BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 FINTEL

Ići dole 
+59
Stuffearn
Nisam lep al sam glup
boban75
Limited011
AkiTaki
Bond
Ars Vivendi
Stane Dolanc
Dejansss
Big Brle
Momir
adamm
Smile
Plejade
Dr.
Aca123
Boranija
Delboj
Jegulja
Cope
starter
FatCat
marjanovicgane
Dragan555
markan
Roman Abramovich
petronije
mirjana mirjana
Nikolaj3
Fmember
Nina Zeljko
Cucla
Toplica
Limes
Aleks
cukicezar
Neki
Alonisos
Berza011
Aca kurbla
Dalaj Lama
C R A Z Y
Friman
Mistery 011
Matthew Greenburgh
Popaj
Tenerife
MHE kila(H)WATacina
Zile
Dmitar
Trade Now
BBrroo
Minotaur
Big Mile
Teletrader
arsen123
MarkoJTD
bonum.mm
goxi
63 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime7/27/2018, 16:33

Lepo čovek iz filma kaže: prodajemo svojim prijateljima i kad dignemo cenu prodajemo budalama.

To je to: kupiš, pustiš da dignu cenu i prodaš... ali ne smeš dugo da čekaš, čim malo poraste cena prodaš.
Tu čovek ne sme da bude alav.
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime7/27/2018, 23:11

Tenerife ::
Srećno bilo i kupcima i špekulantima!
Da I ja se pridruzujem ekipi kibicera ...
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime7/30/2018, 10:12

Pošto ovde pevog dana nema rasta cene ili pada, kao što ima na urešenim tržištima,
ovde će MV i co. da kupe kolko treba, a onda ostatak do 20% će recimo kupiti MV zbirni,
cela stvar nije zanimljiva sve dok se to čudo od akcije ne pojavi na slobodnom tržištu....

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 491
Points : 1273
Datum upisa : 17.02.2014

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime9/13/2018, 19:52

Rakočević: Beogradska berza kao da se ponovo rodila[/size]
Nedavno je Kompanija Fintel energija na Beogradskoj berzi započela realizaciju prve inicijalne javne ponude akcija, gde hartije od vrednosti mogu da kupuju profesionalni i privatni investitori i porodice. Ovo je prva takva finansijska operacija na Beogradskoj berzi posle čak 78 godina.

To je [url=http://rs.n1info.com/a379272/Biznis/Fintel-energija-ide-na-berzu.html]
istorijski događaj za beogradsku berzu, ocenio je za InfoBiz TV N1 govorio je konsultatnt za investicije Rade Rakočević. ..

Ovaj mora da se zajebava... od od
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime9/13/2018, 21:28

Ne treba biti baš toliko negativan.
Ja ću lično ovde uči s nekom manjom sumom. Neće biti kraj sveta i ako ne bude dobti, ali mislim da neće biti negativno.

Savet (mišljenje) udjite slobodno s manjim sumama ovde, nije kraj sveta... jeste Kole prevarant koji se slizao sa SNS, ali vredi ući...

Edit: Hade malo kliknite na
reklamice s desne strane ekrana.
Hvala.
Mod D.

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
bonum.mm
Moderator
bonum.mm


Broj poruka : 476
Points : 1222
Datum upisa : 28.11.2007

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: fin   FINTEL - Page 3 Icon_minitime9/13/2018, 21:34

Matthew Greenburgh ::
Limited011 ::
Realizacija programa "Izađi na berzu" počela je sredinom marta, a Siniša Krneta, direktor Beogradske berze kaže da su već sada mnogobrojne viđenije srpske kompanije iskazale interesovanje za berzu kao način prikupljanja kapitala.

On je rekao da su, u prethodna tri meseca, viđenije srpske kompanije upoznate, uz pomoć međunarodnih konsultanata, sa prednostima izlaska na berzu.



Kvazi direktor kvazi berze i njegove starlete medjunarodni konsultati nemaju elementarna znanja i razumevanje IPO procesa i njegove svrhe.

Mesecima unazad, nijednom recju nisu spomenuli da je IPO prica u svojoj sustini prica o manjinskim akcionarima i ostvarenju prava manjinskih akcionara.

Kada se pogleda kako su prosli akcionari AIKa, Energoprojekta i ostalih, i kada se pogleda ponasanje vecinskih akcionara u svim tim pricama (ukljucujuci, na primer, i Drzave kao vecinskog akcionara Telekoma za koji je pre 2-3 godine mega cena bila postignuta u privatizaciji), ko ce normalan da ulaze u IPO akcije, gde automatski postaje zrtva I gde se momentalno otvara pitanje POVRATA KAPITALA a ne POVRATA NA KAPITAL ?!

Sta je sa Komercijalnom bankom, gde Drzava mesecima pregovara sa strancima da stekne 43% akcija u transakciji koja ce za manjinske akcionare znaciti da mogu samo nemo da posmatraju diskriminaciju u okviru koje akcionari koji drze istu klasu akcija odlaze sa gotovinom 2-3x vecom od cene na kvazi berzi ?! I pri tom se nijedna informacija o tim pregovorima ne obelodanjuje investitorskoj javnosti!

Nasla se grupa neznalica, samozvanih eksperata, da orkestrira novu rundu otimanja privatnog kapitala, i da kvazi berzu i dalje koristi za transfer kapitala sa manjinskih akcionara na kvazi privrednike…

Umesto da se ovo sto rade nazove pravim imenom (KRIMINAL), jos im se daje medijski prostor za lupetanje i zaludjivanje vec sludjenog naroda u cilju da se i to malo stednje koja je ostala u sistemu dodatno erodira.

Metastaze propasti!



kafa
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime9/13/2018, 21:44

Ne preterujte, nije ovo baš toliko loša prilika, država subvencionira ceo projekat i struju, zato je i Kole ušao u ovu priču, pomaže mu i SNS, bar na neko vreme ovo ne može da bude loša stvar.

Videćemo, ali negativna karma nikad nije donela ništa dobro!

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 782
Localisation : Vojvodina
Points : 2625
Datum upisa : 03.01.2014

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime9/13/2018, 23:53

Podaci sa njihove matične berze u Italiji sve govori. Ako neko želi da kupi nek prvo pogleda te podatke i sve će mu biti jasno. Naročito grafikon za poslednjih godinu dana kretanja cene.

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime10/11/2018, 18:16

VUČIĆ:
Srećan sam što nisam u vladi i što to samo gledam sa strane... Ja sam uvek za fabrike, za radna mesta... - rekao je Vučić što će u Banatu niknuti vetroparkovi pa više neće morati da se "živ jede zbog struje koju leti skupo kupujemo jer su takve EU cene i pravila..."

On je objasnio da, kada se iz Kolubare iz Kostolca dobije ugalj, Srbija "napravi cenu" struje koja je najjeftinija u Evropi - 4,5 evrocenti po kilovatu. Zatim, navodi, Srbija zbog evropskih regulativa mora da se obaveže da plati devet evrocenti po kilovatu. "Živ se pojedoh. To je ista struja, ljudi, kilovat struje je kilovat struje, a mi moramo duplo više da platimo". Kaže da je srećan zbog izgradnje vetrogeneratora u Banatu, ali ukazuje da je "to mnogo, mnogo, skupo plaćeno".




Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 319
Points : 1268
Datum upisa : 29.02.2012

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime10/31/2018, 12:42

[You must be registered and logged in to see this link.]

Prodali su za dlaku iznad praga uspeha ponude - milion ipo akcija, skupili 755 miliona dinara.
To je oko 5-6% akcija.

Sto se mene tice - pukli su s ponudom.
Nazad na vrh Ići dole
Delboj
Our family
Our  family
Delboj


Broj poruka : 290
Godina : 38
Points : 1020
Datum upisa : 03.12.2011

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime10/31/2018, 15:25

U ponudi za upis je bilo 6,5 mil akcija, tako da je upisano 23%, a ne 5-6%.
Ali su svakako prosli losije od ocekivanog.
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 319
Points : 1268
Datum upisa : 29.02.2012

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime10/31/2018, 16:17

OK, mislio sam na 5-6% ukupnog broja akcija, ne samo IPO.
Meni izgleda da je bilo navlacenja da bar predje prag uspesnosti.

Pricali su da ocekuju 27mln evra, dobili oko 6mln.
Kazem - sto se mene tice uspeli su kao referendum u Makedoniji - bedan odziv, ali nema veze, pravimo se da je sve OK.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime10/31/2018, 18:26

Zile ::
OK, mislio sam na 5-6% ukupnog broja akcija, ne samo IPO.
Meni izgleda da je bilo navlacenja da bar predje prag uspesnosti.



Cekaj da vidimo ko je dao i ovih 700+ kila dinara. Za mene je i to sokantno da je neko izvadio u ovoj besparici i propasti.

Verovatno Dunav, AIK, jos neko bedno korumpirano osiguranje/lepo drustveno preduzece, i sl.

kad pocinje trgovina, i unos u CRhov?



confused

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/1/2018, 09:08

CRhov verovatno upis završava tokom sledece nedelje, a trgovanje ce verovatno poceti oko 15 novembra, bar ja tako mislim. Pošto ovo ide na A listing bice zanimljivo to propratiti, Kole im je Market- mejker!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/2/2018, 14:51

.




Lepo je Djukic opalio po berzi !


[You must be registered and logged in to see this link.]


Prema podacima NBS čak 80,6 odsto partija devizne štednje čine iznosi do 500 evra, ali se na tim depozitima nalazi samo jedan odsto ukupnog iznosa štednje u stranoj valuti. Slična je situacija i sa dinarskom štednjom gde je iznos čak 90 odsto štednih uloga manji od 10.000 dinara. Gde su se „izgubile“ krupne štediše?
– Velike štediše dobro su iskoristile period ekstremno visokih kamata koje su banke u Srbiji u jednom periodu pre poslednje krize nudile, tada je registrovan i priliv depozita iz okolnih zemalja. Ali kada su kamate na štedne uloge drastično pale, te štediše su svoj kapital preusmerile u nekretnine, ulažući novac u kupovinu nekretnina, odnosno stambenog i komercijalnog prostora na atraktivnim lokacijama. Ima i onih koji su odlučili da se isele u inostranstvo i da tamo, po povoljnim cenama, kupe nekretnine. Procenili su da im se to više isplati nego da ulažu na Beogradskoj berzi, koja je u međuvremenu potpuno ruinirana. Ilustracije radi, sedmodnevni promet, ostvaren u periodu od 8. do 12. oktobra 2018, iznosio je skromnih 12,9 miliona evra, uz dominaciju državnih obveznica, što je u poređenju sa prometom na berzama u okruženju, takoreći, simbolično. To je, inače, cena koja se plaća zbog zloupotrebe berze u procesu privatizacije, što je urađeno smišljeno i u nameri da se kroz berzanski mehanizam izvrši redistribucija dohotka i bogatstva. Berza ne sme da se koristi za takve malverzacije, a da se za to ne plati cena. I mi je sada plaćamo. Važno je naglasiti da berzanske indekse treba negovati, odnosno održavati tržište kapitala u aktivnom stanju kako bi se kasnije, kad se za to ukaže potreba, izvršila mobilizacija kapitala preko, recimo, tržišta korporativnih obveznica. To više nije moguće uraditi jer je izgubljeno poverenje u berzu. Kao pozitivan primer pomenuću Varšavsku berzu koja neguje kult pouzdanosti i transparentnosti. Jedan od dokaza za to je podatak da među 500 najvećih kompanija iz Centralne i Istočne Evrope, čijim se akcijama trguje na berzi, dominantnu poziciju zauzimaju poljske kompanije (njih 175 je na listingu berze, na kraju 2017). I ako me pitate kad ćemo mi da uhvatimo korak sa Varšavskom berzom, moj odgovor je – nikada. Jer, ovde je ključna reč poverenje koje je, očigledno, u našem slučaju izgubljeno. Dovoljno je reći da je na kraju 2017. na listingu Beogradske berze bilo samo 10 kompanija. Iza Srbije su bile samo Estonija i Letonija.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/4/2018, 15:42

Matthew Greenburgh ::

Lepo je Djukic opalio po berzi !

[size=31].... To je, inače, cena koja se plaća zbog zloupotrebe berze u procesu privatizacije, što je urađeno smišljeno i u nameri da se kroz berzanski mehanizam izvrši redistribucija dohotka i bogatstva. Berza ne sme da se koristi za takve malverzacije, a da se za to ne plati cena. I mi je sada plaćamo. ...
...   Jer, ovde je ključna reč poverenje koje je, očigledno, u našem slučaju izgubljeno.
[/size]

 Istnito i  žalosno, dugoročno velika šteta za većinu sem za manjinu
za koju je ovaj model pravljen.

Koliko sam bio naivan, cak sam se pitao u periodu 2005 do 2007 kada je berza bila u rastu  zasto nemainvesticionih fondova.
Kada je Hemofarm prodat pitao sam se gde bi bilo dobro da tada ljudi da ulaze te pare,
i pomisljao sam kako bi tada bilo dobro da se zapocne fondovsja industrija.

Naivan, ali na srecu i oprezan sam bio...
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/4/2018, 23:04

Da, danas je tek, sasvim jasno, sve firme su prisilno naterane da izađu na berzu a predsednica berze je bila žena Danka Djunića, ćerka Zečevića (ćerka strica od Zečevia iz Partizana - a kasnije je Djunić bio predsednik celog Sportskog društva Partizan, pre nego što je šmugnuo u USA) a Đunićeva brokerska kuća je bila u to doba najaktivnija, Hemofarm, Metalac i šta sve ne...

A njegova Diloit kompanija je prvo dala izveštaj da 4 velike banke mogu da se spasu jer imaju tapiju na najveći broj srpskih firmi (krediti i dugovi, kao i krediti od nesvrstanih) ali su Đinđić i Dinkić tražili da se još jednom to proveri i odjednom su te 4 banke proglašene za gubitaše i svi krediti domaćim firmama i nesvrstanima su proglašeni za gubitak...

Da je bilo pravde najveć deo srpske privrede bi bio u rukama te 4 velike srpske banke, ali to nije odgovaralo ljudima na vlasti i onima oko njih.
Dakle: rasprodaja i korupcija.....

Tako je beogradska berza pretvorena (uz odgovarajuće zakone) u pljaćku, na žalost DS, Dinkić i LABUS, VLAHOVIĆ, uspeli su da sve to u parlamentu provuku kao zakonski ok, tako da danas niko ne može ništa da im zameri.
U to doba su se zakoni pisali prema potrebi Dilojta, Vlahovića, Dinkića, Živankovića, Miškovića, Beka i ekipe...

Danas tu više nišat ne može da se (sudski) ospori!!

titanik

EDIT: Mogli bi malo da kliknete na desnoj strani ekrana, na one koji se tu reklamiraju, da bi forum imao neku korist! VAS TO NIŠTA ne košta plaća najveći pretraživač na svetu, prvo slovo G:
Mod. D.

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/6/2018, 09:45

Upisane akcije u centralni registar, za par dana valda krece trgovanje .... kafa
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/6/2018, 10:25

Big Mile ::
Upisane akcije u centralni registar, za par dana valda krece trgovanje .... kafa

Ko prvi kupi. taj magarac!  
kalas

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Berza011
VIP
VIP
Berza011


Broj poruka : 197
Points : 405
Datum upisa : 25.10.2009

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/6/2018, 15:30

opa... pa i vip clanova ovog foruma imamo na spisku  jedrenje
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 319
Points : 1268
Datum upisa : 29.02.2012

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/6/2018, 16:06

Skoro sve uplacene akcije su pare ispred kojih pise M&V, tj morali su da sami kupe bar minimum da tzv IPO ne bi propao.

FF je 0.79% (a i to je pitanje cije su pare, ako bi se malo cackalo).

Eto, toliko je uspeo IPO, tj toliko se ceni postenje MK - skoro NULA.
Nazad na vrh Ići dole
Aca123
Our family
Our  family
Aca123


Broj poruka : 237
Points : 1014
Datum upisa : 13.05.2010

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/7/2018, 08:37

Interesantno je da je preko 300 akcionara sa po jednom akciojom. Da li su to zaposlani u MK sistemu? Možda su morali po službenoj dužnosti od
Nazad na vrh Ići dole
Alonisos
VIP
VIP



Broj poruka : 378
Points : 1349
Datum upisa : 04.09.2017

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/7/2018, 09:38

Kompanije MK grupe su otkupile 1,3 miliona akcija,domaci DPF 95000 a DDOR 60000 akcija.Svi ostali 55506 akcija.Smejurija.
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 491
Points : 1273
Datum upisa : 17.02.2014

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/7/2018, 09:57

Alonisos ::
Kompanije MK grupe su otkupile 1,3 miliona akcija,domaci DPF 95000 a DDOR 60000 akcija.Svi ostali 55506 akcija.Smejurija.

Mogu li da dobijem link? ja ne mogu da nadjem taj info.
Nazad na vrh Ići dole
Alonisos
VIP
VIP



Broj poruka : 378
Points : 1349
Datum upisa : 04.09.2017

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/7/2018, 09:59

kamatica.com/berza
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/7/2018, 10:00

Alonisos ::
Kompanije MK grupe su otkupile 1,3 miliona akcija,domaci DPF 95000 a DDOR 60000 akcija.Svi ostali 55506 akcija.Smejurija.



Zar nije to ilegalna finansijska asistencija? Ti kao akcionar vetar projekata ispod dajes finansiranje da signaliziras laznu vrednost cele grupe ?!

Pa to nema ni u ZimbabveTU !!!



Gde je sad onaj indijanac Krneta, i ona njegova nesretnica starleta knjigovodja iz PWC da nam kenjaju o berzi i IPOu ?!



kafa

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Neki
Just looking
Just looking



Broj poruka : 13
Points : 49
Datum upisa : 09.11.2017

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/14/2018, 20:20

Matthew Greenburgh ::
Alonisos ::
Kompanije MK grupe su otkupile 1,3 miliona akcija,domaci DPF 95000 a DDOR 60000 akcija.Svi ostali 55506 akcija.Smejurija.



Zar nije to ilegalna finansijska asistencija? Ti kao akcionar vetar projekata ispod dajes finansiranje da signaliziras laznu vrednost cele grupe ?!

Pa to nema ni u ZimbabveTU !!!



Gde je sad onaj indijanac Krneta, i ona njegova nesretnica starleta knjigovodja iz PWC da nam kenjaju o berzi i IPOu ?!



kafa

Gledao sam tu emisiju i mislim da Krneta nije ništa loše pričao, morao je malo da promoviše i da pogura stvar....videlo se da mu je čak i neprijatno šta priča ova iz PWC....a za starletu ste potpuno u pravu, berza, pare, kuće, kamioni, avioni..ludilo... čudi me da Komisija nije reagovala na njen nastup
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/15/2018, 12:49

POSLE 80 GODINA Čuće se zvono na Beogradskoj berzi
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/15/2018, 14:14

pepermint ::
POSLE 80 GODINA Čuće se zvono na Beogradskoj berzi
[You must be registered and logged in to see this link.]

Za kim zvono zvoni? kafa

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/15/2018, 14:33

Može da zvoni jedino za propalom i devastiranom Beogradskom berzom. Za sadašnje jadno stanje je i sama berza kriva uz obilatu pomoc KHOV koje su zajednickim snagama ispunjavale želje i volju pojedinih naših poštenih tajkuna (menjali pravila po njihovim potrebama) , pa se sada cudom cude što su prometi tako mizerni. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 827
Points : 1937
Datum upisa : 10.01.2008

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/18/2018, 12:24

VETROPARK “Košava” u ataru sela Izbište, kod Vršca, gradi kompanija “MK Fintel vind”, inače vlasnik prva dva vetroparka u Srbiji - “Kula” kod Kule i “La pikolina” u selu Zagajica, kod Vršca. Prvi je otvoren 2015, a drugi godinu kasnije.
Njihova ukupna vrednost je 25 miliona evra.
Nazad na vrh Ići dole
boban75
VIP
VIP
boban75


Broj poruka : 782
Localisation : Vojvodina
Points : 2625
Datum upisa : 03.01.2014

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/18/2018, 12:39

U Izbištu još nije završena ni komasacija zemljišta. Tu gde on hoće vetropark ima i privatnog poseda (njiva). Biće ovde još zanimacije.

_________________
Loša vest je da vreme leti. Dobra vest je što ste Vi pilot. - Majkl Altšuler

A Bird in the hand, is worth two in the bush. - Ezop 600. p.n.e.

If one equity analyst its raining and the other says its sunny... yuor job as an investor is to ignore them both and instead look out the  window.
Nazad na vrh Ići dole
pepermint
VIP
VIP
pepermint


Broj poruka : 2607
Points : 5919
Datum upisa : 05.02.2014

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/19/2018, 12:51

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 491
Points : 1273
Datum upisa : 17.02.2014

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/19/2018, 16:56

Sutra prvi dan trgovanja,cini mi se bice smehotres.. ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

FINTEL - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FINTEL   FINTEL - Page 3 Icon_minitime11/20/2018, 14:58

DAN PRVI:

Promet: 440 kom.
Cena: 505 din.

Tražnja: 3.243 kom.
Ponuda: 1.660 kom.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
 
FINTEL
Nazad na vrh 
Strana 3 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: