BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 SAŠA JANKOVIĆ političar?

Ići dole 
+14
Cicija
Dalaj Lama
Tenerife
Smile
BBrroo
Fmember
Maca
Boranija
LleytonHewitt
Roman Abramovich
Popaj
FatCat
Limited011
Ars Vivendi
18 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/3/2017, 22:50

Vreme je da i on dobije svoju temu.... kafa

Za početak:

SVEVLAD @SlobaGeorgiev
Još ovo
Čestitajte Vučiću pobedu
Učestvovali ste u postupku, pristali ste
On je pobedio
Čestitajte mu
To je pristojno

Saša Janković ✔ @Kihot_ex_of
@SlobaGeorgiev Tražite da ČESTITAM Vučiću na OVOME? Ne, već ću Vas da blokiram. I sve slične. Draži su mi botovi.


Ovakvi stavovi se ne poklapaju sa "boljom Srbijom" i "pristojnom Srbijom" za koju se on BAR VERBALNO zalaže!

Morao bi da pripazi jer od sad se svaki njegov potez, svaka njegova reč pažljivo odmerava.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/4/2017, 02:23

Da Saša Janković mora da se odluči kojim putem želi da ide.

Valjalo bi da osnuje svoju stranku, samo to nije tako prosto ako misli da napravi ozbiljnu stranku. Voditi ozbiljnu stranku je komplikovano kao i vodjenje firme od 3000 ljudi što se organzacije tiče.
A treba i dosta para i entuzijazma članova. Ozbiljan je to posao.

Koliko je od onih 100 koji su ga prozvali da se kandiduje spremno da udje u svoj auto, kupii benzin svojim parama i ode do Paraćina ili Kuršumlije da osnuje opštinski odbor nove stranke.
Bojim se da niko od njih na to nije spreman, ali bi svih 100 odmah pristalo da udje u glavni odbor takve stranke.

Ne znam ni ko bi mu bio finansijer, a bez para nema ni stranke.

A morao bi da probere koga će da uzme za svoje najbliže saradnike, jer sa polovinom onih 100 ja LIČNO nikada ne bih popio ni kafu...
Vrlo je važno kakve će kadrove izabrati, a ne da mu na mitngu u BG "konferansije" bude ona Vojtihovska koja je bila 2. čovek na TV Pink i vodila, ako se secate one emisje gde pita neku jadnicu koju je više puta silovao otac, da li je doživela orgazam!   89

Ne znam koga će da izabera, ali vajde neće videti od mnogih koju ga sada tapšu po ramenu.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/6/2017, 01:26

Problem je u kandidatu koji ne poznaje Srbiju, tj. o Saši Jankovću!

Kad on kaže: "Trudiću se da sve bude po Ustavu  da Ustav bude na strani gradjana"

Malinar iz Arilja kaže: "O čemu ovaj priča? Šta je Ustav?

Saša Janković: "Ukinuću mrak koji vlada Srbijom!"
Malinar: "Šta? Zar ovaj čovek nema struju u svom stanu?

Janković: "Ukimućemo cenzuru!"
Malinar: "Šta je cenzura? Ako misli na novine one svašta pišu i Vučić je tu slab treba da zabrani neke od novina i ja bi ih zabranio!"

Janković: "Diktatura jednog čoveka!"
Malinar: "To nam i treba, želmo vodju i da znam ko je kriv za cenu malina, i ko će da udje na Farmu i u Parove  kad će opet Ceca da peva....

I jel ima neke (mufte) subvencije od države?

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/6/2017, 02:06

Politički život jedne zemlje kreiraju političke stranke, tj. ozbiljne organizacije, sa celokupnom svojom strukturom ...

Od Političkog saveta, preko strukovnih saveta i teritorijalne organizacije koja prati administrativnu podelu zemlje, do onoga što svaka velika organizacija mora da ima:
Pravne i finansijske službe, marketing & public relation (interni + externi), IT, kao i ozbiljan HR sa sopstvenim centrom za usavršavanje kadrova ... koliko je meni poznato: jedino SPS zadovoljava ovaj kriterijum i od skora SNS.

Iz ovoga sledi:
-- oko centara odlucivanja u strankama se okuplja gomila opskurnih likova (negativna selekcija kadrova);

-- okrenutost lažnih "stranaka" ka velikim gradovima (BG, NS, NI) jer se tu lako može 'nahvatati' onaj minimum za prelazak cenzusa;

-- potpuno zanemarivanje rada na terenu za koje je neophodan veliki broj ljudi ..

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/6/2017, 15:26

FatCat ::
Problem je u kandidatu koji ne poznaje Srbiju, tj. o Saši Jankovću!

Kad on kaže: "Trudiću se da sve bude po Ustavu  da Ustav bude na strani gradjana"

Malinar iz Arilja kaže: "O čemu ovaj priča? Šta je Ustav?

Saša Janković: "Ukinuću mrak koji vlada Srbijom!"
Malinar: "Šta? Zar ovaj čovek nema struju u svom stanu?

Janković: "Ukimućemo cenzuru!"
Malinar: "Šta je cenzura? Ako misli na novine one svašta pišu i Vučić je tu slab treba da zabrani neke od novina i ja bi ih zabranio!"

Janković: "Diktatura jednog čoveka!"
Malinar: "To nam i treba, želmo vodju i da znam ko je kriv za cenu malina, i ko će da udje na Farmu i u Parove  kad će opet Ceca da peva....

I jel ima neke (mufte) subvencije od države?
Pa ovaj Malinar je potpuno u pravu.   od  Ziveo Malinar.
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 670
Localisation : Zemun
Points : 1782
Datum upisa : 25.05.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/13/2017, 18:13

Bivši predsednički kandidat Saša Janković najavio je danas da će narednih dana formirati pokret u koji će ući i Nova stranka Zorana Živkovića koja je podržala njegovu kandidaturu.

Janković je na konferenciji za novinare naglasio da nije spreman da silom brani izbornu volju građana, koju je Vučić oteo, a najavio je da će u narednom periodu jačati, omasoviti i formalizovati pokret koji je iznedrio njegovu kandidaturu.

Rekao je i da Demokratska stranke neće biti deo pokreta.

Ponavlja da je A. Vucic silom oteo izbore i da njeova clanica RIK-a nece glasati za konacne rezultate. Pozvace poslanike da ozive rad parlamenta ali ne i da ga bojkotuju. Podrzava protste ali nema nista sa njihovom organizacijom jer su gradajni jasno porucili da ne zele politicare da ih vode na ulicnim demonstracijama.

"Alekandar Vučić će biti predsednik Srbije u narednom periodu zato što je silom prisvojio izbore i suspendovao demokratiju", izjavio je on dodajući da je Vučić silu demonstrirao nad medijima i u institucijama, kao i ogromnim novcem koji je uložio u osvajanje još jedne funkcije.

Duboko sam uveren, ocenio je, da je Vučić lišio građane Srbije prava na drugi krug predsedničkih izbora i zbog toga moji predstavnici u Republičkoj izbornoj komisiji neće glasati za proglašenje konačnih rezultata.
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/13/2017, 18:18

A da li nas Sale jos uvek prima preko 3000 eur platu kao zastitnik ne znam koga, valjda sebe i svojih politicara ?
Nazad na vrh Ići dole
LleytonHewitt
Still learning
Still learning



Broj poruka : 37
Points : 134
Datum upisa : 02.12.2014

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/18/2017, 14:24

Popaj ::
A da li nas Sale jos uvek prima preko 3000 eur platu kao zastitnik ne znam koga, valjda sebe i svojih politicara ?

nisam siguran koliko si ispratio, ali Saša Janković je podneo ostavku na tu funkciju, kad se kandidovao za predsednika...

kao što mnogi drugi nisu podneli ostavke na svoje funkcije, računajući tu i premijera, a sadašnjeg predsednika.. koji trenutno nije siguran koja mu je funkcija, pa će mu to reći Kinezi kad im ode u posetu...
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/18/2017, 16:41

Da ali dok tu ostavku Skupština ne usvoji on prima platu...

Niko nije davao ostaku u Srbiji kada se kandidovao, ni Tadić kada se kandidovao po drugi put, pa ni kada se kandidovao po TREĆI put, čak ni Labus koji se kandidovao za predsenika abo je zamenik premijera.

Ni Obama nije davao ostavku kada se po drugi put kandidovao

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/18/2017, 17:10

Kad je vec rec o Obami, on i ja slavimo isti dan rodjendan, ali ja ga bas ne gotivim.
Jeste da nema veze sa temom, ali eto malo gluposti na netu.
A da SJ i dan danas prima preko 3000e, to je sigurno.  Malo li je ?
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/18/2017, 17:12

Potpredsednik Socijaldemokratske stranke Marko Đurišić izjavio je da poslednji izbori pokazali su da stanje u Srbiji ne može da se promeni bez jakih, političkih stranaka koje će promovisati politike u svim sredinama. Govoreći o protestima, izrazio je strah da premijer Aleksandar Vučić „ne izgubi stpljenje" i ne isprovocira incidente.

Jedino kroz stranačko organizovanje može doći do promena i da su poslednji izbori pokazali, rekao je Đurišić. On je kazao da ne postoji bolje organizovan društveni sistem od parlamentarne demokratije. Opozicija ima deo odgovornosti za stanje u društvu, ali svaljivanje svega na opoziciju neće dovesti do rešenja.

“Potrebne su jake dobro organizovane političke stranke koje će određenu politiku promovisati u svakoj sredini, lepo je što se ljudi okupljaju u gradovima, ali glasaju ljudi i u malim mestima“, kazao je. U tim mestima opozicija ne postoje godinama jer je finasijski teško delovati i ogromni su pritisci na ljude, koji se onda povlače pred strahom.

Politička organizacija pravi se godinama, ne dva meseca pred izbore, to je takođe jedna od lekcija ovih izbora. “Težak nam je protivnik i treba da se opametimo i da vidimo kako ćemo da se oganizujemo protiv tog protivnika koji ne bira sredstva kako da dođe do cilja”, rekao je.


Đurišić je rekao da najveći potencijal za okupljanje opozicije sada ima Saša Janković, i da je SDS otvoren za saradnju. Kazao je i da očekuje da će Vuk Jeremić takođe nastaviti političko angažovanje. „Sad imamo nove igrače i drago mi je, podržavam svakoga ko želi da se upusti u političku borbu protiv Vučića“, zaključio je Đurišić.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/23/2017, 02:20

citat ::
Bivši kandidat za predsednika Srbije i zaštitnik građana Saša Janković najavio je da će iduće nedelje u Briselu pojedinim evropskim poslanicima predočiti da u Srbiji postoji alternativa.

On je rekao da bi voleo da međunarodna zajednica ne preduzima korake koji se lako mogu tumačiti kao podrška lošim procesima u Srbiji, jer su ti procesi u Srbiji "antievropski i antivrednosni".

Jedno imam da kažem: ovako govore IZDAJNICI!
Sram da ga bude....

Bori se u Srbiji ne u Brselu za demokratiju u Srbiji, posebno kad su ti dostupni svi "top secret" dokumenti....
Uz stranu pomoć nećeš doći na vlast!
Zapamti to.

Ne mogu da verujem kakva je ovo budaletina, gora od onog Radula i DJB!!!

.
.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/23/2017, 12:42

Maca ::

Ne mogu da verujem kakva je ovo budaletina, gora od onog Radula i DJB!!!
.
.
Sad tek vidis to ? Cekaj samo kada se malo osili, tek onda ces da vidis ko je i sta je. Radule je jako mali za njega.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/23/2017, 14:53

Maca ::


Bori se u Srbiji ne u Brselu za demokratiju u Srbiji, posebno kad su ti dostupni svi "top secret" dokumenti....
Uz stranu pomoć nećeš doći na vlast!
Zapamti to.


.

ajde???  a kako je vucic dosao na vlast?

narod ga izglasao bez pomoci tajkuna i pomoci sa stane?

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime4/27/2017, 22:33

Bivši predsednički kandidat grupe građana "Za Srbiju bez straha" Saša Janković imao je tokom protekla dva dana u Briselu više sastanaka u Evropskom parlamentu sa parlamentarcima i savetnicima u toj instituciji, koje su interesovali "situacija u Srbiji posle predsedničkih izbora, protesti i politički planovi Jankovića i pokreta koji predvodi".

Kako je saopšteno, Janković je ocenio da "vlast u Srbiji gubi poverenje prevarenih građana, da se održava reklamirajući lažnu stabilnost, nauštrb dobrobiti stanovništva i odnosa sa narodima regiona koje preko svojih medija podriva".

Janković je, takođe, napomenuo da su protesti u Srbiji izraz autentične volje ljudi koji traže institucije, poštovanje zakona, pravdu i ljudsko dostojanstvo, a protive se "puzajućoj diktaturi i strahovladi".

Politička organizacija koja je nastala tokom predsedničke kampanje je postojeća, stvarna alternativa autokratskom režimu i organizuje se širom Srbije na platformi društvene pravde i vladavine prava, ističe se u saopštenju.

Janković je sagovornicima u Briselu skrenuo pažnju i na "činjenicu da građani Srbije gube poverenje u institucije Evropske unije (EU), zbog njihovog povlađivanja režimu u Srbiji koji ruši sve vrednosti na kojima su sazdane Srbija i Evropa".

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 670
Localisation : Zemun
Points : 1782
Datum upisa : 25.05.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime5/4/2017, 22:58

Karijera

1994. godine je počeo da radi kao novinar u agenciji Beta. Bio je pomoćnik dežurnog urednika i urednik nedeljnog izdanja na engleskom jeziku. Tu se zadržao tri godine.

1996. godine je završio Pravni fakultet u Beogradu, smer upravno pravo.

1997. godine se zaposlio kao stručni saradnik u Ministarstvu za sport i omladinu.

2000. godine je postao Sekretar saveznog ministarstva sporta, a naredne godine pomoćnik saveznog sekretara za sport i omladinu.

2003. godine se zaposlio na mesto nacionalnog pravnog savetnika u Odeljenju za demokratizaciju misije OEBS-a u Beogradu.

2005. godine je završio specijalističke studije bezbednosti na Fakultetu političkih nauka.

U julu 2007. godine za Jankovića je glasalo 143 poslanika pa je izabran za Zaštitnika građana.
Nazad na vrh Ići dole
BBrroo
VIP
VIP



Broj poruka : 585
Points : 1870
Datum upisa : 09.03.2010

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime5/5/2017, 18:53

Da li moze da se predpostavi pravi razlog  zasto  je zavrsio drugi fakultet i smer bezbednosti.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime5/5/2017, 22:11

citat ::
2003. godine se zaposlio na mesto nacionalnog pravnog savetnika u Odeljenju za demokratizaciju misije OEBS-a u Beogradu.

Pitanje br. 2 je šta je tu naučio, ko mu je bio mentor i kako to da baš posle tih "kurseva" u OEBS-u bude predložen za "obusmana"?
Izgleda da se u OEBS-u dobro pokazao i naučio da bude servilan toj organizaciji.

Pitanje je kako to da ja ne znam nikoga koga su JUL i SPS primili na rad u ministarsto malte-ne niodkuda?
Kako se postaje saradnik u ministarstvu?
Da li je za to potrebno da budete član neke partije, simpatizer ili je dovoljno da vas neko iz OEBS-a predloži za taj posao?

Ko je njega uopšte, od gomile pravnika i to baš njega iz Loznice predložio za obusmana?
Ili je dovoljno da se prjavite i ljudi vas tek tako izaberu u skupštini?
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime5/21/2017, 15:33

Saša Janković osnovao Pokret "Slobodni građani Srbije"

Za članove Predsedništva Pokreta jednoglasno su izabrani akademik Dušan Teodorović, reditelj Goran Marković, novinar Srđan Škoro, borac za ljudska prava i bivša poslanica Aida Ćorović.

Među pristutnima su i glumci Sergej Trifunović i Nikola Đuričko, pevač Vlado Georgijev koji je i glasao na Skupštini čime je svrstan u red osnivača Pokreta, zatim advokat Božo Prelević, reditelji Zdravko Šotra i Kokan (Sandokan) Mladenović, profesor FPN Rade Veljanovski...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime5/21/2017, 20:00

Maca ::
Saša Janković osnovao Pokret "Slobodni građani Srbije"

Za članove Predsedništva Pokreta jednoglasno su izabrani akademik Dušan Teodorović, reditelj Goran Marković, novinar Srđan Škoro, borac za ljudska prava i bivša poslanica Aida Ćorović.

Među pristutnima su i glumci Sergej Trifunović i Nikola Đuričko, pevač Vlado Georgijev koji je i glasao na Skupštini čime je svrstan u red osnivača Pokreta, zatim advokat Božo Prelević, reditelji Zdravko Šotra i Kokan (Sandokan) Mladenović, profesor FPN Rade Veljanovski...

Kako se meni čini, Vučić ne mora da brine za sledeći mandat.
kafa

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime5/22/2017, 20:44

FMEMBER, slažem se po prv put s tobom !
Arrow

PROBLEM I S IMENOM:
citat ::
Dan nakon što je u Beogradu osnovan Pokret "Slobodni građani Srbije", na čijem je čelu Saša Janković, predstavnici te organizacije saznali su da je u Agenciji za privredne registre (APR) registrovana još jedna organizacija sa gotovo identičnim nazivom.

Reč o organizaciji Slobodni građani Srbije iz Novog Sada, koju je neko registrovao pre 18 dana.

citat APR ::

Основни подаци
Статус: Активан
Облик организовања: Удружење
Назив удружења/савеза: "СЛОБОДНИ ГРАЂАНИ СРБИЈЕ"
Скраћени назив: "СЛОБОДНИ ГРАЂАНИ СРБИЈЕ"
Матични број: 28229372
Место: Нови Сад
Општина: Нови Сад - град
Улица: Теодора Павловића

Заступници
Име и презиме ЈМБГ
Бојан Павловић
0412981773647

84

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime5/22/2017, 22:17

Fmember ::
Kako se meni čini, Vučić ne mora da brine za sledeći mandat.
kafa

Predsednički? Šta ćemo s mandatom premijera?

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime5/23/2017, 00:28

Vučić izbezumljenoj, razjednjenoj opozicji koja ne pokazuje ozbiljnost neprestano nameće trivijalne teme na koje se on lepe ko muve na gov... umesto da nametnu svoje teme, pre svega ekonomske i socjalne...

Tako su dobili danas jednu zadatu temu (Gašić kao šef BIA ili ko će biti premijer, ili spomenk Đinđiću), i time će se baviti dok Vučić ne odluči da se bave nečim drugim, a u međuvremenu će opet biti šokirani izborom mandatara.

I sve tako u krug, dok i socijalne teme ne preuzme SNS.

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime6/15/2017, 08:25

Đorđe Vuković, programski direktor Cesida, navodi da su kod svake političke organizacije koja nije etablirana problem kadrovi i finansije, a da svi ostali problemi proizilaze iz tih. Kako ističe, kada u politici nemaš mrežu i novac, ne postojiš.

- Stranka ili pokret je oligarhijski sistem u kom mora da postoji hijerarhija. Kada je Zoran Đinđić to shvatio uspeo je da pobedi Miloševića. U ovom trenutku SNS je pet puta bolje organizovan od ostalih, a kada taj odnos bude jedan na prema jedan ili kada se ta srazmera smanji, onda možeš da se nadaš ozbiljnoj borbi sa naprednjacima - objašnjava Vuković i dodaje da će finansijeri sami doći kada se opozicija bude ozbiljno približila Vučiću.

Članovi Pokreta, naročito u ovoj fazi, treba da budu angažovani ne osam sati, nego 24 sata. Takođe, organizacija Jankovića programski je nedovršena. Idejama o vladavini prava i slobodi građana ideološki mogu da se pozicioniraju, ali to nije dovoljno - kaže Stojanović.

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime8/6/2017, 00:16

citat ::
Građani moraju da se oslobode straha, da prestanu da veruju lažima vladajuće koalicije, da pogledaju u sopstvene tanjire i frižidere i vide kako zaista žive, izjavio je lider Pokreta slobodnih građana Saša Janković u Boru.

To kaze covek koji je imao platu od preko 3000 EUR???
Kako ga nije sramota?

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime8/6/2017, 02:08

Da li je sam sebi odredio sramotnu platu od 3000?
Kolika je plata Jorgovanke Tabaković - ko njoj određuje platu?

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime8/6/2017, 02:12

Bogati bankar vozi se u svom Mercedesu i ugleda muškarca kako jede travu. Zaustavi auto, izađe napolje i pita ga:

- Zašto jedete travu?

- Nemam novaca za hranu.

- Dođite onda sa mnom da vas nahranim.

- Ali imam i ženu i troje dece.

– Nema problema, ima dovoljno i za njih.

Svi uđu zajedno u Mercedes i kad su krenuli kaže siromašan čovek:

- Gospodine vi ste stvarno predobri. Hvala vam što ste nas poveli sa sobom.

– Ma, nema problema. Oduševićete se kad vidite koliko je visoka trava u mom dvorištu...

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime8/6/2017, 03:20

Guverner, Predsednik Ustavnog suda, pa i predsenik skupštne (ako ubiju predsednika on stupa na njegovo mesto) to zavredjuje velku platu, kao i direktori EPS, NIS itd...

Ali šta predstavlja Ombusman?
Zašto on ima tolika ovlašćenja i zašto ga nismo ni čuli u vreme vladavine DS???
Malo objektivnosti i pored mržnje i negatvne karme spram ove vlasti nije na odmet.

P.S. Veoma mali broj članica EU ima ombusmana.
Samo nemoj da me davite o "postojanju" institucija u tim zemljama, ko želi da zna dobro zna kako one funkcionišu u Bugarskoj, Rumuniji, Hrvatskoj, Madjarskoj, Poljskoj, pa čak i Grčkoj, Italiji itd....

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime8/6/2017, 04:11

Niti karma, niti mržnja - samo si zabašureno na pitanja odgovorio pitanjima. Gledaj na to kako hoćeš ili kako ti odgovara - tvoja stvar, karma ili šta drugo. Ništa bolji od nabrojanih država u prethodnom postu nismo bili, niti smo sada, niti ćemo ikada biti. Moje mišljenje je da baš zato što objektivno razmišljanje o bilo kom aspektu koječega, ipak vuče na nečiju stranu :-)

Dakle, da kažem još, da ni zapadnije države od zapadnog sveta po pitanju višeg interesa u sferama delovanja nisu dovoljno objektivne, tj. teraju vodu na svoju vodenicu.

Kad si već na vlasti, je l', onda je to ono najbolje što je narod mogao da izabere, izabrao, za to smo se borili - tako da su i odluke te vlasti ispravne bez sumnje. Mi smo tu da komentarišemo i iznosimo svoja mišljenja, ali ipak treba podržati vladu bez sumnje.

Kako se da primetiti u medijima bar, opozicija se baš trudi da ne dođe na vlast, i dobro im ide! Samo napred! Čemu onda svakodnevno napadanje? Zamajavanje i opozicije i naroda?

Pa opoziciji bi najbolja opcija bila da bojkotuje sve izbore, ha ha, pa da umesto "dvostranačkih" imamo jednostranačke izbore! Koliki su klip*ni, ni oko toga se ne bi mogli dogovoriti!

Da budemo načisto, lično razmišljanje - bludim u etar (sviranje q*rcu na uzvišen način). Šalter za žalbe otvoren, slobodno udri po tastaturi - demokratski?

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime8/16/2017, 17:43

Vlast se bori protiv opozicije, umesto da je obrnuto.

Neke od aktuelnih informacija onih koji su na vlasti mozete procitati i na sajtu http://www.vulin.rs/

89

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime8/16/2017, 23:02

"Pokret slobodnih građana obustavlja planove o izbornoj saradnji sa Demokratskom strankom pošto je predsednik DS-a Dragan Šutanovac javno ponudio Aleksandru Vučiću saradnju na izmenama Ustava. Žalimo zbog zaokreta predsednika DS-a i ponavljamo da je jedini dijalog koji će Pokret ikada imati sa Aleksandrom Vučićem isključivo razgovor o mirnoj predaji vlasti", navodi se u saopštenju PSG.

titanik

Pa valjda prvo moraju da ga pobede na izborima?
A posle i ne moraju da pregovaraju o "predaji" vlasti...
Mnogo su m nešto "radikalni" ovi iz PSG!

citat ::
Pokret slobodnih građana saopštio je da obustavlja planove o izbornoj saradnji sa Demokratskom strankom (DS) zbog toga što je predsednik DS Dragan Šutanovac, kako se navodi u saopštenju, javno ponudio Aleksandru Vučiću saradnju na izmenama Ustava.

"U stanju prikrivene diktature pod fantomkama, time se suštinski učestvuje u lažiranju demokratije i simulaciji dijaloga. Građani Srbije imaju pravo da znaju ko stoji sa koje strane. Beskrajne političke kombinatorike moraju biti zamenjene čvrstim i principijelnim stavovima u koje se gradjani Srbije uvek mogu pouzdati. Niko nema pravo da se kocka njihovim poverenjem", navodi se u saopštenju.

Taj pokret je izrazio žaljenje zbog, kako se navodi, "zaokreta predsednika DS", ali i ponovio da je jedini dijalog koji će ikada imati sa Aleksandrom Vučićem isključivo "razgovor o mirnoj predaji vlasti".

Predsednik Pokreta slobodnih građana Saša Janković je ocenio da potez predsednika DS "predstavlja kršenje prvog principa i uslova saradnje opozicije – da nema neposredne niti posredne saradnje sa vlašću Srpske napredne stranke".

"Predsedništvo Pokreta je jednoglasno odlučilo da u takvim okolnostima Pokret ne može da nastavi razgovore o saradnji. Šutanovac je, između ostalog, izjavio da će demokrate svoj predlog ustavnih izmena poslati 'predsedniku' Aleksandru Vučiću i da debata treba da počne prvo na nivou eksperata", dodaje se u saopštenju.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime9/9/2017, 11:15

"Pa izvinite, od Amerikanaca se traži da razgovaraju sa Severnom Korejom, a ja treba da pristanem na princip da nikad ni po koju cenu neću razgovarati ni o čemu sa Vučićem.
Zbog čega?
Što Saša Janković nije dobio treći mandat zaštitnika građana ili nije postao sudija Ustavnog suda.
Ili što se kolo sreće okreće, pa je Tadić od nekoga ko je pravio SNS došao u poziciju da sada gleda kako SNS realizuje politiku mimo njega, ne zaviseći od njegovih stavova ili onoga što je on do juče radio.
Zbog toga što je Vuku Jeremiću Vučić bio ok sve dok se nije okliznuo u UN pa se setio da postoje izbori u Srbiji i kandidovao za predsednika Srbije. Ma pustite me toga, to je neozbiljno", rekao je Čedomir Jovanović.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Cicija
Member
Member
Cicija


Broj poruka : 828
Points : 1938
Datum upisa : 10.01.2008

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime10/22/2017, 23:08

citat ::
Odnos sa Jankovićem

Nikada niste objasnili zašto ste prekinuli saradnju sa Jankovićem.

- Mi smo dugo pričali o njegovoj kandidaturi i daljem političkom delovanju. Bez obzira na državni posao, nije imao iskustvo u politici, a ja sam tu godinama... Imali smo dogovor šta ćemo uraditi posle izbora, ali on to nije realizovao.

Šta je bio dogovor?

- Da se formira jedna nova stranka ili da on preuzme vođenje Nove stranke, da ne trošimo pare na potpise i da sa te pozicije sa jasnim ciljevima i tempom počnemo pripreme za beogradske izbore već peti dan posle predsedničkih izbora. Ne znam koji su razlozi što je odustao. Verovatno se setio posle izbora da mu ne trebaju političari.

To govori Zoran Zivkovic, zvani ZOKI BUNDA !!
titanik
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Member
Member



Broj poruka : 670
Localisation : Zemun
Points : 1782
Datum upisa : 25.05.2007

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime11/22/2017, 18:39

Nikada tokom svoje dugogodišnje karijere u zemlji i inostranstvu mi se nije desilo da toliko pogrešim u proceni radnih sposobnosti i moralnog kodeksa jednog čoveka. Pogrešio sam i to je moja velika krivica. Primite moje izvinjenje, kako zbog moje pogrešne procene, tako i zbog zakasnelog priznanja”, napisao je akademik Teodorović.

Teodorović je istakao da PSG "ne pripada bračnom paru Janković".

- Najiskrenije molim bračni par Janković da napuste pokret - piše Teodorović.

Teodorović je za "Blic" potvrdio da je ovo pismo, objavljeno na internetu, njegovo i autentično.
Rekao je da je pročitao pismo člana Predsedništva PSG Srđana Škora, i da je “suština tu”.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

SAŠA JANKOVIĆ političar? Empty
PočaljiNaslov: Re: SAŠA JANKOVIĆ političar?   SAŠA JANKOVIĆ političar? Icon_minitime12/1/2017, 00:38

Rekao sam ti, ja neću dati da prodješ kao Čaušesku, i to zbog Srbije, ne zbog tebe!'“, poručio je Janković predsedniku Srbije!

Predsednik Pokreta slobodnih gradjana (PSG) Saša Janković optužio je danas predsednika Aleksandra Vučića da stoji iza napada na njega i njegovu suprugu Slavicu Janković a da je u pozadini svega dobar rejting PSG pred beogradske izbore.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
 
SAŠA JANKOVIĆ političar?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: