BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Share | 

IZBORI 2016 -2017.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
LUMTDZOS
Our family
Our  family

Broj poruka : 308
Datum upisa : 28.07.2010

PočaljiNaslov: Re: IZBORI 2016 -2017.    12/12/2016, 10:10

@Limited011 ::
Lider Dveri Boško Obradović izjavio je da će biti kandidat tog pokreta na predsedničkim izborima, jer kako je naveo, ne vidi smisao da svi kandidati budu zastupnici iste politike "pogubnog" ulaska Srbije u Evropsku uniju.

Obradović je za Blic rekao da nema nikakve razlike između Tomislava Nikolića, Aleksandra Vučića, Ivice Dačića, Vuka Jeremića ili Saše Jankovića, kao mogućih predsedničkih kandidata, i da Dveri smatraju da je potrebno da na predsedničkim izborima imaju kandidata koji nudi drugačiju politiku.

"Mi u Evropsku uniju putujemo 16 godina i takav put je izgubio svaki smisao. Ako za ovih 16 godina nismo postali član, nećemo ni za idućih 16. Unija se raspada na naše oči", rekao je Obradović i dodao da je politika evrointegracija "prevaziđena".
Sta ovde nije tacno?  kafa
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member

Broj poruka : 1435
Datum upisa : 25.07.2010

PočaljiNaslov: Re: IZBORI 2016 -2017.    12/31/2016, 02:47

Kako izgleda kada Karića, kako sam tvrdi, pogleda Bog, videlo se danas na beogradskom aerodromu pošto je doleteo iz Belorusije. U državu iz koje je pre deceniju otišao, vratio se oslobođen svih optužbi.

Objašnjava da je politika za njega bila prekršaj, pa ga je kaznila vlada Vojislava Koštunice.

"Ljudi su se, ti političari toliko uplašili da ću im uzeti posao njihov, koji i nije tako loš - ništa ne rade, prodaju maglu, a zarađuju milione", rekao je Karić.

Ipak, neće opet u mađioničare, kako naziva političare, kojima poručuje - džabe ste se zaledili!

"Ja dolazim iz Sibira dalkog. A oni žive na plus 10, 15, 20. I već im je hladno, već se smrzavaju", šali se Karić.

Iako bi mogao da zauzme fotelju šefa države, jer tvrdi da nema konkurenciju, Karić je odlučio da aktuelnom predsedniku Srbije olakša predstojeću kampanju. I zbog toga je uveren da je Tomislavu Nikoliću laknulo.

"Bože moj, sačuvaću kanabe svoj! Evo kako se rimuje: Bože moj, sačuvaću kanabe svoj! Pa to je stih i proza", ushićen je Karić.

Vlast ga kaže ne zanima, ali želi ulogu sluge srpskog naroda. Uverava da ima recept kako da zaposli milion Srba, ali kaže da još plan nije izložio šefu srpske Vlade, kojeg je kako tvrdi, video samo na televiziji.

"Prema tome, predsednik vlade zna gde sam ja. Ako mu trebam, zvaće me, biću njegov sluga sa velikim zadovoljstvom!", poručuje Karić.

Old member
Old member

Broj poruka : 1404
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: IZBORI 2016 -2017.    1/15/2017, 14:00

Jeremić: Kandidujem se jer volim Srbiju!

Želim da svoje znanje, iskustvo i svoje međunarodne kontakte stavim na raspolaganje svojoj državi, izjavio je bivši šef diplomatije Vuk Jeremić, objavljujći predsedničku kandidaturu na skupu u Mikseru.

Njega zasad podržavaju lokalni lideri poput Dušana Petrovića, Miroslava Aleksića, ali i samostalni poslanici iz takozvane Velike narodne koalicije - Sanda Rašković Ivić, Dijana Vukomanović, Đorđe Vukadinović...

VIP
VIP

Broj poruka : 507
Datum upisa : 02.10.2013

PočaljiNaslov: Re: IZBORI 2016 -2017.    1/21/2017, 13:02

Do izbora sve i svašta, samo da posle izbora ne bude ovako:

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Bobo011
Still learning
Still learning

Broj poruka : 79
Datum upisa : 07.08.2015

PočaljiNaslov: ss   1/21/2017, 15:16

Tenerife, dobra ti je fora. Cini mi se da je nas narod uglavnom u postizbornom periodu.
Nazad na vrh Ići dole

IZBORI 2016 -2017.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Izdaju li se nove taxi dozvole ?
» Divlji taksisti kojih je sve vise

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-
Skoči na: