BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Ma, kad vam GAGI kaže !!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

Ma, kad vam GAGI kaže !! Empty
PočaljiNaslov: Ma, kad vam GAGI kaže !!   Ma, kad vam GAGI kaže !! Icon_minitimePon Okt 17, 2011 1:02 am

Ars Vivendi ::
Gagi, ok, primili smo k znanju! Nije potrebno više da ponavljaš !!!

A bankrot banke u Srbiji je nemoguca misija zato i nemoraš više da ga pominješ.
od


Ja sam obrazlozio pre mesec dana zasto smatram da je bankrot moguc,a zassto ti smatrass da je to nemoguca misija?

Verovao je tako i moj prijatelj koji se vratio posle 10 godina iz Amerike, bez dolara u dzepu, proglasio je licni bankrot za 60 000 $ duga na kreditnim karticama,ostao je pez para u penzionom fondu koji je bankrotira a u koji je upatio 340 000 $ za 8 godina itd,itd...sebe zavaravate, ne mene!

Nazad na vrh Ići dole
Smile
Old member
Old member
Smile


Broj poruka : 1612
Points : 4730
Datum upisa : 04.06.2008

Ma, kad vam GAGI kaže !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma, kad vam GAGI kaže !!   Ma, kad vam GAGI kaže !! Icon_minitimePon Okt 17, 2011 8:46 am

Druže, lepo ti je napisao Ars, u SRBIJI!!
Šta misliš šta bi se desilo da samo jedna banka u Srbiji proglasi bankrot?
samuraj
Nazad na vrh Ići dole
GAGILILI
Still learning
Still learning
GAGILILI


Broj poruka : 54
Points : 54
Datum upisa : 04.05.2010

Ma, kad vam GAGI kaže !! Empty
PočaljiNaslov: AIKB   Ma, kad vam GAGI kaže !! Icon_minitimePet Okt 21, 2011 1:26 am

Ma sta se brinete,kao sto moji oponeneti na ovom forumu rekose,AIK ima dobre garancije...npr. zaplenice auto-put!... i prodace ga na javnoj licitaciji...i ressen problem!

Edit:
Tvoje paušalne ocene ne doprinose diskusiji.
Naprotiv. Ovog puta te je vickasta dosetka spasla od bana.
Pokušaj da budeš konkretan.
Nazad na vrh Ići dole
Maca
VIP
VIP
Maca


Broj poruka : 1859
Godina : 47
Localisation : Sombor
Points : 5139
Datum upisa : 27.05.2007

Ma, kad vam GAGI kaže !! Empty
PočaljiNaslov: Re: Ma, kad vam GAGI kaže !!   Ma, kad vam GAGI kaže !! Icon_minitimePon Nov 28, 2011 3:03 am

Pad ekonomije utiče na visinu štikli?
Male štikle moderne 20-ih ustupile su mjesto visokim potpeticama i platformama u vrijeme Velike depresije.
Tokom naftne krize 70-ih godina prošlog veka platforme su se vratile u modu, dok su deceniju ranije žene birale ravne sandale.

Vrtoglave potpetice inspirisane serijom “Seks i grad” došle su umesto niskih, taknkih štiklica s početka 90-ih.

“Kada je ekonomija u padu, štikle postaju sve više, što predstavlja neku vrstu fantazije i bega od realnosti”, rekao je Trevor Dejvis, ekspert za interesovanja potrošača.

Arrow

_________________
Prestani da mrziš ako do sebe držiš !
Nazad na vrh Ići dole
 
Ma, kad vam GAGI kaže !!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Agrobanka - AGBN (IV DEO)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: