BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Progres a.d. Beograd - PRGS

Ići dole 
+105
Popaj
Delboj
Roman Abramovich
Nenadnenad67
philips1
LleytonHewitt
Voiceoflaw
MightyZ
pepermint
Deniko
Mistery 011
Polos
Big Mile
FatCat
Folio
cija mija bija
Niko21
Sole
smele
Motika
Drag65
Pekinis
Dalaj Lama
C R A Z Y
MORNAR
Bek2000
Mali Akcionari Progresa
Toplica 1
LUCKY
Toplica
stock
Sasa_sbbg
Banaćanin
Fmember
Djavo
Boranija
BoS
Dragot
Vladulns
Ris
JelenaS
Milenko
Smile
Sutra
Teletrader
Dragan
HUACHUMA
Dax
Jegulja
RobinHood
ExperienceNS
Kupi akcije
DRmarina
Zoranecc
Bidza
Momir
Rio
nepet
Geox
Gagi
GogaAna
Maca
Jovana2009
Dnenad85
Nemesis
Drag_Mlad
MarkoJTD
Aleks
Limited011
Mitar
Greta
Aritmeticar
prevarant
pepsiman
Spejs
ALJOSHA
Atomski mrav
Ivan2211
bonum.mm
iki
StefanMR
bez motike
MilanLaki
Nebojsa
Milica1
Mozartru
Ars Vivendi
Bond
Dmitar
gogloee
Kurajber
StefanoProdi
Kobe Bryant
Dusan
Pendula011
Friz
JMBR
selena
Mima
Milos86
Milenko Kovacevic
cromodora
mirami
Sneki
Broker-YU
109 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
Dnenad85
VIP
VIP
Dnenad85


Broj poruka : 410
Godina : 38
Localisation : pickovac
Points : 1545
Datum upisa : 28.01.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 9:51

SNEKI ljubav
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:00

Dnenad85 ::
SNEKI ljubav

Moraćemo to da obavimo... love3
Reci iz kog si kraja...

A ovima sa PRGS - manite se ćorava posla!
Prosto me fascinira ta izludjenost i fanatičnost... ničim izazvana!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
DRmarina
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 100
Datum upisa : 22.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:02

Neto dobit u 2009-oj 856000 RSD. armo
Sneki, nemoj da se nerviras. pec
Osecam da ce dobit za 2010-u biti oko 10 miliona evra.
SDPR je bio taj rudnik dijamanata.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:03

856.000 RSD. ???

Za CELU GODINU!!!

Halo... lepo sam ti rekla - tolika je dobit na kiosku kod mene na ćošku!


_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:07

Naravno da će dobit biti velika na kraju (ne baš 2010 jer neće stići da udje u bilans) već na kraju 2011. - i to će biti PRIMER lažne dobiti, jer oni ništa nisu "dobitovali" već su im "poklonili" novac iz ranijih dana.. ničim ova ekipa to nije zaslužila - skoro kao poklon.
Eto ako sve prospekt neke firme može da se lažira!

Još jednom: čime se bave tvoji ljubimci ???

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Bidza
VIP
VIP
Bidza


Broj poruka : 64
Points : 265
Datum upisa : 03.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:17

Imam akciju, ali moram da priznam da se pribojavam surove realnosti na koju ukazuje Sneki..

Moj izvor (a nije Veteran) mi opisuje slicnu situaciju koju prizeljkuju zaposleni Progresa..

I cin > Naplata = isplata svih zaostalih zarada za ca. 200 radnika + poverioci
II cin > Otpremnine od ostatka cash-a ( a plasim se da ni ti pominjani portiri nece zeleti da ostanu da cuvaju zgrade )
III cin > konverzija duga drzavi za ucesce u kapitalu i onda drzava prodaje prakticno nekretnine i placeve, sto zaposlenima donosi dodatni car, jer i oni imaju akcije po raznim osnovama..

Odsustvo ideje i poslovne vizije je najveci problem. Prosto ti radnici su se odvikli da rade bilo sta..

Ja se i dalje nadam pozitivnom ishodu, a moj ponder i nije tako sjajan, nesto preko 200 din ..
Nazad na vrh Ići dole
Bidza
VIP
VIP
Bidza


Broj poruka : 64
Points : 265
Datum upisa : 03.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:19

Sneki ::
Naravno da će dobit biti velika na kraju (ne baš 2010 jer neće stići da udje u bilans) već na kraju 2011. - i to će biti PRIMER lažne dobiti, jer oni ništa nisu "dobitovali" već su im "poklonili" novac iz ranijih dana.. ničim ova ekipa to nije zaslužila - skoro kao poklon.
Eto ako sve prospekt neke firme može da se lažira!

Još jednom: čime se bave tvoji ljubimci ???

Ovde se ne slazem samo sa delom "poklonili novac" ipak je to zaradjeno. Nekada davno, ali zaradjeno.. Zalosno je to sto su dosli u situaciju da prakticno poklone sve pripadajuce kamate, a zbog svoje nesposobnosti..
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:31

Upravo tako: ostatak nejgorih, nesposobnih i zaplašenih čeka u Progresu da im "isplate" strpljenje, plate, penziono i otpremnine, jer ni za šta drugo i nisu sposobni!
Sposobni su otišli i ako bude neka para od "otpremnine" ok, al ne računaju previše na nj.
A ovi jadni koji ćuće u Progresu - to su oni najnesposobniji!
Šta njima vredi 10 mil eur?
Da prežive još 2-3 god i poprave prosek za peMziju?

Jel nije jasno šta se desilo juče i danas na berzi?

Te pare nemaju nikakve veze, Progres je NIŠTA!!
I ostaće NIŠTA !!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
DRmarina
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 100
Datum upisa : 22.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:35

Progres se bavi trgovinom na veliko i malo i popravkom motornih vozila.
Jedno pitanje za tebe. Zasto se toliko bavis Progresom, kad ne moze da ti donese dobit?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:38

Tragedija jedna!
Žao mio je ljudi koji su ušli u ovu akciju!
To je kao moj bivši komšija koji nije hteo da otkupi stan (od 80qm) jer to ne može da bude (za 100 dm) a onda nije hteo da uvede centralno grejanje (bilo mu skupo) a u firmi nije primao platu celih 3 god... i da je rešio da nešto uradi, prodao je stan (sada uz otkup po nekoj ceni...) pa onda dodatak za centralno grejanje itd..
A pltu valjda još očekuje.... i želim mu da je dočeka!
A prodao je stan i sada živi u nekoj vikendici na Avali... al ima jako fensi mob. z
tel!! love3

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
DRmarina
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 100
Datum upisa : 22.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:39

Ova hartija ide visoko, cim se stisa ovo blago talasanje i zamuknu trube. Videcemo onda.. Za kim zvona zvone
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:41

drmarina ::
Progres se bavi trgovinom na veliko i malo i popravkom motornih vozila.
Jedno pitanje za tebe. Zasto se toliko bavis Progresom, kad ne moze da ti donese dobit?

Izvini... ČIME SE BAVI??

Meni ne može dobit da donese, a jel si siguran da će tebi da donese dobit?
I na osnovu čega??'

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:43

drmarina ::
Ova hartija ide visoko, cim se stisa ovo blago talasanje i zamuknu trube. Videcemo onda.. Za kim zvona zvone

od od od od od od od od od od

Držimo te za reč, al nemoj da odeš s foruma što nisi bio u pravu, il od sramote!

Valjda imaš još neku kaciju?
armo

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
DRmarina
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 100
Datum upisa : 22.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:46

Svidja mi se tvoj smisao za humor. TUCA
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 06.05.2009

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 10:53

Bidza ::
Imam akciju, ali moram da priznam da se pribojavam surove realnosti na koju ukazuje Sneki..

Ja se i dalje nadam pozitivnom ishodu, a moj ponder i nije tako sjajan, nesto preko 200 din ..

Imam akciju i UJEDAM SE ZA DUPE što je nisam prodao na 400 din!!

Ako neko veruje da vredi više rado ću mu je prodati za 300 po komadu!

drmarina
koliko nudiš?

Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 08.06.2009

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 11:05

imam i ja akciju, ponder mi je nizi od trenutne cene, ali mislim da ce trenutna cena bar blago nagore, ipak ako ugledam 2 kao pocetnu cifru, sigurno ide prodaja...
@Sneki, isao je PRGS i preko 200 u zadnje vreme, bez odluke o isplati novca od SDPR, ne vidim zasto sada ne bi isao do te cifre?
ni ja ne mislim da se bave necim i sl. ali ima potencijala za spekulativni rast, a o tome valjda pricamo ovde??? rado cu reci da nisam u pravu ukoliko se ne desi rast, a i prodati akciju, potraziti bolju :), ipak za sada se cini koliko-toliko perspektivnom za 5-10% portfolia...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 11:26

Nemam nista protiv ljudi koji spekulativno kupuju, ali svako ko misli da je PRGS prosperitetna firma trebalo bi da se javi, kaze da bi kupovao akcije i poseti njihove prostorije. Najvise se veruje sopstvenim ocima...
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 24.05.2009

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 11:40

VRATICE SE VALTER ......... Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 755966

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 11:57

Ja bih vrlo rado prodao ovu akciju na 200 din.
Ako ima zainteresovanih neka mi se jave.
Nazad na vrh Ići dole
ExperienceNS
Just looking
Just looking



Broj poruka : 6
Points : 40
Datum upisa : 29.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 12:59

Kako bi ono nepisano pravilo kod investiranja? Istorija se pona....ponaV...ponavLj...ponavlja?
Evo, ako Progres dodje do 200din po akciji u narednih mesec dana, Sneki odlazi sa foruma uz izvinjenje svima koji poseduju akcije ove firme. Moze?
Ja mislim da je to OK, posto se iz petnih zila trudi da ''argumentima'' prosvetli sve one koji na ovu hartiju gledaju iz drugacijeg ugla.
Ako pak ne dodje, ja cu uciniti to isto.
I
Nazad na vrh Ići dole
DRmarina
Just looking
Just looking



Broj poruka : 17
Points : 100
Datum upisa : 22.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 23:02

Igra prodajem na 150, kupujem na 140 i nize je u toku. Ko voli, nek' izvoli.
Nazad na vrh Ići dole
RobinHood
VIP
VIP
RobinHood


Broj poruka : 185
Points : 809
Datum upisa : 20.02.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeSre 1 Dec - 23:09

experienceNS ::
Kako bi ono nepisano pravilo kod investiranja? Istorija se pona....ponaV...ponavLj...ponavlja?
Evo, ako Progres dodje do 200din po akciji u narednih mesec dana, Sneki odlazi sa foruma uz izvinjenje svima koji poseduju akcije ove firme. Moze?
Ja mislim da je to OK, posto se iz petnih zila trudi da ''argumentima'' prosvetli sve one koji na ovu hartiju gledaju iz drugacijeg ugla.
Ako pak ne dodje, ja cu uciniti to isto.
I


kako da sneki ode sa foruma, kad je njegov od
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 08.06.2009

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 2:10

njegov/njen? ja sam mislio da je ova druga situacija u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 4:19

experienceNS ::

Evo, ako Progres dodje do 200din po akciji u narednih mesec dana, Sneki odlazi sa foruma uz izvinjenje svima koji poseduju akcije ove firme. Moze?
Ako pak ne dodje, ja cu uciniti to isto.

Ma nema razloga da odlaziš, kad si tek došao! love3
Vidim da ste se ti i drmarina (drilija) registrovali pre par dana i samo vas PRGS zanima?
Baš čudno? Imajte samo u vidu da je ovo forum gde ne prolaze takve fore i fazoni...

A da sam suvlasnik - da, tačno! Samo još nema dividende.
suny :joint:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 4:23

drmarina ::
Igra prodajem na 150, kupujem na 140 i nize je u toku. Ko voli, nek' izvoli.

Samo se nadam da se nisi "pojačao" na 150!?
:non:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 5:38

Promene: 01.12. - 02.12.2010. (T-3) ili 26.11. - 29.11.2010.

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 16promene011202122010
Nazad na vrh Ići dole
Gagi
Still learning
Still learning



Broj poruka : 53
Localisation : Beograd
Points : 290
Datum upisa : 07.07.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 11:57

@Sneki,
pretpostavljam da vam je u interesu da ovaj forum ima što više članova i da bude što više konstruktivnih diskusija. Ali ličnim primerom ne činite ništa u tom pravcu već se sami upuštate u " prostačke " diskusije. Ne vidim čemu tolika mržnja prema PRGS , jer to se vidi i iz izraza kojie upotrebljavate tako da kao da koristite ovaj ( vaš) forum za neke obračune iz ranijeg perioda.
Možda grešim ali bar " spustite loptu". Ovo je stvarno dobronamerna primedba.
U vašim prethodnim postovima naveli ste nekoliko stvari u vezi Progresa koje su neistinite ali o tome ne želim sa vama da diskutujem jer ne želim da vas ubedjujem u nešto što ni sami ne želite da shvatite , a verujte mi o ovoj Kompaniji mnogo znam i u toku sam svih nekadašnjih i sadašnjih zbivanja.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 13:00

Meni ni iz džepa ni u džep!
I onako mislim da ovaj forum ima previše članova! cekic

Uvek ću biti protiv spamera i pupadžija!
I molim te da NIKAKO ne objavljuješ te "tajne" koje samo ti znaš! Like a Star @ heaven
Čuvaj ih za sebe!
Hvala!

Bilo je toga već:
https://www.aikb.net/pitanja-i-predlozi-f14/zakljucavanje-tema-t1028.htm

P.S. Ostajem pri tvrdnji da je ova akcija KRŠ!!! comp
Ako ti se to ne dopada, Veteran (he,he) i Jo-Jo te željni očekuju ...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
HUACHUMA
VIP
VIP
HUACHUMA


Broj poruka : 523
Localisation : valjevo
Points : 1619
Datum upisa : 24.05.2009

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 20:17

Citat :
Ne vidim čemu tolika mržnja prema PRGS


Ja sam sklon da u isti (krs - junk) kos stavim i Energoprojekt i Agro Banku iako se ove kompanije ipak bave necim.
U mom slucaju to je mrznja prema komunistickim lupezima, generalima, nepotizmu.......
Mozda ce akcionari ovih kompanija na kraju lepo zaraditi ali to mi vise lici na zaradu u kladionicama gde se ljudi klade na konje.

P.S. Verujuci u Antonice, Zecevice....... mozda se i mi kladimo na konje

Gagi, ovo je moj pokusaj da objasnim zasto mrznja u mom slucaju.

Pozdrav

_________________
Bolje je imati akcije na grani nego nekretnine u ruci!
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 20:32

HUACHUMA ::
... ali to mi vise lici na zaradu u kladionicama ...
Nije velika razlika izmedju kladionica i berze, jer u oba slučaja se
pokušava pogoditi šta će se dogoditi u budućnosti, tj. neki budući broj.
Samo su dostupne informacije, na osnovu kojih se ulaže, nešto različite.

Inače, država ima akcije u više kapitalnih firmi, počev od EPS-a, a njima
rukovode podobni direktori, ništa novo,.... ali 'mržnja' je prejaka reč.
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 20:50

Ma PRGS ce drzava da preuzme i za saku dolara proda nekim rusima...isplivace neki dug pre 30 godina i bice evo taman PRGS da vam damo za poslovnu zgradu
Nazad na vrh Ići dole
Drag_Mlad
Forumska Legenda
Drag_Mlad


Broj poruka : 772
Godina : 50
Points : 2536
Datum upisa : 05.01.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimeČet 2 Dec - 21:09

Meni stvarno nije jasna ova diskisuje,... totalno nekonstruktivna,...
Mi treba ovde svi da se volimo i da pomazemo jedni drugima u idajama, kako bi sto bolje investirali na berzi,...
Realno gledano belex je siromasan u pogledu kvalitetnih hartija,... tu smo gde smo,... hajde da iskoristimo ono sto mozemo u datoj situaciji,...
Znanje je odigrati partiju pokera sa lose podeljenim kartama,...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dekorativniprirodnikamen.com/
Bidza
VIP
VIP
Bidza


Broj poruka : 64
Points : 265
Datum upisa : 03.11.2010

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimePet 3 Dec - 0:15

komentar na tablu : auuuuuuuuuuuuuu
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 15.12.2007

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimePet 3 Dec - 1:32

Kobe Bryant ::
MilanLaki ::
Nekako mi ovde stvari i nisu najcistije.... Ipak, previse rizicna investicija, za mene.

Realni tereti na imovini
Uknjiženo založno pravo na nepokretnosti i to

na objektu 3. Konsignaciono skladište p+0 kat.parc. 1028/3, vlasništvno Kompanije Progres a.d, za odobreni okvirni kredit po Ugovoru o okvirnom kreditu sa NLB-LHB Bankom br.2600224533000 113710 od 07.12.2007. godine do iznosa eur 500.000. Kompanija Progres a.d., kao jemac, dozvolila je uknjižbu založnog prava na gore navedenoj nepokretnosti za svoje zavisno preduzeće,
“Progres Autokuća” d.o.o, po sledećim ugovorima:
1. Ugovro o okvirnom kreditu sa NLB-LHB Bankom br. 260022453000123119 od 13.02.2008. godine u iznosu od eur 300.000. Dana 18.11.2008. banci podnet predlog za brisanje tereta po tom ugovoru.

2. Ugovor o kreditu sa NLB-LHB Bankom 260022453000105271 od 16.10.2007. godine, do eur 125.000. Dana 18.11.2008.godine podnet predlog za brisanje tereta po osnovu izmirenja obaveze, kao napred.

3. Ugovor o okvrnom kreditu sa NLB-LHB Bankom br. 260022453000105174 od 16.10.2007.godine, do iznosa od eur 200.000, u korist poverioca NLB-LHB Banke Beograd. Dana 18.11.2008.godine podnet predlog za brisanje tereta i to Banci, radi davanja brisovne dozvole.

4. Na objektu br 8, pomoćna zgrada – zgrada nultog servisa, na kat.parc. 1028/3 KO Krnjača, za odobreni kredit Kompaniji Progres a.d. od eur 253.233,80, u din protivvrednosti za devize utvrdjenoj na MDT na dan puštanja kredita u tečaj, na rok od 24 meseca, uz grace period od 6 meseci sa kamatnom stopom od 12% godišnje, a sve to po ugovoru o dugoročnom kreditu br,916/2008 uz anuitetsku otplatu. Ugovor zaključen dana 01.07.2008. godine u korist poverioca Kredy Banke ad Kragujevac, kao i za odobren kredit Kompaniji Progres od eur 253.109,77 u din protivvrednosti za devize, utvrđenom na MDT na dan puštanja kredita u tečaj, na rok od 24 meseca, uz grace period od 6 meseci sa kamatnom stopom od 12% godišnje, a sve po ugovoru o dugoročnom kreditu br 951/2008, uz aunitetsku optlatu. UG.zaključen dana 14.07.2007.godine u korist poverioca Kredy Banke ad Kragujevac.

5.- Založna izjava (za.br. 105 od 17.11.2008. godine data od strane Kompanije Progres a.d. kao vlasnika nepokretnosti – pomoćne zgrade – konsignacionog skladišta pr, ul pančevački put 47, postojeća na katastarskoj parceli 1028/3, broj dela parcele pod zgradom 3, sve upisano u list nepokretnosti - privremeni broj 5389 KO Krnjača, sa svim njenim sastavnim delovima, pripacima i naknadnim poboljšanjima. Sve u korist poverioca NLB-LHB Banke Beograd, radi upisa hipoteke, a radi obezbeđenja potraživanja iz Ugovora o okvirnom kreditu br. 5541052300524 od 14.11.2008. godine, koji je zaključilo preduzeće Progres Autokuća d.o.o. Hipotekom se obezbeđuju potraživanja poverioca do iznosa glavnog duga od eur 495.000 i sporednih potraživanja, promenjive kamate po aktima poverioca, a sve do maksimalnog iznosa od eur 600.000. Kredit se odobrava sa rokom otplate od 12 meseci.

I ako sve to zanemarimo, mora se ozbiljno uzrti u obzir ova tužba:

- Po osnovu obaveza. poverilac Gasprom banka. Moskva je pokrenula sudski spor koji je u toku. U poslovnim knjigama je iskazana obaveza u iznosu od 4.500.000.00 USD a tužba je podneta na 9.010.920.50 USD.

Ne izražavajući rezervu u odnosu na dato mišljenje. skrećemo pažnju na Napomenu 19.2.4. uz finansijske izveštaje
.

Ljudi ne vole da čitaju stare postove (ovo ja sa 3. strane ove teme).
Jel neko misli da su oni stvarno rešili sva ova dugovanja uz godišnju neto dobit od 800k dinara?

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Progres a.d. Beograd - PRGS   Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 Icon_minitimePon 6 Dec - 5:35

Promene: 02.12. - 06.12.2010. (T-3) ili 29.11. - 01.12.2010.

Progres a.d. Beograd - PRGS - Page 10 17promene021206122010
Nazad na vrh Ići dole
 
Progres a.d. Beograd - PRGS
Nazad na vrh 
Strana 9 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Sledeći
 Similar topics
-
» BNE stigao i u Beograd
» Progres a.d. , Mladenovac - PRMD
» PZP Beograd
» BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: