kada nemam sta da radim ja je zovem,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 06.01.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/9/2010, 21:38

Zaboravih da kazem, nije mi jasno kako ti ljudi poloze taj brokerski ispit, za ove babe mi je jasno, polozile su jos u vreme kada berza nije ni postojala na protekciju, ali ove mlade mi nisu jasne,..
Dodje mi da se prijavim i polozim taj brokerski ispit i otvorim brokersku kucu,..
Ako neko zna kako se otvara brokerska kuca neka mi posalje neki link i kolika je investicija neophodna, pretpostavljam da se neki novac mora deponovati na berzu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/9/2010, 21:50

Drag_Mlad ::
Zaboravih da kazem, nije mi jasno kako ti ljudi poloze taj brokerski ispit, za ove babe mi je jasno, polozile su jos u vreme kada berza nije ni postojala na protekciju, ali ove mlade mi nisu jasne,..
Dodje mi da se prijavim i polozim taj brokerski ispit i otvorim brokersku kucu,..
Ako neko zna kako se otvara brokerska kuca neka mi posalje neki link i kolika je investicija neophodna, pretpostavljam da se neki novac mora deponovati na berzu.
100.000e,uz ispunjenost kadrovskih,tehnickih i organizacionih uslova! sesir
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/9/2010, 22:06

Da bi bio broker mozes da budes po profesiji, da se ne uvrede, limar, tesar i sl., dovoljna ti je srednja strucan sprema i nabiflaš taj ispit i postao si strucnjak.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/10/2010, 00:51

Brokera treba pazljivo birati po tome kako mu/joj stoji shorts ili suknja.
Ako su kolena neostecena - to je dobar znak.
Ako ne predlaze ulaganje u TIGR - to je takodje dobar znak.
Ako zna kad je dividenda i koliko - ispunjava sve moje uslove... TUCA
Nazad na vrh Ići dole
Niche
Just looking
Just looking



Broj poruka : 31
Points : 62
Datum upisa : 16.12.2009

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/10/2010, 01:29

jbm ti ja ovaj forum... moderator bira brokera po duzini suknje? ljudi, '93 je prosla, a mislim da treba zvati ivicu dacica i prijaviti ovu vasu sektasku organizaciju. :)
Nazad na vrh Ići dole
Non-ProfitOrganization
VIP
VIP
Non-ProfitOrganization


Broj poruka : 210
Points : 600
Datum upisa : 20.08.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/10/2010, 14:48


polako drugari! Volite se ljubav
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/10/2010, 23:10

Pinto ::
Brokera treba pazljivo birati po tome kako mu/joj stoji shorts ili suknja.
Ako su kolena neostecena - to je dobar znak.
Ako ne predlaze ulaganje u TIGR - to je takodje dobar znak.
Ako zna kad je dividenda i koliko - ispunjava sve moje uslove... TUCA
Tacnije kada tigar kupovati Kako odabrati brokera? 957224
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Gost
Gost




Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime8/13/2010, 16:49

Niche ::
jbm ti ja ovaj forum... moderator bira brokera po duzini suknje? ljudi, '93 je prosla, a mislim da treba zvati ivicu dacica i prijaviti ovu vasu sektasku organizaciju. :)

Eh, da sam pre sreo Dragijanu! explod
Nazad na vrh Ići dole
Putnik
Just looking
Just looking



Broj poruka : 8
Points : 68
Datum upisa : 06.10.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime10/6/2010, 08:07

Itm-monet nije clan berze...neki predlog za beograd koga uzeti?
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime10/6/2010, 12:46

Putnik ::
Itm-monet nije clan berze...neki predlog za beograd koga uzeti?

Vidi ovde

https://www.aikb.net/info-f5/kako-trgujete-on-line-ili-standardno-brokeri-t905.htm

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Light
VIP
VIP
Light


Broj poruka : 68
Points : 387
Datum upisa : 11.12.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime5/20/2011, 09:58

Raspitivao sam se u Intesi oko njihovih brokerskih usluga i rekli su mi da kod njih ne mogu nalozi da se predaju petkom. To je navodno neki propis da banke kao brokeri moraju da odrede jedan dan u nedelji kojim nece moci da daju naloge na berzi.
To mi deluje cudno i nisam nigde nasao u zakonima i dokumentima berze, crhov ili komisije za HOV. Da li neko zna gde je to propisano i zasto ili su mi to nesto pogresno rekli u Intesi?
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime5/20/2011, 12:33

Light ::
Raspitivao sam se u Intesi oko njihovih brokerskih usluga i rekli su mi da kod njih ne mogu nalozi da se predaju petkom. To je navodno neki propis da banke kao brokeri moraju da odrede jedan dan u nedelji kojim nece moci da daju naloge na berzi.
To mi deluje cudno i nisam nigde nasao u zakonima i dokumentima berze, crhov ili komisije za HOV. Da li neko zna gde je to propisano i zasto ili su mi to nesto pogresno rekli u Intesi?
Da to je tačno !
I u Komercijalnoj je tako, ali samo za naloge koje urade oni iz banke za ONLINE trgovinu može savkog dana.
To je zbog konkurencije koju banke prave brokerskim kućama.
Nazad na vrh Ići dole
Light
VIP
VIP
Light


Broj poruka : 68
Points : 387
Datum upisa : 11.12.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime5/20/2011, 16:19

Hvala.
Intesa za sada nema mogucnost online naloga pa onda kod njih nikako ne moze petkom da se preda nalog.
Nazad na vrh Ići dole
Drasko
VIP
VIP
Drasko


Broj poruka : 280
Points : 832
Datum upisa : 01.07.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime5/20/2011, 16:51

Kakav broker,kakvi nalozi,cekanje i nerviranje...Samo onlajn,za 10 sekundi prodje nalog i najmanja provizija sigurno...Tamo gde sam ja je ukupna provizija 0,65% sve...Ako ima gde manje,javte mi na mejl....
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime5/20/2011, 19:30

Light ::
Hvala.
Intesa za sada nema mogucnost online naloga pa onda kod njih nikako ne moze petkom da se preda nalog.
Njihova ponuda za obavljanje brokerskih poslova je očajna i izrazito nepovoljna.

Samo onlajn sa praćenjem dubine je nešto što može da zadovolji prosečnog klijenta.

I sa ukupnom provizijom do 0,65%. U oba smera kupovina ili prodaja akcija.

Nazad na vrh Ići dole
markom83
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 10
Datum upisa : 20.07.2011

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime7/20/2011, 19:05

Pa koja je opcija(brokerska kuca) najbolja za online kupovinu akcija, da ne mroam da izlazim iz kuce!? (Nov sam i prvu put planiram da kupim akcije pa me zanima online kupovina/prodaja). Pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime7/20/2011, 19:12

http://www.intercapital.rs/

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Light
VIP
VIP
Light


Broj poruka : 68
Points : 387
Datum upisa : 11.12.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime9/26/2011, 11:45

Kad stupi na snagu novi zakon o tržistu kapitala broker će imati mogućnost da vode i novčane račune klijenata. Da li neko već zna da li će i koja će BDD koristiti tu mogućnost?
Pretpostavljam da će tako ukupna provizija moći da bude još malo manja.
Nazad na vrh Ići dole
BoS
VIP
VIP
BoS


Broj poruka : 479
Points : 1359
Datum upisa : 05.01.2008

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime9/27/2011, 09:01

Light ::
Pretpostavljam da će tako ukupna provizija moći da bude još malo manja.
A rizik još veći... scratch
Nazad na vrh Ići dole
Vladimirmitr
Still learning
Still learning



Broj poruka : 39
Godina : 57
Localisation : Beograd
Points : 183
Datum upisa : 01.06.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime6/15/2012, 09:31

Da li neko moze da mi pomogne, kako da saznam kod kog brokera su prenesene akcije koje su bile kod brokera koji je prestao sa radom ( BDD SYNERGY CAPITAL ),na telefone se naravno niko nejavlja.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Kako odabrati brokera? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako odabrati brokera?   Kako odabrati brokera? Icon_minitime6/15/2012, 09:45

Vladimirmitr ::
Da li neko moze da mi pomogne, kako da saznam kod kog brokera su prenesene akcije koje su bile kod brokera koji je prestao sa radom ( BDD SYNERGY CAPITAL ),na telefone se naravno niko nejavlja.

ne znam sigurno, ali pretpostavljam da je situacija slicna kao kada se deli dividenda u akcijama. Evidenciju o takvim akcijama vodi CHROV a onda se valjda posalje neki zahtev da se te akcije preknjize i vode kod izabranog brokera.

verovatno su i te tvoje akcje trenutno u evidenciji chrov, Izaberi novog brokera, pa ce ti dalje oni pomoci...
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
 
Kako odabrati brokera?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako je Amerika postala imperija...i kako ce propasti?
» Kako da spasimo belex ?
» EU - Evropska Unija...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Edukacija-
Skoči na: