BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 AIKB - samo hard core obožavaoci!!

Ići dole 
+35
Vladimirmitr
Matthew Greenburgh
Kobe Bryant
Limited011
Momir
Friz
Ceras
Fast
Ars Vivendi
Drag_Mlad
Sutra
Boza Belex
Sneki
Kurajber
Mr. Price
MORNAR
Ivan2211
Aritmeticar
Maca
Boranija
Big Mile
Milos86
Nemesis
Zile
Aleks
Zmajica
Lolita
Ilija
Taliban
Steve McQueen
Fmember
Slovenac1
Djavo
Dax
Taliano
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime4/26/2012, 22:46

Uopšte nisam siguran da su to Koletove firme. Siguran sam samo ono što
sam napisao jer sam to proverio. Do imena vlasnika nije moguće doći nikako.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime4/27/2012, 00:06

Kobe Bryant ::
U glavnom korektna diskusija, uvek kada je Sneki u igri....
Fast ::
Nemam vremena da se bavim Koletom.
Ako je tako, pa onda nisi trebao ni da se javljaš
Fast ::

Ima ko je za to plaćen i taj neko samo treba da radi svoj posao.
Ovde grešiš.
Ako se mi ne pozabavimo mućkama i prevarama niko to neće umesto nas.
Ne znam kako si to mislio?
Da neko umesto nas brani naša prava? Ne biva to...

Znači ako nemam vremena da tužim Koleta, onda ne treba da napišem ono što znam, a što su me drugi članovi foruma pitali? Zanimljivo

Lepo sam mislio. Postoje institucije i ljudi koji su plaćeni da vode računa o tome. Je l treba i za to da napišem o kome je reč?

Niko ne zna koje su Koletove firme, a kad napišem, onda svi znaju koje nisu!? Kad iznesem neku prognozu, svi raspale po tome, a niko ne iznese neku drugu prognozu ili ideju ...
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime4/27/2012, 00:34

Evo vam još malo materijala, koga interesuje neka čita ... Ulazim u neku gužvu sa obavezama pa ću se malo distancirati od pisanja

Cena je štopovana u prethodnom periodu. Paketi koji su prepakivani, nisu mogli da se kupe, jer se uvek birao trenutak na tabli kad je bilo moguće vratiti cenu bez većeg rasipanja akcija. Nešto ipak ode van dogovorenog presipanja, ali je to smešno u odnosu na korist koja se ostvaruje.

Cilj je ATE-ovih 20 %. Naravno, što jeftinije, i zbog toga ide štopovanje i vraćanje cene. Likvidnost AIK-a je nikad manja i manipulacije sa cenom je lako izvesti. Ko prati tablu možda je sve ovo i video i već zna o čemu pričam.

Situacija u banci uopšte nije toliko loša. U principu, niti bolja niti lošija od ostalih vodećih banaka na našem tržištu. Kako drugima, tako i njima, ali je generalno ceo sektor u problemu.

Šta se može očekivati sa cenom? U slučaju da Belex krene, opet će se štopovati da ne ide previše gore i biće opet onih "letećih" paketa. Ako bude korekcije, a ona se već dešava, stvari će same po sebi ići na ruku Koletu. Očekivanja od preuzimanja banke će uvek imati potencijal da preokrenu trend na ovoj hartiji, ali onda na snagu stupaju dodatni korektivni mehanizmi. Plan za ovu godinu je prilično napucan. Šta se dogodi kada se ne ostvari? Korekcija! E tu smo. Zbog toga se mogu očekivati razni rebalansi i odstupanja od plana. Naravno, rezervisanjima se uvek može manipulisati i to je dodatna poluga za cenu. Da li se može koristiti. Da, jer je kod Koleta i nož (bilansi i povezane firme koje pretovarom određuju cenu) i pogača (slobodan keš), a cilj postoji. Šta će raditi država. Ništa, kao i do sada, jer moraju da se oduže Koletu za neke stvari. Poslednja je železara.

Verovatno će biti varijacija na temu, ali to je to što se tiče scenarija. Cena može i znatno ispod nivoa na kome.

Rezime: kontrola cene sa tendencijom da ide na dole ili održavanje na postojećim nivoima ako baš krene neko zelenilo, razočaravajući kvartalni rezultati, sticanje ATE-ovih akcija po što nižoj ceni, realizacija kupovine ATE-ovog paketa do kraja 2012. godine
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime4/27/2012, 07:56

Slažem se dobrim delom.......u segmentu procene daljih dešavanja,nikako ne bih bio isključiv. Izbori mogu promeniti sve! Osim toga, mislim da K. glavna ideja i nije da postane bankar, već da ovde na špekulaciji dobro zaradi-a to znači da će cenu dobro napucati, kad se odluči da izađe! kad će to biti-to zasigurno ni on ne zna. Za sada obara i kupuje jeftino-to je evidentno!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Matthew Greenburgh
Partner
Partner
Matthew Greenburgh


Broj poruka : 1578
Localisation : EC4A 2BB
Points : 2526
Datum upisa : 09.08.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime4/27/2012, 09:43

QWEST nije, to su Slovenci iz ACH.

_________________
He makes millions of dollars come out of those phones. He is the most revered of all species: a Big Swinging Dick.
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime4/27/2012, 10:52

Fast ::

Rezime: kontrola cene sa tendencijom da ide na dole ili održavanje na postojećim nivoima ako baš krene neko zelenilo, razočaravajući kvartalni rezultati, sticanje ATE-ovih akcija po što nižoj ceni, realizacija kupovine ATE-ovog paketa do kraja 2012. godine

E to poslednje što si napisao je najbitnije, realizacija kupovine paketa ATE banke u ovoj godini, kad če se to dogoditi cena može eksplodirati. Svakako je bolje kupiti sad po 1600 RSD i čekati razvoj situacije.
Nazad na vrh Ići dole
Vladimirmitr
Still learning
Still learning



Broj poruka : 39
Godina : 57
Localisation : Beograd
Points : 183
Datum upisa : 01.06.2010

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/3/2012, 17:47

Molio bih iskusnije forumase da mi nesto pojasne.
Ako Kole kontrolise cenu ( odnosno i nije mi trenutno toliko bitno ko to radi,vec da to radi )i drzi cenu vec duze vremena na ovako niskom nivou,sa tendecijom i daljeg pada,i jasno mi je zasto se to radi ( zbog onih 20% ),pa da li je onda moguce da su Grcima vezane ruke pa da cekaju do kraja godine i prodaju po ovim cenama svoj udeo u banci.Da li je moguce da nemogu bar da ublaze svoj gubitak do tada,i da ce skrstenih ruku cekati,sta mislite da li i sta Grci mogu da urade?
Nazad na vrh Ići dole
Taliano
Forum queen
Forum queen
Taliano


Broj poruka : 1475
Points : 6231
Datum upisa : 23.02.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/3/2012, 18:11

Grcima nije obavezujuća cena sa berze-nekakav orjentir...to da.Ako banka bude dobro poslovala,kupci će doći i cena će gore ,i tu niko pa ni K.ništa ne može.Ovako,poslovanje im je obavijeno velom tajne....pa se lovi u mutnom.Ipak,su ovo isuviše mali obimi da bi se nešto moglo zaključiti!!

_________________
Istina je-veliki sam fan NIISa. I šta je tu loše? Navijam za njih i to ne krijem!!
Nazad na vrh Ići dole
Aritmeticar
Moderator
Aritmeticar


Broj poruka : 725
Points : 2414
Datum upisa : 01.12.2009

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/4/2012, 11:24

Sa trenutnim obimima dovoljno je 50.000 evra da se autoritativno cena namesti na vrednost koja vam je po volji.
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 16:42

LAZARIT TRADING LIMITED
SEE CAPITAL GROUP AG
SUNOKO DOO
VENTURER MANAGEMENT AG
MK GROUP DOO
BDD M&V INVESTMENT
VINEMONT DOO
QWEST INVESTMENTS PUBLIC COMPANY


Dakle, Quwst i Lazarit Trading, kao i ARTIO nemaju veye s Koletom.
Za SEE Capital Group AG neešto ne vidim vezu.
ima neki podatak koji bi mogao da potvrdi vezu?
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 17:05

Sneki ::
LAZARIT TRADING LIMITED
SEE CAPITAL GROUP AG
SUNOKO DOO
VENTURER MANAGEMENT AG
MK GROUP DOO
BDD M&V INVESTMENT
VINEMONT DOO
QWEST INVESTMENTS PUBLIC COMPANY


Dakle, Quwst i Lazarit Trading, kao i ARTIO nemaju veye s Koletom.
Za SEE Capital Group AG neešto ne vidim vezu.
ima neki podatak koji bi mogao da potvrdi vezu?

Kako znaš za Lazarit da nema veze sa Koletom?
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 17:08

Eh... sad i ti ??
Možeš da mi veruješ ili da mi ne veruješ.
Jel možda ti imaš neki podatak koji bi ih doveo u vezu?
Ako imaš, daj, napiši, daj link, daj bilo šta?

Da već jednom razrešimo tu famu o Koletu kao velikom vlasniku AIKB!
Ko može da dokaže veze sa Artio SEE Capital, Lazarit...
neka sada govori ili nela zaćuti za uvek!

Nagadjanja su jedno a činjenice drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 17:40

Sneki ::
LAZARIT TRADING LIMITED
SEE CAPITAL GROUP AG
SUNOKO DOO
VENTURER MANAGEMENT AG
MK GROUP DOO
BDD M&V INVESTMENT
VINEMONT DOO
QWEST INVESTMENTS PUBLIC COMPANY


Dakle, Quwst i Lazarit Trading, kao i ARTIO nemaju veye s Koletom.
Za SEE Capital Group AG neešto ne vidim vezu.
ima neki podatak koji bi mogao da potvrdi vezu?

Qwest, proverio, moja greska - nije povezan.

Ostale, Sneki proveri jos jednom!

Pogledaj prepakivanja na UNBN. Nemoj samo jos da mi kazes da Prizma doo nema nikakve veze sa Miskovicem! Za neupucene - tacno je da nema ni preko povezanih lica, ni ucesca u kapitalu, ali ima sustinski ima. To sto se firma ne vodi ili nije preko kapitala povezana sa Koletom, ne znaci da nije pod njegovom kontrolom!


Poslednji izmenio Fast dana 5/11/2012, 17:47, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 17:43

Fast, QUEST, su Slovenci, a Lazarit po mojim inf. nema veze s Koletom. Ne moraš da veruješ, ako imaš neki dokaz o BILO kakvoj vezi zvekni ga ovde na forum, pa da prodiskutujemo...
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 17:47

Sneki ::
Fast, QUEST, su Slovenci, a Lazarit po mojim inf. nema veze s Koletom. Ne moraš da veruješ, ako imaš neki dokaz o BILO kakvoj vezi zvekni ga ovde na forum, pa da prodiskutujemo...

Izvini, moja greska. Zurim i ne razmisljam. Mislio sam da napisem Quest, a napisao sam Artio. Dakle Quest nije pod kontrolom Koleta. Slazemo se. Korigovao sam i u prethodnom postu.

ps: Bravo za onaj spisak akcionara!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 17:55

OK, nema na čemu...

Za Artio smo se složili!
Za Quest čitaj:
Matthew Greenburgh ::
QWEST nije, to su Slovenci iz ACH.
Ako ne veruješ pitaj Slovenca1 a i na internetu može da se izgoogla!
Za Lazarit ima 90% pouzdan info da nije on, e sad...

Ostaje SEE Capital i ozbiljno razmišljam da pišem predstavku KzHOV zbog SEE i ostatka ovih Koletovih firmi, pa nek oni traže od NBS da se to ispita...
Samo cool i argumentovano!
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 18:09

Artio Global Investment Funds - Artio International Equity Fund is an open-ended equity mutual fund launched and managed by Artio Global Management LLC. It invests in the public equity markets across the globe except the United States. The fund invests in stocks of companies operating across diversified sectors. It invests in growth and value stocks of companies across all market capitalization with a focus on mid - to large-capitalization companies. The fund employs fundamental analysis with bottom up and top down approach to create its portfolio. It benchmarks the performance of its portfolio against the MSCI ACWI (ex-US) Index. The fund was formerly known as Julius Baer Investment Funds - Julius Baer International Equity Fund. Artio Global Investment Funds - Artio International Equity Fund was formed on October 4, 1993 and is domiciled in the United States.

Artio International Equity Fund (formerly Julius Baer International Equity Fund) – Reprocessing information...
http://www.reuters.com/article/2008/11/25/idUS263386+25-Nov-2008+BW20081125

http://finance.yahoo.com/q/pr?s=jetix

Nadam se da ovde više nema nesporazuma?
veshtica
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 18:16

@ za Qwest, nema sta da verujem. Proverio sam. Slazemo se - nije. Napravio sam gresku.

Ostale na gomilu pa ko moze neka se juri, ali ja mislim da se tu nista isterati nece. Isto ce biti kao na UNBN. Svi znaju, a onaj ko treba da kaze kakvo je carevo novo odelo se pravi nevest. Dzabe trosite vreme ...
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 21:28

Fast@
Artio definitivno nije Kole, a ti možeš da sumnjaš kolko ti volja...


_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Fast
VIP
VIP
Fast


Broj poruka : 745
Points : 2372
Datum upisa : 21.04.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 22:13

Malo je nastala zbrka jer bas pisem u zurbi. Artio i Qwest - skinuti sa liste, to je valjda jasno. Ne secam se da li sam Artio i stavio na spisak, mozda u zurbi, mada mislim da nisam napravio tu gresku. Artio je fond, u Srbiji uglavnom rade preko Wise-a i M&V-a i za njih nema dileme. Qwest znam da sam stavio, proverio, ispali. Ostali su tu. Nadam se da je sad jasnije
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 22:24

Sneki ::
Eh... sad i ti ??
Možeš da mi veruješ ili da mi ne veruješ.
Jel možda ti imaš neki podatak koji bi ih doveo u vezu?
Ako imaš, daj, napiši, daj link, daj bilo šta?

Da već jednom razrešimo tu famu o Koletu kao velikom vlasniku AIKB!
Ko može da dokaže veze sa Artio SEE Capital, Lazarit...
neka sada govori ili nela zaćuti za uvek!

Nagadjanja su jedno a činjenice drugo.

Samo pitam, pojma nemam iza koga stoji Kole
Nazad na vrh Ići dole
Slovenac1
VIP
VIP
Slovenac1


Broj poruka : 2523
Localisation : Ljubljana
Points : 6095
Datum upisa : 04.01.2008

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/11/2012, 22:25

Sneki ::
Fast, QUEST, su Slovenci, a Lazarit po mojim inf. nema veze s Koletom. Ne moraš da veruješ, ako imaš neki dokaz o BILO kakvoj vezi zvekni ga ovde na forum, pa da prodiskutujemo...

Pošto je Lazarit kupio mnogo akcija AIKa u poslednje vreme bilo bi zanimljivo čuti od koga je?
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1607
Points : 4721
Datum upisa : 04.06.2008

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/12/2012, 05:22

See Capital je iz Švajcarske.
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/13/2012, 01:48

Agri Holding AG is part of the MK Group.
AGRI HOLDING AG
Rue St-Pierre 18
1700 Fribourg

Možda ovo pomogne?

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/13/2012, 12:35

Evo šta je SEE Capital imao u svom portfelju negde sredinom 2007.
Tada Kole nije bio predsednik UO.
http://www.stribor.eu.org/berza/userdetails/64942

Ne znam da li iz toga može da se vidi neka povezanost s Koletom.

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/13/2012, 13:25

Citat :
SEE CAPITAL GROUP Aktiengesellschaft

9490 Vaduz, Pflugstrasse 7
Steve@
Gde si ovo iskopao?
Ne sumnjam u tačnost, ali bih voleo da daš neki link...
Ja nigde na netu ne uspevam ovo da nadjem.

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/16/2012, 00:23

Friz ::
Citat :
SEE CAPITAL GROUP Aktiengesellschaft

9490 Vaduz, Pflugstrasse 7
Steve@
Gde si ovo iskopao?
Ne sumnjam u tačnost, ali bih voleo da daš neki link...
Ja nigde na netu ne uspevam ovo da nadjem.

Steve McQueen@
Jel dobro shvatam tvoju šutnju?
Ima li tih podataka ili samo slutiš da je tako?

Vidim da si bio na sajtu, ali odgovor mi nisi dao...
Valjda sam ga zaslužio?
scratch

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/16/2012, 01:18

Ne znam kako shvataš "moju šutnju" ali su ti podaci verodostojni 100%.
Na netu nema nikakvih tragova jer nemaju ni web stranicu ni mail nalog.Ipak, sutra ću se potruditi da ti dam neki dokaz validnosti ovih podataka.
Nazad na vrh Ići dole
MORNAR
VIP
VIP
MORNAR


Broj poruka : 704
Points : 1915
Datum upisa : 28.01.2010

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/16/2012, 01:28

Ako ti ne bude teško vidi i nešto za ovaj Venturer...

Citat :
Vinemont doo Beograd, Balkanska 44, društvo koje je osnovano 03.04.2007. Matični broj društva je 20275740. Osnivač je "Vinemont Ventures" S.A.tridnt Chambers, P.O.Box 146 Road Town, Tortola, B.V.I.,Devičanska ostrva (Britanska) reg. matični broj je 1050997 upisani kapital je 500 EUR. Suvlasništvo udela 100%.
Pretežna delatnost konsultantng i menadžment poslovi.
Vinemont nema zaposlenih.
Zakoniti zastupnik je Darko Milačić, izvršni direktor MK Group za finansijske poslove.
Ova firma nije sporna, vidi sa na UMKA AD.
Ali nje nema u spisku akcionara AIKB.
Nazad na vrh Ići dole
Friz
VIP
VIP
Friz


Broj poruka : 1683
Godina : 53
Points : 2976
Datum upisa : 16.12.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/16/2012, 02:43

Steve McQueen ::
Ne znam kako shvataš "moju šutnju" ali su ti podaci verodostojni 100%.
Na netu nema nikakvih tragova jer nemaju ni web stranicu ni mail nalog.Ipak, sutra ću se potruditi da ti dam neki dokaz validnosti ovih podataka.

Jedva čekam. I radujem se tvojim dokazima!
Jer ovo sve do sada je blago rečeno očajno.
Ako nema nikakvih tragova na osnovu čega se baziraju tvoje tvrdnje?
O povezanosti s Koletom da i ne govorim... Dakle: očekujem da na neki način ove firme povežeš sa Koletom ili bar sa nekakvim tajkunima u Srbiji!

1. Nigde ne mogu da nadjem ni adresu tih firmi.
2. Čak i ako su registrovane u Liht. to ne znači da su to Koletove firme. Mogu da budu i Miškovićeve, Bekove, bilo čije, čak i moje!!
3. Kole preferira Britanska ostrvlja i CH.
4. Beko preferira Lihtenštajn, mada to ništa ne dokazuje...

Ipak, verujem da će ti poći za tastaturom da ih nekako povežeš s Koletom, Srbiojom, sa mnom....
Naravno, tvrdnje valja podupreti dokazima, argumentima i sl...
Živ ti meni bio!

I što reče Mornar: može neki dikaz i za ovaj Venturer?
sesir

_________________
All we need is love
Nazad na vrh Ići dole
Grom
Our family
Our  family



Broj poruka : 154
Points : 496
Datum upisa : 29.06.2011

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/16/2012, 09:03

Friz ::
"SEE CAPITAL GROUP Aktiengesellschaft, 9490 Vaduz, Pflugstrasse 7"
Gde si ovo iskopao? .... da daš neki link...
http://www.oera.li/webservices/HRG/HRG.asmx/getHRGHTML?chnr=0002184011&amt=690&toBeModified=0&validOnly=11000&lang=1&sort=0

http://bcg.thetimes.co.uk/Europe/Liechtenstein:Hoop_and_Hoop_Rechtsanwalte
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2779
Points : 7928
Datum upisa : 21.01.2009

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/16/2012, 09:44

Dobro ljudi šta ste navalili na See Capital?
Kako iz podatka da je registrovan u Lihtenštajnu možete da zaključite da je to Koletova firma?

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Milos86
VIP
VIP
Milos86


Broj poruka : 2222
Godina : 38
Localisation : Nish
Points : 1308
Datum upisa : 20.05.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/16/2012, 10:02

Dugo smo u poslu zna se :)
Nazad na vrh Ići dole
Steve McQueen
Member
Member
Steve McQueen


Broj poruka : 539
Points : 2079
Datum upisa : 30.11.2009

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime5/16/2012, 10:30

Samo za Friza ponavljam svoj post od pre mesec dana:

Steve McQueen ::
Uopšte nisam siguran da su to Koletove firme. Siguran sam samo ono što sam napisao jer sam to proverio. Do imena vlasnika nije moguće doći nikako.

Prema tome ne znam stvarno šta si navalio na mene, Koleta, SEE CAPITAL..?


@Mornar

VENTURER MANAGEMENT Aktiengesellschaft
c/o ESCAN Treuunternehmen reg.

Pflugstrasse 7
9490 Vaduz
Rechtsform:Aktiengesellschaft
Status:aktiv
Kapitalisierung: 0

Gründungsjahr:2007
Nachfolgend sowie unter den weiteren Menüpunkten finden Sie alle wichtigen Informationen über VENTURER MANAGEMENT Aktiengesellschaft. Neben öffentlichen Daten finden Sie auch Informationen zu Zahlungserfahrungen, Geschichte, Firmenstruktur und Finanzen sowie zur Vernetzung der verantwortlichen Personen.


Nazad na vrh Ići dole
Kurajber
Member
Member
Kurajber


Broj poruka : 414
Points : 1092
Datum upisa : 18.12.2007

AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: AIKB - samo hard core obožavaoci!!    AIKB - samo hard core obožavaoci!!  - Page 4 Icon_minitime6/5/2012, 20:24

znaci stecaj samo je pitanje kako ce ga nazovu, el restruktuiranje el gubitak dozvole za rad ...

mada ja mislim da je samo jos jedna banka poput agbn dovoljna i da se ceo sistem raspadne. mi akcionari smo ionako sve zivce pogubili sad mogu da nam rade sta hoce, ali kad se prost narod razleti da dize stednju ... ionako nije mnogo deviznih rezervi ostalo. bice kukulele.

_________________
Kupite akcije, kupite pilule za spavanje, spavajte i kad se probudite - necete imati za nove pilule!
Nazad na vrh Ići dole
 
AIKB - samo hard core obožavaoci!!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» HARD CORE NIIS
» Klub prijatelja JUGOREMEDIJE AD ZRENJANIN (3. DEO)
» Naftna Industrija Srbije a.d. - NIIS (II DEO)
» Dobre vesti !! (samo POZITIVNO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Banke fun club-
Skoči na: