BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo

Ići dole 
+66
trind
BiSnet
Fmember
sindjelic
philips1
rupert21
Posejdon
Drag_Mlad
Maxx
MYSTIC021
Bulat
Kupi akcije
Bookmaker
Staljinka
nemanjak
Infinity
Stefanakuv
Nikola
hey-ho
Dragan
MORNAR
Ceras
Sneki
Bond
smiljana777
Steve McQueen
Prokuplje
Greta
Bombica
Aritmeticar
Popaj
Dejansss
muitobom
Zab196
MHE kila(H)WATacina
Friz
Matthew Greenburgh
Maca
Igi-bg
Nikolaj3
Dragot
Kobe Bryant
Aria
Dkolak
Sasuolo
Berza011
Boranija
Momir
Magi2
Goast
JelenaS
Dalaj Lama
Ars Vivendi
Facts&Figures
Zoranecc
Smile
direktor84
Toulouse Lautrec
Frenky
Boby
Vladulns
Mitar
Limited011
Taliban
Voiceoflaw
Malimis
70 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2153
Points : 6002
Datum upisa : 25.07.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 12:12 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo šta mi javlja antivirus program kada sam hteo na gornji link.
Igi vidi s vašim IT-ijem da vam to popravi...


_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13685
Localisation : Novi Sad
Points : 51159
Datum upisa : 03.06.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 6:59 am

Pet banaka zainteresovano za Razvojnu banku Vojvodine


Pet banaka - Sosijete ženeral, Unikredit, Sberbanka, Kredi Agrikol i AIK - zainteresovane su za Razvojnu banku Vojvodine, saznaje „Blic“.

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/363218/Pet-banaka-zainteresovano-za-Razvojnu-banku-Vojvodine
Nazad na vrh Ići dole
Igi-bg
Partner
Partner
Igi-bg


Broj poruka : 218
Points : 483
Datum upisa : 17.11.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 11:41 am

Boranija ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo šta mi javlja antivirus program kada sam hteo na gornji link.
Igi vidi s vašim IT-ijem da vam to popravi...


Ne znam šta je to bilo, ja ulazim bez problema.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 1:27 pm

Evo da napisem ,ostadoh duzan.

RBV ima hipoteku na oko 16000 ha, obradivog zemljista.
Oko 8000 ha MITROS
Nesto Krivaja,SIVAC ...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13685
Localisation : Novi Sad
Points : 51159
Datum upisa : 03.06.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 4:23 pm

Boby ::
Evo da napisem ,ostadoh duzan.

RBV ima hipoteku na oko 16000 ha, obradivog zemljista.
Oko 8000 ha MITROS
Nesto Krivaja,SIVAC ...

To mu dodje oko 160 miliona eura, ako uzmemo da je cena 10000 eura po hektaru. Meni je to interesantan podatak.
Mogli su sačekati da im zemlja pripadne, pa da je prodaju i nije trebala nikakva dokapitalizacija. Ispeglao bi se minus.
Očigledno nekome to nije odgovaralo.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 4:36 pm

Bond, ta zemlja nije njihova, ide odmah po aktivaciji hipoteke (pitanje je kada) na aukciju pa ko da više....
Nada ostaje da šeik kupi po 10k evra, ali....


Čak se i Vojvodjanska vlada digla protiv ugovora sa Arapima !!!???

Seku granu na kojoj sede. Da se ja pitam pohapsio bih jedno 10 članova te vlade sve sa budućim direktorom fonda za razvoj zbog MTBN i opstrukcije pa bih onda krenuo u obnovu....


_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13685
Localisation : Novi Sad
Points : 51159
Datum upisa : 03.06.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 5:06 pm

Ars Vivendi ::
Bond, ta zemlja nije njihova, ide odmah po aktivaciji hipoteke (pitanje je kada) na aukciju pa ko da više....
Nada ostaje da šeik kupi po 10k evra, ali....


Čak se i Vojvodjanska vlada digla protiv ugovora sa Arapima !!!???

Seku granu na kojoj sede. Da se ja pitam pohapsio bih jedno 10 članova te vlade sve sa budućim direktorom fonda za razvoj zbog MTBN i opstrukcije pa bih onda krenuo u obnovu....


Slažem se potpuno ali i ponavljam da bi ta zemlja bila njihova da su oni koji odlučuju želeli to. Mogli su onda sve ponuditi arapima i problem rešen. Naravno, hapšenja odgovornih za lopovluk bi se podrazumevala.
Očigledno moćnici žele drugačije.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePet Jan 18, 2013 5:12 pm

Posto su u stecaju preduzeca,a to istice 2014. TEK TADA MOZE...Do tada su KANO BELI MEDJEDI.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1857
Godina : 46
Localisation : Sombor
Points : 5133
Datum upisa : 28.05.2007

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeNed Jan 20, 2013 2:31 pm

Citat :
Bojan Pajtić se buni jer ih niste ni obavestili o tome.

- Uvek postoje oni koji se vode time da, što je državi gore, to je bolje po njih. Zašto bismo pitali vojvođansku vladu za kombinate koji su u republičkom vlasništvu? Na delu vam je srpska zavist. Bojan Pajtić se nije javljao kad je Šarić kupovao zemlju po Vojvodini, a sad mu smeta šeik Muhamed. Licemerni su i ugrožavaju napredak zemlje.



_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeNed Jan 20, 2013 3:12 pm

Maca ::
Citat :
Bojan Pajtić se buni jer ih niste ni obavestili o tome.

- Uvek postoje oni koji se vode time da, što je državi gore, to je bolje po njih. Zašto bismo pitali vojvođansku vladu za kombinate koji su u republičkom vlasništvu? Na delu vam je srpska zavist. Bojan Pajtić se nije javljao kad je Šarić kupovao zemlju po Vojvodini, a sad mu smeta šeik Muhamed. Licemerni su i ugrožavaju napredak zemlje.



Ispade Mladja Dinkic moralna gromada!

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
Mitar


Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 12:29 am

Maca ::
Citat :
Bojan Pajtić se buni jer ih niste ni obavestili o tome.

- Uvek postoje oni koji se vode time da, što je državi gore, to je bolje po njih. Zašto bismo pitali vojvođansku vladu za kombinate koji su u republičkom vlasništvu? Na delu vam je srpska zavist. Bojan Pajtić se nije javljao kad je Šarić kupovao zemlju po Vojvodini, a sad mu smeta šeik Muhamed. Licemerni su i ugrožavaju napredak zemlje.




Gospodin Dinkic ocigledno pati od amnezije...

Pre ce biti da Pajtic tada nije bio gde je sada a Dinkic je prodavao tj bio tada ministar privrede...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13685
Localisation : Novi Sad
Points : 51159
Datum upisa : 03.06.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 9:04 am

...

Dogovor sa Al Dahrom je prema ministrovim rečima spas za 7 propalih poljoprivrednih kombinata koji u ovom trenutku poveriocima duguju oko 30 miliona evra.

"Mogu da vam kažem podatak da je za tih 7 propalih poljoprivrednih kombinata cena u privatizaciji plaćena 23 miliona evra. Ovog trenutka kao što znate iz sporazuma UAE plaćaju za tih 7 propalih kombinata 100 miliona evra. Znači prosečna cena je oko 13.300 evra po hektaru dok je danas zvanična prosečna cena oko 5.000 evra po hektaru."

...

http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2013&mm=01&dd=20&nav_id=679136
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13685
Localisation : Novi Sad
Points : 51159
Datum upisa : 03.06.2009

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 2:16 pm

Vanredna sednica zakazana za 12.02.2013.

http://www.belex.rs/data/2013/01/00081027.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 3:45 pm

Ako neko prati temu,moj post od 16. je predvideo bas ovo.Ovo je kljucna skupstina,ovde ce se desavati zanimljive stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 3:53 pm

Malo čudan dnevni red?

UO dobije ovlašćenje (nema sumnje) i dogovori se šta god...
Šta je tvoje očekivanje Boby?
Šta tu može nepredvidljivo da se dogodi?

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 4:36 pm

Gle,kada sam video poziv za ovu,po meni banalnu skupstinu,koja ce se desiti 24.1. mislio sam da hoce na mala vrata da uvedu odluku o prelasaku dala imovine rbv na fond.
Posle sam cuo da su smuseni i da ce verovatno biti neka nova skupstina vezana za to.
Izgleda da sam bio u pravu.
Meni ovo deluje da su nasli koja banka,ili ti banke da ih preuzmu.
Kako ce se rasplesti cvor za nas Male,zaista ne znam.Da neverujem u pozitivan ishod ,ne bih po prvi put novembra postao akcionar ove nanke.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5394
Localisation : Centar grada
Points : 6869
Datum upisa : 21.05.2007

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 5:28 pm

Dragi Boby, ja kao Beli Mag daću sve od sebe, skinuću sve crne magije s ove akcije, e da bi ti i Bond ušli u kintu!

Verujte mi: ceo dan bacam čini u nadi da Pajtić XXXXXMod. D i Dinkić bude milosrdni andjeo...
veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 7:44 pm

A DANKE TI OD SRCA,poslao bih ti i poljubac al me strah da me ne optuze za nesto.

E nesto mi bas nije jasno iz tacke dnevnog reda,pa molim za pomoc,,,,

Zasto bi POKRAJINA stampala bilo kakve obveznice..mislio sam da vladam situvacijom,al ne vladam. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Aria
VIP
VIP



Broj poruka : 109
Points : 399
Datum upisa : 07.09.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 8:17 pm


Meni izgleda da će Srbija i Vojvodina da izdaju obveznice u srazmeri 78,11% i 21,89% , pa će onda te obveznice dati RBV u vidu kredita a onda će RBV te obveznice dati banci koja preuzme njene depozite kao pokriće za one neosigurane depozite. Ovo samo pretpostavljam zato što su te obveznice po sporazumu trebali da prenesu Agenciji za osiguranje depozita pa da ih onda Agencija prenese na banku preuzimaoca.
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimePon Jan 21, 2013 8:25 pm

Materijal za sednicu Skupštine fizička lica mogu preuzeti lično ili putem punomoćnika, a pravna lica preko svojih predstavnika odnosno zakonskih zastupnika ili punomoćnika, u Sekretarijatu organa Banke u sedištu RAZVOJNE BANKE VOJVODINE a.d. Novi Sad, Stražilovska 2, svakog radnog dana u vremenu od 8 do 16 časova, od dana objavljivanja Poziva do dana održavanja sednice Skupštine.

Kad odes tamo, mozda ti daju i ugovor na uvid. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MHE kila(H)WATacina
Voli da LAŽE !!
MHE kila(H)WATacina


Broj poruka : 339
Points : 1500
Datum upisa : 07.04.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 8:02 am

Moze li neko da ovu manipulaciju (srpskog jezika- konstituisanje duga/potrazivanja, izdavanje (novca ili HoV) u korist treceg (a na vas racun)i sl. da pojasni:

XLIX vanredna sednica Skupštine održaće se dana 12.02.2013. godine u sedištu RAZVOJNE BANKE VOJVODINE a.d. Novi Sad u Novom Sadu, Stražilovska broj 2, Sala za konferencije, IV sprat, sa početkom u 12,00 časova. Istom Odlukom utvrđen je sledeći:
DNEVNI RED
1. Donošenje Odluke o ovlašćenju i zaduženju Upravnog odbora u vezi sa ugovorom o konstituisanju dužničko-poverilačkog odnosa putem izdavanja obveznica Republike Srbije i AP Vojvodine u korist RAZVOJNE BANKE VOJVODINE a.d. Novi Sad.

Imali li ovde osnova za NESAGLASNOST malih

_________________
"Umesto retrovizora moramo uzeti u ruke dvoglede" iz ekspozea PM.  - E ovo je Aco moj izum !!
Nazad na vrh Ići dole
Magi2
Our family
Our  family
Magi2


Broj poruka : 320
Points : 707
Datum upisa : 21.01.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 8:32 am

voiceoflaw ::
Materijal za sednicu Skupštine fizička lica mogu preuzeti lično ili putem punomoćnika, a pravna lica preko svojih predstavnika odnosno zakonskih zastupnika ili punomoćnika, u Sekretarijatu organa Banke u sedištu RAZVOJNE BANKE VOJVODINE a.d. Novi Sad, Stražilovska 2, svakog radnog dana u vremenu od 8 do 16 časova, od dana objavljivanja Poziva do dana održavanja sednice Skupštine.

Kad odes tamo, mozda ti daju i ugovor na uvid.

Po Zakonu celokupan materijal za odlučivanje sa predlozima odluka za vanrednu Skupštinu moraju biti dostupni na web sajtu izdavaoca 21. dan pre održavanja sednice Skupštine.[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo je dobar primer kako se (ne) poštuju prava malih akcionara!!!???[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 10:44 am

MHE kila(H)WATacina ::
Moze li neko da ovu manipulaciju (srpskog jezika- konstituisanje duga/potrazivanja, izdavanje (novca ili HoV) u korist treceg (a na vas racun)i sl. da pojasni:

XLIX vanredna sednica Skupštine održaće se dana 12.02.2013. godine u sedištu RAZVOJNE BANKE VOJVODINE a.d. Novi Sad u Novom Sadu, Stražilovska broj 2, Sala za konferencije, IV sprat, sa početkom u 12,00 časova. Istom Odlukom utvrđen je sledeći:
DNEVNI RED
1. Donošenje Odluke o ovlašćenju i zaduženju Upravnog odbora u vezi sa ugovorom o konstituisanju dužničko-poverilačkog odnosa putem izdavanja obveznica Republike Srbije i AP Vojvodine u korist RAZVOJNE BANKE VOJVODINE a.d. Novi Sad.

Imali li ovde osnova za NESAGLASNOST malih

Po meni laicki ovako gledano IMA,(ko sto kaze Magi2 ne postuju se prava malih akcionara) Jer sta su obveznice-vrsta hartije od vrednosti-novac-kapital Trazite vasa prava na samoj sednici skupstine,ili unapred vec sada putem nekog pravnika posaljite podnesak za nesaglasnost.

To konstituisanje(udruzeni poduhvat) nije u daljoj formulaciji naglaseno da nije nova skupstina,fond,udruzenje itd... bas smuseno. [You must be registered and logged in to see this image.]
,
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 1:27 pm

I kao sto Boby rece,bice ovde povuci a bogami,malo mi ga i potrgni Djole,sto rece SOJIC.

Naime,ako uzmemo podatke od jesenas koje imamo o depozitima,koji sada nisu toliki,ali nove podatke nemamo.
Bilo je 23 milijarde depozita...

1. PRE godinu dana stampano 8,9 milijardi..
2. SADA HOCE DA STAMPAJU 7 ILI 8 MILIJARDI..mislim da je 8.
3. To je jel tako 17mlrd,IMAJU oko 4mlrd u gotovini,obaveznim rezervama...
TO JE 21 MLRD,i A I B klijenti te 2 sto fale i to dobije banka koja preuzima.

Ovo znamo jer je direktor Erstea to rekao..
Posle se pojavljuje drzava koja kaze ,e treba i filijale da preuzmete,sto ERSTE,nije hteo.

E sada,sta cemo s RAZVOJNIM FONDOM,da bi ogroman deo svega sto ima rbv,presao na njih to mora uraditi Skupstina akcionara.
Oni su to i hteli da urade ovoj skupstini sada 24. ali su shvatili da ne mogu pa su ostavili za neku narednu skupstinu.

Moram da kazem da sam cuo da je R Srbija angazovala advokatsku kucu POPOVIC JANKOVIC AND MITIC,koji su verovatno NAJJACI u nas po tom pitanju,to govori da se idi ka tome da ni POPUSIMO,da prostite.

Licno mislim da ce oni nas i ponuditi da isplate,ali da ce pre toga UBITI KKV.

Koliko i kako ce to biti izvedeno,to je pitanje,jer oni imaju u vlasnistvu gomilu nekretnina,pitanje je kako ce one biti racunate...
MOGLI BI PROSTO DA GA PODVEDU POD NENAPLATIVO I KNJIZE KAO GUBITAK,a neko ko ce ga naplatiti nece biti banka, a ni mi.

Meni je zanimljivo kako NBS dozvoljava rad banke koja je u gubitku,to govori da je kod nas pravna drzava SELEKTIVNO I PO POTREBI RABLJEN TERMIN.

Voleo bih da se ukljucite u ovu raspravu i da mozda predvidimo neke naredne poteze,
MOLIM ZA POMOC
Nazad na vrh Ići dole
Magi2
Our family
Our  family
Magi2


Broj poruka : 320
Points : 707
Datum upisa : 21.01.2010

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 4:28 pm

Boby ::

Licno mislim da ce oni nas i ponuditi da isplate,ali da ce pre toga UBITI KKV.

MOLIM ZA POMOC

Nažalost, biće upravo ovakav epilog cele priče kada do kraja februara predaju bilanse za 2012. godinu, izračunaju novu knjigovodstvenu vrednost akcije i inoviraju prospekt [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 5:31 pm

Magi2 ::
Boby ::

Licno mislim da ce oni nas i ponuditi da isplate,ali da ce pre toga UBITI KKV.

MOLIM ZA POMOC

Nažalost, biće upravo ovakav epilog cele priče kada do kraja februara predaju bilanse za 2012. godinu, izračunaju novu knjigovodstvenu vrednost akcije i inoviraju prospekt [You must be registered and logged in to see this image.]
Mislim da ce ipak probati da on ne izgleda STRASNO
Nazad na vrh Ići dole
Taliban
Our family
Our  family
Taliban


Broj poruka : 325
Points : 779
Datum upisa : 26.09.2007

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 11:30 pm

Mene jedna stvar intrigira...

Svi nekako dolazimo do zakljucka da pokrajina gleda da izbegne isplatu malih akcionara po nekoj - kakvoj takvoj - fer vrednosti. Ako ima takav stav, moglo bi se shvatiti da se APV ponasa domacinski prema svom budzetu i nece da ga rasipa tek tako.

A iz dosadasnjih aktivnosti pokrajisnke vlade se jasno vidi da je to sve samo ne tako. Bahato, bahato, bahato. Tek cemo videti koliko je bahato kad Saric i Mile Jerkovic progovore.

Zasto onda, posto su vec u mogucnosti da donesu odluku o isplati malih akcionara iz pokrajinskih para, bas ti alavi vlastodrsci nisu nakupovali za svoj dzep akcije preko kastodija, offshore firmi ili kumova i naplatili se debelo i masno, po 3000 rsd po akciji. Verujem da bi ljudi u ovom momentu, koji nemaju insajd, prodali vec po 1000-15000, te bi ovi imali prostor za zaradu od min 100% na velikom delu akcija koje su u posedu manjinskih akcionara.

Em bi tesko bilo dokazati da se radi o insajderskom trgovanju, em bi i Dinkica i ekipu bolela patka da se bavi time... a milionska zarada...

eto, naglas razmisljam o "domacinima"
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 11:50 pm

mislim da ima jedan jak razlog koji ih sprecava u ovom momentu a on se zove
VUCIC
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeUto Jan 22, 2013 11:54 pm

SVAKI POSTUPAK KOJI SE KOSI SA ZAKONOM O NESAGLASNOSTI AKCIONARA POSLE AGROBANKE A DRZAVA POSTUPI TAKO BICE NAJGORA MOGUCA PORUKA SVIMA DA KRIMINALNE STRUKTURE JOS UVEK VLADAJU.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 8:17 am

Jedini problem je sto je i R Srbija potencijalno ostecena strana,verujes li da ce im biti bitan mali akcionar ako se na tasu nadju s jedne strane oni ,a s druge mali akcionari.
Pravda je veoma zlupotrebljavan termin,ako nista drugo,bice sprovodjena SELEKTIVNO.
Ako ne dodje do STECAJA,verujem da ce svakako doci do neke isplate,ako nista drugo po prosecnoj ponderisanoj za godinu dana,koja mi na zalost deluje kao najvisa ovog trenutka.

Nemoj da se kunes,ovo kazem pezorativno,u nikog,a posebno ne u Vucica,ima nas koji nemamo tako plitko pamcenje,MADA BIH LICNO VOLEO DA USPE.
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 10:45 am

SVOJEVREMENO SAM TRGOVAO NA BERZAMA U FRANFURTU I NY ONI PRAKTIKUJU TKZV.MILOVANJE KURSA PO KOME SE PROMETI OD 1 ,5,10 AKCIJA NA KUPOVINI ILI PRODAJI UOPSTE NE UZIMAJU KAO RELEVANTNI.MISLIM DA JE NEDOPUSTIVO DA BELEX KONTROLA DOZVOLJAVA DA SE PROMETOM OD 5 AKCIJA NAMERNO OBARA KURS ZA 20% I DA BI SVAKI TAKAV NALOG MORAO BITI PROVEREN A U SVAKOM SLUCAJU SPROVEDEN ALI NE BI SMEO DA UTICE NA KRAJNJI KURS AKCIJE IAKO JE TRZISTE PLITKO A POGOTOVO NE U OVAKVOJ ROVITOJ SITUACIJI KAO STO JE RVB.
POZDRAV SVIMA
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 11:20 am

Kontrolisu se namerna obaranja i podizanja cena,na malim nivoima,mnogi su forumasi bili pod istragom,sad su i bice...
Takodje je i pisac ovih redova bio. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zab196
Still learning
Still learning
Zab196


Broj poruka : 80
Points : 80
Datum upisa : 14.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 11:27 am

BAS ME ZANIMA NA OSNOVU KOJIH PODATAKA TVRDIS TAKO NESTO ?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 1:29 pm

Empirijskim,evo recimo zbog Jugoremedije,zatvorena bdd na mesec dana,Ja sam se svadjao zbog kupovine plnn,na donjoj zoni fluktoacije,nije bilo potrebe da idem u BG,molio bih MODERATORE,Bond i DEjasnsss,da se oglase da im ja ne bih bio drveni advokat.
Sve u svemu,primera je mnogo a ja se nadam da si zadovoljan mojim objasnjenjem.




PS. Molim te da pises malim slovima,jer su takva pravila ovog foruma. hvala [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
muitobom
Still learning
Still learning



Broj poruka : 66
Points : 194
Datum upisa : 06.01.2013

Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo   Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo - Page 5 Icon_minitimeSre Jan 23, 2013 2:14 pm

Ма и мене су својевремено ставили под мере. Толико сам се био изнервирао да сам морао да пошаљем неколико писама на неколико адреса. Нормално, све се променило. Ма иди, па бродови пролетали, они нашли кога да јуре да оправдају постојање.

Што се тиче Металса, која је са оним извештајима и А листингом од 3 дана, био скандал највећи на берзи, мислим да им свако подсећање на то преседне. Од кад је онај био намеран да скаче ваљда кроз затворен прозор, тако су им кола кренула низбрдо. Шта ће бити нисам оптимиста, ал сам сигуран да је многима са врха јако горка прича. Преиграли су се, многи ће палтити цену у виду завршених каријера.
Nazad na vrh Ići dole
 
Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN 2. deo
Nazad na vrh 
Strana 5 od 18Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ... 18  Sledeći
 Similar topics
-
» Razvojna banka Vojvodine a.d. Novi Sad MTBN
» Razvojna banka Vojvodine (Metals banka)
» Da li Srbiji treba Razvojna Banka?
» Stefanakuv - MTBN i ostalo...
» VEZR AD NOVI SAD

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: