BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Ja znam kakvu vladu želim !

Ići dole 
+10
nemanjaRU
Limited011
Drasko
FatCat
Zoranecc
Maca
Ars Vivendi
Milos86
MORNAR
Ilija
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2776
Points : 7917
Datum upisa : 21.01.2009

Ja znam kakvu vladu želim ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja znam kakvu vladu želim !   Ja znam kakvu vladu želim ! - Page 2 Icon_minitime3/14/2013, 12:42

Rekonstrukcija vlade?

Vrlo prosto: Dačić i Dinkić da daju ostavku i gotova stvar...

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2007
Points : 5415
Datum upisa : 07.05.2009

Ja znam kakvu vladu želim ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ja znam kakvu vladu želim !   Ja znam kakvu vladu želim ! - Page 2 Icon_minitime4/5/2013, 11:56

Udarna trojka privrednika u ovom aranžmanu navodno su bili Miroslav Mišković, Milan Beko i Dragan Tomić ("Simpo”). A onda kada je postalo jasno da propadaju pregovori za formiranje vlade DS–SPS prošle godine, Boris Tadić požalio se da mu Mišković minira planove.

Istovremeno, u političkoj čaršiji se pročulo da iza želje lidera socijalista Ivice Dačića da u vladu sa DS-om uvuče Mlađana Dinkića (koji je za Tadića bio neprihvatljiv) zapravo stoji Mišković. Na kraju su vladu formirali naprednjaci i socijalisti, naravno i Dinkić – za koga je navodno bilo rezervisano mesto ministra finansija jer biznis lobi, pričalo se, nije pristajao ni na šta drugo pa ni na to da Dinkić bude guverner.


_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
 
Ja znam kakvu vladu želim !
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» IZBORI ZA BEOGRADSKU VLADU

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: