BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fmember moji stavovi o politici i ostalo...

Ići dole 
+47
Roman Abramovich
Dragan555
Voiceoflaw
Tenerife
zekapeka
zORAn
Ivan00
Igi-bg
Folio
Djepeto83
Big Mile
Dejansss
Aca kurbla
Admin
Maca
Stane Dolanc
Sutra
ivan45
ingglick
Ceras
Popaj
philips1
Bojjan
Zeljko321
Friz
Boby
FatCat
Dalaj Lama
MORNAR
Kobe Bryant
LUMTDZOS
Drag65
Prokuplje
Fast
Teletrader
Boza Belex
Fmember
Steve McQueen
Ars Vivendi
Kupi akcije
Nikola
Smile
Boranija
Posejdon
Momir
Sneki
Limited011
51 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
ingglick
Still learning
Still learning



Broj poruka : 104
Points : 273
Datum upisa : 11.05.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/9/2014, 19:39

Nadam se da kad glasate za Vucica znate za koga glasate:

https://www.youtube.com/watch?v=ZvVkpHthyJY#t=77

_________________
"Diversification, that's for idiots." - Mark Cuban.
Nazad na vrh Ići dole
ivan45
VIP
VIP
ivan45


Broj poruka : 171
Points : 464
Datum upisa : 04.12.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/9/2014, 20:20

Jedino su neodgovornost, neznanje i nesposobnost vlasti razlog što će neki građani u martu još jednom preko reda glasati za svoje predstavnike u parlamentu Srbije. Prvi čovek Srbije – dakle vicepremijer – više od dve decenije demonstrira političku nemoć (on nije u stanju da ponudi viziju pristojnog društva i države; sva rešenja za koja se zalagao u konačnom ishodu bila su epohalni neuspesi uz brojne ljudske žrtve) i razornu sklonost ka pravljenju kriza, vanrednim merama i manje ili više golom nasilju. Od kad je krajem jula 2012 – tri meseca posle izbora – sklopljena danas još samo tehnička vlada, Srbija se nalazi u nekoj vrsti vanrednog stanja. Metod vršenja vlasti te vlade je krajnje proziran i isto toliko poguban: napravi se kriza, podigne se tenzija, odluka se odlaže do poslednjeg časa, a onda se pred izbezumljenu naciju izlazi s tobože spasonosnim rešenjem, koje je samo uvod u sledeću krizu.

Pregovori o Kosovu započeli su sredinom oktobra 2012, a završeni – samo na papiru – u aprilu 2013, posle niza obrta, teških izjava i dramatičnih ponoćnih dogovora, na koje je vicepremijer iznenada stizao da u najnapetijem trenutku kaže odlučno ne ili da. A mogli su se, naravno, završiti istog tog oktobra 2012, jer okvir za rešenje sve vreme je plan Marrtija Ahtisaarija, poznat javnosti od 2007. U proleće 2013. krenula je rekonstrukcija vlade, pola godine posle njenog formiranja. Ta vašarska predstava završila se u septembru, samo da bismo nekoliko meseci kasnije saznali da je vlada rekonstruisana kako bi uskoro postala tehnička. Od majskih izbora 2012. do martovskih 2014, u dvadeset i dva meseca, koalicija SNS-a i SPS-a imala je regularnu vladu nešto malo više od pola godine. Sve ostalo vreme bilo je na ovaj ili onaj način protraćeno na vanredne okolnosti koje je proizvodila sama vlada.

Dejan Ilic

Ceo tekst

Cena „većeg zla“

http://pescanik.net/2014/02/cena-%E2%80%9Eveceg-zla/
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/11/2014, 17:04

Jorgovanka Tabaković ipak sebi nije smanjila platu

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:468287-Jorgovanka-Tabakovic-ipak-sebi-nije-smanjila-platu
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/11/2014, 18:56

Ceras ::
Jorgovanka Tabaković ipak sebi nije smanjila platu

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/ekonomija/aktuelno.239.html:468287-Jorgovanka-Tabakovic-ipak-sebi-nije-smanjila-platu

Iskreno nemam nista protiv da ljidi na odgovrnim funkcijama imaju i dva puta vecu platu ali imam mnogo protiv prosipanja demagogije i podilazenja biracima pred izbore.

Setimo se samo kako je SNS napadala Sosckica pred prosle izbore i sta su pricali o plati guvernera.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/11/2014, 20:46

Cudo je kako vlast i novac menjaju ljude. 
Sramota.
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1145
Points : 4396
Datum upisa : 11.12.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/12/2014, 00:15

Meni je najveca sramota za Ljajica sto je stavio Nestorovicku na listu.
Kako je moguce da je ona nekome potrebna, posle tolikog zla kojeg je nanela svima nama.
Inace nemam lose misljenje o Ljajicu, ali ovo je bas za crveni karton.
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/12/2014, 20:04

Пљачка Универзал банке: Напредњак Томић поклањао тајкунима државне милионе!

http://www.srbijadanas.net/pljacka-univerzal-banke-naprednjak-tomic-poklanjao-tajkunima-drzavne-milione/
Nazad na vrh Ići dole
Stane Dolanc
Our family
Our  family



Broj poruka : 333
Points : 812
Datum upisa : 22.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/12/2014, 20:09

OK možda je SNS član iz UO kriv...
I nije tajna, taj Tomić je iz Šapca - Farmakom MB!

Ali šteta je daleko manja od one koju je napravio DS na AGBN i Fondu za razvoj...
Radi se o privatnoj banci, bez učešća države.

Treba ipak biti realan i shvatiti relacije!
Nazad na vrh Ići dole
Ceras
VIP
VIP
Ceras


Broj poruka : 485
Localisation : Bg
Points : 1499
Datum upisa : 29.03.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/12/2014, 20:18

Stane Dolanc ::
OK možda je SNS član iz UO kriv...
I nije tajna, taj Tomić je iz Šapca - Farmakom MB!

Ali šteta je daleko manja od one koju je napravio DS na AGBN i Fondu za razvoj...
Radi se o privatnoj banci, bez učešća države.

Treba ipak biti realan i shvatiti relacije!

Zato smo glasali protiv DS, a sad cemo protiv ovih LOPOVA
Nazad na vrh Ići dole
Stane Dolanc
Our family
Our  family



Broj poruka : 333
Points : 812
Datum upisa : 22.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/12/2014, 20:22

Svako je slobodan da glasa kako mu je volja.

Na pr. za Radulovića, DS, NDS, LDP ili URS!
 od
Nazad na vrh Ići dole
Stane Dolanc
Our family
Our  family



Broj poruka : 333
Points : 812
Datum upisa : 22.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/12/2014, 20:29

Što se konkretne banke tiče (UNBN) ti zaboravljaš da se radilo o privatnoj banci gde država nije imala nikakav uticaj, već samo "zemljaci" iz Šapca i veći akcionari...

Za razliku od AGBN, Metals banke i PRBN, ali to je DS kombinacija...

Žao mi je ako si imao ovu akciju i nisi na vreme prepoznao o čemu se radi, savako iskustvo se plaća, ja sam ga platio na AGBN!
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1145
Points : 4396
Datum upisa : 11.12.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/13/2014, 12:25

Ajde sada malo i da hvalimo.

Svaka cast za danasnje hapsenje.

I nemojte molim vas da pisete o neefikasnosti sudstva i presudama,
zato sto njih ni Kim Dzong Un ne bi mogao da sredi svojim metodama.
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/13/2014, 14:52

Sutra ::
Ajde sada malo i da hvalimo.

Svaka cast za danasnje hapsenje.

I nemojte molim vas da pisete o neefikasnosti sudstva i presudama,
zato sto njih ni Kim Dzong Un ne bi mogao da sredi svojim metodama.
Svaka cast Vucicu. To je i jedino moguce resenje, a da ne napravi jos vecu stetu.  Tomic racuna, uzeo sam veliku lovu, pa neka mi sude.
Sudstvo ce Vucic srediti nakon izbora, samo mu treba dati 51% odbornika.
Nazad na vrh Ići dole
Drag65
VIP
VIP
Drag65


Broj poruka : 611
Points : 1423
Datum upisa : 12.07.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/13/2014, 18:34

Sutra ::
Svaka cast za danasnje hapsenje.
Dragan Tomić  (UBB) je danas ustvari dao izjavu, sa indignacijom odbio svaku primisao da je nešto odgovoran i odšetao kući. NETAČNO!! Mod D
Dragan Tomić (Kolubara) danas oslobođen svih optužbi za malverzacije.
Dragan Tomić (Simpo) će, sutra, možda, biti kandidat za xxxxxxxxxxxxx.

Čast svakome, veresija nikome.

Edit: Imaš opomenu zbog iznošenja
neistina i tvrdnji koje su čisto nagadjanje.
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/13/2014, 18:48

Draganu Tomiću određeno zadržavanje do 48 sati

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:478109-Saslusani-Dragan-Tomic-i-cetiri-clana-IO-Univerzal-banke

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Drag65
VIP
VIP
Drag65


Broj poruka : 611
Points : 1423
Datum upisa : 12.07.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/13/2014, 21:11

Integralno:

http://www.tanjug.rs/novosti/116982/uhapsen-poslanik-sns--predsednik-io-univerzal-banke.htm

Ključne reči: određen pritvor, pozivanje na poslanički imunitet - spomenuto na drugom mestu, ali potrđuje nastavak teksta Tanjugove vesti kada govori o: administrativnom odboru, vanrednoj sednici (raspuštene?) skupštine ...

Dakle ili naslov, ili tekst Tanjugove vesti je pogrešan, valjda ?

S obzirom da su svi mediji isključivo koristili formulaciju "određen pritvor" a ne "zadržan u pritvoru" to sam zaključio što sam napisao.

Al da sačekamo koji dan, videće se ...
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/13/2014, 23:08

Aman. Kad si pročitao "određen pritvor", razumeo si "nije otišao u pritvor"? Ljudi, usporite malo i mućnite glavom. Sve i da se pozvao na imunitet, ne možeš to da zaključuješ iz reči "određen pritvor". A i mnogo bi mu bilo pametno da pravi svoju stranku gomilom budala pozivanjem na imunitet koji mu traje još 30 dana.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/14/2014, 00:04

Određeno je policijsko zadržavanje do 48 sati.

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/14/2014, 22:41

citat ::


SLOGAN SNS-a je:  “Svom snagom u reforme”

Neću da govorim da glasate za nas i da će teći med i mleko - neće. Biće teško. Zemlja je decenijama uništavana i razarana. Prodali smo sve najvrednije i najbolje, a novac od toga nismo videli. Ova teška bolest ne leči se aspirinom i čokoladom.

"Ne mogu da obećavam med i mleko, očekuju nas teške i bolne reforme, ali na kraju ove godine, i početkom naredne građani Srbije će ugledati svetlo na kraju tunela. Ne želim da kukam, već da se borim i rešavam probleme", rekao je Aleksandar Vučić, na mitingu SNS održanom u punoj hali Čair.

"Ne mogu da vas pozivam da ne plaćate struju i porez, jer to morate da plaćate, a kada uspešno sprovedemo reforme svi ćete moći da radite i da zaradite. Nemojte da dozvolite da ne izađete na izbore, jer to znači da dajete glas onima koji su Srbiju ostvavili u mulju. Hoćemo da imamo drugačiju i bolju Srbiju, normalnu Srbiju", nastavio je Vučić.

U svom govoru obratio se i mladima, uz poruku da nije tačno da o njihovoj budućnsti niko ne brine, zato ih je sve pozvao da glasaju po svojoj savesti, samo da ne sede kod kuće.

"Brinemo za mlade ljude, da nam ne odlaze iz zemlje, da ostano ovde uz nas. Moramo da nastavimo sa reformama i idemo dalje. Ponosan sam što je u Niš stigao Džonson elektrik, a imam i lepe vesti za FAP, jer će im se sledeće nedelje pridružiti strateški partner, a u pitanju je moćna kompanija koja će izvoziti FAP-ove proizvode u Evropu", rekao je Vučić.

On je pak dodao da nema mnogo dobrih vesti, jer je zemlja decenijama uništavana i razarana, a prodato je sve najvrednije i najbolje, od cemenatara do onoga što je bilo lako dati drugome, da su uništavane zadruge i domaćinstva, a da za to niko nije odgovorao.

"Niko nas neće promeniti, ukoliko ne radimo više i ništa nam neće pasti s neba, moramo da radimo ozbiljnije, vrednije, odgovornije. Nije mi teško da priznam da smo kao političari pravili greške, da smo svi krivi što nam je korupcija uzela maha, ali pre godinu ipo dana počelio smo snažno, nestrpljivo, ozbiljno i odgovorno da menjamo stvari u Srbiji. Ako uspemo u narednoh godinu dana da sprovedemo reforme, smanjimo fiskalni i budžetski deficit, moći ćemo da ulažemo novac u nova radna mesta," zaključio je Vučić.

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2982
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5539
Datum upisa : 22.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/17/2014, 20:10

Vučić je precizirao da je reč o 21 zakonu, koji treba doneti u periodu od 15. aprila do 30 juna.

Prema njegovim rečima, radi se o zakonima o radu, stečaju, državnim službenicima, bržem izdavanju dozvola...

"Plan podrazumeva da radimo teško u naredne dve godine i podrazumeva formiranje nacionalnog prioritetnog plana", rekao je Vučić.

On je poručio da je privatni sektor kičma koja vuče zemlju napred, da taj sektor izdržava javni sektor "i tu ne treba da bude nedoumica".

"Neću da se dodvoravam građanima, da ih lažem, sledi nam težak period i mnogo rada, ali već krajem ove godine videćemo svetlo na kraju tunela", rekao je Vučić.

AKO LAže radiće MOTKE !!!!
 TUCA 

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Kupi akcije
VIP
VIP
Kupi akcije


Broj poruka : 427
Localisation : Belgrade
Points : 752
Datum upisa : 09.06.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime2/18/2014, 11:16

AKO LAže radiće MOTKE !!!!
 Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 245191 
realno je da laze, jer ce samo u slucaju da imaju preko 50% vlada biti formirana do 15.04.2014...
uz to da ce vec krajem godine da se vidi svetlo na kraju tunela, a obecava tezak i mukotrpan rad.. to je samo po sebi nedoslednost..
opet, s obzirom sta je pricao 2012 u ovo vreme, pa 2013 u ovo vreme, i sad moze da prica sta mu volja, gradjani pamte mesec dana u proseku...
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime3/12/2014, 12:46

Do kraja godine neće biti ukidanja solidarnog poreza, najavio je Aleksandar Vučić, predsednik Srpske napredne stranke.

Vučić je za Danas rekao da ima razumevanja za nezadovoljstvo zaposlenih u zdravstvu zbog solidarnog poreza, ali je istakao da lično misli da je to neodgovorno ponašanje. "Pod tim pritiskom nećemo da popustimo. Do kraja godine sigurno nema povlačenja solidarnog poreza, iz prostog razloga što te pare nismo zaradili", dodao je lider naprednjaka i ocenio da Srbiju očekuju teške reforme.

Objašnjavajući šta podrazumeva pod donošenjem teških reformi, Vučić je naveo da to znači donošenje 21 zakona do kraja juna, a najkasnije do 15. jula.

"Samo te zakone da donesemo pa ćemo imati velike probleme, a da ne govorim da ćemo u državi morati dodatno da štedimo, jer ne možemo da trošimo ono što nismo zaradili. Te priče koje neki pričaju da nije dobra štednja su neverovatne, jer ne znam kako da trošimo mnogo više nego što smo stekli", rekao je Vučić za list "Danas".

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime3/16/2014, 16:10


Svaka čast Vučiću. za samo godinu dana...

mada ja sam mislio da će danas Šarića da izvuku iz šešira.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime3/16/2014, 17:03

Šta bi mi bez tvojih "mudrih" opaski?
Vreme je da otvorš svoj blog...
Ovaj forum je mali za tvoje umotvorine!

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: v   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime3/16/2014, 22:29

@FatCat

Mislim da potcenjuješ ovaj forum.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime3/22/2014, 12:33

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 10cq0sg

Evo i kako izgleda nova gospodja Vucic...
Tamara Vucic sa suprugom.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime4/5/2014, 21:39

BEOGRAD - Lider SNS i budući premijer Aleksandar Vučić najavio je da će njegova vlada sprovesti strukturne reforme, uštede u javnom sektoru i jačanje privatnog sektora, a tu vest preneli su mediji u Evropi.

Italijanska ANSA ističe u izveštaju iz Beograda da je Vučić najavio “duboko restrukturiranje”, uključujući drastične i bolne mere, predstavljajući sa mnogo iskrenosti program buduće vlade posle sednice predsedništva svoje stranke.

‘’Svestan sam da će nas sve to koštati popularnosti, ali reforme nemaju alternativu”, citira ANSA Vučića.

Takođe italijanska agencija Nova navodi da će vlada Srbije biti formirana do 25. aprila i da će imati 19 članova.

Radio slobodna Evropa javlja da je, između ostalog, lider naprednjaka najavio da bi konstituisanje republičkog parlamenta trebalo da bude zakazano za 16. ili 17. april, i da će politika nove vlade Srbije podrazumevati “agresivno zapošljavanje i dramatične uštede na troškovnoj strani budžeta”.

“Usledice dramatične uštede, pri tome govorim o svemu onome što ljude s pravom iritira. Da na dnevnice bez javnih preduzeca potrošimo 16 miliona evra, a sa javnim preduzecima gotovo 42 miliona. O tome da na službena vozila i njihovo održavanje trošimo gotovo 150 miliona evra. Dakle, ništa više neće biti kao što je bilo. Mi ćemo morati deo ljudi iz javnog da prebacimo u privatni sektor”, prenosi Radio Vučićevu izjavu i ističe da je ukazao da je u javnom sektoru mnogo nestručnih i neradnih.

Ruski Itar-Tass u svom raportu navodi da je na izborima 16. marta SNS osvojio 48,34 odsto glasova ili 158 mandata u Skupštini i pravo da samostalno formira vladu, ali da je Vučić odmah izjavio da je “spreman da pruži ruku svakom ko ima ideje kako da se zajedno učini nešto dobro za Srbiju”.

Agencija prenosi da je Vučić najavio da će od ponedeljka početi pregovore sa partijama koje su na izborima osvojili mandate u parlamentu.

Hrvatska agencija HINA u prvi plan je stavila Vučićevo obećanje “da ništa više neće biti kao što je bilo”.
“Pred Vladom su ozbiljni zadaci, slede dramatične uštede u javnom sektoru i agresivno jačanje privatnog sektora… Privatni sektor ćemo podići dramatično, a u programu buduće vlade biće tri dela strukturnih reformi”, rekao je Vučić.
“Što smo obećali to ćemo i ispuniti ali to ne znači med i mleko, već teške reforme”, kazao je Vučić a prenosi HINA.

HRT prenosi Vučićevu najavu o formiranju vlade do 25. aprila i da će budući premijer Srbije prvi razgovor obaviti sa vođom vojvođanskih Mađara Ištvanom Pastorom, a dan nakon toga sa dosadašnjim koalicionim partnerom Ivicom Dačićem, predsednikom SPS. Na razgovor će, prenosi HRT, biti pozvana i NDS Borisa Tadića, ali to ne znači da će sa njima biti napravljena koalicija.

I mediji u BiH, aktivno su pratili današnje najave Aleksandra Vučića.

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime4/15/2014, 01:51

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 1063034-08
Aleksandar Vučić i Helmut Kol

E sad se zna kako je do ovog susreta došlo!
Veoma uticajan čovek u medijima i politici, izvesni Hans Hermann Tiedje suvlasnik medijsko-lobističke firme WMP je Kola obavestio da postoji nov čovek, nova politička zvezda na Balkanu i na Vučkovu molbu gorepomenutom Hansu (verovatno je nešto icalnuto, jer nemci ne rade za dž) došlo je do susreta.

Da potsetim: svojevremeno je Kol insistirao da se lično upozna s Djindjićem do čega je i došlo, ali je Djindjić loše procenio situaciju, jer je u to doba Šreder bio kancelar (SPD) a i "socijalista" Bler je bio na vlasti u GB, pa je na nagovor Kola da se prikloni "evropskim narodnjacima" (CDU) Djindjić odbio ponudu i okrenu se socijaldemokratskoj opciji, koja je vrlo brzo izgubila izbore i u Nemačkoj i u GB, a kako je Zoki završio, znate....

Sad, ono, ne bih da sam ja ta koja predvidja da će se to desiti i Vučku, ne daj Bože!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime4/19/2014, 15:58

Mnogi čitaoci već znaju ko je Suzan Bojl, ali ukratko ću ponoviti priču. U britanskoj emisiji „Ja imam talenat” 2009. godine zabeležen je događaj koji je postao najgledaniji klip iz neke TV audicije svih vremena. Na sceni se pojavila gojazna žena u poznim godinama, zapuštenog izgleda, sa spojenim obrvama, podbratkom i rumenim licem. „Ja sam Suzan Bojl, i želim da budem svetski poznata pevačica”, rekla je svojim škotsko-ruralnim akcentom. Publika je grcala od smeha, a onda je Suzan Bojl zapevala. Publika je očekivala da se iz njenog grla začuje nekakvo kreštanje i da je nakon toga zauvek sklone sa scene.

Tog trenutka usledio je jedan od najvećih preokreta ikada viđenih na televiziji: Suzan Bojl peva kao anđeo. Ljudi ustaju, aplaudiraju, plaču, a nakon toga Suzan Bojl postaje svetska zvezda, i snima album koji postaje najprodavaniji album.

Analitičari su ovu pojavu nazvali „Suzan Bojl efekat”

Isti ovaj efekat desio se u Srbiji sa prethodnim vlastima i Aleksandrom Vučićem koji je došao nakon njih. Vučić je imao jednu veliku prednost, koja je u glavama ljudi izazvala ovaj efekat: on je ljude podsećao na devedesete, na ratove, sankcije, krize. Ljudi nisu imali nikakva velika očekivanja, a mnogi su zapravo imali negativna očekivanja – da ćemo ponovo zaratiti i izolovati se od sveta.

Kada je Vučić došao na vlast, jednostavno – uradio je više od očekivanog. I to je bilo dovoljno da se u glavama ljudi pokrene ovaj „Suzan Bojl efekat”. Tog momenta postao je heroj.

S druge strane, prethodna vlast je imala upravo suprotan problem. Građani su od njih očekivali veoma mnogo, a dobili su malo. Ova prevelika očekivanja od demokratskih vlasti nastala su zbog ogromne antimiloševićevske kampanje devedesetih, i stvaranja slike da ćemo sa njima živeti mnogo bolje, uz demokratsku Evropu.

U ovom trenutku, vladajuća stranka polako počinje da se suočava sa istim problemom koji su imale prethodne vlasti: narod od njih sada očekuje sve. Vučić ovo zna, i zato uporno ponavlja da nas čeka težak period i da neće biti lako, ali ovaj efekat u glavama ljudi je teško promeniti, jer se dešava nesvesno. Šta god on sada rekao, ljudi od njega očekuju čuda, i zato će ovo biti jedan od najvećih problema koji će vladajuća stranka imati s narodom u predstojećim godinama.

Fakultet za medije i komunikacije

Istok Pavlović

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime4/22/2014, 14:14

U pravu je u opisu očekivanja građana, ali mislim da je važno napomenuti da se ovo nije dogodilo spontano već kroz veliki pritisak DS-a da ostane na vlasti još koliko god, ne znam tačno sa kojim planom.

Strah od SNS-a je postojao baš zato što su se DS i stranke slične orjentacije služile zastrašivanjem građana pred svake izbore. Izricali su potpuno neutemeljene pretnje i predviđanja tako uzimavši vlast na veresiju. Dobijali su glasove koji nisu njihovi, i sad je došlo vreme da se račun plati.

S druge strane, velika očekivanja od njih koja su postojala su takođe sami stvarali obećanjima, i trošenjem imovine stvarane decenijama. Trošenje na veresiju je bilo prisutno i ovde, ali se ovde radi o zajmovima i prodaji državne imovine da bi se pred svake izbore stvorio privid da se nalazimo na prelomnoj tački kad će sve ili krenuti pravim putem ili se polomiti i odvesti u bankrot ako oni odu.

Uloga SNS-a u kretanjima rejtinga stranke je marginalna. Svakako je bilo iznenađenja, urađane su stvari koje niko nije očekivao (mada mnogi danas neće priznati da ih je SNS iznenadio). Međutim, rejting je skočio prosto spoznajom naroda da nije i neće biti bombardovan zato što je glazao za Miku ili Žiku.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime5/1/2014, 12:36

BEOGRAD - Tri dana pred porođaj preminula je beba, koju je nosila supruga premijera Aleksandra Vučića.

Srce male Neve, kako je, kako saznajemo trebalo da se zove beba, iznenada je prestalo da kuca. Iako je porodica Vučić mesecima iščekivala najradosniji trenutak, kako saznaje portal Kurira, dogodila se najveća tragedija koja se ne može opisati rečima.

Ovim putem izražavamo duboko saučešće i nadu da će javnost imati razumevanja u ovom tužnom trenutku i da neće uznemiravati porodicu.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime5/1/2014, 22:00

Братислав Гашић, министар одбране
Рођен је 1967. године у Крушевцу. Дипломирао је на Економском факултету у Нишу.
Од 1989. године бави се приватним предузетништвом, власник је и директор предузећа "Saco".
Био је посланик до 2012. године, од када обавља функцију градоначелника Крушевца.
Један је од оснивача Српске напредне странке, чији је потпредседник.
Проглашен је за менаџера године града Крушевца 1998. године.
Говори грчки и енглески језик.

PRAVA BIOGRAFIJA
Bratislav Gašić, zvani Bata Santos, Bata Santos danas tvrdi kako je završio gimnaziju i ekonomski fakultet u Nišu, ali oni sa boljim sećanjem znaju da je svojevremeno u Trajalu radio kao keramičar. Biće zanimljivo saznati kako je došao do pomenute diplome, ako je uopšte ima, budući da je u skupštini grada prijavio diplomu staru tek dve godine.

Bratislav Gašić biografija

Keramičar Bratislav se devedesetih obogatio švercom kafe, odakle mu i nadimak Bata Santos, a danas je jedan MINISTAR VOJNI!!

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Ministar-keramicar-1398602429

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime5/29/2014, 00:05

citat ::
Predstavnica OEBS za slobodu medija Dunja Mijatović izrazila je juče zabrinutost zbog cenzure sadržaja na internetu u Srbiji i pozvala srpske vlasti da neguju necenzurisanu debatu o pitanjima od javnog interesa.

"Dunja Mijatović je rekla da je neko skinuo tekst iz Blica, cenzurisao neki Prompert sajt. Sad ja postavljam pitanje, ne želeći da potcenim značaj te teme, da li sam ja mogao to da uradim? Blic je novina koja piše protiv vlade, to je nemačko-svajcarska novina. Kako sam ja mogao da skinem tekst, koji sam, inače, pogledao, prilično nepismen i glup tekst, koji me je nasmejao", upitao je Vučić.

Optužbe nanose štetu Srbiji

On je rekao da takve ocene i optužbe za cenzuru nanose veliku štetu Srbiji, a ne njemu.
"Mislim da je najbolje rešenje da zato pronađete jedan slučaj, neka dođe neko iz Blica ili sa vaše televizije ili B92 i neka kažu da sam jednu stvar tražio da bude cenzurisana i ja ću da priznam da nisam govorio istinu, a posle toga biće nemoguć moj opstanak na političkoj sceni", rekao je Vučić.

On je rekao da u ovom trenutku ima mnogo važnijih problema i bitnijih stvari za Srbiju, a to je, između ostalog, kako da se posvetimo ekonomskim reformama, koje se moraju sprovesti uprkos dodatnim nevoljama zbog posledica poplava.

Za vreme Dana žalosti pričali o cenzuri

"U takvim trenutcima neko je posvećen tome da odvraća pažnju od svega važnog", primetio je Vučić.
On je rekao da je vlast bila optužena za cenzuru i u vreme dana žalosti, jer je, "valjda, RRA rekla kablovskim emiterima da ne puštaju programe zabavnog karaktera, poput Pink mjuzika i Foks lajfa".

"Srećom, američka kompanija KKR, koja je kupila SBB, je bila korektna i rekla da neće da daju da se pevaju pesme tri dana. Ali, neki su pokušali da za to kažu da je to cenzura. Hoću da ljudi u Srbiji to znaju. To je vrsta pokvarenjaštva i nepoštovanja prema svoje zemlje", rekao je Vučić.

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime5/29/2014, 00:22

citat ::
Ja, AV, podnosim ostavku!

Podnosim je jer sam se ispavao i u ovo malo lucidnih trenutaka shvatio sam svoju nezamenljivu odgovornost za stanje u državi na čijem sam čelu.

Shvatio sam da mi je Zakon o vanrednim situacijama nalagao da „odmah po saznanju da postoji neposredna opasnost od elementarne nepogode“ (član 30, Služ. gl. 111/2009 i 92/2011) proglasim vanrednu situaciju, a to saznanje je postojalo još od utorka 13. maja kad je već posle 17h Republički hidrometeorloški zavod (RHMZ) najavio velike padavine, a iste večeri je to i Biljana Vraneš pročitala u III dnevniku RTS-a, upozorenje pojačano mapom Srbije gde su područja u vanrednoj opasnosti bila označena crvenom bojom.

Ja, AV, proglasio sam vanredno stanje tek u četvrtak, 15. maja, u popodnevnim satima, kad je za mnoga ugrožena područja već bilo uglavnom kasno. Nisam se oslonio na stručnjake, već na pogrešne procene sebe samoga i svojih drugara iz vlasti, što me čini objektivno odgovornim za teške posledice po živote i imovinu stotina hiljada ljudi.

Takođe ja, AV, pored ovog osnovnog, zakonskog, političkog i nezaobilaznog razloga, podnosim ostavku i iz sledećih moralnih razloga:

1. Iako sam ranoranilački već dve godine u vrhu vlasti – de facto sam bio to vreme sam vrh vlasti – nisam iz toga skoro ništa naučio. Podsticao sam poslušnički, slugeranjski stav mojih saradnika, pa čak i ministara. Pa sam tako dočekao da me, na sednici Vlade, 15. maja, kad sam shvatio kolike su razmere katastrofe, ponese histerično-paranoično stanje koje nisam mogao da kontrolišem; sviknuti na moje nenormalno ponašanje, ministri su prećutali moje ispade, umesto da me neko od najviših državnih rukovodilaca sabrano prekine (ili, još prigodnije, otera u p. m.), čime sam dodatno uplašio stanovništvo (kad je već mnogo toga bilo kasno), uneo paniku, zbunio državnu upravu i nadležne službe, pojačao nered i konfuziju, umesto da se smireno i civilizovano obratim javnosti kako bi se umanjile haotične i tragične posledice koje su usledile.

2. Tada sam pozvao dobrovoljce na Šabac, hiljadu i po njih, umesto da sam Šabac pozovem na veću angažovanost (jer ima i tamo dovoljno ljudi). Smenio sam, nošen svojom nezajažljivom željom da moji svuda vladaju, predsednika lokalnog Štaba i predsednika opštine Šabac, koji nije iz moje stranke, i postavio svog čoveka, Babića iz Vrnjačke Banje, koji se, ne poznajući ni Šabac ni ovaj posao, pokazao brzo kao nesposoban, pa sam onda na to mesto gurnuo generala Dikovića, načelnika Generalštaba. Ja, AV, time sam se umešao u komandovanje vojskom, što nije uopšte u mojoj ingerenciji, a ogrešio sam se i o funkcionalnost komandovanja, jer je posao ovog generala da nadgleda čitav angažman Vojske Srbije na svim ugroženim područjima, a ne samo u Šapcu. Iskreno, uprpio sam se, šta je tu je, ali sam itekako odgovoran za svoje teške pogreške.

3. Vozikao sam se helikopterima, pontonskim čamcima i amfibijama, vukući sa sobom snimatelje i novinare, koji su svakako imali preča posla da izveštavaju nego da mene slikaju, čime sam, još gore, naveo i pojedine svoje ministre, a onda i ostalu estradu, da se posluže istim suvišnim marketingom. To je s pravom ostavilo ružan ukus u javnosti, jer je ličilo na stranačku i vlastodržačku promociju, zbog čega se osećam duboko postiđenim.

4. Neprimereno, naopako, preteći zabranio sam da se objavljuju podaci o postradalima sa smrtnim ishodom, kako bih te podatke ja lično objavio, kojom prilikom sam – u najmanju ruku ružno – pitao „gde su te stotine i hiljade mrtvih“, iako broj smrtno postaradilih nije konačan niti znamo sve razmere ove katastrofe. Molim Srbiju da mi ovo posebno oprosti.

5. Dopustio sam, i svojim ponašanjem ohrabrio, brojne nazovi rukovodioce – državne, administrativne, medijske i ostale – da hroničnu neorganizovanost države ne umanje, već pojačaju do košmara, tako da se društvo, na osnovi samoodbrane, moralo samo nekako pribrati, što svakako nije najbolji način za vanredne situacije ove vrste. Naročito sam, ako ne lično, a ono kroz svoje nesposobne saradnike i trabante, narušio lanac koordinacije i komandovanja u slučaju Obrenovca, jer su, umesto da misle svojom glavom ili da slušaju pametnije od sebe, nadležni za uzbunjivanje i akciju spasavanja čekali da im ja to odobrim. Umesto da radim svoj posao – posao glavne državne koordinacije uz savete proverenih, pravih stručnjaka – ja, AV, predao sam se niskoj strasti glumljenja Vođe, što je daleko od evropskog standarda kojem sam se, na jeziku, obavezao.

Mogu navesti i sijaset drugih razloga, ali na kraju, da ne davim u ovoj poplavi, moram priznati i ovo:

Između 1993. i 2008. godine – punih 15 godina – pripadao sam tzv. radikalnoj stranci i podsticao, u svojstvu jednog od njenih čelnih ljudi, najdublju političku patologiju (Šešeljevih neonacista), pa sam, čak, odatle dospeo do položaja ministra informisanja u vreme NATO bombardovanja, kad je ubijen novinar S. Ćuruvija, poginuli brojni radnici RTS-a, a ja dobio stan od države. Davao sam tokom tih ranijih 15 godina brojne gadne izjave, kojih se danas valjda stidim. Ali neka bude šta je bilo. Ja, AV, podnosim ostavku i tek ću se za 15 godina ponovo pojaviti u političkom životu, koliko mi treba za skrušenu, hrišćansku i svaku drugu pokoru od ranijeg šešeljevskog angažmana. U međuvremenu, predaću se lektirama Vebera, Parsonsa, Lumana i evropske liberalne misli, baviću se svojom porodicom i pravnim zanatom koji sam davno izučio a nisam ga nikad praktikovao, i pokušati da doprinesem, najpre svojim nečinjenjem, a onda skromnim delima, ustanovljenju građanskog društva u Srbiji i same Srbije kao pravne i demokratske države po ugledu na razvijenu Evropu.

Ima za mene, verujem, života i po strani od politike!

Ja, AV,

u prestonom gradu Beogradu,

Ovo je taj tekst koji je sklonjen sa sajta BLICA.
Presudite sami...
Možda je akcenat na ovom "Ja, AV, AV, AVAV..
 kafa 

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1858
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5138
Datum upisa : 28.05.2007

Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fmember moji stavovi o politici i ostalo...   Fmember moji stavovi o politici i ostalo... - Page 4 Icon_minitime5/29/2014, 01:41

IQ pisca te ostavke nije veći od broja moje cipele... 39!
 comp

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
 
Fmember moji stavovi o politici i ostalo...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Lepe zene u politici!
» CITADEL (portfolio & ostalo) !!!
» Valjevo, privreda i ostalo...
» Stefanakuv - MTBN i ostalo...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: