BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Poštanska štedionica - PSBN

Ići dole 
+46
Bookmaker
LJUBICHITZA
Frenky
MarkoJTD
philips1
Ars Vivendi
Mendo
Boranija
Popaj
Limited011
Ckebu
Maca
moj matori
Miladin
dzagera
Zoranecc
Sutra
Vladulns
Aleks
Greta
Mrvica
Non-ProfitOrganization
Momir
Dexiv
pepsiman
StefanMR
Teletrader
Friz
Bond
Dusan
Slovenac1
Poštar
Dani
panter1
bsbane19
Kobe Bryant
AliAli
Mitar
laki21
Sare
Matthew Greenburgh
cromodora
Milos86
Pendula011
Rade
Sneki
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSre 31 Okt 2012, 15:39

Skupštinski Odbor je dao pozitivno mišljenje predsedniku Komisije za hartije od vrednosti Zoranu Ćiroviću za obavljanje druge funkcije - predsednika Skupštine Banke Poštanske štedionice.

udrimile

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 14:55

http://www.posted.co.rs/obrasci/Obavestenje_o_utvdjenoj_ceni.pdf

Za obice akcije procenjena vrednost je 27289.00 din,

a za prioritetne 10429.00 din.

Sta dalje?
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 17:45

moj matori ::
http://www.posted.co.rs/obrasci/Obavestenje_o_utvdjenoj_ceni.pdf

Za obice akcije procenjena vrednost je 27289.00 din,

a za prioritetne 10429.00 din.

Sta dalje?
Ja cu da prodam kao nesaglasan. Do kada je rok da se izjasnimo ? Moj matori sta planiras ti, a sta ostali ?
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 18:15

Popaj ::
moj matori ::
http://www.posted.co.rs/obrasci/Obavestenje_o_utvdjenoj_ceni.pdf

Za obice akcije procenjena vrednost je 27289.00 din,

a za prioritetne 10429.00 din.

Sta dalje?
Ja cu da prodam kao nesaglasan. Do kada je rok da se izjasnimo ? Moj matori sta planiras ti, a sta ostali ?
Rok je 14.11.2012. Razmisljam, verovatno cu biti nesaglasan.
Mozda bi i ostao akcinar da znam sta je prebaceno u psbn sa agbn, ali te informacije su nedostupne
za male akcionare, pa tako bolje vrabac u ruci nego...
Nazad na vrh Ići dole
LJUBICHITZA
Just looking
Just looking
LJUBICHITZA


Broj poruka : 20
Godina : 33
Points : 62
Datum upisa : 08.04.2010

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 23:04

Imam i ja par akcija... Znači da se prodaje...
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePon 05 Nov 2012, 23:48

moj matori ::
http://www.posted.co.rs/obrasci/Obavestenje_o_utvdjenoj_ceni.pdf

Za obice akcije procenjena vrednost je 27289.00 din,

a za prioritetne 10429.00 din.

Sta dalje?
Dosta je niska cena za PSBNPB, samo 10429.00 din.
Znaci da se neko zeznuo sto je kupovao zadnjih dana po znatno visim cenama.
Ja cu od tih para od PSBN da kupim neki bolji auto koji cu zvati "post ekspres" da me podseca na ovu akciju. police Ionako ne znam gde pametnije da potrosim taj novac. Ako ulozim u berzu, mrka kapa jos neko vreme.
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeUto 06 Nov 2012, 07:16

@ Popaj
Da da, u pravu si za taj auto, i ja razmisljam na isti nacin.
Nazad na vrh Ići dole
Bookmaker
Still learning
Still learning
Bookmaker


Broj poruka : 149
Points : 398
Datum upisa : 23.09.2009

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeUto 06 Nov 2012, 20:00

Brokerska kuća mi je poslala mail sa obrascem za prijavu otkupa.
Ni oni ne znaju šta im je činiti . confused

_________________
Tempus et meum jus
Nazad na vrh Ići dole
AliAli
Still learning
Still learning



Broj poruka : 47
Points : 27
Datum upisa : 10.10.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSre 07 Nov 2012, 14:16

Poštanska kao Komercijalna banka

Izvor: Tanjug
Beograd -- Poštanska štedionica bi mogla da uđe u strateško partnerstvo sa međunarodnim finansijskim institucijama, kao manjinskim akcionarima.












Kako je rekao savetnik ministra finansija za bankarski sistem Branko Popović, to bi moglo da se desi po sličnom modelu kao što imaju Komercijalna ili Čačanska banka.

Pošto je posle preuzimanja depozita iz "Nove Agrobanke" ta banka povećana, a ima i ogroman broj aktivnih tekućih računa, "Poštanska štedionica" privlačna je strateškim partnerima i ima potencijal da postane ozbiljna banka na finansijskom tržištu, rekao je on.

Pošto imamo veoma uspešnu saradnju sa medjunarodnim finansijskim institucijama, planiramo da sa tim institucijama i možda nekim drugim, probamo da napravimo slično strateško partnerstvo, gde bi oni ušli kao manjinski akcionari, rekao je Popović Tanjugu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AliAli
Still learning
Still learning



Broj poruka : 47
Points : 27
Datum upisa : 10.10.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSre 07 Nov 2012, 14:21

...pitanje, dali je izvodljivo da budem nesaglasni akcionar i prodam npr 10 akcija a ostatak zadrzim...
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSre 07 Nov 2012, 14:31

Ne nije ti to berza. Ili sve ili nista. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bookmaker
Still learning
Still learning
Bookmaker


Broj poruka : 149
Points : 398
Datum upisa : 23.09.2009

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSre 07 Nov 2012, 14:34

AliAli ::
...pitanje, dali je izvodljivo da budem nesaglasni akcionar i prodam npr 10 akcija a ostatak zadrzim...

Izvodljivo tehnički.
Prijaviš u onom obrascu 10 komada a za ostalo neka im obradjene podatke posle prodaje dostavi CRHoV.
Hartije su tvoje i imaš pravo da radiš šta ti je volja, mada u Srbistanu svi drugi imaju više prava da raspolažu našim hartijama nego mi sami.

_________________
Tempus et meum jus
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSre 07 Nov 2012, 16:58

Ovako stoje stvari...
Mi njima saljemo zahtev za otkup akcija jer smo nesaglasni, oni nas obavestavaju pisanim putem da su dobili zahtev i mi sa tim pismom idemo kod brokera koji izdaje nalog. Moze se prijaviti i manji broj akcija od onog koje posedujemo, znaci ako imamo 2o kom. za 13 kom. se moze biti nesaglasan a sa 7 kom. ostati akcionar psbn. Posto smo na kraju godine logicno je da novac bude isplacen da kraja decembra da ne bi preslo u sledecu god. zbog zavrsnog racuna itd.
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 09:43

@ Bookmaker moj matori u kom clanu zakona to stoji da se moze rasparcavati nesaglasnost. To ispada da na samoj sednici skupstine po jednoj tacki dnevnog reda mozes glasati trostruko, tjst i za i protiv i uzdrzan.Npr imas 200 akcija glasas protiv 100, zatim na istoj tacki 50 uzdrzan i 50 protiv. I kad bi isto to uradili 1.000 akcionara koliko vremena bi im trebalo da prebroje glasove. Ja koliko znam pri svakoj skupstini se registrujes i dobijes odredjen broj glasova srazmerno broju akcija, tjst plavi zuti i crveni listic sa brojem akcija(i to je uvek u punom iznosu kojem imas registrovanom u CRHOV) Sta mislis kad bi stampali listice na decimale pojedinacno za svakog akcionara koji zeli da se izjasni sa 1/8,1/16, ILI BILO KOJIM BROJEM AKCIJA, trebalo bi im na tone papira, a tek vremena da prebroje glasove??? Bio sam prisutan na vise skupstina i to se nije desavalo. No ako je zakon izmenjen dajte ga na uvid da i ostali znaju.

Hvala unapred. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 22:21

@voiceoflaw
Tumacenje je stiglo iz banke, oni kazu da moze. Ti se opredeli u celosti za ili protiv ako ti ne odgovara da delis na dva dela. Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 23:00

moj matori ::
@voiceoflaw
Tumacenje je stiglo iz banke, oni kazu da moze. Ti se opredeli u celosti za ili protiv ako ti ne odgovara da delis na dva dela. Pozdrav

Gde ima to tumačenje da se pročita?
Daj link, baš me zanima....
Iz koje banke, kada i gde može da se pročita.
Ovako deluje da su to prazne reči!

Ako može pismo ili link koji to potvrdjuje, jer je malo čudno...

cekic

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 23:05

Iz banke Postanske stedionice...zovni pa se posavetuj.
Kao, sve je uradjeno po zakonu pa sad vam samo ta stavka oko nesglasnosti bode oci.
Bolje da diskutujemo dal je cena od 27289 dobra i sta se moze ocekivati u narednom periodu nego sto se razvlacimo oko nebitnih stvari.

Ja sam nesaglasan u celosti, prodacu sve.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 23:09

Pismena potvrda je majka svih dokaza.
Ako nemaš crno na belo, možeš svašta da "tvrdiš" ali bez dokaza...

Čak možeš da tvrdiš i da je Belex Club ubio Kenedija, al to ništa ne znači!

Daj nam nešto crno na belo.




_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 23:18

Ovo pismo koje mi saljemo njima ne znaci nista jer je to samo formalno obavestenje.
Tek kada brokeru das dozvolu, nalog ili sta vec, da ti proda odredjeni broj akcija, toliko ces para i dobiti, ostatak akcija ce ti ostati. Ko moze da te natera da prodas sve.
Daj ti meni pismeni dokaz da moramoda se odredimo za ili protiv u celost. DAJ MI TO CRNO NA BELO.
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 23:24

moj matori ::
Iz banke Postanske stedionice...zovni pa se posavetuj.
Kao, sve je uradjeno po zakonu pa sad vam samo ta stavka oko nesglasnosti bode oci.
Bolje da diskutujemo dal je cena od 27289 dobra i sta se moze ocekivati u narednom periodu nego sto se razvlacimo oko nebitnih stvari.

Ja sam nesaglasan u celosti, prodacu sve.
Pozdrav
post2 Lafe, potpuno podrzavam.
Ako u PSBN kazu da moze, ne vidim razloga da to nece i odraditi. Oni ne gube nista, ako neko od akcionara hoce tu sicu od akcija da zadrzava jos malo. Suvise je mali % vlasnistva da bi im to nesto znacilo. Mogu kasnije ako zele i da odrade prinudni otkup ostatka akcija.
I ja sam nesaglasan u celosti. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 23:29

Ništa što si napisao nije tačno.
Ne treba mi nikakav broker, ja im pišem i ja dajem račun na koji će da mi isplate pare (naravno može i preko brokera, ali ZAŠTO?)
Nikako ne može pola da si nesaglasan, a pola saglasan... to je kako mali Tikica zamišlja celu stvar.

A ovo drugo je čista zamena teze, ti jedno tvrdiš i ja tražim da to nekako podkrepiš nekakvim dokazima, a ti onda okreneš stvar i tražiš od mene dokaze za bilo šta....
Ko iz PSBN tvrdi to što ti ovde iznosiš?
Ima li on ime?
Ako si to dobio napismeno, onda to ovde prezentiraj.
U suprotnom, to je samo tvoje mišljenje ili tvrdnja ali bez ikakvog dokaza.

Prijatelju, ti si prvi izašao s nekakvom tvrdnjom i red je da za tu tvrdnju prezentiraš i neki dokaz, a ne smao to što ti misliš ili nagadjaš...

Da nije SMEŠNO bilo bi tužno!!
udrimile

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 23:38

Pricao sam vise puta u poslednjih par dana sa ljudima iz banke koje sam pozvao na onaj broj iz obavestenja. Ljudi su bili korektni i odgovorili su na svako moje pitanje, nisam im trazio da mi te odgovore posalju pismenim putem jer nisam debil.
Ok, vreme ce pokazati ko je bio u pravu, a onda se nadam da ces smoci snage da se izvinis za prethodni post.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 09 Nov 2012, 23:50

Jel ti "ljudi" imaju ime?
Jel mogu tu informaciju da ti daju na papiru?

Telefonom možeš da obečaš šta ti je volja, napismeno je ono što se važi, čak i na našim sudovima.
Ovako, ja mogu da kažem da mi je telefonom "neko" iz PSBN rekao da nikada neće biti isplaćšeni nesaglasni akcionari, i šta ćemo sad?
ajkula
Malo ozbiljnosti molim, jeste ovo forum i svako može da napšie ono što misli ili što misli da mu je neko reako, ali ipak: zna se šta jeste a šta nije dokaz!!


_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
moj matori
Still learning
Still learning
moj matori


Broj poruka : 56
Points : 58
Datum upisa : 13.06.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSub 10 Nov 2012, 00:03

Strasan si, nemam vise snage da se raspravljam sa tobom. Pobedio si. U pravu si. Papir je papir. Dokaz je dokaz. A ja nemam nista od toga vec samo REC, koja tebi nista ne znaci, steta zbog tebe, zalosno je sto REC nema nikaku tezinu. Uostalom, ja sam hteo da podelim sa vama usmenu informaciju ali bolje da nisam. Pogledaj moje prethodne postove i videces da sam se javljao iskljucivo sa nekom koriskom informacijo koju je obavezno pratio link, zato imam 50 postova a veruj mi da sam ih mogao imati i na hiljade. Veruj mi na REC da nije dovoljno da posaljes njima obavestenje o nesaglasnosti, to je samo prvi korak, nemoj biti tvrdoglav. Samo broker kod koga imas hartije moze da raspolaze istim i da se preko njega razduzi centralni registar, nikako preko banke.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSub 10 Nov 2012, 00:47

Imam nešto ovih akcija i nesaglasna sam u celosti.
Moj broker neće videti ni dinara od ove transakcije jer sam sama pisala PSBN i dala broj računa koji nije onaj s kojeg trgujem.
Nema tu ni 1 din. za brokera.

A ta bajka o pola sam saglasan pola nisam je samo bajka, mada....
sve je u Srbiji moguće!
Al baš ga pretera. Bar da si naveo ime i prezime osobe s kojom si razgovarao preko telefona. Jel to ne bi trebalo da bude tajna.
Ovako, deluje neozbiljno.
love3

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSub 10 Nov 2012, 22:29

moj matori ::
@voiceoflaw
Tumacenje je stiglo iz banke, oni kazu da moze. Ti se opredeli u celosti za ili protiv ako ti ne odgovara da delis na dva dela. Pozdrav

Ok. Nemam dalji komentar, sem da nas obavestite(dobra volja) da li je na taj nacin nesaglasnost prosla. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeUto 11 Dec 2012, 11:39

Da li neko ima info kada ce nam leci pare za nesaglasnost ?
Ja ocekujem krajem decembra.
Kako mi moji izvori kazu, izgleda da ce drzava prinudno otkupiti sve akcije od akcionara PSBN i zaokruziti vlasnistvo na 100%.
Nazad na vrh Ići dole
Malimis
Just looking
Just looking



Broj poruka : 12
Points : 40
Datum upisa : 25.09.2012

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePon 17 Dec 2012, 11:42

Informacije koje sam dobio od službenika jesu: da je kranji rok za isplatu nesglasnosti po osnovu pripajanja Nove Agrobanke 16-17. januar ali da ima naznaka da će to biti do kraja godine... post2
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeUto 25 Dec 2012, 18:50

Promene: 29.10. - 25.12.2012. (T-3) ili 24.10. - 20.12.2012.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeČet 27 Dec 2012, 18:23

СВИМ ЧЛАНОВИМА ЦЕНТРАЛНОГ РЕГИСТРА, ДЕПОА И КЛИРИНГА ХАРТИЈА ОД ВРЕДНОСТИ



ОБАВЕШТЕЊЕ О ПРИНУДНОМ ОТКУПУ
http://www.crhov.rs/?obavestenjeID=9550a86c-f131-48b6-b754-41e8f0403827
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeČet 27 Dec 2012, 18:56

Znaci sutra nam lezu parice na racun. Lepo. armo
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeČet 27 Dec 2012, 19:40

Čekaj, ovo je prinudni otkup. Dakle prvo treba da isplate nesaglasne, a onda preostale...?
Interesantno je da ovde provereni špekulanti kao što je Citade, Sabmonet, EGP i Sebići, nisu imali nereva da sačekaju otkup već
su prodali daleko ispod cene.

Šteta još jedna solidna akcija izlazi sa Belexa

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 28 Dec 2012, 14:48

Meni su pare legle na racun.
Sada ova tema moze da ide u arhivu. od
Nazad na vrh Ići dole
AliAli
Still learning
Still learning



Broj poruka : 47
Points : 27
Datum upisa : 10.10.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimePet 28 Dec 2012, 15:55

...eee steta steta...

...ja bi je prodao tek za jedno 5 godina...a ovako ...steta steta...



...gde sa tim parama sada...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Poštanska štedionica - PSBN   Poštanska štedionica - PSBN - Page 8 Icon_minitimeSub 29 Dec 2012, 12:23

Moj matori, ocemo li kupovati auto za sve pare od PSBN ?
Ili da kupimo polovan a dobar, a ostatak da grunemo u neke akcije ?
Stvarno ne znam na sta da potrosim ovu lovu. Za garsonjeru nije dovoljno.
AliAli sta ces ti uraditi ? Ti nisi planirao da sada dobijes lovu.
Nazad na vrh Ići dole
 
Poštanska štedionica - PSBN
Nazad na vrh 
Strana 8 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: