BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 TRAMP - genije ili budala?

Ići dole 
+6
Kobe Bryant
Gocili
Dalaj Lama
Plejade
Ars Vivendi
Sneki
10 posters
AutorPoruka
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime5/28/2020, 17:32

Tramp se naljutio:
na istagramu (ili tviteru) su mu za jedan njegov tvit stavili oznaku "lažna vest" - na to je on zapretio da će ukinuti sve društvene mreže na internetu!!
od

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2783
Points : 7937
Datum upisa : 21.01.2009

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime5/29/2020, 19:10

Mislim da su mnogi podcenili Trampa.
Nije on naivan igrac, meni se dopadaju njegovi potezi i siguran sam da ce biti ponovo izabran, uprkos svemu....

Nerazumna mi je mrznja koju sire evropljani i duboka drzava u USA prema njemu.

Mnogi ga proglasavaju za budalu i klovna, samo zato sto im nije po volji.

Slicnu mrznju sire opozicija i neki tzv. intelektualci spram AV, sve sto uradi ne valja, e pa nece biti, nesto je uradio i dobro....

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Plejade
Still learning
Still learning



Broj poruka : 79
Points : 232
Datum upisa : 10.12.2019

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime5/29/2020, 20:13

Neumesno je Trampa upoređivati sa AV. Nema nikakvih dodirnih tačaka. Tramp je svetski biznismen, čovek iz države svetske velesile, AV je pilićar gospodar kokošinjca u svetskim razmerama. Navijač, huligan, sitan kriminalax koji se osilio i raste u mafijaškim krugovima. Šta su to on i njegova bratija dobro uradili navedi mi barem par stvari za gotovo celu deceniju.
Ps nisam opozicija Djilas i ostali...
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 708
Points : 1900
Datum upisa : 30.11.2010

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime5/29/2020, 21:19

I ne treba ih izjednačavati ili porediti.

Ali otpor i hejt i prema jednom i drugom je skoro isti.... da li s razlogom ili ne, karma će na kraju dati sud!

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime8/3/2020, 12:27

Ne znam da li je genije al budala nije svakako... 
Ali ima nesto sto je mnogo vaznije. Predsednicki izbori u Americi, koji su zakazani za 3.11.2020 su od sustinskog znacaja ne samo za za Ameriku, vec za ceo svet, jer ce se na ovim izborima braniti kapitalisticki poredak. Tako da bez obzira na sve njegove mane izuzetno je vazno da Tramp pobedi, jer u suprotnom sledi mnogo veci haos od onog koji smo imali prilike da vidimo prethodnih meseci i u konacnici verovatno i pad sistema.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime9/15/2020, 16:42

PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić bio je veoma težak pregovarač, izjavio je specijalni savetnik američkog predsednika Ričard Grenel.
"On se zaista bori za svoj srpski narod", rekao je Grenel, prenoseći za Srpski radio Čikago utiske sa sastanaka u Beloj kući čiji ishod je bio sporazum o normalizaciji ekonomskih odnosa Beograda i Prištine.

Grenel je takođe potvrdio da predsednik SAD Donald Tramp namerava da poseti Srbiju, što bi bilo prvi put posle Džimija Kartera.

"Sada moramo da radimo na pronalaženju datuma, koji bi odgovarao i Beloj kući i Savetu za nacionalnu bezbednost, koji bi takođe bili uključeni u organizaciju posete", rekao je Grenel.

https://www.novosti.rs/vesti/politika/917633/grenel-predsedniku-srbije-vucic-tezak-pregovarac-bori-srpski-narod

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Debil
Still learning
Still learning
Debil


Broj poruka : 38
Points : 38
Datum upisa : 05.08.2020

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime9/15/2020, 17:46

Ccc, nisam bio video ovu temu....

Samo u Srbiji se Tramp nazova "budalom" dok se istovremeno veliča najgori šljam, na čelu sa onim na vlasti...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2990
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5556
Datum upisa : 22.05.2007

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime9/15/2020, 23:47

Auuuu... tek sad vidim i ovde imaš zamjeke?

Pa kad već popuješ na akcijama, reci nam ko je taj koji će da spase Srbiju, iz ovdašnje opozicije?
Ima li ih.... ajkula

Stvarno - zaslužili smo boljeg!
Ali jel on na vidiku?
Daj NAM  direktno u venu: IME I PREZIME!

P.S. Tramp mi je idol love3 sesir armo

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!

Popaj and Zile like this post

Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime9/16/2020, 13:01

Kobe Bryant ::
Auuuu... tek sad vidim i ovde imaš zamjeke?

A što ne bi imao? svako ima pravo na svoje misljenje, 

 A to što ja mislim da je sadasnja vlast loša, ne znači da smo bolje i zaslužili, jer vlast se ne zaslužuje, vlast se bira. 

bar bi tako trebalo da bude u demokratiji.

PS.

moj idol je Vuk Drašković  love3 sesir armo viljuska

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 249
Points : 697
Datum upisa : 03.06.2011

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime9/17/2020, 15:32

Piše Tramp u svojoj knjizi „Kako se obogatiti“ (2005) da je krajem 1980-ih izgubio koncentraciju, ravnotežu, osilio se, išao na modne revije a da pritom nije gledao u odeću već samo u manekenke. Odsustvo pažnje je bilo ubitačno za njega kada se na tržištu nekretnina desio slom, kaže on. Tu Tramp navodi i jednu poučnu anegdotu, dugovao je 9,2 milijarde dolara broju od 99 banaka i usred tog sloma, a priliko izlaska iz jedne od banaka gde su vođeni mučni pregovori, video je na ulici jednog prosjaka i razmišljao je: „On je barem na nuli a ja sam 9,2 milijarde siromašniji od njega!“  Oni koji olako etiketiraju Trampa da je neobrazovan, primitivan, pa i glup, moguće greše. Ako mu je stric bio istaknuti fizičar zadužen i za Teslinu zaostavštinu onda je teško pretpostaviti da bi Tramp mogao biti glup, na stranu šta znači graditi zgrade na Menhetnu. Ima jedna anegdota sa Henrijem Fordom u vreme I sv.rata kada ga je jedan list nazvao „ignorantnom neznalicom“ a H.Ford tužio taj list za klevetu. Na suđenju, odbrana američkog lista počne da ispituje Forda, da bi dokazala njegovu „glupost“:  Ko je bio Benedikt Arnold? „Ne znam“, kaže Ford. Ko je bio Džosaja Kvinsi? „Ne znam ni to“, odgovori Ford. Koliko vojnika je Britanija poslala da bi ugušila američku pobunu? „Ne znam ali sam čuo da ih je bilo mnogo više koji su otišli da guše pobunu nego što ih se živo vratilo“, rekao je Ford. Odbrana je na ovo likovala, eto vidite kolika je neznalica ovaj Ford a on je na to odgovorio: „Zašto bih se ja opterećivao svim tim podacima. Ja na svom radnom stolu imam dugmad u različitim bojama, ako mi treba informacija iz proizvodnje pritisnem plavo dugme, ako mi treba podatak oko prodaje pritisnem crveno, ako mi treba neki podatak koji se tiče svetskih dešavanja pritisnem zeleno dugme i tako redom. Odbrana se zamislila i zaključila da Ford moguće baš i nije glup, naprotiv. Očigledno je i da postoje različite vrste inteligencije.
Nazad na vrh Ići dole
Debil
Still learning
Still learning
Debil


Broj poruka : 38
Points : 38
Datum upisa : 05.08.2020

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime9/17/2020, 20:33

Tačno je naravno da postoje različite vrste inteligencije, ali je samo srpska glupost, koja se između ostalih svojih budalaština usuđuje da sudi o ovakvom čoveku - bezgranična, vanvremenska i unikatna.
Nazad na vrh Ići dole
Dragivoje
Our family
Our  family



Broj poruka : 249
Points : 697
Datum upisa : 03.06.2011

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime9/18/2020, 07:49

Izvinjavam se, htedoh da izbrišem prethodni komentar ali nisam uspeo i to je verovatno neka vrsta moje gluposti. Želeo sam samo da dodam u vezi pomenute dugmadi da je H.Ford mislio na to da pritisne određeno dugme i odmah mu dođe čovek koji će mu dati konkretan podatak koji Forda zanima. Ako mu treba druga vrsta podatka pritisnuće drugo dugme i odmah će doći drugi čovek. To i jeste jedna od glavnih definicija rukovođenja, raditi nešto ali rukama drugih. Setih se da je npr. jedan istoričar rekao da je u Fr.revoluciji od 10-ak glavnih protagonista-vođa samo jedan u životu nešto radio rukama.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

TRAMP - genije ili budala? Empty
PočaljiNaslov: Re: TRAMP - genije ili budala?   TRAMP - genije ili budala? Icon_minitime10/4/2020, 15:02

MOJA PROGNOZA:
Ko god da pobedi u USA, druga strana neće priznati rezultate.
Biće velikih gužvi u toj zemlji.

Tragedija je da takva zemlja nema bolje kandidate od Bajdena (77) i Trampa (74).
Ma šta mislili o njima....

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
 
TRAMP - genije ili budala?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kakav voditelj - kakav "GENIJE"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: