BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 SPO Dana i Vuk...

Ići dole 
+19
Jegulja
Cicija
Jaca
LleytonHewitt
Aleks
Boranija
Kobe Bryant
Ars Vivendi
MORNAR
Dalaj Lama
nemusns
Popaj
LUMTDZOS
Sneki
philips1
Momir
Maca
Nikola
Fmember
23 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 00:03

Sneki ::

A ostaje i dilema, ako ode Dačić, eto ga Vuk Drašković sa svojom Danom (savez SPO-SNS je već sklopljen za izbore u BG i na raznim lokalnim nivoima vlasti),  affraid  a onda će da bude reformi "samo tako"....

 titanik

Eno ga NIIS se ipak reformisao iako je Dana sve vreme bila u upravnom odboru.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 532
Points : 1913
Datum upisa : 06.12.2011

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 01:11

Siguran sam da je njen doprinos bio nemerljiv... To je privatna firma, iza koje stoji jaka strana drzava. Mislim da tu ni Dinkic me bi mogao bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 02:45

Nikola ::
To je privatna firma, iza koje stoji jaka strana drzava. Mislim da tu ni Dinkic me bi mogao bolje.

Bojm se da isto važi i za Srbiju.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 10:55

citat ::
"Istovremeno, predložio sam da odmah otpočnu pregovori o pristupanju Srbije NATO alijansi", rekao je Drašković.

"Vučić je reagovao na članstvo u NATO-u rečenicom da nas obavezuje skupštinska rezolucija o vojnoj neutralnosti", rekao je Drašković i dodao da smatra da je "vojna neutralnost iluzija i da zato ne može da postoji".

Lider SPO-a naveo je i da bi "ubrzane evroatlantske, a ne samo evropske integracije Srbije zapravo garantovale uspešan završetak evropskog puta Srbije".

Zato čim udjemo u NATO ima sve da nas krene ....
 udrimile

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 14:47

Maca ::
citat ::
"Istovremeno, predložio sam da odmah otpočnu pregovori o pristupanju Srbije NATO alijansi", rekao je Drašković.

"Vučić je reagovao na članstvo u NATO-u rečenicom da nas obavezuje skupštinska rezolucija o vojnoj neutralnosti", rekao je Drašković i dodao da smatra da je "vojna neutralnost iluzija i da zato ne može da postoji".

Lider SPO-a naveo je i da bi "ubrzane evroatlantske, a ne samo evropske integracije Srbije zapravo garantovale uspešan završetak evropskog puta Srbije".

Zato čim udjemo u NATO ima sve da nas krene ....
 udrimile

Taman posla, dobro nam je i ovako.  sesir 

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 15:10

Fmember ::
Taman posla, dobro nam je i ovako.  sesir 

Sa NATO ima odmah da nam bude bolje, a tek kad Vuk i Dana udju u vlast ima da pevamo....

 armo

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 15:26

Momir ::
Fmember ::
Taman posla, dobro nam je i ovako.  sesir 

Sa NATO ima odmah da nam bude bolje, a tek kad Vuk i Dana udju u vlast ima da pevamo....

 armo

Neće biti tim redom.

NATO će malo da pričeka, a ovo drugo je već gotova stvar. Tako da možemo  odmah da zapevamo. armo 

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
philips1
Our family
Our  family



Broj poruka : 334
Points : 946
Datum upisa : 12.04.2012

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 18:06

SPO odavno nije nikakva stranka, već privatna firma, interesna grupa ....

U vezi novog avatara: Čega se pametan stidi, time se bu... ponos!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/11/2014, 20:09

philips1 ::

U vezi novog avatara: Čega se pametan stidi, time se bu... ponos!

Ajde !?!

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/15/2014, 01:57

http://media.rtv.rs/sr_ci/jedan-na-jedan/4860

"Nikada SPO nije bio sa drugim strankama u koaliciji, već su sve druge stranke bile u koaliciji sa SPO!"

"Ja sam osnovao DOS i dao mu ime!"

"SPO je DOS uveo u Skupštinu i dao im vlast 2000. godine"

"Nikada nisam bio šef diplomatije u doba Miloševića!"
 confused

Vuk Drašković farba kosu.. užas od sujete!! cekic

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/15/2014, 11:55

Moze li neko da mi kaze po kom osnovu postoji ovakva tema? Cime su to ovih dvoje zasluzili temu na ovom forumu? Koliko % je nj. stranka osvojila na poslednjim izborima?
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1166
Localisation : Srbija
Points : 3037
Datum upisa : 12.09.2007

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime1/15/2014, 12:17

LUMTDZOS ::
Moze li neko da mi kaze po kom osnovu postoji ovakva tema? Cime su to ovih dvoje zasluzili temu na ovom forumu? Koliko % je nj. stranka osvojila na poslednjim izborima?
Mislim da nisu zasluzili ovakvu temu. Samo se daje publicitet istrosenim politicarima.   % je mizeran.   Vuk je u KVD (kako vetar duva). 
Setimo se samo koliko je zapad finansirao DOS, a sta su ovi uradili.
Upropastili su i Srbiju i privredu i ceo srpski narod.  
Sve su radili po instrukcijama zapadnih sila, pa smo tu gde smo.
Ako nas Vucic ne izvuce iz ove bede, neka nam je Bog u pomoci.
Ne znam samo sta ce Vucicu jedan Draskovic ?
Nazad na vrh Ići dole
nemusns
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 6
Datum upisa : 08.02.2014

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime2/8/2014, 22:16

Pored Danice Draskovic u upravnom odboru sada sedi i bivsi ministar poljoprivrede, Goran Knezevic. Ovo mesto zasluzio je time sto je za vreme svog kratkog i poprilicno neuspesnog mandata, koji ce ostati upamcen po aferi aflatoksin, uradio jednu stvar za NIS a to je obavezao paore da subvencionisano gorivo mogu da kupuju samo na NIS-ovim pumpama. 

Ko zna cime ih je Dana zaduzila kad je jos uvek drze u upravnom odboru...
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 708
Points : 1900
Datum upisa : 30.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime2/9/2014, 00:32

Dana odavno nije više u UO NIS-a.
Ali posle ovih izbora možda opet bude?
 ajkula 

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime2/19/2014, 10:27

Лидер Српског покрета обнове Вук Драшковић заинтересован је за повратак у дипломатију, али не као министар већ као амбасадор и то у Вашингтону, сазнају Наше новине.

Саговорници наводе да Драшковић планира да после избора о својој жељи разговара и са Александром Вучићем, који је носилац листе на којој је и његов СПО.

Ово није први пут да се Драшковић помиње као амбасадор у САД. Приликом формирања владе Мирка Цветковића такође му је била понуђена ова функција и он ју је у првом моменту прихватио.

"Драшковић је желео министарско место, и то неко посвећено ЕУ, али су му понудили место у Вашингтону. Пристао је, отишао је кући и недуго затим позвао и рекао да је променио мишљење и да не жели да прихвати понуду", рекао је саговорник.

Како се сазнаје, касније је његова супруга Даница демантовала да му је било понуђено амбасадорско место, а да је Вук то прихватио, јер је , како је рекла, бити амбасадор у било којој земљи испод сваког нивоа и гарантује да он на тако нешто никада неће пристати.

 od 
Nazad na vrh Ići dole
Dalaj Lama
Member
Member
Dalaj Lama


Broj poruka : 708
Points : 1900
Datum upisa : 30.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime4/1/2014, 11:56

MORNAR ::
Како се сазнаје, касније је његова супруга Даница демантовала да му је било понуђено амбасадорско место, а да је Вук то прихватио, јер је , како је рекла, бити амбасадор у било којој земљи испод сваког нивоа и гарантује да он на тако нешто никада неће пристати.

 od 

BEOGRAD, 1. aprila 2014. (Beta) - Predsednik Srpskog pokreta obnove (SPO) Vuk Drašković izjavio je u utorak da bi on u novoj vladi jedino prihvatio da vodi spoljnu politiku Srbije.

"O tome ne odlučujem ja, ali bih jedino i to veoma uspešno vodio našu spoljnu politiku", kazao je Drašković na Televiziji B92.

 od

_________________
Karma kažnjava sve
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime10/31/2014, 18:37

PLJUŠTE UVREDE Dana: Vulin je fašista Vulin: Uništila si Vuka i SPO!

Danica Drašković, supruga lidera SPO i Aleksandar Vulin, lider PS i ministar za rad i zapošljavanje, partneri u vladajućoj koaliciji, osuli su paljbu jedno po drugom, ne birajući reči.

Tako je Draškovićeva u autorskom tekstu za Danas „rastrgla“ Vulina, nazvavši ga fašistom i komesarom Mirjane Marković. Ministar joj je odgovorio da poštuje njenu iskrenu mržnju prema njemu.
- Komesar Vulin, sad se to zove ministar nečega, uspešno disciplinuje i reformiše građane kojima bi trebalo da služi. Preti, kontroliše, obećava punu apokalipsu, baš kao nekad kada je njegova Mira vladala i terorisala Srbiju. Prvo je u fašističkim crnim krpama Kosovom vitlao i pretio Albancima praznom puškom, pa kad je dovoljno štete napravio, prebacio se na invalidske penzije - napisala je Draškovićeva, kao i da je Vulin to nasledio od Markovićeve „jer se i ona bavila njenom invalidskom penzijom dok je prebijena ležala u njenom zatvoru 1993. godine“.

- Ja sam gospođi Drašković toliko zahvalan za sve što je svih ovih godina činila i čini da SPO i njen suprug budu na broju glasova na kom su sada, da u znak zahvalnosti od nje mogu da podnesem i još gore uvrede. To je sitnica u poređenju s njenim doprinosom. - naveo je kratko Aleksandar Vulin

A sve zbog jedne inval. penzije i 8.000 evra mesečno od NIS-a !!
ajkula

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime11/1/2014, 15:57

rekoh ja da možemo da zapevamo.

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime11/1/2014, 22:17

Smešn su Dana i njen muž, a jedini koji mogu da zapevaju su njih dvoje, koji su respektibilnu partiju pretvorili u svoju firmu uz veliki broj nekretnina...
ONI SU SRAMOTA SRBIJE!!!!
Isto kao i DS, samo još mnogo gore...

Nije mi jasno zašto ih ne uhapse?

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime3/9/2015, 17:25

25 godina od osnivanja SPO

Drašković je istakao da, za razliku od njih, Srbija na sreću ima svoju elitu koja je se 90-ih godina prošlog veka hrabro i odvažno rizikujući sve borila se za ideale 9. marta.

- Ta elita neće podržati oporavak Srbije sve dok vidi da su u brazdi koja tobože vodi ka Evropi na svakom koraku ljudi koji zapravo se smrknu kada se pomene reč Evropa i reč Zapad i koji miniraju napore i predsednika vlade na evropskom putu - rekao je Drašković.

99
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 327
Localisation : NBgd
Points : 1027
Datum upisa : 28.07.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime3/10/2015, 10:32

MORNAR ::
25 godina od osnivanja SPO

Drašković je istakao da, za razliku od njih, Srbija na sreću ima svoju elitu koja je se 90-ih godina prošlog veka hrabro i odvažno rizikujući sve borila se za ideale 9. marta.

- Ta elita neće podržati oporavak Srbije sve dok vidi da su u brazdi koja tobože vodi ka Evropi na svakom koraku ljudi koji zapravo se smrknu kada se pomene reč Evropa i reč Zapad i koji miniraju napore i predsednika vlade na evropskom putu - rekao je Drašković.

99
Ово је наша трагедија. Вучић реализује Вуков програм безусловног уништавања Србије правдајући то некаквим сновима о ЕУ једног лепог дана када киша буде падала.
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime3/10/2015, 11:44

LUMTDZOS ::

Ово је наша трагедија. Вучић реализује Вуков програм безусловног уништавања Србије правдајући то некаквим сновима о ЕУ једног лепог дана када киша буде падала.

"vukov program" od

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2050
Points : 5695
Datum upisa : 06.12.2008

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime3/17/2015, 20:16

Vuk Drašković ::
“Nismo ni SPO, ni ja, ni moja supruga 1997. pokrenuli 'hajku' na nedužnog, nepogrešivog i takoreći svetog Zorana Đinđića. Javno smo mu i gorko zamerali izdaju pobedničke koalicije 'Zajedno', gaženje koalicionog sporazuma o zajedničkom nastupu SPO, DS i GSS na parlamentarnim i predsedničkim izborima krajem te godine, i bojkot tih izbora koje bismo sigurno dobili”, poručuje lider SPO.

cyclops

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5396
Localisation : Centar grada
Points : 6875
Datum upisa : 21.05.2007

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime4/16/2015, 22:40

Drašković: Vlada Srbije mora podići memorijal za Srebrenicu

Gostujući u emisiji Pressing, lider Srpskog pokreta obnove Vuk Drašković je kazao da se svi moraju suočiti sa istinom, kao i da Vlada Srbije mora ispred zgrade Skupštine podići memorijal Srebrenici.

"To su ogoljene istine i ne treba da nikome smetaju. Moramo se ugledati na Nemačku koja je priznala slom i poraz politike nacizma, priznala zločine, ne umanjujući i ne pravdajući zločine drugih nad Nemcima kojih je bilo mnogo. Oni su lansirali novu politiku koja je bila očišćena od nacizma. To Srbija mora da isto uradi. Ako su Nemci mogli da pred Bundestagom naprave memorijal Holokaustu, da svaki poslanik kad pogleda kroz prozor, suoči se sa zlom iz prošlosti", kazao je Drašković.

"Oduzeti ljudima pravo da se promene i da priznaju grešku jeste jedna politika koja vodi ka učvršćavanju ljudi u zabludama i greškama. Nema napretka ukoliko se ljudima ne dozvoli mogućnost da se pokaju, promene mišljenje, uvide svoje greške. Ja često spominjem Hrista koji kaže: Draži mi je jedan pokajani, nego stotinu anđela.

Istorija moje stranke je posuta ljudskim životima, jer smo bili protiv razbijanja Jugoslavije.

Ja sam predvodio deset godina drugu Srbiju koja je nosila crni flor zbog srpskih zločina iza kojih je stajao režim Slobodana Miloševića.

Uložio sam snažnu podršku u kretanje Srbije ka Evropi i Zapadu, to je politika Aleksandra Vučića. Ne podržavam saplitanje te politike, niti miniranje Briselskog sporazuma", istakao je Vuk Drašković.
armo

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/23/2015, 13:54

Vladimir Božović postao je savetnik premijera Srbije Aleksandra Vučića za regionalnu saradnju i vere

Tvrdi se da je reč pre svega o podršci mitropolita Amfilohija. Takođe, Božoviću u prilog ide i to što je poreklom iz Nikšića u Crnoj Gori.

Božović je široj javnosti postao poznat kao zastupnik Srpskog pokreta obnove posle atentata na Ibarskoj magistrali početkom dvehiljaditih.
U vreme vlade Vojislava Koštunice bio je generalni inspektor u Ministarstvu unutrašnjih poslova.
Sa te pozicije pokrenuo je reviziju istrage slučaja samoubistva sudije Nebojše Simeunović u vreme petooktobarskog prevrata.

U vreme vlade Ivice Dačića bio je državni sekretar u MUP, da bi pošto je formirana Vučićeva vlada postao savetnik u MUP-u.

Član je Glavnog odbora Srpske napredne stranke, u čije ime je najviše istupao na temu borbe protiv organizovanog kriminala, korupcije i međunarodne policijske saradnje.

Svojevremeno je sam sebe kandidovao za ministra policije, ali nije bio imenovan..

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/25/2015, 02:06

FatCat ::
Vladimir Božović postao je savetnik premijera Srbije Aleksandra Vučića za regionalnu saradnju i vere

Tvrdi se da je reč pre svega o podršci mitropolita Amfilohija. Takođe, Božoviću u prilog ide i to što je poreklom iz Nikšića u Crnoj Gori.

Božović je široj javnosti postao poznat kao zastupnik Srpskog pokreta obnove posle atentata na Ibarskoj magistrali početkom dvehiljaditih.
U vreme vlade Vojislava Koštunice bio je generalni inspektor u Ministarstvu unutrašnjih poslova.
Sa te pozicije pokrenuo je reviziju istrage slučaja samoubistva sudije Nebojše Simeunović u vreme petooktobarskog prevrata.

U vreme vlade Ivice Dačića bio je državni sekretar u MUP, da bi pošto je formirana Vučićeva vlada postao savetnik u MUP-u.

Član je Glavnog odbora Srpske napredne stranke, u čije ime je najviše istupao na temu borbe protiv organizovanog kriminala, korupcije i međunarodne policijske saradnje.

Svojevremeno je sam sebe kandidovao za ministra policije, ali nije bio imenovan..


Ovo spada u temu SNS

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2783
Points : 7937
Datum upisa : 21.01.2009

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/25/2015, 02:24

od
Taj Crnogorac je kadar SPO i Mila Djukanovića kao što je i Vuk eksponent u Srbiji Djukanovića i njegove žene Dane.
Da nema Dane Vuk bi bio ili narkoman ili alkoholičar, jednom rečju uličar, što je uvek i bio.
Počeo je kao pobornik Draže Mihailovića da bi završio kao prodana duša četnik- Nato promoter...
Pa jel može gore?

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/25/2015, 02:37

Fmember ti si izgleda baš tupav ili se praviš...
da citiram sama sebe:

citat ::
Dakle: negde baš u vreme kada su se prvo Toma, a zatim i Alek "reformisali", Borisu su stranci dali nalog da pokrene akciju Balkanski ratnik. Pošto se Milo po običaju previše zaigrao i previše ojačao, pa su globalni igrači rešili da mu slome jedno od njegovih najvažnijih krila.

ŠARIĆA i njegovu mrežu.

Direktna posledica ove akcije je bilo radikalno smanjenje keša u CG uz veliki problem u tamošnjem budžetu, što se pogrešno dovodi u vezu sa nekakvom globalnom ekonomskom krizom.

Beograd je, tada veoma ozbiljno krenuo na Mila, pa je čak dobio i dozvolu da dole pomogne otvaranju srpskog pitanja, što je do tada odbijala svaka vlast u Srbiji. Preko noći u CG su Boris Tadić, Miki Rakić i Mladjan Đorđević postali najozloglašenije osobe u Milovom okruženju.

U medjuvremenu je dišlo do novog mešanja karata (vlasnicima sveta je Kosovo postalo najvažnije) tako da je Milo opet postao instrument za rušenje Tadića. Sa svojim bliskim prijateljima i saradnicima pout Bebe i Caneta, Milo je uz ogromno poznavanje svih segmenata srpskog društva i jošuvek jakim vezama koje su uključivale i blisko Tadićevo okruženje, on je (Milo) pokrenuo operaciju na dva koloseka.
Jedan je bio direktna pomoć SNS u logistici, terenskom radu i onome što se sve plaća. U tom kontekstu se pominje fini gospodin koji je vlasnik TV stanice na kojoj je Beba pre koju nedelju izneo svoj metafizički pogled na svet - to je inače čovek koji tvrdi da su Đinđića ubili Rusi, a da je Entoni Monkton ovde bio valjda da bi posetio tradicionalno tucanje jaja u Mokrinu...

Drugi kolosek: jednako važan kao i "beli listići" (svi koji su ubacili "beli listić" neka se malo zamisle ko ih je izmanipulisao) kojima je oboren Tadić, jer se radilo o njegovim bivšim glasačima. Čitava operacija je išla preko one urbane ekstremne levice, koja je Beograd uspela da odvoji od Čede i LDP-a, koji je za njih postao previše "državotvoran" jer je gledao kako da udje u vlast sa Borisom T.

Ogromno nezadovoljstvo mladih ljudi kanalisano je preko Peščanika i posebno preko Canetovog ličnog treš informativnog glasila u Srbiji, portala E-Novine. Tu ste mogli da vidite naizgled neverovatnu koaliciju (kao i na ovom forumu): Cane, Beli listići, muftija Zukorlić i Toma Nikolić, uz podršku V. Pešić, Biserko i ex profesorke Turajlič!

Kada je posao odradje i kada je Milo otvorio šampanjac, jer je u BG dobio svoje momke, krenula je realizacija. Srbima u CG je poručeno da nemaju za šta da se bune, a SPC da treba da pregovara sa CPC!! Ambasador Srbije u CG se povukao i na njegovo mesto izgleda dalazi Dojčilo Maslovarić (?) kadar Jula i ambasador u Vatikanu u doba prodaje dela Telekoma italijanima...

Beba je upravo okončao kampanju Filipa, a pošto valja vratiti uslugu koju mu je pružio SNS, u Srbiji se pomaže Nikola Samadrdžić, čiji projekat se trenutno zove Liberalni pokret Srbije. No to, ako i Živkovićeva Nova stranka, i kao jedne dnevne novine, treba da posluži da se ubije DS, pa i LDP. Što će im verovatno poći za rukom...

E, sad je tu Balša Božović iz DS koji je mamino i tatino dete i želi da preuzme DS, a tata i mama su eksponeti Djukanovića...
Tu se sad pojavila i Dana da "opravda" 8k eur u UO NIS - pa je "nagovorila" Šarića da se preko Djukanovića i Caneta nagodi sa Vučićem....
I ima ona neke zasluge, ali ih je skupo naplatila, a tvoj Vuk - love3  on je samo figura koja tu manje-više smeta, jer ni sam ne zna šta će sutra ili prekosutra da izjavi.
Jednom je za Dražu, onda za NATO, pa onda bi da odseca ruke Muslimanima, a onda ga spopadaju iz BIA (gde haraju Crnogorci Mila Djukanovića), pa piše roman "Isusova ispovest" ili sli...
JAdno, sramotno i bezvredno - osim onih 8k eur Dane i nekoliko vrednih lokala u centri BG!

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/25/2015, 10:25

Maca ::
Fmember ti si izgleda baš tupav ili se praviš...


a tvoj Vuk




Ma što se meni žališ? žali se tvom Vučiću...

Ko upravlja ovom zemljom? Vuk ili Vučić?

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 705
Points : 1916
Datum upisa : 28.01.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/28/2015, 21:50

Batice, poštujem tvoje godine i ne bih da te uvredim ali ti definitivno ne znaš gde udaraš - shvatljivo jer nisi ukapirao da je ovo 21. vek.

Šteta!
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/28/2015, 23:15

MORNAR ::
Batice, poštujem tvoje godine i ne bih da te uvredim ali ti definitivno ne znaš gde udaraš - shvatljivo jer nisi ukapirao da je ovo 21. vek.

Šteta!

Ma ja sam iz proslog veka.

Nego ne razumem o cemu se raspravljamo?  Nit je Vuk moj, niti je Vučić Macin.

Sve drugo što su Maca i FatCat napisali stoji.  ali kažem nije prava tema vuk i dana nego SNS .

"Mirko Jović i Vuk Drašković su na Badnje veče, 6. januara 1989. godine osnovali Srpsku narodu obnovu, prvu srpsku nacionalnu stranku u Jugoslaviji. Ubrzo dolazi do razlaza između njih dvojice, te Drašković, sa svojim otcepljenim krilom SNO, zajedno sa Vojislavom Šešeljem, koji je predvodio Srpski slobodarski pokret, 14. marta 1990. osniva Srpski pokrat ovnove."


Ako krenemo od početka onda bi trebalo i da i postove o Šešelju stavljamo u ovu temu TUCA

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/28/2015, 23:26

Macane, ne foliraj se, da sad ne tragam po forumu, kleo si se u Vuka i to još 2014. kao "moja ljubav iz mladosti" ,
ono sad - Vuk se jeste promenio, lobira za NATO i spomenik žrtvama Srebrenice ispred Skupštine Srbije (sam se potrudi da ovo proveriš), ali ti jesi negde zaostao.... u razvoju situacije, svet se promenio, a ti veruješ u Čika Dražu, ali bi da glasaš za Dosta je bilo!
E, od jbga nekako ne ide....

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/29/2015, 00:13

Maca ::
Macane, ne foliraj se, da sad ne tragam po forumu, kleo si se u Vuka i to još 2014. kao "moja ljubav iz mladosti" ,

Prva ljubav zaborava nema.


Maca ::

ono sad - Vuk se jeste promenio, lobira za NATO i spomenik žrtvama Srebrenice ispred Skupštine Srbije (sam se potrudi da ovo proveriš), ali ti jesi negde zaostao.... u razvoju situacije, svet se promenio, a ti veruješ u Čika Dražu, ali bi da glasaš za Dosta je bilo!
E, od jbga nekako ne ide....

pa zar Dosta je bilo ne podržava rehabilitaciju Draže???   slik  auu pa šta ću sad od

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima


Poslednji izmenio Fmember dana 5/29/2015, 00:19, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1619
Points : 5141
Datum upisa : 01.11.2010

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/29/2015, 00:15

Maca ::
lobira za NATO i spomenik žrtvama Srebrenice ispred Skupštine Srbije

I šta je sad tu tebi sporno? zar ne idemo u tom pravcu? EU podrazumeva ulazak u NATO kad tad. evo vidiš da ćemo i ruski gas da zamenimo američkim. viljuska

_________________
Bolje je živeti na nogama nego na umreti na kolenima
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

SPO Dana i Vuk... Empty
PočaljiNaslov: Re: SPO Dana i Vuk...   SPO Dana i Vuk... Icon_minitime5/29/2015, 00:50

Kolega, bolje da više ne pišeš samo se sve više brukaš, situacija ti nije jasna zbog godina koje ti nedaju da razumno rasudjuješ...

P.S. Alah, bombe, atentat, pozz, za NSA itd...

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
 
SPO Dana i Vuk...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Koliko dana ce biti potrebno da se sastavi vlada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: