BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo

Ići dole 
+66
trind
BiSnet
Fmember
sindjelic
philips1
rupert21
Posejdon
Drag_Mlad
Maxx
MYSTIC021
Bulat
Kupi akcije
Bookmaker
Staljinka
nemanjak
Infinity
Stefanakuv
Nikola
hey-ho
Dragan
MORNAR
Ceras
Sneki
Bond
smiljana777
Steve McQueen
Prokuplje
Greta
Bombica
Aritmeticar
Popaj
Dejansss
muitobom
Zab196
MHE kila(H)WATacina
Friz
Matthew Greenburgh
Maca
Igi-bg
Nikolaj3
Dragot
Kobe Bryant
Aria
Dkolak
Sasuolo
Berza011
Boranija
Momir
Magi2
Goast
JelenaS
Dalaj Lama
Ars Vivendi
Facts&Figures
Zoranecc
Smile
direktor84
Toulouse Lautrec
Frenky
Boby
Vladulns
Mitar
Limited011
Taliban
Voiceoflaw
Malimis
70 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13685
Localisation : Novi Sad
Points : 51159
Datum upisa : 03.06.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/23/2013, 16:28

Boby ::
Empirijskim,evo recimo zbog Jugoremedije,zatvorena bdd na mesec dana,Ja sam se svadjao zbog kupovine plnn,na donjoj zoni fluktoacije,nije bilo potrebe da idem u BG,molio bih MODERATORE,Bond i DEjasnsss,da se oglase da im ja ne bih bio drveni advokat.
Sve u svemu,primera je mnogo a ja se nadam da si zadovoljan mojim objasnjenjem.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rade oni, ali čini mi se, isključivo na nečiji zahtev. Deluje kao da sami veoma malo prate. Mene su zvali zbog VDAV, da dam izjavu zašto sam prodao skuplje nego što sam kupio od Skočila cena tri puta po 20 %, ja iskoristio a oni zvali...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13685
Localisation : Novi Sad
Points : 51159
Datum upisa : 03.06.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/23/2013, 16:40

Promene: 17.01. - 23.01.2013. (T-3) ili 14.01. - 18.01.2013.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Boby, je'l ovaj Mišković bolje informisan od nas?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/23/2013, 17:34

Pa mene uvek kad neko ovde udje raduje,nisam pametan.
Nego mozda sutra na skupstini kazu nesto pametno.
Logika ulaska,moze biti i da veruju da ce cena po kojoj bi eventualno dosla do otkupa,biti iznad ove.
Nazad na vrh Ići dole
Dejansss
Moderator
Dejansss


Broj poruka : 631
Points : 834
Datum upisa : 21.05.2007

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/23/2013, 17:34

Bond ::
Boby ::
Empirijskim,evo recimo zbog Jugoremedije,zatvorena bdd na mesec dana,Ja sam se svadjao zbog kupovine plnn,na donjoj zoni fluktoacije,nije bilo potrebe da idem u BG,molio bih MODERATORE,Bond i DEjasnsss,da se oglase da im ja ne bih bio drveni advokat.
Sve u svemu,primera je mnogo a ja se nadam da si zadovoljan mojim objasnjenjem.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Rade oni, ali čini mi se, isključivo na nečiji zahtev. Deluje kao da sami veoma malo prate. Mene su zvali zbog VDAV, da dam izjavu zašto sam prodao skuplje nego što sam kupio od Skočila cena tri puta po 20 %, ja iskoristio a oni zvali...

Samo da dodam...ovo je sve tacno. Vrlo malo prate desavanja na berzi i reaguju samo na prijave. Admin vise puta naglasio, zovite, pisite KZHOV i podnesite prijavu. Na svaku podnetu prijavu MORAJU da odgovore.

Imate kontakt ovde:
http://www.sec.gov.rs/index.php?option=com_contact&Itemid=136

_________________
Nije tesko biti fin...
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/23/2013, 19:02

Citat :
NOVI SAD - Prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da uskoro očekuje rezultate istrage u predmetima Razvojne banke Vojvodine, ATP "Vojvodina" i Fonda za kapitalna ulaganja.


"Možda za nijansu pre se stigne do kraja istrage po pitanju ATP "Vojvodine", ali očekujem brzo rezultate i oko Razvojne banke Vojvodine i Fonda za kapitalna ulaganja", izjavio je Vučić novinarima u Novom Sadu.
On je istakao da je bilo "čudnih stvari" u istrazi ovih preduzeća jer, prema njegovim rečima, nekoliko meseci je bilo potrebno da nadležni državni organi dobiju PO (akt tužilaštva za prikupljanje obaveštenja) za ulazak u određene firme.


Radi se...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/23/2013, 22:22

MOLIO BI AKO MI NEKO MOZE DATI INFO SA KOJEG SAJTA SKIDATE OVE PODATKE O PROMENAMA U STRUKTURI VLASNIKA AKCIJA
HVALA UNAPRED
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/23/2013, 22:23

izvinjavam se ponovo velika slova nije bilo namerno
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 03:40

Па ти си изгледа баш нов, crhov.rs
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 07:30

Drugari,javlja se Boby sa skupstine,ako bude sta zanimljivo. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 13:01

Skupstina zavrsena...nista interesantno.jedino ekspoze g.Kostica.Koji je objasnio koliko je teska situacija u banci.Banka radi do 4.marta sigurno...ako ne i duze.Problem je sto su sve banke potencijalni preuzimaoci trazile vise vremena.Ceka se da se one izjasne.Problem likvidnosti ogroman,po svim postulatima banka je ispod nivoa za rad.Nbs ne oduzima dozvolu jer su se sve te aktivnosti stopitale potpisivanjem Ap i RSrbija.Fond za razvoj Vojvodine ce takodje biti formiran posle sklapanja ugovora preuzimaoc i rbv.Da bi doslo do preuzimanja od strane druge banke Rbv mora u svom porfelju ima to sto je potrebno za pokrivanje osiguranih i neosiguranih depozita
Nazad na vrh Ići dole
Popaj
VIP
VIP
Popaj


Broj poruka : 1164
Localisation : Srbija
Points : 3031
Datum upisa : 12.09.2007

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 13:06

Boby hvala na informacijama.
A nas male akcionare niko nista ne spominje ?
Nazad na vrh Ići dole
Magi2
Our family
Our  family
Magi2


Broj poruka : 320
Points : 707
Datum upisa : 21.01.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 15:23

USKORO REZULTATI ISTRAGE OKO RAZVOJNE BANKE VOJVODINE

Prvi potpredsednik vlade Aleksandar Vučić izjavio je juče da uskoro očekuje rezultate istrage u predmetima Razvojne banke Vojvodine, ATP Vojvodina i Fonda za kapitalna ulaganja.

"Možda za nijansu pre se stigne do kraja istrage po pitanju ATP Vojvodine, ali očekujem brzo rezultate i oko Razvojne banke Vojvodine (RBV) i Fonda za kapitalna ulaganja", izjavio je Vučić novinarima u Novom Sadu.

On je istakao da je bilo "čudnih stvari" u istrazi ovih preduzeća jer, prema njegovim rečima, nekoliko meseci je bilo potrebno da nadležni državni organi dobiju PO (akt tužilaštva za prikupljanje obaveštenja) za ulazak u određene firme.

RBV, prema ranijim ocenama republičkog Ministarstva finansija i privrede, zbog lošeg upravljanja ima neodrživo visok nivo loših plasmana pa je početkom decembra u cilju stabilizacije domaćeg finansijskog sistema doneta odluka da se imovina i obaveze ove banke prenesu na neku drugu komercijalnu banku.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 19:16

Pa hajde da malo napisem stalozenije,prvi post sam pisao telefonom.

Skupstina,zavrsena veoma brzo.Pet akcionara ucestvovalo u glasanju...
AP,FOND ZA KAPITALNA ULAGANJA,VIKTORIJA,MV INVEST. I PROINVESTMENTS.
Posle skupstine kazu hvala i dovidjenja,i naravno gospodin Vujic iz MVinvestments,zamolio g Kostica da zbog delikatnosti stuacija kaze par reci.G Kostic je bio veoma otvoren,po meni pokazao visoku korektnost,izlaganje poceo NE MOZETE NI DA ZAMISLITE KOLIKO JE SITUACIJA TESKA...banka je po svim parametrima vec trebala da prestane da radi,ali zbog dogovora AP-R SRBIJA, od 6. 12. nije i sve je na LEDU, zato NBS nije uzela dozvolu za rad,RAZVOJNI FOND je po hitnom postupku izglasan 28.12 cini mi se,trebao je poceti s radom 4. januara ,ali nije zbog toga sto se cekalo da banka preuzme RBV.

Medjutim,mi nemamo banku,to sam jos davno pisao,banke traze jos vremena,najdalje je otisla SOZE BANKA,ali i to je na tankom stapu.
AIK je zainteresovana i trazila je nacina da se ne suoci s potencijalnom nesaglasnoscu akcionara..NESTO SAM RACUNAO DA BI JOJ TREBALO 300 MIL OJROVA.
Dakle banka lebdi do 4 marta i do ,nadam se nekog preuzimanja.

Depoziti od 23 milijardi,o kojoj sam pisao,su se istopili na 17,6 milijardi...banka sa zebnjom ceka svaki novi dan.Kakvu takvu likvidnost odrzava VEROVATNO,over night pozajmicama,ovo je moje misljenje...a znam da su prodali neke zapise kom. banke da bi podelili plate,ni ovo nije receno na skupstini.

Ostalo cu zadrzati za sebe,da se nagradim sto sam se trudio.

O malim akcionarima nije bilo reci.
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 19:31

Ovo im je dobro, Aik je trazio nacin da izbegne nesaglasnost malih akcionara. Pa da li oni razmisljaju i da na svojoj hartiji imaju akcionare. [You must be registered and logged in to see this image.]

Boby mani se nagrade, vec i resto istresi. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 20:05

Mogu da izlozim svoje izvore,a to nikako necu.Nije nista od vitalnog znacaja. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 20:43

Možda malo preteruješ da bi AIK-u trebalo 300 mil. za nesaglasne . To bi bilo tako kad bi svi osim Koleta bili nesaglasni. Medjutim, pošto je za odluku potrebna tročetvrtinska većina onda u startu znači da bi i Grci morali da glasaju za odluku pa posle ne bi mogli da budu nesaglasni. Hoću da kažem da bi se veliki u AIK-u unapred dogovorili ako hoće da preuzmu depozite, a mnogi mali bi i propustili da budu nesaglasni.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/24/2013, 20:50

Aria ::
Možda malo preteruješ da bi AIK-u trebalo 300 mil. za nesaglasne . To bi bilo tako kad bi svi osim Koleta bili nesaglasni. Medjutim, pošto je za odluku potrebna tročetvrtinska većina onda u startu znači da bi i Grci morali da glasaju za odluku pa posle ne bi mogli da budu nesaglasni. Hoću da kažem da bi se veliki u AIK-u unapred dogovorili ako hoće da preuzmu depozite, a mnogi mali bi i propustili da budu nesaglasni.
Dozvoljavam mogucnost,to smo nesto brzinski racunali,ne zelim da usmeravam forumase u pogresnom pravcu,nemam aikb.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 14:31

....Djavo mi ne da mira pa razmisljam a ne bih da razmisljam sam.
Ugovor AP , R Srbija je potpisan 6. 12.ako dodje do stani pani,mze se reci da cak ni kkv od 3000 rsd,nije revidiran i da bi po slovu zakona morala da se racuna kkv od 31.12 2011.BILA JE 5000 RSD.
Drugo,dali je neko dobio odgovor po pitanju NESAGLASNOSTI?
Ja nisam.

Zanimljivo je to sto mi je rekao jedan akcionar da je neko iz Pokrajine dao tumacenje da svako AD, podpada pod pravila vezana za nesaglasnost,OSIM BANAKA,kakva komika....

Gotovo da sam siguran da AKTERI CELE PRICE,POKRAJINA I REPUBLIKA,nemaju ama bas nikakav plan,da sve tece stihijski.

I dozvolite da iznesem, ponovo,licni stav da ce ,za slucaj da se niko od banaka potencijalnih preuzimaoca,ne javi POSTANSKA biti naterana na ovaj potez.

Da se ispravim,banki je zadnji radni dan 1.3. u ponedeljak 4,3. bi trebalo da pocne sve da ide preko nove banke preuzimaoca. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 14:52

bobi,
sta je sa drugom zakazanom skupstinom 12.02.zasto nema nigde izvestaji o poslovanju za 2012 po kvartalima i kakvo je to objasnjenje da ovaj zakon za banke ne vazi ja sam citao zakon to ne stoji,naravno od ovih b........a se mozemo svemu nadati ali s obzirom da su akcionari agrobanke otisli na arbitrazu u SAD,moze se vrlo lako pretpostaviti scenario da ce drzava morati da obesteti svakog akcionara pa tako je moje misljenje da ce to morati i u nasem slucaju a posebna prica su revizori koje isto treba tuziti bar za primer i konacno nesmemo nikako dozvoliti da nas prevedu zedne preko vode kao hiljade jadnika u ovoj zemlji ,,sta ja tu mogu protiv drzave ma nije bitno,pojo vuk magarca i takve gluposti.ja cu se boriti pa kud puklo i ma koliko kostalo jer ako izgube a oce sigurno onda i troskove moraju da plate...pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 15:00

Zab,to za tumacenje da banke ne podlezu tom zakonu je bila ilustracija ,koliko su ljudi obezglavljheni.
NE moraju kvartalno da objavljuju rezultate,vec polugodisnje,ali polugodisnji izvestaji ne podlezu REVIZIJI.

Sto se tice skupstine 12.2. naravno da idem.AKO BUDE DO TAD BANKE.

Ovo sve je mnogo vise u rukama advokata nego nas.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2042
Points : 5674
Datum upisa : 06.12.2008

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 15:11

Boby ::
Aria ::
Možda malo preteruješ da bi AIK-u trebalo 300 mil. za nesaglasne . To bi bilo tako kad bi svi osim Koleta bili nesaglasni. Medjutim, pošto je za odluku potrebna tročetvrtinska većina onda u startu znači da bi i Grci morali da glasaju za odluku pa posle ne bi mogli da budu nesaglasni. Hoću da kažem da bi se veliki u AIK-u unapred dogovorili ako hoće da preuzmu depozite, a mnogi mali bi i propustili da budu nesaglasni.
Dozvoljavam mogucnost,to smo nesto brzinski racunali,ne zelim da usmeravam forumase u pogresnom pravcu,nemam aikb.

Dajte ljudi uozbiljite se!
Grci će prvi biti nesaglasni ako im je ostalo još trunke pameti. Oni su odavno izrazili želju da ovde izadju i ovo bi im došlo ko kec na 10.

Sad je na potezu "veliki" menadžer Kole da smisli gde da nadje pare ili kako da prevari i Grke i male akcionare...

Bojim se da za to nije dovoljno biti umišljeni pametnjaković koji za 3 evra kupuje 3 šećerane. Toliku pamet i "umešnost" ima i moja baba....


_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 15:57

mislim da grci vise niocemu ne odlucuju ni u samoj grckoj.koliko mi je poznato oni imaju nalog da se rese svih investicija u inostranstvu da bi kako tako mogli da placaju kamate na ogromno zaduzenje koje im daje ezb.kupujuci njihove duznicke zapise tako da ja licno nemislim da se oni nesto narocito pitaju.
Ja sam licno optimista,i bice mi jako milo ako se mi okrenemo malo na drugu stranu i pocnemo da primenjujemo vrlo pametne i razradjene ideje dr.KOMAZECA,i da pod hitno promenimo monetarnu i fiskalnu politiku neoliberalizma koja je i grke dovela tu gde su..................pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 16:17

Momire, ako bi Grci bili nesaglasni onda se odluka ne može ni doneti jer je potrebna tročetvrtinska većina od kvoruma . Kole ne može sam da obezbedi tu većinu. Dakle, odluka će se ili doneti i Grci biti saglasni ili se neće ni doneti. Jednostavno neće ni zakazivati Skupštinu ako nemaju tročetvrtinsku većinu.
Pošto je AIK već pokazao zainteresovanost znači da su neki dogovor da se odluka donese već napravili inače ne bi gubili vreme sa RBV, osim ako su najveće budale .
Samo logički razmišljam , ne želim da pumpam bez ikakvog osnova.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 17:42

Tako nekako,mislim da ta opcija,da AIK preuzme RBV,nije realna.Sve mi smrdi da ce to biti POSTANSKA, iako je ne pominju.

Kako je neko od brokera racunao i da se radi otkup po nesaglasnoscu po prosecno ponderisanoj,sto mi daluje da nece biti najvise,cena ne moze biti ispod 800-900rsd,jer je prepakivanje 110000 kom DDOR,NA DVA DELA NA OSIGURANJE I REOSIGURANJE uradjena jesenas,garantuje taj pond,a uradjena je preko Beogradske berze.
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 17:49

Je li razjašnjava dileme konstatacija da je 151.280 akcija sa kastodija Vojvođanske banke prešlo na Sunoko, MK Group i BDD M&V Investments na AIKB-u?
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 18:38


Ne znam kako da protumačim to prepakivanje ili šta je već.
Šta ti misliš ?
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 18:48

Javna je tajna da je Kostićevo vlasništvo u AIK-u raspršeno pod više imena. Čaršijska je zanimacija da se sabira koliko je glasova zapravo pod njegovom kontrolom. Da li izlazi iz žbuna u kojem se krije i zašto? Stanje u Razvojnoj ne poznajem.
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 21:10

Izgleda da ne čitate AIKB lepo je bilo obaveštenje da je Kole dobio dozvolu da kupi 25% akcija. Stim što je te tri firme proglasio za povezana lica, i sad sve druge kastodije i ostalo mora da prepakuje...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/25/2013, 23:04


Tako je , meni je to poznato. Krenuo je prvo da prebacuje sa kastodija još letos kad je guvernerka rekla da će ispitati ko su vlasnici banaka i dala je svima neki rok , čini mi se desetak dana , da otkriju vlasništvo.
Mislio sam da je tada sve prebacio sa kastodija i jedino mi je iznenadjenje što se sad pokazuje da tada nije sve prebacio.

Tek posle je dobio dozvolu od NBS da stekna 25% pošto mu Komisija za zaštitu konkurencije nije dozvolila da kupi paket od Grka.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/28/2013, 13:34

Ta komisija je odluku donela za secerane. Za banke je zaduzana NBS !!

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/28/2013, 20:14

boby
ne javljas se nemamo nikakvih novosti?
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/28/2013, 21:02

Ars Vivendi ::
Ta komisija je odluku donela za secerane. Za banke je zaduzana NBS !!

Nije NBS, nego Komisija za zaštitu konkurencije, evo uveri se sam:

http://www.kzk.org.rs/kzk/wp-content/uploads/2012/07/Zakljucak-o-odbacivanju-prijave-koncentracije-SUNOKO.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/29/2013, 08:55

Zab196 ::
boby
ne javljas se nemamo nikakvih novosti?
Znas da cu napisati,stvarno ne znam nista,a mislim da ni glavni akteri ne znaju.Cim nesto saznam,napisacu.
Ako banka prezivi do marta ,a do tada ne rese PREUZIMAOCA,a nesto sam cuo da nece,jer ih niko nece iz prakticnih razloga,UVALICE JE POSTANSKOJ.Onda ce drzava to dokapitalizovati,jer ima rok od godinu dana.
Svi uslovi za nesaglasnost su stvoreni u 2012. UGOVOR RS APV I LEKS SPECIJALIS POKRAJINE O FONDU...
Vidis da ni Vucko jos ne apsi,ceka se rasplet.

Meni je licno zanimljiva i tabla,NEMA PONUDE.
Kola prica da je Dinkic Fundiariji obecao da ce biti obestecini.
Na skupstinu idem,valjda udjem.Pa cete znati.
Nazad na vrh Ići dole
Magi2
Our family
Our  family
Magi2


Broj poruka : 320
Points : 707
Datum upisa : 21.01.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/29/2013, 11:49

Boby ::
Zab196 ::
boby
ne javljas se nemamo nikakvih novosti?
Svi uslovi za nesaglasnost su stvoreni u 2012. UGOVOR RS APV I LEKS SPECIJALIS POKRAJINE O FONDU...
Vidis da ni Vucko jos ne apsi,ceka se rasplet.

Meni je licno zanimljiva i tabla,NEMA PONUDE.
Kola prica da je Dinkic Fundiariji obecao da ce biti obestecini.

Tabla sve govori[You must be registered and logged in to see this image.]. Očigledno je da pripremaju neko obeštećenje za male akcionare, jer će u protivnom imati nove slučajeve tužbi i arbitraže kao u slučaju Agrobanke.scratch
Nazad na vrh Ići dole
Bombica
Still learning
Still learning
Bombica


Broj poruka : 64
Points : 273
Datum upisa : 14.04.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 6 Icon_minitime1/29/2013, 16:08

Znači, još ne prodavati.

Ja mislio da prodam i da bar obezbedim kapitalni gubitak i da se više ne nerviram.

Na moju žalost sam u ovoj akciji [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
 
Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo
Nazad na vrh 
Strana 6 od 18Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Sledeći
 Similar topics
-
» Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN
» Razvojna banka Vojvodine (Metals banka)
» Da li Srbiji treba Razvojna Banka?
» Stefanakuv - MTBN i ostalo...
» VEZR AD NOVI SAD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: