BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)

Ići dole 
+106
kristofer018
Tom80
Fokus
Cicija
Folio
boban75
JelenaS
Zane
Frenky
Nebosky
Atomski mrav
Sir Oliver 69
Matthew Greenburgh
KRUSKA
ivan45
MMcorp
Dragan11
Sebastian
Limited011
Anam
Racunarko
Mr. Price
Nikola
Zmajica
Dusan
Drag65
Beli
rovadc
MORNAR
Zwiebel
real_finanza
ingglick
Matans
Djavo
Stane Dolanc
mili61
Tic
BiSnet
Kupi akcije
Prokuplje
Josip
Dalaj Lama
Roman Abramovich
RobinHood
Tomislav
Popaj
Zeljko321
mile2012
Pekinis
Friz
Bidza
Cucla
Sneki
C R A Z Y
Mistery 011
Sutra
Sahbaz
Lolita
Ars Vivendi
Taliano
Dragan
Bojjan
Maca
Djede1
kisko
Aritmeticar
Ilija
Cermet
MYSTIC021
Boza Belex
Kobe Bryant
dejan.dedijer
Al Kapone
Optimista
Aria
Facts&Figures
Danx
Boby
Air
Taliban
Ivan2211
Smile
Nemesis
Malimis
Fmember
Gavrec
MarkoJTD
Zoran1969
Momir
BuffetSon
Teletrader
Boranija
Mitar
Steve McQueen
Fast
Milos86
ILoveRoses
Zoranecc
Dax
Voiceoflaw
Dragot
Bond
Big Mile
geogsi
Ceras
Slovenac1
110 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći
AutorPoruka
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/12/2013, 10:16

Fast ::
Božo, ne loži narod. Projekcija sama po sebi ne znači ništa. To što je projektovano ne mora da znači da će tako i biti. Sačekajmo da izadju rezultati. Izašao si iz Nis-a i kupio Aik i sad ovo treba da poleti? Gledajući ko prodaje rekao bih da je Kole pokušao da dogovori sa Grcima transakciju, da su ga oni lagano napušili i da će sad on lagano da nafrizira bilanse tako da ga zamole da se on predomisli.

Sumnjam da če Kole nešto nafrizirati kad mu Grci sede i u upravnom i nadzornom odboru.
Nazad na vrh Ići dole
ingglick
Still learning
Still learning



Broj poruka : 104
Points : 273
Datum upisa : 11.05.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/12/2013, 13:05

@Boza, taj rast ljubicastih pravougaonika prikazan u RSD-vima je taman dovoljan da pokrije pad vrednosti RSD za dati period.

_________________
"Diversification, that's for idiots." - Mark Cuban.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/12/2013, 13:26

ingglick ::
@Boza, taj rast ljubicastih pravougaonika prikazan u RSD-vima je taman dovoljan da pokrije pad vrednosti RSD za dati period.

ima nešto i u tome samo sto dinar jaca kao valuta bar do maja, po planu se vidi da je dno u 2012, ne bitno nam je sad ako ce knjigovodstvena biti za dve godine na 6700, znaci da su na dobrom putu. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ingglick
Still learning
Still learning



Broj poruka : 104
Points : 273
Datum upisa : 11.05.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/12/2013, 13:41

Dinar nikad ne jaca, odnosno inflacija u dinarima je uvek veca od nule. Nazalost uvek je veca i od "ciljane" inflacije od 4%.

Ako gledamo odnos sa drugim valutama (EUR, USD), to je sasvim druga prica. Mnogo je vaznija kupovna moc, nego nominalna vrednost u nekoj drugoj valuti. Ali, cak i u toj drugoj prici, ne bih rekao da dinar jaca. Dugorocni trend je pad, a to sto je taj pad neravnomeran znaci da povremeno imamo korekciju. To nije jacanje dinara, niti rast, sve dok se trend ne okrene.
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/12/2013, 14:46

Niko ne komentariše mogućnost da AIK preuzme depozite RBV iako je u dosta medija već objavljivano da je AIK zainteresovan.

Danas piše i u Novostima :

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.239.html:419404-RVB-Kamata-nije-jedina-mera

Ne verujem previše novinama ali se sećam da je Goran Kostić (predsednik izvršnog odbora) na sajtu RBV naveo da su zainteresovane četiri banke sa stranim kapitalom i jedna domaća ali jaka.
Bobi je takođe naveo na temi MTBN da je na Skupštini rečeno da je AIK zainteresovan .

Ovo bi, gotovo izvesno, dovelo do mogućnosti za nesaglasnost.

Edit:
Raspravljalo se naširoko,
ali ti nečitaš sve...
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/13/2013, 00:38

Aria ::

Ovo bi, gotovo izvesno, dovelo do mogućnosti za nesaglasnost.
Na ovaj deo zaboravi.
Nazad na vrh Ići dole
Bojjan
VIP
VIP
Bojjan


Broj poruka : 348
Points : 869
Datum upisa : 18.04.2012

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/14/2013, 21:16

zasto ova akcija nikako da krene gore, neki forumasi ovu banku stavljaju pred zatvaranje i uporedjuju je sa agrobankom, dok drugi kazu da je akcija podcenjena
moje razmisljanje
kole nikada nebi kupio ovoliko akcija da je banka u nekoj finansiskoj nebulozi
posle agrobanke nijedno upravno telo nebi pravilo lazne izvestaje
cinjenica je da su akcije komercijalne banke skocile za skoro 80% dok aikb stagnira
mislim da izvestaj o dobiti od 3 milijarde u prvih 9 meseci nije nafilovan
negde na forumu sam procitao razmisljanje forumasa da ce cena aikb da stagnira godinama, pucajte sa vasim razmisljanjima
boza je u dosta slucajeva znao kad da udje u pricu [na primer zadnja cena niis po 580din] zato cenim njegovo razmisljanje
mozda nam promene na ovoj hartiji pomognu u vezi neke dileme , zanima me ko prodaje po ovoj ceni, bond
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 28.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/14/2013, 21:55

Zašto?
ajkula
A zašto ti pišeš samo pozitivno o NIIS i AKB?
Šta misliš zašto?
kafa

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Bojjan
VIP
VIP
Bojjan


Broj poruka : 348
Points : 869
Datum upisa : 18.04.2012

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/15/2013, 07:39

u vezi sa naftnom industrijom srbije sami rezultati u zadnjih tri godine ne ostavljaju mesta za drugo osim pozitivno, a i normalno da imam akcije nisa,


a u vezi aik banke jos uvek ne posedujem akcije iste. opet kazem da je dobro da nisam usao u pricu po 1700 a dali cu ih kupiti po1500 videcu, interesuje me vase misljenje i vas pogled na trenutnu situaciju.
a i predhodni moji postovi ne govore bas pozitivno o aik banci
Nazad na vrh Ići dole
Djede1
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 3
Datum upisa : 12.02.2013

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/19/2013, 13:44

neko je procitao moje misli, taman dok sam kucao nalog za 1 akciju po 1599 prodje isti nalog.
tuzno sto se ovo dešava sa AIK...
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/19/2013, 14:31

Pa tuzno dok ne dodje mogucnost nesaglasnosti ili neko stvarno kupi deo ate banke po lepoj ceni :)
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/19/2013, 23:52

[You must be registered and logged in to see this image.]
U RBS net profit -3496Milion(GBP)
[You must be registered and logged in to see this image.]
AIKB vs RBS vs World Financial index
[You must be registered and logged in to see this image.]
Royal bank of scotland
[You must be registered and logged in to see this image.]
Aik Banka
[You must be registered and logged in to see this image.]
Pretpostavimo da će u 2012 AIKB, net profit biti nešto ispod 4milrdRSD.

MOJA PROGNOZA ako dobit bude 4 milijarde din: Target price na AIKB 2000din trenutna 1550 ; 1599RSD
Target price na RBS 3,37 trenutna 3,39GBP

xxxx Tvrdim da je na osnovu mojih predvidjanja i na osnovu pretpostavke da će banka imati 4 milijarde čiste dobiti AIKB potcenjena (mod D.) !

Edit:
Božo molim te da UVEK jasno naglasiš u svojim
postovima da se kod ovakvih postova radi SAMO
o tvojim prognozama zasnovanim SAMO na
pretpostavkama!
Ovo shvati kao POSLEDNJU opomenu!
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 00:13

Šta bi bilo kad bi moja baba imala točkove...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 00:17

Ima logike ovo sto Boza pise. Ostaje da vidimo, uskoro.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2161
Points : 6015
Datum upisa : 25.07.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 00:33

Djavo ::
Ima logike ovo sto Boza pise. Ostaje da vidimo, uskoro.

Šta ima logike?
Da će ovde čista dobit biti 4 milijarde dinara?
2011. je bila 3 milijarde, a 2012 je bilo otpisa i to debelih...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Ivan2211
VIP
VIP
Ivan2211


Broj poruka : 419
Points : 885
Datum upisa : 31.05.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 13:38

Citat :
Edit:
Ovo shvati kao POSLEDNJU opomenu!
Mod D.

Pa čovek nije nigde rekao da je to nekakav zvanični podatak, on i piše pod svojim nickom i podrazumeva se da sve što napiše jeste samo njegovo mišljenje. Tome valjda i forum služi, da se iznesu razmišljanja i razmene različiti stavovi. Za iznošenje čvrstih i proverenih činjenica tu je sajt Berze, Komisije, NBS, dnevne novine...
EDIT:
Sve pisano plavim slovima sam ja dodao.
Mod D.
Nazad na vrh Ići dole
Dragan
Member
Member



Broj poruka : 413
Points : 1279
Datum upisa : 30.05.2007

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 15:55

Boza Belex ::
.. Pretpostavimo da će u 2012 AIKB, net profit biti ....

Boža samo pretpostavlja, a ništa nije tvrdio, pa prema tome ....
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 16:17

Pitajte Miloša koliko vredi [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 18:08

Dragan ::
Boza Belex ::
.. Pretpostavimo da će u 2012 AIKB, net profit biti ....

Boža samo pretpostavlja, a ništa nije tvrdio, pa prema tome ....
... i na osnovu toga daje buy ili sell signale, domišljato, onako kako bi njemu u tom trenutku odgovoralo.
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 21:31

Fast ::
Dragan ::
Boza Belex ::
.. Pretpostavimo da će u 2012 AIKB, net profit biti ....

Boža samo pretpostavlja, a ništa nije tvrdio, pa prema tome ....
... i na osnovu toga daje buy ili sell signale, domišljato, onako kako bi njemu u tom trenutku odgovoralo.

Na nis-u je mnogima odgovaralo sesir videcemo dalje kako ce se odvijati stvari na nisu.
Na neoplanti isto, Na Tgas isto, da neko trguje sa zlatom na forex-u i njima je isto odgovaralo moje domisljate dojave.
E moj Fast pun si sarkazma, tek na AERO da ne pricamo.


Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/20/2013, 22:45

Pa na AERO si se izlupao za medalju sa prognozama kretanja cene, na NIIS-u si promasio pik i prerano izasao, ovde si usao sa ciljem da izadjes na 1700 (doduse nisi napisao kada ce biti 1700) i mislim da si vec u malom gubitku. Nemam licno nista protiv tebe, samo smanji dozivljaj i ne navlaci ljude koji su pocetnici na pogresne odluke.
Neki tvoji biseri me sada nasmeju do suza, tipa "isti igrac obara cenu na AIK i RBS" [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/21/2013, 09:57

Izgleda su loši rezultati.I prošle godine je akcija ovako smrdela i tugovala pred objavu.Videćemo,voleo bih da me demantuju!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Boza Belex
VIP
VIP
Boza Belex


Broj poruka : 657
Points : 2387
Datum upisa : 23.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/21/2013, 09:58

Fast ::
Pa na AERO si se izlupao za medalju sa prognozama kretanja cene, na NIIS-u si promasio pik i prerano izasao, ovde si usao sa ciljem da izadjes na 1700 (doduse nisi napisao kada ce biti 1700) i mislim da si vec u malom gubitku. Nemam licno nista protiv tebe, samo smanji dozivljaj i ne navlaci ljude koji su pocetnici na pogresne odluke.
Neki tvoji biseri me sada nasmeju do suza, tipa "isti igrac obara cenu na AIK i RBS" [You must be registered and logged in to see this image.]

Zato smo i tu da pomognemo početnicima! To što tebi izgleda kao navlakuša, obori sa nekim argumentima! Ja bi bio srećan kad bi i neko oborio sve moje postove. Prodao bi na vreme, kupio bi nešto drugo na vreme i sl. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2782
Points : 7935
Datum upisa : 21.01.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/21/2013, 10:10

Božo mani nas te "pomoći početnicima" tvoji poslednji postovi
su sve samo ne to. Put u pakao je popločan dobrim namerama..

Ove "projekcije" koje se baziraju na "ako bude.. - onda je.." nemaju nikakvu vrednost, posebno nisu signali za kupovinu ili prodaju.

Drži se ti TA analize jer to još ima neke veze sa stvarnošću...

Da si mogao ti bi sebi pomogao da prodaš NIS po 900 a ne na 830...

Lepo napiši: kupio sam AIKB po 1,5k i voleo bih da odmah ode na 2k.
To je bar pošteno!

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Dax
VIP
VIP
Dax


Broj poruka : 414
Points : 1325
Datum upisa : 25.11.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/21/2013, 11:46

TA nije nauka, nego RELIGIJA, ali na nekim drugim tržištima, a BELEX je TUŽIBABA.
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/21/2013, 12:02

Daj ljudi dosta negative pa ovde odavno nista neutice na cenu, pa ni rezultati, i dalje tvrdim da je daleko podcenjena trenutna cena.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2048
Points : 5689
Datum upisa : 06.12.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/21/2013, 13:30

Ma evo svi smo veseli Arrow slusamo prognoze kolege Sutra i Boze i kupuje redom sve akcije, jer Belex samo sto nije eksplodirao...


_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/22/2013, 09:11

Kad se očekuje objava rezultata?
Nazad na vrh Ići dole
Lolita
VIP
VIP
Lolita


Broj poruka : 509
Localisation : Novi Sad
Points : 1385
Datum upisa : 10.07.2009

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/23/2013, 13:46

Pa ovde niko vise ne spominje skupsinu , presek za dividendu....dividendu...umorili se ljudi scratch
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/23/2013, 17:40

Lolita ::
Pa ovde niko vise ne spominje skupsinu , presek za dividendu....dividendu...umorili se ljudi scratch
Dividenda im je obicno vrlo izdasna. Ni onu poslednju novcanu jos nisam podigao, jer me mrzi. A bila bi fora kad bi isplatili jedno 250 dinara po akciji. Ustane Kostic jednog dana i kaze: "Vreme je da se oduzimo malim akcionarima!". [You must be registered and logged in to see this image.] Akcija mi nije neinteresantna, ali ne zbog dividende.

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/23/2013, 18:46

Lolita ::
Pa ovde niko vise ne spominje skupsinu , presek za dividendu....dividendu...umorili se ljudi scratch

Presek za dividendu je uvek bio 31.12
Nazad na vrh Ići dole
Sutra
PESIMISTA
Sutra


Broj poruka : 1146
Points : 4397
Datum upisa : 11.12.2010

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/23/2013, 23:04

@sahbaz

pridruzi se na AIKBPB pa vidi kolika je dividenda. A cena manje vise kao i kod izlaska banke na berzu pre dobrih osam godina: 2 AIKBPB = 1 AIKB

A i emisije dodatne u akcijama kojih nije bilo malo, takodje su bile u istom procentu.
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/23/2013, 23:47

da to svi znamo, ali koliko ce sada biti love i akcija.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/25/2013, 13:54

Mislim da su prošle godine objavili rezultate u početku marta. Videčemo da li če ove godine biti isto
Nazad na vrh Ići dole
Djavo
Member
Member
Djavo


Broj poruka : 395
Points : 1502
Datum upisa : 05.04.2011

AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)   AIK banka a.d. Niš - AIKB   (9. IDEO) - Page 6 Icon_minitime2/25/2013, 14:44

cudno kakva tisina na aikb.
Nazad na vrh Ići dole
 
AIK banka a.d. Niš - AIKB (9. IDEO)
Nazad na vrh 
Strana 6 od 29Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: