BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Šta je FxLider?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 499
Points : 1850
Datum upisa : 06.12.2011

Šta je FxLider? Empty
PočaljiNaslov: Šta je FxLider?   Šta je FxLider? Icon_minitime7/10/2014, 15:03

Nedavno sam video članak na Blicu gde su se reklamirali i nudili "50e realnog novca za trogvinu akcijama YAHOOa" pa rekoh, ajd da vidim, registrujem se i iskeširam 50e u džep. Popunim ja formular i kažem sebi "Šta se zamlaćuješ, nisu oni ovce" i ugasim formular i ne pošaljem ga. Osim što nisu ovce, nisam ni vode gde se potpisuje ugovor i sa kim. Registracija izgleda kao da otvaram nalog na forumu, a ne da nekom treba da poverim novac.

I zove me danas neko i kaže mi da sam se registraovao. Rekoh, moguće mada mislim da nisam završio formu i on mi to i potvrdi i nastavi da mi nudi raznorazne pogodnosti, lične stručno konsultante, dupliranje kapitala ako uplatim do sutra nešto (ne kapiram kako) i na kraju pošto nisam delovao  zainteresovano ponudi i 50e na mufte, al sam celu priču zaobišo :)

Elem, vidim da je ideja da ti izbiju kintu iz džepa kako god mogu i interesuje me jel se neko slučajno zeznuo se registruje? Jel tamo ikako postoji način da čovek koji uplati novac, izgubi pola podigne drugu polovinu? Stvarno mi ne ide u glavu kako bilo kome mogu da nude dupliranje bilo čega osim ako ne postoji način da novac ikad povučeš.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Ultrex
Just looking
Just looking



Broj poruka : 13
Points : 51
Datum upisa : 03.10.2011

Šta je FxLider? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je FxLider?   Šta je FxLider? Icon_minitime7/22/2014, 19:20

Nikola,

Novac koji ti nude (na bilo koji nacin) ne mozes podici, on ti sluzi samo za trgovanje. Ako napravis neku dobit tim novcem, nju mozes podici. Sto se tice njihovih saveta, nisu mnogo korisni. Ono sto je dobro, to je da ti redovno salju sve vesti i informacije, uce te kako da trgujes, postoje besplatni kursevi i seminari... Licno ti savetujem da prvo otvoris demo racun pa da vidis kako je to. Doduse, sa demo racunom nemas sve gore pomenute pogodnosti. I na FX-u imas forume...
Sto se tice povlacenja novca, to jos nisam radio. Mada mislim da tu nema nekih problema. Mene su par puta zvali da navratim kod njih kada sam u prolazu... Naravno, nisam siguran kako to funkcionise kada ulozos veliku kolicinu novca.
Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je FxLider?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: FOREX & Gold u Srbiji-
Skoči na: