BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Fabrika Secera, Crvenka - CRFS

Ići dole 
+51
Zexx
boxxi
boban75
goxi
Zak10
Mima 96
muitobom
djudjo
Kupi akcije
Mendo
Lolita
Nestrpljivi
Prokuplje
Beli
Cucla
Danx
Momir
Sasuolo
Lutvi
bundija
Tods
Big Mama
Bjekam23
Beko
el dijego
bonum.mm
Steve McQueen
Colle
Smile
Nenadnenad67
Greta
BuffetSon
Matthew Greenburgh
JMBR
Kurajber
Ars Vivendi
Voiceoflaw
Fmember
Rogy
Dragot
DelBoy
Petar Pan
MarkoJTD
Peka
Sahbaz
Nemesis
Jumbo
Big Mile
Boby
Bond
Pera Božić
55 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 29 Jun - 8:42

Sto se tice isplate ja je iskreno ocekujem u prvoj polovini avgusta... Mozda je malo optimisticno ali oni do sada nikada nisu cekali zadnji voz za isplatu. E sad, ovo mozda ne zavisi mnogo od njih, jer ce se verovatno cekati AIK banka da uplati kredit, pa tek onda isplata...U svakom slucaju mislim da ce para biti pre polaska klinaca u skolicu...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 29 Jun - 10:22

PODSETICU DA TO NISU MALE PARE ajkula
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 29 Jun - 10:33

Boby znam da nisu male pare... sesir Kao sto sam napisao ranije ako i AF izadje kao neaglasni trebace im cca 13 miliona eura...Ali se nadam da ce isplatiti pre pocetka septembra...
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 29 Jun - 12:39

Nemojte pogrešno sa me razumete ali meni baš žao što ovakve kompanije odlaze sa naše, ionako bedne berze. Kao što sam već više puta napisao, CRFS je bila jedna od najboljih hartija na beleksu ako ne i najbolja. Uvek fer prema akcionarima, redovna više nego pristojna dividenda, i na kraju, za svakoga ko je bilo kada u nju ušao i nije je dirao, donela je odličnu zaradu.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 29 Jun - 13:10

Steve McQueen ::
Nemojte pogrešno sa me razumete ali meni baš žao što ovakve kompanije odlaze sa naše, ionako bedne berze. Kao što sam već više puta napisao, CRFS je bila jedna od najboljih hartija na beleksu ako ne i najbolja. Uvek fer prema akcionarima, redovna više nego pristojna dividenda, i na kraju, za svakoga ko je bilo kada u nju ušao i nije je dirao, donela je odličnu zaradu.

Steve svaka ti je na mestu sesir !!!!
Nazad na vrh Ići dole
bonum.mm
Moderator
bonum.mm


Broj poruka : 476
Points : 1222
Datum upisa : 28.11.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 29 Jun - 16:46

Nemesis ::
Sto se tice isplate ja je iskreno ocekujem u prvoj polovini avgusta... Mozda je malo optimisticno ali oni do sada nikada nisu cekali zadnji voz za isplatu. E sad, ovo mozda ne zavisi mnogo od njih, jer ce se verovatno cekati AIK banka da uplati kredit, pa tek onda isplata...U svakom slucaju mislim da ce para biti pre polaska klinaca u skolicu...

Ja mislim da po novom zakonu tek kad isplate nesaglasne akcionare mogu da dobiju kredit.
Nazad na vrh Ići dole
el dijego
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 10
Datum upisa : 30.06.2012

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSub 30 Jun - 18:05

Koji je datum preseka za nesaglane?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSub 30 Jun - 19:02

el dijego ::
Koji je datum preseka za nesaglane?
Presek je bio 18.6.2012.
Nazad na vrh Ići dole
Sahbaz
VIP
VIP



Broj poruka : 333
Points : 1288
Datum upisa : 30.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePon 2 Jul - 16:51

Zvanicno obavestenje o Skupstini (sve je OK):
[You must be registered and logged in to see this link.]
armo

_________________
Ne veruj menadzmentu koji te laze.  govor
Nazad na vrh Ići dole
el dijego
Just looking
Just looking



Broj poruka : 2
Points : 10
Datum upisa : 30.06.2012

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 0:20

Moze li neko da objasni,sta se desava sa onim akcionarima koji ne zele da prodaju svoje akcije ni po procenjenoj vrednosti?
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 0:35

Oni treba hitno da dokupe.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 10:45

Zamislite sledecu situaciju... Kao nesaglasni pored AF se izjasni jos jedno 3-4% malih akcionara, Crvenka postaje vlasnik najmanje 12% akcija. Struktura vlasnistva posle otkupa: Hellenic i dalje 80.8% Crvenka minimum 12% mali akcionari ispod 10%. E sad sledi moje pitanje: Vecinski sa otkupljenim akcijama prelazi 90% sto znaci da ima pravo na prinudni otkup...(Tu sad malo koci onaj clan zakona koji kaze da CRFS ima obavezu da najkasnije otudji stecene akcije)...pitanje je po kojoj ceni je obavezan da otkupi jer on nije sticao akcije na berzi...Meni je logicna obracunska vrednost, jer mislim da ova procenjena ne pije vodu za prinudni otkup...Unapred hvala na odgovorima... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 11:41

Po raspoloženju sa skupštine, svi ce se izjasniti kao nesaglasni, a baš je bila krcata sala, neverujem da ce ostati više od 2-3 posto malih i to oni neobavešteni. Moje licno mišljenje je da ce Helenik peuzeti akcije nesaglasnih, ostatak prinudno otkupiti i zatvoriti vlasništvo. Cena u prinudnom otkupu ce verovatno biti kao procenjena jer im je to i obaveza. Mislim da su Grci u celoj ovoj prici igrali krajnje korektno i da se nece blamirati zbog tih eventualno preostalih 1-2 % i praviti sebi probleme. Jednom sam vec rekao da ovde ocekujem sretan rasplet na zadovoljstvo obe strane. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Beko
VIP
VIP
Beko


Broj poruka : 192
Points : 633
Datum upisa : 29.12.2007

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 12:03

Koliko ocekujete da je procenjena vrednost akcije?
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 12:17

Big Mile ::
Po raspoloženju sa skupštine, svi ce se izjasniti kao nesaglasni, a baš je bila krcata sala, neverujem da ce ostati više od 2-3 posto malih i to oni neobavešteni. Moje licno mišljenje je da ce Helenik peuzeti akcije nesaglasnih, ostatak prinudno otkupiti i zatvoriti vlasništvo. Cena u prinudnom otkupu ce verovatno biti kao procenjena jer im je to i obaveza. Mislim da su Grci u celoj ovoj prici igrali krajnje korektno i da se nece blamirati zbog tih eventualno preostalih 1-2 % i praviti sebi probleme. Jednom sam vec rekao da ovde ocekujem sretan rasplet na zadovoljstvo obe strane. kafa

Hvala Big, i ja tako mislim...Samo me cudi sto se niko ne baca u kupovinu jer ako bude tako kao sto se mi nadamo to ce biti profit od oko 30% scratch
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 13:27

Pa tako to ide kad baš sve bude jasno onda nemože da se kupi jer nema ponude. Ko reskira taj i profitira! suny
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 13:27

BEKO...odakle se ti pojavi,mili moj i rodjeni?Pa 11500 rsd,o tome pisemo mesec dana.
Nemesis,vidim ja iz koje ti puske pucas,licno mislim da je to neizvesno i da je neizvesnost razlog sto mnogi ne zele da udju u tu hartiju ovog momenta.
Druga stvar je da to ,priznaces, moze i da se otegne.Kada bi oni isplatili te ostale akcionare?
Nazad na vrh Ići dole
Bjekam23
Just looking
Just looking



Broj poruka : 18
Points : 95
Datum upisa : 16.08.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 15:43

Boby u potpunosti se slazem sa tvojim misljanjem da je razlog trenutnog ne ulaska mnogih u CRFS NEIZVESNOST.Po meni se tu prepoznaj pravi ulagaci ,koji odluce da udju u HoV kad je neizvesnost velika jer oni koji odaberu pravu HoV mogu da ostvare sto bi se reklo extra profit.
Ono sto bi vas ja pitao jeste ,da li je zakonski definisano po kojoj ceni (trzisnoj,knjigovodstvenoj,procenjenoj)kompanije mogu da izvrse prinudni otkup akcija ,ukoliko se odluce za to ,kako bi zaokruzile vlasnistvo?
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSre 4 Jul - 19:58

Boby ::
BEKO...odakle se ti pojavi,mili moj i rodjeni?Pa 11500 rsd,o tome pisemo mesec dana.
Nemesis,vidim ja iz koje ti puske pucas,licno mislim da je to neizvesno i da je neizvesnost razlog sto mnogi ne zele da udju u tu hartiju ovog momenta.
Druga stvar je da to ,priznaces, moze i da se otegne.Kada bi oni isplatili te ostale akcionare?

Boby sesir !Mislim da je svima cilj ulaganja na berzi sto veci profit..i tacno je da pucam iz te puske (kupis po 9.000 prodas po 11.500)...E sad postoje dve dileme: 1. cena otkupa i 2.datum isplate. Sto se tice cene i ja se nadam da ce biti po procenjenoj vrednosti, e sad sto se datuma tice to je malo mutno. Naime oni mogu da cekaju da se zavrsi otkup da prodje godinu dana, onda Hellenic otkupi (ili ponisti otkupljenje akcije) i onda dodje do isplate preostalih akcionara i prelaska u d.o.o. (Ovo je po meni najgora i najduza varijanta). Druga varijanta (posto su Grci verovatno pri kraju sa prodajom) da zavrse ceo posao posle otkupa tj. po meni najkasnije do kraja godine. Sada traba biti pametan i dovoljno "lud" pa uci u ovu pricu sad ili cekati neku drugu priliku na Belexu koja ce do kraja godine dostici +30%...
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeČet 5 Jul - 16:06

Ja trenutno na belexu nevidim ni jednu hartiju na koju bih se kladio da ce imati skok + 30% do kraja god., vidim samo beskrajnu agoniju i mrcvarenje u nelikvidnosti i poneku hartiju koja bi mogla da završi do kraja god. i na - 20% . udrimile scratch
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeČet 5 Jul - 19:30

Big Mile ::
Ja trenutno na belexu nevidim ni jednu hartiju na koju bih se kladio da ce imati skok + 30% do kraja god., vidim samo beskrajnu agoniju i mrcvarenje u nelikvidnosti i poneku hartiju koja bi mogla da završi do kraja god. i na - 20% . udrimile scratch

Big, postujem Vase misljenje ali moram da se, sto se ovoga tice , ne slozim sa Vama. Ova nasa berza (ma koliko jadna bila) ipak ima potencijala i uvek moze da se dobro zaradi. Pretpostavljam da ce sad svi dici kuku i motiku na mene zbog ovoga ali ako pogledate prethodni period uvek ste imali nekog "dragulja"...BMBI, IMLK, ENHL, AIKB, posebno SJKS, CRFS...kod svih ste u prethodnih mogli da izadjete sa profiitom +30% pod uslovom da ste imali dobar tajming ulaska-izlaska. Tako da ne bih iskljucio i mogucnost da se do kraja godine bar 3-4 hartije izdvoje kao dobitnici....Povrh svega Big, mislim da i Vi sa Vasim vise nego solidnim portfoliom verujete da Belex jos uvek ima potencijala... sesir
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeČet 5 Jul - 20:44

Naravno ,da ima gde da se uzme 30 posto,u ovom trenutku mogu da napisem ono sto ja mislim...
Usao bih ja ponovo,ali ono sto me sprecava je da ne zelim da budem ALAV,sto bi rekli ovde kod mene,na 300 hartija preko 20000e.profita ,..pa dosta je...
Drugo,usao bih i ja,ali ne na ovom nivou cene.
Prilicno je izvesno da ce zaokruziti Grci vlasnistvo,po 11500 rsd,da podsetim da kada predju 90 posto,i ti mozes traziti da te plate nije to ostavljeno njima na izbor...
Sacujem je ja jednim okom i u slucaju da nekom zatreba para,eto me...
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 6 Jul - 8:56

Boby ::
Naravno ,da ima gde da se uzme 30 posto,u ovom trenutku mogu da napisem ono sto ja mislim...
Usao bih ja ponovo,ali ono sto me sprecava je da ne zelim da budem ALAV,sto bi rekli ovde kod mene,na 300 hartija preko 20000e.profita ,..pa dosta je...
Drugo,usao bih i ja,ali ne na ovom nivou cene.
Prilicno je izvesno da ce zaokruziti Grci vlasnistvo,po 11500 rsd,da podsetim da kada predju 90 posto,i ti mozes traziti da te plate nije to ostavljeno njima na izbor...
Sacujem je ja jednim okom i u slucaju da nekom zatreba para,eto me...

Boby, posle malo razmisljanja i ja sam odustao od te ideje ponovnog ulaska...Kao sto ti rece ne treba biti alav, ja sam ovde dobar verovatno i najmanje od svih koji su kupovali CRFS (230% + dividenda) tako da cu se apsolutno zadovoljiti ovim jer iskreno ja nikad veci profit za ovoliko kratko vreme ni na jednoj berzi nisam ubo....Sada vrebamo druge prilike....
Nazad na vrh Ići dole
Big Mama
Just looking
Just looking



Broj poruka : 3
Points : 15
Datum upisa : 21.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 6 Jul - 10:08

Da li neko može da mi kaže da li Zahtev za nesaglasnost mora biti potpisan i overen u sudu/opštini ili se samo može potpisati i poslati?
Nije mi legla uplata dividende pa me interesuje da li treba njima direktno da dostavim brojeve računa na koje mogu da izvrše uplatu ili to radi moj broker?
Unapred hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Big Mile
VIP
VIP
Big Mile


Broj poruka : 1658
Points : 6510
Datum upisa : 19.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 6 Jul - 10:39

Zahtev nemoraš overiti u sudu, popuni, potpiši i pošalji sa povratnicom. Kopiraj racun i licnu kartu i pošalji na njih ili mejlom.
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeNed 8 Jul - 13:20

Promene: 19.06. - 06.07.2012. (T-3) ili 14.06. - 03.07.2012.

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 31501vo
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeNed 15 Jul - 13:02

Od sutra pa do 15. septembra se mozemo nadati paricama...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePon 16 Jul - 17:14

Promene: 06.07. - 16.07.2012. (T-3) ili 03.07. - 11.07.2012.

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 15ebymp
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeUto 17 Jul - 10:55

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeUto 17 Jul - 10:57

Bond ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

Da,da video sam to jos pre neki dan...Svi "veliki" od nas "malih" su bili tamo...
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeUto 17 Jul - 11:03

Nemesis ::
Bond ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

Da,da video sam to jos pre neki dan...Svi "veliki" od nas "malih" su bili tamo...

Nisam mislio da istaknem ko je bio nego da ima puno nesaglasnih akcionara.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeUto 17 Jul - 11:05

Bond ::
Nemesis ::
Bond ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

Da,da video sam to jos pre neki dan...Svi "veliki" od nas "malih" su bili tamo...

Nisam mislio da istaknem ko je bio nego da ima puno nesaglasnih akcionara.

Pa mislim da je to bilo za ocekivati...Kao sto neko rece nisu se izjasnili samo oni neobavesteni...
Nazad na vrh Ići dole
Colle
Still learning
Still learning



Broj poruka : 100
Points : 428
Datum upisa : 11.07.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimePet 27 Jul - 17:01

Nemesis ::
Od sutra pa do 15. septembra se mozemo nadati paricama...

Ima li neko neku insajd informaciju o datumu? Kako je krenuo EUR/RSD 15/09 mi nekako izgleda daleko
titanik
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSub 28 Jul - 10:33

Colle ::
Nemesis ::
Od sutra pa do 15. septembra se mozemo nadati paricama...

Ima li neko neku insajd informaciju o datumu? Kako je krenuo EUR/RSD 15/09 mi nekako izgleda daleko
titanik
Cole,predlog za tebe.
Na sajtu secerane pronadjes broj Subica,pravni sektor,pozoves,kazes ko si,pitas...
Nakon toga nas obavestis,ovde na forumu.
A tako doprineses i ti radu foruma sesir
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fabrika Secera, Crvenka - CRFS   Fabrika Secera, Crvenka - CRFS - Page 4 Icon_minitimeSub 28 Jul - 11:53

Broj je 025/731-542 Zoran Subic...Ja ako budem mogao u ponedeljak pozvacu ga jer i mene interesuje..
Nazad na vrh Ići dole
 
Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Fabrika Secera, Crvenka - CRFS
» Jaffa fabrika biskvita a.d. Crvenka - JAFA
» Panon Crvenka - PNON
» IGM JEDINSTVO AD Crvenka - IGMJ

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Akcije fun club-
Skoči na: