BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 FPM Beograf - BGRF

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Tom80
VIP
VIP



Broj poruka : 214
Localisation : Europe
Points : 339
Datum upisa : 04.03.2012

FPM Beograf - BGRF Empty
PočaljiNaslov: FPM Beograf - BGRF   FPM Beograf - BGRF Icon_minitime4/18/2015, 23:57

Preduzece je propalo. Imam unutra neke pare. Od brokera se nikakve informacije ne mogu izvuci.
Zna li netko nesta?
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

FPM Beograf - BGRF Empty
PočaljiNaslov: Re: FPM Beograf - BGRF   FPM Beograf - BGRF Icon_minitime4/19/2015, 02:41

Sve ima na ovom foruu, samo moraš malo da se potrudiš i pronadješ odgovor:
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Tom80
VIP
VIP



Broj poruka : 214
Localisation : Europe
Points : 339
Datum upisa : 04.03.2012

FPM Beograf - BGRF Empty
PočaljiNaslov: Re: FPM Beograf - BGRF   FPM Beograf - BGRF Icon_minitime4/19/2015, 19:31

Hvala. Stecaj je bio pre tri godine a jos se nista ne moze saznati online, brokeri takoder sute.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

FPM Beograf - BGRF Empty
PočaljiNaslov: Re: FPM Beograf - BGRF   FPM Beograf - BGRF Icon_minitime4/19/2015, 19:45

Brokeri s time nemaju ništa, ako već želiš da saznaš nešto moraš da saznaš ko je stečajni upravnik i njemu lično da se obratiš.
Sumnjam da je ostao neki dinar za akcionare (treći red potražilaca), ali najlakše ćeš to saznati ako okreneš firmu i tražiš da stupiš sa stečajnim upravnikom u kontakt.

Stečajni upravnik odlučuje o svemu, on je nešto kao Bog u firmi koja je u stečju.

ili probaj ovde:
[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Tom80
VIP
VIP



Broj poruka : 214
Localisation : Europe
Points : 339
Datum upisa : 04.03.2012

FPM Beograf - BGRF Empty
PočaljiNaslov: Re: FPM Beograf - BGRF   FPM Beograf - BGRF Icon_minitime9/14/2017, 10:51

Poklanjam ove dionice, 130 komada, to je po zadnjoj trgovanoj cjeni vrijedilo 5500 eura. Mozda i izvucete nesta, a mislim da troskova u Srbiji nemate. Buduci da nisam u Srbiji kosta me svaki mjesec da ih imam na racunu. Imam jos i PRMT, poklanjam i njih u paketu. Ako ih netko zeli neka javi, ako treba mogu i poboljsati ponudu.
Nazad na vrh Ići dole
 
FPM Beograf - BGRF
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: