BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Share | 

Fmember> moji stavovi o politici!!!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Limited011
Old member
Old member

Broj poruka : 1421
Datum upisa : 07.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/4/2015, 16:02

@Limited011 ::

BTW: Ko bi tebi bio OK kao premijer?

Ostade ti dužan odgovor...

P.S: ja sam bio beli listic!

Beli Mag
Beli Mag

Broj poruka : 5218
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/5/2015, 01:49

zORAn@
Delom si u pravu, svašta se obečava u predizbornoj kampanji, ne samo u Srbiji već i diljem Evrope!
Kod nas, kad se samo setim šta je Sloba ili Vučo ili Tadić obečavao, Bog da te vidi!
Ovaj poslednji čak 300.000 novih radnih mesta, ali mislim da je Baron Dinkić obečavao najviše.... od

No, da se manemo gluposti: ovo za sudjenje sam već objasnila (bez da branim SNS ili Vučka) sudski sistem je u Srbiji jednostavno TRUO!

I tu nema leka: procesi će trajati od 5-8 godina (neko će čak biti i oslobodjen) jer ide prvostepena presuda, pa žalba, pa drugostepena presuda, pa žalba, pa opstrukcija advokata (bolest, odmor itd...) pa odsustvo okrivljenog itd...

Ali za tvoju informaciju to su sve dozvoljene radnje čak i u Evropskim zemljama i tamo do konačne presude prodje i po 3-4 god. Ako okrivljeni (iznenada) ne prizna sam svoju krivicu ili se nagodi sa sudom!  titanik  

Kod nas malo duže jer sudije i advokati nikome ne odgovaraju i kada bi krenuo da ih kažnjavaš, digla bi se i kuka i motika od NVO, preko peščanika i lobista i možda bi nas opet bombardovali... ko zna?

Dakle, sve mora "demokratski" i po "proceduri" da se obavlja inače si kao premijer "diktator" !

No, sve to verovatno i sam znaš, ali voliš da si "nezadovoljan" i "nesrećan" i STVARNO bi bilo interesantno čuti koga ti vidiš kao "sposobnog" premijera u Srbiji koji će se ponašati u skladu sa zakonima i zahtevima iz EU, ambasada i MMF, a u INTERESU SRBIJE?

Ko je taj genije? Reci mi da i ja krenem da lobiram za njega...  kafa

Možda moj ljubimac PASTOR? veshtica

P.S. Sad duguješ odgovor i meni i kolegi Limiju.....

VIP
VIP

Broj poruka : 91
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 00:07

Nema genija...ni kod jednog od politicara koji su na sceni 20+ godina...

„Suštinski problem ovde je potpuno izmešten, uvrnut sistem vrednosti, u kome je grabež za kakvu god državnu ili funkciju u javnom preduzeću uobičajeni i genetski ustaljeni modus za obezbeđenje kvalitetnog preživljavanja. Problem je u stanovništvu razvijena navika permanentnog bahaćenja, potrošnje daleko iznad ličnih mogućnosti, čim se dokopa neke poslovne pozicije ili političke vlasti. I dok se to ne izmesti, dok se takve navike ne iskorene, dok se nosioci političkih funkcija bilo kog nivoa ne "dresiraju" da su oni samo službenici naroda, koji ih plaća i od koga zavise ne samo egzistencijalno, već i krivičnopravno - imaćemo i glasanja iz Bodruma, i mahanja sa Tajlanda. I još biti srećni da samo na tome ostane.“

http://dnevne-novine-slobodna-rec.blogspot.com/2015/02/rec-dana-nebojsa-vucinic-tajlande.html
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member

Broj poruka : 393
Datum upisa : 30.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 00:16

Pa onda da se reinkarniramo kao nacija?
Da se dezintegrišemo i pokušamo ispočeka, ili kako?

Posle reinkarnacije često se ljudi osečaju kao novorodjeni....

Mažda treba da prestanemo da postojimo kao nacija?
Ružni, prljavi, zli... SRBI!!!
Da reinkarniramo svi u gliste?
Po tebi, nema nam spasa.....
ajkula

P.S. WHO the fuck is Nebojša Vučinić? (koliko shvatam on se deklariše kao Crnogorac?? hej !Zašto se ne bori za prava Srba u Crnoj Gori?) Ili je to sajt CRNOGORACA?

Ili je on samo glista iz moje ili tvoje bašte? Luzer koji širi depresiju, koju neki nazivaju melanholijom? Potencijalni samoubica?

Valjda ima nešto i pozitivno u zemlji Srbiji?
Ako misliš da nema, pomočiću ti - imam pištolj, jer svaka reinkarnacija je ok, javi se, imam i dovoljno metaka, ako omašiš....

Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 00:34

Tvoja karma ti ne dozvoljava da podješ pozitivnim putem jer si mnogo u ovom životu grešio (možda slušajući pogrešne likove kao O, Bečković ili ovog N.Vučinića, Čanka, Čedu...) zato je najbolje da počneš ispočetka!

Veruj mi jer znam o čemu govorim, ja sam to već uradio nekoliko puta - prekineš muke i oslobodiš se crne karme, a onda kao novorodjen, bez obzira kao šta: kao glista, komarac ili leptir - osetićeš sreću i bićšeš vrlo blizu nirvane, što više puta reinkarniraš to bolje!

Mada bih voleo i da sznam otkud ti ta crna karma, šta te je to strefilo?
Koga si povredio ili su te tukli dok si još bio nemoćan?
Šta god da je slobodno ovde ispovedi jer tako eš izvesno lakše preći u viši nivo...

VIP
VIP

Broj poruka : 1254
Datum upisa : 01.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 00:41

@Dalaj Lama ::

Ako misliš da nema, pomočiću ti - imam pištolj, jer svaka reinkarnacija je ok, javi se, imam i dovoljno metaka, ako omašiš....

Stanislave, Stanislave ...

Maca
VIP
VIP

Broj poruka : 1547
Godina : 39
Datum upisa : 28.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 00:55

Pa gde si ti Zoki legendo? love3

Ja danima obilazim forum i ne komentarišem NIIS ni AERO, samo čekam da TI saopštiš ko bi bio idealan premijer, predsednik vlade Srbije koji bi tebi odgovarao. Kad ono, nema odgovora....

Niko ti ne valja, valjda ova zima, depresija, kiša, poplave, šta li....

Ako, izgleda da po tebi nismo bolje ni zaslužili iz ugla mazohista u koje tebe ubrajam.

I pazi, taj link koji si naveo, dobro pogledaj, svaki sajt ima u dnu stranice opciju "kontakt" ili "cilj bloga" ali na ovom tvom linku to ne funkcioniše!
I znaj radi se o BLOGU, koji svako (a ovaj je čak i besplatan) može da otvori i da piše šta mu je volja.

Kad već citiraš, pazi da je s nekog "relevantnog" sajta - ovaj koji si ti linkovao to izvesno nije!

Ja još čekam da nam kažeš ko je taj koji bi tebi bio OK kao premijer Srbije, a nadam se da nije Milo Djukanović!
armo

Edit: a ni Vuk Drašković, da odmah eliminišemo ovog Fmembera iz naše daljnje konverzacije.... TUCA

Member
Member

Broj poruka : 427
Datum upisa : 14.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 01:51

Auuuu.... post2

VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 10:42

@ Dalaj

Promasio si skoro 100% poente posta

Koji to sistem vrednosti promovisu uglavnom svi nasi politicari? Ne, to nisu ni postenje, ni obrazovanje, ni strucnost, da ne pominjem skromnost koja je za vecinu njih metafizicka kategorija...

Da li onda treba da kao deca zazmurimo i mislimo da nas zbog toga niko ne vidi ovakvima kakvi jesmo? Ili je ipak zrelija ideja da pokusamo da se popravimo i kao pojedinci i kao nacija,a da i u politici pocne da se ceni pozitivna selekcija ?

U tom smislu svi politicari iz proslosti koje ti pominjes, zasluzuju da figurativno odu u penziju, a ti bi trebalo da poboljsas svoje metode reinkarnacije, jer se i dalje samo njih secas...

@ Maca ... hvala na paznji

Iskreno - nemam pojma ko je covek koga sam citirao, niti ciji je sajt, samo mi se ucinilo da citirani deo teksta dobro oslikava poentu onoga sto zelim da kazem...

Pomenute licnosti ne zelim da komentarisem. Valjda postoji neko mladji, neko ko je neuprljan, ko se jos uvek ne eksponira... da predstavi novu, bolju generaciju politicara.

I na kraju, tebi ako valjaju likovi koji pokusavaju da ostvare telefonski kontakt kako bi komentarisali na drustvenim mrezama ili pateticna glumatala koja se hvale suficitom, time da do kraja zime struja nece da poskupi ... ti lepo prst u uvo pa zapevaj od srece...
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Just looking
Just looking

Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 11:27

u kakav smo to mulj kao drustvo upali?one prethodne je bar svako mogao da kritikuje a da nije odmah refleksno napadnut da je zuti,nezadovoljan,nesrecan pa da mu se cak savetuje samoubistvo...i to na forumu na kom su,cini mi se,uglavnom obrazovani i informisani ljudi..zamislite kako bi prosao na nekoj prosecnoj stocnoj pijaci?a javnu kritiku da i ne pominjem

Izgleda da je glavno pitanje ko je to bolji od Vucka,kao da je to uopste i moguce,a takva pitanja se postavljaju samo u S.Koreji i africkim zemljama,i to ne u svim..u kojoj je to normalnoj zemlji vazno ko je premijer ili predsednik a to je sustina naseg problema 

kad bi bar nasli jos jednog pa da bude kao nekad jesi za Slobu ili za Vuka
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP

Broj poruka : 1891
Datum upisa : 21.01.2009

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/6/2015, 12:16

Da dam i ja izjavu za Dnevnik:
Problem je u tome što će ovi isti i njihovi učenici vladati još 20 godina, svi ti likovi iz stranaka koje su sada na sceni.

Po tom pitanju se ništa neće promeniti još dugo, a možda i nikad.

Neće biti stvarno novih likova, samo će se povremeno osvežavati njihovi redovi, u svim strankama, učenicima sadašnjih igrača.

Momir
Old member
Old member

Broj poruka : 1389
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/7/2015, 12:11

citat ::
Nebojša Krstić
Dva Vučića
U našem konkretnom slučaju, kad bi pala ova vlada, odnosno ovaj Vučić, jedina realna alternativa bila bi vlada koju bi vodio drugačiji Vučić.

Zvao me jedan dobar poznanik, ugledan novinar, u vezi sa nekakvom tribinom i mi tu, reč po reč, stignemo, kao što i dolikuje, do Vučića.

Kako ti gledaš, pitam ga, na to što se formira javno mišljenje po kome je sve što on uradi loše, grozno i fuj? Ja lično, rekoh, ne umem na taj crno-beli način da posmatram politiku.

Dok smo to pričali gledao sam na laptopu prvu fotografiju dualne korpuskularno-talasne prirode svetlosti. To me asociralo. Vučić, takođe, ima ličnost dualne prirode. Jedan deo nje i dalje vuče za sobom breme prošlosti, nekadašnji pogled na svet, stare manire ophođenja sa neistomišljenicima, u isto vreme, postoji i jedan sasvim drugi deo njegove svesti koji je okrenut budućnosti, koji sasvim pravilno i racionalno ocenjuje strateški kurs Srbije i mere koje treba preduzeti da bi se Srbija dovela na zdrave ekonomske noge.
......

E, sad je pitanje, rekoh sagovorniku, treba li pljuvati premijera, onako kako rade mnogi, šta god da uradi ili izgovori, ili treba kritikovati loše poteze, a hvaliti dobre i time ga podržavati i ohrabrivati da pravi manje loših, a više dobrih?

Znaš šta, kaže mi novinar, ja važim za antivučićevca, ali kad bi me bog sutra pozvao i rekao: „Evo ti odluči ko treba da bude srpski premijer, ja bih rekao – Vučić. Znaš li zašto? Zato što je jedino on u stanju da podvikne i preseče one stvari zbog kojih Srbija inače večno biva zaglibljena i blokirana.”

Posle razgovora, ostanem u razmišljanju oko premijerove dvojnosti. Takva dva suprotna pola, po prirodi stvari, emituju kontradiktorne poruke javnosti i zbunjuju je, pa onda premijera ne treba da čudi što su oni protiv njega. Pritom, ne mislim na one koji su protiv svakog jer im je to poza.

Nekoliko dana ranije dao sam nekakvu izjavu za TV, novinarki koja po mom sudu spada u grupu inteligentnih, odmerenih i ozbiljnih. Kad smo završili, malo smo ćaskali o politici.

I pitam je: „Kad bi iz nekog razloga sutra pala ova vlada, šta bi bila alternativa u sadašnjem odnosu snaga?”

Pogledala me je prilično začuđeno: „Pa, nema alternative!”

Alternative, naravno, uvek ima, samo je pitanje kakva je. U našem konkretnom slučaju, kad bi pala ova vlada, odnosno ovaj Vučić, jedina realna alternativa bila bi vlada koju bi vodio drugačiji Vučić. Onaj koji ne vodi borbu sa sobom i onaj u kome je pobedila jedna priroda. Ona stara.

Razmišljajmo o tome.

Nebojša Krstić
objavljeno: 07.03.2015.

CEO TEXT na http://www.politika.rs/rubrike/Komentari/Dva-Vucica.lt.html

Old member
Old member

Broj poruka : 1408
Datum upisa : 25.07.2010

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/8/2015, 23:37

VUČIĆ: IZOSTAJE PODRŠKA ZBOG LIČNIH ANIMOZITETA

Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije dobro da u jednom delu elite čak i mere koje su najbolje i najzdravije ne nailaze na podršku, zbog ličnih animoziteta.

Vučić je, odgovarajući na pitanja novinara, na koga je mislio kada je rekao da nema podrške od određenog dela društva, od dela elite, objasnio da je mislio na deo ljudi koji podržavaju ovakav kurs Srbije, a koji zbog političkih odnosa i netrpeljivosti prema njemu lično i stranci koju vodi, imaju drugačiji odnos prema državi.

"Smatram da to nije dobro, čak i one mere koje su najbolje i najzdravije ne nailaze na podršku samo iz tog razloga. Ne žalim se i ne kukam, prosto kažem da bismo mogli više posla da završimo", rekao je Vučić.

Kako je dodao, te podrške nažalost nema, ali "moramo da guramo dalje".

On se osvrnuo i na nekoliko zakazanih protesta u narednim danima, rekavši da je to dokaz demokratske prirode društva, ali bi voleo da vidi da oni nešto urade, a ne samo da protestvuju.

Ali ni oni ne treba da brinu, poručio je premijer, jer ćemo raditi i za njih.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:537379-Vucic-U-naredna-dva-meseca-odluka-o-rekonstrukciji-aerodrom

Beli Mag
Beli Mag

Broj poruka : 5218
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/11/2015, 20:06

Da, SNS i Vučko polako gube dah....

Više nikog ne intresuje kakav krš od države im je DS ostavio (a jesu ostavili krš) - takvo pravdanje više ne pije vodu!

Ko je kriv iz DS nek odgovara pred sudom - a sad se traže rezultati!!
A njih baš nešto i nema mnogo....

Ako premeste Ž.Stanicu i BUS stanicu do početka 2016 imaće moj glas na nivo grada, ali nije to dovoljno da dobiju moj glas i na republičkom nivou...
Hajde da vidim šta će se dešavati do jeseni, ali mi se javlja da neće mnogo uraditi, a ako nastave sa kukanjem tipa Kalimero, i zli DS, neće daleko dogurati!

P.S. I sama sam iznenadjena za ovo oko BG na H2O?
Oni izgleda stvarno misle to bar da počnu da grade?

VIP
VIP

Broj poruka : 278
Datum upisa : 19.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/12/2015, 09:25

Дуго нисам писао на форуму али повремено свратим да видим каква је ситуација.
Видим да се овде води полемика,где једни нападају Вучића а други га грчевито бране.
Али, и ако је он, покретачка снага ове владе, овде он неће довести до значајних промена.

Да будемо искрени, само човек пристрасан и горд, не види Вучићева уложену енергију да нешто промени на боље у Србији. Е сад, да ли је покретачка снага свега тога болесна жеља за влашћу, као што то тврди Војислав Шешељ, ја у то не улазим.
Али, ја сам од почетка схватио да његова политика и политика СНСа неће дати резултате, а образложићу и зашто.
Имали смо ми у ближој историји премијера који се исто из петних жила трудио да промени ствари у Србији на боље.
А да ли му је успело? Не. Ни политика Зорана Ђинђића није дала резултате, све зато што није могао да направи квалитетно окружење.
Од почетка Вучић се окружио разним нестручним кадровима, улизицама и људима који су својим досадашњим политичким деловањем показали да на њих не треба рачунати.
Рад Владе не може зависити од премијера. Премијер је особа која треба само да контролише њен рад, а  не да решава ствари других министара,
који су за то нису кадри.  Ја не кажем да ниједан министар у садашњој влади није квалитетан, али да их има пуно који су залутали то сам уверен. Успех неког тима не зависи од најбољих, већ од тога колико су лоши они најгори. Па на западу (који сви узимамо као пример) је довољан један погрешан потез министра и једна афера за пад Владе, а овде их је било поприлично. Премијер треба да буде квалитетан менаџер попут
фудбалског тренера Муриња, који успева добро да уклопи најбоље играче и да координише између њих. Чини ми се да у Вучићевом тиму неће доћи квалитетни кадрови, баш из разлога што се он меша у туђи рад, што каже наш народ хоће да буде запршка у свакој чорби.    
А то што СНС има већину самим тим је горе, јер други су морали да праве разне компромисе, а они су ето по први пут сами могли да изаберу све до једног.
Ето, сада је најављена нова реконструкција Владе, па можда се позитивно изненадим :-)

Друга ствар, одмах после избора десило се уобичајна ствар.Дошло је до запошљавања страначких кадрова у државним службама.
Ја сам то и очекивао, и поред предизборних обећања да до тога неће бити. Јер, то су радили и они пре њих и радиће они који дођу после.
То ће се променити тек онда кад сазремо као друштво. Али проблем ове Владе је у томе што су запошљавани људи без имало стручног искуства.
Да ли то може да донесе резултате?
Колико таквим кадровима треба времена да се обуче за рад?
Да ли то може да доведе до бољитка? 

Трећа ствар, а за коју су многи овде на форуму сматрали као безначајну, је то што СНС као политичка странка нису имали политички програм.
Е то има за последицу да се страначки кадрови понашају попут гусака у магли, где све зависи од главног гусана.

Искрено се надам се само да нећемо завршити попут Црне Горе (чији су се фукционери помињали као финансијери кампање СНСа), а чини ми се да идемо у том правцу.
Тамо је власт ухваћена у клопку, а народ не може више ништа да промени.

Мислио сам да напишем и о привредној активности која је директној вези са политичком, али сам отишао прешироко, па то остаје за други пут.

Пс. Само да напоменем да је ово моје виђење и да нећу улазити у полемику, и нећу више одговарати на питања типа за кога си ти?; за  кога онда ако не Вучић? и тако то.
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning

Broj poruka : 92
Datum upisa : 10.10.2014

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/12/2015, 09:52

post2

VIP
VIP

Broj poruka : 2715
Godina : 40
Datum upisa : 22.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/12/2015, 13:17

citat ::
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u četvrtak da je Srbija politički stabilna da i uz sve teškoće i težak život "građani vide svetlo na kraju tunela".

ne znam ko to vidi pomenuto svetlo?
Ja ne vidi nista!
VUCICU DAJ REZULTATE DOSTA SI PRICAO!!!

VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/18/2015, 23:12

Godina prva – treći put

Želi se veštački stvoriti i održati utisak kako je Vučićeva vlada večno „nova” i „sveža”, da, takoreći, tek počinje mandat, te da joj se stoga nipošto ne smeju knjižiti stari dugovi i raniji neuspesi.

http://www.politika.rs/pogledi/DJordje-Vukadinovic/Godina-prva--treci-put.lt.html
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP

Broj poruka : 1651
Godina : 46
Datum upisa : 16.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/19/2015, 00:30

Ne razumem o čemu diskutujete?

SNS ima +50% i mora da se trpi, izbori su bili demokratski i niko ih nije osporio - kome se dopada ili ne - sve jedno je.

Ništa pisanjem na forumu nećete promeniti.
Vlast se (hvala bogu) u Srbiji menja na izborima - demokratsk, pa kako ispadne, sada je ovako kako su ljudi glasali, oni koji nisu glasali ili su bili "beli listici" imaju dovoljno vremena da razmisle da li je to bilo dobro.

Brzo će izbori... a sa ovakvom opozicijom, oni nemaju čega da se boje.
DS se pokazao da nije sposoban ni da vlada, a još manje da bude opozicija.

Valjda će do novih izbora da se pojave neke nove snage, ako ne - opet dobro.
Jedino o tome vredi razmišljati i diskutovati.

VIP
VIP

PočaljiNaslov: hh   3/22/2015, 13:31

@Boranija ::

ovde izgleda da nije shvaceno da je demokratija diktatura vecine!

kao sto je recimo bila diktatura proleterijata affraid

confused

Fmember
VIP
VIP

PočaljiNaslov: hh   3/22/2015, 23:21

@Ars Vivendi ::
MIROSLAV LAZANSKI

http://www.politika.rs/pogledi/Miroslav-Lazanski/Cuca-Maca-i-Mimi.lt.html
affraid

Ovi iz politike kazu da je narod budala, ... i sve stavljajuci svoje gluposti drugome u usta.  
Pa stvarno, dokle ide ova mrznja ?  Sve se izvrce, sve se omalovazava,  a ovi prethodni sta uradise ?
Ali jasno je da im je samo to i ostalo.   slik Like a Star @ heaven

Tenerife
VIP
VIP

Broj poruka : 489
Datum upisa : 02.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   3/23/2015, 01:00

Život čovekov je onakav kakvim ga oblikuju njegove misli.

Marko Aurelije

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP

Broj poruka : 521
Datum upisa : 20.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   4/26/2015, 09:05

Vucic falilo mi snage za sportsku mafiju. Zar je moguce da on (drzava) nije jaca od njih? Sta ga sprecava da to dovede u normalu?

police
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP

Broj poruka : 2715
Godina : 40
Datum upisa : 22.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   4/27/2015, 15:14

Ne moze nista da se uradi.
Kriminalci su smislili kako da osujete svaku privatizaciju Zvezde i Partizana.
CZ je formalno udruzenje gradjana i sva imovina (stadion itd..) je vlasnistvo udruzenja.
Drzava ne noze da proda imeovinu udruzenja ako ono to nece. Jedino da nacionalizuje imovinu ili saceka da sve bude pod hipotekom i onda da se dogovori s bankama.

Slicno je i u Partizanu, tamo je vlasnig svega (Stadion itd..) Sportskog Drustva Patizan. Mada Vojska sada trazi da joj se vrati stadion koji je svojevremeno ministar Sutanovac poklonio SDP.

Kriminalac Terzic (sudjenje u toku) je Vucicu predlozio da nadje kupca za CZ, ali da udruzenje gradjana ostane vlasnik 51% Zvezde, a kupac da da kes i bude vlasnik samo 49% - nasta se Vucic nasmejao...

A HULIGANI, oni su isturena ruka krimosa iz Partizana i CZ, ti krimosi su dali pare (i jos im daju) da naprave haos u Italiji, cak se smatra da je i dron delo domacih kriminalaca, a platili su i ove poslednje haose na stadionima...

Sve sa namerom da oteraju Tolet, jer JEDINA ZIVA LOVA u srpskom fudbalu se nalazi u FSS - tu stizu neke pare od UEFA, FIFA za razvoj, za uspeh mladjih kategorija, od TV prava itd...

E; te pare krimosi iz CZ i Partizana zele da uzmu, a sve pod motom: nisu to pare FSS vec svih klubova iz srbije - ZATO NAM DAJTE TE PARE!!!

A Tole ne da.... od kafa ajkula

VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   4/27/2015, 16:12

@Voiceoflaw ::
Vucic falilo mi snage za sportsku mafiju. Zar je moguce da on (drzava) nije jaca od njih? Sta ga sprecava da to dovede u normalu?

police

A koju je to mafiju pa ova drzava pobedila ?
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member

Broj poruka : 1421
Datum upisa : 07.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   4/28/2015, 18:13

ZOKI
Preterana mržnja, ozlojedjenost, kao i preteran ljubav zaslepljuje i čini mi se da gubiš objektivnost u svojim razmišljanjima i postovima.
Naravno da ni jedan političar nije idealan i da može bolje, kao i da mu je veoma važan rejting, danas je tako u celom svetu.

Ne znam koje je tvoje političko opredeljenje, ali ako OBJEKTIVNO sagledaš stanje u Sbiji rezultat je sledećI. Ova opozicija u Srbiji nema nikakvih ozbiljnih izgleda da u skoroj budućnosti ugrozi vlast (SNS), bez formiranje sasvim nove političke opcije ova vlast ima mirnu i sigurnu budućnost.

Sadšnja opozicija sve i da se ujedini na izborima ne bi mogla ništa konkretno da uradi i to ne zato što su oni nesposobni, već zato što kod njih ima ljudi koji su kompromitovani o od njih nema leba....

To je pokazao i DS miting u Beogradu: jad i beda ne više od 5000 posetilaca, po procenama iz DS.

Seti se samo kada je SNS bio opozicija i Toma (stiropor) gladovao, na tom mitingu je bilo 10 x više, čak po proceni Olje Bečković koja je i sam bila zabezeknuta...

A ta preterana mržnja i kritika na internetu i mrežama, ona je možda i veštačka, botove imaju i jedni i drugi, čak i Saša Radulović, a i lagodno je i ostalima da pišu sve što im padne na pamet, od toga nema mngo vajde.

VIP
VIP

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   4/28/2015, 22:20

@Limited011 ::
ZOKI
Preterana mržnja, ozlojedjenost, kao i preteran ljubav zaslepljuje i čini mi se da gubiš objektivnost u svojim razmišljanjima i postovima.
...
Dragi kolega Limited,
veoma sam zahvalan na diskusiji, ali moram da primetim da niste shvatili pitanje .
Ja sam izrazio sumnju u uspeh borbe protiv raznih mafija. U tom smislu bi mi dobro dosla pomoc kako bih pronasao neku pravosnaznu presudu protiv istih...nesto mi ne polazi za rukom...
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   4/29/2015, 01:25

Samo polako. Sudjenja traju i po 10 god. u Srbiji.
Mada ne vidim u cemu je to ova vlast gora od prosle?

Da nije sud radio bolje u doba Tadica?

Diskusija postaje smesna, jer postoji ipak velika razlika izmedju ove i predjasnje vlasti.
Ali razumem, svako ko gubi ima pravo da se ljuti...

Ziveli cyclops

Old member
Old member

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   4/29/2015, 01:38

U suštini, izbori kad budu, sve će pokazati, a uvek će neko biti nezadovoljan.
Poslednji izbori su jasno pokazali koga glasači podržavaju a koga ne.
Sve ostalo je posle toga nebitno, sve do sledećih izbora.

To je kao na tabli na Belexu, tražnja i ponuda sve govore kakva je neka akcija.
Tako će i na izborima za 3 godine narod opet reći šta misli o vlasti, a i o opoziciji.

Ovim se isključujem iz diskusije do sledećih izbora.

Member
Member

Broj poruka : 483
Datum upisa : 18.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   5/21/2015, 14:42

Posto mi je clan Friz skrenuo paznju da je ovde mesto za politiku evo iznecu par zapazanja.
Da li se secate premijerovog euforicnog kacenja zvezde na autobus? Tekst je propracen sa preko 700 komentara sto govori koliko je interesovanje izazvao ovaj dogadjaj. Pritom slavodobitnicke reci doveli smo Mercedes u Srbiju. Mislio sam da se toga svi secaju i da je nepotrebno navoditi izvor. Evo da se podsetite. E sad da li je to bila predizborna kampanja da se obmanu biraci nek svako proceni sam za sebe. I ako smem da iznesem svoje zapazanje akcija Ikarbusa je u tom trenutku vredela 980 dinara a danas 150 dinara.
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/448361/Ovo-je-prvi-Ikarbusov-mercedes
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/442807/RadulovicMercedes-ce-u-Srbiji-samo-prodavati-delove

Da dodamo tome STOP PARTIJSKOM ZAPOSLJAVANJU, bolji zivot za dve godine, nulta stopa tolerancije za mito i korupciju... Nesto pomislih da zuti nisu doveli FIAT i Gasprom sad bi svi pozeleli da letimo Etihadom u jednom pravcu.
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Our family
Our  family

Broj poruka : 269
Datum upisa : 25.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   5/25/2015, 01:28

Ti uzmi tu "kartu u jednom pravcu" ja neću, ja ću se boriti da Srbija postane dobro (ne idealno) nmesto za život, a ti idi tamo gde je sve "idealno" !!
Od nas samih zavisi kakva će ovo zemlja biti.

A tebi: Srećno ti bilo..
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   5/25/2015, 13:11

@Roman Abramovich ::
Ti uzmi tu "kartu u jednom pravcu" ja neću, ja ću se boriti da Srbija postane dobro (ne idealno) nmesto za život, a ti idi tamo gde je sve "idealno" !!
Od nas samih zavisi kakva će ovo zemlja biti.

A tebi: Srećno ti bilo..

Ukazivanje na neispunjena obecanja politicara je korak u dobrom pravcu. Recimo da li smatras da bi bilo lose doneti zakon o poreklu imovine? Vucic je najavljivao ovaj zakon jos 2013 godine. Zasto je odustao i zasto ga vise i ne spominje? I zasto se nasi politicari toliko plase da izglasaju zakon o poreklu imovine? Ako bi pod udar tog zakona automatski potpadali svi koje uhvate u primanju mita pa uhvate carinika za 2000 eura na primer. Oni mu po danasnjim zakonima sude samo za tih 2000 a mozda je do sad za 20 godina primio milion ili dva mita. Plata mala a imovina impozantna. Sve im je drugo prece i svakodnevno izglasaju bar po neki zakon ali za ovaj tako koristan kojim bi se mito sveo na neke evropske norme e za njega nikad nemaju vremena i nikad nije na dnevnom redu. Zasto?
Nazad na vrh Ići dole
Joca
Still learning
Still learning

Datum upisa : 29.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   5/25/2015, 22:26

@Dragan555 ::

i nikad nije na dnevnom redu. Zasto?

Zato što smo svi mi deklarativno za red i zakon. Problem je kada to nekog od nas lično pogodi. Onda se postavljaju pitanja: Zašto sad, a što od mene, a vidi druge ... itd.

Tipično za Srbistan.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member

Broj poruka : 1118
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   5/25/2015, 22:28

Takav zakon vec postoji. Sva imovina za koju je dokazano da je stecena na bilo koji kriminalni nacin se oduzima.
To je doneseno jos za vreme Tadica.
To je do sada vise puta primenjeno, Saric itd...

Posao utvrdjivanja porekla imovene treba da vrsi poreska uprava. AKo vozis besan auto i zivizs u vila, a nesta ne radis, oni treba da dodju i da te pitaju odakle ti sva ta imovina.

Osim toga radi se na novom krivicnom zakonu i uvode se nova krivicna dela, to ce biti i osnov za utvrdjivanje porekla imovine, bez toga ne moze:
Evo ovde http://www.aikb.net/t1788-nova-kriviena-dela-u-srbiji
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   5/26/2015, 09:30

Primenjeno jeste ali samo na kriminalcima i to izuzetno. Ako cete tako znam kriminalca koji je stekao 7 stanova u BG i noko ga ne pita. A meni i ne bodu oci klasicni krimosi pa njih i u Svajcarskoj i u Svedskoj ima. Verovatno i u Vatikanu :D Problem su oni sto namestaju tendere, dodeljuju izvozne i uvozne dozvole, taxi dozvole u BG na primer, gradjevinske dozvole (prica o dozvoli od 28 dana je smesna jer za sve ostale papire prodje dve godine) opstinske lokale...Ko zna koliki je spisak. E to su osnovne stvari koje nas sprecavaju da postanemo normalna zemlja. Sad zamisli da svako od njih zna da ako ga uhvate da je primio mito celokupna imovina podleze proveri. Retko koji bi se usudio i pritom bi morao svaki evro da opere kroz legalan posao pa bi opet drzava imala koristi i od takvih. Ali vecina bi digla ruke od tako rizicnog posla. Dodaj tome i zakon koga uhvate da dobije otkaz bez mogucnosti da se ikada ponovo zaposli bilo gde na budzetu digli bi ruke od mita 99% njih na celu sa saobracajnom policijom. Zar Srbija tad ne bi bila mnogo lepse mesto za zivot i pored loseg standarda? A zasto da ne? Bar je nezaposlenih koliko god zelite.
Nazad na vrh Ići dole
Ivan00
Just looking
Just looking

Broj poruka : 20
Datum upisa : 31.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   5/29/2015, 09:28

Premijer nam je do skoro pricao za koliko godina ce nam biti bolje 
a sada smo vec ozdravili.Tvrdim da ovaj covek ne moze da prodje
ni sistematski pregled.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2015&mm=05&dd=28&nav_id=997719
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   5/29/2015, 11:05

@Friz ::
SNS ima +50% i mora da se trpi, izbori su bili demokratski i niko ih nije osporio - kome se dopada ili ne - sve jedno je.
Brzo će izbori... a sa ovakvom opozicijom, oni nemaju čega da se boje.

Valjda će do novih izbora da se pojave neke nove snage, ako ne - opet dobro.
Jedino o tome vredi razmišljati i diskutovati.
Apsolutno se slazem sa svim napisanim. Na izbore necu ni da izlazim ako se ne pojave neki novi, Jedino mi uvek zasmeta kad neko napise da je narod izabrao SNS. Na izborima 2014 jeste a 2012 je SPS izabrao ko ce da vlada bas kao i 2008. A najveca sreca za SNS je sto nemaju opoziciju i dok opozicija to shvati (a tajkuni se sa tim saglase) i dok izbace neke nove ljude na povrsinu ostaje nam da trpimo jos jedan izborni ciklus. Mada opet tajkuni ce nam kad tad ponuditi nova neukaljana imena koja ce pricati lepo a kad pobede radice kako im se kaze. Znaci kako se ko snadje a od njih se dobrom ne valja nadati.
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   6/11/2015, 16:51

Vučić: Stvari se komplikuju, budimo jedinstveni
Premijer Srbije Aleksandar Vučić pozvao je građane na potpuno jedinstvo jer u narednim danima i mesecima "mora da se očuva puna politička stabilnost".

Kako je rekao, to je neophodno da bi mogla da se unapredi ekonomija i obezbedi sigurna budućnost.

On je na konferenciji za novinare rekao da će narednih mesec dana biti teško za Srbiju i da će razgovori Beograda i Prištine 23. jula u Briselu biti teški, navodeći da se situacija u regionu komplikuje.

Vučić je dodao da sinoć nisu uspeli razgovori o Makedoniji, da je evropski komesar Johanes Han otkazao posetu BiH.

"Stvari na zapadnom Balkanu se veoma komplikuju, postoje veliki unutrašnji problemi na Kosovu, to postoji u Makedoniji, u Bosni su sve veća trvenja. Hrvatska 5. avgust želi da slavi kada mi budemo plakali", kazao je Vučić.

"Sa svim moramo da se suočimo i prevaziđemo", dodao je Vučić i naglasio da će Vlada donositi odluke u interesu građana, a ne u interesu popularnosti.

"Veoma težak period je pred nama, što po mom licu možete da vidite. Nikad nisam bio naročito lep, ali sad baš ne ličim ni na šta", kazao je Vučić.

Premijer Vučić je rekao da bi voleo da je Srbiju neko nešto pitao o najavljenoj rezolucijij o Srebrenici - ali nije, te da zato ne može i neće to da komentariše. On je dodao da je "taj krug koji se pravi za nas veoma, veoma težak i nažalost pomalo opasan".

Still learning
Still learning

Broj poruka : 44
Datum upisa : 27.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   6/11/2015, 20:40

@Dalaj Lama
"Veoma težak period je pred nama, što po mom licu možete da vidite. Nikad nisam bio naročito lep, ali sad baš ne ličim ni na šta", kazao je Vučić.

Курјачки, ништа ти не брини за проблеме, а самим тим ни за лепоту свога лица. Све док у вашим редовима постоје генијалци као што је државни секретар у Министарству привреде Драган Стевановић нема тих проблема које ви не можете да згазите као плитак поток.

Kako postati državni sekretar? Odgovor na to pitanje potražićemo u slučaju Dragana Stevanovića Bosketa, državnog sekretara u Ministarstvu privrede.
PUT DO FUNKCIJE
Ovako izgleda napredni put Dragana Stevanovića, zvanog Boske, državnog sekretara u Ministarstvu privrede:
1) Jedva završiš srednju školu u Travniku u Bosni. 2) Doseliš se u Surdulicu. 3) Budeš mašinski tehničar i lepiš Šešeljeve plakate. 4) Budeš konobar u kafiću u Surdulici. 5) Postaneš poslanik Srpska radikalne stranke. 6) Skontaš da i šef Toma ima završen fakultet. 7) Kupiš diplomu u Sremskim Karlovcima za 3.000 evra. 8) Kupiš još jedan komad za suprugu. 9) Napišeš diplomski na temu rada firme svoga tasta koja je u blokadi 600 dana. 10) Napadaš Tomu i Vučića. 11) Više nisi mašinski tehničar, sada si na listi poslanika kao ekonomista. 12) SRS ne pređe cenzus. 13) Seliš se u SNS. 14) Dobiješ funkciju državnog sekretara u Ministarstvu privrede i zadatak da sprovodiš reforme u privredi.
Pre nego što je postao državni sekretar u Ministarstvu privrede, Stevnović je bio član Radikala sa Vučićem i Nikoliće. Od 2004. do 2006. godine bio je predsednik Skupštine opštine Surdulica. Dve godine kasnije, tačnije, 2008. godine, izabran je za narodnog poslanika sa liste Radikala. Kada su se Vučić i Toma odvojili, Stevanović je ostao veran Šešelju, pa je u javnosti otvoreno pljuvao na sadašnjeg predsednika i premijera Srbije. Kada je shvatio da od Šešelja nema više vajde, Stevanović odlučuje da napokon uključi mozak i dolazi do zaključka da će mu ipak biti bolje u SNS-u. Stevanović je u jednoj emisiji samouvereno i odlučno objasnio “glupom” narodu da se u državnim institucijama zapošljavaju stranački kadrovi SNS-a i da će se tako nastaviti i u budućnosti. 
Kako piše na sajtu Ministarstva, Stevnović ima diplomu Više škole za poslovne sekretare i menadžment iz Sremskih Karlovaca. Sa tom diplomom je stekao zvanje “ekonomiste”. Kako je Stevnović studirao? Studije je završio za PET dana! Prema pisanju lista “Alo”, koji je imao uvid u dokumentaciju Škole, Stevanović je čak sedam predmeta sa prve godine dao tokom nekoliko dana juna 2006, a ostalih 10 ispita položio je u periodu od 11. do 15. juna naredne godine! Tako je, na primer, genijalac Stevanović uspeo da 13. juna 2007. položi Osnove informatike, Poslovnu statistiku i Preduzetništvo, sutradan Poslovno pravo, a dan kasnije još dva ispita – Poslovni menadžment i Engleski jezik. Stevanović je diplomirao na temu “Finansijska analiza poslovanja preduzeća DD GTS Komerc u 2006. godini”. Reč je o firmi njegovog tasta Dragiše Stankovića koja je skoro dve godine u blokadi. Stevanović je diplomirao na temu “Finansijska analiza poslovanja preduzeća DD GTS Komerc u 2006. godini”. Reč je o firmi njegovog tasta Dragiše Stankovića koja je skoro dve godine u blokadi. Osnovne akademske studije završio je na Fakultetu za poslovno industrijski menadžment, Union univerziteta u Beogradu. Koincidentno, to je isti univerzitet na kojem je diplomirao i sam ministar privrede Željko Sertić, ali i lažno doktorirao Aleksandar Šapić. 
Opremljen lažnim diplomama, Stevanović vam se danas pojavljuje na RTS-u kao stručnjak Ministarstva privrede za ekonomiju i reforme! Dragan sada lepo uživa i, prema podacima Agencije za borbu protiv korupcije, prima čak dva plate i naknadu za odvojen život: 
državni sekretar – 86.275 dinara - Komisija za javno privatno partnerstvo pri Vlade Srbije – 59.746 dinara - naknada za odvojen život – 38.374 dinara (!)
Stevanović, na osnovu lažnih diploma i dodvoravanja Aleksandru Vučića, danas zarađuje 184.395 dinara! Dobio je od države čak i stan na korišćenje veličine 40 kvadrata. 
Sada znate kako se postaje državni sekretar u “modernoj, evropskoj Srbiji”!
Nazad na vrh Ići dole
Joca
Still learning
Still learning

Datum upisa : 29.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   6/11/2015, 22:07

@Jarbol ::
"...Sada znate kako se postaje državni sekretar u “modernoj, evropskoj Srbiji”!

Ako je ovo istinito onda nemam reči osim - tragedija  89
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   6/11/2015, 22:51

Ma nema kadrova u Srbiji, to je još Beko rekao...

Kakve su karijere Šutanovca (ministar vojni - ing. mašinstva), Dulića (ortoped - ministar prostornog planiranja, Malovićke (bez dana prakse - ministarka pravde), ili Z.Petrovića, advokata koji je bio ministar poljoprivrede?

Nema ih! Pomirite se s tim...
I mora da se živi sa ovim što imamo....

Ko ne bi voleo da Bil Gejts ili Bafet budu ovde ministri?
Mada mislim da bi Srbi i njima našli zamerku... kafa

A da je ovih mesec-dva veoma zajebano, to je tačno. Ništa Vučko nije slagao, bio je u SAD, ide u Moskvu x 2, dolazi mu Merkelova, pa Cipras iz Grčke...
Republika Srpska se bori za opstanak, a verovatno će Kosovo dobiti i stolicu u UN!

Desničari, tipa DSS, SRS i Dveri trljaju ruke i raduju se...
Ali se pitam ČEMU? Možda misle da oni imaju kadrove?

Koliko su oni sposobni pokazao je Koštunica.
Da neće oni da kažu "NE" Merkelovoj ili Obami?
Možda ako žele da nas vode u
Propast, izolaciju, JOŠ VEĆU bedu....
titanik
Nazad na vrh Ići dole
Dragan555
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   6/11/2015, 23:23

Ne preterujte da ne pocne Zeljo da skuplja glasove i po kucama. Meni je daleko veci fenomen kako je to nekoliko stotina hiljada ljudi odjednom potpuno promenilo misljenje i postalo evropski orjentisano? Istog meseca kad i Vucic i Nikolic. Mozete li da zamislite ceo Novi Beograd koji voli slatko a ne voli ljuto a preko noci svi postanu ljubitelji cili papricica a torte i kolace od tog dana preziru? Bas se to desilo u SNS.
Nazad na vrh Ići dole
Roman Abramovich
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   6/11/2015, 23:27

Ništa neobično...
Politika je to!
Za čas se sve promeni i ko bi gore sad je dole i obrnuto.
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP

Broj poruka : 705
Datum upisa : 12.09.2007

PočaljiNaslov: Re: Fmember> moji stavovi o politici!!!   6/11/2015, 23:33

@Dragan555 ::
Ne preterujte da ne pocne Zeljo da skuplja glasove i po kucama. Meni je daleko veci fenomen kako je to nekoliko stotina hiljada ljudi odjednom potpuno promenilo misljenje i postalo evropski orjentisano? Istog meseca kad i Vucic i Nikolic. Mozete li da zamislite ceo Novi Beograd koji voli slatko a ne voli ljuto a preko noci svi postanu ljubitelji cili papricica a torte i kolace od tog dana preziru? Bas se to desilo u SNS.
Dragane, kako ti nije jasno ?
Narod voli lidere. Verovali su demokratama, pa su ih ovi preveslali kao niko do tada. Upropastise sve sto su mogli.
Sada imaju lidera kome veruju, a videcemo dokle ce to trajati.
Za sada deluje prilicno iskren i trudi se, ali to sto nema kadrove...  I ja bih pre postavio nekog svog prijatelja kome verujem, nego kadar iz lopovske druzine.  Ako me taj prijatelj osramoti, nadrljao sam i ja.
Opusti se, bice izbora kad im dodje vreme, pa cemo ocenjivati sta su ovi do tada uradili.  roshtilj
Nazad na vrh Ići dole

Fmember> moji stavovi o politici!!!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: