BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum

PrijemPortalliEventsPublicationsČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Delite | 

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
▀█▀
Still learning
Still learning

Broj poruka : 49
Datum upisa : 06.09.2012

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/18/2012, 18:31

@KASRA ::
Penpharm je u suštini jedan nedovršen pokušaj , a aktivan je iz prostog razloga što je registrovano a niko nije podneo zahtev za likvidaciju ili stečaj . Njima je u suštini još malo falilo (para iz Jgrm) da to sve završe i krenu da proizvode ali im se omaklo. Usput i to je sada u blokadi.....

Vrlo jasan i precizan odgovor.
Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Member
Member

Broj poruka : 903
Datum upisa : 05.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/18/2012, 18:44

▀█▀ ::
... ali mi i dalje sada ne ulazi u glavu i ne prolazi kroz IQ koja je u opšte sadašnja svrha postojanja firme Penpharm doo kao aktivnog privrednog društva sa ograničenom odgovornošću?

ajkula

Ti si izgleda glup? Ili se praviš naivan... kao to će akcionare da rzveseli, šta li?

Još jednom: Napni vijuge i doooobro razmisli - zašto je Deurić sa ekipom osnovao tu firmu?
Za opšte dobro ili za ličnu korist?
Jel zvone zvona?
Da nacrtam: svrha (koja te buni) je LIČNA KORIST !!
Jel sad jasno?
A sad ta tvoja "SADAŠNJA" korist:
trenutno nikakva, mada se i zemlja i fabrika i licence vode na Deurića i ekipu (što je nešto) - i nada je da će to biti jednom njihovo, i ostati njihovo, a oni vlasnici profitabilne fabrike lekova na lešu Jugormedije, milioneri i kapitalisti koji uživaju u svojoj pameti...

BTW: praviti se glup ili biti glup, često je jedno te isto!
Kineska poslovica...
Nazad na vrh Ići dole
Buzura
Just looking
Just looking

Broj poruka : 11
Datum upisa : 25.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/19/2012, 15:55

rtyuf
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP

Broj poruka : 1634
Godina : 40
Datum upisa : 28.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/20/2012, 23:31

Jugoremedičari, jel skoro neko video Deurića na ulici, na protestu?
ajkula

Our family
Our  family

Broj poruka : 255
Datum upisa : 04.08.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/21/2012, 10:42

U ilegali je ,cuvaju ga otpisani.
Nazad na vrh Ići dole
Gogisa
Still learning
Still learning

Broj poruka : 127
Datum upisa : 02.06.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/22/2012, 07:50

Prica se da drzava preuzima JGRM i uvodi radni stecaj,svi na biro pa onda vracakoga hoce.Da li u radnom stecaju akcije propadaju?
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member

Broj poruka : 383
Datum upisa : 11.07.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/22/2012, 08:45

To nije radni stečaj , već stečaj sa unapred pripremljenim planom reorganizacije , uvek kada su dugovi veći od vrednosti procenjene firme za akcije ne ostane ništa .
Nazad na vrh Ići dole
Buzura
Just looking
Just looking

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/23/2012, 10:34

sTA CE BITI SA AMERIKANCEM?ON JE REKAO DA NECE KUPOVATI FIRMU IZ STECAJA?
Nazad na vrh Ići dole
akcionar
Still learning
Still learning

Broj poruka : 58
Datum upisa : 16.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/23/2012, 11:34

Stečaj po modelu Agrobanke?
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/25/2012, 12:38

U nedeljniku NiN od 25.10 , "ispovest uhapšenog direktora " poznatijeg kao vd bravar.
ZANIMLJIV DEO:
N: "Šta je sa Dušanom Davidom Mladenom, Amerikancem poreklom iz Banata , koji je navodno spreman da plati sve dugove i preuzme fabriku?"
Z.D. "Ma ništa me ne pitajte . Zlo i naopako" od
Nazad na vrh Ići dole
▀█▀
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/25/2012, 17:33

Još pre nekoliko nedelja navratih kod kolege koji živi u naselju gde dotični ex vd direktor ima po nekoliko stanova i zamislite,ulazim ja u zgradu kad na jednom od stanarskog poštanskog sandučeta stoji ime i prezime dotičnog ex vd direktora Z.D.Meni totalna zbrka u glavi.Zapitah se otkud njegovo ime i prezime na to sanduče kada na ulazu zgrade pod tim brojem stana ne stoji njegovo prezime već neko sasvim drugo prezime i ako mu je zvanično mesto prebivališta u zgradi koja je paralelna sa zgradom moga kolege.U tom trenutku silazi jedna gospođa i đavo mi nije dao mira pitoh ja nju jel znate ko živi u tom i tom stanu?A ona meni odgovori,ahh kako da ne znam to je stan direktora jugoremedije(nije znala da je ex) iznajmljuje nekoliko stanova u ovoj zgradi.Ja je pitam,a kako to nekoliko?Kaže ona meni,pa nije to jedini koji ima u ovoj zgradi i prekoputa ima isto stan.Dođoh gore do kolege i pitah ga sve to dal je istina a on mi odgovori,pa ceo Rade Končar ga zna po broju stanova koje na sebe i svoju familiju ima.Moje pitanje je dali postoji zakonski mehanizam da se njegovoj familiji oduzmu stanovi i ostala pokretna i nepokretna imovina koja je stečena privrednim kriminalom u jugoremediji i kako da se dokaže da je od radničkih-akcionarskih para kupio na svoje i ime svojih bližnjih te iste stanove,tu istu imovinu?
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP

Broj poruka : 542
Datum upisa : 20.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/25/2012, 19:16

Odes do privrednog suda u Zrenjaninu, trazis prijem kod javnog tuzioca i izlozis sve kriminalne radnje vezano za JGRM i Z.D. sa stanovima.

Nazad na vrh Ići dole
akcionar
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 00:35

Šta ima bilo ko da ide, neka policija radi svoj posao i hvata lopove.
Bezumnik napravio čitavu fabriku od tuđih para na sred livade i sada kao treba neko da ide u policiju da im govori ono što se iz aviona vidi.
Ako su čekali do sada, onda je jasno i kako ta policija radi kao celina, jer ili su slepi pa nisu videli šta se dešava, ili su korumpirani, pa su zatvarali oči i pravili se da ne vide.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag

Broj poruka : 5249
Datum upisa : 21.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 02:26

@akcionar ::
Bezumnik napravio čitavu fabriku od tuđih para na sred livade i sada kao treba neko da ide u policiju da im govori ono što se iz aviona vidi.
Ako su čekali do sada, onda je jasno i kako ta policija radi kao celina, jer ili su slepi pa nisu videli šta se dešava, ili su korumpirani, pa su zatvarali oči i pravili se da ne vide.

U zabludi si druže i to onoj iz komunističkog doba!!
Ni tada kao ni sada policija nije znala sve, gradjani su joj pomagali (otvarali oči) kao što se i sada očekuje.

Ta "pametna" fraza: "ima ko će da brine o tome" je potpuno pogrešna.
NIŠTA policija i tužilac (kao što je dokazano na primeru Komisije za Hartije od vrednosti) neće preduzeti ako im neko ne skrene pažnju, ne dostavi potrebne podatke...

Seti se samo kao ste vi tumarali, ko guske u mraku dok niste ovde, na ovom forumu ukapirali da imate neka prava i kako možete da ih ostvarite!!
Ali ste sami morali da mrdnete dupetom (Master?) nije država to bila dužna da uradi umesto vas...

Ne, samo javnost, gradjanska svest i gradjanska hrabrost mogu nešto da promene i da pokrenu državne institucije da rade svoj posao, jer oni su inertni i nezainteresovani.

Pa isam taj Deurić je pokazao kao se sa molo hrabrosti (koja je posle izvitoperena) može dosta toga postići - pozitivnog, a boga mi i negativnog.

Ovo poslednje uz pomoć Nebojše popova, donacija i nevladinih organizacija.... OK = negativan primer, ali ipak!!!
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 10:20

Zarad obaveštenja javnosti , tužilaštvo je stavilo privremenu meru zabrane raspolaganja na neka dva stana od vd bravara, pa videćemo šta će biti konačn ishod tog postupka.
Nazad na vrh Ići dole
▀█▀
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 10:57

Dali neko može da mi kaže dali je zrenjaninsko više javno tužilaštvo podiglo optužnicu protiv ex vd direktora jugoremedije Z.D.,direktorice penpharm M.Z., finansijske direktorice A.M. i sudskog veštaka S.G?Većina lopova ne kupuje nekretnine na svoje ime i prezime nego na ime i prezime svoje familije.Kojim pravnim mehanizmima organi vlasti ove države mogu istima oduzeti te nekretnine?Taj Z.D. jeste po struci bravar ali kao čovek nije glup.Znao je on da će kad tad neko da ispita ukupnu vrednost njegove celokupne imovine stečene organizovanim privredim kriminalnom u ad jugoremediji.To je ono dok mudrac pokazuje prstom ka mesecu idiot vidi samo njegov prst.U prevedenom značenju, dok god se mi fokusiramo koliko Z.D. ima stanova,motela,benzinskih pumpi i ko zna šta još ne gledamo onu drugu stranu a to je otkud njegovoj ženi taj i taj lokal,njegovom detetu taj i taj auto,stan kad do juče nije imalo zašto kuče da ih ujede.
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 11:01

Optužnica još nije podignuta , u toku je proširena istraga. A zakon o oduzimanju imovine stečene kriminalom odnosi se i na članove porodice , povezana pravna lica , bivše sadašnje žene ......
Nazad na vrh Ići dole
▀█▀
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 11:12

@KASRA ::
Optužnica još nije podignuta , u toku je proširena istraga. A zakon o oduzimanju imovine stečene kriminalom odnosi se i na članove porodice , povezana pravna lica , bivše sadašnje žene ......

A na ljubavnice ?
Nazad na vrh Ići dole
akcionar
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 12:27

@Sneki ::
@akcionar ::

U zabludi si druže i to onoj iz komunističkog doba!!
Ni tada kao ni sada policija nije znala sve, gradjani su joj pomagali (otvarali oči) kao što se i sada očekuje.

Ta "pametna" fraza: "ima ko će da brine o tome" je potpuno pogrešna.
NIŠTA policija i tužilac (kao što je dokazano na primeru Komisije za Hartije od vrednosti) neće preduzeti ako im neko ne skrene pažnju, ne dostavi potrebne podatke...

Seti se samo kao ste vi tumarali, ko guske u mraku dok niste ovde, na ovom forumu ukapirali da imate neka prava i kako možete da ih ostvarite!!
Ali ste sami morali da mrdnete dupetom (Master?) nije država to bila dužna da uradi umesto vas...

Ne, samo javnost, gradjanska svest i gradjanska hrabrost mogu nešto da promene i da pokrenu državne institucije da rade svoj posao, jer oni su inertni i nezainteresovani.

Pa isam taj Deurić je pokazao kao se sa molo hrabrosti (koja je posle izvitoperena) može dosta toga postići - pozitivnog, a boga mi i negativnog.

Ovo poslednje uz pomoć Nebojše popova, donacija i nevladinih organizacija.... OK = negativan primer, ali ipak!!!

Bakice, o čemu govoriš?

Ovde je reč o čitavoj jednoj novoj fabrici na sred livade.
Bezumnik skoro nije imao leba da jede pre nego je preuzeo plodnu njivu, a potom zida silos za skladištenje plodova za pod stare dane.

O kojim ostvarenim pravima Ti govoriš?
O pravu da ljudi budu opljačkani pred nosem zbog toga što je dozvoljeno da ako si na vlasti, možeš da tumačiš zakone kako Tebi odgovara?
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member

Broj poruka : 1467
Datum upisa : 07.05.2009

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 16:56

Koliko shvatam "Bakica" vam je htela reči da ste tunjavi i da ste bar 10% aktivizma i energije koju je uložio Deurić za svoju stvar, uložili za svoju stvar - imali bi mnogo veće uspehe.
Anonimno i bez angažmana i utrošenog vremena ne može se ništa postići...

Jednostavno: bili ste inertni, sramežljivi i niste želeli ili smeli na vreme da reagujete, da se borite - što Deurić jeste radio!
Ni jednog trenutka niste svojim imenom i prezimenom istupili pred javnost, sudove, policiju... zato što ste se PLAŠILI!

Zato je on sada vlasnik lepe fabrikice i gomile stanova, a vi ne primate plate a i akcije vam vrede NULA !!
O tome je reč!
O akciji o borbi i želji da se izborite za svoja prava.

Sad možete da anonimno serete i kukate, al kada je bilo stani-pani nigde vas nije bilo.

Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 19:14

@Limited011 ::
Koliko shvatam "Bakica" vam je htela reči da ste tunjavi i da ste bar 10% aktivizma i energije koju je uložio Deurić za svoju stvar, uložili za svoju stvar - imali bi mnogo veće uspehe.
Anonimno i bez angažmana i utrošenog vremena ne može se ništa postići...

Jednostavno: bili ste inertni, sramežljivi i niste želeli ili smeli na vreme da reagujete, da se borite - što Deurić jeste radio!
Ni jednog trenutka niste svojim imenom i prezimenom istupili pred javnost, sudove, policiju... zato što ste se PLAŠILI!

Zato je on sada vlasnik lepe fabrikice i gomile stanova, a vi ne primate plate a i akcije vam vrede NULA !!
O tome je reč!
O akciji o borbi i želji da se izborite za svoja prava.

Sad možete da anonimno serete i kukate, al kada je bilo stani-pani nigde vas nije bilo.

To je kao ono u jebote al sam video dobru ribu,lep sam,inteligentan sam,sportski građen,mora da bude moja,da krenem u akciju.Kad ono kura?,dođe neki papan od 180kg sa skupim autom,dobrim odelom,dileja skroz ali poznat da mu je ćaća neki baja,političar i da ima dosta para.Prilazimo ja i on toj devojci,ne istovremeno.Krenem ja priču ćao mala dali si slobodna,dali si za ples itd.,skoro da je završena faza muvanja kad ono dolazi on i krene priču ćao mala znaš ko sam ovo i ono,znaš drugar mi je rekao da si ok ovo ono i eto posle par sekundi izlazi ona sa njim dolazi do njegovog auta,ulazi u njegov auto.Šta je dalje bilo u opšte me nije zanimalo i ne zanima me!Naravoučenije,ako nemaš para da u pravom trenutku pokriješ svoju pamet bolje da je do tada nisi ni imao.U tome je bio najveći problem Limited011 sesir .
Nazad na vrh Ići dole
KASRA
Member
Member

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/26/2012, 21:21

Udruženje je imalo svojih propuštenih šansi i to mnogo , ali na bilo koji način veličati destruktivnost vd od 2003 pa danas je isto kao hvaliti Hitlera što je imao hrabrosti da započen rat.
Nazad na vrh Ići dole
bora-bora
Still learning
Still learning

Broj poruka : 45
Datum upisa : 13.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/27/2012, 08:21

@Kasra,

Potpuno ste u pravu, i spadate u retke forumaše koji su zaista pokušali da pomognu konstruktivnim savetima, reko bih krajnje dobronamerno i na tome Vam srdačno zahvaljujem.
Nazad na vrh Ići dole
▀█▀
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/27/2012, 11:10

Датум: 27.10.2012

Корисник: PENPHARM DRUŠTVO SA OGRANIČENOM ODGOVORNOŠĆU ZRENJANIN, MANASTIRSKA 7
Укупан износ блокаде: 550,289.38 RSD
Број дана
Укупно: 70
Корисник: JUGOREMEDIJA FABRIKA LEKOVA AKCIONARSKO DRUŠTVO ZRENJANIN, PANČEVAČKA BB
Укупан износ блокаде: 620,165,264.96 RSD
Број дана
Укупно: 354
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/27/2012, 15:24

Sta je za soljicare 550,289,38 rsd oni to izvuku iz malog dzepa.Proda sloser jedan stan i vrati dug.
Nazad na vrh Ići dole
Musa Kesedzija
Just looking
Just looking

Broj poruka : 4
Datum upisa : 07.05.2012

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 13:06

Juče je bio rođendan Davida Dušana i Mladena. (28.10.1954.) Danas su neki radnici i menadzment imali sastanak mozda i koktel povodom toga.
Nazad na vrh Ići dole
poli
Just looking
Just looking

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.04.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 14:00

Danas su RADNICI imali sastanak bez menadzmenta i prestanite vise da sirite i pricate gluposti nego se prvo malo bolje informisite.
Nazad na vrh Ići dole
Buzura
Just looking
Just looking

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 14:13

I kakvi su rezultati sastanka?
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 17:48

Imali su sastanak sa sloserom ,euric zeli da krene ispocetka sa borbom ,pa zeli da regrutuje sto vise radnika. Potrebna mu je podrska da smeni amera.
Nazad na vrh Ići dole
Buzura
Just looking
Just looking

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 18:01

NEVEROVATNO,TAJ COVEK NE ODUSTAJE.KAKVE SU MU SANSE?
Nazad na vrh Ići dole
poli
Just looking
Just looking

Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.04.2011

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 18:35

III opet se niste informisali a pricate li pricate !!! CCCCC
Nazad na vrh Ići dole
▀█▀
Still learning
Still learning

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 21:57

Nova inicijativa radnika "Jugoremedije" AD - Zrenjanin

http://www.ravnopravnost.org/NW126.html

Ono što se očekuje u daljim koracima jeste, da se zahtevi javno pročitaju radnicima i da se u načelu oni slože sa sadržinom tog pisma. Dogovoreno je da se svi radnici potpišu iza tih zahteva. Pitanje je samo, ko je od radnika spreman, da na to pismo stavi svoj potpis i time zaštiti sopstvene egzistencionalne interese i otkaže poslušnost sindikalnim rukovodiocima dveju sindikalnih organizacija u fabrici, koji štite inerese tajkunskih nalogodavaca, manipulišući sudbinom unesrećenih radnika.

Ako se već svi vi borite za takav jasan cilj a to je da Jugoremedija i dalje radi i ostane u vlasništvu malih akcionara,opstane kao akcionarsko društvo i ne ode pod stečaj prvo i osnovno što morate da uradite jeste da prestanete da trubite pred sobom i pred drugima o vašem poštenju i poštenju Zdravka Deurića,momentalno napustite oba sindikata u Jugoremediji,napustite udruženje ravnopravnost,udruženje jugoremedija III,napravite novo udruženje i novi sindikat koji će vam biti i jedini reprezentativan u firmi.Na čelu novog udruženja/sindikata postavite časne i sposobne ljude koji će svojim znanjem i veštinom govora pronaći rešenje za dobijozu u kojoj se ova firma nalazi.Ni jedan predstavnik novog udruženja/sindikata NE SME da bude član političke partije,suvlasnik i akcionar firme penpharm doo,član nijednog udruženja niti u bilo kakvim rodbinskim,društvenim-prijateljskim odnosima sa ex vd direktorom Zdravkom Deurićem.Radi postizanja što većeg broja članstva i dobrog glasa među radnicima-akcionarima.Takođe,svako mora da se odrekne novčane naknade za svoj rad i da ako ima dva hleba u ruci oba podeli sa onim radnicima kojima je taj hleb najpotrebniji bez ikakve diskriminacije kao i diskreditacije radnika-akcionara na osnovu verske,političke ili nacionalne pripadnosti.Sindikat i udruženje moraju da budu kao jedno,kao sveto trojstvo.Pošto meteorolozi najavljuju i temparature ispod -20 radite na tome da svaki dom radnika jugoremedije bude obezbeđen ogrevom,hranom i svim potrebnim stvarima za podmirivanje osnovnih egzistencijalnih potreba.Pokažite da vredite kao ljudi,ne na osnovu priče ili sindikalne pripadnosti već na osnovu ljudskosti ako još uvek to u vama postoji.Neka vam uvek u svakom trenutku traktori,kombajni,automobili i kamioni budu i pripravnosti za ono najgore,blokiranje glavnih saobraćajnica u čitavoj Vojvodini kao i masovnih protesta na ulicama grada Zrenjanina.
Nazad na vrh Ići dole
Sekula
Our family
Our  family

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 22:31

Zdravko Duric je bio pozvan i prisustvovao je na ovom sastanku .Kazem vam lepo da ponovo hoce da izigrava vodju i da mu treba podrska svih radnika.Cim se neravnopravnost oglasava treba da vam je sve jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member

Broj poruka : 1530
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 22:53

Citat :
Pitanje je samo, ko je od radnika spreman, da na to pismo stavi svoj potpis i time zaštiti sopstvene egzistencionalne interese i otkaže poslušnost sindikalnim rukovodiocima dveju sindikalnih organizacija u fabrici, koji štite inerese tajkunskih nalogodavaca, manipulišući sudbinom unesrećenih radnika.

od
Pratim iz zabave ovu temu jer me uvek razveseli i nasmeje...
Ovaj Deurić je stvarno neuništiv!
A ove gorenavedene umotvorine mora da smišlja Nebojša Popov.
Pa kako sad sindikati rade z tajkune i to ne jedan, nego oba sindikata?
coca

Citat :
Među prisutnima bilo je mnogih koji su na ovaj radnički skup došli sa predrasudama da je organizator ovog okupljanja, Tatjana Stojanović, Deurićeva produžena ruka. Vidno potrešena ovim dosetkama prisutnih, Tanja je kategorično odbacila te opaske i rekla, da je njen interes da ova fabrika nastavi sa radom.

"Bila je vidno potrešena dosetkama prisutnih" !!
lale od

Still learning
Still learning

Broj poruka : 45
Datum upisa : 13.10.2012

PočaljiNaslov: Re: Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)   10/29/2012, 22:58

@Sekula ::
Zdravko Duric je bio pozvan i prisustvovao je na ovom sastanku .Kazem vam lepo da ponovo hoce da izigrava vodju i da mu treba podrska svih radnika.Cim se neravnopravnost oglasava treba da vam je sve jasno.

100% si u pravu, sada su se setili da se bune šoljičari&co kada njihov vožd više nije direktor, sada šatro misle na interese radnika. Sada im ne valjaju sindikati, kao da smo svi kratke pameti pa ne znamo šta su radili Pecikoza i samostalni sindikat. Što to nisu radili pre četiri meseca? I tada je situlacija bila ista kao i sada.

Još jedan pokušaj manipulacije, pošto je bilo i drukačijih mišljenja nije pozvana KTV da referiše o "istrajnosti njegove borbe".
Nazad na vrh Ići dole

Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (5. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: