BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Simpo a.d. Vranje - SMPO

Ići dole 
+80
LleytonHewitt
Trade Now
Boranija
Smile
Nikola
Dragan11
StariHrast
Zeljko321
Bojjan
Polos
Zwiebel
Sasuolo
Ars Vivendi
FatCat
Sahbaz
Fmember
Big Mile
BojanNS
Limited011
Urosk
Infinity
Fast
Matans
Prokuplje
Momir
Sutra
Ceras
Vladulns
Ppanic
MASTER
Spejs
Formalista
stock
Dnenad85
vajabaja
Maca
C R A Z Y
Rogy
Dragan
Dragot
Greta
Friz
Kupi akcije
MarkoJTD
Drag_Mlad
Aritmeticar
Dax
vatreni
bonum.mm
Zeljko
BIPovac
Milica1
Dr.Hik!
iki
Lolita
kaktusic
Raiden
Bond
Dusan
Nebojsa
pepsiman
Pijacar
Vidovnjak
Alec
nikica37
Sare
bunardžija
vranje
mirami
Dr Zuk
ntvala
Rade
Sneki
cromodora
Kobe Bryant
Broker-YU
Delfin
slalic
Pendula011
Milos86
84 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/20/2007, 11:21

Sta je bilo sa imovinom, koja je blokirana za vreme rata u bivsim republikama, da li je ona predmet neke tuzbe ili je to oprosteno i zaboravljeno?


Poslednji izmenio dana 5/22/2007, 20:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pendula011
Our family
Our  family



Broj poruka : 208
Points : -42
Datum upisa : 19.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/20/2007, 13:00

Ne znam od kad je ovo al je pronadjeno


Sporazum o sukcesiji sa aneksima, Savezna vlada juce dostavila parlamentu na ratifikaciju
IMOVINA CE OSTATI ONOME NA CIJOJ SE TERITORIJI NALAZI

BEOGRAD (Beta) - Nepokretna drzavna imovina bivse SFRJ, koja se nalazila na njenoj teritoriji, pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj je teritoriji. Istovremeno, pokretna imovina SFRJ pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj se teritoriji nalazila na dan kada je ova prograsila svoju nezavisnost - navodi se u aneksu A Sporazuma o pitanjima sukcesije bivse SFRJ.
Ukoliko je neka od drzava sukcesora pokretnu materijalnu imovinu drzave SFRJ iznijela sa teritorije na kojoj se nalazila pomenutog dana, bez dozvole drzave cija je to teritorija, obezbijedice njen povracaj u sto kracem roku ili isplatiti punu naknadu za iznesenu imovinu. Sporazum, sa aneksima, jugoslovenska vlada juce je dostavila Saveznoj skupstini na ratifikaciju.
Navedeni princip za raspodijelu nepokretne i pokretne imovine nece se primjenjivati na pokretnu materijalnu drzavnu imovinu od velike vaznosti za kulturnu bastinu jedne od drzava -sukcesora, a koja je izvorno sa teritorije te drzave odnosno na umjetnicka djela, rukopise, knjige i druge predmete od umjetnickog, istorijskog ili arheoloskog interesa za tu drzavu, naucne i znacajne zbirke knjiga i arhiva koji ce pripasti toj drzavi.
Pokretna materijalna drzavna imovina SFRJ, koja je predstavljala dio vojne imovine te drzave, bice predmet posebnih aranzmana koji treba da se dogovore izmedu zainteresovanih drzava sukcesora. Materijalna pokretna i nepokretna imovina bivse JNA koriscena u civilne svrhe bice u tim aranzmanima tretirana po principima koji vaze za civilnu drzavnu imovinu ili imovinu od velike vaznosti za kulturnu bastinu drzava-sukcesora.Beograd (Beta) - Nepokretna drzavna imovina bivse SFRJ, koja se nalazila na njenoj teritoriji, pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj je teritoriji. Istovremeno, pokretna imovina SFRJ pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj se teritoriji nalazila na dan kada je ova prograsila svoju nezavisnost - navodi se u aneksu A Sporazuma o pitanjima sukcesije bivse SFRJ.
Ukoliko je neka od drzava sukcesora pokretnu materijalnu imovinu drzave SFRJ iznijela sa teritorije na kojoj se nalazila pomenutog dana, bez dozvole drzave cija je to teritorija, obezbijedice njen povracaj u sto kracem roku ili isplatiti punu naknadu za iznesenu imovinu. Sporazum, sa aneksima, jugoslovenska vlada juce je dostavila Saveznoj skupstini na ratifikaciju.
Navedeni princip za raspodijelu nepokretne i pokretne imovine nece se primjenjivati na pokretnu materijalnu drzavnu imovinu od velike vaznosti za kulturnu bastinu jedne od drzava -sukcesora, a koja je izvorno sa teritorije te drzave odnosno na umjetnicka djela, rukopise, knjige i druge predmete od umjetnickog, istorijskog ili arheoloskog interesa za tu drzavu, naucne i znacajne zbirke knjiga i arhiva koji ce pripasti toj drzavi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rentapartmani.com
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/20/2007, 14:12

Pa to je krajnje neposteno, onda dobro je i preziveo SIMPO krizna vremena, sa tolikom radnom snagom, i koliko sam cuo kredite za kupovinu namestaja u tom periodu niko nije vratio, znaci uzeo robu za dzabe, najbolje resenje je ovo sto radi sada sto prodaje SI market i manje fabrikice... Neminovno da je firma dobra, ja imam njihov namestaj od pre 20 god i jos je u odlicnom stanju, a vidim poceo je i dobar izvoz da radi kad sam bio na Slovenskoj granici video sam dosta njihovih kamiona...
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/21/2007, 00:57

Pendula011 ::
Ne znam od kad je ovo al je pronadjeno


Sporazum o sukcesiji sa aneksima, Savezna vlada juce dostavila parlamentu na ratifikaciju
IMOVINA CE OSTATI ONOME NA CIJOJ SE TERITORIJI NALAZI

BEOGRAD (Beta) - Nepokretna drzavna imovina bivse SFRJ, koja se nalazila na njenoj teritoriji, pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj je teritoriji. Istovremeno, pokretna imovina SFRJ pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj se teritoriji nalazila na dan kada je ova prograsila svoju nezavisnost - navodi se u aneksu A Sporazuma o pitanjima sukcesije bivse SFRJ.
Ukoliko je neka od drzava sukcesora pokretnu materijalnu imovinu drzave SFRJ iznijela sa teritorije na kojoj se nalazila pomenutog dana, bez dozvole drzave cija je to teritorija, obezbijedice njen povracaj u sto kracem roku ili isplatiti punu naknadu za iznesenu imovinu. Sporazum, sa aneksima, jugoslovenska vlada juce je dostavila Saveznoj skupstini na ratifikaciju.
Navedeni princip za raspodijelu nepokretne i pokretne imovine nece se primjenjivati na pokretnu materijalnu drzavnu imovinu od velike vaznosti za kulturnu bastinu jedne od drzava -sukcesora, a koja je izvorno sa teritorije te drzave odnosno na umjetnicka djela, rukopise, knjige i druge predmete od umjetnickog, istorijskog ili arheoloskog interesa za tu drzavu, naucne i znacajne zbirke knjiga i arhiva koji ce pripasti toj drzavi.
Pokretna materijalna drzavna imovina SFRJ, koja je predstavljala dio vojne imovine te drzave, bice predmet posebnih aranzmana koji treba da se dogovore izmedu zainteresovanih drzava sukcesora. Materijalna pokretna i nepokretna imovina bivse JNA koriscena u civilne svrhe bice u tim aranzmanima tretirana po principima koji vaze za civilnu drzavnu imovinu ili imovinu od velike vaznosti za kulturnu bastinu drzava-sukcesora.Beograd (Beta) - Nepokretna drzavna imovina bivse SFRJ, koja se nalazila na njenoj teritoriji, pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj je teritoriji. Istovremeno, pokretna imovina SFRJ pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj se teritoriji nalazila na dan kada je ova prograsila svoju nezavisnost - navodi se u aneksu A Sporazuma o pitanjima sukcesije bivse SFRJ.

Ovo je potpuno netačna informacija! Sporazum o sukcesiji predviđa upravo suprotnu stvar, povrat imovine pravnih lica i fizičkih osoba (anex g) što državama naslednicama, građanima i preduzećima omogućava da povrate imovinu koja je bila u njihovom vlasništvu na dan 12. decembra 1990. godine. Sporazum o sukcesiji bivše SFR Jugoslavije stupio je na snagu 2004 godine,nakon ratifikacije u hrvatskom Saboru koji je poslednji ratificirao ovaj dokument. Po tom aktu se imovina hrvatskih preduzeća počela vraćati u Srbiji (imovina Astre) a u Hrvatskoj je to malko zapelo zbog jednog pov.dopisa kojim Državno odvjetništvo RH savjetuje sudove RH da se prilikom tužbi za povrat imovine srpskim preduzećima sudovi oglašavaju nenadležnima...
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/21/2007, 10:50

U tom slucaju cena Simpa je vise nego smesna :D lagano je neko prodavao po 4000
Nazad na vrh Ići dole
Pendula011
Our family
Our  family



Broj poruka : 208
Points : -42
Datum upisa : 19.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/21/2007, 12:45

slalic ::
Pendula011 ::
Ne znam od kad je ovo al je pronadjeno


Sporazum o sukcesiji sa aneksima, Savezna vlada juce dostavila parlamentu na ratifikaciju
IMOVINA CE OSTATI ONOME NA CIJOJ SE TERITORIJI NALAZI

BEOGRAD (Beta) - Nepokretna drzavna imovina bivse SFRJ, koja se nalazila na njenoj teritoriji, pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj je teritoriji. Istovremeno, pokretna imovina SFRJ pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj se teritoriji nalazila na dan kada je ova prograsila svoju nezavisnost - navodi se u aneksu A Sporazuma o pitanjima sukcesije bivse SFRJ.
Ukoliko je neka od drzava sukcesora pokretnu materijalnu imovinu drzave SFRJ iznijela sa teritorije na kojoj se nalazila pomenutog dana, bez dozvole drzave cija je to teritorija, obezbijedice njen povracaj u sto kracem roku ili isplatiti punu naknadu za iznesenu imovinu. Sporazum, sa aneksima, jugoslovenska vlada juce je dostavila Saveznoj skupstini na ratifikaciju.
Navedeni princip za raspodijelu nepokretne i pokretne imovine nece se primjenjivati na pokretnu materijalnu drzavnu imovinu od velike vaznosti za kulturnu bastinu jedne od drzava -sukcesora, a koja je izvorno sa teritorije te drzave odnosno na umjetnicka djela, rukopise, knjige i druge predmete od umjetnickog, istorijskog ili arheoloskog interesa za tu drzavu, naucne i znacajne zbirke knjiga i arhiva koji ce pripasti toj drzavi.
Pokretna materijalna drzavna imovina SFRJ, koja je predstavljala dio vojne imovine te drzave, bice predmet posebnih aranzmana koji treba da se dogovore izmedu zainteresovanih drzava sukcesora. Materijalna pokretna i nepokretna imovina bivse JNA koriscena u civilne svrhe bice u tim aranzmanima tretirana po principima koji vaze za civilnu drzavnu imovinu ili imovinu od velike vaznosti za kulturnu bastinu drzava-sukcesora.Beograd (Beta) - Nepokretna drzavna imovina bivse SFRJ, koja se nalazila na njenoj teritoriji, pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj je teritoriji. Istovremeno, pokretna imovina SFRJ pripasce drzavi-sukcesoru na cijoj se teritoriji nalazila na dan kada je ova prograsila svoju nezavisnost - navodi se u aneksu A Sporazuma o pitanjima sukcesije bivse SFRJ.

Ovo je potpuno netačna informacija! Sporazum o sukcesiji predviđa upravo suprotnu stvar, povrat imovine pravnih lica i fizičkih osoba (anex g) što državama naslednicama, građanima i preduzećima omogućava da povrate imovinu koja je bila u njihovom vlasništvu na dan 12. decembra 1990. godine. Sporazum o sukcesiji bivše SFR Jugoslavije stupio je na snagu 2004 godine,nakon ratifikacije u hrvatskom Saboru koji je poslednji ratificirao ovaj dokument. Po tom aktu se imovina hrvatskih preduzeća počela vraćati u Srbiji (imovina Astre) a u Hrvatskoj je to malko zapelo zbog jednog pov.dopisa kojim Državno odvjetništvo RH savjetuje sudove RH da se prilikom tužbi za povrat imovine srpskim preduzećima sudovi oglašavaju nenadležnima...

Ja sam preneo ono sto sam nasao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rentapartmani.com
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/21/2007, 12:51

Eh sve je jefino na berzi a para niotkuda :(
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/21/2007, 13:34

Ja sam uspeo da isposlujem zgodnu gomilicu para, eto sada muke za razbibrigu...
Gde ih utući, Belex mi sada deluje pretežak za praćenje.
Računam da uzmem AIKB na 12500 i posle ppk ta me akcija izlazi uprosečena na oko 11400. Toliko neće nadam se pasti akcija posle uknjiženja ppk.
Čini mi se da je bolje ući u nešto drugo...
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/22/2007, 01:45

I ako sam veliki AIK-ov fun, nisam neki optimista u skorije vreme, mozda ti je nabolje da sacekas kad prodje oglas mozda dodje i na 11000, SIMPO mi je ok samo da probije onaj zid na 4500 eto ga u 5000
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/23/2007, 10:50

Kako skupljaju sve do 4400 vec 3 dana
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/23/2007, 19:18

Pogledao Simpo. Pogled na prospekt nije ostavio neki utisak. Ako ne posmatram samo ono što je boldirano, vidljiv je pad zaliha, prezaduženost 50% iznad sopstvenog kapitala, te gubitak u operativnom poslovanju, što ne volim da vidim.
Koji su Tvoji razlozi za investiranje u ovu akciju?
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/23/2007, 19:25

Jedini razlog da obrnem 10% za mesec dana
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/23/2007, 19:34

milos86 ::
Jedini razlog da obrnem 10% za mesec dana
Dobar razlog, nema šta. :D
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/28/2007, 16:38

Zakazana skupstina za 29.06. 2007 mozda nas prosvetli Tomic
Nazad na vrh Ići dole
Delfin
Just looking
Just looking
Delfin


Broj poruka : 6
Points : 0
Datum upisa : 23.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/29/2007, 18:59

Prodaj ti milose ovo dok je vreme,dok se ne sroza jos.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/29/2007, 19:04

Ne verujem, zakazana im skupstina trabace glasova, nego je sad u senci slabo ga ljudi prate
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/29/2007, 21:56

Simpo je izuzetno nestabilna akcija.Moze lepo da iznenadi,pozitivno i vrlo negativno.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/30/2007, 00:16

Da imam pare kupovao bi ga odmah posle Aika
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/30/2007, 00:20

Pozajmicu ti ja,10% kamata.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/30/2007, 01:03

10% godisnje daj na eure i dogovoreno, plus ja castim rucak full jelo i pice..
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2987
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5549
Datum upisa : 22.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/30/2007, 02:27

Eh 10% godisnje... :)

Ako vas prijavim zelenasima koji se time bave u vidu zanata, odoste obojica na dno Dunava u betonskim cizmicama :pirat:

Sad ozbiljno - i ja merkam Simpo vec duzi vremenski period, danas pade na 3.800. Mislim da cu uzeti manju kolicinu. ocekujem skok na jesen. Ako dodje do 5000 to je lepa zarada ;)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/31/2007, 13:59

Ovdekan bratac dok matori i ova njegova k.....ara ne isisaju da prostis i poslednju kap krvi i ne ostane suva drenovina nec da bide napreka.

Jer nauka veli ako ide dole nije napredno al kad podje gore drz ga oma.

Ako me razumes sta ocu ti kazem.
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/31/2007, 14:28

E moj Milose
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/31/2007, 15:23

Sta ces nije ni Milos najpametniji, ali posto nikada nije napravio gubirak na berzi nece ni sada, Graditelja sam cuvao 2 godine i 2 meseca neka sedi Simpo...
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime5/31/2007, 15:26

Sa onim zaključenim novim poslovima u zadnje vreme mislim da je rast neminovan,a i si market je pred prodajom....što se mene tiče još koji dan čekam pa kupujem
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/4/2007, 01:40

Imam SMPO vec neko vreme i znam da ne moze da bude losha pricha. Jeste tu bilo svega i svachega, znam kako su pravljene neke kompenzacije u Slobino vreme, ali Simpo je brend (bio i ostao) i jedva chekam da vidim kako ce tu teci privatizacija.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/4/2007, 14:21

Svaka cast onome ko je kupio danas po 3500... namlati pare...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/4/2007, 21:33

.
Pratim Simpo jos od 2005;  tada sam dobar paket kupila na 3000  i onda sa teskom mukom gledala svaki dan, kako se skoro godinu dana muci i razvlaci od 1000-1500. Jedva sam docekala dan kad sam se ovog ratosiljala na
nekih 4000 a za  to vreme druge akcije dozivele su pravi bum i dovoljno je da se setim koliko se tada sve to moglo obrnuti.
Vise puta pitala sam se da li d a dokupljujem ili da prodam , te sad ce Ikea, te evo sastaju se radnici ....  ali pazljivo prateci
 postove dosla sam do zakljucka,  da ko sto neko rece  na economy,  Simpo je politicka stvar ali  i da ima puno mutnih igraca. ( zna se vec: matori metuzalem i njegova klika iz proslog veka). Svima koji imaju Simpo zelim puno srece, i da dobro zarade.A sto se mene tice daleko im lepa kuca .
Ima mnogo boljih bisera  na Belexu nego tapkati u mestu.
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/4/2007, 21:50

Jelena ::
.
Pratim Simpo jos od 2005;  tada sam dobar paket kupila na 3000  i onda sa teskom mukom gledala svaki dan, kako se skoro godinu dana muci i razvlaci od 1000-1500. Jedva sam docekala dan kad sam se ovog ratosiljala na
nekih 4000 a za  to vreme druge akcije dozivele su pravi bum i dovoljno je da se setim koliko se tada sve to moglo obrnuti.
Vise puta pitala sam se da li d a dokupljujem ili da prodam , te sad ce Ikea, te evo sastaju se radnici ....  ali pazljivo prateci
 postove dosla sam do zakljucka,  da ko sto neko rece  na economy,  Simpo je politicka stvar ali  i da ima puno mutnih igraca. ( zna se vec: matori metuzalem i njegova klika iz proslog veka). Svima koji imaju Simpo zelim puno srece, i da dobro zarade.A sto se mene tice daleko im lepa kuca .
Ima mnogo boljih bisera  na Belexu nego tapkati u mestu.
Svaka cast na postu.
Uporno to i ja zelim Milosu da naglasim,ali Milos se ne predaje,kao da ce zaraditi milione na Simpu.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/5/2007, 01:24

Nece da zaradi milione ali kad do sada nikada nije izgubio ni jedan dinar nece ni na Simpo
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/5/2007, 08:57

Pa valjda je red da na necemu i izgubis ili ne zaradis (skoro) nista :D


.
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/5/2007, 15:16

Naravno da se ne moze uvek zaraditi
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/5/2007, 17:51

Moze, zavisi koliko si vremena spreman da chekas, a ja ga imam dovoljno, eto sa 3500 se vec vratio na 4000, idemo dalje
Nazad na vrh Ići dole
Broker-YU
Forum DJ
Forum DJ



Broj poruka : 97
Points : -6
Datum upisa : 22.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/5/2007, 21:57

Ne zaboravi da je bio pre mesec dana 5300.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

Simpo a.d. Vranje - SMPO Empty
PočaljiNaslov: Re: Simpo a.d. Vranje - SMPO   Simpo a.d. Vranje - SMPO Icon_minitime6/6/2007, 01:01

pa zato ti i kazem da ce da se vrati
Nazad na vrh Ići dole
 
Simpo a.d. Vranje - SMPO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 10Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Yumko - Vranje
» Hemijska industrija a.d. , Vranje - NIVR
» Alfa plam a.d. Vranje - ALFA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: