BELEX Club
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemPortalliEventsPublicationsČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Delite | 
 

 Trgopromet, Subotica -TRGOM

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Smile
Old member
Old member
avatar

Broj poruka : 1271
Points : 3946
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Trgopromet, Subotica -TRGOM   8/14/2012, 15:05

Ovo je navodno hteo Todorić da preuzme.
Jel se zna nešto?

EPS 43,85
P/E 9,62
P/B 0,60
ROE 6,23
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
avatar

Broj poruka : 1271
Points : 3946
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   6/28/2013, 17:32

TRGOM - Trgopromet, Subotica

Tržišna kapitalizacija 570.679.884
EPS 51,78
P/E 8,15
P/B 0,58
ROE 7,12

Univerexport 63,3%

Boby jel se zna nešto o ovoj firmi?
Deluje da bi Univer mogao da preuzme 100% ove firme?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2614
Godina : 47
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   6/30/2013, 14:06

[You must be registered and logged in to see this link.] ::
TRGOM - Trgopromet, Subotica

Tržišna kapitalizacija 570.679.884
EPS 51,78
P/E 8,15
P/B 0,58
ROE 7,12

Univerexport 63,3%

Boby jel se zna nešto o ovoj firmi?
Deluje da bi Univer mogao da preuzme 100% ove firme?

rado bih pomogao,ali ovde zbog protesta internet radi katastrofa,mogao bih se raspitati da sam kuci,ali do vikenda nista.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
avatar

Broj poruka : 1271
Points : 3946
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   11/14/2014, 19:35



Nominalna vrednost hartije 60
Obračunska vrednost akcije 889,53

Broj izdatih hartija 1.243.502

Meni se čini da je ovo zanimljivo.....
Trenutna cena 250 din!
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
avatar

Broj poruka : 1271
Points : 3946
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   1/30/2015, 17:25

Danima se kupuje i cena raste.
Već su tu poznati likovi...

Trenutno cena na 50% PB
475 din
Nazad na vrh Ići dole
capriolo
Still learning
Still learning


Broj poruka : 82
Points : 371
Datum upisa : 17.01.2015

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/3/2015, 16:26

Danas cena vec 500 sa velikim prometom.  Ova akcija je ubedljivo najveci dobitnik ove godine. Svaka cast ko je kupovao pre samo dve nedelje. Iako ima dobre pokazatelje mora da je neki jak razlog za ovoliki rast cene.
Nazad na vrh Ići dole
gogloee
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 951
Points : 2754
Datum upisa : 10.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/3/2015, 17:18

23/01/2015-03/02/2015 T+3
A.D.KOMPANIJA FIDELINKA- U STE-20686206860
STEVANOV LJUBINKA-128712870
PEƅRIƠMILKA-127912790
MERKOVIƠMIRKO-119111910
MILOVANOVIƠROZALIJA-5005000
ERSTE  BANK A.D. NOVI SAD - KASTODI RN - KS-4004000
BUDANOVIƠJAGA-27812781000
BONJAK EFȉƠIBOLJKA-100979879
TADIƠELJKO-1001000
VELIȋOVIƠALEKSANDAR7927102789
MARKOVIƠMIROSLAV100119219
VOJVOЁNSKA BANKA AD NOVI SAD - KASTODI RN - KS10333973500
KOLAK DUKO1800180
TOIƠNENAD2300230
TRIAKA MARIJAN4800480
HADINI ADIRE8203801200
SEBIƠSAA100001000
ARSENOVIƠMILICA305603056
SEMPIOLA INVEST LIMITED19773019773

_________________
"Ko izgubi dobitak dobije gubitak."
Nazad na vrh Ići dole
ZGclon
Just looking
Just looking


Broj poruka : 1
Points : 5
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/9/2015, 17:40

SEMPIOLA INVEST LIMITED neko sa Cipra, ali tko ? 

06.02.2015.



1.
UNIVEREXPORT DOO
Postoje upisane zaloge prvog i viših redova.

856539
68.88119
2.
GRUPA UNIVEREXPORT-TRGOPROMET
124350
9.99998
3.

SEMPIOLA INVEST LIMITED

25714

2.06787

4.
AKCIONARSKI FOND AD BEOGRAD
11904
0.95730
5.
ĐURIĆ SAVA
10000
0.80418
6.
VOJVODJANSKA BANKA AD NOVI SAD - KASTODI RN - KS
7309
0.58778
7.
SEBIĆ LJUBICA
3500
0.28146
8.
VOJVOĐANSKA BANKA AD NOVI SAD - KASTODI RN - KS
3500
0.28146
9.
ARSENOVIĆ MILICA
3256
0.26184
10.
VUJČIĆ DUŠAN
2793
0.22461
11.
VELIČKOVIĆ ALEKSANDAR
2789
0.22429
12.
ANTUNOVIĆ MARIJA
2374
0.19091
13.
BIRVALSKI ZORA
2095
0.16848
14.
KARNA TEREZIJA
1917
0.15416
15.
AVRAMOVIĆ DIMITRIJE
1800
0.14475
16.
KOVAČ JOŽEF
1697
0.13647
17.
ŠEFER DEŽE
1647
0.13245
18.
MEZEDI MIRKO
1534
0.12336
19.
RADOVIĆ MIROSLAVA
1531
0.12312
20.
OROS MARIJA
1509
0.12135

Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1679
Godina : 41
Localisation : Sombor
Points : 4668
Datum upisa : 28.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/9/2015, 21:29

SEMPIOLA INVEST LIMITED

Registration Date 15/10/2013
Organisation Status Date NULL
Registration Number C325935

Verovatno firma Univera...

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
avatar

Broj poruka : 11376
Localisation : Novi Sad
Points : 40854
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/9/2015, 21:40

Promene: 04.02. - 09.02.2015. (T-3) ili 30.01. - 04.02.2015.

Nazad na vrh Ići dole
Mitar
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 729
Points : 1976
Datum upisa : 14.11.2007

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/10/2015, 08:40

Ovde se "navodno" vode pregovori sa Delezom
Nazad na vrh Ići dole
pa007
Just looking
Just looking


Broj poruka : 2
Points : 10
Datum upisa : 05.04.2013

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/10/2015, 09:58

I ja sam čuo sličan info juče. U narednih mesec dana se čeka zatvaranje dila nešto iznad book-a. Izvor iz Univera. Ovo je možda razlog zašto ovaj kiparski fond kupuje.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
avatar

Broj poruka : 11376
Localisation : Novi Sad
Points : 40854
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/10/2015, 16:41

Promene: 09.02. - 10.02.2015. (T-3) ili 04.02. - 05.02.2015.

Nazad na vrh Ići dole
capriolo
Still learning
Still learning


Broj poruka : 82
Points : 371
Datum upisa : 17.01.2015

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/11/2015, 02:17

Ovde se na ceni 600 lome koplja i dalje je veliki promet.  Bice jos dosta uzbudjenja.  Sto se tice Save,svaka cast!  Jeste Savo da si migao i skuplje da prodas ali skidam kapu!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
avatar

Broj poruka : 11376
Localisation : Novi Sad
Points : 40854
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   2/13/2015, 17:15

Promene: 10.02. - 13.02.2015. (T-3) ili 05.02. - 10.02.2015.

Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
avatar

Broj poruka : 11376
Localisation : Novi Sad
Points : 40854
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   3/23/2015, 16:54

Promene: 13.02. - 23.03.2015. (T-3) ili 10.02. - 18.03.2015.



Nazad na vrh Ići dole
Kobe Bryant
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 2762
Godina : 42
Localisation : N.BGD
Points : 5064
Datum upisa : 22.05.2007

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   5/11/2015, 22:10

Zanimljivo, posto su se spekulanti iskrcali, Sebic, Hadzini....
Danas lep paket od 10k otisao po 600 din.

_________________
Najviše volim zakone koji nemaju kaznene odredbe, ti su najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
avatar

Broj poruka : 11376
Localisation : Novi Sad
Points : 40854
Datum upisa : 03.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   5/16/2015, 13:57

Promene: 23.03. - 15.05.2015. (T-3) ili 18.03. - 12.05.2015.



Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
avatar

Broj poruka : 1271
Points : 3946
Datum upisa : 04.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   6/26/2015, 14:22

Šta se desilo?
Nazad na vrh Ići dole
Jaca
Still learning
Still learning
avatar

Broj poruka : 70
Points : 209
Datum upisa : 26.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   6/27/2015, 00:11

[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Šta se desilo?

pre dva dana bila skupština - iz izveštaja sa skupštine (http://www.belex.rs/data/2015/06/00094736.pdf)
se ne vidi ni kolika je dividenda ni kada je presek, očito je bio na dan skupštine.

Ovaj Izveštaj je lep primer kako se može napisati koješta, a ne reći ništa    cekic
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
avatar

Broj poruka : 1606
Points : 4589
Datum upisa : 06.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   12/23/2015, 23:09

[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Ovo je navodno hteo Todorić da preuzme.
Jel se zna nešto?

EPS 43,85
P/E 9,62
P/B 0,60
ROE 6,23

Novi prospekt: [You must be registered and logged in to see this link.]

100% uvećana dobit!!!

EPS 102,02
P/E 4,61
P/B 0,48
ROE 10,51

Ovi su vidjeni da ih neko veliki pruzme....


_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 579
Points : 1858
Datum upisa : 06.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   12/24/2015, 02:28

Pa zar nisu oni deo Univerexport-a?

_________________
This time next year we'll be a millionaires
Nazad na vrh Ići dole
zekapeka
Still learning
Still learning
avatar

Broj poruka : 93
Points : 340
Datum upisa : 10.10.2014

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   12/24/2015, 10:26

[You must be registered and logged in to see this link.] ::
Pa zar nisu oni deo Univerexport-a?

Po CRHOV-u jesu tj. UniverExport DOO je vlasnik 76.53464 % akicja TRGOM

_________________
Born stupid? Try Again od
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 579
Points : 1858
Datum upisa : 06.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   12/24/2015, 11:01

DA, na to sam i mislio - UniverExport je vlasnik TRGOM-a.

Da budem precizniji - [You must be registered and logged in to see this link.] - da li si mislio da neko preuzme UniverExport ili TRGOM?

_________________
This time next year we'll be a millionaires
Nazad na vrh Ići dole
Bobo011
Still learning
Still learning


Broj poruka : 116
Points : 554
Datum upisa : 07.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   12/24/2015, 20:51

Mislim da je UniverExport vec duze vreme na prodaju.
Nazad na vrh Ići dole
Deniko
Just looking
Just looking


Broj poruka : 33
Points : 153
Datum upisa : 14.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   4/14/2016, 13:39

Dosta  je  aktivno  na  ovoj  akciji u  zadnje  vreme, a i cena  ide dole. Ima li  neko  neki  info u  vezi  toga. Mogli  bi  i  da  vidimo  promene.
Nazad na vrh Ići dole
goxi
Our family
Our  family


Broj poruka : 209
Points : 781
Datum upisa : 03.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   4/20/2016, 11:28

Velika ponuda na 400.  Nije valjda da je rezultat toliko los.  Meni bar ne izgleda.  Mozda se neko uspanicio.
Nazad na vrh Ići dole
Bobo011
Still learning
Still learning


Broj poruka : 116
Points : 554
Datum upisa : 07.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   4/20/2016, 22:53

Los je rezultat u 2015-toj.
Nazad na vrh Ići dole
capriolo
Still learning
Still learning


Broj poruka : 82
Points : 371
Datum upisa : 17.01.2015

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   4/23/2016, 09:31

Sta znaci los ruzultat?  I koliko los? Los rezultat je ono sto nam je prikazao VZAS ili neke od manjih banaka (KBM , JMBN ...). Ovaj rezultat tesko da je los.  On je ispod ocekivanja investitora koji su sigurno ocekivali mnogo vecu dobit. Ali,nije smak sveta. Firma dobro radi,nema nikakvih problema u poslovanju i verujem da TRGOM moze mnogo bolje od ovoga.  Dokle cena moze da pada na ovoj nasoj propaloj berzi tesko je prognozirati. Na malo duzi rok verujem da je ovo dobra kupovina na 400.
Nazad na vrh Ići dole
Bobo011
Still learning
Still learning


Broj poruka : 116
Points : 554
Datum upisa : 07.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   4/26/2016, 10:40

Los rezultat je za mene kada kompanija ima rast od 1,2% u poslovnim prihodima u odnosu na prethodnu godinu a neto dobit pada 81% u odnosu na isti period prosle godine.
E to je za mene zaista los rezultat jer mi daje nagovestaj kako ce izgledati naredna godina.
U 2016-toj ne mogu ocekivati rast poslovnih prihoda od 25% - 30% Trgoprometa u Subotici...
Neki malo jaci igraci takodje otvaraju nove objekte u Subotici i Trgoprometu ce biti tesko da im parira i tesko da moze pojacati svoje trzisno ucesce.
Nazad na vrh Ići dole
capriolo
Still learning
Still learning


Broj poruka : 82
Points : 371
Datum upisa : 17.01.2015

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   8/19/2016, 16:46

Lepo se ovde radi. Otvaraju se nove porodavnice :
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
   Madjutim,na MPC segmentu se vrlo slabo trguje od pocetka godine.
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
avatar

Broj poruka : 1565
Points : 6157
Datum upisa : 19.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   8/20/2016, 09:24

Ovo je bilo interesantno zbog moguceg preuzimanja od "Amana", ali sada to izgleda vise nije aktuelno pa tavori.
Nazad na vrh Ići dole
Bobo011
Still learning
Still learning


Broj poruka : 116
Points : 554
Datum upisa : 07.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   9/26/2016, 15:29

Bonde, mogu li ovde promene? Hvala unapred!
Nazad na vrh Ići dole
goxi
Our family
Our  family


Broj poruka : 209
Points : 781
Datum upisa : 03.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   9/28/2016, 10:26

Cena je fino skocila prethodnih dana.  U Petak su se otimali da kupe po 400.  Zanimljivo je videti da li je Sempiola ta koja se pojacava.  Danas je prvi tezak ispit na 450.
Nazad na vrh Ići dole
gaggii
Still learning
Still learning


Broj poruka : 79
Points : 317
Datum upisa : 30.10.2014

PočaljiNaslov: Re: Trgopromet, Subotica -TRGOM   10/11/2016, 22:43

Sempiola kupuje samo je pitanje koliko ce jos i do koje cene. Bilo bi lepo da ponovo kupuju po 600, kao i prosle godine. Ne bi bilo lose da ponovo pocnu da kupuju i ostale akcije sa belexa gde su u vrhu strukture akcionara,kao i ovde.
Nazad na vrh Ići dole
 
Trgopromet, Subotica -TRGOM
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: