BELEX Club
BELEX Club
BELEX Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BELEX Club

Ekonomski Forum
 
PrijemTABLEEventsPublicationsTražiRegistruj sePristupi
 

 Razmišljanja i naglabanja o DINNPB

Ići dole 
+56
Maca
MORNAR
zekapeka
Smile
Dragan555
Beli
Fast
Sneki
Dusan
Zile
Momir
Cucla
philips1
JMBR
Lutvi
Popaj
FatCat
Limited011
Sasuolo
Taliano
Teletrader
Mistery 011
Bilja
Jovan04
Admin
oec.Lukic
Ars Vivendi
Amater u pokušaju
Boranija
Polos
Nemesis
Lolita
Sprinter63
Kobe Bryant
dukiliilic
Dalaj Lama
Djavo
Fmember
GogaAna
iki
Zak10
Viktor
Mira
Aleks
Folio
Milka
Big Mile
KRUSKA
Sutra
Ceras
Aritmeticar
Boby
Sofke
Dukiliilc
Vogue
Bond
60 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći
AutorPoruka
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/4/2012, 01:21

ma daj bre, nemojte da se palite ... fabrika radi sa profitom to znam pouzdano i tek ima nagovestaja da ce profit biti veci... tako da se manete tih spekulacija jer nema mnogo onih koji ce da prodaju akcije bud zasto samo zato sto neko ovde siri dezinformacije... a i jos nesto.. ako vec toliko akcije ne vrede, zasto ih onda kupujete bas vi koji se bavite spekulacijama da akcije nece vredeti nista... tako da... spekulanti - odbijte!
Nazad na vrh Ići dole
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/4/2012, 01:37

@ Vogue

palili se mi ili ne oni su u polugodisnjem izvestaju prikazali gubitak od oko 7.000.000 e
Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 348688
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/4/2012, 11:05

VOGUE,zahvaljujuci spekulantima ova hartija je relativno likvidna,ja sam spekulant i ne uvredim se kada me tako nazovu.Stvar je evidentna...minus od 800 miliona,povecanje prodaje od 300 posto koje je NEUOCLJIVO, I OGROMNI AVANSI DATI POVEZANIM LICIMA U INOSTRANSTVU...
A Ako bilo ko zeli da diskutujemo o manjku, zasto je on ,i jeli vestacki ....mozemo ,ali pre toga molim da makar sat vremena provedete nad bilansima,tokovima gotovine i napomenama....pa tek onda,sve ostalo je NEOZBILJNO. piju
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/4/2012, 23:11

Boby upravo i jeste problem u tome sto je prodaja uvecana u periodu kada su po svakoj paklici fabrikovali gubitak.Nisu povecavali cenu a i negativne kursne razlike su mnogo uticale na negativno poslovanje s obzirom da su sto posto vezani za uvoz repromaterijala.Evro s pocetka godine je bio 105 a juna 118 din...
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/5/2012, 09:02

Pa reci jel to normalno,zatezu prodavcima,ne mozes ni dana biti u kasnjenju,naplata im kao da nije kriza...i oni bas tada prodaju 3 puta vise a kao ne znaju da fabrikuju gubitak...kazem ti da ovde nesto nije normalno...mozda je i SIGNAL DRZAVI,da prestanu da ih zajebavaju.
Nazad na vrh Ići dole
Cucla
VIP
VIP
Cucla


Broj poruka : 422
Godina : 49
Localisation : BG
Points : 1383
Datum upisa : 22.06.2007

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/5/2012, 09:33

Kako je moguce da je prodaja skocila 300% a da imaju smanjenje prihoda, to nema smisla nikakvog?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/5/2012, 10:30

Na pravom si tragu...prihodi sa 7 6 milijardi na 7,1 milijardu,a povecanje 300 posto,znaci da su tih trista posto prodali po o.
Ali u isto vreme su za tih 300 posto uracunali inpute...
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/5/2012, 11:36

Boby ::
Na pravom si tragu...prihodi sa 7 6 milijardi na 7,1 milijardu,a povecanje 300 posto,znaci da su tih trista posto prodali po o.
Ali u isto vreme su za tih 300 posto uracunali inpute...

meni lici na borbu protiv konkurencije dumping cenama. ... samo nisam siguran da tacno znaju sta rade.
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/5/2012, 18:00

Znaju oni dobro sta rade a Boby je dao odgovor na to pitanje.Salju SIGNAL DRZAVI da ako jos jednom povecaju akcize , PM preispituje poslovanje u Srbiji,pakuje kofere i kraj! Pa i nije normalno da na ime akciza ide 90% a fabrici 10% kad je to uvek bilo u odnosu 60% prema 40%
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/5/2012, 19:31

FMEMBER,to je potpuno logicno,ali ako pogledate napomene,videcete da su prihodi od prodaje cigareta 6,9 milijardi i nesto preko 200 mil prihod od repromaterijala...ako su i prodavali u minusu gde je to....
Morali bi i prihodi i rashodi biti veci.Ovde su samo rashodi rapidno skocili a prihodi se smanjili...
A takodje PAZNJAAAA
u tokovima gotovine ISPLATA DOBAVLJACA I DATI AVANSI.
BILI 3,3 MILIJARDE
SADA 4,9MILIJARDI
jako bih voleo da neki ekonomista to pogleda
Nazad na vrh Ići dole
Fmember
VIP
VIP
Fmember


Broj poruka : 1618
Points : 5140
Datum upisa : 01.11.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/6/2012, 09:13

Boby ::

jako bih voleo da neki ekonomista to pogleda

da bilo bi dobro, ja samo glasno razmisljam i naglabam ( strogo se drzim teme tt ) a i nisam ekonomista
Nazad na vrh Ići dole
http://en.wikipedia.org/wiki/Boycie
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/10/2012, 16:04

ja vam ponovo tvrdim da PM ne radi sa gubitkom.
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/10/2012, 20:04

Pa ako pazljivo procitas moje postove,videces da sam to pisao sve vreme...napisao sam da je minus vestacki.
Prica se vrti oko 300 posto koje,PAZITE,nije proizvodnja,vec PREPRODATA ROBA IZ UVOZA.
E sada,kome,po kojim cenama ,je placeno...zasto je namesten minus...
Vidim dve mogucnosti
PM, kupio od svojih negde iz okruzenja cigarete i bezobrazno im platio iznad realne cene...sto nije prestup..pare samo promenule dzep...
Druga je vezana sa prvom,razlog je da se SRBIJI POKAZE DA NE MOZE DA KRSI DOGOVOR i svaki cas menja akciznu politiku,izazivanjem minusa drzava ce ostati bez 10 posto poreza na kapitalnu dobit.A mi bez dividende...
Najbolje resenje je da se napravi mali plus,time bi i mi i pm holland,dobili dividendu,a drzava dobila k...c i to mali.
VOLEO BIH CUTI I DRUGE
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/10/2012, 21:47

Boby ::

Najbolje resenje je da se napravi mali plus,time bi i mi i pm holland,dobili dividendu,a drzava dobila k...c i to mali.

aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 284
Points : 1266
Datum upisa : 15.04.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime3/1/2013, 18:30

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Dinnpb20130301
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime3/1/2013, 19:33

Naučio si da zakačiš tablu ili šta,koja je poenta. Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 75937
Nazad na vrh Ići dole
Viktor
Still learning
Still learning



Broj poruka : 95
Localisation : Niš
Points : 434
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime5/7/2013, 22:54

Dinovci gde ste? Kako Vam se čini ovaj godišnji izveštaj za 2012 godinu?
Kolika se dividenda očekuje,ima li kakvih informacija?
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime5/8/2013, 16:38

Eno nas na temi ,akcije belex club,uveliko komentarisemo a tebe nema. Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 145841
Nazad na vrh Ići dole
Zak10
Our family
Our  family



Broj poruka : 284
Points : 1266
Datum upisa : 15.04.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime5/15/2013, 18:44

http://www.belex.rs/data/2013/05/00082650.pdf
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime7/29/2013, 10:40

to da li ce potpisati ili ne APSLUTNO NEMA VEZE SA POSLOVANJEM FILIP MORISA....mozda ima veze sa nekim drugim fabrikama ali ne sa njom ....poslovanje P.M.ne moze biti bolje nego sto je sad ,oni su za razliku od ostalih ,povecali prodaju na SRPSKOM trzistu za 2%...sto nije toliko ni bitno jer su se preorjentisali na IZVOZ i 70% proizvodnje je za izvoz,osvojili su azijsko trziste kao i free shopove ...tako da....moze nasi da potpisuju sta hoce ,to sa njima nema veze ....jos nesto ,posto sam bila banovana ,a vidim da se namerno sire lazi ...ja cu napisati a vi me opet banujte ...P.M.je primo preko 300 novih radnika ... pitam se zasto,?i nemojte vise da sirite lazi ,dosadni ste ,da ce fabrika zatvoriti ,premestiti ,gasiti i slicno...ovo je jedna od najuspesnijih P.M. fabrika u celom svetu i postize izuzetne rezultate ...od dovezenih masina iz drugih fabrika ,vise nema mesta gde da se prodje u samoj fabrici ...toliko od mene ,a sa d izvolite obrisite moj post ,jer meni je DUVANSKA udarila u glavu ,kako je napisao ADMIN...pa me zato banovao ,kao nikog ovoliko dugo

Opusti se Miro, dobrodošla nazad, potrebna si ovoj temi.
Bila si banovana od strane Admina, ne ulazim u razloge, sada si ponovo tu, potrudi se da argumentovano diskutuješ i banovanje se neće ponoviti. Svaka pouzdana informacija je dobrodošla. Ako ne možeš da navedeš izvor, ogradi se i kaži da je to samo tvoje mišljenje. Još jednom, sretan ti povratak na forum.
Mod Bond. 


Moram ti reci da se veselim tvom povratku,slazem se sa BONDOM,medjutim vec sad vidim da pisis SVADJALACKI,nije mi jasno zasto,mi ti nismo Neprijatelji,naprotiv.

MOD BOBY
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/30/2013, 20:25

Boby ::
Ja sam sa 20 kom testirao trziste, znaci moze jos gore, sada mi nije interes da bude jeftino ,hrabri moraju biti nagradjeni,tj oni koji kupuju i kada je minus od 820 mmiliona, nije ni logicno ni posteno da ovo moze da se kupi ispod 1000 ,barem ne neka trocfrena kolicina. Ovde je sinulo sunce posle duzeg vremena,nadajmo se da ce tako i ostati. sesir 
a sad nije logicno  da bude  niza ,a ti je najvise spustao ...hrabar ....ne ...manipulator da
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/30/2013, 22:41

Mira ::
Boby ::
Ja sam sa 20 kom testirao trziste, znaci moze jos gore, sada mi nije interes da bude jeftino ,hrabri moraju biti nagradjeni,tj oni koji kupuju i kada je minus od 820 mmiliona, nije ni logicno ni posteno da ovo moze da se kupi ispod 1000 ,barem ne neka trocfrena kolicina. Ovde je sinulo sunce posle duzeg vremena,nadajmo se da ce tako i ostati. sesir 
a sad nije logicno  da bude  niza ,a ti je najvise spustao ...hrabar ....ne ...manipulator da
Pa da sam je na minus 800 miliona dizao, ne bih bio ni hrabar a ni manipulator, bio bih budala.Nisam ja manipulator, ja sam SPEKULANT, BERZANSKI PARAZIT, a ponosan sam zbog toga. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/31/2013, 16:46

pa da ,zato sam ja bila banovana toooliko dugo ,jel ti nije odgovaralo sta pisem ,a VOG ,svesno ili nesvesno ti je pomagao nekim bajatim informacijama ,neproverenim ,reko mi komsija a nejmu reko Pera isl.i sad kad si se dosta napunio sad ti odgovara da je dizes ...ma bravo, ma svaka cast ...naravno ocekujem ban ...jao ,napala sam moderatora ,i tu si brzo napredovao ,svaka cast
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/31/2013, 20:06

Vidi, ovo cu ti napisati kao clan a ne moderator...

NISAM TE JA BANOVAO, BANOVAO SAM JEDNOG CLANA ZA GODINU DANA.
BANOVAO TE JE ADMIN, da se to razumemo.
Drugo, mislis li ti da ja koristim jednog Voga ili tebe ili bilo koga u donosenju odluka, hm...
Trece, cenu je podiglo, prvo prestanak isplate dividende, pa minus od 860 miliona na H1 prosle godine....
Cenu ne dizem i spustam ja, vec trziste.

To sto sam kupovao kada niko nije,nema veze nisakim, s tobom po najmanje.

Cenu je podigao odlican rezultat na H1, NE TI,NE JA, NE PERA NI DJOKA.

Sto se tice tvog bana,prestao je zahvaljujuci BONDU I MENI.

Ako imas primedbe na moj status moderatora,postoji posebna tema pa mozes da se pozalis,nije problem.

I jos nesto,posto pisem kao clan, izuzetno si neprijatna,sejes zlo oko sebe,najcesce neargumentovano i bez veze, nastavis li ovako,ostaces i bez ovo malo prijatelja na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Nemesis
VIP
VIP
Nemesis


Broj poruka : 791
Godina : 40
Points : 3448
Datum upisa : 11.02.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/31/2013, 20:12

Boby ::
Vidi, ovo cu ti napisati kao clan a ne moderator...

NISAM TE JA BANOVAO, BANOVAO SAM JEDNOG CLANA ZA GODINU DANA.
BANOVAO TE JE ADMIN, da se to razumemo.
Drugo, mislis li ti da ja koristim jednog Voga ili tebe ili bilo koga u donosenju odluka, hm...
Trece, cenu je podiglo, prvo prestanak isplate dividende, pa minus od 860 miliona na H1 prosle godine....
Cenu ne dizem i spustam ja, vec trziste.

To sto sam kupovao kada niko nije,nema veze nisakim, s tobom po najmanje.

Cenu je podigao odlican rezultat na H1, NE TI,NE JA, NE PERA NI DJOKA.

Sto se tice tvog bana,prestao je zahvaljujuci BONDU I MENI.

Ako imas primedbe na moj status moderatora,postoji posebna tema pa mozes da se pozalis,nije problem.

I jos nesto,posto pisem kao clan, izuzetno si neprijatna,sejes zlo oko sebe,najcesce neargumentovano i bez veze, nastavis li ovako,ostaces i bez ovo malo prijatelja na forumu.
Bravo Boby:sesir: sesir sesir sesir sesir
Nazad na vrh Ići dole
Bond
Moderator
Bond


Broj poruka : 13693
Localisation : Novi Sad
Points : 51199
Datum upisa : 03.06.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/31/2013, 20:45

Miro, opusti se. 
Bobija poznajem sasvim dobro i pouzdano tvrdim da nikada ovaj forum nije koristio da bi "pumpao" bilo koju akciju. Veoma je korektan, često podeli informacije koje sazna sa ostalim forumašima i to treba ceniti.
Banovao te je Admin jer je smatrao da tako treba. Tvoj status je sada drugačiji, ne osvrći se nazad, gledaj napred, piši korektno i biće sve ok.
Nazad na vrh Ići dole
Mira
Our family
Our  family
Mira


Broj poruka : 327
Points : 1405
Datum upisa : 20.07.2009

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/31/2013, 21:02

ok
Nazad na vrh Ići dole
Momir
Old member
Old member
Momir


Broj poruka : 2045
Points : 5685
Datum upisa : 06.12.2008

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/31/2013, 23:03

Mira@
Nije ok.
Duguješ izvinjenje Bobiju ili argumente kojima ćeš potvrditi svoje tvrdnje.

Bobi najbolje zna koliko je na ovom forum nepoželjna i najmanja pumpa, a on za to nema potrebe.
Osim toga, nije on kriv što na svakoj akciji na Belexu sa samo 500 eura možeš da izmanipuliše cenu, posebno na gore (osim NIIS i još par).

Deluje da su te ponele emocije...

Ne zaboravi da je Deki Voga banova čim se pojavio na ovom forumu jer je tvrdio da će ova akcija vredeti bar 500 evra, to ti koliko vidim nije smetalo, ali Bobi je sad kriv za sve?

_________________
“Cash combined with courage in a crisis is priceless.”
Nazad na vrh Ići dole
Zile
VIP
VIP
Zile


Broj poruka : 319
Points : 1268
Datum upisa : 29.02.2012

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime8/31/2013, 23:52

Svi opet napadaju Miru i nepotrebno brane Bobyja.
Ajde malo da i ja talasam.

1. Svi najpre duguju izvinjenje Miri koja je prva iznela informacije koje su najavljivale drasticnu promenu  trenda i koje su se kasnije pokazale kao tacne. To sto se pokusava Miri nametnuti osecaj klrivice zbog njenog tona, stila i emotivnosti takodje nije korektno. Miro, bravo za prethodni post (ok), to je duh, samo napred.
2. Mislim da "cimanje" cene na +20% (da se testira trziste) ne sluzi Bobiju na cast.
Izgleda kao da je za njegov spekulantski duh cekanje kapitalizacije dobiti duze nego sto mu se svidja i da je hteo da malo pogura, ali je time samo malko usporio prirodan rast cene posle dobrih vesti. To sam i pretpostavio da se desilo u svom prethodnom postu. Cak i u ovako maloj bari treba pustiti se stvari same izkazu, ovako stvarno moze da se shvati kao manipulacija, a to ne da nije fer (jer smo vec utvrdili da se najvise presipa izmedju nas sitnih) nego i mnogo gore (ako bi se zakon konsultovao).
3. Oboma priznanje za doprinos forumu i nesebicnost.
4. Ovu raspravu treba prebaciti sa ove teme, nije relevantno za samu hartiju.
Nazad na vrh Ići dole
Vogue
Our family
Our  family
Vogue


Broj poruka : 218
Localisation : Nis
Points : 996
Datum upisa : 03.06.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/1/2013, 01:00

pozdrav za sve koji su me isprozivali u prethodnim postovima... sto se mene  tice ja nemam neprijatelje niti ovde niti bilo gde jer se trudim da budem korektan... sto se tice informacija koje sam delio sa vama delio sam sve sto sam cuo pa sam hteo da proverim ovde da li su tacne ili ne jer smatram da forum za to i sluzi a ne samo za puku statistiku.. za bobija mogu da kazem da i ja mislim da je jako korektan a sto se tice mog banovanja samo mala ispravka.. cini mi se da sam pominjao neku cenu oko 100e ali to je bilo u periodu kad nisam znao da ovde tako nesto ne smem da pisem.. elem, sad sam se primirio, pitam sta mi nije jasno a iznosim samo 100% proverene info.. pa kako bude... a sto se tice mire, nema veze sto me mnogo puta napadala, nemam nista ni protiv nje a donekle je i razumem.. na kraju bih voleo da se strasti smire pa da vidimo sta ce biti sa ovom hartijom i ako mozemo malo da zaradimo, ko kroz prodaju ko kroz dividendu... aj u zdravlje :)
Nazad na vrh Ići dole
Boranija
Old member
Old member



Broj poruka : 2155
Points : 6004
Datum upisa : 25.07.2010

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/1/2013, 01:03

Sutra ::
DINNPB (II DEO)   Uto 6 Avg 2013

PS: Jako je cudno ponasanje cene (DINNPB-a) pre polugodisnjih rezultata, plasim se za vas da ovi sto prodaju znaju nesto sto mi na forumu ne znamo. Pogledajte ostale firme, niti jednoj ne pada cena u poslednjih mesec dana (AERO, SJPT, MTLC, FITO, JESV, ALFA). Cak ni NIISu nije pala koji je vec objavio lose rezultate.
Evo još jedne "genijalne" opservacije sa ove teme!
Bez stida i srama.

Miro, imaš jako pogan jezik!!!

_________________
Kad ima love za šljam, ima da bude i za mene!!
Nazad na vrh Ići dole
Boby
VIP
VIP
Boby


Broj poruka : 2614
Godina : 52
Localisation : banat
Points : 10639
Datum upisa : 04.02.2011

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/1/2013, 07:58

Trebalo bi jos nesto da kazem pa dalje necu.

Napisao sam da sam testirao trziste sasvim iskreno, nisam morao.

Kao neko ko ima preko 2500 kom ovijeh artija mogu sebi da dam luksuz da to radim, jedino ne mogu da se setim da sam video Miru ,na skupstini akcionara. Ja sam bio ,podelio dogadjanja ,to pokazuje da nisam sebican.

Ostalo ,vezano za trgovanje ,ciscenje table kada se nagomila ponuda ,u cilju zastite cene i ostale male finese, to akcionari koji ,pogotovo veci , rade.

Potpuno je prirodno da zelim da kupim artiju jeftinije , prodam skuplje ,sta tu kome ne sluzi na cast ,ovo je korida ,nije vrtic, park potoci i dobre vile.

Niko ovde nije da promeni nesto i da se bori za mir u svetu, cuva bele medvede i pande ,ovde smo da bismo zaradili.

I jos nesto , moje spekulisanje, a ja se ne stidim da kazem da sam spekulant, nema veze sa mojim moderatorskim statusom , to ne radi BOBY, vec ja pod imenom i prezimenom. sesir
Nazad na vrh Ići dole
Dusan
VIP
VIP
Dusan


Broj poruka : 5270
Points : 6307
Datum upisa : 23.03.2008

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: b   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/1/2013, 09:44

Boby ::
Trebalo bi jos nesto da kazem pa dalje necu.

Napisao sam da sam testirao trziste sasvim iskreno, nisam morao.

Kao neko ko ima preko 2500 kom ovijeh artija mogu sebi da dam luksuz da to radim, jedino ne mogu da se setim da sam video Miru ,na skupstini akcionara. Ja sam bio ,podelio dogadjanja ,to pokazuje da nisam sebican.

Ostalo ,vezano za trgovanje ,ciscenje table kada se nagomila ponuda ,u cilju zastite cene i ostale male finese, to akcionari koji ,pogotovo veci , rade.

Potpuno je prirodno da zelim da kupim artiju jeftinije , prodam skuplje ,sta tu kome ne sluzi na cast ,ovo je korida ,nije vrtic, park potoci i dobre vile.

Niko ovde nije da promeni nesto i da se bori za mir u svetu, cuva bele medvede i pande ,ovde smo da bismo zaradili.

I jos nesto , moje spekulisanje, a ja se ne stidim da kazem da sam spekulant, nema veze sa mojim moderatorskim statusom , to ne radi BOBY, vec ja pod imenom i prezimenom. sesir
Boby za preCednika! govor

Edit: Izgleda da ću Miru ponvo
morati da banujem ako ne smiri nerve.
Admin

_________________
BelexClub na youtube!
Nazad na vrh Ići dole
JMBR
VIP
VIP



Broj poruka : 140
Points : 489
Datum upisa : 24.11.2007

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/1/2013, 12:20

Boby ::

Napisao sam da sam testirao trziste sasvim iskreno, nisam morao.
bas tako!

jedan od retkih (da ne kazem jedini) koji iznosi svoju strategiju investiranja bez obzira da li je na dobitku ili gubitku.
O izvestajima sa skupstine da ne pricam, na tome sam mu izuzetno zahvalan (naravno i ostalima)

Sto se tice Mire, voleo sam da citam njene ranije postove ali u poslednje vreme ubi je neka nervoza...steta
Nazad na vrh Ići dole
Sneki
Beli Mag
Beli Mag
Sneki


Broj poruka : 5395
Localisation : Centar grada
Points : 6870
Datum upisa : 21.05.2007

Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Empty
PočaljiNaslov: Re: Razmišljanja i naglabanja o DINNPB   Razmišljanja i naglabanja o DINNPB - Page 17 Icon_minitime9/1/2013, 16:44

Vratim se s puta i šta imam da vidim?
Veselo do besvesti u Arhivi farao 

Ulepšali ste mi nedeljno popodne alien 

O čemu se ovde radi?

1. Bobi kupovao akcije po 800-900 din i onda digao cenu za 20%.
Jel to zabranjeno? Nije.

Ali koleginica Mira je opet nešto ljuta. Zašto?
Pa ako ovde ima akcije ne bi trebalo da joj ništa smeta.
Ona je ipak ljuta jer valjda nije stigla da kupi i ona po 800-900 dinara.
Može da se ljuti, ali samo na sebe samu, što na vreme nije kupovala.

Ona ovde uporno tvrdi da samo ona ima prave informacije o ovoj firmi i da svi ostali pojma nemaju ili čak da lažu!! explod 

PA čekaj, ako je ona jedina na forumu koja ima prave i pravovremene informacije, onda je morala da zna pre svih nas da je H1 odličan i mogla je hladno da se nakupuje do mile volje ali nije.
Zato što nije znala ili nije imala para?

Nije imala sreće, a ti Bobiška nemoj da se primaš na svakojake komentare koji nemaju veze s mozgom... Iskuliraš i banuješ - na par dana da prodje nervoza!
Like a Star @ heaven 

_________________
Kupite akcije, uzmite pilule za spavanje, spavajte i kada se probudite bićete bogati...
Nazad na vrh Ići dole
 
Razmišljanja i naglabanja o DINNPB
Nazad na vrh 
Strana 17 od 19Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći
 Similar topics
-
» PHILIP MORRIS - DINNPB (III DEO)
» PHILIP MORRIS - DINNPB (II DEO)
» imlek

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BELEX Club :: Deponija-
Skoči na: