BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP

Ići dole 
+30
Ilija
Dibesto
Paradiso
Enron
Polos
vajabaja
Boranija
Lord Stem
Nemesis
nepet
Dax
Ars Vivendi
GogaAna
Teletrader
LUMTDZOS
Dusan
Gane87
KRUSKA
Aleks
Dragot
Bond
Mitar
bonum.mm
Friz
Dejansss
Dragan
gogloee
Rade
njegoš
Broker-YU
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime7/3/2011, 10:56

@Bond, da li postoji mogucnost da se prikaze spisak onih koji su prodali u poslednjem preuzimanju jer smo na ovom spisku i mi kojima su prinudno otkupljene. Hteo bih da vidim ko se uplasio i tako im omogucio da oduzmu i nama koji smo znali sta spremaju i koliko realno vrede akcije. Uzgred, oduzeti su mi i neki troskovi i provizije iako ja nikoga nisam ovlastio da "radi za mene" tj. da proda moje akcije.
Posto je sve ovo "po zakonu" ocekujem da ce meni (ili mojim naslednicima) kad tad morati da se vrati oduzeto.Onima koji su omogucili ovakvu pljacku zelim da ove pare utrose u humanitarne svrhe npr. za lecenje.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime7/3/2011, 11:27

LUMTDZOS ::
@Bond, da li postoji mogucnost da se prikaze spisak onih koji su prodali u poslednjem preuzimanju jer smo na ovom spisku i mi kojima su prinudno otkupljene.

Nažalost nisam u mogućnosti to da prikažem. Trebalo je pratiti svakodnevno i kačiti promene. Ja nisam pratio (nisam ni bio u Srbiji desetak dana tokom juna), možda je neko drugi pa može naknadno prikazati spisak tih osoba.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/11/2011, 12:56

CENTROPROIZVOD AD

IZVEŠTAJ O BITNOM DOGAĐAJU
ISPLATA DIVIDENDE


Izveštaj je sastavljen u skladu sa članom 64. Zakona o tržištu hartiju od vrednosti i drugih finansijskih instrumenata („Sl.glasnik RS“ 47/06) kao i sa članovima 6. i 7. Pravilnika o sadržini i načinu izveštavanja javnih društava o posedovanju akcija sa pravom glasa (Sl.glasnik RS“, 100/2006 i 116/2006).



O B A V E Š T E NJ E


Obaveštavamo akcionare Akcionarskog društva „Centroproizvod“ da
će u skladu sa odlukom Upravnog odbora, donetoj na sednici dana
04.10.2011.godini, biti isplaćena dividenda.
Datum isplate dividende je 14.10.2011.godine, u ukupnom iznosu od
693.423.302,00 dinara, odnosno neto 286 dinara po akciji.
Isplata dividende vršiće se u gore navedenom iznosu shodno
Zakonu o porezu na dobit
Pravo na dividendu imaju akcionari - domaća pravna lica na dan
04.10.2011.godine.
Predsednik Upravnog odbora
Darko Bajčetić

Nazad na vrh Ići dole
Polos
Our family
Our  family
Polos


Broj poruka : 242
Points : 1013
Datum upisa : 31.05.2010

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/11/2011, 21:14

Al ce neko da slavi
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/21/2011, 16:36

Promene: 01.07. - 21.10.2011. (T-3) ili 28.06. - 18.10.2011.

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 10promene010721102011
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/23/2011, 09:14

Koja je ovo mafijaska drzava!!! Oteli mi akcije bez moje saglasnosti a onda sebi dodelili dividendu. I onda se cude kada se kaze da je revolucija jedini lek za njih. titanik
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/23/2011, 10:59

LUMTDZOS ::
Koja je ovo mafijaska drzava!!! Oteli mi akcije bez moje saglasnosti a onda sebi dodelili dividendu. I onda se cude kada se kaze da je revolucija jedini lek za njih. titanik

post2
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/23/2011, 12:54

Mozete li zamisliti kako se osecaju ljudi (kao moja supruga) koji su ceo radni vek proveli u CNTPB i onda dodje neki Bajcetic koji uz saglasnost Micunovica i Vlahovica izvrse "dokapitalizaciju" sredstvima firme, prisilno im oduzmu akcije (po "demokratskom" zakonu), prodaju firmu po visestruko vecoj ceni nego onoj po kojoj su njima prinudno otkupili par dana ranije i...jos sebi dodele dividendu koju nisu isplatili prethodne godine dok je bilo i malih akcionara?
Sta moze da bude zakljucak? Samo revolucija kojom ce se oduzeti imovina svima koji su od pocetka privatizacije od golja postali veleposednici. Da sam na njihovom mestu, ne bih mirno spavao!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/23/2011, 13:03

Jeste, neka vrsta revolucije je neophodna, ali ljudi ne mogu to još da shvate.
Još se sećaju onih užasnih dana iz 90-tih, sad im je ipak bolje i zato nema protesta, revolucije.
A nezaposlenost se bliži cifri od 50% svih radno sposobnih u Srbiji !!
Možda se i varam?
samuraj
Nazad na vrh Ići dole
Polos
Our family
Our  family
Polos


Broj poruka : 242
Points : 1013
Datum upisa : 31.05.2010

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/23/2011, 17:45

Spavaju oni mirno,i zeilm im da uzivaju u mojoj otetoj dividendi.
Nazad na vrh Ići dole
Greta
VIP
VIP
Greta


Broj poruka : 1280
Localisation : Bgd
Points : 3147
Datum upisa : 28.05.2007

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/23/2011, 19:02

Potpuno sam ostala bez teksta kada sam pročitala ovu temu...nisam pratila ovu akciju ranije, jer je nemam.

Počto većina članova prati samo one akcije koje ima u svom portfoliju, ne bi bilo loše da moderatori prebace bar ključne delove sa ove temu na temu Ponuda za preuzimanje ili Prinudna prodaja akcija, kako bi i ostali članovi videli šta sve može da se desi ...

Vrlo skoro će se pojaviti razne ponude za preuzimanje, jer se bliži februar 2012 i novi zakon, pa bolje da se pripremimo na nove i maštovite kombinacije prevara...

_________________
Samo hrabri pobedjuju
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime10/23/2011, 19:10

Da budem precizan. Ja ne mislim da su Bajcetic i drustvo krivi za ovo. Oni rade sve po zakonu. Glavni problem je u vrhovima stranaka. Ovo u CNTPB je sve uradjeno po direktivi DS jer su u UO sedeli i Micunovic i Vlahovic. Oni su i doneli zakone po kojima se pljacka obavlja po zakonima. Na njihov miran san sam mislio. Ne znam da li je Micunovic ista materijalno od toga profitirao ali znam da Vlahovic i DS jesu! Neka im je Bog u pomoci! Gde ce im dusa?
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP   Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP - Page 4 Icon_minitime12/5/2011, 15:35

Kompanija "Nestle" je zvanično završila preuzimanje poslovanja "Centroproizvoda", vodećeg proizvođača hrane u Srbiji.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
 
Centroproizvod a.d. Beograd - CNTP
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd
» BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo
» Jugoelektro a.d. Beograd - JGELM

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: