BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Agrobanka - AGBN (6. DEO)

Ići dole 
+120
petronije
Delboj
NewStar
Dejan_BG
Smile
Stane Dolanc
Plejade
Roman Abramovich
philips1
Dragan11
Strucnjak99
Zalad
Atomski mrav
kivebusla
Rale
Nikolaj3
Eliot Ness
Friz
Zak10
Pendula011
Boj
gogloee
Dmitar
ingglick
Vladulns
Greta
Drag65
Grom
Al Kapone
Polos
Frenky
Bopel
Ivan2211
Dax
Ivan 011
Voiceoflaw
Toplica 1
Dexiv
Bochek
BuffetSon
Cucla
BojanNS
bokixxl
Dkolak
Pedjacar
Bulat
Dragot
MORNAR
Dnenad85
Sneki
Bojjan
Pera Zdera
iki
sexy jea
Ceras
Goast
Paja011
JelenaS
Rogy
KRUSKA
Nominalnosidro
Sahbaz
Taliban
Mendo
Fmember
Kobe Bryant
Stockbroken
Steve McQueen
Nemesis
Milosss
Marioss
Boza Belex
Taliano
Limited011
Aritmeticar
Ars Vivendi
Kurajber
Belalala
ILoveRoses
Fast
Mistery 011
moj matori
Milos86
Infinity
Vlada BG
Zoranecc
Sutra
Momir
Popaj
StM
Meda
Savatije
Aleks
Ilija
Boranija
interpretarot
Lilihip
Nestrpljivi
LUMTDZOS
ivan45
Zagorr
Bond
Matthew Greenburgh
Maca
Magi2
geogsi
Jumbo
đubretarac
Kamata
FatCat
Drag_Mlad
Pekinis
shunjalo
pepsiman
C R A Z Y
GogaAna
Zopr
MYSTIC021
Bookmaker
Slovenac1
124 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/27/2012, 23:00

Pinto ::
@Matt
Nisam imao uvid u regulatorni izvestaj AGBN, ali znam da su mnoge banke u Srbiji bile u velikom problemu pred 31.12.2011. - pocetak primene Bazel 2+ (NBS regulative). Razlike izmedju deklarisanog kapitala (BV) i stvarnog kapitala (Tier 1, 2) su znacajne. Price koje su nam godinama servirane da su banke u Srbiji dobro kapitalizovane... nemaju utemeljenje u stvarnosti.

I dalje se serviraju. Vidiš izjavu Dejana Šoškića danas - "banke u Srbiji su dobro kapitalizovane i sigurne". Ja se samo nadam da neće uslediti bank runs u Grčkoj i perifernim zemljama Evrozone u punoj panici, inače bi Šoškić imao priliku da proveri na delu tu kapitalizaciju, a onda neka je Bog u pomoći svima nama...
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/27/2012, 23:07

@Matt Nisam izgubio novac i nisam akcionar AGBN. Trgovao jesam, kad su me zvali da idem na ručak i ubedjivali da podržim onaj dokap od pre godinu i kusur meseci, zatvorio sam i više nisam ulazio. Merkao sam priliku za brzi trejd, ali kad je krenulo po zlu, nacrtao sam cenu na 500 din i čekao. Mnogi su se ovde smejali toj ceni. Nažalost, obistinilo se, a i više od toga, a u međuvremenu sam se uglavnom preorjentisao na svetske berze.

Cela Srbija se smejala (jer nije samo Beograd Srbija) za bilanse i ne znam zašto nisi do kraja konzistentan. U prvom pasusu kažeš da su se svi smejali bilansima što znači prevara, a onda kažeš da je poslednji kredibilan potpis Antonića stoji na bilansu koji je ok, prema merilima NBS. Pa je l ok taj bilans ili ne, je l za smejanje ili nije? Mnogo je kontradiktornosti u tvom pisanju.

Ne znam zašto aboliraš od odgovornosti Antonića? Jer ako ovi iz AOD treba da dobiju 600, on verovatno treba duplo. Činjenica je da si ranije dosta afirmativno pisao o ovoj banci. Sklon sam pa poverujem da postoje neki interesi. Mnogo ima nelogičnosti u onome što pišeš. Bilansi za smejanje, a bilansi su korektni i Antonić je kredibilan?! To ne može nikako zajedno. Na prethodnoj strani na spisku krivaca nigde ne videh da si napisao ime Antonica. Sad Dusan Petrovic ima veću krivicu od Antonića?! Nije Petrović potpisivao, nego Antonić, čak i da mu je u pero diktirao šta će da radi. Sećam se da si ranije iskritikovao revizorski izveštaj KMPG, a sad je on ok. Je l ok ili ne? I sad je NBS kriva što je oduzela dozvolu da ne dobijemo novu Metals banku i sve ode dođavola. Ne može da bude kriva država, nego pojedinci, a ti pojedinci i da su vukli konce u banci, nisu to mogli da rade bez saglasnosti rukovodstva i izvršenja iz same banke. Sve ostalo je zamene teza. Pa da je situacija sjajna izašao bi Antonić na Terazije i drao mi se iz sveg glasa da su ga smeneli na pravdi Boga. Da je on 1/1 izneo bi do sada u medijima pravo stanje i bunio bi se što su ga smenili? I što obični građani Srbije treba da plaćuju za egzibicionizam bagre koja je živela i još uvek živi na visokoj nozi zahvaljujući šurovanju sa političkom elitom? Primećujem vrhunsko spinovanje situacije, sludjivanje akcionara i okretanje "istrage" u pogrešnom smeru.

Kao neko ko je sa aspekta vlasništva apsolutno nezainteresovan, smatram da nema potrebe da više pišem na ovoj temi. Kao građanim koga ceo ovaj cirkus košta izneo sam šta sam hteo. Gospodo akcionari, pamet u glavu i srećno. Do sada su vas vozali, nemojte i dalje to da dozvoljavate
Nazad na vrh Ići dole
Zopr
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : 180
Datum upisa : 19.01.2012

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/27/2012, 23:44

Državni zvaničnici u nadležnim ministarstvima u subotu nisu imali odgovor na pitanje „Novosti“ šta će se desiti sa „starom“ Agrobankom kada istekne rok od 25 dana, koliko banka sme da bude pod administracijom Agencije za osiguranje depozita.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.239.html:381550-Umesto-Agrobanke---Nova-Agrobanka
Nazad na vrh Ići dole
Zopr
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : 180
Datum upisa : 19.01.2012

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 00:15

[You must be registered and logged in to see this image.]




Dejan Šoškić: Agrobanka je samo izuzetak od pravila

http://www.gdeinvestirati.com/banke/vesti/8263-dejan-soskic-agrobanka-je-samo-izuzetak-od-pravila
Nazad na vrh Ići dole
Zopr
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : 180
Datum upisa : 19.01.2012

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 01:37

Agrobanka: Proveravaju se odobreni krediti
S. MORAVČEVIĆ | 27. maj 2012. 20:44 | Komentara: 0

Za mesec dana biće poznata sudbina stare Agrobanke, kojoj je oduzeta dozvola

NARODNA banka Srbije i država kao većinski vlasnik čekali su da Agrobanka napravi gubitak od oko 290 miliona evra, pa tek onda da reaguju i da saopšte javnosti da ovoj banci nema spasa. Na svu sreću depoziti i štednja građana ostali su netaknuti i prebačeni su u novu banku. Staroj Agrobanci ostao je teret nenaplativih kredita. A, za manje od mesec dana, dok se u detalje pročešljaju odobreni zajmovi i ostali plasmani, znaće se da li će otići u stečaj, likvidaciju, ili će se pronaći neko treće rešenje.

Rukovodstvo Nove Agrobanke već je podelilo imovinu. Deo filijala ostao je staroj, a drugi upisan na novu banku.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.239.html%3A381609-Agrobanka-Proveravaju-se-odobreni-krediti
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 06:16

Zopr ::
Valjda su to slovenci predlagali, ali na zadnje dve skupštine nije bilo kvoruma.

Država je bojkotovala...

Ma to je sad sve relativno. Ko je Drzava? AOD? Pitanje je da li iko u "Drzavi" na vrhu do kraja zna sta se dogadja u toj Agenciji i tacne detalje Nikezicevog krvolocnog plana i programa.



На основу чл. 117. Закона о банкама, чл. 65. Закона о тржишту капитала, чл. 335. Закона о привредним друштвима и Одлуке Принудне управе о сазивању XXXVII ванредне седнице Скупштине Агробанке а.д. од 12.04.2012. године, донете на основу захтева групе акционара од 06.04.2012. године упућује се

ПОЗИВ ЗА XXXVII ВАНРЕДНУ СЕДНИЦУ СКУПШТИНЕ АГРОБАНКЕ А.Д. БЕОГРАД

Дневни ред

III/ ОДЛУКА О СПРОВОЂЕЊУ ВАНРЕДНЕ РЕВИЗИЈЕ ФИНАНСИЈСКИХ ИЗВЕШТАЈА ЗА 2010. ГОДИНУ ОД СТРАНЕ РЕВИЗОРА ПРЕДЛОЖЕНИХ ОД СТРАНЕ ПРЕДЛАГАЧА – ОД СТРАНЕ PWC БЕОГРАД, А КОЈИ ЋЕ ОВУ РЕВИЗИЈУ ИЗВРШИТИ У САРАДЊИ СА PRICEWATERHOUSECOOPERS ПРАГ УЗ АНГАЖОВАЊЕ ОДГОВАРАЈУЋИХ СТРУЧЊАКА

IV/ ОДЛУКА О СПРОВОЂЕЊУ НЕЗАВИСНЕ КОНТРОЛЕ ПОСЛОВАЊА АГРОБАНКЕ У 2011. ГОДИНИ О ТРОШКУ БАНКЕ ОД СТРАНЕ КОНСУЛТАНАТА ПРЕДЛОЖЕНИХ ОД СТРАНЕ ПРЕДЛАГАЧА – ОД СТРАНЕ PRICEWATERHOUSECOOPERS ПРАГ УЗ АНГАЖОВАЊЕ ОДГОВАРАЈУЋИХ СТРУЧЊАКА

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 06:24

Fast ::
Ne znam zašto aboliraš od odgovornosti Antonića?

Ne aboliram nikoga od odgovornosti, nego ti izvlacis detalje iz konteksta i tumacis crno/belo sve.

Antonic treba da odgovara zasto je na kraju septembra kapital bio 150 miliona evra, a NBS na kraju godine rekla 6 miliona evra. Kao i za mnogo drugih stvari koje je radio u poslednjih nekoliko godina.

Ono o cemu ja pricam je sta uraditi sada, kada su teroristi iz AOD jos jedan gadan udarac zadali privatnim akcionarima, itd. Kazem da treba raditi sa onim sto je raspolozivo od podataka: u celini, sve je katastrofa. Sto kazu u Irskoj: sve je G.U.B.U. - Grotesque, Unbelievable, Bizarre and Unprecedented. Kada pricam o kredibilnosti podataka, sve treba gledati relativno: izvestaj sa kompletnim nekvalifikovanim misljenjem revizora i potpisom menadzmenta po meni ima mnogo vecu tezinu nego ovaj poslednji skandalozan dokument koji su potpisali prinudni upravnici.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 07:58

Prinudni upravnici su došli sa jedinim ciljem da postave ovo rešenje, od početka je išla priča s njihove strane da nisu tu radi akcionara, a i fin. izveštaj je napravljen u toj funkciji.
Sada za dobijanje javne podrške za ovo rešenje prepričava se iznos duga, pa piše (plasira se) u V.N. da nije izabrana ova opcija da bi državi trebalo i 600 mil (dupli iznos, otkud to) za pokriće gubitaka.
Kako je sad za novu banku dovoljno 90 miliona?
Nazad na vrh Ići dole
Zopr
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : 180
Datum upisa : 19.01.2012

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 08:51

http://www.belex.rs/trgovanje/vesti/hartija/AGBN

Rešenje o privremenoj obustavi trgovanja, metodom kontinuiranog trgovanja, akcijama izdavaoca - Agrobanka a.d. , Beograd - AGBN

...procenjeno je da je u interesu zaštite investitora i sprečavanja narušavanja poverenja u trgovinu hartija od vrednosti, neophodno privremeno obustaviti trgovanje akcijama Izdavaoca, te je odlučeno kao u dispozitivu.

Direktor
Gordana Dostanić

Pazi ovo - sprečavanja narušavanja poverenja u trgovinu hartija od vrednosti.

Uništili ste ga do temelja!
Nazad na vrh Ići dole
Frenky
VIP
VIP
Frenky


Broj poruka : 516
Godina : 49
Localisation : Vrbas
Points : 1581
Datum upisa : 19.07.2009

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 09:25

Meni onda deluje da treba kada se uvede prinudna uprava u neku banku treba skinuti istu sa trgovanja a ne cekati ako hoce da zastite investitore kafa
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 09:45

http://akter.co.rs/26-ekonomija/5314-proveravaju-se-i-krediti-agrobanke.html


Sve mi se cini da je kasno???



police
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 10:18

voiceoflaw ::
http://akter.co.rs/26-ekonomija/5314-proveravaju-se-i-krediti-agrobanke.html


Sve mi se cini da je kasno???



police

Ocekujem da ce pored kosuljara i Bekove Luke (koja ce isto u stecaj), tu biti gro unknown doo's-protocnih bojlera (u stecaju, likvidaciji), a po nonsalantnoj reakciji politickog establismenta, bi rekao da je reciklirana kinta sluzila za placanje gotovo svih predizbornih kampanja tj. opet kod neprikosnovenog nam gradonacelnika (ali ovog puta na racunima privatnih pravnih lica).
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 12:11

@Lilihip
Odakle ti to da ce Luka u stecaj?
Nazad na vrh Ići dole
Lilihip
Member
Member
Lilihip


Broj poruka : 838
Godina : 48
Localisation : Bugojno
Points : 2807
Datum upisa : 14.05.2009

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 12:44

iki ::
@Lilihip
Odakle ti to da ce Luka u stecaj?

Mora da sam sanjao, lose udrimile
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 12:51

armo
Nazad na vrh Ići dole
Voiceoflaw
VIP
VIP
Voiceoflaw


Broj poruka : 541
Points : 1212
Datum upisa : 20.05.2011

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 13:21

http://www.beta.rs/?tip=article&kategorija=ekonomija&ida=2706781&id=&ime=

Ovo je bas za utehu. kafa


police
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 17:42

Zna li neko, kako je rešena Nova Ljubljanska banka (ističe se kao presedan), ako je uopšte imala akcionare (ne znam kad je to bilo)?
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 17:45

iki ::
armo
Izgleda da ti je veselo???
Nazad na vrh Ići dole
Pekinis
Still learning
Still learning



Broj poruka : 94
Points : 332
Datum upisa : 30.08.2011

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 18:23

IKI da bogda tako i na sahranu da ti sviraju
Nazad na vrh Ići dole
MYSTIC021
Our family
Our  family
MYSTIC021


Broj poruka : 210
Points : 745
Datum upisa : 29.06.2010

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 18:24

Narodna Banda Srbije: "Sve je isto samo su logo i BIC kod promenjeni"
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 18:27

Pekinis ::
IKI da bogda tako i na sahranu da ti sviraju

Jesu li svi ovde slepi? Čovek je to stavio zato što Luka Beograd ne ide u stečaj. Nema veze s Agrobankom.
Nazad na vrh Ići dole
iki
VIP
VIP
iki


Broj poruka : 1609
Godina : 52
Localisation : NBGD
Points : 2429
Datum upisa : 15.11.2007

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 18:54

Hvala Pekinis, zelim i ja tebi isto...
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 21:03

Ilija ::
Zna li neko, kako je rešena Nova Ljubljanska banka (ističe se kao presedan), ako je uopšte imala akcionare (ne znam kad je to bilo)?

Nije imala akcionare, jedini je bila država
Nazad na vrh Ići dole
Polos
Our family
Our  family
Polos


Broj poruka : 242
Points : 1013
Datum upisa : 31.05.2010

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 21:25

Ovde treba dobra batina po olosima.
svaka cast lopvima i neka uzivaju dok mi patimo

http://www.vesti-online.com/Vesti/Ekonomija/228079/Ko-je-odgovoran-za-krah-Agrobanke
Nazad na vrh Ići dole
Zopr
Our family
Our  family



Broj poruka : 180
Points : 180
Datum upisa : 19.01.2012

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 21:34

U nekom od članaka u štampi piše:

"A, za manje od mesec dana znaće se da li će otići u stečaj, likvidaciju, ili će se pronaći neko treće rešenje."

Da li neko možda ima ideju šta može biti treće rešenje ?
Nazad na vrh Ići dole
Mistery 011
VIP
VIP
Mistery 011


Broj poruka : 482
Points : 1945
Datum upisa : 22.02.2011

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 21:59

Meni je najbolja izjava "kako su depoziti gradjana netaknuti", kako takvu glupost neko moze da plasira ? Pa ne drzi banka depozite u sefu, nego ih investira u plasmane koji nisi valjali...Nesto mi se cini da ce ovde tek svasta da bude...(naravno preko ledja poreskih obveznika)

_________________
Budi umeren i odmeren.
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 22:23

Ja samo mogu da ponovim ono što sam već rekao, i uveren sam da je ispravno: bežite sa broda koji tone, BG berza je taj brod. Nemojte čekati indeks na 200 poena.
Nazad na vrh Ići dole
Bojjan
VIP
VIP
Bojjan


Broj poruka : 348
Points : 869
Datum upisa : 18.04.2012

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 22:59

Dexiv ::
Ja samo mogu da ponovim ono što sam već rekao, i uveren sam da je ispravno: bežite sa broda koji tone, BG berza je taj brod. Nemojte čekati indeks na 200 poena.
post2
Nazad na vrh Ići dole
Bojjan
VIP
VIP
Bojjan


Broj poruka : 348
Points : 869
Datum upisa : 18.04.2012

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 23:01

bojjan ::
Dexiv ::
Ja samo mogu da ponovim ono što sam već rekao, i uveren sam da je ispravno: bežite sa broda koji tone, BG berza je taj brod. Nemojte čekati indeks na 200 poena.
post2
i nemojte cekati evro za 130 dinara
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 23:03

bojjan ::

i nemojte cekati evro za 130 dinara

Plašim se da će kurs dinara prema vodećim svetskim valutama potonuti više od 15% kad se kreditna kriza koja je počela 2007. godine i čijoj kulminaciji sada prisustvujemo završi.
Nazad na vrh Ići dole
sexy jea
Still learning
Still learning
sexy jea


Broj poruka : 71
Points : 154
Datum upisa : 20.05.2007

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 23:43

Dexiv,
jel moze mozda neki savet za inostrana trzista i ulaganja tamo, mozda na pm nesto oko saveta?
Nazad na vrh Ići dole
Dexiv
Old member
Old member
Dexiv


Broj poruka : 1297
Points : 2387
Datum upisa : 27.11.2008

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/28/2012, 23:58

sexy jea ::
Dexiv,
jel moze mozda neki savet za inostrana trzista i ulaganja tamo, mozda na pm nesto oko saveta?

Nažalost, ne mogu da razmenjujem PM, za razloge pitajte administratora. Može savet, naravno. Ja trejdam na inostranim tržištima, tako da mogu nešto o tome da kažem. Ali pošto je ovo tema o AGBN, imate temu Dexiv - analize, pa možete tamo postavljati pitanja.
Nazad na vrh Ići dole
Al Kapone
VIP
VIP



Broj poruka : 1154
Points : 2806
Datum upisa : 06.12.2011

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/29/2012, 04:09

Prva polovina teksta vezana je za Agrobanku uz zanimljiv naslov - Dolaze Rusi i Turci

http://www.danas.rs/danasrs/ekonomija/dolaze_rusi_i_turci.4.html?news_id=241124

P.S. Drzava ce dokapitalizovati Novu AGBN

_________________
NAJNOVIJE VESTI
Nazad na vrh Ići dole
Savatije
Still learning
Still learning



Broj poruka : 70
Points : 113
Datum upisa : 10.01.2011

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/29/2012, 08:57

Juce sam razgovarao sa nekim bankarom koji kaze da ce se fondovi i druge banke (kastodi) vlasnici sigurno protiviti ovoj odluci odnosno zaliti i tuziti institucije.

Sad koliko je to realno i da li neko u ovoj drzavi sme da pokrene to pitanje veshtica

Nazad na vrh Ići dole
Grom
Our family
Our  family



Broj poruka : 154
Points : 496
Datum upisa : 29.06.2011

Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Agrobanka - AGBN (6. DEO)   Agrobanka - AGBN (6. DEO) - Page 15 Icon_minitime5/29/2012, 09:21

Savatije ::
Sad koliko je to realno i da li neko u ovoj drzavi sme da pokrene to pitanje
Magi2 ::
U slučaju AGBN ima itekako mnogo elemenata za jedinstvenu tužbu protiv Uprave AGBN, Revizora KPMG, Narodne banke Srbije, Agencije za osiguranje depozite, Komisije za hartije od vrednosti ...
Da li postoji mogućnost da se i mi mali akcionari pridružimo slovencima i AC brokeru kao tužioci, ....?
Pozovete http://www.ac-broker.rs/o-nama/podaci-o-preduzecu
Nazad na vrh Ići dole
 
Agrobanka - AGBN (6. DEO)
Nazad na vrh 
Strana 14 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Sledeći
 Similar topics
-
» Agrobanka - AGBN (III DEO)
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)
» Agrobanka - AGBN (5. DEO)
» Agrobanka a.d. Beograd - AGBN (II DEO)
» AIKB vs AGBN

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: