BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Share | 

Treba VOLETI svoju Domovinu SRBIJU!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Ars Vivendi
VIP
VIP

Broj poruka : 1954
Datum upisa : 21.01.2009

PočaljiNaslov: Treba VOLETI svoju Domovinu SRBIJU!!!   6/28/2015, 23:23

Smile
Old member
Old member

Broj poruka : 1151
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Treba VOLETI svoju Domovinu SRBIJU!!!   7/2/2015, 22:13

BEOGRAD - Američki ambasador u Beogradu Majkl Kirbi priredio je danas prijem povodom Dana nezavisnosti, 4. jula, i poručio da Srbija može da računa na SAD, kao svog partnera i prijatelja.

"Zahvalan sam na svemu što sam postigao zajedno sa mnogo svojih prijatelja i kolega u Srbiji, koji su istinski posvećeni demokratskoj i evropskoj budućnosti Srbije. Naravno, ima još posla koji treba obaviti, ali Srbija može da računa na SAD kao svog partnera i prijatelja", rekao je Kirbi.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP

Broj poruka : 1954
Datum upisa : 21.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Treba VOLETI svoju Domovinu SRBIJU!!!   7/17/2015, 11:04

Vojska Slovenije neće učestvovati na vojnoj paradi povodom hrvatske proslave 20. godišnjice vojno-policijske akcije "Oluja".

Šef srpske diplomatije ranije je izjavio da će Srbija s pažnjom pratiti koje će zemlje poslati vojsku na vojnu paradu koju Hrvatska organizuje 5. avgusta povodom Oluje i da će njihovo učešće smatrati antisrpskim stavom.

Dačić je juče rekao da je godišnjica Oluje dan žalosti za Srbiju i zahvalio zemljama iz okruženja i šire što neće učestvovati na paradi.

Dalaj Lama
Member
Member

Broj poruka : 407
Datum upisa : 30.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Treba VOLETI svoju Domovinu SRBIJU!!!   8/8/2015, 14:50

- U našem narodu ima mnogo više kvalitetnijih ljudi nego što mi to sami sebi predstavljamo. I ovde i u inostranstvu.

http://sport.blic.rs/Ostali-sportovi/277088/Specijalno-cudo-Srbi-se-ujedinili-i-zadivili-svet

Member
Member

Broj poruka : 407
Datum upisa : 30.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Treba VOLETI svoju Domovinu SRBIJU!!!   5/19/2016, 16:58

Na pitanje koliko mu znači što je “simbol nove Srbije“, kako je formulisao novinar, Novak je odgovorio:

“Čast mi je i privilegija da predstavljam svoju zemlju gde god da budem – teniser može da bude primer deci u Srbiji, ali i bilo gde drugo. Moja zemlja prošla je kroz mnoge teškoće u poslednje tri decenije i zaista cenim tu ulogu koju sport omogućuje, da se zemlja predstavlja na drugačiji način. Kroz sport mogu da pokažem karakter i snagu Srba, snagu koja nam je omogućila da prebrodimo teške periode rata i sankcija. Ponosan sam što sam Srbin i ponosan sam na to što me zemljaci vide kao uzora svojoj deci, trudim se da uvek imam to na umu jer to nosi i veliku odgovornost. Pokušavam da budem svestan da ono što radim na terenu i van njega ima uticaj“.

Treba VOLETI svoju Domovinu SRBIJU!!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako izracunati....?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: POLITIKA-
Skoči na: