BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliPublicationsČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Delite | 

Vlasnik Kurira osniva stranku!?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Cicija
Still learning
Still learning

Broj poruka : 134
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Vlasnik Kurira osniva stranku!?   6/8/2017, 10:37

Nisam po ukusu intelektualaca u Srbiji. Ne vole me ni političari. Ali šta imam? Imam hrabrost da uđem u borbu s najprljavijim i najgorim diktatorskim režimom u istoriji Srbije, koji predvodi najveći politički manipulant Vučić, poručio je Aleksandar Rodić, predsednik Adria medija grupe i najavio ulazak u politiku.

Rodić je u pismu za javnost objasnio razloge zbog kojih se odlučio na ovaj korak.
- Izmanipulisani, uplašeni i osiromašeni su danas građani Srbije. Kontrolisani i porobljeni u državi koju je zarobila jedna partija, SNS. Vladavina Aleksandra Vučića simbol je manipulacije, pretnji i korupcije. U istoriji će jednog dana pisati da je to bila najgora vlast u Srbiji.

Najveći broj političkih stranaka danas je samo dekor u pozorištu u kome su odavno podeljene uloge. Jedan deo njih je u strahu od Vučićevih fioka, a neki drugi politiku doživljavaju kao posao iz fotelje, odakle se povremeno tvituje. Nema nade. Zato danas svi ćute, i ponižena prosveta, zdravstvo, pravosuđe, svi intelektualci učaureni u svoje salone u kojima međusobno mudruju bez želje za akcijom. Studenti su bar nešto pokušali. Ali...
Nazad na vrh Ići dole

Vlasnik Kurira osniva stranku!?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Komentar Gospodina Teodora Gaćeša, direktor i vlasnik "Pink taksija"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-
Skoči na: