BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...

Ići dole 
+13
Momir
marjanovicgane
Plejade
Popaj
Zile
philips1
(NE)sudjeni milioner
Cope
Sneki
Dejansss
Ars Vivendi
Smile
Fmember
17 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 14:01

Limited011 ::
U "samoizolaciji" sam pa pretražujem stare teme.....
Ova je od prvog do poslednjeg posta SAVRŠENA!!!
https://www.aikb.net/t1193-ces-mecon-ekskluzivni-prodavci-srbije

Sve što nam se dešavalo u ovoj jednoj temi je sažeto!

Vredi pročitati od početka....


ukratko, za sve, pa i za koronu je kriv Djilas

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: x   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 14:21

Brate, ti nisi normalan.... cekic

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2783
Points : 7937
Datum upisa : 21.01.2009

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 15:06

Razumem da nekima ništa ne znači 100 eur, pa lepo - vratite te pare državi ako vam ne treba, ili poklonite nekom penzioneru koji ima penziju manju od 30k!

To bi bilo patriotski!!

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 15:41

Ars Vivendi ::
Razumem da nekima ništa ne znači 100 eur, pa lepo - vratite te pare državi ako vam ne treba, ili poklonite nekom penzioneru koji ima penziju manju od 30k!

To bi bilo patriotski!!
post2

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 323
Points : 1280
Datum upisa : 29.02.2012

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 17:12

Razumem da je ovo bilo pre 50 ili 100 godina kad je mnogo manje informacija bilo dostupno, ali danas je ovakva ideja otvoreno priznanje drzave da nema kapacieta da napravi prioritete i sposobnost da odredi kome je pomoc zaista najpotrebnija. Ukratko - nemaju pojma.
Danas drzava ima sve informacije o poslovnim aktivnostima, finansijskoj dinamici i svemo ustalom za sve firme, velike, male, zanatske radnje, samozaposlene, itd. 
Da ne govorimo informacijone sisteme socijalnih sluzbi, zdravstvenog sistema, poreskog, katastra, cega sve nema u drzavi i sve postoji crno na belo.
Lekaru koji, pored detaljne anamneze, ima rentgenski snimak, kompletnu krvnu sliku, magnetnu rezonancu, i sve moguce rezultate savremene dijagnostike i i dalje ne zna sta da radi s pacijentom treba uzeti licencu.
Ja cu svoje pare da dajem u dobrotvorne svrhe kad hocu i koliko hocu.
Ali da mi drzava da jos para da to radim u njeno ime - to je potpuni diletantizam.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2783
Points : 7937
Datum upisa : 21.01.2009

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 18:47

Pošto će ovih 100 evra biti uplačeno u dinarima molim SVE kojima se to ne dopada ili/i misle da je to glupost, da ISTU sumu uplate našem moderatoru DEKIJU, koji će (nadam se) ovde da im saopšti svoj tekući račun, tako da se reše brige i muke oko te "donacije"...
i "bolova u stomaku" oko "prljavih" AV para!!

Deki - IZVOLI!!
99

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 19:25

To je politika ove vlasti, laž, zamena teza, svaljivanje krivice na drugog...
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1614
Points : 4733
Datum upisa : 04.06.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 20:09

Zašto?
Pa takvih kao što si ti ima mnooogo, pa nek ovde iskale bes na AV.

Kako kaže Đilas:
- Razorio je državu
- Krade sa ekipom
- Uništio je sve institucije
- Krši Ustav
- Laže čim zine
- Živimo u otvorenom fašizmu (Naslovna u "Danasu")
- Autokrata
- Nesposoban kao i njegova ekipa
- Sve se raspada u državi
- Ima odvratan, preteći ton kada se obraća narodu
- Čist populista
itd....

I sve je on kriv, a pre njega smo živeli u "idealnoj državi".... sesir

i čim se vrati DS na vlast sve će opet biti divno!?
ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 323
Points : 1280
Datum upisa : 29.02.2012

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 20:11

Slazem se, naziv teme je zamena teza.
Ponavljam - ideja o davanju 100 evra svakom punoletnom u Srbiji je priznanje potpune nesposobnosti da se uradi nesto suvislo.

Ako neko time mene hoce da optuzi da mrzim Srbiju to je ozbiljan faul.
Nema nikakve veze sa tim sta mislim o AV.
Cak nema veze ni sa politikom.
Menjajte naziv teme ili brisite temu.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 20:17

Ars Vivendi ::
Pošto će ovih 100 evra biti uplačeno u dinarima molim SVE kojima se to ne dopada ili/i misle da je to glupost, da ISTU sumu uplate našem moderatoru DEKIJU, koji će (nadam se) ovde da im saopšti svoj tekući račun, tako da se reše brige i muke oko te "donacije"...
i "bolova u stomaku" oko "prljavih" AV para!!

Deki - IZVOLI!!
99
Broj racuna ce biti postavljen, to je najmanji problem. Mada mislim da su ovi protivnici jaki samo na recima, svi ce potrcati da uzmu tih 100e, a onda ce drvlje i kamenje po svemu sto radi AV ili Vlada Srbije.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 323
Points : 1280
Datum upisa : 29.02.2012

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 20:43

Da ponovimo - ideja da se deli po 100 evra svima bez razlike je priznanje nesposobnosti drzave da smisli nesto suvislo da pomogne privredi tokom i nakon pandemijske krize.

Gde tu pise da mrzim AV i sve sto on radi?
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 323
Points : 1280
Datum upisa : 29.02.2012

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 20:45

Da pojasnim - neke stvari koje je predsednik najavio vrlo imaju smisla, ali ovo je cist diletantizam.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 20:54

Zile ::
Da ponovimo - ideja da se deli po 100 evra svima bez razlike je priznanje nesposobnosti drzave da smisli nesto suvislo da pomogne privredi tokom i nakon pandemijske krize.

Gde tu pise da mrzim AV i sve sto on radi?
Tema se tako zove a nigde ne pise da Zile mrzi AV.

Pomoc od 100e odnosi se isljucivo za punoletno stanovnistvo i nema veze sa privredom.

Druge mere su predvidjene za privredu. Po mom SKROMNOM misljenju meni za sada deluju OK, a siguran sam da se mogu i doraditi tj popraviti do kraja vanrednog stanja.

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 21:44

Evo, javno svojih 100 evra dajem za:
10 kg limuna cena 70 din/kg
5 litara dezinfekcionog sredstva cena 400 din/l
500 komada običnih hirurških maski 8 din/kom.
3 punjenja plinske boce od 10kg 1500 din/punjenje.
Sve ukupno 11200 dinara ali pre 30 dana, dragi bivši radikali!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2783
Points : 7937
Datum upisa : 21.01.2009

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 22:05

Gomila beskorisnih glupih, stvari..... cekic

Zar nije bolje da uplatiš Dekiju?
Bar će neko da se raduje, ako već ti ne umeš.

A možda nas sve pozove na piće? suny

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 22:23

Ars Vivendi ::
Gomila beskorisnih glupih, stvari..... cekic

Zar nije bolje da uplatiš Dekiju?
Bar će neko da se raduje, ako već ti ne umeš.

A možda nas sve pozove na piće? suny
Na njegovih 100, ja dajem jos 300 pa idemo na neku ozbiljnu gozbu... roshtilj

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 22:43

Udri brigu na veselje!
Ja donosim 2 gajbe, Corona piva!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 30 Mar 2020, 22:51

Brate, tebi bi bilo bolje da sam popiješ te dve gajbe ili neku PILULICU, da se malo smiriš,
čuvaj nerve, još će ovo da traje, nemoj previše da se primaš i nerviraš... odmori malo.
explod

P.S. Deki care, svaka ti se dala!!! I u pravu si, neće niko od ovih koji se gade na AV pare ništa nikome da da, čak ni 1 evro!!
bicevanje

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeUto 31 Mar 2020, 00:57

Кrize, ratovi, katastrofe i epidemije iz ljudi izvlače ono najbolje i ono najgore.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Cope
VIP
VIP
Cope


Broj poruka : 148
Points : 429
Datum upisa : 10.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeUto 31 Mar 2020, 22:40

100 evra dobijamo posle vanrednog stanja...
Hahaha...Pa pomreće 50000 ljudi od virusa a 100000 od gladi!!! GOTOV JE, narod će na ulice kad ne bude imao leba!
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeUto 31 Mar 2020, 23:48

Zile ::
Da ponovimo - ideja da se deli po 100 evra svima bez razlike je priznanje nesposobnosti drzave da smisli nesto suvislo da pomogne privredi tokom i nakon pandemijske krize.
Ja mislim da je dobro da se podeli narodu po 100e.
Dobiće i onaj ko ne treba da dobije, ali i onaj kome veoma treba.
Djilas je uzeo od svakog punoletnog, samo treba izračunati koliko.
Ne vredi o tome ni raspravljati. Ko razume shvatiće.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeSre 01 Apr 2020, 00:00

Cope ::
100 evra dobijamo posle vanrednog stanja...
Hahaha...Pa pomreće 50000 ljudi od virusa a 100000 od gladi!!! GOTOV JE, narod će na ulice kad ne bude imao leba!

Ne ynam odakle ti ta "vest", kada Mali kaže da još nisu odredili tačan datum, ali da misli da će to biti u maju.

Čudime da se neko raduje kada je zemlja u dosta ozbiljnoj ekonomskoj krizi, kao i ceo svet Suspect

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
(NE)sudjeni milioner
Just looking
Just looking



Broj poruka : 10
Points : 32
Datum upisa : 05.11.2011

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeSre 01 Apr 2020, 19:52

Zile ::
Razumem da je ovo bilo pre 50 ili 100 godina kad je mnogo manje informacija bilo dostupno, ali danas je ovakva ideja otvoreno priznanje drzave da nema kapacieta da napravi prioritete i sposobnost da odredi kome je pomoc zaista najpotrebnija. Ukratko - nemaju pojma.
Danas drzava ima sve informacije o poslovnim aktivnostima, finansijskoj dinamici i svemo ustalom za sve firme, velike, male, zanatske radnje, samozaposlene, itd. 
Da ne govorimo informacijone sisteme socijalnih sluzbi, zdravstvenog sistema, poreskog, katastra, cega sve nema u drzavi i sve postoji crno na belo.
Lekaru koji, pored detaljne anamneze, ima rentgenski snimak, kompletnu krvnu sliku, magnetnu rezonancu, i sve moguce rezultate savremene dijagnostike i i dalje ne zna sta da radi s pacijentom treba uzeti licencu.
Ja cu svoje pare da dajem u dobrotvorne svrhe kad hocu i koliko hocu.
Ali da mi drzava da jos para da to radim u njeno ime - to je potpuni diletantizam.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePet 03 Apr 2020, 12:16

Sneki: ::
Кrize, ratovi, katastrofe i epidemije iz ljudi izvlače ono najbolje i ono najgore.
Moze i tako da se kaze, ipak ja bih rekla ono skriveno, potisnuto i sl.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePet 03 Apr 2020, 18:11

"1) Prevencija spašava više života nego lečenje.
2) Medicinski profesionalci vrede više nego fudbaleri i pevaljke.
3) Evropljani nisu edukovani kao što je izgledalo.
4) Deca su najvažnija za prirodni poredak.
5) Nafta ne vredi ništa ako nema potražnje.
6) Mi, Ljudi smo Virus na Planeti Zemlji.
7) Zemlja se vrlo brzo oporavlja kad smo na miru ili kad nas nema.
8) Sad znamo kako je životinjama u Zoološkim vrtovima.
9) Političari i dalje štite svoje interese i nemaju pojma šta treba raditi.
11) Puno više novca treba usmeriti u javno zdravstvo umesto u naoružanje.
12) Najbogatije zemlje Zapada imaju najlošije javno zdravstvo.
13) Bivše i sadašnje komunističke zemlje su najbolje pripremljene.
14) Sva brendirana roba na koju smo potrošili milione ne vredi ništa.
15) Porodice se ponovo otkrivaju i upoznaju.
16) Na kraju je najvažnije s kim si zatvoren kući.
17) Ponovo se otkrivaju stare vrednosti: kuvanje, vaspitanje dece, sam svoj majstor...
18) Posao i karijera nisu svrha života.
19) Država isisava i uzima svima, a vraća samo nekima.
20) Porodica je nukleus i osnova društva. Kotrlja se život sve teže i teže, sve što je bilo lepo za detinjstvo me veže...", napisao je Vanja Grbić, odbojkaš, ex-reprezentativac Srbije.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePon 06 Apr 2020, 15:12

TADIĆ, ex-predsedik ::
Nažalost, tokom vanrednog stanja svedoci smo očiglednog usaglašavanja retorike Vučića i lekara koji se obraćaju javnosti, tako da je postalo svejedno ko se od njih obraća. Građanima su potrebna obraćanja stručnih i nezavisnih lica, a ne onih koji su uvek spremni da budu upotrebljeni u svrhu izgradnje kulta ličnosti Aleksandra Vučića.
A nažalost, ne možemo drugačije kvalifikovati neke od ovih lekara koji danas drže pridike građanima za nepoštovanje mera, a ćute stojeći rame uz rame sa predsednikom dok on na početku epidemije ismeva iste te mere.
Ili ćute dok on napada bivšu vlast prebrojavajući mrtve tokom pandemije svinjskog gripa iz 2009. iako znaju da su te dve pandemije neuporedive. Tim ćutanjem ne samo da potiru svoj stručni kredibilitet, već i praktično učestvuju u Vučićevom patološkom takmičenju u broju mrtvih. Ne možemo imati potpuno poverenje u lekare koji upućuju kritike građanima, a nijednu kritiku vlasti koja je ismevala virus u vreme kada su i zaraženi svi ovi građani.
Kako drugačije da tumačimo obraćanje lekara koji kažu, recimo, da su svi građani koji su putovali u prethodnih najmanje tri meseca neodgovorni, a ćute na konferencijama na kojima su se preporučivala putovanja i to u žarišta infekcije?
Od najava italijanskog i španskog scenarija, mnogo više je uznemiravajuće što se i članovi kriznog štaba i Vučić nedeljama obraćaju građanima kao da su maloumni i svi maloletni.
Oni bi trebalo da informišu građane, a ne da ih prevaspitavaju ili da hvale i uzdižu političare. Svedoci smo zastrašujuće infantilizacije našeg društva, koje se sprovodi u svrhu prikirivanja očiglednih grešaka vlasti i dvostrukih standarda.
A posledice toga će biti dalekosežnije od posledica virusa.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeSub 02 Maj 2020, 16:07

Eto Tamnog vilajeta – ko uzme kajaće se, ko ne uzme kajaće se.
Ako uzmete 100 evra, pa date onome kome je potrebno, zašto vaša humanost zavisi od državnih 100 evra?
Da li biste dali i bez toga?
Ako donirate bilo kome dodajte i svojih 100 evra, tako je bar 51% donacije vasa!

.A sad malo "donirajte" Forum tuđim parama!
Samo treba da mišem išamarate spozorske poruke
na desnoj strani ekrana.
Ništa vas ne košta!
Mod.D.
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeNed 03 Maj 2020, 15:03

Citat: ::
Eto Tamnog vilajeta – ko uzme kajaće se, ko ne uzme kajaće se.
Zamka je ovde napravljena za opoziciju, i za ljude kojima taj novac i nije potreban. 
Dakle, ljudima kojima je taj novac zaista potreban a to je nazalost vecina, nece imati nikakvu dilemu.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 323
Points : 1280
Datum upisa : 29.02.2012

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeNed 03 Maj 2020, 20:38

Zasto za opoziciju?
Protivnici sadasnje vlasti imaju sad priliku da svojih/drzavnih 100 evra uloze u zajednicki fond kojim bi se pomagali svi insajderi koji bi prijavili sva nepocinstva i kriminal sadasnje vlasti i zbog toga ostali bez posla ili bili proganjani.
Em je humano em je svrsishodno, a sve od "drzavnih" para.
Drzavnim parama rusis drzavu, koji dvostruki obrt... :)
Ako opozicija ovo ne ume da iskoristi onda stvarno i nije sposobna da preuzme vlast.
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeSre 13 Maj 2020, 11:00

Evo ko želi da se prijavi,  može.   Ja sam se već prijavio.  Trebaće mi za ulaganje na berzi.

https://idp.trezor.gov.rs/

https://www.danas.rs/ekonomija/mali-od-danas-prijava-za-drzavnu-pomoc-od-100-evra-preko-sajta-uprave-trezora/
Nazad na vrh Ići dole
Plejade
Still learning
Still learning



Broj poruka : 79
Points : 232
Datum upisa : 10.12.2019

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeSre 13 Maj 2020, 15:40

Rešio si da zatočiš pare na berzi :D
Nazad na vrh Ići dole
marjanovicgane
VIP
VIP
marjanovicgane


Broj poruka : 947
Points : 2036
Datum upisa : 10.09.2018

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeČet 14 Maj 2020, 08:54

https://www.youtube.com/watch?v=Erwa61UKliU
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePet 15 Maj 2020, 16:38

Pokusavala vise desetina puta da se prijavim na  https://idp.trezor.gov.rs/  nije moguce ni otvoriti stranicu.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimePet 15 Maj 2020, 17:05

Sajt se otvara iz cuga, mora da imas slab internet.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...   Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi... Icon_minitimeSub 16 Maj 2020, 17:19

Pa kod mene verovatno ima vise stvari...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
 
Necu 100e, mrzim AV i sve sto on radi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Pozivanje kompanije radi postavljanja pitanja kao investitor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: