BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

  Al Kapone zabavlja ekipu

Ići dole 
+25
Perapostar
jcapelja@gmail.com
Ivan00
Greta
Boranija
Al Kapone
Jegulja
Momir
Cicija
Maca
Roman Abramovich
philips1
Teletrader
hund
Ars Vivendi
Dragot
Dalaj Lama
Aca kurbla
Dejansss
Tenerife
Paradiso
Limited011
Gocili
Fmember
Ceras
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/5/2018, 23:09

@Cicija

Da, svestan sam da svojim stavovima govorim o sebi.

Problem je u tome sto se ti stavovi razlikuju od forumasa koji brane AV i SNS, pa neki forumasi samo napisu da mracim i mrzim AV, a da pritom ne procitaju sta sam napisao ili pitao. Problem tih forumasa je sto u svemu vide mrznju, i onda svako ko drugacije misli, je odmah "prokazan" kao mrzitelj, sto nema veze sa mozgom ni sa realnoscu.

Sto se tice sendvicara - da pojasnim, posto izgleda nisi procitao pazljivo (ili nisi hteo) ono sto sam napisao, a to je...

Al Kapone ::
...Nije mi jasno kako je moguce da takvi ljudi kao vi, sebi dozvole da se toliko spustaju u blato politike. Nije mi jasno kako ne vidite, da kada dodjete na taj nivo, i raspravljate o politici na taj nacin, postajete samo obicni pijacari i sendvicari...

U pitanju je nacin.

Imati stav i iskazati ga je sasvim normalno i za postovanje, ali nemati zelju da cujes drugu stranu i pritom optuziti drugoga jeste sendvicarenje i pijacarenje, jer ta vrsta ponasanja podseca na "pijacu" gde ljudi tracare i "optuzuju" i "presudjuju" drugima.

O politici, kao i svemu drugom se moze razgovarati na normalan nacin bez optuzbi, ali neki ljudi ovde konstantno idu tim nacinom - OPTUZI i "OBJASNI" sta je neko hteo da kaze, pa kad izvrnes sta je receno onda i "presudi".

_________________
NAJNOVIJE VESTI


Poslednji izmenio Al Kapone dana 5/5/2018, 23:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/5/2018, 23:10

@Admin

Pisali smo i brisali u isto vreme, pa nisam video da si postove prebacio ovde.

U svakom slucaju i da si izbrisao sve, ne bi bila nikakva steta.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 823
Points : 1928
Datum upisa : 10.01.2008

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/5/2018, 23:32

Ma shvatam ja tebe: teško je kada živiš u državi gde opozicija jedva prelazi cenzus, a vlast ti se ne dopada.
Jesi li nekada razgovarao s ljudima koji glasaju za SNS,(a po rezultatima na glasanju njih uopšte nije malo)  sam kažeš da treba da čuješ i drugu stranu, e pa baš me zanima da li si s poštovanjem saslušao nekoga takvog, ne suprotstavljajući mu se?

E, tek kad shvatiš šta momka od 20-23 god interesuje koji radi noćnu smenu u Maxiju i koji za to dobija 20-30k platu, shavtićeš i zašto su Janković, Radulović, Djilas... prošlost,
a sve smo ih dočekali kao VELIKU NOVU nadu ...

P.S. vidim da voliš da diskutuješ radi diskusije, ali ja nemam mnogo vremena za gubljenje, pa se odjavljujem za sada s teme.
Nazad na vrh Ići dole
hund
Still learning
Still learning



Broj poruka : 91
Points : 270
Datum upisa : 25.11.2016

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/6/2018, 08:34

Cicija ::
Jesi li nekada razgovarao s ljudima koji glasaju za SNS,(a po rezultatima na glasanju njih uopšte nije malo) ...
Ја сам разговарао са неким људима који су гласали за СНС или су чланови СНС-а. Гласали су јер је то био услов да им се жена запосли (или они сами или њихова деца).
На последњим изборима радио сам на бирачком месту на којем и ја гласам. Први који су дошли да гласају била је група од десетак Рома, иако у зградама у мом крају које покрива то бирачко место нигде не живе Роми.
Из мог улаза на бирачком списку је било уписано 92 гласача, иако нас је по списку станара 82 (рачунајући и десетак малолетне деце). У једном тренутку долазе двојица која као живе у мом улазу, а ја их никада у животу нисам видео.
Ето одакле оно "a po rezultatima na glasanju njih uopšte nije malo". А све то и ти врло добро знаш, али се само правиш наиван.

ПС Ђиласа и Јанковића уопште не видим (нити сам икада) као ВЕЛИКУ НАДУ, напротив, нису они ништа бољи. И на жалост, већина грађана тако мисли и због тога не излази на изборе, па имамо ситуацију да неко освоји 25% од укупног гласачког тела, а има апсолутну власт и ствара се привид како га народ подржава.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/6/2018, 09:13

Cicija ::

E, tek kad shvatiš šta momka od 20-23 god interesuje koji radi noćnu smenu u Maxiju i koji za to dobija 20-30k platu, shavtićeš i zašto su Janković, Radulović, Djilas... prošlost,
a sve smo ih dočekali kao VELIKU NOVU nadu ...

I kako je momak danas?

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/6/2018, 13:18

Cicija ::
Ma shvatam ja tebe: teško je kada živiš u državi gde opozicija jedva prelazi cenzus, a vlast ti se ne dopada.
Jesi li nekada razgovarao s ljudima koji glasaju za SNS,(a po rezultatima na glasanju njih uopšte nije malo)  sam kažeš da treba da čuješ i drugu stranu, e pa baš me zanima da li si s poštovanjem saslušao nekoga takvog, ne suprotstavljajući mu se?

U tome je razlika izmedju mene i SNS-ovaca (i SPS-ovaca) jer ljude ne gledam kroz POZICIJA-OPOZICIJA "naocare", vec kao gradjane ove zemlje.

Ako neko tesko zivi jer je opozicija, to govori o tome da je ta zemlja losa, ali moje licno misljenje je da gradjani ove zemlje (najveci broj njih) zive lose.

Pritom, to sto opozicija ne postoji ili je oko cenzusa dodatno govori o tome da su sistem i zemlja u losem stanju, jer je lose i nenormalno da opozicija ne postoji.

Sa SNS-ovcima sam razgovarao jer poznajem i ljude koji su za SNS. Razgovarao sam sa njima i saslusao ih, ali ono sto sam cuo nije (njihovo) MISLJENJE, vec samo obicne fraze i recenice koje cuju u medijima pa ponavljaju kao papagaji.
Ni ovde ljudi nemaju svoje misljenje, vec nakon recenice ili pitanja, odmah postavljaju tekstove u kojima se velica vlast ili izgovaraju recenice iz medija.

Sto se tice broja glasova - SPS je na prvim izborima imao 195 poslanika (od 250) pa evo gde su sad.

Sto se tice diskutovanja - Volim da razgovaram... Igrom slucaja sam poslom vezan za online svet, pa sam prisutniji na netu, ali nemam potrebu da preterano nastavljam prepiske.

U svakom slucaju, svako dobro zelim.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/6/2018, 16:46

Ok, ako su SNS i AV "najgora vlast" do sada,
za koga glasati, stranku, ličnost, za nekoga ko je mnogo bolji?
Prosvetli i mene i ostale forumaše .... kafa veshtica

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 11:29

[quote="Tenerife"]Negant versari in re publica esse sapientiam.
Kažu da se pametan čovek ne bavi politikom.

Ciceron[/quote]

post2

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 11:32

Ciceron ::
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore.



Svatko griješi, ali samo luđak ustrajava u grešci.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 11:49

[quote="Fmember"][quote="Ciceron"][size=18][font=Arial]Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore.
[/font][/size][/quote]



[size=18][font=Arial]Svatko griješi, ali samo luđak ustrajava u grešci.[/font][/size][/quote]

post2

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 12:29

@Cicija
Ljudi koji izlaze na izbore, cine to prevashodno jer su u zabludi da su oni ti koji biraju. 
Naravno dobar deo tih ljudi, to cini reda radi, da bi ispunili gradjansku duznost.  A ovi sto glasaju za SNS valjda zato sto misle da ste manje zlo.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 13:03

Al Kapone:
Sa SNS-ovcima sam razgovarao jer poznajem i ljude koji su za SNS. Razgovarao sam sa njima i saslusao ih, ali ono sto sam cuo nije (njihovo) MISLJENJE, vec samo obicne fraze i recenice koje cuju u medijima pa ponavljaju kao papagaji.
Ni ovde ljudi nemaju svoje misljenje, vec nakon recenice ili pitanja, odmah postavljaju tekstove u kojima se velica vlast ili izgovaraju recenice iz medija.

Sto se tice prve tvrdnje, to je i logicno. Ljudi koji ulaze u stranke su tip ljudi koji su skloni da slede druge i  lako potpadaju pod tudji uticaj. I oni su ustvari hipnotisani od strane politickih lidera i zato samo ponavljaju njihove reci.

A sto se tice druge tvrdnje, nisi u pravu, ima ovde ljudi koji su prilicno tvrdi u svojim stavovima, i koji umeju da misle svojom glavom i gledaju sta je njihov interes.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 13:27

Gocili ::
Ljudi koji ulaze u stranke su tip ljudi koji su skloni da slede druge i  lako potpadaju pod tudji uticaj. I oni su ustvari hipnotisani od strane politickih lidera i zato samo ponavljaju njihove reci.

Mislim da smo mi otisli u krajnost sto se toga tice, a to je ono sto mene brine.

Gocili ::

A sto se tice druge tvrdnje, nisi u pravu, ima ovde ljudi koji su prilicno tvrdi u svojim stavovima, i koji umeju da misle svojom glavom i gledaju sta je njihov interes.

Nisam mislio na sve forumase, vec na par njih koji umesto svojom glavom, misle televizorom/internet portalom/stranackim saopstenjem.

Izvinjavam se ako sam pogresno shvacen.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 13:38

Vidis, nije sve u demokratiji ima nesto i u diktaturi ili sto ti je stranacka disciplina...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 16:08

Boranija ::
Ok, ako su SNS i AV "najgora vlast" do sada,
za koga glasati, stranku, ličnost, za nekoga ko je mnogo bolji?
Prosvetli i mene i ostale forumaše .... kafa veshtica

Al Kapone@
Sta bi?
Lepo bi bilo da odgovoris. sesir


_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 16:27

Nisam se "prepoznao" u postu pa nisam odgovorio... izvinjavam se.

Ti bi promenio svoje politicko misljenje, i stranku za koju glasas, ako bih ja nesto rekao?


_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 16:30

Zasto da ne?

A i zanima me koga bi mi predlozio...

Imenom i prezimenom, ili stranku, pokret.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 16:43

Da se ne lazemo ne bi, jer niko ne menja misljenje tek tako.

Drugo, bilo bi neozbiljno da na osnovu predloga na forumu menjas misljenje.

Trece - nemam nameru da ikome odredjujem sta treba da misli i za koga da glasa.

Ako oslobodis misli od dnevne politike i ako ti drzava bude na prvom mestu, sam ces shvatiti sta je dobro i sam ces odluciti za koga da glasas.

Ako je drzava, u kojoj su ljudi siromasni, iz koje mnogi odlaze, a mnogi bi otisli da mogu, dobra ili najbolja, onda postoji problem realnosti i shvatanja.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 17:03

Tako sam  i  mislio...
A i sam si napisao: Igrom slucaja sam poslom vezan za online svet, pa sam prisutniji na netu,

Dakle, verziran si forumas iliti online tj. na drustvenim merzama, sto se dobro vidi.

Kako sam kazes: sve to mnogo govori o tebi!!

Al Kapone ::
Da se ne lazemo ne bi, jer niko ne menja misljenje tek tako.

Drugo, bilo bi neozbiljno da na osnovu predloga na forumu menjas misljenje.

Trece - nemam nameru da ikome odredjujem sta treba da misli i za koga da glasa.

Ako oslobodis misli od dnevne politike i ako ti drzava bude na prvom mestu, sam ces shvatiti sta je dobro i sam ces odluciti za koga da glasas.

Ako je drzava, u kojoj su ljudi siromasni, iz koje mnogi odlaze, a mnogi bi otisli da mogu, dobra ili najbolja, onda postoji problem realnosti i shvatanja.

1. E, pa vidis, varas se! Zasto ja ne bih promenio miisljenje, ako mi ti pruzis  valjane argumente?
To nije zabranjeno ni nemoralno... Ja ne glasam uvek za istu stranku i onako, ne brinii.

2. Opet se varas, viidi pod 1.

3. He, he... vidm, vidim...

4. Ovaj deo kao da slusam Sasu Jankovica, mozda ga cak i citiras. Nisi ga cuo na TVPinku, ali verovatno negde na Youtube, N1 itd... Kako ti kazes nemate svoje misljenje!

5. Sve u svemu, nemas petlju cak ni da kazes koja je tvoja opcija i ko ti je od stranaka najblizi, tako da je suvisno da ti NESTO ovde mudrujes!

P.S. O tvom 1. postu
Dakle, onaj tvoj iniciijalni post o AERO je pisan CEO  VELIKIM SLOVIMA, sto ako si na forumu znaci da vices!! Dakle kao da si vikao POZAR ili AERO u opasnosti.

Posto sam kazes da ucis i da si ovde nesto naucio, evo da naucis jos nesto, tvoj post ne bi bio pogresno shvacen, da si maliim slovima napisao:
Izvinjavam se, ne razumem kako je moguce da se broj akcija ne podudara, da lii je to nesto sto se desava ili bi trebalo da nas zabrine...

sesir sesir sesir

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 17:19

P.S. Posto si verziran forumas, ucesnik na drustvenim merzama, (ili vec sta ONLINE) ovog puta  ne pokusavaj, da skrenes temu ili ignorises delove koji ti pe pasu, zarad nekog filozofiranja koji nema veze s temom.
I ja znam za jadac, dugo sam na forumima, i ne prozivaj me za slovne greske, jer to je stari trik itd...
kafa

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 18:12

Boranija ::
Tako sam  i  mislio...
A i sam si napisao: Igrom slucaja sam poslom vezan za online svet, pa sam prisutniji na netu,

Dakle, verziran si forumas iliti online tj. na drustvenim merzama, sto se dobro vidi.

Forumi i drustvene mreze me ne zanimaju (na nacin koji insinuiras). Ovde sam da bih naucio nesto o berzi sto sam vise puta i napisao.

Boranija ::

1. E, pa vidis, varas se! Zasto ja ne bih promenio miisljenje, ako mi ti pruzis  valjane argumente?
To nije zabranjeno ni nemoralno... Ja ne glasam uvek za istu stranku i onako, ne brinii.

Valjani argumenti se ne daju u jednom postu, kao sto i politika nije dnevno strancarenje. Moje misljenje je da se misljenje i stav ne menjaju tek tako, ali ako ti tako mozes, onda OK. Samo je onda bolje da ti tako nesto kazem pred sam izborni dan, kako bi glasao za najbolje od  Ovako, ako bih ti sada rekao, do izbora bi promenio misljenje jos mnogo puta.

Boranija ::

Al Kapone ::

Drugo, bilo bi neozbiljno da na osnovu predloga na forumu menjas misljenje.

1. E, pa vidis, varas se! Zasto ja ne bih promenio miisljenje, ako mi ti pruzis  valjane argumente?
To nije zabranjeno ni nemoralno... Ja ne glasam uvek za istu stranku i onako, ne brinii.
2. Opet se varas, viidi pod 1.

Sto se ovoga tice misljenje nam se razlikuje.

Boranija ::

Al Kapone ::

Trece - nemam nameru da ikome odredjujem sta treba da misli i za koga da glasa.

Ako oslobodis misli od dnevne politike i ako ti drzava bude na prvom mestu, sam ces shvatiti sta je dobro i sam ces odluciti za koga da glasas.

3. He, he... vidm, vidim...

Nikada nikome nisam govorio za koga da glasa, tako da vidis ono sto zelis da vidis.

Al Kapone ::

4. Ovaj deo kao da slusam Sasu Jankovica, mozda ga cak i citiras. Nisi ga cuo na TVPinku, ali verovatno negde na Youtube, N1 itd... Kako ti kazes nemate svoje misljenje!

Ne bi mi verovao, ali SJ u zivotu nikad nisam cuo, jer izmedju ostalog ne gledam tv godinama, a tek nemam zelje ni vremena da trosim svoje vreme gledajuci politicare i dnevne politicke teme na youtube-u.

Boranija ::

5. Sve u svemu, nemas petlju cak ni da kazes koja je tvoja opcija i ko ti je od stranaka najblizi, tako da je suvisno da ti NESTO ovde mudrujes!

Sto se tice petlje, ni ti nisi rekao za koga si, tako da ne vidim zasto bi meni to prebaciovao! Ali, svejedno, bitnije je kako razmisljas o stanju u drzavi, nego za koga si.

Kao sto sam ranije i napisao - u tome se razlikujem od vecine ljudi i nekih forumasa - ti smatras da je prvo potrebno da se covek stranacki opredeli pa da "mudruje" o politici, a ja smatram da je potrebno imati svoje misljenje. Kad se covek prvo stranacki opredeli onda nema svoje misljenje.

Boranija ::

P.S. O tvom 1. postu
Dakle, onaj tvoj iniciijalni post o AERO je pisan CEO  VELIKIM SLOVIMA, sto ako si na forumu znaci da vices!! Dakle kao da si vikao POZAR ili AERO u opasnosti.

Taj post nisam pisao, nego iskopirao sa AERO stranice berze, tako da je to razlog zasto su velika slova.

Boranija ::

I ja znam za jadac, dugo sam na forumima, i ne prozivaj me za slovne greske, jer to je stari trik itd...
kafa

Nigde te nisam prozivao za slovne greske tako da nemam pojma o cemu pricas.

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 20:00

Al Kapone ::
???

NEUSAGLAŠEN PODATAK O BROJU UKLJUČENIH AKCIJA SA BROJEM AKCIJA UPISANIM U CENTRALNOM REGISTRU

Prvi post na ovoj temi....

O politici: Mislim da je vreme da se kandidujes za predsenika drzave ili bar nekog pokreta titanik

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 20:09

Al, ne nasedaj na provokacije 

Nekom je to hobi, a nekom u opisu posla.

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Kapone10


_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 21:30

Boranija ::
Al Kapone ::
???

NEUSAGLAŠEN PODATAK O BROJU UKLJUČENIH AKCIJA SA BROJEM AKCIJA UPISANIM U CENTRALNOM REGISTRU

Prvi post na ovoj temi....

@Boranija Aman, selektuj tu recenicu (as sajta berze), klikni copy, onda je paste-uj ovde pa ces videti kako izgleda!

@Fmember Sve jeOK sesir

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/7/2018, 21:57

Kako bi bilo da nastavite diskusiju uz pivo i kobaje?
Osim ako posle alkohola ne poznajete one sa kojima ste došli na pivo.

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/8/2018, 11:47

Kraj zabave...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/8/2018, 15:21

@Fmember
A sto se tice tvojih provokacija/insinuacija rekla bih samo to da covek i u siromastvu moze biti dostojanstven!

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 823
Points : 1928
Datum upisa : 10.01.2008

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/8/2018, 16:07

https://www.aikb.net/t823p35-forumski-biseri

Zaslužio je, baš se potrudio....
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 483
Points : 1233
Datum upisa : 17.02.2014

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/8/2018, 22:21

Tenerife ::
Kako bi bilo da nastavite diskusiju uz pivo i kobaje?
Moze brate Tenerife,islo bi uz LS,a kako vidim Al kapone-a nece ni on uz zadrugu,a ni uz Farmu... cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/9/2018, 08:25

A nece ni Gocili, bas steta...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/9/2018, 09:29

nista, nastavite da gledate zadrugu i farmu bez piva ;-)

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/9/2018, 10:12

Za tvoju informaciju ne konzumiram nista od navedenog.

A uzgred bih ti predlozila da otvoris recimo agenciju za elitno bracno posredovanje, mogao bi i tu fino da zaradis a da pri tom ne krsis zakon barem dok se "jahting" ne legalizuje.

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/9/2018, 10:22

@Admin
A te bih preporucila da nas prebacis u kafanu...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Gocili
VIP
VIP
Gocili


Broj poruka : 756
Localisation : Vojvodina
Points : 1795
Datum upisa : 25.05.2009

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/9/2018, 11:35

@Tenerife
Ja se samo zezam i dobro zabavljam, mislim da ne bude opet neke zabune...

_________________
Masta je vaznija od znanja. A.Ajnstajn
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

  Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Al Kapone zabavlja ekipu     Al Kapone zabavlja ekipu - Page 2 Icon_minitime5/9/2018, 11:49

i ja isto, ne brini

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
 
Al Kapone zabavlja ekipu
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: