BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 SVIM AKCIONARIMA AGBN !

Ići dole 
+83
Tenerife
Zwiebel
Roman Abramovich
Cicija
goxi
Bond
Stane Dolanc
Goast
Ars Vivendi
MORNAR
sexy jea
Pripravnik
milarosa
Popaj
kivebusla
Dalaj Lama
Dragan
Slaven
Slovenac1
Bulat
Pekinis
Bookmaker
Stikic.db
TrgovacZR
Posejdon
BuffetSon
Teletrader
Smile
Greta
geogsi
Dragot
Polos
Dax
Voiceoflaw
JelenaS
minumim
skicha
iki
Fast
Zopr
MilanLaki
Steve McQueen
Fmember
đubretarac
Bojjan
Drag65
Rogy
Aleks
Magi2
MYSTIC021
Zagorr
Mendo
Lilihip
Belalala
Boza Belex
Dexiv
Momir
Cucla
Zexx
Sneki
Boranija
Eliot Ness
Drag_Mlad
Djuro
Kobe Bryant
AliAli
ILoveRoses
Kurajber
Milica1
LUMTDZOS
Jumbo
Aritmeticar
Maca
Nestrpljivi
Nikola
Limited011
Frenky
Zoranecc
DJ03811
Matthew Greenburgh
Moma
Ilija
Admin
87 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Slaven
Just looking
Just looking
Slaven


Broj poruka : 6
Godina : 36
Localisation : Zemun
Points : 8
Datum upisa : 30.11.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Akcionari Agrobanke u sporu sa državom   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime5/27/2013, 10:54

Mali akcionari Agrobanke u Srbiji počeli su ozbilno da se organizuju u sporu protiv države, nakon isključenja njihovih akcija sa Berze i pripajanja Agrobanke, Poštanskoj štedionici.
Akcionari Agrobanke tvrde da im je imovina bespravno oteta, tekst koji je objavio u dnevnom listu Informer dana 20.05.2013 g. advokat akcionara Milorad Matić,
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/89/informer.jpg/.
[img]SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Informer.th[/img]

kontakt:
advokat Milorad Matić
ul Resavska 26a
11000 Beograd
tel:011/3242-113
mob:063/328-798

Nazad na vrh Ići dole
Teletrader
Old member
Old member
Teletrader


Broj poruka : 991
Points : 2792
Datum upisa : 05.09.2008

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime5/28/2013, 11:40

Nova Agrobanka poslala je odštetni zahtev u sudskom procesu za pljačku svoje prethodnice Agrobanke navodeći da 74 preduzeća nisu vratila kredit od ukupno 32.327.449.461 dinara. Postupkom pred sudom zasada je obuhvćeno manje od trećine preduzeća i polovina sume iz odštetnog zahteva.

Ukupna potraživanja Agrobanke od odobrenih kredita bila su 47 milijardi dinara, ali je devet milijardi reprogrmirano u Novu Agobanku, a šest prebačeno na Poštansku štedionicu. Za ostatak (32 milijarde) podnet je imovinsko-pravni zahtev.


Istragama su trenutno obuhvaćena 23 preduzeća, od kojih četiri nisu u odštetnom zahtevu Nove Agrobanke, jer su povezani sa firmama koja su u njihovo ime uzimale kredite. U odštetnom zahtevu, podnetom 7. avgusta 2012, procenjena je ukupna vrednost kredita sa kamatama (14.142.221.367 dinara) koja duguju preduzeća obuhvaćena istragama. Za sada je podignuta jedna optužnica prema kojoj je devet preduzeća oštetilo Agrobanku za 8.034.000.000 dinara od nevraćenih kredita.

Imovinsko pravni zahtev su potpisali Predsednik Upravnog odbora Milorad Džambić i član UO Julije Mladenović, koji su kao svedoci saslušani u istrazi.

Među dužnicima, koji nisu obuhvaćeni postojećim istragama, a od kojih se traži odšteta su neka poznata preduzeća i biznismeni. Na primer FK Crvena Zvezda, Velefarm, Nikola’s, dva preduzeća iz Lutra grupe Dušana Mihajlovića, i preduzeća pod kontrolom Mileta Jerkovića, koji je pod zaštitom, jer je priznao umešanost u pranje novca Darka Šarića. Dragoljub Vučićević dirktor Velefarma sada je uhapšen u istrazi Galenike.

Optužnica je podignuta protiv 21 osobe na čelu sa Dušanom Antonićem, bivšim predsednikom Izvršnog odbora “Agrobanke”, koji je jedini još u pritvoru po odluci suda. Postupak je privremeno obustavljen protiv Radoslava Laleta Sekulića, vlasnika “Habit grupe” zbog bolesti. Istrage se za sada vode protiv još 11 osoba među kojima su Jožef Kasa, direktor filijale Agrobanke u Subotici i Ljubomir Samardžića, kum Vuka Jeremića.

Nazad na vrh Ići dole
Magi2
Our family
Our  family
Magi2


Broj poruka : 320
Points : 707
Datum upisa : 21.01.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime6/13/2013, 12:39

Još jedan prilog kako su očerupani akcionari AGBN i MTBN ...

http://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=285&cl=23
Nazad na vrh Ići dole
Magi2
Our family
Our  family
Magi2


Broj poruka : 320
Points : 707
Datum upisa : 21.01.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime6/13/2013, 12:40

Još jedan prilog kako su očerupani akcionari AGBN i MTBN ...

http://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=285&cl=23
Nazad na vrh Ići dole
Goast
Our family
Our  family



Broj poruka : 151
Points : 221
Datum upisa : 08.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/2/2013, 13:39

Hm......, Dinkić i moguće malverzacije???????

http://www.pressonline.rs/info/politika/281640/dinkic-u-strahu-da-se-ne-udje-u-kontrolu-sta-je-radio-13-godina.html
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/5/2013, 19:40

Izgleda da se i posle gasenja Agrobanke i RVB nastavlja otimacina preostalih para iz ove dve banke od strane stecajne mafije na celu sa Miloradom Dzambicem iz Agencije za osiguranje depozita.

http://www.scribd.com/doc/156937685/Nagrada-Stecajnom-Upravniku-AGROBANKA
Nazad na vrh Ići dole
Goast
Our family
Our  family



Broj poruka : 151
Points : 221
Datum upisa : 08.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/8/2013, 11:59

Antoniću ukinut oritvor

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=08&nav_category=16&nav_id=740513
Nazad na vrh Ići dole
Goast
Our family
Our  family



Broj poruka : 151
Points : 221
Datum upisa : 08.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/8/2013, 12:00

Antoniću ukinut oritvor


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=08&nav_category=16&nav_id=740513
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/28/2013, 15:12

Odloženo ročište za Agrobanku

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=28&nav_category=16&nav_id=747146
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/28/2013, 15:13

Odloženo ročište za Agrobanku

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=28&nav_category=16&nav_id=747146
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/29/2013, 16:07

"Agrobanka":Antonić negirao krivicu

On je, na početku pripremnog ročišta za sudjenje u Specijalnom sudu, koje je održano bez prisustva javnosti, rekao da se ne oseća krivim, jer je u optužnici tačno jedino to da je on Dušan Antonić i da je bio predsednik Upravnog odbora "Agrobanke", rekao je novinarima njegov branilac Goran Petronijević.

"Cilj ove optužnice nije da se utvrdi istina o poslovanju 'Agrobanke', već da se prikriju načini i metodi za njeno neprijateljsko preuzimanje. Sve ovo ću detaljno obrazložiti kada počne suđenje"', preneo je Antonićeve navode njegov branilac.

Antonić je, takođe, rekao da će na suđenju govoriti i o ljudima koji su uzimali kredite koje nisu vraćali, a nisu su se našli na optužnici koja je očigledno selektivna, naveo je Petronijević.

Ceo clanak na sajtu B92
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=29&nav_category=16&nav_id=747554
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/29/2013, 16:08

"Agrobanka":Antonić negirao krivicu

On je, na početku pripremnog ročišta za sudjenje u Specijalnom sudu, koje je održano bez prisustva javnosti, rekao da se ne oseća krivim, jer je u optužnici tačno jedino to da je on Dušan Antonić i da je bio predsednik Upravnog odbora "Agrobanke", rekao je novinarima njegov branilac Goran Petronijević.

"Cilj ove optužnice nije da se utvrdi istina o poslovanju 'Agrobanke', već da se prikriju načini i metodi za njeno neprijateljsko preuzimanje. Sve ovo ću detaljno obrazložiti kada počne suđenje"', preneo je Antonićeve navode njegov branilac.

Antonić je, takođe, rekao da će na suđenju govoriti i o ljudima koji su uzimali kredite koje nisu vraćali, a nisu su se našli na optužnici koja je očigledno selektivna, naveo je Petronijević.

Ceo clanak na sajtu B92
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=29&nav_category=16&nav_id=747554
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/30/2013, 15:17

Agrobanka: Suđenje 9. oktobra

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=30&nav_category=16&nav_id=748061
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime8/30/2013, 15:18

Agrobanka: Suđenje 9. oktobra

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=08&dd=30&nav_category=16&nav_id=748061
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/1/2013, 01:08

Bulat ::
[b]Antonić:

"Cilj ove optužnice nije da se utvrdi istina o poslovanju 'Agrobanke', već da se prikriju načini i metodi za njeno neprijateljsko preuzimanje.
od 

Koje crno "neprijateljsko preuzimanje"?

Valjda misli na one Kineze koje je sam izmislio....
89 

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/1/2013, 17:08

Boranija ::
Bulat ::
[b]Antonić:

"Cilj ove optužnice nije da se utvrdi istina o poslovanju 'Agrobanke', već da se prikriju načini i metodi za njeno neprijateljsko preuzimanje.
od 

Koje crno "neprijateljsko preuzimanje"?

Valjda misli na one Kineze koje je sam izmislio....
89 
Ja mislim da je mislio na ovo


Za mene Antonic nikada nije bio glavni problem vec politicari mafijasi po cijim nalozima je on radio. Ti isti su sve ovo napravili tako da opljackano pokriju "preuzimanjem" AGBN na racun poreskih obveznika i malih akcionara. Da nije tako, zasto prosto ne uzmu spisak pnih koji su podigle kredite a nisu vracali iste i oduzmu im svu imovinu bas onako kako rade sa nama obicnim smrtnicima. Dakle, sa nestrpljenjem cekam da Antonic "izdeklamuje" imena politicara mafijasa na cijem celu se nalazi Mirko Cvetkovic. Ende!
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2159
Points : 6009
Datum upisa : 25.07.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/2/2013, 12:52

Nije bilo nikakvog preuzimanja. Ni pre ni posle bankrota AGBN.
Deo koji je dodeljen PSBN nije preuzimanja.

Antonić lupeta, možda da ćuti o tome ko mu je govori šta da radi i da na sebe preuzme krivicu ili da kaže ko je taj koga je slušao.
To je njegov izbor.

Od onih od kojih ima od čega da se naplate krediti biće i naplaćeni, ali ovde je bila glavna fora da se uzme kredit za firmu koja je već bankrotirala ili nema nikakvu imovinu...

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/2/2013, 15:46

Boranija ::
Nije bilo nikakvog preuzimanja. Ni pre ni posle bankrota AGBN.
Deo koji je dodeljen PSBN nije preuzimanja.

Antonić lupeta, možda da ćuti o tome ko mu je govori šta da radi i da na sebe preuzme krivicu ili da kaže ko je taj koga je slušao.
To je njegov izbor.

Od onih od kojih ima od čega da se naplate krediti biće i naplaćeni, ali ovde je bila glavna fora da se uzme kredit za firmu koja je već bankrotirala ili nema nikakvu imovinu...
Iskreno, ja ovo bas ne razumem. Bas me briga da li se nesto strucno zove "preuzimanje" ili kako vec! Cinjenica je da AGBN vise ne postoji, pa ti to zovi kako hoces. Jos manje razumem ovo o vracanju i ne vracanju kredita. Valjda taj neko ko je u ime te neke firme podizao kredit ima ime i prezime, zart ne? Moze li se znati njegovo imovno stanje? Zasto mu se ne oduzme sve sto ima? Zasto samo ono sto je zalozio? Ti i ja ne zalazemo nista pa ako ne platimo porez npr. oduzimaju nam od onoga stao imamo. Ili su klijenti odredjenih banaka zasticeni od toga zato sto su partijski ljudi koji su najveci deo toga ustvari uzimali za partiju? Meni ne treba nikakvo strucno znanje da vidim da je to tako. Zato sam "alergican" na sva "strucna" objasnjenja kada se nesto treba uzeti od mafijasa a za obicne smrtnike nema pardona za prekoracenje i jednog sata od roka otplate nekog kredita ili poreza. Dok god mi budemo imali "razumevanje" za lopove i pljackase, nema nama spasa.
Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1612
Points : 4730
Datum upisa : 04.06.2008

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/2/2013, 17:23

Interesantno je da je sve veci broj ljudi za radikalna rešanje, kao ona koja se primenjuju u Kini.
Neretko čujem od nekih da bi streljali jedno 2-3 lopova ili da im ne bi ni sudili...

A vidim na temi Dijamant da su neki i za povratak planske privrede?
Šta se to dešava?
Jesmo li se to Srni zasitili pravne države i liberalizma?
Nazad na vrh Ići dole
LUMTDZOS
VIP
VIP



Broj poruka : 324
Localisation : NBgd
Points : 1024
Datum upisa : 28.07.2010

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/2/2013, 18:28

Smile ::
Interesantno je da je sve veci broj ljudi za radikalna rešanje, kao ona koja se primenjuju u Kini.
Neretko čujem od nekih da bi streljali jedno 2-3 lopova ili da im ne bi ni sudili...

A vidim na temi Dijamant da su neki i za povratak planske privrede?
Šta se to dešava?
Jesmo li se to Srni zasitili pravne države i liberalizma?
Bas me briga kako se zove sistem. On je ili dobar i pravican za sve ili je pljackaski. Ovo sto mi sada imamo je ozakonjeni pljackaski sistem. Ako ti smatras da je izraz dostignuca "pravne drzave" da veliki lopovi budu izuzeti od odgovornosti onda mene slobodno svrstaj u protivnike takve "pravne drzave". Ako se pod pojmom "liberalizma" podrazumeva da politicari i njihovi saborci u pljacki moraju da uzvaju sva "ljudska prava" sta god ucinili a da to isto ne vazi za milione opljackanih, onda sam ja najveci protivnik takvog "liberalizma". Ne znam kakave mere imaju Kinezi ali ako se poklapaju sa ovim sto sam napisao onda sam i ja za "kineske".
Nazad na vrh Ići dole
Limited011
Old member
Old member
Limited011


Broj poruka : 2018
Points : 5439
Datum upisa : 07.05.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/2/2013, 23:36

Dakle uza zid i streljaj!

Pa ne ide to tako ako EU nema alternative....
ajkula

_________________
Henri Kisindžer: “Opasno je biti neprijatelj SAD-a, ali je pogubno biti i njen prijatelj.”
Nazad na vrh Ići dole
Posejdon
Still learning
Still learning



Broj poruka : 42
Points : 42
Datum upisa : 07.10.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/6/2013, 23:53

Vidimo se 9 oktobra leta gospodnjeg 2013!!!
Svi "hrabri" sa ovog foruma neka slobodno dođu, možda nešto zanimljivo i nauče.
Nazad na vrh Ići dole
Ars Vivendi
VIP
VIP
Ars Vivendi


Broj poruka : 2781
Points : 7934
Datum upisa : 21.01.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/7/2013, 06:10

Posejdon ::
Vidimo se 9 oktobra leta gospodnjeg 2013!!!
Svi "hrabri" sa ovog foruma neka slobodno dođu, možda nešto zanimljivo i nauče.
Druže ima nas hrabrih, samo kada bi nam još rekao GDE da dodjemo 9. oktobra, možda bi i došli, ovko nije neki poziv....
A i nisi rekao ZAŠTO da dojemo?

_________________
Prazan listić nije stav!
Izaberi da drugi ne bi birali umesto tebe!
Nazad na vrh Ići dole
Ilija
Member
Member
Ilija


Broj poruka : 480
Points : 1261
Datum upisa : 30.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/7/2013, 10:42

Posejdon ::
Vidimo se 9 oktobra leta gospodnjeg 2013!!!
Svi "hrabri" sa ovog foruma neka slobodno dođu, možda nešto zanimljivo i nauče.
Šta je to 9. oktobra?
Doći ćemo, ali šta se dešava i gde da se dodje?
Nazad na vrh Ići dole
Goast
Our family
Our  family



Broj poruka : 151
Points : 221
Datum upisa : 08.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/9/2013, 08:38

Posejdon je najverovatnije mislio to:

"Suđenje je predviđeno da se drži i 10. i 11. oktobra kada će se na javnom ročištu čitati optužnica, a optuženi početi da iznose svoju odbranu......."

Poz!
Nazad na vrh Ići dole
Posejdon
Still learning
Still learning



Broj poruka : 42
Points : 42
Datum upisa : 07.10.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/9/2013, 16:26


Posebno odeljenje
(za krivična dela organizovanog kriminala)
i Odeljenje za ratne zločine
Beograd, Ul. Ustanička br.29

Nazad na vrh Ići dole
Slaven
Just looking
Just looking
Slaven


Broj poruka : 6
Godina : 36
Localisation : Zemun
Points : 8
Datum upisa : 30.11.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: 064/244-77-37   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/20/2013, 15:18

Akcionar sam Agrobanke i sklopio sam Ugovor sa advokatskom kancelarijom Matić-Alimpijević. Advokata Matića je angažovala ozbiljna ekipa malih akcionara i već je predat Predlog za mirno rešenje spora Republičkom javnom pravobranilaštvu. Smatram da Matići izuzetno kvalitetno rade, što sam se uverio u komunikaciji sa njima i  preporučujem ih ostalim oštećenim akcionarima Agrobanke.Što nas je  više u sporu sa državom veći su nam izgledi da nas ne zatrpaju kao kolateralnu štetu što su i nameravali.Dobro je da se zainteresovani akcionari Agrobanke jave.
SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 735549 
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/23/2013, 09:36

Cirilica - Milomir Maric, gost Danilo Sukovic clan UO stare Agrobanke i nekadasnji clan Saveta za borbu protiv korupcije

https://www.youtube.com/watch?v=nxCkrQ03UvM

https://www.youtube.com/watch?v=Hq-T5isetO0
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime9/23/2013, 09:37

Cirilica - Milomir Maric, gost Danilo Sukovic clan UO stare Agrobanke i nekadasnji clan Saveta za borbu protiv korupcije

https://www.youtube.com/watch?v=nxCkrQ03UvM

https://www.youtube.com/watch?v=Hq-T5isetO0
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime10/1/2013, 16:45

Ugovor o preuzimanju dela imovine i dela obaveza Nove Agrobanke A.D (po neustavnom zakonu nove Vlade)

http://www.scribd.com/doc/172276204/Ugovor-o-Preuzimnju-Dela-Imovine-Nova-Agrobanka-Sa-Postanskom-Stedionicom

Podignuta optužnica protiv Kase

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=10&dd=01&nav_category=16&nav_id=759890
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime10/1/2013, 16:46

Ugovor o preuzimanju dela imovine i dela obaveza Nove Agrobanke A.D (po neustavnom zakonu nove Vlade)

http://www.scribd.com/doc/172276204/Ugovor-o-Preuzimnju-Dela-Imovine-Nova-Agrobanka-Sa-Postanskom-Stedionicom

Podignuta optužnica protiv Kase

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=10&dd=01&nav_category=16&nav_id=759890
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime10/9/2013, 14:03

Pocelo sudjenje AFERA AGROBANKA

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=10&dd=09&nav_category=16&nav_id=763071

Dinkić pozvan u policiju zbog NŠ

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=10&dd=09&nav_category=16&nav_id=763241
Nazad na vrh Ići dole
Bulat
Still learning
Still learning



Broj poruka : 90
Points : 90
Datum upisa : 07.02.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime10/9/2013, 14:04

Pocelo sudjenje AFERA AGROBANKA

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=10&dd=09&nav_category=16&nav_id=763071

Dinkić pozvan u policiju zbog NŠ

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=10&dd=09&nav_category=16&nav_id=763241
Nazad na vrh Ići dole
Goast
Our family
Our  family



Broj poruka : 151
Points : 221
Datum upisa : 08.09.2009

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime10/9/2013, 14:26

@Ibanez, 3.okt. (https://groups.google.com/forum/?fromgroups#!forum/klub-akcionara-stare-agrobanke)
  
Da li je iko pojedinacno ili grupno preduzeo bilo kakve korake u vezi tuzbe,osim gore pomenutog advokata?
 
Dozvolio sam si copy-paste, a i mene interesuje isto pitanje. Advokat u pitanju je Matić.
 
Poz.
Nazad na vrh Ići dole
Posejdon
Still learning
Still learning



Broj poruka : 42
Points : 42
Datum upisa : 07.10.2012

SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVIM AKCIONARIMA AGBN !   SVIM AKCIONARIMA AGBN ! - Page 10 Icon_minitime10/18/2013, 13:12

Srpska banka i PBB zbog loših kredita idu u stečaj - BLIC 18. oktobar 2013.
Nadam se da adm. ovo neće okarakterisati kao "politiku"!
Uz primenu istog zakona valjda ide i isto hapšenje i suđenje. Da ovome još dodam i Fond za razvoj RS.
Pa kao što vidimo "prijatelji", na kraju dođemo ipak do partijskih, koalicionih drugova (političara), koji su bili ili su sada na vlasti.
Nazad na vrh Ići dole
 
SVIM AKCIONARIMA AGBN !
Nazad na vrh 
Strana 10 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» Skupstina AGBN
» TABLE 2012.
» Forumski biseri

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Arhiva Belex Cluba-
Skoči na: