BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo

Ići dole 
+64
philips1
FatCat
pepermint
Momir
MORNAR
Popaj
Draganvi
Sneki
Stane Dolanc
Makso
DimitrijeJ
Aria
larry.flint
Cicija
ajtijevac
Paradiso
Polos
Roman Abramovich
ILoveRoses
goxi
albatros
beaglle
Voiceoflaw
Gacibds
Zexx
Friz
bonum.mm
MarkoJTD
Zeljko321
Vladulns
Igi-bg
Von Misha
Elizabeta2010
Big Mile
Aleks
Motika
Mistery 011
GogaAna
LleytonHewitt
piraterija
smele
Ars Vivendi
Toplica
LUMTDZOS
Smile
Zak10
Miros Lav
Nenadnenad67
Kobe Bryant
Optimista
C R A Z Y
Kopac
Dragot
zekapeka
gogloee
Bond
zbugiyu
Pekinis
Dalaj Lama
Aca123
boban75
Maca
Dragan555
Al Kapone
68 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
zbugiyu
Just looking
Just looking
zbugiyu


Broj poruka : 29
Points : 145
Datum upisa : 10.11.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/19/2015, 21:30

Pošto trenutno nisam u BG nadam se da će neko sutra posle skupštine napisati šta se izdešavalo.Hvala unapred
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
zekapeka


Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/21/2015, 00:13

Jel neko bio? Kakve su informacije? Vidim danas dobar pad cene...

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
Mbojan78
Just looking
Just looking



Broj poruka : 27
Godina : 45
Points : 127
Datum upisa : 19.02.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/21/2015, 08:40

Prica se da nije odrzana skupstina.Nije bilo kvoruma.
Nazad na vrh Ići dole
GogaAna
VIP
VIP
GogaAna


Broj poruka : 505
Localisation : NIŠ
Points : 1336
Datum upisa : 16.11.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/21/2015, 17:22

Mbojan78 ::
Prica se da nije odrzana skupstina.Nije bilo kvoruma.
Takvu informaciju sam i ja dobio, cak imam potvrdu da se nije pojavio zastupnik kapitala drzave.
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/21/2015, 19:34

GogaAna ::
Mbojan78 ::
Prica se da nije odrzana skupstina.Nije bilo kvoruma.
Takvu informaciju sam i ja dobio, cak imam potvrdu da se nije pojavio zastupnik kapitala drzave.
Ako je tako, onda je logicno da nema kvorum jer drzava (Agencija) ima 53% akcija. Ali, onda mi nije jasno ko je uopste potisivao taj Ugovor ako to nije Agencija tj. njeni kadrovi postavljeni u BiP-u?
Nazad na vrh Ići dole
zbugiyu
Just looking
Just looking
zbugiyu


Broj poruka : 29
Points : 145
Datum upisa : 10.11.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/22/2015, 07:38

LUMTDZOS ::
GogaAna ::

Takvu informaciju sam i ja dobio, cak imam potvrdu da se nije pojavio zastupnik kapitala drzave.
Ako je tako, onda je logicno da nema kvorum jer drzava (Agencija) ima 53% akcija. Ali, onda mi nije jasno ko je uopste potisivao taj Ugovor ako to nije Agencija tj. njeni kadrovi postavljeni u BiP-u?
A šta misliš ko je ovlašćeno lice za potpisivanje?Ima tu i drugih nelogičnosti radnici dobijaju platu iako su računi firme u blokadi.Sve u svemu izgleda da je neko nešto loše izračunao. police
Nazad na vrh Ići dole
Motika
Just looking
Just looking
Motika


Broj poruka : 31
Points : 122
Datum upisa : 26.09.2012

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/22/2015, 09:56

Otvoren STEČAJ za BIP

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/22/2015, 11:23

5000.kom po 23.din
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/22/2015, 15:41

Да, отворен је предстечајни поступак решењем привредног суда у Београду од 15.07.2015. Овим решењем се забрањује располагање имовином друштва, без претходне сагласности стечајног судије или прив.стечајног управника. Истовремено, забрањују се и исплате са динарских и девизних рачуна. А за 20.јули била заказана седница скупштине на којој је требала бити донесена одлука а ла "располагање имовином велике вредности". Које ли контрадикторности! 
И данас је Београдска берза донела решење о искључењу акција са берзе због отварања стечајног поступка над прив.субјектом. Овај пута за БЕТА.
Да ли се таква судбина спрема и БИП-у?
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 704
Points : 1915
Datum upisa : 28.01.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/22/2015, 16:37

Kako vam nije jasno?
Stečajni upravnik ima pravo da da u najam deo ili celu firmu po slobodnoj pogodbi do okončanja stečaja.
To je elegantan način da se izbegne bilo kakva skupština i odlučivanje akcionara...

Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/23/2015, 17:04

Promene: 02.07. - 23.07.2015. (T-3) ili 29.06. - 20.07.2015.


BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 2r43j4k
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/23/2015, 22:40

Od špekulanata, nema eminentnih likova, Grbić je samostalni strelac, nekada EFG ili sl, a čudi me jedini Krapež, ali količina nije velika, pa je valjda, ušao da proba...

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/24/2015, 09:28

Ars Vivendi ::
Od špekulanata, nema eminentnih likova, Grbić je samostalni strelac, nekada EFG ili sl, a čudi me jedini Krapež, ali količina nije velika, pa je valjda, ušao da proba...
Mislim da su juce poiskakali sa  malim KG.
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeta2010
Just looking
Just looking



Broj poruka : 15
Points : 43
Datum upisa : 15.12.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/26/2015, 13:35

Ne sme se dozvoliti stecaj BIP, zbog imena (brenda) koje su godinama gradili nasi preci, zbog toga sto je on nas, srpski, beogradski, zbog toga sto najveci % kratkorocnih obaveza predstavljaju obaveze prema drzavi, toj istoj drzavi koja je BIP dovela do ovakvog stanja I blokade.  Ova vlast blokadom racuna BIP-a pokazala je da se uopste ne razlikuje od prethodne koja je losom privatizacijom napravila problem...
BIP ima perspektivu, potreban mu je strucan menadzment a ne politicki igraci. To je pokazala Y2013...,
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeta2010
Just looking
Just looking



Broj poruka : 15
Points : 43
Datum upisa : 15.12.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/26/2015, 13:43

Kako je moguce da su poreske obaveze Y2013/Y2014 narasle sa 500M rsd na 808M rsd? Ko je to dozvolio? I sada neka revizorska kuca, VINCIC DOO...? Verovatno ce prikazati ono sto im se kaze...?
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/26/2015, 20:20

Ako misliš da dug prema državi nije dug onda živiš u zabludi.

Ne vidim način da im dug bilo prema kome bude oprošten...

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
zbugiyu
Just looking
Just looking
zbugiyu


Broj poruka : 29
Points : 145
Datum upisa : 10.11.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/27/2015, 07:59

Limited011 ::
Ako misliš da dug prema državi nije dug onda živiš u zabludi.

Ne vidim način da im dug bilo prema kome bude oprošten...
Dug je napravljen tako što je ista ta država postavljala godinama direktore i nadzorne odbore kojima je jedini cilj bio punjenje sopstvenih i partijskih kasa.Ko je od državno postavljenih direktora u bilo kojoj firmi u državi Srbiji odgovarao za štetu nanetu istoj toj državi?
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/27/2015, 11:38

zbugiyu ::
Limited011 ::
Ako misliš da dug prema državi nije dug onda živiš u zabludi.

Ne vidim način da im dug bilo prema kome bude oprošten...
Dug je napravljen tako što je ista ta država postavljala godinama direktore i nadzorne odbore kojima je jedini cilj bio punjenje sopstvenih i partijskih kasa.Ko je od državno postavljenih direktora u bilo kojoj firmi u državi Srbiji odgovarao za štetu nanetu istoj toj državi?
post2 Ovo je sustina svih pljacki. Ali, mi smo jedini krivci jer dajemo legitimitet tome glasajuci za one koji to rade. Imam utisak da oni brutalniji dobijaju jos vise glasova. Primer sa SNS-SPS koalicijom je dovoljan za to. Medijskim manupulacijama ljude dovode do pozicije da budu srecni sto ce ti "Djuro oprostiti sto te tukao".
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 707
Points : 1898
Datum upisa : 30.11.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/27/2015, 15:50

Dug bi napravio svako, jer pivo se ne prodaje a ima i viška radnika, plus što su Litvanci prodali sve što su mogil...

Danas čitam u Novostima navodno Vučić naredio Šubari da se BIP sredi i proda.

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Elizabeta2010
Just looking
Just looking



Broj poruka : 15
Points : 43
Datum upisa : 15.12.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/27/2015, 21:52

I posle Litvanaca, BIP je nastavio da radi...Znate li gde Jelen vrsi punjenje i koje  pivo ima jedino u Srbiji zaokruzen tehnoloski proces, vrenja ili kako se vec zove....Samo BIP!!!  
Nema marketing i to je problem...Ili ne dozvoljavaju da ga ima...?   
Bice velika sramota da ode u stecaj ali svi scenariji su moguci i vec vidjeni. Ovo je Srbija!
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/27/2015, 22:02

Dalaj Lama ::
Dug bi napravio svako, jer pivo se ne prodaje a ima i viška radnika, plus što su Litvanci prodali sve što su mogil...

Danas čitam u Novostima navodno Vučić naredio Šubari da se BIP sredi i proda.
Dozvolices da se ne slozimo. Dugove prave samo partijski kadrovi kojima je jedini zadatak da izvuku sto vise para za partiju koja ga je postavila i ekipu oko njega. Ako vec drzava postavlja rukovodstvo i postavlja clanove UO i NO, onda je ona jedini krivac ako takvo rukovodstvo dovodi firmu do propasti. To, da ima viska zaposlenih, bla,bla,bla...je posledica bas takvog drzavnog (partijskog) prilaza. Nikada necu nprihvatati partijske mantre o tome kako su krivi svi drugi samo ne oni koji mogu sve.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/27/2015, 23:53

Pa zbog takvih stvari i trpanja u džep, DS je i izgubio izbore.

Ako ovi nastave i ne bude rezultata, lako ćemo, za to služe izbori....

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/28/2015, 00:19

a moram da priznam da mi nije jasno zašto se se tek sad tgnuli i krenuli u kampanju spasavanja "važnog brenda" ( scratch ) kad se to razvlačenje imovene i para dešava već skoro 10 godina?

Gde ste bili do sad?

Koliko se sećam, a dobro se sećam, Litvanci su odneli neku liniju za punjenje ili sl, založili ŽIG (logo) firme itd...

Pa gde ste TAD bili? Što niste pisali Tadiću?
Što niste demonstrirali?

I da se ne lažemo, fabrika je ruinirana....

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/28/2015, 03:40

Elizabeta2010 ::
I posle Litvanaca, BIP je nastavio da radi...Znate li gde Jelen vrsi punjenje i koje  pivo ima jedino u Srbiji zaokruzen tehnoloski proces, vrenja ili kako se vec zove....Samo BIP!!!  
Nema marketing i to je problem...Ili ne dozvoljavaju da ga ima...?   
Bice velika sramota da ode u stecaj ali svi scenariji su moguci i vec vidjeni. Ovo je Srbija!

Izjava bez dokaza i obaveze.
Dakle ti tvrdiš da Apatinska pivara ništa ne radi nego puni pivo u BIP i BIP od toga nema ništa?
Dakle Apatinska pivara je ugašena i radnici otpušteni?

Smešno.... armo

Razumem bes akcionara i radnika, ali da sam mod banovao bih te iz cuga, zbog lupetanja!

P.S. Vučko dao nalog da se proda BIP? A ja se pitam što ne bi BIP išao u stečaj?
Kakav je to brend? Kome nedostaje?
Ja sam pivopija i uopšte mi ne nedostaje...
Čak i neprimećujem da ga nema, kao što nema "čiče" - Jagodinskog piva (malo previše kiselog za moj ukus)  kafa , ili Niškog piva (dobro), a ko se seća i "Valjevskog" koje je bilo baš dobro, al koga nema bez njega se može...

Zašto je BIP veći brend od Jagodinskog, Valjevskog ili Niškog piva?

Ali ako Vučko reši, možda i opstane, ali nije ga on upropastio već DS!!!
To tek istine radi...
Ma šta ja mislio o Vučku i SNS!!!

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Von Misha
Still learning
Still learning



Broj poruka : 52
Godina : 59
Localisation : Beograd
Points : 201
Datum upisa : 19.11.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/28/2015, 10:00

A ovo?

Država odlučila da privatizuje BIP

[You must be registered and logged in to see this link.]

Možda ipak nije sve tako crno...
Nazad na vrh Ići dole
Aleks
Old member
Old member
Aleks


Broj poruka : 1305
Godina : 70
Localisation : Bezanijska kosa
Points : 3867
Datum upisa : 15.05.2009

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime7/28/2015, 11:30

Sve u kompletu Beograd na vodi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.slobodnajugoslavija.com/drugTito.html
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/3/2015, 09:48

Da li je to samo privid ili ne, ali ja juče, u Beogradu, ni u DIS-u ni u Tempu, nisam našao BIP pivo, a ni BIP kvas! Nema ih ni u limenci ni u boci! Inače sam se redovno snabdevao pivom baš u ova dva megam.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Old member
Old member
Dragan555


Broj poruka : 1489
Points : 3162
Datum upisa : 18.01.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/3/2015, 11:43

Prisutnost na policama kao i njihova pozicija na policama se placa.
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/3/2015, 13:38

To je jedna mogućnost. Mene više interesuje nešto drugo: da li se pivo proizvodi?
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/3/2015, 14:04

Proizvodi se.
Nazad na vrh Ići dole
Dragot
VIP
VIP
Dragot


Broj poruka : 655
Points : 2873
Datum upisa : 16.10.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/3/2015, 17:28

Igi-bg ::
Proizvodi se.
Hvala za info.
Nazad na vrh Ići dole
Vladulns
VIP
VIP
Vladulns


Broj poruka : 1747
Localisation : novi sad
Points : 6151
Datum upisa : 02.09.2009

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/4/2015, 12:47

Već je pravljeno poređenje sa BIP-om, pa reko da prenesem vest:

Prodata "Pivara Niš" - Posle 8 neuspelih prodaja javnim nadmetanjem niška Pivara je prodata neposrednom pogodbom za 130 miliona dinara bugarskom investitoru.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
zbugiyu
Just looking
Just looking
zbugiyu


Broj poruka : 29
Points : 145
Datum upisa : 10.11.2014

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/5/2015, 07:12

Igi-bg ::
Proizvodi se.
Proizvodi se proizvodi.Danas(sreda) prvi put ove nedelje dok još ima zaliha.Inače radnicima koji su se prvi prijavili za otpremnine još nije uplaćen novac(nema odakle). titanik
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/5/2015, 11:08

Kupac Niske pivare.

Prema njegovim rečima, "Niška pivara" prodata je iz stečaja neposrednom pogodbom i to preduzeću čiji je vlasnik bugarski državljanin.

Prema evidenciji Agencije za privredne registre, firma "Grupa kapitalni projekti" je aktivno privredno društvo osnovano 2. juna, sa sedištem u Obrenovićevoj ulici u Nišu.

Pivara je prodata kao proizvodno-poslovna celina sa 22.620 kvadrata poslovnog prostora i 3,65 hektara zemljišta.

I sve to za 130 miliona dinara!

Nazad na vrh Ići dole
Mbojan78
Just looking
Just looking



Broj poruka : 27
Godina : 45
Points : 127
Datum upisa : 19.02.2010

BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo   BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo - Page 4 Icon_minitime8/6/2015, 10:46

PRIPADNICI MUP Srbije već tri meseca ispituju moguće malverzacije u Beogradskoj industriji piva (BIP) - saznaju "Novosti". Inspektori za suzbijanje privrednog kriminala boravili su u ovom preduzeću više od dve nedelje, a "najinteresantniju" dokumentaciju poneli su sa sobom, kako bi detaljno pročešljali poslovanje pivare. Mnogima će uskoro stići i prvi pozivi na informativne razgovore.
Nazad na vrh Ići dole
 
BIP a.d. Beograd - BIPB 2. deo
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» BIP a.d. Beograd - BIPB
» Luka Beograd a.d. Beograd - LBGD
» PZP Beograd
» Kopaonik a.d. Beograd - KOPB

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: