BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fmember moji stavovi o politici i ostalo...

Ići dole 
+47
Roman Abramovich
Dragan555
Voiceoflaw
Tenerife
zekapeka
zORAn
Ivan00
Igi-bg
Folio
Djepeto83
Big Mile
Dejansss
Aca kurbla
Admin
Maca
Stane Dolanc
Sutra
ivan45
ingglick
Ceras
Popaj
philips1
Bojjan
Zeljko321
Friz
Boby
FatCat
Dalaj Lama
MORNAR
Kobe Bryant
LUMTDZOS
Drag65
Prokuplje
Fast
Teletrader
Boza Belex
Fmember
Steve McQueen
Ars Vivendi
Kupi akcije
Nikola
Smile
Boranija
Posejdon
Momir
Sneki
Limited011
51 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/5/2014, 23:36

citat ::
Dakle, medeni mesec između SNS-a i Zapada je gotov. Zapad je počeo da podiže u Beogradu čitavu svoju NVO, medijsku i ostalu propagandnu strukturu pa odjednom od garanta Briselskog sporazuma Vučić postaje „mali Putin”, „proruski premijer” itd.

To ne znači da je počelo sa smenom vlasti. Za početak potrebno je oboriti rejting, suziti prostor i podsetiti kome se duguje ovolika moć te da ona isto tako brzo može i da nestane. Sve to, da bi se vratili na „pravi put” i za početak počeli da pomažu kampanju protiv Dodika, što je sledeći važan zadatak za Beograd.

Uzgred, gotovo je sigurno da Crna Gora u septembru neće dobiti poziv za ulazak u NATO, što već može ubrzati put ka okončanju Đukanovićeve vladavine. Stranci nimalo nisu srećni što je Beograd postao poslednja linija odbrane Mila Đukanovića.

Viši naučni saradnik, Institut za evropske studije

Miša Đurković

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Fmember> moji stavovi o politici!!!   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/8/2014, 09:51

Maca ::
Jarbol@
Niko nema nerve da cita duge postove posebno sa citatima kolege Fmember koji je cas za Draskovica, cas za Radulovica, a sutra i za Dacica...

Tako, ako bi ovo tvoje izlaganje nekako sažeo u 6/7 recenica mozda bi ih neko i procitao...

P.S. Jasno je od ranije da si za Dveri, ali ako vec imas priliku da ovde promovises neke politicke stavove, budi sazet !!

Hvala!
 sesir

@Maca

Pošto vidim da pratiš razvoj mog političkog opredeljenja da te obavestim da sam sada za Koštunicu.

 sesir

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/9/2014, 10:33

Пометња тек наступа. Њен важан део садржан је у томе да антиглобалистичка и суверенистичка ДСС у осуди Вучића стаје у ред са ОЕБС-ом, Американцима, Пешчаником и Весном Пешић, оштро осуђујући „гушење медијских слобода и ометање рада независних контролних институција“. Антиамеричке, православне и проруске Двери том приликом кажу да је Вучић ушао у фазу „обрачуна са преосталим џеповима отпора неконтролисаној моћи једног човека“.

Ако Вучић не буде послушао имаће Мајдан – вишенедељну приредбу у којој се власт руши игром и цвећем а, ако то не упали, иза ових са ружама иде екипа са снајперима. Ако се не одупру, имаће га опет јер никада неће успети да тако ефикасно и с вољом одгурну Русију као што би то урадили рециклирани жути, додуше у споју са својим националистима, патриотама и, наравно, Пешчаником и Весном Пешић.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Fmember> moji stavovi o politici   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/9/2014, 22:24

Ars Vivendi ::
Пометња тек наступа. Њен важан део садржан је у томе да антиглобалистичка и суверенистичка ДСС у осуди Вучића стаје у ред са ОЕБС-ом, Американцима, Пешчаником и Весном Пешић, оштро осуђујући „гушење медијских слобода и ометање рада независних контролних институција“. Антиамеричке, православне и проруске Двери том приликом кажу да је Вучић ушао у фазу „обрачуна са преосталим џеповима отпора неконтролисаној моћи једног човека“.

Ако Вучић не буде послушао имаће Мајдан – вишенедељну приредбу у којој се власт руши игром и цвећем а, ако то не упали, иза ових са ружама иде екипа са снајперима. Ако се не одупру, имаће га опет јер никада неће успети да тако ефикасно и с вољом одгурну Русију као што би то урадили рециклирани жути, додуше у споју са својим националистима, патриотама и, наравно, Пешчаником и Весном Пешић.

Koalicija neprijatelja svega što je srbsko se polako formira.

jadan Vučić... Vesna Pešić, pešanik i Njuz Net će ga skupo koštati ako im ne stane na put.

ima li nam spasa?  Like a Star @ heaven

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: c   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/11/2014, 23:57

FatCat ::
Sam, kažeš da ne poznaješ cene u Srbiji, a i ne živiš ovde i opravdano ne pozaješ dovoljno situaciju ni političku ni ekonomsku u Srbiji, zato saverujem da ne nagadjaš, to ti vrlo dobronamerno savetujem ako nisi siguran o čemu pišeš...

Od koristi bi bilo da nam objasniš ekonomsku situaciju u Hrvatskoj jer verujem da nju bolje poznaješ.
To bi svim forumašima bilo od koristi.
Evo ovde https://www.aikb.net/t761p44-zagrebaeka-burza#132788

Možda red max ne poznaje cene u srbiji, ali dobor zna kako se arči imovina u nekad društvenim a danas državnim firmama.

uporedi NIIS sa ostalim firmama koje su ostale u državnom vlasništvu. Recimo AERO ili Srbijagas.
ili sa onim koje su prodate amerikancima ili evropljanima.

Ako već hoćeš da popuješ komšijama, objasni im onda kako se dobro posluje u Srbiji.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/19/2014, 00:26

Beba Popović:
"Da, mislim da je atmosfera 2003. i danas vrlo slična. Prepoznaje se to po udruživanju u blok do juče zaraćenih medija, političara, pojedinaca, delova diplomatske zajednice, takozvanih boraca za građanska prava i fašista. Naravno, nisu motivi isti, kao što ni Vučić i Đinđić nisu isti. Za razliku od današnjeg premijera, Đinđićeva podrška je tada bila oko pet odsto",  ocenio je Popović u razgovoru za Danas.

Da li je Vučiću ugrožena bezbednost kao što on sam tvrdi? Đukanović pravi paralelu sa 2003. godinom. Da li je to preterano i ima li smisla?

- Da, mislim da je atmosfera vrlo slična. Prepoznaje se to po udruživanju u blok do juče zaraćenih medija, političara, pojedinaca, delova diplomatske zajednice, takozvanih boraca za građanska prava i fašista. Podsetiću vas da je Zorana pratila fama „cenzora medija“ i to od dana kada Veranu Matiću nije nezakonito dodelio frekvenciju i ukinuo televizije BK i Pink. Na to mu je dodato da se bavi kriminalom, da švercuje i naručuje ubistva, da ima svu moć u rukama. Naravno, nisu ni motivi isti, kao što ni Vučić i Đinđić nisu isti. Za razliku od današnjeg premijera, Đinđićeva podrška je tada bila oko pet odsto i postojala je politička alternativa u „poštenom“ Koštunici, koga su podržavali svi, dok se nije dočepao ministarstva sila i počeo da pali zgrade po Beogradu.

Zašto Đukanović tvrdi da se to pre odnosi na Vučića i da je u pitanju navodna „nervoza bezbednosno medijskih krugova“?

- Pa zar to ne vidite ni vi koji radite u medijima i živite u Srbiji? Zar ponašanje medija ne oslikava to stanje preciznije od ocene Đukanovića? Neki ovih dana pokušavaju da naprave paralelu između optužbi Legije u procesu ubistva Đinđića sa optužbama Šarića na deo policije, ali pritom pogrešno iznose činjenice. Legija nije optužio nikoga iz policije, optužio je nas nekolicinu Zoranovih saradnika. I tada su skoro svi mediji to predstavili kao, ipak, insajdersku informaciju koja se mora proveriti. Istrage su trajale mesecima, a isti ovi urednici, koji sada znaju da Šarić laže, tada su Legiju nazivali svedokom. Niko tada nije rekao da je to pucanj u srce policije. Ne može ni stotinu Darka Šarića da ubije srce policije ako je ono zdravo. Zato ova nervoza delova policije pokazuje da se nečega plaše. Možda to nema veze sa Šarićevim optužbama, ali kontrola medija koju pojedinci iz tih krugova grčevito sprovode pokazuje da ih nešto teško žulja.


 od
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/19/2014, 19:25

Obračun sa Crnogorcima će morati da se obavi, baš kao što je obavljen sa hrvatskim i slovenačkim kadrovima u Srbiji.
Na žalost cela Srbija je "izbušena" tzv. Crnogorcima, ima ih u svim strukturama, policiji (najviše), BIA, vojsci, a i u politici, kao i u strankama...
Tipičan primer koliko je pogubna ova grupacija je DS, koju su Crnogorci, baš kao i celu Srbiju (ali i više od toga) razbucali: Balša Božović, njegova mama i tata, koji "haraju" DS-om, a imaju i pomagaće...

Svima njima je Djukanović TATA, i sutra će od jednom od Srba biti poslušni Milovi vojnici, što pre ih izolujemo u toliko bolje po Srbiju!!!


_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 492
Points : 1278
Datum upisa : 17.02.2014

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/19/2014, 22:03

Maca ::
Obračun sa Crnogorcima će morati da se obavi, baš kao što je obavljen sa hrvatskim i slovenačkim kadrovima u Srbiji.
Na žalost cela Srbija je "izbušena" tzv. Crnogorcima, ima ih u svim strukturama, policiji (najviše), BIA, vojsci, a i u politici, kao i u strankama...
Tipičan primer koliko je pogubna ova grupacija je DS, koju su Crnogorci, baš kao i celu Srbiju (ali i više od toga) razbucali: Balša Božović, njegova mama i tata, koji "haraju" DS-om, a imaju i pomagaće...

Svima njima je Djukanović TATA, i sutra će od jednom od Srba biti poslušni Milovi vojnici, što pre ih izolujemo u toliko bolje po Srbiju!!!

Maca@  nije tebi lako...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/19/2014, 22:28

Kurbla, mora da si Cernogorac, ako ne shvataš o čemu maca govori....

čitaj malo šta je Maca pisala na jednoj drugoj temi:

negde baš u vreme kada su se prvo Toma, a zatim i Alek "reformisali", Borisu su stranci dali nalog da pokrene akciju Balkanski ratnik. Pošto se Milo po običaju previše zaigrao i previše ojačao, pa su globalni igrači rešili da mu slome jedno od njegovih najvažnijih krila.

ŠARIĆA i njegovu mrežu. Veliku ulogu jeste (to si pogodio) odigrao Tadićev šef kabineta Miki Rakić kome je kao i još nekim ljudima ovde (u Srbiji) bila ozbiljno ugrožena bezbednost.

Direktna posledica ove akcije je bilo radikalno smanjenje keša u CG uz veliki problem u tamošnjem budžetu, što se pogrešno dovodi u vezu sa nekakvom globalnom ekonomskom krizom.

Beograd je, tada veoma ozbiljno krenuo na Mila, pa je čak dobio i dozvolu da dole pomogne otvaranju srpskog pitanja, što je do tada odbijala svaka vlast u Srbiji. Preko noći u CG su Boris Tadić, Miki Rakić i Mladjan Đorđević postali najozloglašenije osobe u Milovom okruženju.

U medjuvremenu je dišlo do novog mešanja karata (vlasnicima sveta je Kosovo postalo najvažnije) tako da je Milo opet postao instrument za rušenje Tadića. Sa svojim bliskim prijateljima i saradnicima pout Bebe i Caneta, Milo je uz ogromno poznavanje svih segmenata srpskog društva i jošuvek jakim vezama koje su uključivale i blisko Tadićevo okruženje, on je (Milo) pokrenuo operaciju na dva koloseka.
Jedan je bio direktna pomoć SNS u logistici, terenskom radu i onome što se sve plaća. U tom kontekstu se pominje fini gospodin koji je vlasnik TV stanice (Atlas Grupa) na kojoj je Beba pre koju nedelju izneo svoj metafizički pogled na svet - to je inače čovek koji tvrdi da su Đinđića ubili Rusi, a da je Entoni Monkton ovde bio valjda da bi posetio tradicionalno tucanje jaja u Mokrinu...

Drugi kolosek: jednako važan kao i "beli listići" (svi koji su ubacili "beli listić" neka se malo zamisle ko ih je izmanipulisao) kojima je oboren Tadić, jer se radilo o njegovim bivšim glasačima. Čitava operacija je išla preko one urbane ekstremne levice, koja je Beograd uspela da odvoji od Čede i LDP-a, koji je za njih postao previše "državotvoran" jer je gledao kako da udje u vlast sa Borisom T.

Ogromno nezadovoljstvo mladih ljudi kanalisano je preko Peščanika i posebno preko Canetovog ličnog treš informativnog glasila u Srbiji, portala E-Novine. Tu ste mogli da vidite naizgled neverovatnu koaliciju (kao i na ovom forumu): Cane, Beli listići, muftija Zukorlić i Toma Nikolić, uz podršku V. Pešić, Biserko i ex profesorke Turajlič!

Kada je posao odradje i kada je Milo otvorio šampanjac, jer je u BG dobio svoje momke, krenula je realizacija. Srbima u CG je poručeno da nemaju za šta da se bune, a SPC da treba da pregovara sa CPC!! Ambasador Srbije u CG se povukao i na njegovo mesto izgleda dalazi Dojčilo Maslovarić (?) kadar Jula i ambasador u Vatikanu u doba prodaje dela Telekoma italijanima...

Beba je upravo okončao kampanju Filipa, a pošto valja vratiti uslugu koju mu je pružio SNS, u Srbiji se pomaže Nikola Samadrdžić, čiji projekat se trenutno zove Liberalni pokret Srbije. No to, ako i Živkovićeva Nova stranka, i kao jedne dnevne novine, treba da posluži da se ubije DS, pa i LDP. Što će im verovatno poći za rukom...

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/19/2014, 23:41

Ohoho...  počastvovan sam posebnom temom na ovom podforumu. !??

 sesir 

Tako mi i treba kad ne umem da držim jezik za zubima.  lale

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/20/2014, 16:24

@Fmember

Sad se okreni Sekiju, imas moju podrsku... sesir

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/20/2014, 18:02

Dejansss ::
@Fmember

Sad se okreni Sekiju, imas moju podrsku... sesir

svakako, Seki je oduvek bio moj idol.


_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime6/24/2014, 18:40

Čisto da imaš o čemu da razmišljaš "ne mešati babe i žabe" se na engleski prevodi sa "do not mix apples and oranges"...

Pozdrav....

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/5/2014, 19:47

Članovi SNS ne mogu da obavljaju dve plaćene funkcije

Glavni odbor SNS odlučio je danas da nijedan član stranke ne može da ima dve plaćene funkcije.
Oni koji trenutno obavljaju dve plaćene funkcije dužni su da do 15. septembra podnesu ostavke na jednu od njih, što će kontrolisati Izvršni odbor stranke, saopšteno je novinarima posle sednice koja je održana u Požarevcu.

 kafa 

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/6/2014, 12:53

Vucicu, svaka cast. Ovo je pravedno i posteno. Neka se i drugi ugledaju na njega.
U ovoj krizi i besparici, narodu je muka da gleda kako neki imaju po nekoliko primanja,
dok drugi nemaju ni za hleb.
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/16/2014, 11:01

Ko ne da ostavku, biće isključen iz SNS

Kako je izjavio Radomir Nikolić, predsednik Izvršnog Srpske napredne stranke, ta sankcija propisana je u odluci Glavnog odbora SNS o zabrani duplih funkcionera, izglasanoj na sednici prošle nedelje.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/16/2014, 14:29

LUMTDZOS ::

... kako verovati nekome ko je u stanju da napravi preko noci zaokret za 180 stepeni?

Ponovicu jos jednom Insajder i "Patriotsku pljacku veka". Sta je rezultat? Briselski sporazume i sve sto je iz toga proisteklo.

e, sad mi je tek postalo jasno cemu je rec.
Ti si razocarani glasac SRS i Vucko je po tom osnovu izdajnik i placenik koji je prodao Kosovo!
OK samo si to mogao odmah da napises...

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: e   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/17/2014, 12:39

Limited011 ::
LUMTDZOS ::

... kako verovati nekome ko je u stanju da napravi preko noci zaokret za 180 stepeni?

Ponovicu jos jednom Insajder i "Patriotsku pljacku veka". Sta je rezultat? Briselski sporazume i sve sto je iz toga proisteklo.

e, sad mi je tek postalo jasno cemu je rec.
Ti si razocarani glasac SRS i Vucko je po tom osnovu izdajnik i placenik koji je prodao Kosovo!
OK samo si to mogao odmah da napises...
Tako to biva kada ponestane argumenata. :D
Nikada nisam bio glasac SRS sto govori dovoljno da sam ih odavno procitao.
Umesto da odgovoris da li je ili nije tacno ono sto sam napisao o Insajderu i Briselskom sporazumu, ti se bacas na stranacka prepucavanja.
Posle jucerasnjih razgovora Vucica sa ambasadorom Rusije i
"razrade" tih razgovora na Vucicevoj tv PINK, sve sam ubedjeniji da sam u pravu oko sankcija i ove pripreme za to. Vise se ne p[ostavlja pitanje da li ili ne, vec kada. E, ovo sa NIS-om je priprema za to "kada". Ne moram biti radikal (ako to uopste jos postoji) da bih citao izmedju redova ono sto vecina gladsaca SNS-SPS ne ume.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/18/2014, 16:34

LUMTDZOS ::

Umesto da odgovoris da li je ili nije tacno ono sto sam napisao o Insajderu i Briselskom sporazumu...

Evo odgovor glasi: nevidim nikakvu vezu.

Ali sad sam u nedoumici, jesi li TI za ili protiv briseldkog ugovora?
Jesi li ZA ili PROTIV uvodjenja sankcija Rusijo od strane Srbije?
 sesir 

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: s   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/19/2014, 00:25

Maca ::
KAd bi baba imala točkove bila bi auto!!

Hajde da već jednom raskrstimo sa zabludama:
Srbija je MALA i SLABA država i ako ne plati, jednostavno će je investitori zaobići!


Kako bre MALA I SLABA !???


_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/19/2014, 10:10

Limited011 ::
LUMTDZOS ::

Umesto da odgovoris da li je ili nije tacno ono sto sam napisao o Insajderu i Briselskom sporazumu...

Evo odgovor glasi: nevidim nikakvu vezu.

Ali sad sam u nedoumici, jesi li TI za ili protiv briseldkog ugovora?
Jesi li ZA ili PROTIV uvodjenja sankcija Rusijo od strane Srbije?
 sesir 
Onda je dalja polemika besmislena.
Ali, ispostovacu te i odgovoriti na oba pitanja:
1. Protiv sam ovakvog briselskog sporazuma i svakog drugog koji je na stetu srpskog naroda koji zivi tamo.
2.Protiv sam bilo kakve osude Rusije u vezi Ukrajine a kamo li za uvodjenje sankcija. Samo americki licemeri ( i svi nj. saveznici) koji bombarduju i salju naoruzanje i strucnu pomoc svuda po svetu, traze osudu i sankcije Rusiji za moralnu podrsku svom narodu (10 miliona ljudi) koje vlasti Ukrajine ugrozavaju po naredjenju americke "demokratije".
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/20/2014, 00:38

Председник владе је, говорећи пред грађанима који су се тискали на простору испред монументалног споменика подигнутог у славу победе у Церској бици, поздрављен спонтаним аплаузом присутних, када је усред дипломатске и војне кризе у Украјини, када и Брисел и Москва пажљиво прате изјашњавање Београда, рекао да Србија има зацртан пут ка Европској унији, али неће окретати леђа пријатељима, пре свега Русима.

– Неће нам бити тешко да оживимо Србију и вратимо је у Европу, али нећемо окретати леђа пријатељима, пре свега Русима које су данас сви заборавили и против којих су сви данас – рекао је Вучић.

LUMTDZOS
Izgleda da nemaš razloga za brigu, čini mi se da je 90% srba protiv uvodjenja sankcija Rusiji, a pametan političar ka AV sigurno ume to da "čita"!

A da je Kosovo "otpisano" to nije zasluga Insajdera, to smo svi znali još 1999. pa verovatno i ti, ali ti se ne dopada....
kao što se glasačima DS-a ne dopada što im se stranka raspala...
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/20/2014, 10:01

Teletrader ::
Председник владе је, говорећи пред грађанима који су се тискали на простору испред монументалног споменика подигнутог у славу победе у Церској бици, поздрављен спонтаним аплаузом присутних, када је усред дипломатске и војне кризе у Украјини, када и Брисел и Москва пажљиво прате изјашњавање Београда, рекао да Србија има зацртан пут ка Европској унији, али неће окретати леђа пријатељима, пре свега Русима.

– Неће нам бити тешко да оживимо Србију и вратимо је у Европу, али нећемо окретати леђа пријатељима, пре свега Русима које су данас сви заборавили и против којих су сви данас – рекао је Вучић.

LUMTDZOS
Izgleda da nemaš razloga za brigu, čini mi se da je 90% srba protiv uvodjenja sankcija Rusiji, a pametan političar ka AV sigurno ume to da "čita"!

A da je Kosovo "otpisano" to nije zasluga Insajdera, to smo svi znali još 1999. pa verovatno i ti, ali ti se ne dopada....
kao što se glasačima DS-a ne dopada što im se stranka raspala...
A tebi se dopada sto je Kosovo "otpisano"?
U svakom slucaju, potvrdio si moje pretpostavke. Da, Vucic odlicno "cita" vecinsko raspolozenje naroda i upravo zato mu je potrebno "omeksavanje" kao sto je bio slucaj sa KiM. Ja o tome sve vreme pisem. Od toga koliko ce mu "omeksavanje" uspeti, zavisi i kada ce ispuniti naloge iz EU (citaj USA).
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/20/2014, 17:22


_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/20/2014, 21:48

LUMTDZOS@
Ne treba da citiraš cele moje postove dovoljno je da me osloviš, kao ja tebe u ovom postu - preglednije je, a i zna se o čemu je reč.

KOSOVO: pa nekada mi je pomalo i bilo žao, ali ako večinsko stanovništvo s te teorije (da zanemarim sada, jer nije relevantno kako je do toga došlo, računa se samo faktičko stanje) NE ŽELI da živi sa nama, nema te sile kaja će to danas u 21. veku da ih prisili, osim ako USA ne odluči tako, a i tada nije sigurno - vidi Irak..
Mada tamo (da i ja malo pustim mašti na volju  kafa ) ne petlja samo USA, kao ni u Turskoj, tu petlja i Rusija jer brani svoje interese i gleda da Amerima zakomplikuje život.  love3 

Osim toga: recimo da je Kosovo i danas sastavni deo Srbije. Šta bi to donelo?
1. u Paramentu bi 30% svih poslanika bili Albanci
2. U Skupštini bi automatski moralo da se uvede dvojezičnost: Srpski i Albanski
3. Nezaposlenost ne bi bila SAMO 30% radnog stanovništva već mnogo veća
4. Imali bi terorističku grupu (extremne Albance) koji bi s vremena na vreme postavljali bombe po Srbiji
5. Morali bi tamo da upumpavamo neverovatne sume, a čak i ovo što je upumpano (uz ogromnu PAtriotsku pljaćku) je za Srbiju bilo preskupo
6. Imali bi povećane vojne troškove jer bi neko tamo morao da zavodi red, uz svakodnevno ubijanje po nekog vojnika ili Albaca (vidi Irsku)

Sve to, a imalo bi još pomešto da se navede (namerne havarije na termocentralama itd...) je preskupo za ovu državu, a trošak bi se samo uvećavao.

Ni ženu koja ne želi da živi s tobom ne možeš da prisiliš da bude s tobom, čak ni silom - ako nisi psihopata!

Izgleda da ako ti nije SRS blzak onda možda DSS, dveri, 1389 ili neke minorne grupacije...
Ta "ideologija" je na žalost prevazidjena.

I jedno pitanje, ako nije suviše intimno: šta ti znači ovaj nik LUMTDZOS?
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/22/2014, 21:45

LUMTDZOS@

Posle današnje press konferencije Vučića i zgleda da tvoja teorija polako bledi....
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/24/2014, 23:03

Teletrader, svaka ti je na mestu,  što si napisao po pitanju Kosova, samo pametni ljudi su to znali i govorili još krajem 90-tih a sadašnji premijer A.V.je tada bio veliki borac za Srbiju sa Kosovom. Nešto mu je mnogo trebalo da se dozove pameti i ukapira tako jednostavne stvari. Brzo se zaboravilo ko je organizovao proteste i paljenje ambasada kada je Kosovo proglasili nezavisnost. Kada je bio u opoziciji Kosovo mu je bilo najjace oružje u borbi za vlast i sada kada je tu vlast i osvojio ladno je pustio Kosovo niz vodu a Srbe sa Kosova ostavio da se snalaze kako znaju i umeju. Trenutmo pokušava da sedi na 2  stolice, što mu za sada i polazi za rukom, to najbolje pokazuje u odgovoru EU.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/26/2014, 17:46

Big Mile, pa dobro, što i ti nešto ne zaboraviš?
Čovek uvideo da je grešio i sad okajava svoje grehe...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/26/2014, 22:05

Teletrader ::
LUMTDZOS@
Ne treba da citiraš cele moje postove dovoljno je da me osloviš, kao ja tebe u ovom postu - preglednije je, a i zna se o čemu je reč.

KOSOVO: pa nekada mi je pomalo i bilo žao, ali ako večinsko stanovništvo s te teorije (da zanemarim sada, jer nije relevantno kako je do toga došlo, računa se samo faktičko stanje) NE ŽELI da živi sa nama, nema te sile kaja će to danas u 21. veku da ih prisili, osim ako USA ne odluči tako, a i tada nije sigurno - vidi Irak..
Mada tamo (da i ja malo pustim mašti na volju  kafa ) ne petlja samo USA, kao ni u Turskoj, tu petlja i Rusija jer brani svoje interese i gleda da Amerima zakomplikuje život.  love3 

Osim toga: recimo da je Kosovo i danas sastavni deo Srbije. Šta bi to donelo?
1. u Paramentu bi 30% svih poslanika bili Albanci
2. U Skupštini bi automatski moralo da se uvede dvojezičnost: Srpski i Albanski
3. Nezaposlenost ne bi bila SAMO 30% radnog stanovništva već mnogo veća
4. Imali bi terorističku grupu (extremne Albance) koji bi s vremena na vreme postavljali bombe po Srbiji
5. Morali bi tamo da upumpavamo neverovatne sume, a čak i ovo što je upumpano (uz ogromnu PAtriotsku pljaćku) je za Srbiju bilo preskupo
6. Imali bi povećane vojne troškove jer bi neko tamo morao da zavodi red, uz svakodnevno ubijanje po nekog vojnika ili Albaca (vidi Irsku)

Sve to, a imalo bi još pomešto da se navede (namerne havarije na termocentralama itd...) je preskupo za ovu državu, a trošak bi se samo uvećavao.

Ni ženu koja ne želi da živi s tobom ne možeš da prisiliš da bude s tobom, čak ni silom - ako nisi psihopata!

Izgleda da ako ti nije SRS blzak onda možda DSS, dveri, 1389 ili neke minorne grupacije...
Ta "ideologija" je na žalost prevazidjena.

I jedno pitanje, ako nije suviše intimno: šta ti znači ovaj nik LUMTDZOS?
Мислим да сте у праву што се тиче тога да не можете жену да присилите да буде са вама, али нећете ваљда дозволити да вам она изнесе све из куће. Ако је вама ово добар споразумни развод брака, када вам однесу оно највреднје из куће, онда је то знак да ви цените само оно што сте ви зарадили, али не и оно што сте наследили.
Извињавам се што сам поновио цео ваш екпозе, о томе шта би било кад било, али ово суперневероватно логичко резоновање ме испирисало да га још једном поновим.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/26/2014, 22:28

Nema razloga, koliko ja razumem, da se mrzi toliko Vučko. Ovi pre njega su stvarno bili "divni" i plašili nas Vučkom i Tomom...

Sad vidimo da i nisu tako strašni, neka Vučko uradi bar 20% onoga što obećava pa je OK, bar ja tako to vidim...

A ako uspe da uvede LIČNU odgovornost državnih službenika (ministara i direktora Javnih preduzea) onda je uradio ploa posla.
Koliko vidim on ide tim putem...

Da sačekamo do janura - pa ako ne valja, biraćemo ponovo Tadića, Dinkića, Čanka i Pajtića, oni su mnogo bolji....
Ili Mićuna?

Jel ima neko bolji predlog?????
kafa

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/27/2014, 09:11

Ars Vivendi ::

Jel ima neko bolji predlog?????
kafa

kad već pitaš, eno SPO izlazi samostalno u majdanpeku. ljubav

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/27/2014, 09:23

Ars, slažem se, da damo coveku šansu, jer kako sada stvari stoje na politickoj sceni Srbije on je ujedno i poslednja nada. Ako ostvari samo pola od obecanog bice super, jedino me nervira malo ta njegova teatralmost, i konstantno pravljenje frke oko nicegavalda zbog skretanja pažnje. A morace i da procešlja svoju stranku, dosta se tu nakupilo raznog ološa.
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/29/2014, 02:20

Prokuplje ::


Мислим да сте у праву што се тиче тога да не можете жену да присилите да буде са вама, али нећете ваљда дозволити да вам она изнесе све из куће. Ако је вама ово добар споразумни развод брака, када вам однесу оно највреднје из куће, онда је то знак да ви цените само оно што сте ви зарадили, али не и оно што сте наследили.
Извињавам се што сам поновио цео ваш екпозе, о томе шта би било кад било, али ово суперневероватно логичко резоновање ме испирисало да га још једном поновим.

A kako bi ti to rešio?
Išlo se po pricipu "čije ovce - tog i livada" i šta sad?
90% stanovništva s Kosova je Albansko i ne želi da živi s nama, žele da budu deo Albanije.
A i žena ako ima decu s tobom, skoro da može sve da ti uzme, uz dobrog advokata, a Kosovari su imali dobrog advokata i uz to advokata koji ima atomsku bombu.

Kao mala država Srbija je stavljena pred izbor: uzmi ili crkni!
I svako ko je državnik, a ne političar, zna šta to znači.

P.S. izvini što ne pišem ćirilicom.
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/31/2014, 08:37

Big Mile ::
Ars, slažem se, da damo coveku šansu, jer kako sada stvari stoje na politickoj sceni Srbije on je ujedno i poslednja nada. Ako ostvari samo pola od obecanog bice super, jedino me nervira malo ta njegova teatralmost, i konstantno pravljenje frke oko nicegavalda zbog skretanja pažnje. A morace i da procešlja svoju stranku, dosta se tu nakupilo raznog ološa.
Уважени колега, АВ и СНС имају свој мандат, нико не позива на њихово насилно рушење (бар ја нисам приметио), али мислим да је погрешно ћутке гледати ако се шта лоше дешава. Зар, нас ситуација из прошлости није научила. До пре пар година је била потпуна опијеност ДС_ом, а сада људи не могу очима да их виде. А тада је и била нека опозиција. А шта сада када опозиције практично и нема? Шта ако не будемо задовољни на крају мандата? Хоћемо да дижемо револуцију? Треба налазити алтернативу и то не чекати "да им дамо шансу", него истог момента када дођу на власт. А треба ми сами да радимо на томе, а не да нам то други намећу. Да одмах будем јасан, ти муслим на разговоре, супростављање ставова са другим људима, баш какве и овде водимо.
Nazad na vrh Ići dole
Prokuplje
VIP
VIP
Prokuplje


Broj poruka : 325
Points : 1202
Datum upisa : 19.10.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 5 Icon_minitime8/31/2014, 08:48

@Teletrader
Видим да сте слаби познавалац права, али колико видим да се добро разумете у то отимање и уцењивање. Морам да Вам признам да сам ја у томе јако слаб, тако да ћу се потрудити да више не дискутујем са Вама.
А за ћирилицу се брините, можда једног дана набавите и Ви тастатуру са ћирилицом, па нам пишете. То није злочин, бар не у Србији.
Nazad na vrh Ići dole
 
Fmember moji stavovi o politici i ostalo...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Lepe zene u politici!
» CITADEL (portfolio & ostalo) !!!
» Valjevo, privreda i ostalo...
» Stefanakuv - MTBN i ostalo...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: