BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 RADIKALSKI ĆOŠAK !!

Ići dole 
+33
Limited011
Fmember
Ars Vivendi
Looser
kaktusic
StefanMR
Zane
Ris
Mc.Intosh
Vidovnjak
StefanoProdi
Atomski mrav
Slovenac1
Rajan
Posmatrač
Milica1
Vlada
Dusan
Jegulja
BojanNS
Friz
pionir
Kobe Bryant
Dragan
Mima
mirami
Sneki
Lurije
pepsiman
Greta
Mitar
Milos86
Admin
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime9/9/2008, 20:15

Ima ima
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime9/10/2008, 09:52

milos86 ::
Ima ima

:D
Može i ovako:

ja sam radikal...
i to cu ostati do smrti...i zao mi je sto moja stranka dozivljava ovo sto se trenutno dogadja....a znao sam da ce se to desiti....10 juna su svetski vladari imali svoj sastanak...i sto se tice srbije..oni su u kontekstu svojih daljnih planova prema rusiji..i problema koji ih ocekuju u tom smislu..jos tada odlucili da u "svom dvoristu" moraju da srede stvari...te da moraju sve politicke snage u srbiji koje se na rusiju oslanjaju...da eliminisu...dosavsi do te informacije..ocekivao sam udar na SRS...i udar je dosao...
i sta da kazem...?...zao mi je sto se moja stranka deli i cepa...jer verijem da moja stranka radi za dobrobit srbije....i kad nju neko razbija...on razbija jednu zdravu i postenu snagu koja srbiji misli dobro....
razbivanjem SRS srbija gubi.....sa druge strane..u svom pravoslavnom hriscanskom duhu...nailazim i na oprosyenje prema tim ljudima...koji to rade...
morate ljudi biti svesni jedne cinjenice...a to je da se SRPSKA RADIKALNA STRANKA....nasla na udaru najvece sile koju je ljudska civilizacija do sada poznavala.
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=46558&sectionId=37#159314


:flower:  alien

.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime9/12/2008, 02:10

"Nova stranka bez pojma 'radikal'"

Tomislav Nikolić rekao da se sa Aleksandrom Vučićem dogovorio da nova stranka neće imati reč "radikal" u imenu, piše Politika.


Sve lepše od lepšega!
alien

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime9/12/2008, 11:49

milos86 ::
Ima ima

Miloše, kojem si se taboru ti priklonio? :shock:

Pazi se...ovaj šešeljevski tabor se bavi crnom magijom i kletvama (V.Radeta, N.Janković -- licencirane veštice I klase) pa ako se odlučiš za Tomu mogu da bace čini i kletve i na tebe u na akcije što ih imaš. affraid
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime9/12/2008, 12:00

Vec mi Tadic bacio kletvu, zacharane su one dok se svi ne naguze, a evropa ne iznaredja :lud: :hihihi: , a onda ce carolija da nestane....
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime9/12/2008, 15:11

GOTOVO JE !!

Nikolić je kazao da su na sednici izgovorene teške reči. Rekao je da je na sednici pročitano pismo koje je lider radikala Vojislav Šešelj poslao iz Haga i da su nakon toga usledile "teške reči" na njegov račun i na račun poslanika koji su formirali poslanički klub "Napred, Srbijo".

Nikolić je rekao da su ga optužili da je "agent stranih obaveštajnih službi", "sluga" i da je "izdao" Vojislava Šešelja.

Nikolić je potvrdio da generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić nije došao na sednicu Centralne otadžbinske uprave i ocenio da Vučić "još danas" mora da se izjasni o tome da li će ostati u SRS ili će pristupiti Nikoliću.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/10/2008, 00:01

Predsjednik Hrvatske Stipe Mesić kaže da je predsjednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik "novi Milošević" i upozorava Europu na opasnost od novog rata na Balkanu.
Predsednik Hrvatske je ocijenio da bi novi krvavi sukob na Balkanu mogao u najgorem slučaju da dovede do toga da od Bosne i Hercegovine ostane državica muslimana oko Sarajeva koja bi bila "europska Palestina i stjecište terorista".

Nazivajući Dodika "novim Miloševićem", Mesić je za Spiegel-Online rekao da "njegovo djelo, Republika Srpska koja je zasnovana na etničkim čišćenjima i genocidu, i dalje živi".
scratch

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Vidovnjak
VIP
VIP



Broj poruka : 280
Localisation : Beograd
Points : -80
Datum upisa : 04.06.2008

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/10/2008, 11:07

Ukoliko uzmete Mesiceve izjave koje se odnose na ove prostore primeticete jedno...one su sve ostrije i provokativnije.Te izjave su prilicno licemerne.Ako realno sagledamo posledicu Dejtona,Hrvati zapravo nisu dobili nista tim sporazumom i jesu gubitnici na toj teritoriji.E a da su dobili,da su napravljena 3 entiteta,taj Mesic bi bio prvi zagovornik cepanja Bosne.
No tu je u pravu Mesic..ukoliko bi Republika Srpska proglasila nezavisnost i bilo to moguce,zapravo nastao bi problem u drugom entitetu,i verovatno bi se desilo to sto i prica.Republika Srpska jeste i jedini garant ocuvanja Federacije.
Zakljucak je sledeci:Sudbina Hrvata u Bosni zavisi od Srba. :lol:

_________________
EPP http://www.blogger.com/profile/06618273967972866898
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime2/5/2009, 21:13

Nataša Kandić osuđena za klevetu Tomislava Nikolića

Izvršna direktorka Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić proglašena je pred Četvrtim opštinskim sudom krivom za klevetu predsednika Srpske napredne stranke Tomislava Nikolića i kažnjena sa 200.000 dinara.

:D :P

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime2/5/2009, 23:13

:clap: :clap: :clap: :clap:

Ta žena alien
dosadila je i bogu i ljudima....200.000 je malo! :naghty:


.

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/4/2009, 15:42

"Zona sumraka" sa ostavkama naprednjaka

"Jutros kada sam došao u Skupštinu na stolu sam zatekao jedan beli koverat. Pitao sam sekretaricu ko ga je doneo. Rekla je da ne zna i da nije ulazila u moju kancelariju. Otvorio sam koverat i tako sam našao sedam ostavki", rekao je Todorović novinarima u Skupštini.

I dok šef poslaničkog kluba SRS Dragan Todorović tvrdi da su se ostavke jutros misteriozno pojavile na njegovom pisaćem stolu, Tomislav Nikolić i Aleksandar Vučić (SNS) kažu da se radi o falsifikatima.

Osim ostavke Tomislava Nikolića radikalima su "ostavljene" i ostavke Zorana Antića, Stefana Zamkova, Zorana Mašića, Milete Poskurice, Vučete Toškovića i Dragana Čolića.

"Utvrdili smo da su potpisi autentični i ostavke smo predali na pisarnici Skupštine", kazao je Todorović. On je rekao da će na prvoj sednici Admninistrativnog odbora morati da se raspravlja o tim ostavkama.

On je kazao da je ranije upozoravao da im neko ulazi u prostorije ali da radikali nisu još dobili nikakve odgovore o tome i da pretpostavlja da ni u ovom slučaju neće dobiti odgovor o tome ko je ulazio u kancelariju i ostavio ostavke.
lol! lol! lol! lol! lol! lol!

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/10/2009, 13:46

Radikali odbijaju da napuste prostorije Skupštine opštine Zemun, u koju treba da uđu predstavnici privremene uprave, koja je nedavno imenovana.

Šef poslaničkog kluba Srpske radikalne stranke u Skupštini Srbije Dragan Todorović izjavio je da ta stranka neće prihvatiti uvođenje privremenih mera u opštinu Zemun dok ne dobije odluku Ustavnog suda i Ministarstva za državnu upravu i lokalnu samoupravu.

Kada će ova "ekipa" da prestane s ludostima??
Dojadili su i Bogu i ljudima!!
Kome može da se dopadne ovakvo ponašanje?

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/18/2009, 13:37

friz?!!! koliko im dajes na izborima? Suspect ja kazem ako predju cenzus treba da pevaju. :lol: samo se pitam koga ce Kostunica uzeti sebi? ;) Mislim da kostunije mora nekoga da uzme od njih da ostane u igri! ili ......... :sleep:
Mi iz Vojvodine dajemo zadnju rec na izborima. :lol: :lol:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/19/2009, 13:37

Stvarno ne znam nikoga ko može da se divi cirkusu koji SRS pravi na svakom koraku?
Imaće, na žalost oni glasove, ne samo od Belke, ne znam samo šta oni zagovaraju?

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/20/2009, 14:26

Opet radikali prave djumbus !! alien :pale:
http://www.vesti.rs/exit/Incidenti-u-Skupstini-Kraljeva.html
Obavezno pogledajte video zapis - izvesna Vesna Vukajlović (naravno iz SRS)
u akciji !!!

Dokle bre radikali!

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/21/2009, 21:17

:lol: :lol: :P znaci strasno! ja stvarno neznam gde ih nadju! moram da nesto napisem jako smesno iz istorije Radikala u Novome Sad-u. Kadu su dosli na vlast u NS-u dobili su odredjen br. direktorskih mesta ali zbog malog broja skolovanih ljudi nisu mogli da iskoriste sva mesta. Izmedju ostalog i upravne odore kao i na SPENS-u. naravno nisu ni tu imali koga da postave, pa su postavili jednu zenu sa osnovnom skolom iz Rumenke, inace ja inteligenciju i pamet nemerim skolom ali ova je ..... :oops: i tako se ona meni hvali!! nasla sam kradju na spensu danas sam im sve u lice bacila!!!!! (sva bitna) ja pitam kako to?? pa mesecna zarada spensa je tolika **** a ono posle par dana nema tih para nego manje!! a ja je pitam: pa dobro kolika je bruto a kolko je neto dobit? a ona pita a sta je to? :lol: scratch ja joj objasnim da se moraju troskovi od te sume platiti radnici struja itd... a ona me bledo gleda i tvrdi kako se krade i dalje. I jos me interesuje da li ce za namestanje tendera Miro.. odgovarati?? (zemljiste Novi Sad-BG)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/31/2009, 17:24

Predsednik Administrativnog odbora Nenad Konstantinović rekao je novinarima u Domu Narodne skupštine da je 15 poslanika SRS kažnjeno sa po 32.000 dinara. Među kažnjenima su i šef poslaničke grupe SRS Dragan Todorović i njegova zamenica Gordana Pop Lazić. Konstantinović je podsetio da mera udaljenja podrazumeva da kažnjeni poslanik u salu ne može da uđe u narednih 20 radnih dana, odnosno i duže ako sednica na kojoj je kažnjen potraje. On je ukazao i da današnje negodovanje poslanika SRS zbog rasporeda sedenja nije primereno jer na sednici Administrativnog odbora 5. marta,


dokle ?
:bangbang:

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime4/1/2009, 14:59

Danas isto s.... :wall:
33 radikala izbaceno iz skupstine!!
STVARNO:
DOLKE BERE RADIKALI ???

:box:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime4/1/2009, 15:09

Zar nevidis da sa kaznama cemo napuniti budzet. :kanta:

Eto spas za narod nas. :hihihi:
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime6/25/2009, 11:45

Friz ::
Radikali odbijaju da napuste prostorije Skupštine opštine Zemun, u koju treba da uđu predstavnici privremene uprave, koja je nedavno imenovana.

Šef poslaničkog kluba Srpske radikalne stranke u Skupštini Srbije Dragan Todorović izjavio je da ta stranka neće prihvatiti uvođenje privremenih mera u opštinu Zemun dok ne dobije odluku Ustavnog suda i Ministarstva za državnu upravu i lokalnu samoupravu.

Kada će ova "ekipa" da prestane s ludostima??
Dojadili su i Bogu i ljudima!!
Kome može da se dopadne ovakvo ponašanje?

Lider SNS je ukazao da je SRS u Zemunu osvojila oko deset odsto glasova i ocenio da takve rezultate nigde više u Srbiji neće postići i da je njegova ponuda radikalima zapravo prilika da opstanu na političkoj sceni.

Nikolić je ocenio da su vanredni parlamentarni izbori u Srbiji sada mnogo realniji zbog sukoba unutar Vlade Srbije.

"Očekujem raspisivanje izbora do kraja godine", rekao je Nikolić, ističući da pozitvan trend kad je reč o liberalizaciji viznog režima za Srbiju nije samo zasluga DS-a, nego i naprednjaka.

Pepsi, jesi li ya Nikolića ili za Šešelja?
lol!

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime9/30/2009, 02:32

DAN ŽALOSTI !!

Desilo se najgore – dvadesetosmogodišnji Francuz Bris Taton, koga su 17. septembra uoči utakmice Partizan – Tuluz u strogom centru Beograda pretukli huligani, podlegao je povredama. Taton je sa grupom prijatelja došao ne samo zbog fudbala već i da u Beogradu, verovali su, provedu nekoliko lepih dana. Nisu bili bučni kao mnogi navijači, čak nisu nosili ni obeležja kluba za koji navijaju. Smrtonosni napad huligana zatekao ih je u bašti kafića u kojem su...


http://www.politika.rs/rubrike/tema-dana/Dan-zalosti-zbog-smrti-Tatona.lt.html

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Ris
VIP
VIP
Ris


Broj poruka : 1997
Godina : 42
Localisation : Novi Sad
Points : 5019
Datum upisa : 24.12.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime9/30/2009, 08:23

Debili koji su ih pretukli treba da dobiju 20 godine i svaki dan da im servisiraju guzice! i kada o nama se pise i prica naj crnje po svetu treba da se zahvalimo takvim majmunima i Kusturici koji daje debilne filmove na racun ove zemlje! Ni u jednom filmu nismo predstavljeni kao normalan narod!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/watch?v=cu_EeCdckgI
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/1/2009, 08:55

Vlast im je dopustilka da klinci rade to sto rade,sada je malo kasno da se to ispravi na brzinu,mada ako ih revnu sa debelom kaznom mozda daju primer drugima,onom Urosu ponovo sude,fin decak posao na utakmicu pa usput malo nekog da spali.Mnogo deset godina,ajde mlad je ali kako da dokazes budalama da i tudji zivot je isto vazan kao i njihov,i sto je najcrnje ama bas nista nisu naucili iz tog primera osim da saraju grafite "pravda za urosa",a gde je pravda za druge?? ma smucili su mi se svei zajedno sa vlascu!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/1/2009, 10:40

Pitanje je za sve zasto bas radikalima ovo. :bangbang:

Kada huligana ima u svim redovima. :mf_argue:

Primerenije je ovo bilo na nekoj drugoj temi. :drugari:


Naravno da osudjujem svako nasilje(pogotovo ovo sa stranim drzavljaninom i smrtnim

ishodom) Nasilnike treba debelo kazniti za primer drugima. zatvor
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/1/2009, 11:13

Ovo je samo moje mišljenje, da se neko ne uvredi!

Radikalima i DSS-u na dušu ide ovo, jer su vrlo radosno sklapali dogovore sa ultra-desničarskim i fašističkim organizacijama, zajednički organizovali neke "porodične šetnje", ohrabrivali nasilje prema Paradi Ponosa, primali Miladina Kovačevića u Skupštinu...
Stvarali su heroje od tih huligana i nasilnika, i sada kada su oni van kontrole, žele da se izvuku iz svega!

Kada su onog Alibabića ili Mladenovića pitali šta misli o zabrani Obraza i 1389, on je rekao da se to njega ne tiče i nije podržao zabranu.

Sad će neko reći da nije Obraz i 1389 ubio Brisa, ali svi ti huligani prolaze kroz sve te organizacije, pojavljuju se na svim "dešavanjima" koje te organizacije organizuju, itd...

_________________
Forumski portfolio:
AGBN (30%), ENHL (30%), TGAS (10%), JMBN (10%), DNOS (10%), SJPT (10%)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/1/2009, 11:42

DA, ima i toga što Stefan piše, jeste - i tzv. "vladajuče strukture" su podržavala tu agresivnost i bahatost...
kakvu poruku su slali Radikali u Skupštini onim slinim glupiranjem...
A ja mislim da su se BAHATOST, primitivizam i prostakluk raširi ovom zemljom i zbog
pogrešno shvaćene demokratije i STRAHA od budućnosti... naravno, i zato što država ne reaguje adekvatno!

Pa sve su to "naše" komšije i oni što bahato parkiraju i oni koji misle da su vredjane i batine "jak" argument u diskusiji...

Osvrnite se malo, oko sebe, svi ti agresivci i primitivci su TU, oko nas: razni Majstori, Duhovi Nibori, Belke i sl.
I oni ultra konzervativni, lažni desničari i nacionalisti: Vito, Bela, Arlehin, Taxista...


Sve su to sitne duše koje su se pogubile u ova turbulentna vremena, puni besa i nezadovoljstva... i oni bi sve neistomišljenike prebili, pobili, pohapsili...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
kaktusic
VIP
VIP
kaktusic


Broj poruka : 206
Points : 389
Datum upisa : 14.01.2008

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/1/2009, 12:03

Vozim auto na kome se često kvare svetla (imam para za bolji ali me mrzi da ovaj menjam). Povremeno odem nabrzinu do majstora da namesti kvar ili vozim tako sa neispravnim svetlima. Ovih dana sam čula da će uskoro biti obavezna
upaljena svetla u toku vožnje i danju i da će biti naplaćivane kazne. Tek kada sam to čula, počela sam da razmišljam o ozbiljnijoj popravci svetla a ne o blic posetama majstoru.
A onda sam shvatila, da ja ispravno reagujem tek kada znam da će me neko lupiti po džepu i kada ću doživeti neprijatnost ukoliko me saobraćajna patrola
zaustavi.
Mislim da većina Srba ispravno razmišlja i reaguje tek kada postanu svesni da ih očekuju bilo kakve sankcije.
Slažem se sa mišljenjima prethodnika da samo oštre kazne mogu doprineti promeni našeg ponašanja.
Malo sam razvukla priču, izvinjavam se.
Pogodila me je smrt mladića, a sada me nervira što političari i ostali javni radnici
koriste tu tragediju za svoje obračune i raskusuravanja, a stranim medijima i zvaničnicama sve to ide na ruku da nam unište i ono malo respekta koji kao narod imamo u svetu.
Hvala na strpljenu i pozdrav svim kolegama forumašima
Nazad na vrh Ići dole
Zane
Our family
Our  family



Broj poruka : 179
Localisation : Niš
Points : 294
Datum upisa : 05.06.2009

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/2/2009, 12:27

Zasto generalizujete stvari,prebacujete nasilje na domen politike???
Ako neko ubije 10 ljudi a ja ubijem 2 coveka ,da li to znaci da sam bolji covek da nisam ubica ili sta?
Ajde prst na celo pa razmisli te o tome!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/5/2009, 11:53

ŠVAJCARSKA ZABRANILA ULAZAK Thompsonu NA 3 GODINE U ŠVAJCARSKU!!!

Švicarci su, podsjetimo, u odluci o zabrani ulaska u njihovu zemlju naveli kako su pojedine Thompsonove pjesme jednoznačno ekstremistički obojene, a njihovi dijelovi teksta veličaju nasilje, rat i zločine. Pritom navode pjesmu “Čavoglave” kao primjer za poticanje mržnje i nasilja prema Srbima.

Stoga, smtraju Švicarci, postoji opasnost da ultranacionalistički ispadi Thompsonovih sljedbenika isprovociraju Srbe i Bosance koji tamo žive te ih potaknu na nasilje. Tako bi moglo doći do smetnji unutarnjeg mira Švicarske, stoji u obrazloženju izdane mjere.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime10/9/2009, 20:38

https://www.youtube.com/watch?v=Ut8wLkzmfPM&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/9/2011, 12:27

Citat :
Šešelj će biti u Beogradu, biće pušten iz pritvora vrlo brzo, za mesec-dva. I pre izbora, politička scena Srbije dobiće starog znanca - kaže Nataša Kandić za „Blic”.
Ona objašnjava da proces u Tribunalu traje jako dugo, da je tokom suđenja promenjen veliki broj onih koji su učestvovali u pripremanju i pisanju optužnice, dok je sudsko veće potpuno podeljeno, a kako vreme protiče, sve je manje svedoka koji iznose relevantne dokaze i podatke jer su zaplašeni.


Ovo je dokaz da su izbori blizu.
Koliko se zna, vladajuce stranke imaju nameru da odrze izbore pre
povratka Seselja.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Looser
Just looking
Just looking



Broj poruka : 1
Points : 1
Datum upisa : 01.06.2011

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime6/21/2011, 16:52

Mitar ::
Zamislite vladu Voja Premijer a Toma potpresednik, Vucic pravodusje, :lud:
Citam ovo leta gospodnjeg 2011. i divim se tvom politickom vizionarstvu.I zamisljam nesto veoma moguce:Toma premijer, Vucic ministar pravosudja, a DS jedva na 25%.To je,summa summarum, 2 godine DS vlade.

E onda ce na izborima 2009 DS da dobije 75% :sunc:
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime3/16/2012, 11:51

Svaki kandidat za poslanika Srpske radikalne stranke moraće, pre stavljanja na izbornu listu, da potpiše ugovor, kojim se obavezuje da će u slučaju promene stranačkog dresa u parlamentu SRS-u dugovati deset miliona dinara, rekao je juče Dragan Todorović, potpredsednik radikala. Po oceni pravnika, ovaj potez predstavlja ograničavanje slobode poslanika, ali „nije protivzakonit”.

Todorović je najavio da će svaki budući poslanik morati da potpiše dve blanko menice u ukupnom iznosu od deset miliona dinara, jer toliko novca, tvrdi on, stranka „ulaže kad ulazi u predizbornu kampanju i adekvatna je poslaničkom mandatu”.

I druge stranke, prema nezvaničnim informacijama, spremaju slične ugovore. Marko Blagojević, programski direktor Cesida i pravnik po struci, rekao je da nije sumnjao da će „sve partije to uraditi, naći neku alternativu ukinutim blanko ostavkama, zato što nisu spremne da se odreknu potpune kontrole nad svojim poslanicima u parlamentu”.

Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime5/10/2013, 15:44

Sneki ::
Grešiš nema pedofilije kod Kačavende, samo homoseksualni odnos, pogledj video zapise, ti momci su širokih rameni i velikih bicepsa, njih niko ni na šta nije mogao da natera.
Shvati: gejovi su medju nama, možda i u tvom okruženju.
Lekar, pekar, apotekar... ko zna?


Kako je bilo na mitingu danas?

a što se tiče kačavende i pedofilije, nikad nisam tvrdio da je ima već da ga optižuju i to je javno izrečeno kao činjenica.

Citat :
'Stvar uopšte nije završena. Sabor tek predstoji i svakako predstoji crkveni sud, koji je sada teško izbjeći. Čovjek je optužen za pedofiliju i pederastiju. Pedofilija nije dokazana, ali postoji optužba', rekao je vladika Grigorije za B92."

da li su optužbe tačne ili ne otkud ja mogu da znam.
To što nije na snimku ne znači da se nije desilo. snimak ništa ne pobija. nismo videli ni snimak kako Tadić pravi vanbračno dete pa svi veruju da je to istina.


edit: kako li se samo ovo našlo u radikalskom ćošku od
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: RADIKALSKI ĆOŠAK !!   RADIKALSKI ĆOŠAK !! - Page 5 Icon_minitime6/26/2014, 01:52

Šešelj u Beogradu za nekoliko dana?

Traži se "garancija" države Srbije da će ga hapsiti ako se ne bude držao kućnog pritvora.

Šta god da vlada odluči, neće valjati:

1. Ako da garanciju i uhapsi ga jer on nema nameru da sedi kod kuće, vladu će napasti svi koji su protiv SNS...

2. Ako ne daju garanciju, isti ti će reći da se vlada plaši Šešeljevog "povratka".

Čovek je bolestan i proveo je u zatvoru više od 10 god, on više nije ni za šta - zato ga guraju Srbiji...

Još jedna pravara Zapada!?



_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
 
RADIKALSKI ĆOŠAK !!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: