BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 BELEX - stanje ponude i tražnje

Ići dole 
+53
Aca kurbla
boxxi
Momir
FatCat
Zak10
Sasa965
StariHrast
Jarbol
Folio
Jaca
Dragan555
boban75
Smile
Racunarko
Boranija
Popaj
Sahbaz
MilanR
LUCKY
Nikola
ivan45
Zoranecc
Lutvi
Sebastian
Sneki
Admin
Ars Vivendi
Tenerife
LUMTDZOS
Dragot
Limited011
MarkoJTD
Greta
Nikolaj3
Kobe Bryant
MMcorp
Gocili
Nemesis
Al Kapone
Atomski mrav
Pekoilic
Roman Abramovich
Dejansss
Aleks
Delboj
Taliano
Beko
BojanNS
Zeljko321
Boby
Vladulns
Bond
Dkolak
57 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sledeći
AutorPoruka
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime8/29/2014, 15:22

jel ja ne vidim dobro ili se nesto dogodilo sa tablama koje je Bond postavljao?
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime8/29/2014, 15:51

Verovatno ih je pobrisao, kao sto sam i ja skinuo staru tablu sa sajta. Na zalost Kombank ne dozvoljava redistribuciju podataka i sve svoje korisnike je obavestio mejlom o tome jer su "primetili da se podaci dele na forumima".

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime8/29/2014, 22:07

Nikola ::
Verovatno ih je pobrisao, kao sto sam i ja skinuo staru tablu sa sajta. Na zalost Kombank ne dozvoljava redistribuciju podataka i sve svoje korisnike je obavestio mejlom o tome jer su "primetili da se podaci dele na forumima".

Upravo tako.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime8/30/2014, 01:32

Moj predlog: od sada šaljite meni table na PM a ja ću da ih vešam na forum, tako da nek probaju da me kazne!

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 08:57

Nikola ::
Verovatno ih je pobrisao, kao sto sam i ja skinuo staru tablu sa sajta. Na zalost Kombank ne dozvoljava redistribuciju podataka i sve svoje korisnike je obavestio mejlom o tome jer su "primetili da se podaci dele na forumima".
Koji to "strucnjaci" rade u Kombanku!?!? Valjda je i njima u interesu da se sto vise trguje akcijama jer oni uzimaju svoju proviziju. Kakva kratkovidost!
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 10:33

Ne uzimaju proviziju ako nisi njihov klijent, tj. hoce da ljudi odu kod njih i otvore se za malo kinte.

@Limited011, nema razloga da tebe kazne jer nije nelegalno postavljati table. Ali zato oni koji su se u ugovorima obavezali da nece dalje distribuirati podatke mogu da budu utuzeni za neku naknadu. Nije to nista strasno, ne ide se u zatvor :) Ali nemam zelju da placam sudske troskove.

Btw, jel koristite teletrader? Sta sa njim vidite kao najveci problem? Preglednost?

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 11:03

Admin ::
citat ::

Hvala što ste se javili i prosledili nam ovaj link.
Zamolila bih da ako postoji mogućnost sugerišete članovima vašeg kluba da zamerke koje imaju
vezano za TT aplikaciju pošalju direktno brokerima sa kojima su zaključili ugovore o posredovanju.
Brokeri će nas kontaktirati i tako će se mnogo brže utvrditi da li postoje stvarni problemi i pristupiti resavanju istih
nego što se to čini preko društvenih mreža gde se ispoljava neprijatno negodovanje ali ne i  rešavanje problema.

Od svih nabrojenih zamerki jedino sto smo od brokera dobili jeste problem sa prikazom tržišnih cena.
Taj problem nije direktno vezan za nas već za berzu koja iz nekog razloga to nama ne šalje. Reagovali smo
odmah i procedura rešavanja problema je u toku, nadam se da će se sve rešiti u kratkom roku. O tome smo obavestili
brokera, a nadam se da je on obavestio klijenta, jer to bi trebala da bude prava relacija, u suprotnom forumi se
pune vrlo neprijatnim izjavama koje nikuda ne vode.

Vezano za dubinu tržista, ako se član berze pretplatio na dubinu tržista sa Beogradske berze on će je videti na svim hartijama,
ne moguće je da se na nekoj vidi, a na nekoj ne vidi, osim u slučaju da nema naloga pa samim tim ni dubine tržista na odredjenoj hartiji.

Izgled aplikacije jeste drugačiji od aplikacije na koju su navikli članovi kluba, ali to je maksimalno što može da se ponudi u skladu
sa finansijskom situacijom, kako brokera tako i njihovih klijenta jer je aplikacija pravljena po specifikaciji nasih klijenata u Evropi i Aziji  ( http://www.bisnews.com/en/services-webstation.php; https://www.youtube.com/watch?v=HI2lh8HKfQg)
Ukoliko neko želi aplikaciju koja će mu omogućiti bolji pregled table, da kreira radne povrsine, smanjuje i povećava table, vrži tehničku analizu na
kvalitentijoj rezoluciji grafikona, može preuzeti demo nalog TT Professional desktop aplikacije sa sledeće web adrese: http://professional.teletrader.com/index.php?id=download_main&L=5
i testira je. Članovi kluba koji su navikli da postavljaju slike sa tablom i grafikonima se mogu udružiti i pretplatiti se na jednu licencu ove aplikacije i nastaviti da
vrše zajedničke analize ( primer kako su radjene neke analize na ovoj TT platformi možete pogledati ovde: http://www.trgovanje.rs/). Ako se pitate zašto nije moguće ispostavljati naloge preko ove aplikacije razlog su - finansije.
U situaciji u kojoj se nalazi naše tržište, mi smo i dalje na nivou ispostavljanja naloga fizičkim ili telefonskim putem, zato ne treba mnogo traziti mane,
već sagledati situaciju i biti zadovoljan što postoji mogućnost za praćenje, analizu trgovanja i elektronsku ispostavu naloga uopšte.

Molim Vas za razumevanje i zajedničku saradnju da se prevazidje negodovanje prelaska sa jedne aplikacije na drugu.
Kako vreme bude odmicalo i članovi kluba budu vise koristili funkcionalnosti aplikacije shvatiće da ona ima dosta toga da ponudi.

Hvala na razumevanju, srdačan pozdrav,
Olivera Bugarinović
Direktor razvoja i prodaje za SEE region
kafa

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 11:10

Inače, razgovarao sam sa gospodjom Ljiljanom iz Kombank i predložio sam joj saradnju sa našim forumom. Složola se sam mnom da je pretnja preoštro sročena i da je i njoj jasno da niti može a utvrdi tačno ko postavlja table niti je pretnja policijom adekvatna...

U glavnom, daans joj šaljem predlo o saradnji i nadam se da je i njima kao i svim učesnicima na Belexu stalo da se tržište razvija i da ćemo u tom smislu postiči dogovor o saradnji...

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 12:27

Svaka cast Adminu na trudu i trazenju resenja.
Ono sto meni tesko ide u glavu su ova silna objasnjenja Olivere Bugarinović
(Direktor razvoja i prodaje za SEE region)
Pre godinu dana smo imali tick tail gde se u delicu sekunde moglo videti sve na berzi. Kome je smetalo da mi to imamo? Koji su povodi za to? Osim zavisti sto su neki genijalni momci napravili fantastican program i dali ga nama na koriscenje, ja ne vidim druge razloge. Mozda jedino alavost partijskih parazita rasporedjenih na svim mestima.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 16:22

LUMTDZOS


Nema tu nikakvih "partijskih parazita" - jednostavo Belex traži da se plati ako koristiš njihove informacije o trgovanju. Samo tiker je besplatan.
Momci iz TikTaila su to plaćali u nadi da će dobiti sponzore koji će im nadoknaditi ono što moraju da plate Belexu, ali ga nisu našli...

Nikakve teorije zavere tu nema, a Kombank je napravio svoju platformu koja je skupa, a i placaju Beleksu što od njih vuku podatke. Očigledno nemaju dovoljno klijenata od kojih mogu da naplate tu uslugu i zato su "ljuti" što neko krade te podatke...
Nadaju se da će time naterati mnoge da predju kod njih i tako dodju do nekog novca koji bi im nadoknadio sve te troškove.
Očigledno je njihova nervoza i možda nee izdržati da po ovoj ceni nude uslugu praćenja trgovanja on lne.

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 17:15

A kakvo je stanje kod drugih brokera? Jeftinije, bolje? Šta nude kao servis? Da zovem telefonom ne pada mi na pamet.

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 22:51

Ars Vivendi ::
LUMTDZOS


Nema tu nikakvih "partijskih parazita" - jednostavo Belex traži da se plati ako koristiš njihove informacije o trgovanju. Samo tiker je besplatan.
Momci iz TikTaila su to plaćali u nadi da će dobiti sponzore koji će im nadoknaditi ono što moraju da plate Belexu, ali ga nisu našli...

Nikakve teorije zavere tu nema, a Kombank je napravio svoju platformu koja je skupa, a i placaju Beleksu što od njih vuku podatke. Očigledno nemaju dovoljno klijenata od kojih mogu da naplate tu uslugu i zato su "ljuti" što neko krade te podatke...
Nadaju se da će time naterati mnoge da predju kod njih i tako dodju do nekog novca koji bi im nadoknadio sve te troškove.
Očigledno je njihova nervoza i možda nee izdržati da po ovoj ceni nude uslugu praćenja trgovanja on lne.
Hvala na pojasnjenju ali ja jos uvek ne razumem njihovu logiku. Valjda je u interesu Berze da sve bude dostupno i to BESPLATNO kako bi se sto veci broj ljudi mogao ukljuciti u trgovanje od cega oni valjda i zive. Sto se tice partija, ko postavlja direktora Berze?
Uzgred, kako stoje stvari sa stranim berzama? Jesu li oni dostupni na netu?
sesir
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/1/2014, 23:14

Ova poslednja konstatacija kolege Lumtdzos liči na ovako nešto:
Holivudu je u interesu da se piratski filmovi postavljaju na torente i ostale šer linkove da budu besplatni kako bi što veći broj ljudi gledali filmove, pa od zaraze i muke sa lošim internet vezama krenuće svi u bioskope kako bi zadovoljili svoje potrebe za nedeljnom dozom filmova. Uz sve to biće voljni da plate ulaznice i kokice umesto da to zadovoljstvo imaju besplatno kod kuće??? Možda...

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/2/2014, 09:42

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 2wgb2mt

AERO

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/2/2014, 09:44

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 2nhkfbk

NIIS

Primam želje i pozdrave još neko vreme pa se vidimo oko 11 h

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/2/2014, 09:52

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Dltdme

SJPT

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/2/2014, 10:26

Tenerife ::
Ova poslednja konstatacija kolege Lumtdzos liči na ovako nešto:
Holivudu je u interesu da se piratski filmovi postavljaju na torente i ostale šer linkove da budu besplatni kako bi što veći broj ljudi gledali filmove, pa od zaraze i muke sa lošim internet vezama krenuće svi u bioskope kako bi zadovoljili svoje potrebe za nedeljnom dozom filmova. Uz sve to biće voljni da plate ulaznice i kokice umesto da to zadovoljstvo imaju besplatno kod kuće??? Možda...
Uz sve moje umne napore ne nadjoh nigde vezu ovog poredjenja sa onim o cemu sam ja pisao. Ali, to je zato sto su mi moucnosti ogranicene da shvatim da neko zaradjuje od prodaje mogucnosti pracenja cena na berzi a ne od trgovine na toj berzi. Nikako da ukapiram kako se kladionicama isplati da bespaltno omoguce pracenje rezultata u svim sportovima a berzi ne. Sta cu, takve su mi mogucnosti.

@Limited011, hvala za postavljanje i ako moze ponekad i BIPB.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/2/2014, 10:41

LUM... nijedna berza u svetu ne dozvoljava besplatno sve on line, samo sa nekim zakašnjenjem i kako koja.
Tiker je svuda besplatan i to nema nikakve veze sa partijama i politicarima...

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Aui62e

BIPB


_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/2/2014, 12:13

@Lumtdzos
Ni tvoja pisanja nisu tebi jasna, nema veze što tebi nisu jasna moja zapažanja. Izvini, ništa zlonamerno ali ako već hoćeš da zarađuješ na berzi pa plati tu mizeriju od 1.3% ukupno u zbiru kada kupiš I prodaš, u ciframa kupuj za 23077,00 din I imaćeš ukupne troškove 300din (ili na veće sume 1.3%). Troškovi nabavke aparature (USB sa sertifikatom I user/pass) su spominjani na forumu ali oko 40€ za 2-3 godine koliko važi sertifikat.

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/2/2014, 21:15

@Limited011
Hvala za BIPB i informacije.

@Tenerife
Hvala na uvazavanju ali ja sam dosta ogranicen da shvatim nesto sto se ne uklapa u neku moju logiku, sto ne znaci da to ne prihvatam kao cinjenicu.
Ja npr. nikako da shvatim da je proEU skresati penzije a anti EU zakonom traziti poreklo imovine politicara i tajkuna. Makar tako tumace i objasnjavaju SNS funkcioneri. 
Verovatno je moja logika za neka druga vremena, gde postoji i nesto sto se zove moral.
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/3/2014, 11:44

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 2dtvn77

AERO

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 342
Points : 745
Datum upisa : 19.05.2007

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/4/2014, 15:40

citat ::
Poštovani,

Komercijalna banka a.d. Beograd, zna kakav ugovor ima sa Beogradskom berzom i to što vi tražite ne dolazi u obzir ni pod tačkom razno.
Hvala na razumevanju.

Srdačan pozdrav,

Vladimir Garić
Direktor odeljenja
Odeljenje brokersko dilerskih poslova
Sektor Hov i finansijskih tržišta

Adresa: Makedonska br. 29, 11000 Beograd
Telefon: (+381 11) 333-9024
Faks: (+381 11) 333-9157
Mobilni: (+381 65) 9560-760

titanik

_________________
BELEX Club je forum slobodnih ljudi koji podržava slobodu govora.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.aikb.net
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/4/2014, 16:41

Trgovanje košta, i meni je jasno da neće da daju džabe ono sto belexu plaćaju papreno.
Jel ima ovde dovoljno ljudi koji bi platili softver da se sakupi 1000e mesečno za belex API?

Ako ne, ništa. Ili da ojača tržište ili da belex značajno, značajno spusti cene. Tipa, 99.5%.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/4/2014, 20:18

Ne verujem. Mada ne znam.
Iako ovde ima veoma jakih investitora, ne verujem da su spremni da poklone 1000 evra mesečno da bi mali akcionari imali uvid u tablu.
Mada bi takvu investiciju - poklon - nekoliko jačih investitora lako pokrili, pitanje je da li bi to pomerilo berzu na gore?

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/4/2014, 20:22

Belex.info
Neprofesionalni korisnik 700 dinara mesečno 7.000 dinara godišnje!

http://www.belex.info/

Ovo je mnogo jeftinije....

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Nikola
VIP
VIP
Nikola


Broj poruka : 502
Points : 1853
Datum upisa : 06.12.2011

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/4/2014, 20:54

Tu cifru mi je rekao autor ticktaila. Cene na belex.info su cene table za pojedinačne korisnike, a ne servisi na kojima može da se napravi i redistribuira nova aplikacija. Možda mi je on rekao okvirnu cifru, ili se nešto promenilo do tad. A moguće i da je ta cena zbog dodatnog nivoa dubine.

_________________
I don't want any of your get-rich-quick schemes but I do need to make a lot of money really fast.
Nazad na vrh Ići dole
Tenerife
VIP
VIP
Tenerife


Broj poruka : 739
Points : 2460
Datum upisa : 02.10.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/4/2014, 21:30

@Ars Vivendi

da platiš 7000 Belex-u i da brokera zoveš telefonom za naloge umesto da sam postavljaš naloge kad hoćeš?

_________________
Folk je narod, turbo je sistem ubrizgavanja goriva
pod pritiskom u cilindar motora sa unutrašnjim sagorevanjem

Turbo folk je gorenje naroda, svako pospešivanje tog sagorevanja
je turbo folk, razbuktavanje najnižih strasti kod homo sapiensa

Glasački listić koji omogućuje svakoj budali da ga ispravno popuni je turbo folk
Nazad na vrh Ići dole
Aca kurbla
VIP
VIP
Aca kurbla


Broj poruka : 491
Points : 1273
Datum upisa : 17.02.2014

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/4/2014, 23:16

Ars Vivendi ::
Ne verujem. Mada ne znam.
Iako ovde ima veoma jakih investitora, ne verujem da su spremni da poklone 1000 evra mesečno da bi mali akcionari imali uvid u tablu.
Mada bi takvu investiciju - poklon - nekoliko jačih investitora lako pokrili, pitanje je da li bi to pomerilo berzu na gore?
Ne verujem sta citam...

Ako je nekome puno 2400 din za flash i 3000 din za ugovor sa komercijalnom Bankom,sa pregledom dubine nivoa 2,relativno urednom aplikacijom,sta uopste on trazi na berzi,cemu i kakvoj zaradi se taj neko nada? udrimile
Nazad na vrh Ići dole
Zexx
Still learning
Still learning



Broj poruka : 147
Points : 558
Datum upisa : 27.01.2012

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/4/2014, 23:49

Kod aplikacije belex.info ima nekoliko problema i nije bas savrsena.  Najveci problem je samo 5 nivoa dubine.
Nazad na vrh Ići dole
FatCat
Member
Member
FatCat


Broj poruka : 842
Points : 1916
Datum upisa : 14.12.2008

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/5/2014, 00:58

Biće tabli na forumu opet, samo polako...

_________________
Dinkić: Drugačije bi sve bilo da sam JA bio premijer !!
Nazad na vrh Ići dole
Zeljko321
VIP
VIP
Zeljko321


Broj poruka : 497
Points : 1462
Datum upisa : 19.01.2013

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/5/2014, 10:31

Jel bi mogao neko, ilegalno, da postavi tablu radi pregleda, pa neka je posle obriše, dok se ne snađemo
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/5/2014, 10:57

Tenerife ::
@Ars Vivendi

da platiš 7000 Belex-u i da brokera zoveš telefonom za naloge umesto da sam postavljaš naloge kad hoćeš?
To je jos dobro. Kod mog brokera vise ne moze ni telefonom. Moras doci i potpisati nalog.
Napredujemo prema EU, nema sta! armo
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/5/2014, 12:29

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 11toco9

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2008
Points : 5417
Datum upisa : 07.05.2009

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/5/2014, 12:34

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 3007bkp

NIIS

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Racunarko
VIP
VIP
Racunarko


Broj poruka : 612
Godina : 45
Localisation : Beograd
Points : 2814
Datum upisa : 22.06.2010

BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: BELEX - stanje ponude i tražnje   BELEX - stanje ponude i tražnje - Page 20 Icon_minitime9/5/2014, 14:14

LUMTDZOS ::
Tenerife ::
@Ars Vivendi

da platiš 7000 Belex-u i da brokera zoveš telefonom za naloge umesto da sam postavljaš naloge kad hoćeš?
To je jos dobro. Kod mog brokera vise ne moze ni telefonom. Moras doci i potpisati nalog.
Napredujemo prema EU, nema sta! armo
Sve ovo tera male investitore sa berze, a to je jako lose.
Nazad na vrh Ići dole
 
BELEX - stanje ponude i tražnje
Nazad na vrh 
Strana 20 od 21Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Privreda Srbije - stanje, trendovi
» BELEX 2013
» Tigar,tigric... - TIGR
» Belex15
» IPO Belex

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: