BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)

Ići dole 
+64
Mitar
bsbane19
goldy4
Raiden
Jegulja
Slovenac1
pepsiman
Evronije
Nole
Drasko
geogsi
bozo68
zivorad zivoradovic
Guverner
zg28
odisej
Mc.Intosh
City
Sare
ratko3
Atomski mrav
coach80
Moschino
vranje
fantom
buki1234
kvantas
Kobe Bryant
Emerald
MVP
pogled
Pijacar
Pendula011
Taliban
uckiman
AlNik
komsinica
Posmatrač
Actarus
Alec
Matthew Greenburgh
sinla
Air
zappa
Tihi
Dragan
Grlja
neznalica
mirami
IN&ON
Rade
Broker-YU
cromodora
Milicko
genijeurazvoju
selena
Sneki
BojanNS
sexy jea
erichser
slalic
Milos86
wanessa
Admin
68 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/23/2007, 19:24

Nego,

31.12 KKV je bio 2.497,92

taman sam hteo da izracunam koliko je posle tri meseca kad ono nbs povukla sve tromesecne bilanse, zadnji je 31.12.2006 STRASNO!
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/24/2007, 10:51

milos86 ::
Dozvolila komisija.... cekamo oglas...

Promena nominalne vrednosti akcija izdavaoca "AIK BANKA" A.D. NIŠ
Poštovani,

Na osnovu Rešenja Komisije za hartije od vrednosti br. 4/0-24-2474/4-07 od 17.05.2007. godine o davanju odobrenja za izdavanje akcija, Centralni registar hartija od vrednosti je izvršio promenu nominalne vrednosti svih akcija izdavaoca „AIK banka“ a.d. Niš (JMB:06876366), odnosno 5.703.618 običnih akcija sa CFI kodom i ISIN brojem: ESVUFR,RSAIKBE79302, 1.020.842 prioritetnih kumulativnih akcija sa CFI kodom i ISIN brojem: EPNXQR,RSAIKBE36633 i 32.002 prioritetnih konvertibilnih akcija sa CFI kodom i ISIN brojem: EFNXNR,RSAIKBE15363 na 1.700,00 dinara po akciji.
jesi li nacuo nesto za oglas,ja mislim da nece biti tako brzo,mozda gresim poz
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/24/2007, 10:53

Nisam cuo nista ali ja ga ocekujem sutra, ako nece da aik padne na 6200
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/24/2007, 10:58

Danas bi trebalo da im prodje zahtev na zasedanju Komisije.Sutra uzimaju rešenje svojerucno,ali sumnjam da će oglas biti za vikend.Da se još uvek radi na olasu.Da nije gotov.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/24/2007, 11:13

milos86 ::
Nisam cuo nista ali ja ga ocekujem sutra, ako nece da aik padne na 6200
Možda neko i hoće :roll:
Nazad na vrh Ići dole
IN&ON
Just looking
Just looking



Broj poruka : 18
Points : 0
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: !!   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/25/2007, 18:48

Nadam se da imate osnovane razloge da verujete da ce oglas uskoro?! iskreno svacega sam se nagledao na Economy forumu i ruku bih dao da se masovno navlace ljudi da prodaju akcije (kao samo sto nije, pa samo sto nije...). Ja iskreno ne ocekujem taj oglas uskoro jer period koji sledi nije dobar za prodaju pozicija ni u drugim akcijama a kamo li u bankama. Mnogima ce trebati pare da upisu dokap (cak i velikima). Idealno vreme za oglas po meni je pocetak jula, a sigurno ne pre sredine juna.

Voleo bih da sam u pravu jer verujem da ce pre objave oglasa cena akcije biti podignuta bar na 14.000 RSD, a zatim i odbranjena bar na 13.000. (Uzmite brojeve za moje pretpostavke sa rezervom ali u svakom slucaju vise od trenutne cene).
Nazad na vrh Ići dole
genijeurazvoju
Kajmanska ostrva
Kajmanska  ostrva



Broj poruka : 165
Points : -92
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/25/2007, 18:52

IN&ON ::
Nadam se da imate osnovane razloge da verujete da ce oglas uskoro?! iskreno svacega sam se nagledao na Economy forumu i ruku bih dao da se masovno navlace ljudi da prodaju akcije (kao samo sto nije, pa samo sto nije...). Ja iskreno ne ocekujem taj oglas uskoro jer period koji sledi nije dobar za prodaju pozicija ni u drugim akcijama a kamo li u bankama. Mnogima ce trebati pare da upisu dokap (cak i velikima). Idealno vreme za oglas po meni je pocetak jula, a sigurno ne pre sredine juna.Voleo bih da sam u pravu jer verujem da ce pre objave oglasa cena akcije biti podignuta bar na 14.000 RSD, a zatim i odbranjena bar na 13.000. (Uzmite brojeve za moje pretpostavke sa rezervom ali u svakom slucaju vise od trenutne cene).
Potpuno se slazem sa tobom,a i znamo ko se pojacao na 12000-13000 dinara sa 20000-30000 komada.                    Poz
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/25/2007, 18:54

IN&ON ::
Nadam se da imate osnovane razloge da verujete da ce oglas uskoro?! iskreno svacega sam se nagledao na Economy forumu i ruku bih dao da se masovno navlace ljudi da prodaju akcije (kao samo sto nije, pa samo sto nije...). Ja iskreno ne ocekujem taj oglas uskoro jer period koji sledi nije dobar za prodaju pozicija ni u drugim akcijama a kamo li u bankama. Mnogima ce trebati pare da upisu dokap (cak i velikima). Idealno vreme za oglas po meni je pocetak jula, a sigurno ne pre sredine juna.

Voleo bih da sam u pravu jer verujem da ce pre objave oglasa cena akcije biti podignuta bar na 14.000 RSD, a zatim i odbranjena bar na 13.000. (Uzmite brojeve za moje pretpostavke sa rezervom ali u svakom slucaju vise od trenutne cene).
Pošto niko živ,kao da niste uopšte zainteresovani,nije čitao kako sam ja zvao i razgovarao oko svega toga...
018 507406
Odeljenje za hartije od vrednosti

Odgovaraju na sva tehnička pitanja!!!
Znam samo da je oglas u pripremi,što opet može da znači da će da bude kad njima nadodje.

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 09:16

IZASAO JE OGLAS U DANASNJOJ POLITICI,trk svi na trafiku :D
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 09:17

Bravo Mirami!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 09:20

Da vas Mladja nije navukao.... :cry:
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 09:26

Koga on navlaci nije bitno,ti kupi Politiku pa vidi,bez ljutnje Sneki ali ja volim da proverim koliko mogu(ovo bar nije bilo tesko za 29din.) neke stvari pre nego sto napisem,tako da li ces verovati ili ne tvoja stvar ;)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 09:29

Tako te volim...
Samo je bilo neobicno, prvi se javio Mladja na economy i odmah obrisao vest???
To me je cudilo, a znam da on nije kao neki tamo Suspect
Nema ljutnje, samo sam se prepala da nas ne diskredituju, a to ce sigurno pokusavati....

Evo sad su oni procitali kod nas pa se pitaju.... :D :D
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 09:46

Potvrdjujem INFO! Jedva sam nasao politiku.
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 09:54

Upis po PPK je u periodu od 31.5. do 21.6.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 10:02

To je sve manje bitno za mene ono sto je NAJBITNIJE ciljevi do 2010:

Porast bilansne sume na 1.300 miliona eura
Osvajanje trzisnog ucesca do 7% do kraja ove godine
Povracaj na vlasnicki kapital (ROE) 18%
Depoziti po zaposlenom 1.mil do 2010
... ostalo malo manje bitno....
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 10:43

Sneki sve OK,idemo dalje :)
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 10:59

Gospodin Jovanović sigurno u banci još u narednih 5,i slovima pet,godina.Imaće pred sobom,kao jedan od zadataka,suzbijanje raznih vidova špekulacija sa HoV,sopstvenog preduzeća.Tako da stičem utisak da se neću brinuti o raznim vidovima korekcija,pump-a,dump-a...

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
cromodora
Partner
Partner



Broj poruka : 123
Points : -27
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 12:48

Ima i na 92-ci vest http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2007&mm=05&dd=28&nav_id=248611
Nazad na vrh Ići dole
erichser
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 0
Datum upisa : 19.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 12:55

Evo nama AIKB na 10850. Tuzno je videti, a jos tuznije je to sto mislim da ce i dalje padati jer je objavljen oglas i sledi sakupljanje para za dokap.
Nazad na vrh Ići dole
slalic
Partner
Partner



Broj poruka : 91
Points : -12
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 13:27

Pravo preče kupovine po 6100 din, a za ostale, ukoliko preostane, po 6760.
Upis i uplata za PPK od 31.05. do 20.06. ostali od 21.06. do 29.06.
Uplate se vrše kod Hypo banke
Dakle: 1.327.860 komada po nominalnoj vrednosti od 1700 din.
Dan preseka = dan objave oglasa = danas, 28. maj 2007. godine
Odnos za izračunavanje ne znam sa sigurmošću i molim članove koji imaju sigurnu info, da je napišu kako bi na jednom mestu bile dostupne sve relevantne informacije.
Nazad na vrh Ići dole
neznalica
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 0
Datum upisa : 28.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: kkv posle II kvartla oko 3500   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 14:00

sexy jea ::
milos86 ::
Da li je neko izracunao novi kkv posle dokapa, i u slucaju da se ispuni godisnji plan?

Taj dan i narednih nedelju sigurno hoce ali mozda se popravi malo ovo je sad mnogo malo 13000 greota da se proda

ja ne prodajem i tacka.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 15:33

neznalica ::
sexy jea ::
milos86 ::
Da li je neko izracunao novi kkv posle dokapa, i u slucaju da se ispuni godisnji plan?

Taj dan i narednih nedelju sigurno hoce ali mozda se popravi malo ovo je sad mnogo malo 13000 greota da se proda

ja ne prodajem i tacka.

Jeste to su moje reci nisam prodao tad, necu ni sad, naso sam da me isprate za dokap...
Nazad na vrh Ići dole
BojanNS
VIP
VIP
BojanNS


Broj poruka : 589
Localisation : Novi Sad
Points : 691
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 17:39

Pozdrav svima!

@Milose86, jel skupljas pare za akcije po ppk? vidim izasao je oglas!

Ja se spremam da dokupim nesto akcija, jel je cena stvarno odlicna i trenutno sa tendencijom pada. 7.maja sam izasao na 14k a gle ovo sada.Strasno. :flower:
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 17:49

Skupljam skupljam, berem sa drveta, imam jedno malo drvo na kome cvetaju pare, nego samo eure radja, pa mi malo maltretiranje dok zamenim u dinare i tako :geek:
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 19:06

Miso daj pelcer :lol:
Nazad na vrh Ići dole
IN&ON
Just looking
Just looking



Broj poruka : 18
Points : 0
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 20:07

Rade ::
IN&ON ::
Nadam se da imate osnovane razloge da verujete da ce oglas uskoro?! iskreno svacega sam se nagledao na Economy forumu i ruku bih dao da se masovno navlace ljudi da prodaju akcije (kao samo sto nije, pa samo sto nije...). Ja iskreno ne ocekujem taj oglas uskoro jer period koji sledi nije dobar za prodaju pozicija ni u drugim akcijama a kamo li u bankama. Mnogima ce trebati pare da upisu dokap (cak i velikima). Idealno vreme za oglas po meni je pocetak jula, a sigurno ne pre sredine juna.

Voleo bih da sam u pravu jer verujem da ce pre objave oglasa cena akcije biti podignuta bar na 14.000 RSD, a zatim i odbranjena bar na 13.000. (Uzmite brojeve za moje pretpostavke sa rezervom ali u svakom slucaju vise od trenutne cene).
Pošto niko živ,kao da niste uopšte zainteresovani,nije čitao kako sam ja zvao i razgovarao oko svega toga...
018 507406
Odeljenje za hartije od vrednosti

Odgovaraju na sva tehnička pitanja!!!
Znam samo da je oglas u pripremi,što opet može da znači da će da bude kad njima nadodje.

Posten si Rade to je bitno! ;)

Inace sta reci, na zalost cena je tu gde je i jos neki % nize. Medjutim treba skupljajti jeftine akcije, plus ono sto se ima, plus iz dokapa, i polako. Bice previse opecenih na AGBN kad se vrati nazad a kao prirodna reakcija navalice i na AIKB posto ce im strahovi odleprsati... U ovom trenutku moze se ocekivati da cena jos malo ide dole jer prodaju ovi sto su ulazili po 6000 i jos po neko (da spusti malo). Kako god jedino sto treba gledati je sto nizi ulaz i jos koja akcija AIKB.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 22:05

Imam odredjeni broj akcija AIKB a i jednu dilemu
Da li sad izaci po ovoj ceni, sacekati malo pa dokupiti po nizoj ili neprodavati?
Misljenje?
Nazad na vrh Ići dole
IN&ON
Just looking
Just looking



Broj poruka : 18
Points : 0
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 22:49

Jelena ::
Imam odredjeni broj akcija AIKB a i jednu dilemu
Da li sad izaci po ovoj ceni, sacekati malo pa dokupiti po nizoj ili neprodavati?
Misljenje?

uh, ne verujem da ce pasti toliko da zaradis na razlici (troskovi 3%), plus zezanje sa poreskom, kukanje brokeru da ti peca jeftino, itd osim ako nemas vise stotina komada pa ne moras sa svim akcijama vec sa pola izadjes, pa udjes za 7 dana ponovo i zaradis par hiljada eura ako padne jos 5% od ove cene od danas.

Ako imas kesha, bolje cekaj pa uleti kasnije....
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/28/2007, 23:49

Jelena ::
Imam odredjeni broj akcija AIKB a i jednu dilemu
Da li sad izaci po ovoj ceni, sacekati malo pa dokupiti po nizoj ili neprodavati?
Misljenje?


Jekic, nikako ne prodaj, mozes samo da dokupujes, mozda bude jos malo niza...
Nazad na vrh Ići dole
Rade
Our family
Our  family



Broj poruka : 269
Points : -271
Datum upisa : 23.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/29/2007, 00:04

milos86 ::
Jelena ::
Imam odredjeni broj akcija AIKB a i jednu dilemu
Da li sad izaci po ovoj ceni, sacekati malo pa dokupiti po nizoj ili neprodavati?
Misljenje?


Jekic, nikako ne prodaj, mozes samo da dokupujes, mozda bude jos malo niza...
Ne znam dal će biti niža,al znam da ne treba prodavati.Kooje god su ti želje u životu,AIK NE PRODAVATI NI SLUČAJNO!!!BAR U NAREDNE TRI GODINE,AKO IMAŠ MOGUĆNOSTI.A BOGAMI NI SOJU!

_________________
Pametnom je i komarac muzika.
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/29/2007, 00:23

Neznam da li je neko video... Ovo je nenormalno i telefon su mogli da objave

http://www.aikbanka.co.yu/strs/AIK%20Banka%20ob%20280507.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/29/2007, 00:30

Pa ti do sada izgleda nikada nisi video kako izgleda "knjiga akcionara" ??
Upravo tako kao na siteu!
Sasvim normalno, mozes kao akcionar svake firme da trtazis fotokopiju knjige akcionara i onda ti oni uvale to cudo... 8)

A i telefon se lako nadje kad imas adresu i prezime... :D :D
Bar uglavnom


Zanimljiva osoba pod brojem 238 a i adresa je jedna od elitnijih u BGD-u, Tata je svoje akcije i na UNBN pre par nedelja preneo na drugu (?) cerku (sta li vec).... :D
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/29/2007, 03:45

milos86 ::
Jelena ::
Imam odredjeni broj akcija AIKB a i jednu dilemu
Da li sad izaci po ovoj ceni, sacekati malo pa dokupiti po nizoj ili neprodavati?
Misljenje?


Jekic, nikako ne prodaj, mozes samo da dokupujes, mozda bude jos malo niza...

Nikako ne prodavati. Dokapitalizovati - obavezno. Samo se naoruzajte strpljenjem. Cist primer je moja malenkost, i kupovina akcije UNVR.
Komentar:
Imate stosta na economy forumu, zbog cega sam vise puta banovan od moderatora koji su inace sve - samo ne pravi i iskreni moderatori. Podsecaju me na neka davna i prosla vremena. Vremena cenzure su davno prosla, a cenzori su se izgleda modernizovali. Moram da priznam da mi je drago sto se ovako slobodno dopisujemo.
Nazad na vrh Ići dole
Grlja
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : -24
Datum upisa : 22.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB  (I DEO) - Page 2 Icon_minitime5/29/2007, 03:50

milos86 ::
Neznam da li je neko video... Ovo je nenormalno i telefon su mogli da objave

http://www.aikbanka.co.yu/strs/AIK%20Banka%20ob%20280507.pdf

Slusaj, ja mislim da pored telefona samo fali i slika. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (I DEO)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 29Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: