BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA

Ići dole 
+28
MarkoJTD
Aritmeticar
LJUBICHITZA
Skynet
Limited011
Milica1
Gargamel011
Momir
Atomski mrav
StefanMR
FatCat
Dusan
Admin
Dejansss
Friz
Nebojsa
pionir
pepsiman
Kurajber
BojanNS
Kobe Bryant
cromodora
mirami
Matthew Greenburgh
Actarus
Milos86
Sneki
Dr Zuk
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime1/27/2009, 14:15

Čestitke Mirami :wave1: :flower1:
Nazad na vrh Ići dole
mirami
Forum queen
Forum queen
mirami


Broj poruka : 395
Points : -90
Datum upisa : 22.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime1/27/2009, 20:18

Hvala,hvala 8)
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime2/20/2009, 17:38

Ufff... ovo stanje na Belexu, da ne poveruješ - Belex15 = 476,79 !!??
Užas!! affraid
Sad jedino alkohol... ili hašiš, dolazi u obzir....
:joint: :zszz:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
Kobe Bryant


Broj poruka : 2988
Godina : 47
Localisation : N.BGD
Points : 5550
Datum upisa : 22.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime3/11/2009, 02:45

Domaćine :cheers: Daj piće!!
Valjda sam zaslužio, osvežio sam ONOLIKE teme na forumu, žedan sam....
:coffe: :coffe: :coffe:
:joint:

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime3/18/2009, 16:24

Šta je istina?
Siniša i Jami ??

https://www.youtube.com/watch?v=PwZP6qW9xns&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime4/1/2009, 19:23

Sport
Izuzetak koji potvrđuje pravilo
Deki S., poznati auto-prevoznik iz Beograda osvojio pola miliona evra u kladionici

Autor: N. Popović | Foto: M. Anđelić | Sreda, 1. April 2009.

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 9a3037f678


Provođenje dana u kladionici ponekad može zaista da se isplati, a najbolji primer za to je naš sugrađanin, poznati auto-prevoznik iz Beograda po imenu Deki S.. On je prošle nedelje uspeo da osvoji čak pola miliona eura kladeći se na rezultate fudbalskih utakmica.
Svako od nas ima poznanike koji provode previše vremena po kladionicama, ali ovakav način života ne mora uvek da bude zaludan. Mnogi radni ljudi tokom celog svog života ne zarade količinu novca koju je Deki S., poznati auto-prevoznik iz Beograda, osvojio tokom prošle nedelje samo kladeći se na fudbalske utakmice. U pitanju je suma nešto veća od pola miliona eura, a u kraćem telefonskom intrevjuu Deki nam je otkrio detalje svog uspeha.

– Sada me zove po deset novinara dnevno, a dok nisam osvojio ovaj novac, svi su mi pričali da sam izgubljen slučaj i izbegavali me – priča S. i dodaje:

–Klađenje je nauka baš kao i nuklearna fizika ili filozofija. U stvari, mislim da je to spoj više nauka u jednoj, jer zahteva i logično razmišljanje i intuiciju. Kad sam počeo sa klađenjem, gubio sam po sto eura nedeljno, ali se nisam predavao jer sam verovao da mogu da uspem.

Deki već ima i novu devojku, a neke od njihovih fotografija objavljene su danas na sajtu Tračara.com .

Upitan kakvu je taktiku primenio da bi osvojio ovoliki novac, Deki se nasmejao i rekao:

–Tajna je u raspoređivanju novca. Ljudi koji sanjaju da osvoje ovoliki novac misle da se to radi stavljanjem jedne poveće sume na neverovatnu kombinaciju, pa ako imate sreće, to je to. U realnosti, to je daleko od istine. Ja sam rasporedio manje svote novca na više mesta, ali sam imao iza sebe i ogromno višegodišnje iskustvo. Pa život mi je ostao u ovoj kladionici, red je valjda sad i meni da grane sunce – priča veselim tonom ovaj poznati auto-prevoznik iz Beograda.

Novac će, kako kaže, iskoristiti da kupi sebi dva stana - jedan u kome će živeti, a drugi za izdavanje. A od "kusura", dodaje, kupiće auto iz snova.

Deki i dalje dolazi u kladionicu, ali sada u njoj poteže novčanik samo kada treba da časti celu prostoriju pićem. Kako kaže, napraviće kraću pauzu od klađenja, a razmišlja da počne da radi kao taksista jer je to oduvek želeo.


http://www.vestisrbija.com/osvojio-pola-miliona-evra-u-kladionici/?id=188090

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 632
Points : 835
Datum upisa : 21.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime4/1/2009, 22:05

Gde me nadje... lol!

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/16/2009, 14:08

Stefane, ako već piješ rakijicu :D dodji u ovu kafanicu...
U sport Cafe se pije "sportski" i fensi !! :clown:
A ovde je prava atmosfera, pogledaj gore ko peva ovde ... :zenska:

Živeli! :coffe:

A posle na kupanje u Apatin !!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/16/2009, 14:21

Došao sam!
Samo mi kažite da li ovaj objekat spada u objekte Varoš Kapije, pošto su oni oborili značajno cene da bi stimulisali potrošnju.
Najbolje za alkoholičare

Mali preview:
Citat :
A da se zaposleni u „Varoš kapiji“ ne šale, posvedočili su i najnoviji cenovnici koji su većdanas stupili na snagu. Tako na primer u poznatom restoranu „Park“ kod Kalemegdana, cene su u proseku od 40 do 50 odsto niže nego juče. Čorbe koje su koštale 190 dinara, sada su svega 90. Prebranac se sa 300, spustio na 190 dinara, a razne vrste roštilja umesto 450 sada koštaju 240 dinara po osobi, i tako redom.
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/16/2009, 14:25

Sneki ::
Stefane, ako već piješ rakijicu :D dodji u ovu kafanicu...

Kad je Sneki tu, morao sam i ja doći :D

Sneki ::
A posle na kupanje u Apatin !!

Nego šta!

Dunav je još dosta hladan, tako da ću otići malo kasnije do Banje Junaković :titanic:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/19/2009, 14:26

Posle mene niko nije ni svraćao u "pikslu"? :D

Gde ste pobegli? Ja ću uskoro malo do bazena, pa da nazdravimo ako ima nekoga? Ako nema nikoga, sam ću, za šankom :D

Uzgred, diplomski sam završio, sledi štampa, koričenje i odbrana! :cheers:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
StefanMR
Dr. Economy
Dr. Economy
StefanMR


Broj poruka : 2983
Points : 2867
Datum upisa : 30.05.2009

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/19/2009, 17:11

Svaka čast, Dule!!!!!!
Koja je tema? Jel "Usponi i padovi mlađanoga BELEX-a"??? :)
Nazad na vrh Ići dole
Atomski mrav
Moderator
Atomski mrav


Broj poruka : 1071
Godina : 46
Points : 1232
Datum upisa : 19.11.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/19/2009, 17:44

Cestitam Dule, svaka cast pa da se zaposlis u nekom fondicu da imamo kome da damo novce na cuvanje :flower: :sampion:
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/19/2009, 19:41

Hvala, hvala :D

Treba još da se odbrani, ali to je već lakši deo :king:

Tema je bila "Tržište hartija od vrednosti i oblici investiranja" :flower:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/19/2009, 22:32

Cestitamo. :clap: :clap: :clap:

P.S. Orisni bi ti debelo platio tvoj diplomski. :study:
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/20/2009, 03:36

:clap:
Bravo mladicu !!!!

:respect:
Od prvog tvog (isuviše iskrenog i otvorenog) posta sam znala da ćeš jednog dana biti
koristan član našeg društva!
Ni trenutka nisam sumnjala u to !!

P.S. Mogao bi neke od svojih "ingenioznih", da ne kažem "kongenijalnih" ideja iz tog maestralnog spisa,
da "zabaciš" na naš podforum - EDUKACIJE !!
Ko zna, možda nekome bude od koristi ??
:flower:

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/20/2009, 12:18

Hvala svima! :D

Videću da nešto stavim i na forum :study:

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/25/2009, 00:06

Slikarka Olja Ivanjicki preminula je u sredu 24. juna u Beogradu u 78-oj godini života. Rođena je u Pančevu 1931. godine u ruskoj bolnici. Njeni roditelji, otac Vasilij Vasiljenko Ivanjicki i majka Veronika Mihajlovna Pjotrovska su došli u Srbiju kao prognanici iz Rusije posle Oktobarske revolucije...

Slava joj!

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/27/2009, 01:08

Novi Zakon o rakiji i drugim alkoholnim pićima usvojen je sredinom maja, nešto više od sedam meseci od izrade Nacrta zakona. Međutim, mišljenja proizvođača rakije o novoj zakonskoj regulativi su različita i kreću se od odobravanja do oštrih kritika. Osnovna zamerka pojedinih proizvođača je da se zakonodavac nije (dovoljno) konsultovao sa individualnim proizvođačima, kojih u Srbiji ima oko 2.000, a koji će imati velikih problema da ispune sve uslove koje nameće novi zakon i tako opstanu na tržištu.

Zakonom o rakiji ne zabranjuje se njena proizvodnja za lične potrebe, ali svako ko želi da je prodaje moraće da se evidentira i ispuni uslove za proizvodnju. Na taj način uvešćemo red u tu oblast, a pravim, savesnim proizvođačima olakšavaćemo rad, proizvodnju i izlazak na strana tržišta“, kaže Mitreski.



Jedna od odredaba Zakona jeste i obaveza angažovanja tehnologa koji će pratiti proces proizvodnje rakije, ali i obavezna kontrola uzorka u akreditovanim laboratorijama kako se ne bi dogodilo da se u rakiji nađu otrovne supstance, pre svega metilen. „Obaveze koje novi zakon nameće su jednostavne. Osim što moraju da se upišu u registar proizvođača rakija, proizvođači moraju i da ispunjavaju uslove u pogledu objekta, prostorija, opreme (može i tradicionalni kazan) i angažuju tehnologa koji će im pomoći savetima. Proizvođači će se susresti i sa troškovima redovne analize uzoraka, koji će biti manji nego do sada jer će se analiza obavljati u određenim akreditovanim laboratorijama“, objašnjava Mitreski i dodaje da se jednom od odredaba novog zakona zabranjuje proizvodnja veštačkog etanola koji se do sada koristio za „umnožavanje“ rakije. Zakonom je definisano i da se rakijom može nazvati alkoholno piće koje je isključivo proizvedeno od 100 odsto voća.


:clap:
Nazad na vrh Ići dole
Gargamel011
VIP
VIP
Gargamel011


Broj poruka : 249
Godina : 44
Localisation : belgrade
Points : 265
Datum upisa : 24.03.2009

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime6/27/2009, 11:30

Momir ::
Proizvođači će se susresti i sa troškovima redovne analize uzoraka, koji će biti manji nego do sada jer će se analiza obavljati u određenim akreditovanim laboratorijama.




:shock: :shock: :shock: A do sada su troškovi analize iznosili onoliko rakije koliko ekipa okoVESELE MAŠINE (čitaj kazana) može da izdrži da popije!!! :drunken: :drunken: :drunken:
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime7/2/2009, 20:11

Riblja čorba - Na zapadu ništa novo
https://www.youtube.com/watch?v=pQrFQ_By0vU&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2019
Points : 5440
Datum upisa : 07.05.2009

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime8/14/2009, 00:36

Amerikanac u "Ludoj Kući"

Nakon bavljenja bioenergijom dr.Dabić je odlazio u "Ludu Kuću" novobeogradku skučenu birtiju u kojoj su se okupljali alkoholisani nacionalisti i ratni veterani...
One večeri kada sam sa gospodjom Tešanović otišao tamo, u kafani se nalazilo 12-tak likova prilično pretećeg izgleda, medju kojima i jedan stariji vojnik povredjene noge sa beretkom i šalom, tamnokosi čovek sa jednim jedinim zubom koji me je podsećao na Hafez al Asada i jedan tip koji je bio toliko pijan da je sedeo po strani, glave koja je lelujala na par centimetra od stola, sa upaljenom cigaretom koja mu je visila iz usta pod potpuno apsurdnim uglom, šanker koji je neverovatno ličio na Tima Rota i neki jako sumljiv tip u maskirnoj vojnoj jakni koji je žmirkao poput gusara. Kada je čuo da sam Amerikanac, nastavio je da škilji u mene puna dva sata...

Uz potoke loze i ostali gosti su počeli da se približavaju našem stolu. Neki Blagojević me je upozorio da ima rodjake u Čikagu. U toku večeri su me više puta upozorili da bi mi bilo bolje da napišem istinu o dr.Dabiću - ono što su mi oni rekli - da bi se pred kraj večeri i broj upozorenja počeo povećavati. Platio sam račun, zahvalio vlasniku i krenuo ka vratima. Na to je onaj što je ličio na Asada skočio i počeo da insistira da ostanem da pijem s njim i da će me on častiti lozom.

Rekao sam gospodji Tešanović da im prevede da je meni kao američkom novinaru zabranjeno da prihvatim takve ponude od drugih, ali da ću rado ja njima da platim piće.
"Ne trebaju nam tvoji prljavi američki dolari!" zagrmeo je Asad.
Ostali su počeli da ustaju i kreću ka meni. Tešanovićka je prevodila i gurala me ka vratima, dok sam ja nevešto pokušavao da se odbranim. Kroz par trenutaka sam shvatio da se spremaju da me umlate samo tako.
A onda je Tešanovićka dreknula: "Ja sam Hercegovka i ovo vredja moju čast!"

U kafani je za trenutak zavladao muk. Onda je kapetan-guslar viknuo: "Ja sam spreman da branim čast svake Hercegovke!" (Da se zna za ubuduće - za izvlačenje iz srpske desničarske kafane nakon noći provedene u nalivanju lozom, poziv na odbranu časti srpske žene daleko je delotvorniji od ponude da platite račun).
Iznenada se protokol kafanskih tuča sudario sa poetskim kodeksom časti.
Vlasnik kafane, osetivši da se sprema sukob dva drevna tabora, samo je odmahnuo rukom i suvo rekao: "Amerikanac i žena", poslavši nas u mrak iz kojeg smo uhvatili prvi autobus za centar...

"Njujork Tajms Magazin"
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime9/14/2009, 20:03

CATcerto Promo - Mindaugas Piecaitis & Nora The Piano Cat :clap:
https://www.youtube.com/watch?v=gBp4NziKqE4&feature=channel
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime10/6/2009, 19:46

Gargamel011 ::
Momir ::
Proizvođači će se susresti i sa troškovima redovne analize uzoraka, koji će biti manji nego do sada jer će se analiza obavljati u određenim akreditovanim laboratorijama.
:shock: :shock: :shock: A do sada su troškovi analize iznosili onoliko rakije koliko ekipa okoVESELE MAŠINE (čitaj kazana) može da izdrži da popije!!! :drunken: :drunken: :drunken:


SOFIJA, U Bugarskoj će kazani za pečenje rakije tokom čitave godine biti zapečaćeni nalepnicama carinskih vlasti.

Pecare će se otvarati samo određenih dana na zahtev građana koji žele da peku rakiju uz plaćanje dnevne takse u zavisnosti od veličine kazana.

Sličan režim pečenja rakije primenjuje se u većini zemalja Evropske unije.

Bugarsko zakonodavstvo dozvoljava trenutno pečenje do 30 litara rakije prepečenice po jednoj osobi, bez plaćanja akcize.

:najezeni:

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime10/6/2009, 19:50

Eto sta ti je propis EU. :eu:

Naci ce Srpski seljak nacin da pece rakiju, makar na smederevac. :D
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime11/20/2009, 18:04

https://www.youtube.com/watch?v=reGhLRJM1xI&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime12/6/2009, 11:10

Kabare - Putuj Evropo
https://www.youtube.com/watch?v=qvjlVzeAGO8&feature=related
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1684
Godina : 53
Points : 2978
Datum upisa : 16.12.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime1/19/2010, 12:30

BEOGRAD - Sledeće nedelje poskupljuju gorivo, cigarete i alkohol, pišu Novosti.
Vlada Srbije u četvrtak odlučuje o povećanju akciza na gorivo, cigarete, alkoholna pića i pivo, a primena te odluke očekuje se već od naredne nedelje, potvrđeno je u Ministarstvu finansija.

affraid

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime1/19/2010, 19:34

Ma ovo je bezobrazluk. Akciza za TNG podignuta za preko 20%, a ovo ostalo nešto sitno... Za cigarete i alkoholo nemam ništa protiv. A simptomatično je da za ekološko gorivo (u odnosu na dizel i benzin) dižu toliko akcize.

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2019
Points : 5440
Datum upisa : 07.05.2009

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime1/21/2010, 13:13

NEW YORK - New York Times u svojoj rubrici "Dining and Wine" napisao je odu "Balkanburgeru", odnosno pljeskavici, za koju piše da je na Balkanu široka poput rođendanske torte.
"Amerikanci možda misle da su majstori za pripremu govedine, a Nijemci se hvale kako je potekla od njih.
Nema boljeg burgera od pljeskavice", ovim nas uvodom autorica članka uvodi u detaljnu i dugu priču o popularnoj balkanskoj poslastici. Autorica Julia Moskin toliko je oduševljena ovim specijalitetom da svoje čitatelje uči kako se riječ pljeskavica pravilno izgovara: PLYESS-ka-vee-tsa.
Isto je pokušala i za ćevape, chay-VOP-ee, za koje piše da su oblikovani poput kobasica, a veličine su debeloga malog prsta. Kaže kako je specijalitet popularan u Srbiji, Hrvatskoj, BiH, Sloveniji i Crnoj Gori, ali odnedavno i u Italiji, Njemačkoj, Chicagu i Queensu.

8)
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime3/3/2010, 17:24

Preminuo Momo Kapor.

Vecna mu slava i hvala.
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime7/23/2010, 18:00

http://rs.kolektiva.net/

Zanimljivo! cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Milica1
VIP
VIP
Milica1


Broj poruka : 885
Points : 1909
Datum upisa : 29.04.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime7/29/2010, 22:09

Holanđani napravili najjače pivo na svetu
dana 29.07.2010

AMSTERDAM, Holandska pivara “Kelšip” proizvela je najjače pivo na svetu, koje sadrži 60 odsto alkohola.

“Ono se ne pije kao pivo, nego kao koktel u čaši za viski ili konjak”, izjavio je vlasnik pivare Jan Nijboer.

Novo pivo dobilo je ime “Počnite budućnost”, a prodaje se u bocama zapremine 0,3 litara, po ceni od 35 evra.

Nijboer je rekao da je razvio novu vrstu piva da bi održao korak sa škotskim proizvođačima koji takoće pomeraju granice alkoholne jačine piva.

Prethodni rekorder bilo je pivo “Obeliks” sa 45 odsto alkohola, a sa trona ga je privremeno smenilo škotsko pivo sa 55 odsto alkohola.

Ovo pivo, pod imenom “Kraj istorije”, predstavljeno je prošle sedmice u maloj pivari “Bru dog”. Proizvedeno je samo 12 boca, a svaka je upakovana u telu preparirane životinje. Početna cena jedne boce bila je 500 funti.

“Ovo se pretvorilo u malo takmičenje. Treba da to posmatrate kao šalu”, rekao je Nijboer. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime8/16/2010, 00:25

mDrugari, evo me tu sam... sva bronzana, po celom telu,
bez onih glupavih belina na odredjenim mestima... ADA BOJANA, šta da vam pričam !!
tongue

Piće za CELU KAFANU !!

cyclops

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
pepsiman
VIP
VIP
pepsiman


Broj poruka : 1774
Godina : 70
Localisation : Melenci_Banja Rusanda
Points : 3428
Datum upisa : 05.01.2008

KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA   KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA - Page 3 Icon_minitime8/16/2010, 10:38

Ma stavi sliku da vidimo. cyclops


Sa novim avatarom idemo li u kameno doba. :smh:
Nazad na vrh Ići dole
 
KARIRANI STOLNJAK I LIMENA PIKSLA
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Bar street-
Skoči na: