BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

  Al Kapone zabavlja ekipu

Ići dole 
+25
Perapostar
jcapelja@gmail.com
Ivan00
Greta
Boranija
Al Kapone
Jegulja
Momir
Cicija
Maca
Roman Abramovich
philips1
Teletrader
hund
Ars Vivendi
Dragot
Dalaj Lama
Aca kurbla
Dejansss
Tenerife
Paradiso
Limited011
Gocili
Fmember
Ceras
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/9/2018, 12:41

sad tek vidim sta gocili savetuje,
vidim da je sve otislo u honduras!

sve najbolje vam zelim, checkout...

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 535
Points : 1133
Datum upisa : 18.12.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/9/2018, 17:32

citat ::
84. Drugi način na koji ljudi zadovoljavaju svoju potrebu za sticanjem moći su zamenske aktivnosti. Kao što smo objasnili u paragrafima 38–40, zamenska aktivnost je usmerena na neki veštački cilj kojem pojedinac teži zbog „ispunjenja“ koje dobija baveći se tim ciljem, a ne zato što mu je potrebno da ga ostvari. Na primer, nema praktičnog razloga za džinovskim mišićima, ubacivanjem loptice u rupu ili skupljanje kompletnih serija poštanskih marki. Ali, mnogi ljudi se ipak strastveno posvećuju bodibildingu, golfu ili filateliji. Neki ljudi su više od ostalih usmereni na „nešto drugo“ i samim tim će određenoj zamenskoj aktivnosti pridati još veći značaj, prosto zato što ljudi oko njih to smatraju nebitnim ili zato što im to govori društvo. To je razlog zašto su neki ljudi tako ozbiljni u suštinski nebitnim aktivnostima, kao što su sport, bridž, šah ili ezoterična akademska istraživanja, dok oni trezveniji, ispravno, u tome vide samo zamenske aktivnosti i samim tim nikada neće ni pokušati da na taj način zadovolje svoju potrebu za sticanjem moći. Treba samo napomenuti da je za mnoge ljude sam način na koji zarađuju novac zamenska aktivnost. To nije ČISTA zamenska aktivnost, pošto je ona delimično motivisana obezbeđivanjem osnovnih životnih potreba i (kod nekih ljudi) sticanjem društvenog statusa i luksuznih stvari koje im nameće reklamna industrija. Ali, mnogi u svoj posao ulažu daleko veći napor nego što je potrebno da bi stekli dovoljno novca i statusa i taj višak napora predstavlja zamensku aktivnost. Višak uloženog napora i emocionalna posvećenost koja ide uz njega, jedna je od najmoćnijih sila koje doprinose neprestanom razvoju i usavršavanju sistema, s negativnim posledicama po ličnu slobodu (videti paragraf 131). U slučaju kreativnih naučnika i inženjera, njihov rad posebno teži tome da najvećim delom bude zamenska aktivnost. Taj momenat je toliko važan da zaslužuje posebno razmatranje, koje sledi uskoro (paragrafi 87–92).

https://anarhisticka-biblioteka.net/library/theodore-kaczynski-industrijsko-drustvo-i-njegova-buducnost


BTW, kladim se u 5 akciija Progresa da je Al Kapone glasao za Dveri, al ga je malo sramota!!
Ko sme da se kladi?
titanik

P.S. Želim vam i dalje lepu zabavu, kao zamenu za ono što je bitno...


Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/9/2018, 22:03

Citat :

Metafora Sizifa
Za Sizifove muke nema kraja na vidiku, niti su im kraj bogovi predvidjeli. Također, u tom mučnom konstantnom guranju kamena ne pronalazi se niti smisao, niti značenje. Upravo je to metafora koju Camus koristi za čovječanstvo. Ako na trenutak uklonimo pojmove bogova, raja i pakla, tada smo ostavljeni sami sa doživotnom borbom koju ćemo na kraju ipak zasigurno izgubiti. Smrt ne dolazi kao oslobođenje od naših borbi, već kao negacija svega što smo postigli vlastitim trudom. Bez obzira na to sve, svjestan smrti i toga da je svaki čovjek poražen i prije nego što započne borbu, Camus ipak pita: možemo li biti sretni?

Možemo, jer kako sam poručuje na nekoliko mjesta u tekstu – život nije apsurd. Apsurd je život. Ta bolna borba u kojoj smo svi primorani sudjelovati je jedino za što znamo i zato nemamo drugog izbora. Ona je jedina 'opipljiva' mogućnost koja nam se nudi, jer sve ostalo je nada ili vjera. U ovom se svijetu pojedinac mora suočiti sa ograničenjima vlastitog znanja: Ne znam ima li ovaj svijet smisao koji ga nadrasta. Međutim, znam da ne poznam taj smisao i da mi je, za sada, nemoguće poznati ga. Što za mene znači smisao izvan mog života? Mogu razumjeti samo ljudskim pojmovima. Ono što dodirujem, ono što mi se opire, eto što razumijem. (...) Kakvu drugu istinu priznati mogu a da ne lažem, a da ne umiješam nadu koje nemam i koja ne znači ništa u granicama mog držanja?

Bez upotrebe pojmova viših sila ili stvoritelja, Camus odlučuje koristiti samo ono u što je siguran kako bi odgovorio na vlastito pitanje. Ne može apelirati na poruke vjere, jer se vjera temelji na stoljećima tradicije i dogmi. Tamo gdje Kierkegaard nalazi stajalište u postojanju blagonaklonog Boga, Camus ne vidi ništa drugo osim nostalgije, tek naklonjenost iluziji reda.

http://www.skripta.info/wp-content/uploads/2017/01/Alber-Kami-Mit-o-Sizifu.pdf

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 10:15

@Jegulja
Sto se tice provokacije, moj odgovor bi bio da sam isuvise mudra osoba da bi cilj nadmoci ostvarivala baveci se kako kazes "zamenskim aktivnostima".
Jos vaznije da je jedina, istinska i bezbedna moc Bozanska moc (poruka tzv. Hristosvesti|) a da je u hijerarhiji moci, duhovna moc ,pa makar ona bila i najniza iznad svake ovozemaljske finansijske, politicke ili vojne moci.

P.S. A sefu poruci da nisam neko veliko zlo, tako da ne treba da brine a pod uslovom da me ne dira i da kolko tolko slusa...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 535
Points : 1133
Datum upisa : 18.12.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 10:29

Gocili, ako si iz BG, hajde da negde popijemo zajedno kaficu!
Javi na PM sesir
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 10:55

@Jegulja
Ako sam iz Vojvodine, onda ne mogu biti i iz BG, osim ako se ne udam, ali je onda valjda i kasno za kaficu ili i nije?
A sto se tice poziva, ne znam sta bih ti rekla, osim da cu te eto imati u vidu, ako me nekad put nanese...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 13:04

@jegulja

tek sad vidim ko je psihijatrijski slucaj osoba koja je pisala te gluposti o zamenskim aktivnostima sto si citirao

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Theodore_Kaczynski

Citat :
Theodore John Kaczynski (/kəˈzɪnski/; born May 22, 1942), also known as the Unabomber, is an American domestic terrorist.[2][3][4] A mathematics prodigy,[5] he abandoned an academic career in 1969 to pursue a primitive lifestyle, then between 1978 and 1995 he killed three people, and injured 23 others, in a nationwide bombing campaign targeting those involved with modern technology. In conjunction, he issued a social critique opposing industrialization and advancing a nature-centered form of anarchism.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Kaczynski#Industrial_Society_and_Its_Future

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 535
Points : 1133
Datum upisa : 18.12.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 17:00

Gocili ::
@Jegulja
Ako sam iz Vojvodine, onda ne mogu biti i iz BG, osim ako se ne udam, ali je onda valjda i kasno za kaficu ili i nije?
A sto se tice poziva, ne znam sta bih ti rekla, osim da cu te eto imati u vidu, ako me nekad put nanese...

Pa ako nisi udata, možda se i tebi i meni posreći od
A ako jesi, onda ostaje ono "imam te u vidu"... lale



Fmember, lik je doktorirao na Harvardu matematiku i ima IQ 170 !!


.
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 535
Points : 1133
Datum upisa : 18.12.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 17:09

U svakom slučaju bolje je od ove mudrosti / gluposti:
https://www.aikb.net/t823p70-forumski-biseri#160224

EDIT: Ljubav je ljubav i podržavam,
ali mi preživljavamo od reklama, zato
miš na denu stranu da se klikne 2 x!
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1857
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5133
Datum upisa : 28.05.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 20:26

@Gocili

Nemoj da se udaješ!!
Solidarnost..... samuraj

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 22:24

Jegulja ::
U svakom slučaju bolje je od ove mudrosti / gluposti:
https://www.aikb.net/t823p70-forumski-biseri#160224

Tvoj problem što ti je to nedokučivo.


nego aj ti meni reci, gde sam ja tu pogresio u prognozi?

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 535
Points : 1133
Datum upisa : 18.12.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 23:33

Ti si druže uvek u pravu!

Posebno kad nećeš da osmotriš šta to drugi imaju da kažu - upoznaj ljude, shvati njhove želje, mišljenja, pa kad to upoznaš, stvori svoju sliku, nemoj da misliš da nema ljudi koji drugačije misle (čak su možda oni u večini  - SNS 54%).

A ja imam osim politike i druge probleme, tako da se mene manete, jer ja nisam oženjen, a koliko shvatam ni Gocili nije udata, tako da mene to (ne uzmite mi to za zlo) više zanima...
kod

Što ne znači da se neću uključiti u dalju diiskusiju, a ti probaj da malo shvatiš da ni oni koji drugačije od tebe razmišljaju imaju nešto što je možda OK!


.
Nazad na vrh Ići dole
Jegulja
VIP
VIP



Broj poruka : 535
Points : 1133
Datum upisa : 18.12.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/10/2018, 23:42

Gocli, koliko km si udaljena od BG?

Ako to nije Subotica, eto mene u tvom gradu..... love3

Naravno, samo da popijemo kaficu itd.... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/11/2018, 00:23

Jegulja ::
Ti si druže uvek u pravu!

Posebno kad nećeš da osmotriš šta to drugi imaju da kažu - upoznaj ljude, shvati njhove želje, mišljenja, pa kad to upoznaš, stvori svoju sliku, nemoj da misliš da nema ljudi koji drugačije misle (čak su možda oni u večini  - SNS 54%).

A ja imam osim politike i druge probleme, tako da se mene manete, jer ja nisam oženjen, a koliko shvatam ni Gocili nije udata, tako da mene to (ne uzmite mi to za zlo) više zanima...
kod

Što ne znači da se neću uključiti u dalju diiskusiju, a ti probaj da malo shvatiš da ni oni koji drugačije od tebe razmišljaju imaju nešto što je možda OK!

.

Naravno da svako ima pravo na svoje misljene, bio u vecini ili u manjini.

aj nek vam je sa srecom

sesir

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/11/2018, 09:09

@Jegulja
Kod tebe je jedino problem, sto fizicki gledano nisi moj tip. A ostalo je za postovanje! Mislim meni je sve vazno i kako neko izgleda, i kako razmislja, i da ima nesto u glavi a i u dzepu, a pre svega, da je dobar covek!

P.S. Izuzev da moja vizija nije zakazala jer desava se i to...

I naravno zelim ti svaku srecu!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/11/2018, 09:14

@Maca
Postujem svaciji izbor, pa i tvoj, ako je uopste i tvoj.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/11/2018, 10:33

@gocili

gde se to na forumu vidi kako ko izgleda?

admine srbine, otvaraj posebnu "date" temu za upoznavanje, bracno savetovanje i posredovanje!

mozda ne bi bilo lose da se uvede placanje clanarine, forum i onako slabo stoji finansijski samo sa samaranjem reklama.

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/11/2018, 14:18

@Tenerife
Pa vidi se u umu, kod onih koji mogu da vide. A na forumu, kao i na bilo kojem sajtu, samo ako je neko postavio fotografiju.
A predlog ti je super da se otvori posebna tema ili da nas samo pomere. A sto se placanja tice, ako nadjem muza preko foruma, mogu javno da obecam da cu se i oduziti.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/11/2018, 15:06

Jegulja ::


Fmember, lik je doktorirao na Harvardu matematiku i ima IQ 170 !!


.

Pa šta?

To što je neko inteligentan ne znači da nije psihopata.

A za Unabomber-a je dobro poznato da je i jedno i drugo: supeprinteligentan i superpsihopata, a takvi su vemoa opasni.


EDIT: Poslednja 2 posta preseljena u podforum Bar Street,
tema "Gocili traži muža".
Naš predsednik je rekao da treba povećeti natalite. Samo napred.
Mod D.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 823
Points : 1928
Datum upisa : 10.01.2008

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/13/2018, 22:19

Citat ::

5.10.2018
Nemanja Obradovic     email     0621556450   [vidi detalje]
Na prodaju rakijaa od sljive(cacanska rodna) 100% prirodna,domaca rakija
Jacina rakije:49 stepeni(19,5)gradi
Cena:270 dinara,na vece kolicinee moze dogovor oko cene
Slanjee prrobe brzom postom
Kontak:062/155/64/50

Da li je ovo moguće? Da li je to prava rakija ili Zozovača?
Ima još ponuda na:

http://www.poljoberza.net/Oglasi.aspx
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 823
Points : 1928
Datum upisa : 10.01.2008

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/25/2018, 18:16

Prilično je dugačak spisak divljih životinja koje su zaštićene - vukovi, žabe, orlovi, čaplje, rode, pijavice, puževi, zmije, medvedi...

Ko zgazi mrava, platiće 40.000 dinara, a ako nema novca, ležaće u zatvoru 40 dana. Ako ubijete ili ugrozite neku od strogo zaštićenih životinja možete da platite i do milion dinara. Takođe su predviđene i zatvorske kazne.

Ubistvo jedne bubamare "košta" 15.000, goluba 50.000, a za ubistvo mrkog medveda određena je novčana kazna od milion dinara.


.
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 990
Points : 2791
Datum upisa : 05.09.2008

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime6/8/2018, 23:35



ANTHONY
R.I.P
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime8/6/2018, 21:53

Energija dolazi iz toga što se osećamo dobro, a ne iz zdrave ishrane i puno spavanja

- Svi se sećamo kako smo kao deca, kada smo se zabavljali, često zaboravljali da jedemo ili spavamo. Verujem da možemo zadržati taj stav i kao odrasle osobe – najbolje je ne umarati telo s previše pravila, kao što su ručak i spavanje

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime5/2/2019, 21:03

Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime9/24/2022, 13:29

Podaci za evropske zemlje iz prosle nedelje, za gdp na godisnjem i kvartalnom nivou

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 00000010

_________________
NAJNOVIJE VESTI

Minic likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 670
Localisation : Zemun
Points : 1782
Datum upisa : 25.05.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime9/24/2022, 16:59

Majku mu, kako to da na spisku nema Nemačke?
Ili sam ćorav?
kafa
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime9/25/2022, 00:28

Gospodin Predsednik kaze da smo mnogo bolji od Nemacke pa nisam hteo da je ubacujem, a i ne ide da se ekonomski tigar Evrope poredi sa tamo nekim nebitnim...

Rast Nemacke je 1.7%

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime9/28/2022, 02:45

Malo poredjenje

boban75 ::
Republika Srbija prodala je obveznice koje dospevaju na naplatu 8.02.2028. po stopi od 6,8%, a  prodato je svega oko 30% emisije.

UK’s cost of borrowing on international markets overtakes Greece and Italy

Five-year British government bonds fall dramatically as traders price in higher risk of default on debt

Britain’s cost of borrowing on international money markets has jumped above the rates paid by Greece and Italy as traders priced in a higher risk of default on UK government debt.

The five-year bond rose to 4.6%, which compares with Italy’s 4% and the 4.1% rate of interest paid by Greece. France maintained a rate of 2.3% while German five-year bonds traded with an interest rate, referred to as the yield, at 2.03%.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime10/22/2022, 15:42

Prema njegovim ocenama, „država je trapavo postupila kada je veštački izazvala nestašice robe“ i kada je zabranila izvoz pšenice, a odluka da se zamrznu cene osnovnih proizvoda nije bila dobra.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1857
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5133
Datum upisa : 28.05.2007

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime10/22/2022, 19:07

Nedostaje samo da nam saopštiš koji "pametnjaković" je to izjavio???
Jer smo zatpani mišljenjima gomile kvazi eksperata i analitičara koji to nisu.
ajkula

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime10/22/2022, 19:28

Ćulibrk - https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/culibrk-srbija-propustila-priliku-da-zaradjuje-na-izvozu-struje-profit-bi-bio-500-miliona-evra/

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime10/22/2022, 19:51

N1 u Poljskoj: Koliko košta mleko, koliko benzin – šta je jeftinije nego kod nas

https://www.danas.rs/vesti/ekonomija/culibrk-srbija-propustila-priliku-da-zaradjuje-na-izvozu-struje-profit-bi-bio-500-miliona-evra/

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime10/24/2022, 00:43

FOTO Šok razlika: Koliko isti dezodorans košta u Srbiji, a koliko u Nemackoj

nova.rs/magazin/lifestyle/foto-sok-razlika-koliko-isti-dezodorans-kosta-u-srbiji-a-koliko-u-nemackoj/

Bio sam u Budimpešti i šokiralo me je koliko su restorani i kafici tamo jeftiniji nego u Beogradu

nova.rs/vesti/drustvo/bio-sam-u-budimpesti-i-sokiralo-me-je-koliko-su-restorani-i-kafici-tamo-jeftiniji-nego-u-beogradu/

Cene namirnica na Menhetnu otkrivaju surovu istinu o životu u Beogradu

nova.rs/magazin/lifestyle/cene-na-menhetnu-otkrivaju-surovu-istinu-o-zivotu-u-beogradu/

Izracunali smo koliko je vaš rucak poskupeo za samo 4 meseca

nova.rs/vesti/biznis/izracunali-smo-koliko-je-vas-rucak-poskupeo-za-samo-4-meseca-zagrcnucete-se/?utm_campaign=ug.contentexchange.me&utm_medium=referral&utm_source=ug.contentexchange.me

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 823
Points : 1928
Datum upisa : 10.01.2008

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime10/24/2022, 10:36

Tvoji postovi su svi negativni, malo se opusti, na pr. Spasa nam nema, propasti nećemo!!

Perapostar likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 3 Icon_minitime10/25/2022, 09:33

Nisam negativan, jer nisam napisao svoje stavove, vec preneo vesti sa sajt(ov)a, a ako ti se ne dopada istina, to nije moj problem.

Imas moju podrsku da odes na njihov(e) sajt(ove) i napises komentar na te vesti.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
 
Al Kapone zabavlja ekipu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: